Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Erdő - Page 11 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 17:45

*Darton, elkalandozik a gyönyörű szempárban mely egyre zavarosban villog. Még mindig nem érti annak okát amitől a lány ennyire, furcsán viselkedik. Úgy látszik hiába eddigi próbálkozásai, Emmelin egyre jobban zavarba jön. S mikor végre, látott valamit a lány szemében, ő elfordítja tekintetét. Értetlenül figyeli a lány szavait azonban, Darton számára egyre érthetetlenebb lesz minden.*
- Csak?...*Kérdez vissza, furcsa tekintettel Darton, azonban úgy látszik a lány nem válaszol. A fiú ismét tehetetlenül ül a lány előtt. Hosszú ideig síri csöndben nézi a lányt, majd valami motoszkálni kezd benne. Ugyan nem szereti a múltat, firtatni de emlékszik még mit megtudod Emmelinéröl. S már már talán egy kicsiny részét érti vívódásának. A fiú elmosolyodik, hisz ő mindig is egyszerű életet élt, mégis mindig boldogan, és nagyon álmosan. Rámosolyog, a lányra, egyszerű kellemes nyugalmat sugárzó hangon így szól.
- Figyelj rám Emm... előttem az lehetsz, aki vagy mégis kinek akarsz megfelelni? Egy hóbortos, lökött tünde fiúnak? Vagy ennek a szépséges tünde lánynak itt előttem?... éld úgy az életed ahogy a szíved diktálja...Majd kicsit elfordulva a lány mellé ül, nyújtózkodik egyet majd mint a krumplis zsák dől hanyatt, a fűbe. Ép kezét feje alá vonja párna ként s úgy nézi a felhőket formákat keresve benne. Ekkor, egy furcsa érzés szalad végig Dartonon, egy olyan érzés melyet nagyon nem szeret. A bizalom. S irányíthatatlanul kezdenek kitörni belőle a szavak.*
- Tudod...a barátomat úgy hívták Nosferatu...Miután eljöttem, hazámból emlékül az ő nevét használom...Valójában...*Itt megáll, hosszú szünetet hagy, azonban innen már nincs vissza út.*...Nizerei Dartonnak hívnak. Igazándiból nem tudom hogy miért mondtam el, de .....ha egy farkas megbízik valakiben, eszméletlen mennyi őrültséget tudnak csinálni...~Különösen azért akit szeretnek.~*Tréfálkozik ismét Darton aztán mintha misem történt volna nézi tovább a felhőket.
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 19:01

*Valljuk be, meghatják a fiú szavai, hiszen szinte a gondolatait találták ki.*
- Köszönöm - *suttogja, és fölemeli a fejét, hogy a háláját tekintetével is kifejezhesse, de addigra Darton elterül a fűben, figyelve a bárányfelhőket az égen. Ő maga is kicsit odébb csúszik, így közvetlenül az ifjú mellett dől el, de legalább fél méter távolságra, mert azért ugye minden szokást nem lehet levetkőzni kapásból.
Mosolyogva hallgatja az őszinteségrohamot kapott Dartont, majd huncutan csillgoó szemmel felkönyököl, a másik tekintetét keresve.*
- Mik ki nem derülnek! Akkor azt hiszem lassan újra bemutatkozhatnánk egymásnak! De ezúttal az igazat, ha kérhetem!
*Kicsit zavarba jön a saját ötletétől, de azért nem hagyj annyiban.*
- Nos, ugyan Emmeline Way néven mutatkoztam be, de ez nem mindig volt így. Valaha Élilaune Arelioi Seiaquinként ismertek. Hogy akkor miylen voltam, te már tudod, de rajtad kívül senki más.
*Nagyra értékeli a bizalmat, és bizalommal válaszol rá, bár egy apró hangocska suttog a fejében, lehet ez botor döntés volt.*
- És rólad, kedves ifjú, mit kéne tudnom? - *vicceli el újra a dolgot, bár a tekintete már komoly.*
Vissza az elejére Go down
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 19:54

- Nos én is csak azt mondhatom "Mik ki nem derülnek?"
*Mosolyodik el, majd hallgatja tovább a lány szépen csengő hangját, s hasonló kép díszelgő valódi nevét, bár a kimondásával nem biztos hogy megpróbálkozna. Darton, egy széles mosollyal és bősz egyetértő bólogatással válaszol az újra ismerkedés ötletére. Viszont utolsó kérdésére a lánynak, némileg vonakodik eleget tenni, azonban ő hozta magár a bajt hát akkor nincs mit tennie. Mély levegőt vesz, majd ránéz a lányra majd újra az égre. Fejét igazgatva meglát valami számára igen érdekes dolgot a másik oldalán. Egy vörös vadrózsát amint, az a szél játéka miatt épp a földre hull. Kihúzza sérült kezét, a sálból mely nyakához rögzített majd, gyors mozdulattal veszi elő pálcáját, s gyakorlott mozdulatokat lejt pálcájával s suttogja mellé a varázs igét.
-Recullogu...*A varázslatot próbálja oly gyorsan, és némán csinálni hogy az elkerülje a lány figyelmét. A bűbáj azonnal hat s a rózsa azonnal Darton kezében terem. S amint a lány felé fordul, úgy kezében sötéten vöröslő rózsával lepi meg a tündelányt.
- Nizerei Darton vagyok, odahaza Kael Izael-nek hívnak...*Ejti tünde nyelven az éjszin farkas nevet*...örülök hogy a találkoztunk Élilaune...~El nem tudod képzelni hogy mennyire...~*Viccelődik Darton a lánnyal, s nyújtja felé a rózsát ismerkedésük jeléül.*
- Oh, bennem nincs semmi érdekes én csak egy fájó kezű lökött, álomszuszék vagyok. Viszont számomra te mindig is az a "boldokislányherecegnőkistünde" maratsz, akitől szinte mindig sikerül le esnem farol, és sosem úszom meg szárazon...~És akit szeretek~*S kezd el nevetni, hisz legyen bármi a neve nézzen ki bárhogyan számára mindig oly kedves lesz szívének mint eddig.
- Viszont mesélj hát te is miért, lett Élilauneből Emmeline?
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 12:04

[Koni]


Mikor látja hogy a fiú követi, lelassít, hogy utol tudja érni. Az erdőben azonban megtorpan.
~Na és itt merre. Három ösvény, három féle út, három folytatás. Akkor az első.~
Elindul az eslső ösvényen, majd megáll és bevárja Konit.
-Mesélj valami vidámat. Fogsz járni Dalmágiára?
*Majd lassan megy tovább.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 12:16

*Mikor megvárja Sery örül neki hogy nem kell futnia.*
-Kösz hogy megvártál-*mondja lihegve*-én dalmágiára?Nem én nem fogok.Vidámat...
*Koni kicsit elgondolkodik.*
-Hát Augusztus 12.-én szerdán, kimentem a szökőkúthoz csak úgy írogatni.Már kb. tizenöt perce írtam amikor odajött egy lány.Barna szép haja és vörösesbarna szép szeme volt.Egyszerűen elvarázsolt a tekintetével.Ezért aztán arra gondoltam hogy nem tudom miért elteszem az irományaimat.Talán azért mert gáznak tartottam, talán azért hogy jobban tudjak a lányra figyelni.Mikor el akartam tenni véletlenül belelöktem a szökőkútba.A lány segítette rendbe hozni.Most te jössz!Te tudsz egy vidám történetet?
*Koni várja a lány reagálását.Hogy tudja-e miről beszél?*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 12:28

*Elképedve nézett a fiúra.*
-Ez nem igaz. Hasonló történt velem is. 12.én én is kimentem és volt ott egy szőke kék szemű srác. Teljesen elvarázsolt. Épp valamit írogatott valamit, de eltette. Már ott nagyon tetszett, aztán a kikötőnél teljesen beleszerettem Aztán találkoztam az egyik barátjával aki azt mondta hogy mondjam el neki. De nem merem mert nem tudom mit fog szólni hozzá.
*Feszülten várja a fiú válaszát miközben tekintetét belefúrja a Koniéba.*
~Na ezen is túl vagyunk. Reménykedjünk a legjobban.~
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 12:35

-Elég fura történetek.De szerintem nyugodtan elmondhatod neki az érzéseid.Ha a barátja azt javasolja...
Szerintem hallgass rá.Mármint a barátjára.Hiszen rajtad kívül ő ismeri a legjobban.Legalábbis szerintem.
Miért akartál az erdőbe jönni?Én szeretem itt az állatokat és a kis zajokat.Azt hogy néha itt egyedül lehetek.És azt hogy veled lehetek.Te is hasonló okok miatt szereted?
*Most találkozik Sery tekintetével.Elveszik a szem labirintusában.Nem tud mit mondani ilyenkor.Most csak néz, és csak egy valamit lát:Seryt.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 13:17

*Sery látja hogy Koni megint elveszett, épp ezért halkan válaszol*
-Pont ezért szeretem én is.
*Majd lassan közelebb hajol és megcsókolja Konit. Majd gyorsan elhajol, és egy égat megfogva, fellendűl egy fára.*
-Na nem jössz? Képzeld otthon mindig ezt csináltam aztán egyszer letöt az ág én meg beleestema medencébe. Apu jót nevetett rajta majd ő is beleugrott a medencébe és együtt gumikacsáztunk. Aztán Lyra is kijött és ő is beleugrott. Egy csomót nevettünk és persze meg is fáztunk mert október volt. De az volt életem legszebb délutánja.-*mondja mosolyogva, majd a fa lombján keresztűl felnéz az égre.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 13:24

*Mikor Sery megcsókolja, ő visszacsókol.*
-Én arra a fára?! Soha nem voltam az a mászó típus.De miért ne?
*Ügyetlenül elkezd mászni a fán Sery után.*
-Nem félsz hogy most is letörik egy ág?Mert én félek.-*Konidik mászik tovább sűrűn lepillantva. Mindig azon járnak a gondolatai hogy le esik valamelyikük. De Sery miatt tovább mászik a csúcs felé.*
-Te hogy tudsz ilyen jól mászni? Mert ez számomra majdnem képtelenség. Én eddig csak egyszer másztam fára. Apukámmal. Akkor is nagyon féltem de most, most még annál is jobban félek. Nekem tériszonyom van!-*nyavalyog egy kicsit és mászik tovább.*-Még meddig mászunk?
*Nagyon várja a választ mert nem tudja még meddig bírja ki.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 13:37

*Mikor látja Koni ügyetlen mászását, megáll és felé nyújtja a kezét.
-Gyere segítek. Amúgy nem tudom, mindig fákon voltam, ha valamin gondolkodni kellet.
*Majd lovagló űlésbe ehelyezkedve elkezdi himbálni a lábát. Az egész ág remeg.*
-Na pont azért kell felmászni, hogy legyürd a félelmed. Különben mindig félni fogsz. Hogy ülsz igy seprűre??
*De azért tovább hintázik. Sőt. Még egy kicsit ugrál is rajta. Majd abbahagyja.*
-Ne haragudj, ez bunkóság volt. ha akarod lemászhatunk, vagy élvezhetjük hogy milyen szép itt fenn minden.
*Kinyújtja a kezét , és egy apró madárfióka röppen rá.*
-Látod? ezért érdemes itt lenni. Idefent megbiznak benned a madarak mert egy magasan vegy velük. Lent nem biztos.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 13:48

*Elfogadja a felé irányuló kezet.*
-Semmi baj. És ne, ne menjünk le csak miattam. Aszta ezt hogy csináltad?
*Ámul el Sery madaras mutatványán. Koni is lovagló ülésbe ül az ágon, Sery mögött.*
-Én is megtudom ezt csinálni? Vagy ezt csak te tudod? Remélem nekem is sikerül.
*Ezzel kinyújtja e mutató ujját hasonlóan mint a lány. De neki nem röppen semmi az ujjára.*
-Én ezt nem tudom megcsinálni. Megtanítod?
*Kérdezi érdeklődve Serytől. Reméli hogy a lány megtudja tanítani.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 14:38

*A lány hátra fordul és a válla fölött nézi Koni próbálkozását. Majd óvatosan, kezére támaszkodva felemelkedik, és megfordul. Az ág éppen csak megremeg már újra stabiliálja.*
-Megmutathatom, de akkor nagyon figyelj.-*suttogja*
Majd kinyújtja karját, szemeit becsukja, ujjait, kecsesen tartja egészen adig még egy madáka á nem száll. Nem szólal meg csak kinyitja a szemét és lassa magához húzza a kezét. A kismadár egy ugrással a vállán terem és meg se rezdűűl mikor Sery megszólal.*
-Látod, türelmemsen. Ha közbe beszélsz megijednek.-*mindezt olyan nyugodt hangon mondja, hogy ha nem ismernék azt mondanák tünde. Majd Koni kezéért nyúl, kinyújtja összekulcsont kezüket hog Konié legyen felül és vár. Egy apró kék madárka ászáll Koni kezére, és ott marad akkor is mikor Sery eveszi a kezét.*-Tessék, mostmár neked is van barátod.-*msolyog a fiúra majd a válán lévő madarat kezdi el simogatni.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 14:49

*Konidik figyelmesen nézi a lányt. Amikor az ő kezére is rárepül egy madár nagyon meglepődik.*
-Köszönöm. Nélküled soha nem sikerült volna.-*nyugodtan mondja nehogy elrepüljön a madárka.
Nagyon örül a kis madárkának. Látszik ez az érzés a szemében. El is felejti hogy egy magas fán csücsül. És azt is hogy tériszonya van. Azt is hogy leszakadhatna alatta az ág. Szinte mindent. Csak ül elbűvölten. Nem jut szóhoz. De észbe kap.*
-Te mióta tudod ezt megcsinálni? Olyan jó itt. Nem is olyan félelmetes. Neked soha nem volt tériszonyod?
Mert nekem mindig volt.
*Ezt is nyugodtan mondja. Kicsit megremeg mert fáj a karja. De mosolyogva néz a lányra. Nem akarja megmutatni gyengeségét gyengeségét.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 15:24

*Félredöntött fejjel nézi Konit, ahogy a madárkát nézi.*
-Úgy kb két éve tudom megcsinálni. Apu mutatta meg mielőtt elment volna. De a lényeg, hogy rájuk mindig lehet számítani. Meg olyan megynugtató az állatok közelsége. ha nagyon akarod egy mókust is idecsalogatok neked. Csak az hosszabb és nem mindig sikerül.
*Majd egy szökkenéssel a másik ágon termett, és az odú elé hajolt. Halkan elkezdett dúdolgatni. Már vagy két perce dúdolgat mikor az odúból egy apró ki fej kukkant ki és felszalad Sery kinyújtott kezére. Óvatosan visszakapaszkodik és a mókus Koni vállára rakta majd gyengéden megcsókolja.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 15:34

*Koni miközben Sery mesél megmozdítja a karját, hogy elrepüljön a madárka.*
-Aha értem. Légyszi csalogass ide egy mókust!
*Mikor sikerül a lánynak nagyon megdöbben. Viszonozza a csókot majd fejét oldalra fordítva nézi a mókust.*
-Nagyon ügyes vagy. Nem is hinné az ember mire vagy képes. Az apukád biztos remek ember volt. Az enyém jó fej de nem olyan szoros a kapcsolatunk mint neked volt a te apáddal. Mi csak köszönünk és néha beszélgetünk egy kicsit. Ennyit csinálunk. Most hogy nem látom hiányoznak a beszélgetések vele. Mikor idejöttem azért írtam sokat mert az rá, illetve a nagypapámra emlékeztetett. Most már nem írok annyit. Mert örülök hogy itt vagyok és barátaimmal, illetve VELED lehetek.-*A veled-et nagyon ki hangsúlyozta. Most ő csókolja meg a lányt. Utána hátralép és leül az ágra. Várja a lány reagálását. Közben nézi a mókust mely a vállán álldogál.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 15:42

*Mikor Koni elhúzódik elmosolyodik, majd visszaveszi a mókust, és elkezd vele játszani. Birizgálja az orrát, majd hátradől, és a mókus a hasára teszi. Az elkezd mászni a feje felé, s ahogy halad csíkólja, ezért Sery felkacag. Ugyan nem szereti ha csikizik, de ez most jól esik. Mikor a mókus a homlokára telepszik, leveszi és felül. Közelebb ül Konihoz, és a mókust a fejére teszi, majd félredöntött fejjel, mosolyogva nézi"művét2*
-Nagyon édesek vagytok együtt.-*Hajol oda egy csókra, de most nem engedi el olyan könnyen. Karjait a fiú nyaka köré fonjam ezzel húzva közelebb magához. Mikor eltávolodik egyik kezét a fiú mellkasára csúsztatja pont ott ahol a szíve, a másikkal megsimogatja az arcát, majd egy gyors puszi után a mellkasának dől.*
-Tudod sosem hittem volna hogy valaha még képes leszek így szeretni.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 15:52

*Mikor a fejére teszi a mókust Sery ő csak mosolyog.*
-Köszi!
*A csók után mikor odateszi a kezét Sery a mellkasára érezheti hogy gyorsan dobog a szíve. Mikor a fejét odahajtja akkor Koni átöleli.*
-Örülök hogy tudsz így szeretni. Rossz lehet szeretet nélkül élni.-*Most Koni úgy át helyezkedik hogy mindkét lábba egymás mellett lógjon a semmibe. Megsimítja Sery haját. Nagyon szerette ezt a mozdulatot.*
-Te sok embert ismersz a kastélyból? Én nem annyira.
*Konidik nézi a szép tájat. Utána Seryre néz. Nézi a lányt. Szép ruháját, haját, szemét. A szemnél leragad megint. De pár perc után föleszmél.*
-Nem akarsz följebb mászni?-*meg sem várva a választ elindul fölfelé a fán. Egy olyan ágig megy amin még lehet rendesen ülni, mert nem túl vékony.*
-Na jössz?-*kérdezi érdeklődve. Közben mosolyog Seryre.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 16:05

*Sery elkezd mosolyogni Koni bátorságán. Mielőtt elindulna visszakéri a mókust, csak utána engedi hogy Koni feljebb másszon. Majd a mókust a zsebébe rakva Koni után szól.*
-Számolj ötig és ott vagyok.-
*És valóban. Két ugrás és már ott is van. Azonban megcsúszik a lába és már esne is ha nem kapná el az ágat. Nagy nehezen felhúzza magát, és úgy ül hogy mindkét lába egy oldalt lógjon le, majd lihegve dől Koninak miközben a mókust lerakja az ágra hogy ha akar el tudjon menni. De nem úgy tűnik mintha el akarna menni, így Sery ölébe fészkeli magát és összegömbölyödve néz fel a lányra. Az megsimogatja a buksiját majd válaszol Koninak.*
-nem ismerek sok embert. Csak Kamilla Sperot, Beatriz Eloisa Mendezt, Melinda Warrent, Midorit meg Rufust. Meg téged. Ez hat.
*Majd megint megsimizi a mókus buksiját, és hogy Koni ne érezze elhanyagolva magát, összeborzolja a haját. Majd csak mosolyog rá.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 16:14

*Mikor Sery megcsúszik Koni megijed. De nagyon. Tehetetlensége miatt nagyon dühös magára. Megkönnyebbül mikor Sery fölhúzza magát. Aggódóan kérdezi.*
-Jól vagy? Remélem igen. Nem bocsátanám meg magamnak ha valami bajod esne!
*Amikor Sery Koni mellé ül a fiú átkarolja. Ad egy puszit az arcára.*
-Muszáj elmondanom neked valamit... Nagyon fontos. *Most megáll hogy a lány jobban figyekje és hogy nagyobb legyen az érdeklődése a mondandója iránt.*
-Én szeretlek, sőt mi több imádlak is!-*Most megcsókolja Seryt és várja a lány válaszát erre a kijelentésre*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 16:44

Koni vallomására nem tud mást csinálni mint megölelni és megcsókólni. Azomban ez csók most más. Sokkal szenvedélyesebb és sokkal szeretettel telibb. Akárcsak az előbb, Sery most is a nyakába kapaszkodik, miközben a mókusról elfelejtkezve óvatosan szembe fordul vele. Mikor elhúzódik homlokát a fiúénak dönti és onnan néz rá.*
-Én is szeretlek. Szóval ha más fiúkkal barátkozom ne legyél féltékeny, Jó*-kérdezi játékosan, majd egy rövidebb csók után hátradől az ágon, és nézi az eget. Már amennyit lát belőle. Érzi ahogy a kismókus a mellkasára mászik, Koni érintését is érzi, majd csak úgy elmosolyodik. Nem tudná megmagyarázni mért csak úgy.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 16:54

-Te barátkozol más fiúkkal?-*mondja kicsi féltékenységgel a hangjában. De a mosolya leleplezi. Szinte biztos hogy nem zavarja ha más fiúkkal barátkozik a lány. Ő nem féltékenykedős.*
-Engem nem zavar ha más fiúkkal barátkozol. Főleg akkor nem ha megmondod. De ha nem az sem nagy baj. * Most Koni is hátradől és eszébe jut valami.*
-Most milyen színű a tetoválásod? Amit az apukádtól kaptál.
*Feszülten várja a választ. Felül, és Sery fölé hajol. Gyengéden megcsókolja.*
-Na milyen színű?-*Még mindig fölötte van. Legalábbis a feje. És mosolyog. Seryre. Nem mer a tetoválásra nézni. Majd a lány elmondja színét.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 17:27

*Mikor Koni felé hajol kicsit megijed de mikor megcsókolja belemosolyog a csókba. Majd megnézi a tetoválását.*
-Rózsaszín-*mondja mosolyogva majd fentebb emeli a fejét és száját a fiúéra nyomja. Elég érdekes látványt juthatnak, egy fán, egymáson, csókolózva. Na mindegy. Majd hirtelen valami eszébe jut.*
-Na fentebb mert összenyomod Koryt.-tolja fentebb egy kicsit Konit, majd mellkasáról , és felül, úgy hogy szinte már Koni ölében ül. Majd karját nyakak köré fogva újra megcsókolja.*
-Kicsit sok a nyál ping-pong-*Húzódik el nevetve.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 17:33

-Ki az a Kory?Jah a mókus. Bocsi ha összenyomtam egy kicsit.
*Nevet a fiú. Eszébe se jutott hogy a kis mókust összenyomja.*
-Lehet hogy sok a "nyál ping pong" de engem nem nagyon zavar.
*Kicsit nevet a nyál ping pong kifejezésen. Még soha nem hallotta.*
-Én most lemászok ha nem baj. Ugye nem?
*A választ nem várva meg elkezd lefelé ereszkedni az ágakon. Mikor csak kettő méter választja el a földtől megcsúszik és leesik.*
~Auu! Van gy ötletem. Most megvicceljük Serykét. Remélem nem fog megsértődni.~
*Konidik nem kel föl és becsukja a szemét. Úgy nézhet ki mint aki elájult.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 17:46

-Nem dehogy mindjárt megyek én is.-*Nyújtja ki a kezét hátha amókus le akar szállni és elmenni. De az nem mutatja jelét.*-Hát jó. Akkor mostantól én vagyok a gazdád. És azt csinálod amit mondk rendben:-*Teszi újbol a zsebébe a kismókust. Mikor Koni leesik nagyon megijed, akkor meg mégjobban mikor nem kel fel. Három ugrással lent terem és Koni felé hajol.*
-Ébredj fel hallod. Ha át mersz verni nagyon megjárod. Na jó te akartad.-*mondja mikor Koni nem kel fel. Előveszi a pálcáját és elkezdi vele bökdösni*-kelj-*bök*-fel-*bök*-Vagy nagyon megjárod.*-bök-bök-bök*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 17:53

-Nem kell böködni. Csak erőt gyűjtök a fölkelésre.
*A fiú megfogja a pálcát. Kinyitja az egyik szemét. Aztán a másikat. Aztán nagy nehezen fölkel.*
-Áu! Nagyon fáj a bal csuklóm. Ráestem.-*nyögi Konidik.*-Szerintem zúzódott. De legalább nem tört el.
-Bocs hogy fekve maradtam. Szar vicc volt.
*Konidik lesüti a szemét miközben jobb kezével szorongatja a bal csuklóját.*
-Már kezd tompulni a fájdalom. És mielőtt mondanád nem megyek föl a gyengélkedőre.
*El rúg egy kis fadarabot és várja a lány leszidását.A tekintetét még mindig lesüti.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Erdő - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Free forum | Roleplay forums | Schools, College, Magic | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés