Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Erdő - Page 15 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeHétf. Szept. 28 2009, 12:03

- Igen, fognak...Első évfolyamon tanulunk pár olyan harci eszközről, amiket valamilyen szinten ki is kellesz próbálni. Persze csak az emelt szintesek. De ha jól tudom ön az lesz az órámon.
Kíváncsisága kicsit talán engem is fellelkesít. Fura egy helyzet. Két, egyébként szótlan alak, hogy tud egymással ennyit beszélni? Legalábbis én szófukar vagyok. De nem most, ahogy azt te is olvashatod.
- Ezer? Nem. Csak most fogok itt kezdeni tanítani. Eddig róttam a világot, vagy legalább annak egy részét.
...hogy miért, azt neki még most nem kell tudnia. Majd, idővel talán elmondom neki. Ahogy azt is, hogy nem a macska a legnagyob félelmem alapja. De most figyelem őt, s feltett kérdéseit.
- Farkast? Ha jól tudom az már a nagyobb testű fajok közé tartozik, így nem hinném, hogy az iskolában szívesen látnák. Különösen, hogy az a faj még veszélyes is valamelyest.
Owain ebpárti? Nem, nem vagyok semmilyen állat párti, csak elviselem őket, de nem mondhatnám, hogy bárminemű állatot szeretnék. De ha már választani kellene, hogy kutya, vagy macska...azt hiszem nem kell folytatnom.
Remélem jó fiú lesz. Nem, inkább úgy mondom, hogy most is az. Nincs vele az ég világon semmi baj. Ő ilyen. Kamasz, aki iróniával, dacossággal, morcos ábrázattal tud elbújni a világ szemei elől. Az, hogy belül mi rejlik benne számomra, ha nem is teljesen, de részben világos. Érző szívet egy kemény páncél mögé rejtett el. Amit meg is értek. Nem kell azt mindekinek tudni, hogy mi van az ember lelkében. Nem kell mindenkinek kitárulkoznunk. De az azért nem lenne rossz, ha ez a fiú találna magának valakit, akivel el tud beszélgetni, mert erre egy ilyen korú ifjúnek bizpny szüksége van. Ahogy barátokra is, vagy legalább egyre.
- Farkaséhes? Hát mikor evett őn utóljára? Nem jó a konyha az iskolában? Na sebaj, van ennivaló bőven. Kisebb fajta raktárat tartok fenn, nem sok kedvem van minden napomat azzal tölteni, hogy vásároljak, így egyszerre nagyobb mennyiséget veszek meg.
Nem, nekem nincs segítségem. Nincs egy kedves házimanó, aki mindent kikészít számomra. Magam végzem minden feladatomat.
- Ennek igazán örülök, de azért nem engedem el ellátás nélkül. Ha sokat harapdálja a száját még a végén elvérzik. Nem szokna le erről a a tevékenységről?
Haladunk, ahogy tudunk, kisebb irónia kíséretében. Meglepetésemre egészen jól bírja az iramot Edward is. Mindaddig, mig valahogy el nem terelődik a figyelme. Mégpedig az újsággal. Azt ugyan nem látom, ahogy futólag, szinte alig kinyitva beleles, csak mikor már mögötte haladva én is belelátok a kitárt újság képeibe.
Kopp.
Na ez kellemetlen lehetett. Szerintem te sem lennél a helyében. Legugolok mellé, s nézem az elmerengett arcát.
- Na térjen magához ifjú úr, míg a látványtól nem kerül teljesen kaotikus állapotba. És legközelebb az orra elé bámészkodjon, ne pedig menet közbe böngéssze azt az újságot. Mellesleg látom rádöbbent, hogy tényleg testékszerek vannak benne, csak olyan helyeken is, amire talán nem számított. Haladhatunk tovább, vagy töpreng még egy kicsit?
Felveszem az újságot, zsebembe csúsztatom. Kezemet nyújtom neki, s borostás bajszom alatt bazsalygok rá, olyan megértő, pajkos tenintettel. Hangomban ugyan érezhet egy kis ironizálást, de ez inkább olyan barátságos hangvétel, mintsem bántó. Újabb elindulás után már ritkulni kezd az erdő aljnövényzete, megkönnyítve lépteinket. Kiérünk egy kis tisztásra, ahol már láthatóvá válik odum.


[Nem volt időm átolvsni, így lehetnek benne hibák, majd délután átnézem. Elnézést. ]
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeHétf. Szept. 28 2009, 18:11

*Becsukja száját, s homlokára szorítja tenyerét. Tiszta ciki, hogy leamortizálóik mire Owain odújába érnek. Nade elfogadja tanára jobbját, nehogy túl sokáig időzzön ott a földön maga elé meredve, félig nyitott szájjal, arcán elhatalmasodó vörösséggel. Szóval felrántja magát, bár az a bizonyos arckifejezés még nem tűnik el, félig nyitott száját is késve csukja be, a vörösség pedig még uralkodni fog arcán egy ideig.*
-Asszem kiidőztem magam...hát fú *Fűzi hozzá, s ahogy indulna el, kissé megint nekimegy a fának. Hogy lehet oda tenni valamit? Igen, ezen van kiakadva. Az odán és a tenniden is egyaránt...Most, jelenleg Ed nem tud semmi ellen iróniával szolgálni, látszik rajta, hogy gondolatban érdekes vizeken evez. Hiszen nem a méhecskékből és a virágokból lesznek a kisbabák, pontos definíciót tanult meg ezzel kapcsolatban, olyan képet vág, mintha éppen azt idézné fel. Ejnye Ed, nem szabad ennyire kifordulnod önmagadból...Gyorsan megrázza fejét, s már meg is pillantja Owain lakhelyét, az Odút. Végre valami, ami nem meztelen nőkre emlékezteti. Na nem mintha Owain azokra emlékeztetné...A beszélgetés fonalát is jó lenne felvennie, csakhát az első két szó, amit akar mondani nyögésbe fullad. Persze, a tanár nem tudhatja milyen hátterei vannak ezeknek a dolgoknak nála, ő pedig nem fogja elkezdeni a ...tudja a szüleim nem mondták el dolgot, meg az eltiltottak a lányoktól meg a bezártak egy kastélyba és nem tudtam újságot venni kezdetű mondatot....*
-Nehéz átállni...*Köhint.* -Főleg mert...öhm. na mindegy.
-Szóval varázsfegyvertan...hm...*Nagyon okosakat tud most mondani...marha összefüggően.*
-Igen, én átökörőire mentem, nem tudom miért. *Aurornak ki tudja felveszik-e ilyen fizikummal meg a betegségével. De nyomozónak talán elmenne...Vagy majd meggyógyul, ki tudja... Gondolta, hogy Owain ilyen világjáró típus, illik a képbe. Bólint rá csak, bár szívesen megkérdezné mi mindent látott, nem akar faggatózni. Talán majd a bor mellett kitér egyre s másra, de amíg bemennek jobbára hallgat. Biztos még sokkhatás alatt áll. Vagy ki tudja.*
-Gondoltam, hogy nem *Dörmögi. Még jó, hogy nem hozta. Bár az övé természetesen szelíd. Lehet tényleg élő ember barátokat kellene szereznie nem állatokat...Ed kénytelen lesz lassan szocializálódni, borzasztó...De hogy fog-e valójában kéréses. Nála a barátság komoly kérdés. Nehezen nyílik meg, nehezen tárulkozik ki teljesen...Sőt, olyan hogy az érzelmeiről beszéljen...Ja, persze vannak neki, ahogy Owain látja jól, egy zongoraművésznek ne lenne? De nehezen nyitja ki a kapukat saját kis világához, s ez nem is csoda, hiszen bezárták. Hogy is mondta? Nehéz átállni...Hirtelen szerezzen barátokat, mikor eltiltották őket tőle? Normális, hogy nehezebben megy számára újra közel engedni magához bárkit is...*
- Akkor ettem, mielőtt elindultam. *Szól hozzá a kajás témához.* - Dehát az már nagyon régen volt. *Különben nem akarja kienni Owaint a vagyonából, csak harapna valamit legalább. Mikor nem...Ha már ilyen szépen felkínálták.*
-Egész jó az itteni kaja különben. Maga mint tanár talán nem szokott lejárni enni a nagyterembe? *Ő nem tudhatja, mindig máskor jár le, mint a legtöbben.*
-Gondolom. Nem lenne jó minden nap egy rahedli kaját cipelni ide. Különben szép helyen lakik, irigylem magát....*Mert már herótja van a kastélyoktól ugye...Most meg lehetősége nyílik bemenni egy odúba. Tényleg nem volt soha ilyenben, még a száját is eltátja, mielőtt észrevenné mit csinál.*
-De még mennyire...*Tátogja, miközben követi tanárát.*
-Ha igazán pechje lenne még ideköltöznék magához. De ne féljen, nm lehet akkora pechje *Kezd visszatérni ironikus stílusához. Úgy látszik halványodik a testékszer hollétének képe.*

Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeHétf. Okt. 12 2009, 21:00

[ Ed...újra ]

Egy kis tisztáson ácsorgok már egy ideje. Várok valakit. Egy fiút. Nem sokat szőröltem a készülődéssel, hisz nem csajozni megyek, vagy hasonló, de ahogy azt már mondanom sem kell egyszerű, fekete ingem makulátlanra van vasalva, bár ez nem igazán látszik a rövidebb fazonú farmer kabát alatt. Indigókék famerem nem igazán a mai divat szerinti, nem mesterkélten van koptatva, hanem az idő nyúzta már el, ami azt jelzi, hogy bizony ezt a nadrágot nagyon is szeretem. És igen, kopottsága ellenére ez is makulátlanul tiszta. Fel-le járkálásom messzire hallható most is, hisz csizmámon ott csörög a sarkantyú, fejemen pedig a szegecsekkel díszített kalap díszeleg.
Előveszem a pálcámat, s mint aki most tartja először kezében apró mozdulatokat teszek vele....hogy miért is oly fura ez? Hát mert varázslatokat nem igazán szoktam bemutatni senkinek. Legalábbis azokat nem én tanítom, amiket most meg kellesz mutatnom. Na nem az a gond, hogy nem tudom őket, csak hát egy kis drukk van bennem, hogy hogy fog menni ez a kis különóra. Itt azonban már képbe jön az is, hogy bizony érzelmi szinten töröm ezen a fejemet, mert valószínűleg beszélgetés síkjára is terelődik a szó a fiúval. Ami nem is éártana immáron tiszta fejjel.
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeHétf. Okt. 12 2009, 21:39


*Szaladni nem fog...ezt már szobája küszöbén elhatározta, amikoris késében volt, természetesen az alvás jóvoltából…Aztán, ahogy még eltotojázott ráérős lépteivel, hirtelen begyorsított, s az erdő szélén már futólépésbe kezdett, ugyanis komolyan megfordult gondolataiban, hogy Tayler egyszerűen itt hagyja. De nem… Lefékez előtte, noha megszólalni nem tud, zihálva oldalához kapni annál inkább. Egyébként szaggatott farmernadrágban és fekete ingben van, mellyen egy kis fényes tárgy csillog. Igen, elhozta megmutatni a jelvényét.*
-Jóh…estét…*Nyögi, mikor szóhoz jut, két erősebb lihegés roham között, felsandítva Taylerre. Oldalát még nem engedi el, de elmosolyodik, hiszen neki nem az a zord pofa jár, mint mindenki másnak… Különbenis kell ez a mosoly, mert begörcsölnek arcizmai a folyamatos fennsőbbrendűséget fitogtató fintoraitól. Végre abbahagyja tüdejének kisóhajtását, s felegyenesedik, kitapogatva zsebében lapuló pálcáját- elhozta. Fuh…de fésülködni már nem maradt ideje… Viszont a feje az megvan, más meg talán nem is kell a kiképzéshez.*
-Kipihente magát? *Gyenge, hogy van pótló kérdés, de azért érdeklődik, mert érdekli, s közelebb is vánszorog, most, hogy már biztos benne, nem fog az arcába zihálni.*
-Elnézést a késéért…majdnem elaludtam megint… *De majd hozzászokik talán apukája, hogy nem éppen pontosságáról híres a fiú. Még zavarban is van kissé...ez is jár Owainnak, egyik lábáról átáll másikra, s már éppen beharapná ajkát, mikor észbekap. Hiszen egészen szépen gyógyul a kenőcstől.*
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeKedd Okt. 13 2009, 12:15

Ekkora csörtetéssel is csak Ed közeledhet. A zajok felé fordulok, s végignézem, ahogy közelebb érve kerülgeti a fákat.
- Hát te meg hová rohansz? Nicsak jelvénye van...akkor igazat csiripeltek a verebek.
Vidáman felcsillanó szemekel nézek rá. Elsősorban a megjelenése váltja ki, s csak másodsorban az, hogy kiérdemelte azt a posztot, amivel immáron rendelkezik. Bohóckodva mélyen meghajolok, s mikor közelembe ér, s már ki is tudja fújni magát én is köszöntöm őt.
- Szép jó estét ifjú úr. Ellopták a zongoráját?
Na ez vajon, hogy jött ide? Ismeri Ed ezt a mondást? Leesik neki mit akarok kérdezni?
- Igen, sikerült...remélem te is jól vagy.
Zavarát látva egy barackot nyomok a fejére, s kacsintok egyet.
- Az óráról ne késs!
No de biztos, hogy mindent magával hozott? Nem felejtett el semmit? Mindjárt elválik. Bár akkor sincs gond ha mégis, hisz utána néztem én is a dolgoknak, csak hát a felkészüléshez az is hozzátartozik, hogy tudja milyen varázslatokat kell gyakorolnunk.
- No és a lista? Kaptatok értesítést ha jól tudom, hogy miket lehet használni... Közben szívesen hallgatom, hogy mik történtek veled az elmúlt napokban.
Hát persze, hogy érdekel. Napok óta figyelem a láncot, s sokszor erőfeszítésembe került, hogy ne menjek minden apró jelre a közelébe. Hisz komoly gondban, bajban nem volt, csak néha előjött az irónia, vita egy-két szép lánnyal, no meg mintha a szerelem szele is meglegyintette volna. Most is koncentrálnom kell, hogy érdeklődésem ne legyen túlzó, vagy tolakodó, de érezni lehessen, hogy őszintén érdekel a sorsa.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeKedd Okt. 13 2009, 16:42

// Kumiko //
*Koni gyorsan átgondolja, hogy eddig kikkel találkozott, kiket ismert meg. Megvakarja a fejét, hátha ettől eszébe jut, de nem, Ophelie nevű lányt nem ismer. *
-Nem ismerek ilyen nevű lányt.
*Kicsit még meg is rázza a fejét. Mikor Kumiko a szellemre azt mondja, hogy pont olyan, mint bármelyik másik, akkor sem tudja Koni igazából milyen, nem mond neki sokat. Mert nem nagyon ismeri a szellemeket.*
- Én még soha nem találkoztam szelemmel, asszem. De most már biztos nem is akarok…
*Tovább hallgatja Kumikot, a megtámadására terelődik a szó.*
~Szóval tisztázták? Elég rövid válasz, Kumiko szereti megmagyarázni a dolgokat most még is csak egy kis rövid válasz. Hm… Inkább nem kérdezem meg a részleteket, hátha berág vagy valami…~
*Megint másra terelődik a szó. Abban Konidik is egyetért, hogy jó suli, de akkor is, sok furcsaság történik benne. Néha lehet, hogy több, is mint kellene, de lehet, hogy a varázslóiskolákban ez a normális.*
- Szerintem is jó suli, csak néha elég fura. De lehet, hogy nincs igazam és ez a normális a varázslóiskolákban.
*Észre sem veszi a fiú, és már is Seryről beszélnek.*
~De ha Kumiko nem ismeri a barátait, akkor ki ismeri? Lehet, hogy nincs is neki sok? Talán csak Rufus és Kumiko?~
*Ezt a gondolatát nem említi meg. Megtartja magának. Azért még halkan mondja:*
-Nem, nem ismerem a barátait.
*Hát igen, ez a szörnyű igazság. Alig tud valamit Seryről. Szerencsére ezt nem kell most bizonyítania Kumikonak mert már a könyvekről beszélnek. Amikkel kicsit eltérő a véleményük. De inkább csak a szereplők, ,,életéről” különbözik az.*
- De lehet saját érzésük is a szereplőknek. Legalábbis egy biztosan, az unalom! Mindig ugyan azt átélni, újra és újra, úgy, hogy előre tudod mi fog történni, lehet, hogy azt is tudod, hogy mély fájdalmak közt meg fogsz halni a 120. oldalon. Lehet, hogy neked van igazad, de lehet, hogy nem. Ezt talán sose tudjuk meg, de lehet, hogy igen… És lehet, hogy kicsit sok lehetet mondtam most, de lehet, hogy nem.
*Koninak mosolyra húzódik a szája. De végre találnak valamit, amiben egyetértenek a könyvekkel kapcsolatban.*
- Igen, ha jó a történet, akármi jöhet.
*Most még nagyobb mosoly terül el a fiú arcán, végre találtak valamit, amiben egyetértenek.*
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeKedd Okt. 13 2009, 20:30

//Tayler//


-Most már szerencsére sehova…*Nem szeret rohanni, sőt zihálni sem, mégis ez utóbbi lelkes mívelőjévé lépett elő.*
-Igen…*Önkénytelenül is megfogja jelvényét, miközben átvált egyenletesebb lélegzésbe.*
-Csak…szerintem tévedtek. De biztos rá fognak majd jönni. *Kissé savanyú képpel vállat von, egészen addig míg Owain fejet nem hajt előtte. Nem esik le neki mire szeretne utalni Tayler, hihetetlenkedő mosollyal csóválja csak fejét.*
-Tanár úr, ezzel ne tetsszen viccelni, ha lenne zongorám és el mernék lopni levágnám az illető ujjait egyenként. *Mindent megadna érte, ha lehetne egy zongorája…egyre inkább hiányzik neki a hangszer, s tervezi is belógni valahová, ahol együtt lehet szerelmével, hiszen nincs is a zongáránál csodálatosabb „teremtmény” a földön. Bizonyára feltűnik átszellemült arca, mintha szerelmes lenne…ujjai máris nyomnák a billentyűket, s olyan hirtelen kérdezi meg, hogy akaratlanul is belepirul hadart mondatába.*
-Tényleg, nem tudja hol lehet itt zongorázni? *Kérdezi gyorsan, nehogy elfelejtse és megint este jöjjön rá a fura…tenyér viszketés. Lehet, hogy zongora helyett lányokról kéne ábrándoznia, dehát egyesek mindig elveszik a kedvét ilyesmitől. Ideje lenne beszereznie már egy olyan tetováló…újságot…
Azóta többször rájött már a roham, bizonyára a fáradtság közreműködésével, ígyhát mondhatni kipihente magát. Miután vette, hogy Tayler is, biccent egyet, hozzá téve egy „én ist” *
-Lista? *Olyan értetlen képet vág, hogy bizonyára azt hiszi, Sindler listáját kellett volna megszereznie, csak jó néhány szapora pislogás után koppan le neki a tantusz, miután Tayler folytatja mondatát.*
-Jaaa az a listaaa….hát, nem hoztam el, de megjegyeztem őket. Magam is majdnem otthon felejtettem, nem még ilyet, hogy lista…*Vallogat, miközben kiszökik belőle egy apró sóhajtás az érdeklődés hallatára. Egyáltalán nem érzi tolakodónak, sőt nagyon örül neki, hogy megkérdezték, egyszerűen csak nem akar negatív választ adni.*
-Semmi különös…csak…hát azt hiszem egy kicsit nehezebb lesz beilleszkedni, mint gondoltam. Sőt, nem is akartam beilleszkedni. *Szögezi le gyorsan, kissé morcosan, mintha durcássá tenné ennek puszta gondolata.*
- Mert minek…De ez a jelvény…*Újra megérinti ujja hegyével, miközben igencsak duzzogva, jó adag felháborodással folytatja.*
-Azt mondják, én vagyok a nagyképű, pedig még csak nem is köszönnek…Egyáltalán nem fognak rám hallgatni, semmibe vesznek. De, ha ezt akarják, csak tessék, legfeljebb majd ezt visszaadom és agyon piszkálok mindenkit. *Igen, már megfordult fejében egy új taktika, hiszen valójában böki piszkálja a csőrét, hogy nem vált ki semmit másokból, hogy levegőnek nézik. Ő igenis létezik…tessék észrevenni, vagy akkor legalább háborodjanak fel rajta. Ha másként nem megy akkor ekképp fog tenni. Végülis, ha csak egyvalaki köszönt volna neki, már nem érzi Caspernek magát, így viszont kénytelen azt feltételezni a sok idősebb bunkónak, ő már régen meghalt, vagy még meg sem született…*
-Majd belekötök mindenkibe…persze közben nem ártana megtanulnom varázsolni…szóval a lista…*Mondatát hirtelen elharapja.*
-Mondom, miután mesélt maga is. Nem vettem észre, hogy baj lett volna, de kérem meséljen. *Őt is érdekli mi van Taylerrel, új dikákok, netán Frimika…viszont nem puhatolózik, csak óvatosan érdeklődget, noha valójában nagyon is kíváncsi.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzer. Okt. 14 2009, 11:03

//Koniiiii Smile//

- Nem is baj, hogy nem ismered, engem kiborít az a lány. Tutira bolond.
*Jegyzi meg Ophelie-vel kapcsolatban. Nem tehet róla, de a kezdetek ellenére, az alvilági kiruccanás alatt jelentősen megváltozott a véleménye, és ezen nehéz lesz változtatnia a szőke lánynak. Azonban látva, hogy Koni továbbra sem érti miről beszél, amikor az Eros-szal való találkozást elemzi, még hozzá fűz pár szót.*
- Nem szellem Koni, hanem isten... Legalábbis annak hiszi magát... Mindegy. Láttál már képet az ókori görögökről? Vagy az isteneikről? Eros a szerelem istene, olyan mint Cupido... Róla biztos hallottál... - Beszéd közben több apró szünetet tart várva Koni reakcióit, aztán ha megygyőzpdik róla, hogy a fiú tudja követni, akkor folytatja - Nekem akkor teljesen valóságosnak tűnt, a szőke göndör fürtjeivel, bár azért ez fura, mert én nem hiszek a görög mitológiákban.
*Fejezi be a beszámolót, s egy pillanatra el is gondolkodik, vajon hogy lehetséges, hogy egy olyan istenség, amiben ő nem is hisz, megjelenik neki. Így utólag visszagondolva, ez elég sokkoló.*
~Biztos valami bűbáj eredményezte őket. ~
*Állapítja meg és ebben megnyugodva tovább tud beszélgetni Konival.
Arról, hogy Acton megtámadta, és utána hogyan tisztázták a dolgot, már tényleg nem kíván beszélni. Neki magának is fura volt a helyzet, s még nem igazán tudja mit gondoljon a másik pugnaxos fiúról. Ahhoz előbb újra találkoznia kéne vele. De őszintén szólva abban sem biztos, hogy szeretne találkozni a másikkal...
Végül a sulira terelődik a szó, s Kumiko elmosolyodik Koni szavain. Na igen! Mi a normális egy varázslóiskolában? Ezt csak olyas valaki tudná megmondani, aki korábban is egy ilyen intézménynek volt tagja. A lány azonban mugli iskolába járt.*
- Nah igen. Egy mugli iskola határozottan nem ilyen. De nekem ez jobban tetszik. Már csak a tananyag miatt is.
*Tipikus Kumiko. Mi másért tetszene neki az iskola, ha nem amiatt, hogy végre a származásának megfelelő tanulmányokat végezhet?! Igaz a társaság sem elhanyagolható, de a japán lány számára ez sosem volt szempont.
Beszélgetésük észrevétlenül más és más témák felé terelődik. Serinityvel kapcsolatban nem tud többet mondani, csak egy kérdő pillantást vet Konira, amolyan "Ha te sem ismered őket, akkor nem tudom mi legyen..." tekintettel. A könyvek azonban sokkal érdekesebb témának mutatkoznak a lány szemében.
Barátja okfejtése, határozottan szórakoztató, s mire Koni befejezi a lehetek sorát, hangos kacagásban tör ki. Kicsit meg is görnyed, s a hasát is fogja a nevetéstől.*
- Lehet ezentúl Lehet-nek kéne hívni téged... - jegyzi meg kissé csípkelődve, de a szemeiből kiolvashatja a fiú, hogy viccelődik. - Ami meg a szereplőt illeti... Ha igaz, amit mondasz, szerintem megpróbálnák megváltoztatni az életüket. Legalábbis én biztosan megváltoztatnék pár dolgot a helyükben.
*Kissé elgondolkodik. Milyen jó, hogy nem tudják előlre, hogy mi fog velük történni. Valószínűleg beleőrülne.*
- Ha pedig változtatnának, nem ugyanaz lenne a regényekben... De a szereplők nem igaziak Koni. Fogalmuk sincs, mi lesz velük a 120. oldalon. Mert nem ők találták ki, hanem az írók. Nincsenek önálló gondolataik sem tetteik. Azt teszik, vagy mondják, amit az író akar, hogy tegyenek.
*Az utosó kommentárja már pont az a magyarázós stílus, amiben mindig beszélni szokott, ha a véleményét kell kifejtenie. Nincs benne semmi tolakodó, vagy gúnyos. Azt azonban mindenki kiérzeheti a kedves szavak mögül, hogy a lány számára nincs más elfogadható magyarázat. Biztos benne, hogy igaza van.
Miután abban is megegyeznek, hogy bármit elolvasnak Kumikoól szinte rögtön kibukik egy újabb kérdés. Természetesen könyvekkel kapcsolatban.*
- És mit olvastál legutóbb?
*Hátha hall valami érdekeset, és akkor lesz ötlete mit olvasson el. Egyenlőre sajnos, nincs túl sok elképzelése. Várakozóan pillant Konira, hogy tud-e valami izgalmasat.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzer. Okt. 14 2009, 14:12

*Szóval nem veszetett, sokat azért mert nem ismeri azt a lányt. Ezzel egyet is ért Koni, ha igaza van Kumikonak. Nála nem lehet tudni mitől, számítanak a bolondok. Ha magához méri azokat, akkor a legtöbb ember az.(Smile)*
- Jó akkor isten. Tudom, hogy nem mindegy, de most még is! Képet görögökről? Persze! Imádom az ókori Görögországot, de valahogy erre az istenre nem emlékszem. Zeuszt és az ő, ,,kis’’ munkásait. A küklopszokat. Cupidót ismerem.
*Azt hogy valóságos volt-e Koni nem tudja megállapítani. Szerinte biztosan nem, de akármi előfordulhat. Koni szereti a Görögmitológiát, bár ő sem hisz nagyon benne, hogy ott az égen van egy öregember, aki dirigál egyszemű óriásoknak és ő a legnagyobb isten. Azért hogy meggyőződjön erről még föl is pillant. Csak az ég, semmi más. Közben Kumiko mond valamit. Kis idő múlva el is jut Koni agyáig, halkan válaszol, szinte csak tátog. Nem akarja megzavarni az erdő szépségét.*
- Nekem is jobban tetszik ez a suli, mint a régi mugli sulim. Határozottan más a tananyag, annyi szent.
*Konidik elszakítja tekintetét az égről. Szórakoztatja a szereplőkkel való eltérő gondolataik.*
- Lehet, hogy tetszeni fog tetszene ha Lehet-nek hívnátok
*Konidik is elenged egy kis nevetést. De csak egy kicsit! *
- De ha meg akarnák változtatni az életüket, akkor sem sikerülne nekik. Nincs elég varázserejük hozzá, képzeld el mennyi kéne nekik, ha őket is varázserővel keltették életre és varázserővel is alakították a sorsukat. Amiben nem így van, ott nem is élhetnek a szereplők. De mi van, ha még is van egy olyan könyv, ami mindig átíródik? A szereplők megváltoztatják a sorsukat? Valaki elegendő varázserőt adott nekik hogy megtegyék, amihez kedvük van. De akkor sem szabadulhatnak ki a könyvből. Az is lehet viszont, hogy van egy ugyan ilyen könyv, csak ott nem tudják változtatni a sorsukat. Miből vagy olyan biztos abban, hogy ilyen nem létezhet?
*Koni arcán látszik, hogy teljesen komolyan gondolja, amit mond. De ez csak álca, hamar eltűnik ez a fapofa és röhögésben törik ki. Valamennyire hisz az igazában, de talán nem Kumiko az-az ember, akivel meg kéne ezt vitatnia, mindazonáltal megemlíti véleményét.*
- Tudom hülyeség, de én hiszem, hogy létezhet ilyen könyv.
*Konidik szerencséjére nem kell már tovább beszélnie erről. Még mindig a könyvek a téma, de már egészen másról beszélnek, mint a szereplők.*
~Mit is olvastam utoljára? Ja, megvan!
- Christopher Paolini: Birisszingár. Nem rég jelent meg. Kábé fél éve, de lehet, hogy már van egy is. Te mit olvastál?
*Nagy valószínűség szerint Kumiko nem ismeri a könyvet, de annyi szent hogy az író nagyon jó! Még fiatal, majdnem egykorú Konival. 19 éves.*
- Tudtad, hogy 19 éves az írója? Legalábbis asszem. Lehet, hogy már van húsz is. A lényeg hogy még fiatalnak számít, még is nagyon sok sikert ért el. Remélem még ír sok könyvet! És mi olvastál utoljára?
*Teszi fel újra a kérdést, mert múltkor nem hagyta Kumikot válaszolni. Őszinte kíváncsiság van Koniban. Hátha van egy olyan könyv, amit kibeszélhetnek.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzer. Okt. 14 2009, 15:30

*Megnyugodva, hogy azért valamivel mégis csak sikerült közelebb hoznia Konidiknek a görögistennel való találkozását, könnyedén siklanak át az újabb témára. Azonban az iskolára sem érdemes további szavakat vesztegetni. Így jönnek a könyvek, ami úgy látszik, mindkettejüknek igen kedves téma. Bár valószínű, hogy teljesen más véleménnyel vannak, ez nem jelenthet problémát.*
- Lehet, hogy tetszene ha Lehetnek hívnánk, de Lehet nem tetszene... És egyébként is. Te szerintem sokkal inkább "Koni" vagy, mint Lehet.
*Ennek a mondatnak nem sok értelme van, de a jelnelgi eszmefuttatásban pont ilyen mondatokra van szükség a lány megítlélse szerint. Örül, hogy Koni nem sértődik meg a sok sületlenségen, amit összehord, és ezért csak tovább mosolyog.
A szereplőkkel kapcsolatban nem változik a véleménye, azonaban a gondolat, hogy egy könyv újraírja magát, az már sokkal érdekesebb. Koni komoly arcát látva, egy pillanatig nem tudja mit gondoljon, de ahogy a fiú nevetni kezd, az ő arcán is feltűnik egy mosoly. Közben azért csóválja a fejét, s a szemében látszanak gondoltati.*
~Ekkora hülyeséget életemben nem hallottam...~
*Végül, visszatér a témához*
- Szerintem őrültség lenne egy könyvben életre kelteni a szereplőket. Viszont azt el tudom képzelni, hogy egy könyv változik. De nem egy regény esetéen, hanem mondjuk egy történelem könyvnél... vagy egy bűbájtannál.... Például, kitalálsz egy új bűbájt és neked nem kell lejegyezned, mert az megjelenik a könyvben. Úgy egészen hasznos lenne. Vagy hogy egy történelem könyv mindig kibővül, ahogy múlnak az évek. De máskülönben... Hát nem is tudom. Szerintem annak tényleg nincs értelme.
*Egészen komolyan vette a dolgot, még annak ellenére is, hogy a végén Koni is nevetett egy kicsit a saját felvetésén, de hiába. Kumiko a legtöbbször túlságosan is reális és nehezen tud elrugasszkodni a megszokott dolgok talajáról. Ha Koni hisz az ilyen könyvek létezésében őt az sem zavarja, az ő véleménye azonban nem fog megváltozni.
Az említett íróról már hallott, bár még nem olvasott tőle. S már válaszolna is, ha Koni nem tenne újabb megjegyzést. Amikor végre, hagyják hogy beszéljen megszólal.*
- Igen én is hallottam, hogy nagyon fiatal, de még nem olvastam tőle semmit sem.
*Válaszol először arra a kérdésre, ami nem is igazán kérdés volt, de nem bírná elviselni, ha valaki azt gondolná van olyasmi amit ő nem tud, főleg akkor ha tudja. Aztán válaszol a másik kérdésre is.*
- Hááát, az volt a címe, hogy Büszkeség és Balítélet, de nem volt nagy szám... Arról szólt, hogy férjhez kell menni... Totál hülyeség.
*Nos igen Kumiko nem az a fajta lány, aki másról sem álmodik, minthogy férjhez menjen. Már csak azért sem, mert Japánban ez nagyon komoly dolog. Ha férjhez menne azzal elveszítené a függetlenségét, azt pedig nagyon nem szeretné.
A véleménye a könyvről az arcán is tükröződik. Némi undor, egy kis borzalom látszik az arcán, de a szemeiből csak az sugárzik, hogy szentül meg van róla győződve az élet nem erről szól.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzer. Okt. 14 2009, 16:08

*Mivel az istenekről már nincs mit mondaniuk, az-az Koninak lenne, de inkább most másról szeretne beszélni. Hogy legyen-e Lehet vagy maradjon Koni, nem is tudja a választ. Szívesen lenne, Lehet, bár nem biztos, hogy élvezné. Ezért Kumiko szavaira csak bólint, jelezve, hogy ő sokkal inkább Koni mint Lehet. Újra fölpillant az égre. Ott csak a nap van. Kumiko közben megosztja Konival újabb gondolatait a könyvekről, és az kibővülésükről egy varázslat segítségével. Vagy az átíródásukról. Kumiko beszél, Koni hallgat. Addig nem is szól semmit ameddig a Büszkeség és Balítélet című könyvről ki nem fejti véleményét.*
- Hát én biztos nem akarok férjhez menni!
*Igen, ez az igazság. Bármilyen kiábrándító. Smile Mivel totál nem ismeri, azt a könyvet inkább másról kezd el beszélni.*
- Te szereted a madarakat?
*Koninak megfordult a fejében, hátha a lány is szereti őket. Mert miért ne szeretné? Hiszen csodálatos állatok, legalábbis Koni szerint. Az is megfordult a fejében, hátha Kumiko is szeretne repülni, ahogy a kis madárkák. Megint fölpillant, hogy megnézze, ott van-e még a kismadárka. Nem rég mikor fölnézett nem volt ott semmi a nap arany korongjánál kívül. De most egy kis madárka repkedett fenn, magasan az égen. Szállt ott gondtalanul. Kereste táplálékát. Vagy csak úgy repült. Akárhogy is legyen, mindjárt elrepülnek messze. Nem marad itt sok madár. Ez elszomorította Konit. Sóhajtott is egyet.*
- Mindjárt itt van az indulásuk ideje.
*Mondata közben az égre bök, egyenesen a madárkára.*
- Nem csodálatos teremtmények? Kár hogy elmennek. Utálom a telet. Hideg zord mindent elpusztít! Minden kis virágot, szerencsére azok tavasszal újra kihajtanak a földből. Tényleg te melyik állatokat szereted? Egyáltalán szereted őket?
* Csak most veszi le a tekintetét a repülő teremtményről, most Kumikora néz. Kíváncsian várja a választ. Közben újra fölpillant. Reméli, még sokáig gyönyörködhet az apró kicsi teremtménynek. De most másra tereli a szót, nem akarja Kumikot a madarakkal untatni.*
- Te már várod az órák kezdetét. A tanórákra gondolok, mielőtt azt hinnéd, hogy hülyeségeket beszélek.
*Hát mondjuk, elég könnyű lenne következtetni arra, hogy a tanórákra, gondol, mert pl.: a karórák nem kezdődhetnek el. Maximum a gyártásuk. Koni személy szerint nagyon várja, nem mintha tanulni szeretne, inkább a tanárokat szeretné megismerni. Már halott róluk, de azért nem tudja, hogy hihet-e a többi diáknak, akit megkérdezett, vagy sem?*


A hozzászólást Konidik Longin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 14 2009, 16:09-kor.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzer. Okt. 14 2009, 16:45

*Koni kijelentését, miszerint nem akar férjhez menni inkább nem is kommentálja. Bár ő személy szerint nem ellenzi az azonos neműek kapcsolatát, azért mégis fura lenne, ha a mellette ülő srác férjhez menne.
A madaras kérdésre, csak bólint és felemeli ő is a tekintetét az égre. Most egészen kapóra jönnek a ferde vágású szemek, hiszen így kevésbé kell hunyorítania, hogy lásson a napfénytől. Ő is látja a madarakat, amiket Koni néz, s közben arra gondol, mennyivel egyszerűbb nekik ott fent, mennyivel szabadabbak, gondtalanabbak. Kicsit még irigyli is őket de nem nagyon.
Koni további szavait távoli zúgásként érzékeli de ahogy lassan tudatosulnak benne a dolgok, mindig bólint egyet. Az persze kétséges, hogy Koni ezt látja, de talán a szeme sarkából ő is érzékeli, hogy a mellette ülő feketeség időnként bólint egyet. A téllel kapcsolatban azonban felkapja a fejét.*
- Utáálood?
*Hitetlenkedve néz Konira. Felfoghatatlan, hogy valaki utálja a telet...És amit utána mond...*
- Tévedsz. Nem pusztít el semmit sem. Csak időt ad a földnek, hogy feltöltődjön. Nekem a tél a kedvenc évszakom. Olyan békés és nyugodt. És ha esik a hó, akkor egészen gyönyörűségessé varázsolja a tájat.
*Az első néhány mondatban még a magyarázás a hangsúlyos, azonban ahogy elkalandozik arra, miért szereti annyira a telet, Kumiko becsukja a szemét, s szinte már látja maga előtt a hófödte kastélyt. Tavaly amikor megérkezett, már javában tavasz volt, s most alig várja, hogy lássa, milyen látványt nyújt ez a lenyűgöző építmény, s minden, ami körülveszi, amikor végre hóbórítja.
Aztán egy kissé megrázza a fejét, hiszen még alig kezdődött el az ősz, amit szintén szeret...
Végül Konira pillant és válaszol a fiú kérdésére.*
- Szeretem az állatokat. Van is két gekkóm. Ha jól emlékszem erről már beszéltünk, még valamikor nagyon régen, amikor Rufus is ott volt... - azt nem említi, hogy feltűnt még valaki, mert azt a bizonyos illetőt, jobb nem felemlíteni... - de mindegy is. Szóval nekem gekkóim vannak, és nagyon édesek.
*A hangjából érezni, hogy tényleg édesnek találja a majd 40cm-es állatokat. Nos igen. Kumiko ízlése nem éppen hétköznapi. Ő egy kígyónak is nagyon örülne, mert azok is aranyos állatok, meg alapjába véve, majdnem mindegyik hüllő... De ebbe jobb nem belemenni.*
- Neked baglyod van, ugye?
*Emlékszik vissza a korábbi beszélgetésre, bár nem biztos, hogy jól emlékszik, de ha tévedett majd kijavítják. Ha pedig igaza van, az ismételten csak azt bizonyítja, hogy tökéletes memóriával van megáldva. Hiába. Egyszerűen zseni...
A tanórákra vonatkozó kérdés, először kicsit meglepi. Természetesen ő rögtön a tanórákra gondolt és nem is érti, miért egészíti ki a pugnaxos a dolgot. Végül úgy határoz ezen kár rágódnia, és válaszol.*
- Igen várom. Bár nem lesz könnyű... Kissé eltúloztam az idén a dolgokat. De megbírkózom vele - kezd bele, aztán rájön, hogy ez így valószínleg érthetelen, ezért kiegészíti - Tudod felvettem az összestárgyat, és ráadásul ÁTV-ből tanársegéd is lettem. És emellé még jön a prefiség. Lehet ez így együtt kicsit sok lesz.
*Fejezi be, de az arcán látható buzgóság arra enged következtetni, hogy egyáltalán nem érzi soknak a dolgokat, sokkal inkább kihívást lát az elötte álló tanévben.*
- Te változtattál valamit az óráidon?
*Természetesen, nem karórákra, vagy egyéb időmérő eszközökre gondol, hanem tanórákra. Hiszen mindenki tudja, hogy az idén új tantárgyakkal bővült az iskola, s Kumiko tényleg kiváncsi, hogy a sok óra közül, melyikeken fog találkozni Konidikkel.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzer. Okt. 14 2009, 17:15

*Repül és repül. Fáradhatatlanul. Milyen szép egy ilyen kis madárka. Mivel jó a megfigyelő képessége, legalábbis Koni szerint, látja, hogy Kumiko bólint. De most Koni bólint. Utálja a telet. Lehet, hogy nem öl meg semmit és senkit, még is olyan kihalt lesz minden. Eltűnik minden boldogság.*
- Lehet, hogy nem pusztít el semmit, de hideg lesz, mindenki elbújik, az emberek is inkább a házukban vannak, a legtöbb emlős téli álmot alszik, a halak fölött a tó befagy. És csak rosszabb mikor a hó is esik - Koni kicsit megborzong – minden fehér lesz. Eltűnik a sok szép virág színe. A fák csupaszak lesznek. Szerintem a földnek nem kell feltöltődnie. És még a tél a békés? Szerinted nyugodt? A meleg kandallónál ülve az ablakon kinézve az, amikor nincsenek nagy viharok. De amikor nagy viharok vannak, félórányi járásra vagy az otthonodtól akkor nem, nem nyugodt. Nem tudom, hogy tudod szeretni.
*Koni egyszerűen utálja a telet. Főleg akkor, ha esik a hó. Utál kabátot húzni azért, hogy szívjon egy kis friss levegőt. Szerencsére másra terelődik a szó. Az állatokat szereti. Csak a pókokat nem annyira. Eszébe jut a korábbi beszélgetésük. Nagyon régen volt, már de még mindig emlékszik arra a fura fiúra. Mikor a baglyát említi Kumiko eszébe jut, hogy már reggel óta be van zárva. Talán ki kellene engednie. Letelt a büntetése azért, mert lopkodta Koni kártyát. Szerencsére sikerült megtalálnia őket. Nem is tudja, mi lenne vele, ha eltűnnének. Imádta őket sorba rakni aztán összekeverni majd újra sorba rakni őket. Pókerezni is szeretett, persze nem igazi pénzben, de még nem talált játszó társat.*
- Igen baglyom van, Luci a neve, Lucifer. Nagyon édes bár imádja lopkodni a kártyalapokat. Állandóan azt csinálja. A gekkóid mit szoktak csinálni? Tudom, sokan nem szeretik a hüllőket, de nekem nincs velük bajom. Valamelyik egész cuki.
*Erre elmosolyodik Koni. Nem gyakran mondja azt, hogy cuki. Főleg nem a hüllőkre. De hát, ha egyszer azok, akkor mit mondhatna? Kíváncsi arra, hogy mit szoktak csinálni az aranyos kis gekkók. Az állatokról a tanórákra terelődik a szó. Koni nagyon megdöbben.*
~Minden tantárgyat? Huhh… És ő is prefi? ~
-Én igen, változtattam az óráimon. 1. csoport plusz emelt szinten Mitológiák és vallások. Nem sok a tiedhez képest.
*Igen ezt be kell vallania. De szerinte senki sem vette föl az össze tantárgyat Kumikon kívül. Talán egy - két ember. *
- De te hogy bírsz annyit tanulni? Nekem zúgni szokott a fejem a tanulástól. És közel sem annyi tantárgyra szoktam tanulni, mint te. Én, csodállak, azért mert ennyit tudsz tanulni. Te akármire viheted, amire csak akarod. Te fogsz magadnak állást választani nem a szükség fogja diktálni. Én maximum az auror állásra pályázhatok…
*Igen, ez az igazság Koni szerint. Tényleg csodálja Kumikot azért, mert sok mindenre viheti. Ő meg marad az auror állásnál, pedig utál arra gondolni, hogy egyszer találkozni fog egy sötét varázslóval. Megborzong a gondolattól.*
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzer. Okt. 14 2009, 19:08

- Ki fogod te azt érdemelni! Helyt állsz én tudom.
Kiérdemli vagy sem biztonyos vagyok abban, hogy én sosem fogok benne csalódni. Bár most is késik, de igyekszik, rohan és ez nekem elég. Nem ő az egyetlen, aki úgymond elalszik, és neki még oka is van rá. Na jó, tudom én azt, hogy olykor csak ráfogja betegségére késésének okát.
- Ó, zongorára vágysz, ez érdekes. Legutóbb ez valahogy kimaradt a beszélgetésből azt iszem. Máskülönben kérdezhettem volna bármit, csak jelezni akartam, hogy valószínűleg a te fesűdet is ellopták, azzal a tárggyal együtt, amint rajta hagytad...ahogy én is.
Kicsit megköszörülöm torkomat, s beletúrok fekete loboncos hajamba. Hát így kell kinézni egy tanárembernek? Miféle szerzet vagyok én? Megőrjít, ha nincs rendben a ruhám, vagy környezetem, de borostásan járok, meg kócosan. Hja, a füzet ot lapul ám a zsebemben, csücske kilóg. (Razz)
- Egyébként fogalmam sincs hol lehet venni, nem igazán vagyok muzikális, hogy ilyenekkel foglalkozzak. Én csak hallgatni szeretem a kellemes dallamokat.
Az a mogorva hang, amit mindenki mással szemben használok, most lágyan, de férfiasan siklik a levegőbe, barátságomat, szeretetemet sugározva. Tekintetem a fiún, miközben hallgatom az elkeseredettséggel teli dühét. Elkedvetlenedését.
- Szerintem te is tudod, hogy ahhoz, hogy elfogadjanak neked is tenned kell. Nem ártana ha beszélgetnél is a korosztályod tagjaival. Nem bájcsevelyre gondolok, csak éppenséggel ha te szólsz valakihez, hozzád is szólni fognak. A jelvényt pedig ne add vissza elhamarkodotan. Légy okos, találd meg mindenkivel a hangot, törd a fejed, hogy kivel miként kell beszélni, hogy elérd a célod. Nem arra gondolok, hogy nyájasan hízelegj, mert az nem lenne méltó. Mondhatod ugyanolyan hangvételben, ahogy eddig beszéltél, csak a mondani valóra figyelj. A példamutatás sem árt, dondolom sejted te is.
Na utóbiban én sem igazán jeleskedem. Nem is igazán értem, hogy mit keresnek a diákok mellettem. Amíg ezen töprengek Ed már rá is kérdez, hogy mi történt velem.
- Mit is mondhatnék...nagyon sok papírmunkám van. Tantervet összeállítani, kidolgozni, a karral kapcsolatos teendők is zsúfolódnak. Sajnálatomra egyre többet kell felmennem a kastélyba. Kilógni készülő diák akad elém, mikor már azt hiszem, hogy végre mehetek pihenni vissza a vackomba. De azért örülök neki, hogy sikerült lebeszélni a távozásról...Nem tudom ismered-e, Izzynek hívják. Egy vörös hajú új diák, elég vagány, neki se túl könnyű lesz beilleszkedni.
Na enyi azt hiszem, tömören és röviden. Még mindig nem vagyok az a fecsegő fajta, különösen, ha rólam van szó. Másnak még ennyit sem mondanék el.
- Na de a lista...és, hogy rádöbbenjen, hogy figyelek és készülök én is majd én mondom. Capistrum –pálcára ható lefegyverző bűbáj, Comitatus pajzsbűbáj, Repulsio – tárgyak taszíása, Transportus – teleportálás, Mitis – gyengébb vágások, Rideo csiklandozó bűbáj,Averto – ige kimondásának megakadályozása,Ferrum – lefegyverző bűbáj,Torpeo – élőlénydermesztő átok, Ferveo - kelések keltése, Contraoriens – kelések megszüntetése, Inhumanus – táncoltató ártás, Creatura Claudus – hátráltató ártás,
- Lev Propugnaculum – mozgatható pajzsbűbáj, Flamma Globus - tűzcsóva.... Ebből azt hiszem párat ismersz is....

Na szépen sorban elmondok mindent a varázslatokról, bemutatom őket. Figyelmem egy percre sem téved el a fiúról, nézem, hogy mennyire figyel, hogy fogékony-e arra, amit elmondok neki. Figyelem, ahogy gyakorol, ha nem sikerül valami, akkor háta mögé álva mutatom meg a helyes mozdulatot.
- Kimaradt pár, amihez nem varázsige kell, mert Akane sensei nem azt részesíti előnyben. Sajnos azokat valaki mástól kellesz megkérdezned, mert én nem ismerem azokat a varázsköröket, amiket állítólag ő alkalmaz. Kérdés?
Az estét gyakorlások zöme tarkítja.
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Okt. 15 2009, 01:35



// Owain//

-Ja, biztos *Kissé megingatja fejét, pálcáját mellé csak úgy reflexszerűen. Folyton lóbálja, ha nem figyel, vagy épp máson jár az esze, min például most a helyzeten és nem a pálcán.*
-Nem annyira zongorára, csak zongorázni. Tulajdonképpen mindegy hol van a hangszer, ha játszhatom rajta. Mondjuk úgy ez a hobbim, vagy ilyesmi. *Majdnem elhajítja azt a pálcát, még jó, hogy időben észbe kap, s sebesen zsebébe süllyeszti.*
-Több ez mint hobbi...mint mondjuk magának a vadászat...és az a baj, hogy elvonási tüneteim lesznek lassan. Biztosan maga is érzete már...*Ha nem a vadászat kapcsán, de másvalami miatt biztosan. Bizony nagyon érdekelné ez a másvalami is, fürkésző tekintetében talán megcsillannak az érdeklődés szikrái. Azért írom, hogy talán, mert Edwardnak gyorsak a hangulat váltásai, van amiben nagyon lassú, de van, amiben duracell nyúlra játszik. Bár ezt ő maga nem igazán veszi észre, sőt talán nem is érdekli túlzottan. Jelen esetben biztosan nem, hiszen Owainnal beszélget, ő meg érdekli. *
-Jah...hát persze *Kap hajához kaján félmosollyal, hogy koponyájához igazítsa rakoncátlan tincseit, inkább kevesebb, mintsem sok sikerrel.*
-Az a baj, hogy nekem folyton ellopják. De ez magának kell...borzasztó lenne önt elképzelni lenyalt hajjal. *Nem is tudja, valahogy nem illik Owain karakteréhez-szerinte. Tanára vadóc jellemét hűen tükrözi borzas haja, makulátlan öltözete pedig talán belső érzéseit/értékeit. Éppen ezen filózik most, miközben önkéntelenül is utánozni kezdi a férfi mozdulatait, úgy túr bele, ahogy ő tenné. Le sem esik neki, nem direkt csinálja, sőt most a bosszantást is elhanyagolja, habár Taylernél mindig próbálja mellőzni a komoly agyvelőfelhúzást. Talán csak nagyon figyeli, vagy ráhangolódott, vagy tudatalatti O,O*
-Mindenki máshoz ért...*Ereszti le kezét, miközben azon gondolkodik neki mikor lesz borostája...Egy csomó fiúnak van már körülötte, de az ő álla sajnos egyáltalán nem mutat hajlandóságot szőrösödésre. Meg is vakarja, mintha ezzel biztatni akarná...Persze, tisztában van vele, hogy sosem lesz olyan férfi, mint Owain, hiszen egyszerűen túl nyüzüge, és talán kifejezetten hülyén állna kisfiús arcén a pofaszakáll. De azért milyen jó lenne...Kemény, határozott vonások, mégis szépek. Megrázza fejét. Erről talán majd máskor beszélgetnek, mikor és hogy kezdődött el fejlődni a tanár úr... Tényleg, kérhetne mondjuk felvilágosítást...annyi mindent nem ért...*
-Persze, de nekem nincs velük célom. *Bólint, visszarázkódva révedéséből, rápillantva tanárára kissé még mindig durcás tekintettel. Tudja, hogy gyerekes ilyen arcot vágnia, és megtestesítenie a makacsságot...érti is, amit Owain mond, valahol egyet ért vele, de van amiben tiltakoznia kell.*
-Nem is az kell, hogy elfogadjanak, engem nem érdekel, ha nem teszik. Két dolog zavar csupán az emberek rám irányuló megnyilvánulásában. Ha lenéznek, anélkül, hogy ismernének, vagy ha úgy tesznek, mintha nem is léteznék. De abszolút nem... nem arra törekedem, hogy mindenkivel megtaláljam a hangot. Ha új emberrel találkozom majd, persze, mint prefi eligazítom és meg kérdem hogyan utazott, bevetem az alapvető megnyilvánulási formákat...de nem tudok barátkozni és nem is szeretek. Nem akarom azt mondani, amit hallani akarnak, és ha nem teszem, nem úgy táncolok, tudom, hogy senkinek nem leszek szimpatikus, soha. De ha ennek így kell lennie, hát legyen így. Az a baj, hogy egyáltalán nem is tudnék hízelegni, noha az ellenkezője, mint látta sokkal jobban ment. Nem terveztem összebarátkozni Önnel sem, de maga hajlandó volt észrevenni, hogy létezem. Lehet, hogy soha többé nem fog ez sikerülni senkinek...sőt valószínűleg nem. Az emberek nem tesznek erőfeszítéseket arra, hogy valamit megismerkedjenek, hogy kételkedjenek. Azt hiszik, mindent tökéletesen tudnak, hogy az első benyomás az utolsó is, hogy csak felszín van. De maga maga egészen más volt... *Kissé elmosolyodik.*
-Oltári mázlim volt!
*Papírmunkák, egy helyettes kötelességei, ő nem tudná csinálni- még ezzel a prefi feladattal sem lesz könnyű megbirkóznia. Persze, ami nem könnyű, az neki direkt jó, szóval örül is neki, csak nem az a tipikus prefektus-fajta ember, aki nagyon kedves... Owan pedig bár hasonlít rá, felnőtt ember, mégis teljesen más kategória. Nincsenek már kamaszkori szeszélyei, sokkal megfontoltabb és igazán sokat tud segíteni az embereknek. Rengeteget... Izzy. Vörös hajú, talán látta órán.*
-Dehogynem. Ott volt Dalmágián! Majdnem megpusztultak a koponyás sráccal a röhögéstől. Én nem láttam valami elveszettnek, hanem inkább jó barátoknak őket. *Persze nem tudhatja, de igencsak jól szórakoztak a tanáron. Noha ő is, csak egyedül.*
-Persze én sem vagyok elveszett, nekem nagyon jó egyedül is! Megaztán itt van maga, szóval...*Zavartan átáll másik lábára, s beletúr hátul hajába, mint aki bánja, hogy szóbahozta a dolgot. Minek kell neki folyton panaszkodnia? Tök jó minden! Még mindig nem rúgták ki! Sőt, prefektus lett! Mag aztán itt van Owain, akinek nyilván feladata sok sok gyereket pátyolgatni, foglalkozni lelki dolgaikkal, sőt ki sem sajátíthatja. Nade varázsigék. Owain talán jobban felkészült, mint ő Razz Mindenesetre szorgalmasan bólogat, persze ismeri is őket, hisz magántanárok, Roxfort, felvételi vizsga, mégiscsak bekerült ide, annak ellenére, hogy nála talán senkinek nem zöldebb a füle. Mondjuk igen...pont ő jelentkezett egyedüli elsősként, a legkisebb, ez is fura, de hát ez Ed...*
-Igen, persze...de azt hittem csak sima pajzsbűbájt tudok, mozgathatót nem és néha...teljesen rosszul teleportálok....*Aztán hallgatja Taylert és megpróbál nagyon odafigyelni. Van, amit nem tud, ilyenkor kérdez, pl, hogy mekkorát kell lendíteni a pálcán, melyik szótagon, van hangsúly, hogy erőteljesebben működjön. Aztán persze elkezdik a kemény gyakorlást, s Ed megtesz minden tőle telhetőt Smile*

Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Okt. 15 2009, 19:35

//Konidik//

*Felhúzza a szemöldökét Koni mondandóján. Őt igenis megnyugtatja a tél, a hó, az hogy alszik a természet. És a viharok, amik néha-néha tombolnak, neki ez nem évszakhoz kötött.*
- Mondd Koni, te honnan jöttél?
*Lehet hogy azért van más véleményük, mert az országaikban annyira másak a természeti jelenségek. Japánban szinte mindennapos a földrengés, így Kumikonak már az is nyugodt, hogy itt nem remeg a lábai alatt a föld rendszeresen. A viharokat sem kifejezetten a télhez köti. Elvégre a monszunok nem télvíz idején súlytanak... De persze egész biztos, hogy Koni számára a tavasz meg a nyár, mindig nyugodt és kellemes emlékeket hordoz. Ebben az esetben érthető, hogy nem szereti a telet.
Nem akar ebbe belemenni, inkább csak halkan jegyzi meg, nem is igazán Koninak, sokkal inkább magának a következő szavakat.*
- Én akkor is szeretem... szánkózni, sielni, hóembert építeni... meg a karácsonyt és a szilvesztert...
*Annak ellenére is, hogy még mindig otthon töltötte a karácsonyokat, pedig az osztálytársai mind randira mentek, szerette az ünnepeket. Szeretet, béke, nyugalom. Vesz egy mély levegőt majd kifújja. Ami szép emléke van, az majdnem mind a télhez kötődik. Az öccsével is ilyenkor tudtak jobban játszani. Mégsem akar ebbe most belemenni, nem akar több rossz dolgot hallani a kedvenc évszakáról.
Az állatokról beszélni sokkal jobb. Abban nincs köztük annyi feszültség, s ahogy kiderül, hogy Koni is szereti a hüllőket, egy mosoly húzódik a szájára. Hogy mit szoktak csinálni? Az jó kérdés.*
- Hát leginkább a terráriumban süttetik a hasukat. A zenét nagyon szeretik. Egyébként csak vannak...
*Mostanában igencsak elhanyagolja őket ez igaz. Jobban kéne figyelnie a kis gekkókra. De ez megint egy olyan elhatározás, amiről már most tudja, hogy nem fog megvalósulni. Pont azért nem, ami a következő témájuk. Tanulás, és a kötelességei. Hiába túl sokat vállalt.
Kicsit ledöben amikor Koni azt mondja csodálja. Eddig max kigúnyolták, esetleg tisztelték, de azt nem érezte egyáltalán csodálatnak. Sokkal inkább úgy tűnt félelem bújik meg az ilyen dolgok mögött. Ezért is néz most kicsit zavartan, nagyra nyílt szemekkel Konira.*
- Ne csodálj. Nem azért csinálom, mert olyan nagyra törő céljaim vannak. Engem továbbra is csak a gyógytás és a méregkeverés érdekel, mint szakma. Viszont annyira kiváncsi vagyok a többi dologra is. Meg aztán, szeretnék kutatni újfajta gyógymódok után, és lehet, hogy egy olyan ágazat kombinálásával fedez fel valamit az ember, amire nem is gondolna...
*Mondja teljesen őszintén. Most nyugodt. Ez a viselkedés, ez a megfontoltság, előrelátás pontosan az, ami tőle megszokott. Hajt, és mindenől a lehető legjobbat igyekszik kihozni. Azt már Koninak nem kell tudnia, hogy a függetlensége miatt is igyekszik.
Azonban más is van, amire úgy érzi reagálnia kell Koni szavait illetően.*
- A hangod alapján, nem villanyoz fel, hogy auror lehess... Akkor viszont miért nem próbálod ki magad valami másban?
*Teszi fel a kérdést, mert nyílvánvaló, hogy ha valami nem érdekli az embert, akkor amíg tanul addig kell változtatnia. Ha már meg lesz a végzettsége, sokkal nehezebb lesz valami újat tanulnia. Persze ez nem az ő dolga, de tényleg érdekli, miért nem lelkesedik a pugnaxos fiú az aurorságért, ha egyszer ezt választotta. Az őszinte érdeklődés a szemeiben is látszik, s bíztatóan mosolyog, jelezve, meghallgatja a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Okt. 17 2009, 16:15

// Edward //

Na jó, meggyőzött a fiú. Ezek után is a bozas hajkoronámat fogom viselni, s borostám is ott marad, ahol van. Na persze azért nem fogok teret engedni neki, mert szakálls az nem szeretnék lenni. Ellentétben a fiúval, aki már alig várja, hogy kiserkenjen orra alatt apró, pihés szörzete. Látom rajta, ha nem mondja is. Én is ilyan voltam annak idején. Pedig mennyi nyűg is, ha már az ember fia a felnőtt lét küszöbére lép. S az én eszemen is átfut afféle gondolat, hogy a beszélgetés eme vizek felé terelődne szívesen avatnám be a férfi lét rejtelmeibe.
Most azonban hallgatom a hossza, panaszos szavakat, s rájövök mennyire nehéz is lehet neki. Nem sokat tudok hozzáfűzni, csak bíztató mosolyommal nézek rá, végigsimítom a hátát, s gyakorlásra buzdítom.
- No akkor te mázlista. Lássuk mit tudsz?
S gyakorlás közben folytatom a beszélgetést.
- Tehát Izzynek akadt egy cimbora. Nem tudom, hogy ennek örüljek-e vagy inkább elgondolkodjak miket fognak művelni. Na de majd hozzájuk is eljut valaki egy kiskapun. Rólad meg sosem gondoltam, hogy elveszett lennél. Kitartással eléred, hogy észrevegyenek, csak ne add fel.
Elég hosszú ideig gyakorolunk, s nem árt egy kis pihenő mindkettőnknek.
- Lenne kedved nekem egy kicsit segíteni, ha már itt vagyunk? Nincs elég pálcának valóm az órára, párat még be kellene gyűjtenem.
Remélhetőleg kapok segítséget, így nekikezdhetünk a favágásnak, amihez előjön a jó öreg Peravus Herba nyisszantás. amit ha figyel a fiú, most megtanulhatja. Kis ívben lefelé és jobbra, majd megint le, de ellenkező irányba. Sokféle fát látogatunk így meg, s egy ölre valót összegyűjtünk, mire már azt tudom mondani, hogy most már elég.
- Kíváncsi leszek hányan lesznek az első órámon. Lehet, hogy feleslegesen dolgozunk, mert nem jön be senki sem. De ha mégis, az elég kellemetlen lenne, ha nem jutna mindnekinek egy pálcára való alapanyag.


// Bocsi, hogy ilyen kurta, de nem nagyon fog az agyam most. //
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Okt. 17 2009, 21:15


//Tayler//






*Tehát, megy a gyakorlás, s már egy szót sem szól panaszosan, csak igyekszik ontani a varázsigéket, ahogy azt majd a párbajban megkövetelik.*
-Hah…
*Prüszköl fel, kissé gúnyosan az egyik pálcamozdulat csavarása közben.*
-Biztos, hogy nem rosszabbakat, mint mi…voltunk
*Teszi hozzá kissé megcsúszva, az egyik pálcamozdulatot el is rontja, túlhadonássza. Bár a vér nem válik vízzé, s ő egykor a legmegátalkodottabb bajkeverők bandájába tartozott, reflexből vonzza a balhékat, noha prefektusként nem árt majd fékeznie magát néha-gyakran képtelen rá. S minden olyan bajkeverő, mint talán Izzy is a múltat idézi számára, s egy kicsit Mickeyt, ahová és akik közé visszavágyik, s akiktől készakarva tiltja önmagát.*
-Maga hogy volt vele? *Kérdezi hirtelen, karja különben is elfáradt már a gyakorlásban.*
-Amikor éppen nem menekültek és iskolába járt? *Nem nagyon tudja elképzelni, hogy Tayler valaha is rosszcsont lett volna, hiszen maga mondta, hogy koraérett volt, talán nem csinált annyi oktalanságot, mint kortársai. Egyre több olyan információ kezdi viszont érdekelni barátjával kapcsolatban, ami személyes lehet. Persze, csak óvatosan közelít, hiszen a rókát sem egy nap alatt szelídítette meg a kis herceg. Bár ez már megtörtént, hisz elmondta neki a legnagyobb titkot és Edward azt is megértette, csak egyetlen rózsája lehet valóban az övé.*

-Persze! *Vágja rá szinte azonnal, Owainnak bármikor szívesen segít. Bár nem látszik túl lelkesnek, tanára talán ismeri már annyira, hogy szemei csillogásából megállapítsa mennyire fenékbe lett lőve.*
-Szóval pálcát fogunk készíteni? Ez lesz az egyik varázsfegyver! *Kérdezi, s állítja egyszerre, miközben szapora léptekkel megindul utána. Abból is következtetethető, hangyák másznak nadrágjába a pálcáktól, hogy siet…Ed, sosem tenné, ha nem Owain kérné meg rá, így azonban szorgalmasan metéli a fákat, miután leküzdötte a Peravus Herba nyisszantás nehézségeit, először ugyanis a fordított metódust kezdte el alkalmazni. A munka végére azonban belejönni látszik, egy nagyobb adaggal toldja meg tanára gally készletét.*
-Az ki van zárva. Már csak akkor is, ha én bemegyek, lesz valaki. Persze csak, ha nem vagyok senki. Akkor pedig az összes gallyat megcsinálom pálcának, miközben apunak fogom szólítani. *Edward humorérzékéhez magyarázat szükségeltetik. Íme: Mások előtt nem szólíthatja így, de ha csak ő lenne, megtehetné.*
-De lesznek, hiszen rajongó klubbja lesz lassan. Magát sokan szeretik. *Teszi hozzá őszinte véleményét.*
-Annak meg én leszek az elnöke. *Isten irgalmazzon…Elmosolyodik, s elvesz egy adag gallyköteget Owaintól.*
-Segítek visszavinni. Közben mesél a gyerekkoráról? Tudom, fura kérés, de valahogy minden érdekel és szeretném az elején kezdeni. Jó, tudom, hogy fura, hogy engem valami érdekel, de maga kivétel a szabályaim alól. *Kissé vállat von, miközben elindul néhány lépést előre.*

//bocs, hogy ilyen béna, kitörlődött a szép és hosszú előző hsz...ez már csak az eredeti nyöglődése...Sad //


Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeVas. Okt. 18 2009, 11:10

//Kumiko//
-Én Angliából jöttem, azon belül Londonból.
*Konidik elismeri, hogy van jó is a télben, sok szép ünnep, együtt a család a barátok, de még is a sok hó a hideg. Brrrr… *
- Jó lehet szánkózni meg síelni meg minden. Én megjegyzem síelni sem szeretek annyira. A karácsony is jó, és nem csak az ajándékok miatt. A szilvesztert is szeretem, de ha megkérdeznék, mit szeretek a télben azt válaszolnám, hogy a csendet. Minden megdermed. Csend van. Ezt szeretem is meg nem is. Nem azt mondom, hogy nincs jó a télben, de igazán lehetne jobb is!
*Szerencsére nem kell többet vitatkozniuk a télről. Elterelődik a szó a kis gekkókra. Kumiko kis gekkóira.*
- Szóval csak vannak? És szereik a zenét? Elég jó életük lehet. Egész nap sütetni a hasam miközben tudom, hogy valaki mindjárt megetet. Néha még zenét is hallgathatok. De jó nekik!
*Szavai közben Koni mosolyra húzza a száját. De elég hamar a tanulásra terelődik a szó. *
- Jó akkor nem csodállak, de akkor is! Ennyit vállalni.
~Hogy miért nem próbálom ki magam valami másban? Nem is tudom, talán azt kéne cselekednem.~
- Tudod mit, inkább kipróbálom magam valami másban. Kipróbálom a többi tantárgyat. Most megyek és fölveszek még pár tantárgyat. Azért nem annyit, amennyit te, de akkor is többet, mint most van. És mielőtt meggondolnám, magam indulok is. Akkor, szia!
*Köszön el a hirtelen elhatározása után. Gyorsan megy a kastély felé, ahol föl akar venni mostani tantárgyaihoz még párat.*
//Köszi, a játékot Smile//
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimeVas. Okt. 18 2009, 16:30

*Beigazolódik a sejtése. A londoni időjárás, határozottan nem olyan, mint amihez ő hozzászokott, s így már azt is érti miért nem szerti Koni annyira a telet. Bár azért azt sem tudja elképzelni, hogy Londonban olyan nagy hóviharok lennének... Szibériában talán... Azonban tényleg nem akar ezzel foglalkozni. A fiú utolsó kijelentésére, miszerint "lehetne jobb is", csak egy mosoly jelenik meg az arcán. A nyár is lehetne jobb, meg a tavasz is. Az őszről nem is beszélve, és akkor még felsorolhatnánk egy csomó mindent, ami bizony lehetne jobb. De nem teszi. Ez a kijelentés, annyira Konidikre vall, hogy egyáltalán nem akar vitatkozni rajta. Inkább csak mosolyog.
A gekkókkal kapcsolatban sem fűz hozzá semmi újat, nem is tud. Azt azonban belátja, hogy néha talán tényleg jobb lenne gekkónak lenni. Bár ő mostanában határozottan jobban élvezi az életet, mint korábban bármikor, úgyhogy egyenlőre örül, hogy ember lehet. Koni szavainak hatására inkább arra gondol, mennyire jól tette, hogy idejött, hiszen a fiú a fecsegésével, nagyon jó kedvre derítette.
Kissé hirtelen éri, hogy Koni elmegy, de ez is olyasmi, amin csak mosolyogni tud. Spontán. Konidikes.*
- Szia! Remélem nem sokára megint összefutunk!
*Kiált még utána, bár nem valószínű, hogy a fiú hallja a szavait. Ő még marad egy kicsit, élvezi a napfényt, s figyeli a madarakat. Amikor aztán megunja, feláll és nyugodt léptekkel visszasétál a kastélyba.*


//Én is köszi Koni!!! Smile //
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimePént. Okt. 23 2009, 12:30

Az erdő csendes és békés. Épp ezért Serenity csak fekszik egy ágon, egyik lábát lóbálja a levegőbe, a másik felhúzva pihen az ágon. Szemeit becsukva gondolkozik. Elege lett a szobájából. Ott csak azt érzi, hogy tanulnia kell, és bezárva van. Bár itt meg unatkozik, mivel még Koyt se hozta magával. Csak Alania ül két ággal fentebb, és néz rá érdeklődve. Kinyújtja a karját, jelezve hóbaglyának, hogy odaszállhat. Az lassan a hasára száll, és hagyja hogy kedvére simogassa. Túl sok minden történt most vele, és el kellene terelnie a figyelmét. Leginkább arról hogy húga megékezett. Bár még nem találkozott vele, de már előre fél. Lassan felül, és hátát a fa törzsének veti. Szemeit lehunyja, és és élvezi ahogy a hűs szellő ári az arcát. Szinte már alszik, mikor arra kapja fel a fejét, hogy baglya nagy huhogások közepette elrepült. Már másodjára csinált ilyet, és nem tud rájönni hogy mért. Körbenéz, nem lát-e valakit, de még csak egy madár sincs a fán vagy a közelben.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimePént. Okt. 23 2009, 12:53

*Miután kipakolta végre a cuccait - hatalmas kínok és gyötrelmes harcok árán! - elindult az áhított felfedező útra. Menet közben azonban mégis meggondolta magát. Úgy tervezte hogy a kastélyt nézi meg és térképezi fel először, de aztán valami mégis arra késztette, előbb nézzen szét odakint. Így vetődött el az erdőbe.
Nagyon figyelte az utat amin jött, nehogy ne találjon vissza a későbbiekben.
A bagoly huhogására kapja föl a fejét, és ekkor veszi észre a faágon fekvő lányt. Egy kicsit meglepődik, de inkább csak azon, hogy egyáltalán van itt valaki. És nem is akárki, hanem egy fiatal lány, biztos hogy diák és végre nem egy tanár. Ahogy nézi még egyedül is van. Nocsak, még a végén lehet hogy szerencséje lesz? Vajon melyik karra járhat?

Óvatosan közelebb sétál, vigyázz hogy ne csapjon zajt. Ha a lány eddig nem vette észre, igyekszik hogy ez így is maradjon, míg egészen oda nem ér hozzá. Ekkor ráköszön, hangja kellemesen telt, símogató.*

- Szia. Hát te mit csinálsz ott fönn a fán? *Ha a másik lenéz rá, elmosolyodik. Kedves és sármos egyszerre, barna haja kissé vörösesen fénylik az őszi napfényben. Kezeit a dzsekije zsebébe süllyesztve tartja, nyugodt, kényelmes benyomást keltve.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimePént. Okt. 23 2009, 14:17

Hallja hogy valaki közeledik ezért lenéz a fáról, és elmosolyodik. A kérdésre csiligelően felkavag, majd egy két kecses szökkenéssel a fiú előtt terem.Csábos mosollyal az arcán válaszol a kérdésre.*
-Hát tudod, mivel már egyszer majomnak tituláltak, úgy döntöttem játszom tovább eme szerpem. Amúgy csak gondolkoztam. És te mit keresel az erdőben egy ilyen szép napon?-mondtata végén a szél fellibbenti a haját, jeleve, hogy nem kellemes az idő. Sery ere egy kicsit mgborzongott, de csak egy pillanatra.
*Egy alacsony ágra felkapaszkodva, figyelte mit csinál a fiú. Majd eszée jutott hogy még be sem mutatkozott. Újra elmoslyodik, majd haját egyik vállára rakva csengő hangon megszólal.*
-Egyébként Serenity vagyok. De hívj Serynek vagy Yorinak. Amelyik tetszik.-Nem kérdezi a fiú nevét, kakd megmondja ha akarja. Bár mintha rémlene neki valahonnan. De nem foglalkozik vele többet, előveszi pálcáját, és magáhozteleportálja a pulóverét.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimePént. Okt. 23 2009, 15:01

*Továbbra is zsebre dugott kézzel, mosolyogva nézi a lányt. Nem lép odébb amikor az elé huppan, még a szeme se rebben. Alapból sem egy ijedős, de az meg aztán végképp nem nagy fenyegetés ha történetesen egy lány ráesik az emberre. Ezért még nem fog félreugrani. Van amiért érdemes elviselni a fájdalmat. Úgysem pottyan az ember ölébe minden nap egy lány! Figyelmesen végigfuttatja pillantását a lányon. A lehető legtöbb részletet jegyzi meg már elsőre is, ugyanúgy mint a kastélynál, a szobájánál, vagy Friminkánál tette. Vagy épp az ide vezető úton...*

- Körülnézek. Most érkeztem, felmérem a terepet. *Hanyagul rándít egyet a vállán, nem nagy ügy, biztos mindenki így tesz megérkezés után. A bemutatkozásra bólint és követi a példát.*
- Casey Rhys Griffin. *mert így sokkal stílusosabb.* De jó a Case, Casey, Rhys, Griff, Drágám... *Gyorsan hadarja a beceneveket, s talán kell egy pillanat mire a lánynak leesik az utolsó szó. Kifejezetten elégedett most magával, hiszen Végül csak be tudta vetni a fogadó-prefektus lánynak szánt szöveget! Ha már akkor meghiúsult a dolog. Nem mintha bánná hogy a karvezető jött le érte. Egyáltalán nem. És most hogy jobban belegondol, ezt a szöveget bármikor elsütheti még, bármelyik lánynak az első találkozáskor. Ez végképp nagyon tetszik neki, a szája ravasz vigyorra húzódik.

A megborzongást látva előhúzza a kezét a zsebéből, és már készülne egy bűbájjal megmelengetni a lányt, de az megelőzi a pulcsijával. Egy pillanatig tanácstalan hogy mihez kezdjen a végtagjával, de úgy dönt, ha már előhúzta, akár kezet is nyújthat az ismeretségre.*

- Örvendek. *A mosoly ismét kedves és barátságos. A keze finom és vékony, ujjai hosszúak mint egy zongoristáé. A kézfogása ezzel szemben határozott és férfias.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitimePént. Okt. 23 2009, 15:59

Már megint végigmérik. Bár most nem haragszik meg érte, hisz egész csinosan van felöltözve. Fehér nadrágjához, szürke csizmát húzot. Pólója szintén szürke egy nagy párducmintával. Pulóvere amit magához hívott, lila cipzáros. A fiú bemutatkozása után rájön honnan volt neki olyanismerős. Ő ment volna ki érte, de Friminka tanárnő megelőzte. A kézfogást elfogadja, de kicsit felszisszen mikor megzsoítják a kezét. Valamelyik nap nekiment az ajtóak, mert az nem írta ki piros villogó betükkel hogy ott van. Ezért is jött ki egy kicsit. Remélte hogy egyedül lesz, de úgy látszik tévedett. De ha már így alakult, legalább nem fog unatkozni. A becenevekre felvonja tökéletesen ívelt szemöldökét, majd az utólsóra elneveti magát. Csillingelő kacaja viszhangzik az erdőben*
-Hát akkor Drágám leszel. Te véletlenül nem walesi vagy? Nem mászol fel ide? Nem jó hogy le kell nézzek rád.-Mondandójának nyomatékot adva le is nyújta nőies, tökéletesen manikürözött kezét. Ha a fiú elfogadja segít neki felmászni, ha nem akkor visszahúzza.-Mesélj magadról valamit. Miért ide jöttél tanulni? És mi a kedvenc állatod?- Nagy vörsesbarna szemeit érdeklődöen fordítja a fiú felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Erdő - Page 15 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 15 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
15 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Fórum készítése HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés