Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Erdő - Page 10 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Vendég



Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 15:22

*Felébredt és nem tudta hol van. Aztán rájött, elaludt az erdöben egy kis tisztáson...*
- Te jó ég!*kapott a fejéhez, majd már szaladt is a klubhelységbe majd a szobájába egyenesen*
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 18:32

- Álmodhatnék neked is szárnyat, hogy velem repülj egy szép napon... sajnálnálak szárnyaszegetten, a földhöz kötne a megszokás... *Hallatszik az éneklés az erdőben, valahonnan. Nem angolul, ahogyan ebben a fránya iskolában mindenki beszél; a hang gazdája anyanyelvén énekel, egészen szép hangon.* - Fentről, hidd el, minden szép... *A végén leviszi a hangot, és bár a dal vége nem itt van, ő itt fejezi be, és innentől csendesen lépdel a fák között. Farmernadrág van rajta, valamint fekete póló, rövid ujjú, minta nélküli; a nyakában pedig sál, de nem olyan, ami melegít, inkább csak dísznek van. Szemei körül fekete, festett karikák díszelegnek, fekete haja kócosan, össze-vissza áll a fején. Egyébként hímnemű egyed, legalábbis így első ránézésre annak látszik, valahol a nadrágján pedig megtalálható az Extremusos jelvény, szorosan az "Örökké akarok élni - eddig még sikerült" feliratú kitűző mellett; a felirat természetesen magyar nyelven.* - Szállj velem, szállj velem... *Énekelget még kicsit, újra elkezdve, a rövid, alig néhány másodperces szünet után. Kezében a pálcáját forgatja az ujjai között, így lépeget, felfelé nézve, az ég felé.*
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 18:40

*Zachariás mint sokszor, most is az erdőben mászkál, hisz közel áll hozzá a természet, vagy is ő áll hozzá közel, végül is most megint benne helyezkedik el. Útközben valahol talált egy leesett, letört ágat, amit hamar meg is fosztott a felesleges kisebb gallyaktól, s ez után előveszi bicskáját, s faragni kezd. Először csak a kéregtől fosztja meg az ágat, majd csak ha csupasz a fa, kezdi el...a még nem is tudja micsodát. De út közben mintha valakit hallana énekelgetni. Fiú hang, ez elég meglepő, a lányok valahogy jobban szeretnek dalolgatni. De ahogy közelebb ér, s meglátja az illetőt, megint csak nem biztos a dolgában. Sál, félhosszú kócolt fekete haj, nem is beszélve már a szemeiről. Persze Angliában is vannak ilyen ficsúrok, érdekes forma kölykök, bár eddig Zach még nem állt velük szóba. Szokták mondani, hogy ne ítélj külső alapján, na de akkor mit kezdjen azzal hogy a külső kifejezi, ki vagy, főleg egy ilyen kifejezően fura srácnál. Ezért egyenlőre nem is megy közelebb, csak hallgatja a dalt, amit hát persze nem ért, és farigcsál egy fának nekidőlve*
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 18:50

*Végül az éneklés dúdolgatásba csap át, és ő sem lépeget tovább az erdőben, csak az egyik fának támaszkodik, és lehajtott fejjel forgatja a kezében a pálcáját. Nem is igazán veszi észre a közelben lévő fiút, a haja is az arcába lóg, akadályozva ugyebár a látást. Aztán egy sóhajjal felemeli a fejét, és már menne tovább, mikor észreveszi diáktársát. Egy ideig meglepetten pislog rá, majd végül zavartan elmosolyodik, zsebrerakja a pálcáját, és közelebb sétál. Közben egyik kezével a hajába túr, másikat előre nyújtja, kézfogásra... naná, hogy ez az utóbbi a bal keze.* - Öhm... heló! Régóta ácsorogsz itt? Ne haragudj, nem is láttalak... *Féloldalasan elmosolyodik, majd ha a fiú megrázza a kezét, akkor gyorsan zsebrevágja azt, a másikkal együtt, és csak előre-hátra hintázik a lábán. Egészen jól beszéli az angol nyelvet, kénytelen volt megtanulni, ha már ide jött tanulni... de azért valamennyire érződik, hogy nem az anyanyelve.* - Amúgy Levente vagyok, Extremusos, és... asszem eltévedtem már egy ideje, szóval igazából fogalmam sincs, merre kellene kimenni, ezért is sétáltam össze-vissza, hátha véletlen megtalálom a kifelé vezető utat, de lehet, hogy csak még beljebb kóvályogtam, mint ahol eredetileg voltam... Bár pozitívum, hogy csak a közepéig mehetek befelé, aztán már úgyis kifelé haladok, szóval ha egyenesen elindulok valamerre, előbb vagy utóbb úgyis kijutok, csak nem biztos, hogy ott, ahol kellene... Meg nem is tudom, mekkora ez az erdő, általában a kastélyt szoktam járni, a szabadba ritkán jövök ki a kastély körüli parknál tovább. *Szómenése van, ahogy látszik... vagy talán csak egyszerűen... ilyen. Közben még mindig kissé zavartan mosolyog, és fekete szemeivel pislog a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 19:02

*Mivel Angliában nem nagyon jött szokásba a kézfogás, ezért neki fel sem tűnik az az apró hiba, hogy a másik kezét nyújtotta, de ha már nyújtja, és hát a filmekben látta, hogy ilyenkor illik megrázni a másik kezét, határozottan egy rázás, nos hát bal kézzel ráznak mancsot. Természetesen az ágat előtte átvette bicskás kezébe.*
-Nem állok régen itt, csak most érkeztem, és hallottam a hangodat, de nem akartalak megzavarni ~Mert fura vagy~ Amúgy Zacharias C. Yansen vagyok, Pugnaxos. És ha ki akarsz jutni, kövesd a napot. Vagy is annyira nem lehet eltévedni, tudod hogy merre állt a nap, mikor jöttél, és látod merre áll most. De ha nem tudod na...hát akkor nem tudom. Mindenesetre még friss az emlék számomra, ha vissza akarsz jutni, majd arra kell menned
*A bicskával és az ággal a kastély felé mutat, mert még mindig fogja a srác kezét, és amikor erre rájön, akkor hamar el is engedi, és folytatja a farigcsálást*
-Mondd csak, milyen nyelven énekeltél?
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 19:10

*A fiú is tulajdonképpen szinte reflexből nyújtotta a kezét, arra meg már nem igazán figyelt, hogy melyiket; talán ha nem lenne ennyire zavart, tudná, hogy a jobbot kell, de így fel sem tűnt neki az apró baki. Szerencse, hogy diáktársának sem, vagy ha igen, hát nem mutatja. Levente minden bizonnyal már így is elég sok mínuszpontot gyűjtött be így az első benyomásnál... bár ki tudja. Általában első ránézésre inkább a mínuszpontokat szokta gyűjtögetni, mint a pluszokat, de talán Zacharias kivétel. Legalábbis a fiú ebben reménykedik, de a reménysugár elég hamar kialudna, hogyha hallaná azt a rövidke gondolatot. Fura... na igen, ezt már mondták rá jó néhányszor, és tudja is magáról, hogy talán nem mindenki számára megszokott a kinézete, de azért... bántaná a jelző, ha hallotta volna. A köszönés valahogy kimarad Zacharias részéről, de a fiú nem teszi szóvá, csak halványan mosolyog, még mindig kissé zavartan.* - Pugnax... az melyik kar is? Én örülök, ha a sajátomat tudom... tudod, a fekete-ezüst, vagy valami hasonlók a színek... a feketepárducos, na. Amelyik a Japán hetet csinálta most ezen a valamin. Egyébként meg fogalmam sincs, merre volt a Nap... én csak így jöttem, és... hát, nem igazán tudom, merre vissza. De majd akkor megyek veled, ha nem gond. *Egészen aranyos a kiskutyaszemeivel, amikkel most a fiúra pislog, tudja ő, hogy nem mindenkinek kellemes társaság, de azért mégis jó lenne, ha a Pugnaxos fiú engedné, hogy mellé szegődjön. Mikor végre el lesz engedve a keze, akkor gyorsan zsebrevágja, majd a kérdésre is felel.* - Magyarul... édesanyám anyanyelve, meg hát az enyém is, mert apám japán volt, de azt a nyelvet nem tanultam meg... Szóval... hát, magyarul, na. Tudod, Magyarország, Kárpát-medence...
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 19:23

-Hát öhmm, Kicsit bajban vagyok, ugyan is még nem nagyon tudom. Alig nemrég érkeztem. Azt tudom, hogy mi valami görög hetet csinálunk, de egyébként meg fogalmam sincs. Valami vörös szín dukál még...de aztán tényleg ennyi. Még valami állatot is kellene akkor ezek szerint tudnom. Majd utána nézek, nem akarok égni, hogy még ezt sem tudom.
*Vakarássza fejét, és egy kicsit elvörösödik tudatlansága miatt, de hát mit van mit tenni. Nem igazán erre figyelt eddig. Levente kiskutyaszemei, hát nem igazán jönnek be neki. Talán ha valamelyik lány nézne így rá, bár még nem találkozott olyannal, aki kiskutyaszemeket meresztene rá, általában mindenek unott az arca. De hogy pont egy fiú tekint így rá...Szája egy pillanatra fintorba rándul a gondolatra, teljesen akaratlanul, de hamar el is múlik, szinte csak mint egy idegrángás.*
-Hát persze hogy velem tarthatsz, ha van addig kedved maradni. De mondd csak, ha tudod hogy nem vagy egy nagy tájékozódó, és még csak nem is jársz sokat a természetben, akkor hogy indulhattál el ilyen felelőtlenül, figyelmetlenül...Persze ha ráérsz eltévedni, akkor nem szólok bele.
*Tovább farigcsál unott arccal, nem is nagyon néz a fiúra, csak tíz másodpercenként*
-Hát a japánt, vagy legalább is azt, hogy ázsiai származású vagy, azt még meg mondtam volna, nos a magyart azt nem. Magyarország ugye az az ország, aminek a fővárosa Bukarest? Hallottam már róla hírekben. Sok balhé volt mostanában arra, azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 19:42

- Akkor most a ti hetetek van, nem? *Kérdezi kissé félredöntött fejjel, majd megvonja a vállát.* - Igazából a görög kultúra nem vonz annyira. A japán sokkal inkább, de a saját hetünkből sem vettem ki igazán a részem... mondjuk lehet, hogy nem ártott volna, de akkor is... Amúgy én tulajdonképpen csak az ezüstben meg a fekete párducban vagyok biztos. Meg mintha rémlene valami kelta kereszt, de lehet, hogy az már nem innen... vagy tévedek. Áh, mindegy. Nem szoktam ezzel törődni igazán. *Legyint, jelezvén, hogy lényegtelen az egész, ő ugyan nem vörösödik emiatt, de a fiú pirulását sem teszi szóvá. A fintort észreveszi, és inkább lehajtja a fejét, némán rúgdossa a földet, nem néz fel. Igen, tudja, hogy fura. Igen, tudja, hogy ezért nem mindig kelt jó benyomást az emberekben. Pedig ő próbálkozik, és tényleg kedves akar lenni, és barátokat szerezni, csak éppen... nem mindig sikerül. Márpedig megváltozni nem fog... ahhoz túl makacs.* - Tulajdonképpen ráérek, kijárási tilalomig, ami amúgy nem tudom, hánytól van, vagy van-e egyáltalán... a lényeg, hogy én bőven ráérek, csak mondjuk sötétedés után pláne nem kellene az erdőben lenni... és... szeretem csak úgy magamnak felfedezni a dolgokat, még ha el is tévedek. *A fiú szavaira megáll a lába a levegőben egy pillanatra. Felsóhajt, majd megrázza a fejét, de még mindig nem néz fel.* - Nem... igazából Budapest... de lényegtelen. Balhé meg mindig van mindenhol, ez ilyen világ.
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 20:08

-Jaja, azt hiszem a mi hetünk van. Mondjuk én most annyira nem vetettem bele magam szintén ebbe a dologba. Nagyjából engem sem dob fel a görög kultúra. Oké, a történelmük klassz, de...de azért annyira nem.
*Tetszik neki, hogy a srác legalább olyan nemtörődöm mint maga, így egy kisebb mosolyt megereszt felé úgy bátorítóan. Igen azért érezte ő is azt a fintort, még ha nem is szándékosan volt, és látta a reakcióját. Nem akarja megbántani Leventét, hisz még alig ismeri, csak azok az előítéletek. Az előítéletek amik ellen maga is harcol, de sajnos még is ott vannak az emberben, mert az előítélet néha segít, hisz valóban meg lehet tudni dolgokat külsőről is. De nem ez a legfőbb lehetőség a megismerésre*
-Azt hiszem kijárási tilalom olyan este tizenegy körül van, és sötétedéskor már azért nem jó kint lenni, ha nincs fény, nehezebb tájékozódni. Olyankor már inkább az erdő szélén vagyok, onnan még látni a kastély lámpáit, legalább tudom hol vagyok, ha be akarok menni. Na meg ki tudja, mi mászkál az erdőben, nappal még látni, de este?
*Folytatja a farigcsálást, és lassan kezd valami kialakulni. Olyan mintha egy bagoly akarna lenni, már majdnem hogy hasonlít is rá, bár eléggé kifinomulatlan még a faragvány.*
-Amúgy, megkérdezhetem, hogy miért vagy így kifestve? Szóval hogy ez milyen divatirányzat? Én mondanám az Emot, és talán rád is illene, de nem vagyok valami szakértő. Látok néha hozzád hasonló fura jelenségeket, de még nem beszélgettem eggyel sem.
*Igyekszik minden gúny nélkül, minél kedvesebben kérdezni, hisz tényleg nem akarja megsérteni a fiút, csak érdeklődik, szereti megismerni a dolgokat és az embereket*
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 20:20

*A bátorító mosolyt viszonozná talán, ha látná egyáltalán, de úgy ez nehézkes, hogy még mindig lefele bámul, aztán a kijárási tilalomnál mégiscsak felpislog, bár nem mintha annyira érdekes téma lenne... de végig mégsem maradhat lehajtott fejjel.* - Ühüm... hát, tizenegyig azért csak bekeveredek majd valahogy... vissza az alagsorba... brr... nem szeretek ott lenni, túl közel van Akane-sama terme... Jó, persze, ez órák előtt hasznos, mert legalább gyorsabban odaérek és nehezebb elkésni, de azért mégiscsak... a hideg ráz ki, ahányszor elmegyek a terem előtt. Voltál már bent Akane-sama óráján? Nekem szerintem jövőre lesz kínszenvedés... meg sem próbálom letenni a vizsgákat, mert idén nem jártam valami aktívan be az órákra, viszont ha elsőben maradok, egész biztos, hogy jövőre alaposan megkapom majd a magamét. Egyébként mit faragsz? Ügyesen csinálod... nekem nem menne, nem tudok ennyire aprólékos munkát végezni. Túlságosan... kapkodok. A varázsköröknél is nagyon kell figyelmen, hogy precízen tudjam megcsinálni. *Igen, már megint be nem áll a szája... de mikor ez benne is tudatosul, akkor inkább néma marad, és csak figyeli, ahogyan a fiú munkálkodik, majd megvonja a vállát.* - Tulajdonképpen semmilyen. Régebben a visual kei stílust próbáltam követni, de ezt nem igazán van képem annak nevezni, szóval... semmilyen. Így nézek ki, és kész. Vagy valami hasonló. Vagyok, aki vagyok. *A "fura jelenség" kifejezésre kissé összefacsarodik a szíve, de ez nem látszik igazán az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 20:31

*Elmosolyodik a srác meséjén a tanárról, de aztán továbbra is marad a tudatlansága, aminek egyszerű az oka*
-Nem, még nem jártam bent az óráján. Igazán még semmilyen órán nem voltam, talán egyszer egy Bájitaltanon, de mondtam, nemrég jöttem. Bár lett volna talán lehetőségem. Milyen tantárgyat tanít? És miért olyan ijesztő?
*Egy kis kiigazítás után lefújja a forgácsot a bagolyról, tényleg csak alig felismerhető még, de körvonalazódik*
-Hát egy bagoly akar lenni. Igazából általában nekem sincs türelmem, mert elunom, bár nem kapkodok. Ha nagyon megunnám, inkább máskor szoktam folytatni. Minél aprólékosabb, annál többet pihentetem. Így egyszer csak elkészül, vagy végül félbemarad. De most ez elég kicsi, lehet hogy ma befejezem.
~Hát, még sem esett jól a kérdésem. Bocs Levente, számomra akkor te most Emo vagy. Túlérzékeny kifestett srác. De én próbálkozom~
-Na és mit jelent ez a visual kei? Mit képvisel?
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 20:43

- Én sem jártam be igazán, átváltoztatástanon voltam talán kétszer, mitológiák és vallásokon egyszer, meg talán... sötét varázslatok kivédése... egy-két alkalommal... de már ebben sem vagyok biztos, ennél több órán pedig biztos nem voltam. Bár eléggé az év végefelé jöttem, de azért mégiscsak... na mindegy. Mitológiák és vallások, átváltoztatástan... ezeket tanítja, és egyszerűen feláll az ember hátán a szőr attól a nőtől. Ezt... ezt nem lehet szavakkal leírni, egyszer be kellene ülnöd az órájára, máshogy nem lehet megérteni... de aki egyszer bemegy, azok közül szerintem mindenkinek van egy-két pillanata, amikor sikítva akar kimenekülni. *Jó, magából indul ki... de hát emberi tulajdonság, nem lehet elítélni érte. Elég sokan vannak így vele. A faragásra csak érdeklődve pislog, de már nem szól semmit azzal kapcsolatban. Szerencsés, hogy a gondolatokat nem hallja, mert minden bizonnyal bántanák. Valóban érzékeny, de emo-nak azért nem mondható, ő ugyan nem fog nekiállni az ereit vagdosni, mert csúnyán nézett rá valaki.* - Tulajdonképpen egy japán stílus... a lényege, hogy minél... feltűnőbb, sokkolóbb legyen a dolog...
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 20:52

*Felnevet ahogy a tanárt jellemzi Levente, egészen horrorisztikusan fest hát a kép, de pont ez benne a vicces, talán egy kicsit eltúlozza a fiú, bár még az is lehet hogy nem. Egyszer majd talán kiderül*
-Na hát ha ilyen vészes a helyzet, akkor tényleg mindenképp ki kell próbálnom hogy milyen érzés. Csak aztán nehogy ott maradjak, még fiatal vagyok a halálhoz. De csak nem eszik gyerekeket óra alatt. Persze nem azért mert amúgy nem enne, hanem mert óra alatt általában tilos enni. Utána meg nem szabad bent maradni, a tömeggel távozni kell, még mielőtt elkapna.
*Mikor leírja a stílust a fiú, alaposan szemügyre veszi még egyszer a ruházatát, az arcát, na meg a haját is.*
-Hát az tény, hogy feltűnő vagy, de nem sokkoló. De így, hogy beszélgettem veled, nem is nagyon gondolnám, hogy te az a sokkoló fajta vagy. Nem vagy egy polgárpukkasztó féle, eddig egészen normális vagy, persze már belső értékeidben. De úgy veszem észre, hogy akármennyire magadat akarod kifejezni a külsőddel, mint ha még sem igazán jönne be ez a dolog. Gondolom sokan nem fogadják el, hogy így nézel ki. Na de ha akarod, le is szállhatunk rólad. Beszélhetünk másról is. Ha gondolod
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 21:08

*Nos, ha a saját szemszögéből nézzük, semmiképp nem túlozza el. Egy erősebb idegzetű diák talán jobban bírná/bírja Akane-samát, de Leventének már a puszta jelenléte is sokkoló, és legszívesebben menekülne a közeléből, de tudja, hogy a nő tényleg képes megbuktatni, ha enged a vágyainak, és nem jár be az óráira. A nevetésre mindenesetre összeszorítja kissé az ajkait; na majd akkor nem lesz kedve nevetni a fiúnak, ha egyszer magára haragítja a nőt...! Ezt nem mondja ki hangosan, de tekintetéből kiolvasható, ha valaki jó emberismerő. Levente nem mondható túl jó színésznek. A következő szavakra szintén nem szól semmit, ő is él még... egyelőre, bár tény, hogy meghúzza magát az órákon. Tényleg... ha így jobban belegondolunk... vajon Kamilla és Salquë miért nem voltak ott azon a híres nevezetes utolsó órán...? Már a gondolatra is lefagy, és rémülten mered maga elé, kerek szemekkel.* ~ Basszus. ~ - A tanárokra általában nem vonatkoznak ezek a szabályok. Az utolsó órán kis híján megette az egyik lány baglyát, mert az zavarta az órát. *Jelenti ki síri hangon, még mindig sápadtan... és közben megfogalmazódik benne egy másik gondolat is.* ~ Akane-sama megette Kamillát és Salquë-t?! ~ *A következő szavak alig jutnak el az agyáig, akkor kap észbe, mikor Zacharias valami polgárpukkasztásról vagy miről beszél. Igyekszik olyan arcot vágni, mint aki tudja, miről is van szó.* - Aham... *Mondja végül értelmesen, majd kissé megköszörüli a torkát.* - Szóval... te melyik országból jöttél?
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 21:38

*Nos mivel már nem nagyon volt mondanivalója a srácnak, és már Zachariásnak is fogy a témája, és lassan a faragni valója is, bár azért az,h ogy óra közben egy baglyot majdnem megevett a tanár, az nem semmi tény, de javaslatot tesz inkább*
-Nos, azt hiszem már kezd sötétedni, jobb lenne ha elindulnánk befelé. Sőt én arra gondoltam, hogy vissza is vonulok. Szóval kivezetlek innen, gyere.
*Bicskáját, visszarejti a zsebébe, a baglyot, mely még mindig egy ág végén díszeleg, így majdnem hasonlít egy pálcára, hát eldugja a pálcája mellé, remélhetőleg addig nem kell használnia míg be nem érnek, véletlenül a faragványt húzná elő, és az kellemetlen volna. Szóval befele iramodnak, és remélhetőleg Levente követi, ha csak nem akar megint eltévedni. Mikor a kapuba értek, és beléptek rajta, akkor Zach szépen elköszön.*
-Nos, örülök azért hogy megismertelek, remélem még majd találkozunk. További jó éjt, szia!
*És eliramodik saját hálószobája felé, ott kiveszi pálcája mellól a faragványt, és leteszi az éjjeliszekrényre, majd a megfelelő előkészületek után nyugovóra is tér, bár nem volt hosszú a napja, de még is elfáradt, és most jól esik neki a lefekvés*
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 21:43

- Aham, lehet, hogy tényleg nem ártana... *Jegyzi meg zavart vigyorral, mikor Zacharias arról beszél, hogy sötétedik, nem ártana kimenni, és egyéb szépségek... szóval kihúzza a kezeit a zsebéből, meg aztán magát is kihúzza (nem a zsebéből)... Pipiskedik is egy kicsit, de csak amíg kinyújtózik, aztán persze rendesen visszaáll a talpára, és ha Zacharias elindul, akkor ő szépen ballag mellette, a kezeit maga mellett lógatva, lóbálva. Nem igazán tervezi az eltévedést, szóval elvan ő, majd mikor végre visszaérnek az iskolához, elégedetten veszi észre, hogy innen már tudja az utat. Zacharias el is köszön, szóval biccent neki, és kissé meg is hajol, olyan japán módra.* - Sayonara, oyasumi nasai. *Köszön el; a fiú minden bizonnyal nem érti a szavakat, de sejtheti, hogy elköszönés.* - Remélem, találkozunk még. Örülök, hogy megismerhettelek. *Teszi hozzá, immár angolul, és... őszintén. Igen, ő minden friss ismeretségnek örül, ez látszik halvány mosolyán, ahogy a fiú felé int, majd az alagsor felé siet el... pontosabban le.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 16:23

*Koni is elindul nagyokat lépve fehér sport cipőjében.Látja hogy a lány mezítláb van de ez nem zavarja Konit.Látja hogy az erdő felé mennek, már rég föl akarta fedezni azt.Most elhangzik az első kérdés és az első válasz.*
-Igen Rufus a legjobb barátom.Csak őt nevezném barátomnak minden ismerősöm közül.
-Neked van barátod?-*reméli hogy van és ha nincs akkor azt reméli hogy ezzel nm sérti meg a lányt.*
-Az erdőben nem fog zavarni a papucstalanság?-*Ezt nem úgy mondja hogy, húzza fel a papucsát most rögön!.Érdeklődés van a hangjában.Puszta érdeklődés.*
-Te már jártál az erdőben?Én még nem.Szeretem az erdőket, és te?
*Most behatolnak az erdőbe Konidikék.A fiú tovább megy, a földnek szegezi tekintetét.Néha, néha körülnéz.Lát fákat bokrokat madarakat.A fehér pólója amin nincs semmilyen írás, lógó, se semmi beleakad egy ágba.*
-Ajj,ezek a fák...-*mondja és kiakasztja pólóját.A továbbiakban csendben marad mert nem tud kérdezni.Várja a lány kérdezését.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 14:45

(Emmeline nem y-nal, Darton)

*Darton, miután élete egyik legszebb estéjét töltötte a közelmúltban, boldog mosollyal kel fel ágyából. Viszont kevésbé kellemes érzés nyilall fehéren fáslizott bal karjába. Mely nem is olyan rég sérült meg mikor az erdőt járta s beszakadt alatta az egyik faág. Természetesen jó tündéhez híven szinte a fa tetején ugrándozott, mikor megtörtént a baleset. Zuhanás közben több bordáját és csontját eltörte, a fából kilógó ágak pedig több helyen mély sebeket hagytak. Az egészben a legkellemetlenebb az erdőből való visszajutás volt a fiú számára. Hisz a gyógyulás, természetesen varázslat segítségével rövid időt vett igénybe. Viszont így sajnos rengeteg órát kihagyott s legnagyobb szenvedése az ágyhoz kötött tehetetlenség mellet még a házik is is kínozták. Így hát újult erővel pattan ki ágyából mára menyire sérülései engedik. Sajnos ilyen állapotban nem kockáztatta meg hogy a közeljövőben ismét az erdőben aludjon majd csak ha teljesen felépült.
Lassan oda baktat ablakához s mélyet szippant a levegőből. Szemét hunyorgatnia kell hisz friss csipáit hatalmas verő fény csapdossa. Felnéz a napra majd az lenéz a fák árnyékaira.*
-Mi?? Már ennyi az idő az egész délelőttöt átaludtam?...*Majd elmosolyodik hisz máris látja a javulást állapotában hisz annyit tud ismét aludni mint régen.
oda baktat szekrényéhez, némi ruha darabot keresve magára, azonban nem vacillál sokat kikapja első pólóját, egy fekete ujjatlan póló egy fűzős kapucnival. Mellé egy lenge fekete szőt hosszú nadrágot vesz fel. S már indulna is hogy oly rég látott, szívéhez oly közel álló személyt fel keresse. Kinek gondolata már oly kedvtelő jó érzéssel tölti el a fiút hogy arcáról szinte le se lehetne vakarni a mosolyt. Mielőtt elindulna azonban odalép ágyához s párnája alatt kezd turkálni. Kis keresgélés után előveszi fekete koponya berakatós dobozkáját s kinyitja. Merengve néz bele, s hosszú ideig szemez tartalmával. Majd megrázza fejét s kivesz belőle egy egy gyönyörűen faragott furulyát, tele farkas mintával s bele vésve "Nosferatu". Nadrágja szíjába csúsztatja, s miután a dobozt vissza helyezte a párna alá, bal kezét felkötözi nyakához hogy pihentesse noha amit soha nem tenne, de a nővér a lelkére kötötte.
Így indul hát neki a lépcső halmaznak, majd miután lihegve fél óra alatt kijutott a a labirintusból, nem tudja miért de az erdőnek veszi az irányt. Sietne s egyből felszabadultan mászna fára s ugrándozna ahogy az erdőbe ér azonban egyenlőre még nem szabad, legalábbis azt mondták. Darton tehát kicsit kedvetlenül járja az ösvényeket, nézve az erdő minden teremtményét, s szépségét. Hosszú gyaloglás után egy kisebb tisztásra ér, melynek közebén egy hatalmasan terebélyesedő fa áll. Darton szíve megdobban ahogy meglátja, s nem tud egyszerűen ellenállni a kísértésnek, úgy dönt bárhogy is de felmászik rá. Félúton elbizonytalanodik döntésében, némi nyilalló fájdalmat érezve karjában s oldalában valamint félkézzel valóban nehéz a mászás. Végül mégis csak sikerül feljutni egy alsóbb ágra, pihenéskép dől hátra a fa törzsének s veszi elő furulyáját. nagy levegőt vesz, s egy könnyed dallamba kezd, melynek hangja messze szál megigézve minden neszt az erdőben...

Furulya: https://www.youtube.com/watch?v=T_v4NG7FTNE

Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 15:32

*Emmeline Way fáradtan dörzsöli a szemét szobájának magányában, majd nagyot nyújtózkodva lerakja maga mellé az átváltoztatástan jegyzeteit, amibe eddig teljesen belemélyedt. Feláll az ágyáról, majd elmacskásodott hátát is kinyújtja, és tekintete a szobában áló tükörre, azon belül is a tükörképére téved.
Egy, a szokásosnál is kócosabb, nyúzott arcú tündelányt lát, egy szál vékony, kissé átizzadt vászoningben, így a fürdő felé veszi az irányt. Tíz perccel később felüdülten lép kis a hideg vízsugár alól, majd fintorogva elpakolja a jegyzeteit, révén, hohgy egész délelőtt tanult.
Kinéz a szikrázó napsütésbe, ajkán apró mosoly játszik, majd kikapja a szekrényéből azt az egy ruhát, amit a húsz évvel ez előtti viseletei közül megőrzött: a hímzett, türkiz, térdig érő, a nyakában csak egy szalaggal felköthető szoknyát. Szemeit emlékek ködösítik el, de nem törődik vele, elhessegeti őket, és magára kapja a lenge, gyönyörű anyagot. Haját ezúttal, kivételesen a feje tetejére tűzi, így máris kevésbé hat oroszlánnak.
Szokás szerint mezítláb indul neki előbb a kastélynak, majd a parknak, hogy végül az erdő hűs lombjai alat köthessen ki. Felszabadultan lépdel, meg-megállva, a madarak énekét hallgatva, amihez egy halk furulyaszó is kapcsolódik valahonnan a távolból.
Kíváncsian szaporázza meg lépteit, ösztöneit követve, amik egy napsütötte tesztásra vezetik, ahol egyetlenegy fa áll.
~Darton, hát ki más?~ mosolyodik el a tündelány, amint meglátja a hívogató dallam előcsalogatóját, és jókedvűen indul meg felé.*
- Szia!
*Mintha mi sem történt volna köztük. Próbál természetes lenni, pedig a szíve csak úgy zakatol, ahogy beér az óriási tölgy árnyékába, és egy ugrással megragad egy alacsonyabb ágat, majd feltornázza magát lovaglóülésbe.*
- Mi ez, amit játszol?
*Pirulása akár a hőségnek is betudható lenne, ha nem tudná róla senki, hogy a Földközi-tenger partján megszokta az effélét. Pedig valójában egy emlékkép ugrik be folyton, ahogy egy másik puha ajak az övéhez ér. Egy pillanatra elfelhősödik az arca, ahogy elhessenti ezt az élményt, hogy újra a jelenbe koncentrálhasson, lehetőleg nem pipacspirosan.*
Vissza az elejére Go down
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 16:15

*Darton furulyájának dallama egyre gyorsabb pergőbb s szétágazóbb. Bár a fiú most félkézzel játszik, ujjai oly szaporán mozognak hogy szemmel alig lehet követni. Nem is kel hozzá szem hisz emlékből dalol csukot szemeivel egy szőrös barátra emlékezve. Teljesen bele élve magát a játékba, nem foglakozik a külvilággal a széllel a madarakkal az állatokkal. Csak játszik és játszik, tiszta, üres fejjel. Valóban a közelmúlt eseményei után Darton számára mint megváltás ez az érzés.
Olyannyira belemerül a dallamba, hogy észre sem veszi mikor Emmeline rátalál, s nem hogy a lányt nem veszi észre, de szavait sem hallja meg. Darton most csak játszik, nem törődve semmivel. A dal végén azonban, mikor befejezte zenéjét kinyitja szemét s már venne is egy újabb nagyobb lélegzetet hogy egy ujjam nótát daloljon, de ekkor egy furcsa kép tárul maga elé. Egy lány ül előtte, no de nem akármilyen. Mikor Darton meglátja szíve majd kiugrik a helyéről, arca elvörösödik s a lányra néz, majd sípjára, majd újra a lányra.
- Oh szia Emm...Háttá meg mikor...ez nem az aminek látszik én igazából nem tudok...*Végül egy hatalmasat, sóhajt miután ebből már nem magyarázhatja ki magát. ~Remélem, annyira nem volt rossz...~S vörösödik tovább, mikor észre veszi hogy a lány is már szinte lángol. Elmosolyodik majd kacagni kezd, miközben furulyáját gyorsan eldugja zsebében. Darton megpróbál félkezével feltápászkodni, majd valamivel közelebb jutni a lányhoz. Nos ez a terv kudarcba fulladt, ahogy feltápászkodott volna lábán gyógyuló néhány zúzódás nem örült eme ötletnek s Darton azonnal vissza huppant helyére, mely elfojtott szisszenés követet, és némi grimasz a szeme alatti lila folttal díszelegve.
- Nos, hát... ez a dal törzsem egy igen régi dalocskája legkedvesebb barátom kedvenc zenéje,...*Tova mereng a múltba, vissza gondolva farkasára Nosferatura*...mindig a dallammal együtt mozgatta a fülét, még ha aludt is...*mosolyodik el Darton*
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 16:41

*Csak ámul és bámul, ahogy Darton fél kézzel, sebes ujjakkal egy gyönyörű dallamot játszik, majd azinte lepottyan a fáról, úgy nevet a fiú "lányos zavarán".*
- Szia. Az előbb, pár perce, és tudom, hogy nem az, aminek látszik, hanem még több is.
*Reméli hogy helyesn értelmezte az elhadart szavakat, és nem valami sületlenséget válaszol. Csalódottan veszi tudomásul, hogy vége a műsornak, pedig szívesen hallgatott volna még végig egy-két dallamot, de ez van, ezt kell szeretni, mondogatja magában.*
- Megvagy? - *kérdezi a sérült fiútól, amikor annak feltápászkodási kísérlete kudarcba fullad, majd ő maga pattan föl, átülve Darton ágára, aminek vége így gyanúsan lefelé hajlik már.*
- A legkedvesebb barátod?
*Mivel nem tudja, mire, vagy kire kéne gondolnia, kirobban belőle a kacagás, hiszen fantáziája egy arcanincs, alvó tündét vetít elé, aki a fülét mozgatja a zene ütemére.*
- Ezt lehet nem jól értelmeztem, de...
*Nem bírja befejezni, újra előtör rajta a nevethetnék, kis híjján újra legurul az ágról.*
- Na, megvagyok - *lihegi pár perccel később, némileg lehiggadva* - csak...
*Még mindig mosolyog, nem olyan könnyű kiverni a fejéből az abszurd képet. Eligazítja a mocorgás közben elcsúszott toalettjét, majd újra lovaglóülésben helyezkedik el.
Hirtelen nem tudja, mit mondhatna, így inkább hallgat, figyelve a rigót, aki egy közeli ágra röppenve jókedvűen fütyörészik. Arca egészen ellágyul, kezét kinyújtja, halk tündeszavakat suttog, mire a kismadár felé fordítja a fejét, és némi tanakodás után megbízhatónak ítéli a lányt, majd kezére szállva folytatja tovább énekét. Nemhogy megbízhatónak, még ehetőnek is gondolja az ujjakat, így egy jókorát csippent a lány gyűrűsujjába, amit egy összevont szemöldökkel, és fájdalmas mosollyal konstatál az élő ülőrúd, de azért tűri. Végül a rigó unja meg a helyzetet, így a boglyas hajkoronába fészkeli magát, ahonnan azért kiűzik, így sértődötten repül el más tájakra.*
- Öhmm, nos - *jön zavarba emmeline, mikor rájön, hogy nem egyedül van, és lehajtja a fejét, majd egész egyszerűen leszökken egy alsóbb ágra, és végül a földre.* - Hát, ööö...
Vissza az elejére Go down
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 22:19

*Darton, csupán egy grimasszal válaszol a lány kacagására, de maga sem állja meg mosoly nélkül hisz épp az imént a lány vöröslött előtte mint egy kirobbanó vulkán. Majd mikor megtörtént ominózus mozgási kísérlete esetlenül pislog a lányra. Észre is veszi a lány ismét kicsattanó örömét hisz úgy látszik nem tud olyat mondani amitől ő ne tudna nevetni. Úgy látszik Emmeline mosolya ragadós, mert rövid idő múlva maga sem tudja miért de Darton is nevetni kezd. Azonban ez hamar abba marad, mikor a lány akrobatikus mozdulatokkal érkezik arra az ágra melyen maga is ül, s megrászkodó faágról egy hajszál választja el hogy ne essen le. Épkezével épp hogy az utolsó pillanatban tudja megtámasztani magát.*
-Hát voltam már jobban...* Nézi végig sérüléseit, különösen karját.*..de azért túlélem...*mosolyog a lányra*
~De ha így folytatod nem biztos..~
*A lány úgy látszik nem foglalkozott a válasszal, hisz ismét nevetés tört ki belőle Darton szavain. ~Most megint mit mondtam?~Morfondírozik Darton mondatain szóról szóra, míg nem maga is felfogta hogy ebben a szöveg állapotban valóban elég érdekes képet képzelhetett el a lány. Dartonbol, hirtelen kiszakad a röhögés, csak nevet, vihorászik és mosolyog. Hisz maga is elképzelte amit a lány is láthatott. Nevetését azonban a lány ismét félbe szakítja mikor az majdnem lebukfencezik az ágról, az önfeledt nevetésben. Darton gyorsan reagál, még inkább csak reagálna. Hisz azonnal ugrásra készen pattanna fel hogy a lány után nyúljon, azonban teljesen elfelejtkezett sérüléseiről. S a hirtelen cselekvésből, csupán hirtelen fájdalom született, s mikor felállt volna egyik lába kikerült irányítása alól s így maga is épp hogy le nem esett. Fájdalmát csupán az enyhítette mikor a mosolygó lány nyugtázta hogy még épségben van.*
-Huh, ne csinálj ilyet többet...*Majd hatalmasat sóhajt kiengedve magából mindent, jelezvén hogy megiedt, de nagy kő esett le szívéről.*
- Egyébként a barátom kiről beszéltem, és aki erőszeretettel élvezte ha valaki megvakarta füleit,..*Hangsúlyozza ki e pár szót tréfásan Darton*...egy farkas, Emmeline. Bizony gyermek korunk óta együtt nőttünk fel, s bármerre jártam követett ő is. Ezt a zenét különösen szerette. Mikor ezt játszottam fejét ölembe fektette s halkan szuszogva mint gyakran gazdája, csak szundítót s hallgatta a furulyát.
*Emlékszik vissza kellemesen, szőrös kis barátjára. S közben a lányt figyeli amint az egy rigóval kacérkodik. Nem bírja negálni mikor a lány elhessenti a rigót hogy maga se szálljon be a játékba. Előhúzva kicsiny furulyáját egy könnyed dallamot kezd rajta játszani. Játékos, hangokat csikar ki hangszeréből, melyre a piciny rigó vissza térni látszik. Ezúttal céltudatos a kis jószág egyből a fiú fejére szál, azonban Darton nem hessenti el, sőt ujj dallamba kezd melyet kis idő múlva a rigó is követni kezd. Így szóllót a furuyla s a madár hangja mint kicsiny zenekar. Míg nem az ifjú tündefiú, abba nem hagyta dallamát, s a madár is dolga végeztével tova röppent. Elveszi hangszerét szájától s rámosolyog a lányra. Ki ekkor egy ügyes bukfenccel máris földön pislant vissza. Darton, irigykedve nézi a mozdulat sort melyre jelen pillanatban ő most nem képes.*
- Miért van úgy hogy mikor már majdnem elérnélek mindig tova röppensz...* Mosolyodik, el a fiú majd szépen lassan, komótosan indul lefelé. Óvatosan félkézzel tartva magát, ereszkedik ágról ágra. Mígnem maga is földet ér, s kezd bicegni a lány felé hátha ezúttal oda is ér.*
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 14:51

*A tündelányunk nem állja meg mosoly nélkül Darton fülvakargatós megjegyzését, hiszen gondolataiban tovább fűződik a kép: az arcanincs tünde mozgatja hegyes füleit, amit Darton vakargat...
Persze a kép tévesnek bizonyul, tekintve, hogy egy farkasra kellett volna gondolnia, de így még jobban nevet, a saját, igencsak furcsa fantáziáján.*
- Hehh, egy farkas...
*Az átszellemült szavakat hallva azonban lehervad a mosolya, mert sejti, ez a jó barát nem véletlenül nincs most a közelükben.
A rigóját ugyan ő maga nem viselte jó néven a hajában, de úgy tűnik, Darton számára ez nem olyan nagy dolog, hiszen egy kedves kis dallammal visszacsalogatja a sétrődékeny primadonnát, sőt, dalra is fakasztja.
Emmeline csak mosolyog a kettejük játékán, szeme elködösödik, hiszen valaha még játszott ő is valakikkel ilyet: maguk köré hívták az erdő állatait, hogy hét határ zenget a lármájuktól. Újra kiszakítja magát az emlékek közül, ahogy a duett utolsó akordjai is lecsengenek, és leszökken a fáról.
Kicsit sajnálkozva figyeli, hogy a máskor oly energikus ifjú csak szép komótosan tudja követni, fájó sérülései miatt.*
- Nem is igaz, nem röppenek, ne túlozz! Ez csak egy sima ugrás volt!
*Nem tagadja, hogy újra menekülne, de azért ilyen könnyen nem ad igazat senkinek. Agyában lázasan dolgoznak a fogaskerekek: egy ilyen megszólalás után meneküljön vissza a kastélyba, ahogy a neveltetése kötelezné, vagy maradjon, ahogy az ösztönei súgják. Egy helyben toporog hát pár pillanatig, majd leül a földre, aztán újra felpattan, elindul és visszafordul, közben pedig az idegein szteppelnek a gondolatok.
~Miért vagy még mindig itt, kishölgy? Mit szólnának a szüleim, ha látnák, hogy én...~
Mire a másik hang is megszólal a fejében:
~Méghogy a szüleim?! Édesapám azt mondaná, érezzem jól, magam, legyek boldog, és amúgy sincsenek itt! Maradni szeretnék!~
~Nem tehetem, mit fognak rólam hinni? Így is megcsókolt! Szentségtörés! Miért nem esek neki, hogy hogy mert ilyet tenni egy tisztességes tünde lánnyal?~
~Na persze, de hagytam, és nem véletlenül, úgyhogy...~*
- DUGULJ BE! - *észre sem veszi, hogy az utolsó két szót már ordítja, de a hatást elérte: jobbik éne az emberi szleng hatásátol sokkolódva visszavonulót fúj, Emmeline pedig újra lecsüccsen a fűbe, kimerülten a saját magával való vitázásban.* - Mármint nem te! - *fordul a valószínűleg értetlen Darton felé, és elmosolyodik, hogy szokás szerint kínos szituációba hozta magát, mint mindig, ha küzd a belé nevelt intelmek ellen.*
Vissza az elejére Go down
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 16:25

*Darton, miután nagy nehezen leért körülnéz, majd hatalmasa levegőt vesz hogy oltsa fáradtsága légszomját. Egy darabig így nem figyel a lányra, annál inkább zsörtölődik hogy mi a frász történt vele, hogy ennyire elpunnyadt. Végül csak kifújta magát s indul meg a lány, azonban hamar megtoppan. Érthetetlen módon a lány föl alá járkál, leül majd felkel aztán elmegy és vissza jön.
Darton először aszt hitte valamiféle tünde táncot jár, de ügy dönt az azért mégsem hisz túl egyszerű bár a legalább annyira zavaros. Tovább indul a kedves bolygóhollandi felé, ki néha már motyog is magában. Darton kuncogni kezd a lány érthetetlen cselekvésén, s gondolja rákérdez mit csinál Emm, ha mégis tánc kipróbálná ő is. Nem, nem próbálja ki hisz mikor már alig 1 méterre van lánytól hirtelen felé fordul és leordítja a fejét. Darton lányos zavarában és a riadságtol hatalmas puffanásal esik hátra.*
- Öhm, bocsánat...~Mit is tettem?~...*Mondja a fiú értetlen arccal. Egy darabig még visszafojtott levegővel nézi a lány további morfondírozását, majd lány megnyugtatja hogy nem ő rá mérges. ~Na de akkor kire?~Darton fejét kezdi csóválni, hogy vajon most mi történt, de hamar feladja. Feltápászkodik a maga szaggatott tempójával majd fél kezével leporolja ruháját. Majd oda lép a lányhoz ki még mindig dúl fúl, magában. S török ülésben le ül elé. Szemeivel s fejével követi a lány ide-oda kapkodó szempárját s épen serényen dolgozó buksiját. Remélve hogy egyszer a lány észre veszi.*
- Emm...Emm...nyugalom...Emmmmmmm...nyugodj meg...*Mosolyog, rá a lányra csillogó szemekkel, majd kezével felemeli a lány arcát hogy az végre egy vonalban legyen övével. Szemével mélyen belemered, a lányéba mintha mondana valamit. Majd így szól:*
- Ne, félj nem bántalak... Ismered a mondást, nem kel félni a farkastól nem bánt az csak megkóstol...* Tréfálkozik Darton hogy, Emmeline káoszát enyhítse.
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 16:51

- Ne haragudj, nem azért mondtam - *kezd el Emmeline szabadkozni, mert rádöbben, hogy elég ostobán jöhetett ki, hogy a fejében az anyja hangján felcsendülő intelmekkel vitázik, és kicsit az őrület hatását súrolhatta egy külső szemlélődő szerint.
Félrebiccentett fejjel figyeli Darton további ügyködését, ahogy elécsoszog, és lerogy törökülésbe, majd szíve egyre ehevesebb ütemben pumpálja a vért, ahogy a másik borzongatóan elnyújtja a nevét. A farkasos példától nemhogy nevetne, de egy kicsit még bele is borzong - no igen, a kishölgy meglehetőesen jó fantáziával van megáldva.*
- Nem tőled félek. Sosem bántanál, tudom - *válaszol zavartan, próbálva kimenekülni az éjszín szempár bűvköréből, nem sok sikerrel.* - Csak...
*Inkább nem folytatja, hogy a belső katyvaszát pont ő okozta, ezért nem teljesen százas jelen pillanatban. Végül csak sikerül lesütnie a szemét, így a pillantása a szép ívű ajkakon pihen egy pillanatra, hogy tovább rebbenhessen lefelé, egészen a saját lábáig, amitől már-már úgy náz ki, mintha lecsukta volna a pilláit.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Erdő - Page 10 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 10 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés