Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Társalgó - Page 11 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
SzerzőÜzenet
Sárossy Kristóf
Diák - Pilluamuleto
Sárossy Kristóf

Férfi Halak Hozzászólások : 30
Évfolyam : Első
Kor : 31

Társalgó - Page 11 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Icon_minitimeVas. Jún. 13 2010, 23:04


Már kezdeném élvezni a dolgot, hiszen én állok nyerőhelyzetben, de el kell hogy ismerjem, nem én vagyok a bűbájok mestere. Sosem voltam az a szorgalmas típus, aki órák hosszat gyakorolta a mozdulatot és a pontos kivitelezést. Ahol én tanultam az mindig tiltott hely volt. Anyám csak az elitebb varázsiskolákba adott, ez az ő sznobsága, meg az én nagy pechem. Az elit iskolákba pedig köztudottan tiltott a párbajozás. De gondolom nem meglepő, ha azt mondom, mindig sikerült találni egy eldugott helyet a lebonyolításra. Hasonló őrültek pedig mindenhol akadnak, ellenfeleket is könnyű volt találnom. Az elmúlt két év alatt hát bőven volt lehetőségem a gyakorlásra. Ilyen csenevész ellenfelem pedig már régen nem volt.
De mégis van néhány buktató a dologban. Először is, ez nem rendes párbaj. Itt nem csak a pálcák harcolnak a porond két sarkán. Ráadásul van egy olyan sejtésem, ez a kretén idősebb nálam. Úgy pedig nehezebb a dolog. Továbbá azt sem ismerem, mit tanultak az itteni diákok, hát még ha ez már több ideje koptatja a padot.
A következő támadás azonban a pálca helyett a lábamba kapom. Nem is igazán értem, hogy lehet, hiszen elég rendesen stíröltem az áldozatot. Úgy látszik kiestem a formából ez az út miatt. A combomba kapott rúgástól megtántorodok és néhány lép hátrálással próbálom visszanyerni az egyensúlyom. Nehézkesen megy, mivel a pálcám is magam előtt tartom védekezően.
Csak később tudatosul bennem, hogy inkább minden erőmből szorítanom kéne, de már késő. Egy lefegyverzőre készülök, de az Averto megakadályoz benne. A nyelvem lelassul és egyszerűen nem bírom kimondani a betűket. Ezt utálom a legjobban az össze közül. Megakadályoznak abban, amit tenni akarok. Nincs ennél idegelőbb. Viszont azt érzem, hogy nagyon izgulhatott a kicsike, az átok nem túl erős, és idővel érzem hogy múlni kezd.
Ekkora azonban már kapom a következőt és a lazán tartott pálca elröppen a kezemből jó néhány méterrel odébb. Basszus.
Nem probléma. Utána vetem magam és pár sietős lépés után újra a markomba tarthatom, a folytatásra készen. A gond már csak az, hogy nincs kivel. Hallom ahogy bevágódik az ajtó és rövid idő múlva a futó lépteket. Kifejezett örömmel veszem az irányt az ajtó felé, de hiába a neki lökődő testem súlya, csak nem akar kinyílni.
- Picsába. - Morgolódom egyre idegesebben ahogy rászegezem a pálcát és újra csak varázslattal szabadítom ki magam. Kattan a zár és végre kiérek a folyosóra. Ha gyors vagyok, még elérhetem, csak utána kell mennem. Aha, ez így egészen egyszerűen hangzik. A probléma csak az, hogy nem tudom merre. Le merem fogadni hogy a fészke felé futott, amiről egészen véletlenül fogalmam sincs hogy merre van. A francba. A francba. Most az egyszer sajnálom, hogy sosem figyelek a bemutatkozásnál. Mindenesetre kétlem hogy olyan szerencséje lesz, hogy elkerülhet. Valamikor biztos újra össze fogunk futni. Addig ajánlom hogy találjon ki valami újabbat.
Vissza az elejére Go down
 

Társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély szárnyai :: Nyugati szárny-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés