Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Hátsó kerti lugas - Page 6 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Hátsó kerti lugas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 18:36

*Ő is nézegeti a virágokat és közben válaszol.*
- Természetesen vizsgázom. Még van egy pár, de jövőhéten meg lesznek azok is. *Magyarázza lelkesen.* Mikből vizsgázol? Melyik csoportot vetted fel?
*Oh yeah, tanulás. Miről is beszélhetne két diák? Mondjuk bármi másról, még akkor is, ha valaki, annyira stréber, mint Kumiko... De neki eszébe sem jut. Sőt még számtalan kérdése van a témával kapcsolatban, de azokat majd akkor teszi fel, ha az előbbi kérdésre megkapja a választ.*


//Ok aláírom a ventilátor már nem elég... Nekem is meghalt az agyam XD//

//Fagyi-de nem csoki Wink //
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 08:30

*Türelmesen végighallgatja Kumiko-t, aztán apró mosollyal szája szegletében felel a kérdésekre:*
- Ereklyevadász csoportba járok, így tanulok Bűbájtant, Mágiatörit, Átváltoztatástant, MitVallt, SVK-t, és Varázsfegyfertant. És te?
*Miután Kumiko válaszol, máris lelkes mondat-özönnel bombázza az extrás lányt:*
- Egyébként, ne vedd reklámozásnak, de elkezdődött a spanyol hetünk. Lesz kaja, meg bikaviadal, meg minden. Ajánlom, hogy elgyere! - *Az utolsó mondatot vigyorral arcán mondja, és hiába probálja szemeit komolyan összehúzni, valljuk be, nem igen sikerül neki.*


//Akkor hát mostantól időnkívűli^^ Mégegyszer bocsi.//
//Amúgy reggel van, és ez jó, mert nincs olyan meleg!Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 10:42

*Az ereklyevadászat érdekes lehet ő is gondolkodott rajta, és lehet ha túl lesz a vizsgákon fel is veszi, de ezt most még nem köti Rosina orrára.*
- Én Gyógyító-méregkeverő szakon tanulok. Szóval bájitaltan, bűbájtan, gynt, krisztallográfia, természetmágia és varázsfegyvertan. De felvettem pluszba a MitVallt és az ÁTV-t is. Bár azt hiszem jövőre változtatok. Úgy hallottam lesznek új tantárgyak... Te hallottál erről valamit?
*Teszi fel a kérdést, amit már korábban is szeretett volna, mert neki nem volt hajlandó senkisem elárulni további részleteket, pedig őt ez nagyon érdekli és prefektus is, szóval igazán...
A lelkes invitálásra csak bólogat, de a bikaviadalnál leolvad a szájáról a mosoly.*
- Persze elmegyek, már megígértem Krisztynek...Bikaviadal??? Azt egész biztos nem nézem meg. Szegény bikák, ez nem minősül állatkínzásnak? Úgy értem bezárjátok őket, aztán meg egy darab anyaggal hergelitek... Szerintem ez nem helyes.
*Nem akarja megbántani a lelkes pillust, de tényleg elítéli az ilyen rendezvényeket, a pókharcokat, a kutya- és kakasviadalokat is gyűlőli. A bikaviadal számára semmiben sem különbözik ezektől, ha csak azt nem számítjuk, hogy az emberek számára is veszélyes, bár az emberek sorsa kevésbé érdekli mint a bikáké. Elvégre az ember - állítólag - intelligensebb, mint a bika...*


//itt is hűvösebb van egyenlőre Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 11:03

- Méregkeverő? -*Kérdezi elgondolkodva, és már látja is maga előtt Kumiko-t, ahogy ördögi vigyorral arcán, valami kétes színű és állagú bájitalt ajánlgat pár ijedt kisgyereknek. Aztán rápillant a valós Kumiko-ra, és elmosolyodik képtelen fantáziaerején. A kérdésre vállát megvonva válaszol:*
- Én is csak annyit tudok, hogy új tantárgyak lesznek. Bár bevallom őszíntén, nekem hihetetlenül hiányzik a kvidics. Remélem jövőre össze lehetne hozni valami kvidics szakkört, vagy ilyesmit. Te nem szeretsz kvidicsezni?
*A bikaviadal említésénél molyostalan arccal legyint:*
- Én sem tartom túl jónak, de hát hogy hozhatnánk spanyolos hangulatot bikaviadal nélkül? Nos, az biztos, hogy a bika megölésénél nem szeretnék az arénába lenni. Ha egyáltalán megölik. Nem tudom, a házvezetőnknek mi lehet a véleménye erről.
*Hiába próbálja rejtegetni, azért a bika megölésétől egy kicsit mégiscsak lehervadt a lelkesedése. Ezért inkább más téma felé evezi a beszélgetést.*
- Ti rendeztétek a japán hetet, igaz?
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 12:00

*A méregkeverő szóra elmosolyodik, nem véletlenül választotta a II. csoportot... De nem kell mindenkinek mindent tudnia. Az új tantárgyak közt a kviddics említésére elhúzza a száját. Életében nem ült még seprűn... Sőt...*
- Őszintén szólva még nem is láttam kviddics meccset, csak olvastam róla, de azt hiszem meg tudok lenni nélküle...
*A spanyolos hangulatra nem tud mit mondani, egész biztos van más megoldás is, csak mivel ő sosem járt Spanyolországban, és nem is igazán érdekelte ez a kultúra ezért, nem is ismeri. De ők sem a rossz dolgokat hozták el japánból. Nem voltak nindzák meg szamurájok- ami persze nem rossz, csak nem feltélenül veszélytelen. Ha ők megoldották, akkor biztosan másoknak is menne. De erről persze nem nyit vitát. Az mindenesetre jó, hogy Rosina láthatólag maga sem rajong a bikák kínzásáért... Legalább van valami amiben egyezik a véleményük. Az új téma? Hát nem éppen a kedvence.*
- Igen mi csináltuk. De nem sikerült valami hű de fényesen... Tudod nem volt időnk rendesen megcsinálni amit elterveztünk. Ezért rengeteg minden kimaradt...
*Kicsit elkomorodik az arca, ahogy beszél. Látszik rajta, hogy sokkal jobbat képzelt el, mint ami végül megvalósult.*
- De azért jó, hogy túl vagyunk rajta.
*Mondja egy sóhajjal, melyet egy mosoly kísér, ahogy eszébe jut, milyen pozitív érzéseket váltott ki belőle a japán hét lezárása. Elvégre ha nincs az hét, nem megy el cipőt venni, és akkor ide sem jött volna le. Bár lehet Rosina-nak az jobb lett volna.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 12:09

*Csodálkozva néz Kumiko-ra, mikor az elmondja, hogy még sosem látott kvidicsmeccset*
- Komolyan? - *bukik ki belőle a kérdés, aztán mosolyogva von vállat* - Hát, sosincs késő elkezdeni...
*Eszébe jut, tavaly mennyit szenvedett a mostohaanyjával, mire rábírta, hogy üljön rá a seprűre. Aztán elvigyorodott, mikor eszébe jutott hogy mennyi esés volt azon a nyáron a Lower család udvarában. Na meg röhögés. Rosina meg az apja szószerint fetrengtek a nevetéstől, mikor Parice dühösen fújtatva, csuromvizesen mászott ki a kerti tavacskából kezében a sáros seprűvel. Hát igen. Azok a szép gyermekévek...*
*Mélázásából Kumiko zökkenti ki.*
- Mire nem volt időtök?
*Kérdezi kiváncsian, és bár látja, hogy Kumiko nem nagyon szeret erről beszélgetni, kiváncsisága felülkerekedik jómodorán.*
- Hát igen. Talán én is ezt fogom érezni vasárnap este. De az is lehet, hogy azt kívánom majd, bár tartana tovább.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 12:19

- Komolyan.
*Válaszolja mosoly nélkül. Nem vágyik rá, hogy seprűre üljön, és arra sem, hogy ilyesmit játszon. Azt azonban észreveszi, hogy Rosina-nak kedves emlékei lehetnek erről a sportról. Nem faggatja, inkább hagyja, hogy elmerüljön az emlékekben. A saját hetükről nem szívesen beszél tovább, de mit lehet tenni, ha megkérdezik. Inkább mondd egy pár szót, aztán az csak elég lesz.*
- Hát tudod szerettünk volna, egy harcművészeti bemutatót, de a fiúknak nem volt ideje megtanulni a különböző technikákat, a vizsgákra való készülés mellett. Meg eredetileg azt terveztük, hogy lesz egy japán kert, ami a hét folyamán bemutatja az évszakok változását is, de azt sem tudtuk megcsinálni. Rengeteg munka lett volna vele...
*Magyarázza, nem túl lelkesen. Nem tudni, hogy azért mert bántja, hogy nem valósult meg, vagy mert egyáltalán nem is akarta az egészet. Ami biztos, hogy ő nem örült volna, ha tovább tart a hét. Több teaszertartást nem bírt volna idegekkel.*
- Majd a hétvégén meglátjuk elég volt-e Spanyolországból.
*Kacsint rá a másikra. Neki tulajdonképpen mindegy milyen hét van. Csak a vizsgáira koncentrál, meg egy-két programra talán majd bekukkant, de a múlt hétből tanulva, jobb ha nem teszi.*
- Te voltál valamilyen programon az elöző hetekben?
*Teszi fel a kérdést, mert a japán héten egyáltalán nem látta a lányt, a görög héten... nos ott meg nem igazán érdekelték a dolgok. Túl kalandos volt az számára. *
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 18:05

*Látja, hogy Kumiko-t korántsem izgatja fel annyira a kvidics-téma, mint őt, ígyhát inkább nem feszegeti tovább a dolgot.*
*Végighallgatja azt extrás lányt, aztán csendben ül csak, nézi az egyik arcához közel lévő virágot. Még arra is vesz bátorságot, hogy megérintse; ujjait végigsimítja a selymes szirmokon, de mikor a virág felháborodottan kirántja magát a kezéből, Rosina is inkább abba hagyja szegény növény molesztálást.*
- Igen, majd meglátjuk -*mosolyodik el a kacsintáson.*
- Restellem, de eddig egyetlen egy programon sem voltam, legalábbis eddig - *Rosina nem mondja miért, de aki jobb emberismerő, az láthatja azon ahogy beszél, és emberek előtt mozog, hogy bizony nem egy nagy társaságkedvelő. Na meg mentségére legyen mondva, hogy vizsgaszezon van, márpedig ő szeretne másodikba menni.*
*Egy-két percig megint csak csendben ül, aztán sóhajt, és így szól:*
- Lassan mennem kéne. Én kaptam a feladatot, hogy szórólapokat osszak - *A mondat végére elmosolyodik. A beszélgetés előtt még eljátszott a gondolattal, hogy esetleg Kumiko-nak is ad egy lapot, de most már eszébe sem jutna ez, hisz Kumiko első mondatából rájött, a lány nem az a bizonyos 'egy-szórólaptól-belelkesülő' tipús. Feláll, és miután Kumiko elbúcsúzott tőle, eltűnik a kastály felé vezető úton.*


//Köszi a játékot, nagyon jó volt!Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Layla Badra
Diák - Extremus
Layla Badra

nő Vízöntő Jelige : XXI. A Világ
Hozzászólások : 52
Évfolyam : Első
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 21:04

//olvad//

*Layla szája egy kis mosolyra húzódik, mikor a fiú megszólal. Zach nagyon mulattatja az ilyen beszólásaival, és legább rajta tud mosolyogni. Minden ellenkezés nélkül teszi fel a lábát, és nézi, hogy mit alkot a fiú, és amikor végzett, kicsit felemeli a lábát, hogy meg tudja nézni. Tetszik neki a kis tündér, ilyen még úgysem volt ráhennázva.*
-Köszönöm...
*Sóhajt egy nagyot, miközben becsukja a szemét, és végiggondolja a mondandóját.*
-Köszönöm, hogy emberszámba veszel, még akkor is, ha nem tökéletes az előéletem... És tényeleg sajnálom, amit csináltam...
*Közben leveszi a lábát Zach öléből, és leteszi a földre. Egyik kezével leveszi a fejéről a csuklyát, amitől a haja kicsit összekócolódik a feje tetején. Bár a sápadt bőrén nem látszik még pír, de a szíve elég gyorsan ver. Ciámszínű szeme úgy csillog, mint máskor, és most látni benne a lilás árnyalatot is. A beszélgetésük közben hélhomály telepedik a lugasra.*
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 21:16

*Zach alkotás közben igen csak komoly arcot vágott, hiszen koncentrálni próbált, hogy ne rontsa el, de mikor látja, hogy a lány örül, egyrészt, hogy foglalkoznak vele, másrészt a kis alkotásnak, akkor végre visszatér régi mosolygós arca. Ahogy a lányra pillant, szemébe lóg haja, egy kézmozdulattal kihessenti onnan, ami vissza is zuhan hirtelen, így inkább nem foglalkozik vele.*
-Tudod...Először, mikor kiderült, hogy elloptad a legértékesebb dolgomat, azt hittem utálni foglak örökké, még ha vissza is adtad. De látom rajtad, hogy változni akarsz. És azt is, hogy nem vagy te rossz ember, csak rosszak a körülmények, amiből jöttél. Ne nekem köszönd, hogy emberszámba veszlek, hanem magadnak. Hisz megérdemled. Még szerencse, hogy ilyen jó fej vagyok, és adtam lehetőséget, ez azért nem elhanyagolható
*Ezt egy kis huncut szemvillogtatás kíséri, remélve, hogy ezzel is örömére tesz a lánynak, s majd mikor leveszi a csuklyáját, a fiú kicsit hátrébb hőköl, arcáról a mosoly a csodálkozás kifejezésébe vált át, majd egy finom mosolyba*
-Nahát, még nem is láttalak a csuklyád nélkül. A legnagyobb villantásod eddig az előbbi lábmutogatás volt, örültem, hogy legalább az arcodat nem takartad el. Jól nézel ki *Jegyzi meg elég halkan, kicsit bátortalanul, de hogy el is üsse a komoly pillanatot, egy poént csak beszúr*
-De legalább tudom miért van rajtad csuklya. Ha gondolod, majd adok neked egyszer egy fésűt.
Vissza az elejére Go down
Layla Badra
Diák - Extremus
Layla Badra

nő Vízöntő Jelige : XXI. A Világ
Hozzászólások : 52
Évfolyam : Első
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 21:36

*A komoly arcra Layla is komolyabb lett, de ez a komolyság hamar eltűnt. Szépen végighallgatja a fiú szavait, és meg is érti. Sajnos a lelkiismerete nem működik túl jól, de kezd feléledni, mióta itt van az iskolában. Persze az az apró mosoly odakúszik a a lány ajkára. Egyre többet mosolyog, és lassan már nem okoz neki gondot, hogy őszinte is legyen ez a mosoly. Persze egyenlőre az értelmek kifejezése csak Zach előtt megy.*
-Olyan sokan megérdemelnék Tunéziában, de a nőket ott nem tartják sokra. Olyan szomorú volt nézni, ahogy Yashir semmibe vette Anyát... Muszáj volt elmennem onnan, és azt hiszem ez volt életem legjobb döntése...
*A lány hangja kissé szomorkás, de ilyen témánál ez nem meglepő. A csodákozó arcra, csak zavartan pislog néhányat, hirtelen nem tudja mire vélni, de miután a srác közli vele az indokot, és hozzáteszi a bókot is, Layla arcára néhi pirosság kerül. Még szerencse, hogyidőközben besötétedett... Az utolsó mondatra csak a hajához kap, és gyorsan megigazítja a frizuráját, így az összes kóc eltűnik.*
-Ha nem hordanám, nem lennék kócos. És igenis szoktam fésülködni! Deeee... Neked nem ártana!
*Hangján hallani, hogy csak viccel. A lány már mosolyog, és Zach felé nyúl, majd bal kezével jól összekócolja a fiú haját.*
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 21:48

*Először az utalást, hogy rá is ráférne egy fésülködés, általános szélfútta frizujára veszi, hisz ő valóban nem sokat pepecsel a fésülködéssel, hisz ott hordja magánál folyton tízfogú fésűjét, és bármikor tudja használni, de minek, ha hordhat sapkát is, ami mindig a fején van szinte, mint most is. De a lány érthetővé teszi a dolgot, és alaposan összekócolja a haját, a sapi is majdnem a földre esik, épp hogy elkapja.*
-Hé héééé. Csaló. Na most azt hiszed, kifogtál rajtam
*És ahogy fentebb leírtam, két kezével a hajába túr, hátrasöpri kócos haját, majd ráhúzza a sapiját, majd az új témára kicsit ő is elkomorodik*
-Hát igen, rossz hallani néha, hogy vannak olyan helyek, ahol lenézhetnek másokat, társadalmi rangjuk, vagy nemük miatt. Ez nem fair senkivel sem. Nem irányíthatja senki sem, hogy ki hova tartozik, hova születik. De egyébként sem szeretem, ha valaki valakit lenéz, esetleg akkor, ha van rá rendes oka is, mert mondjuk a másik szemét, vagy gerinctelen, de így...így nem járja. Viszont te...
*Most komoly arccal fordul a lányhoz, majd fenyegetően feltartja a mutatóujját*
-Ha még egyszer összekócolod a hajamat, és levered a sapkámat, megkapod a másik felét is annak, amit most kapsz.
*Egy pillanatig még hezitál, hisz nem nagyon mer a leplekbe bugyolált lányhoz érni, fél hogy még megsérti, de a végén hatalmas csikizésnek veti alá, s csak reménykedik, hogy a lány csiklandós. Nem mindig jár szerencsével*
Vissza az elejére Go down
Layla Badra
Diák - Extremus
Layla Badra

nő Vízöntő Jelige : XXI. A Világ
Hozzászólások : 52
Évfolyam : Első
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 22:16

*Igazából Layla sem vesződik a hajával, sokkal többet fogalkozik a sminkkel. De megéri, legább lesz valami szín az arcán. Zach fésülködésén csak mosolyog egy kicsit, végülis most újra összekócolhatja a haját. A szavakra majdnem kinyújtja a nyelvét, de mégis hogy nézne az ki? Na azért mégsem teszi, de azért nagyban mosolyog, és a komyol témára elkomyolodik ő maga is.*
-Szerencsére egyre kevesbb az ilyen hely, mert egyre több a túrista. A gazdag túrista... De az orszáb nagyrésze még igy is elég szegény. Na de nem tudunk ketten csodát tenni...
*A fenyegető mutatóujjra csak pislog párat. Előszőr nem is érti, hogy mi a baj, de a következőkre egyéltalán nem számít. A meglepetéstől még az önkontrollja is elveszik, elmegy nyaralni, és Layla nevetni kezd. Persze kissé lejebbcsúszik a padon, védekezésképp átöleli magát, majd stratégiát vált. Lendül egyet a fiú felé, és ahelyett, hogy kiszonozná a támadást, ránt egyet rajta, és remélhetőleg mindketten a földre kerülnek. Mégjobb estetben Layla lesz felül, és akkor szabad az út a sok csikizéshez.*
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 22:29

*Csakhogy nehéz ülésből alulra esni, így egyszerűen Layla keresztben magára rántja Zachariast, amire persze a srác valóban nem számított. Viszont hogy ne essen a lányra, de a lány se essen nagyot, karjával átkarolva védi őt az eséstől. Talán nem is kell védeni őt, de egyszerű reflex mozdulat, s így ahogy tompítani akar, elég nagyot esik a könyökére, és fel is szisszen. Karja egyenlőre a lány alatt van, nem tudja kivenni. Nem tört el, annyira nem fáj neki, csak beütötte. Sapkája a leérkezéskor lerázódott, így nagy kócos hajzuhataga most összevissza lóg, szélnek eresztve. Aztán biztató mosollyal szája sarkában a lányra néz, mélyen a szemébe*
-Dehogy nem tudunk ketten csodát tenni. Csak el kell indítani valamit, és kivált egy reakciót, ami újabb reakciót vált ki, és történések sora vezet végül a csodához. Gondolj csak bele, már történt úgymond csoda. Gondoltad volna, mikor idejöttél, hogy egy lüke angol sráccal fogsz hülyülni? És most még is, itt fetrengünk a földön, kócos hajjal, persze a tiéd kócosabb, szerencsére a sajátomat nem látom, és hallgatod, ahogy megint csak be nem áll a szám
*Hogy fájó könyökét ne terhelje tovább, így lefekszik a lány mellé, és nézi az eget, miközben folytatja a beszédet*
-És azt hiszem, hogy eléggé bevágtam a könyökömet, úgyhogy most mindennemű támadást kérek tíz percig szüneteltetni, ha ez lehetséges.
*Könyökét dörzsölgetve fájdalmas fintort vág a lány felé abban a kis pillanatban, míg felé fordul, majd újra az ég felé pillantva nagyot sóhajt, és hosszasan fújja ki a levegőt*
-Aucs
Vissza az elejére Go down
Layla Badra
Diák - Extremus
Layla Badra

nő Vízöntő Jelige : XXI. A Világ
Hozzászólások : 52
Évfolyam : Első
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 22:44

*A lány is kissé belekapaszkodik Zach vállába, és nem is bánja, hogy alulra került. Persze azt nem akarta, hogy a fiú így beverje a könyökét. Mondjuk Laylanak nem történt baja, mert ugye a srác karjára esett. Esés közben a lány haja kikerült a szeméből, így most csak pár tincs van az arcában, de legalább rendesen látni. Először csak nagyokat pislog, de a fiú mosolyára megnyugszik egy kicsit, majd a szavaira felnevet. Szinte rá sem lehet ismerni, olyan kedves ez a nevetés.*
-Nem, nem gondoltam volna, hogy egy ennyire kócos és lüke sráccal fogok hülyülni. És még jó, hogy nem látod magad, mert akkor máshogy gondolnád a dolgokat. Mondjuk az is igaz, hogy én sem látom magam... Hmmm...
*Mondja a lány viccesen, és a végére elgondolkodik egy kicsit. Végülis kolosszális probléma ez... Vajon ki a kócosabb? Amikor Zach oldalra dől, és lefekszik mellé, a lány csak felé fordítja a fejét.*
-Ugye azért nem ütötted be nagyon? Megmaradsz?


A hozzászólást Layla Badra összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 05 2010, 14:07-kor.
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 22:58

-Pedig látod, akármennyire nem gondoltad volna, most még is itt nevetsz felszabadultan, azon hogy felettébb-mód humoros vagyok, és hogy egy hatalmas nagy balfék kócos hajjal, aki most bevágta a könyökét. De azt hiszem még működik, talán nem kell levágni. De úgy hallottam, hogy a mágia világában vissza tudnak növeszteni egy két dolgot az orvostudományuk segítségével.
*Kicsit megmozgatja a karját, mint egy rozsdás robotkart, majd leejti élettelenül, mint ha nem lenne más, mint egy rongybaba karja, majd megint felemeli, könyéktől lefelé élettelenül lógatja, aztán megrázza*
-Hát csak egyféle képpen próbálhatom ki. Tényleg csak a teszt kedvéért, úgyhogy bocsájtsd meg nekem.
*Fájó karjával egy kicsit megbökdösi a lányt újra, amolyan csikizés képpen, majd visszarántja kezét, és egy kicsit megdörzsöli újra fájó tagját*
-Igen,azt hiszem azért megmarad, holnapra már emléke sem marad azon a hatalmas fájó lilafolton kívül, ami majd sok sziszegést fog még eredményezni. De ugye te nem ütötted meg magad. Adjak rá puszit?
*Persze csak hülyéskedésből kérdezte, mint az anyukák szokták a kisgyereknek, aki épp beverte valamijét*

//és megint fagy...//
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 15:13

* Edward mostanában nagyon sokat unatkozik, hiába nyári szünet van és már mindenki valószínűleg otthon van a családjával, ő meg itt maradt az iskolában, mert nem akart haza menni és hát itt van egy nagy titok, amit meg szeretne fejteni. Nos, ez a titok még egy darabig fedhetetlen lesz, mivel még semmi se történt, amin elindulhatna. Bár a bálon igenis volt valami kezdeményezés Siriustól, de csak nem történt még semmi se köztük Cassandrával. Hát igen, a kis öcsi szerei tudni, hogy mi van körülötte. Ezeken gondolkozva indult neki megint a parknak, hátha kilyukad valahol. Apropó ha már a bálnál tartunk, az is elég érdekesre sikeredett. Mondjuk még beszélgethetett volna még azzal a kedves lánnyal, de sajnos sietnie kellett, mondjuk ezt nem igazán értette, hogy csak így eltűnt, de majd ha találkozik vele, akkor megkérdezi mi történt. Mindenesetre most épp felfedezi még a hátra hagyott területeket. A tó gyönyörű volt, főleg este úgy, hogy lehet oda gyakrabban fog kilátogatni, de most inkább egy másik helyre igyekszik. Hogy hova vezet az útja, azt még maga se tudja, csak megy, amerre a lába viszi. Ez hamar ki is derül, mármint, hogy hova lyukadt ki és ez nem más, mint a lugas. A bejáratot nagy nehezen megtalálta, mivel teli volt indákkal, de ez nem állította meg. Belépett a bejáraton, majd tovább sétált az ösvényen. *
~ Hmmm….remek, most már ezt is tudom. ~
* Fedezi fel magában a lugas rejtekét, majd a folyosókon sétálva megpillant egy padot. Kicsit úgy gondolja, elidőzik ezen a helyen, így hát lehuppan a padra. Hátra dőlve, tekint körbe az ösvényen és azon gondolkozik, hogy mit kéne csinálnia. Nem sok ötlet van a fejében, szinte semmi. Na, jó tényleg semmi sincs a fejében, hogy mivel üthetné el a nap további óráit. Inkább üldögél és néz maga elé, kicsit lehunyja a szemeit, hátha ezzel is gyorsabban telik az idő. *
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 15:36

*Elég sokat unatkozik, mióta kitör a nyár. Unottan sétál a lugas felé, egy kék térdi érő szoknyában, egy fekete cicanadrágban, és egy sárga pólóban. kezében kék kardigán, ha esetleg fázna. Egész elegánsan nézne ki, kék-piros-fekete-sárga magaszárú tornacipője nélkül. Na de most ilyen kedve volt. Nem lehet megróni érte. Itt maradt Midorival, erre egy hete nem is látta. Jó rendben látta de nem beszélt vele. És egy csomó mindent kéne neki mesélnie. Meg azért ő is mesélhetne. Na mindegy. Aztán Konit se látta már vagy két napja, a bálon is csak két percet bezéltek. *
~Mert elrohant. Fáradt volt. Ahha persze. Én meg a kaszás lánya vagyok. Na ne röhögtessen már. Lehet hogy néha bolond vagyok de nem szőke. Ezért még úgyis fog kapni. Apropó bál. Az a kedves srácot is hogy otthagytam. Na majd bocsánatot kérek tőle ha találkozom vele. Már ha maradt nyárra. de persze lehet hogy majd csak akkor fogok vele találkozni mikor kezdődik az év.......Hol vagyok,....Áhhá a lugas. Itt barátkoztunk össze Kumikoval. Az a lány is....áhh.~
*halkan nyit be. Nem mintha félne vagy ilyesmi. Nem. Egyszerűen csak megszokásból ilyen halk. Mikor belép meglát valakit.*
~A srác a bálról.. Bocsánatot tudok kérni.~
*Halkan lépdelt oda a padhoz, és óvatosan leül rá. Akkor veszi csak észre hogy a fiúnak....~hogy is hívják....megvan, Edward~Csukva van a szeme.* ~Lehet elaludt. Áhh kizárt.~* Majd halkan a fiú karjára téve a kezét megszólal.*
-Szia Edward. Jól vagy? Nem zavarlak? Pont úgy néztél ki mint aki alszik.-*nevet fel halkan. Majd várakozóan néz a fiú felé. Mikor észbe kap kezét gyorsan leveszi Edward karjáról és a saját karjára rakja. Ekkor veszi csak észre milyen hideg a keze, így felveszi a pulcsiját, majd újra felé fordul, de ezúttal mosolyogva.*
-Ne haragudj hogy a múltkor ott hagytalak, csak már olyan szinten fájt a lábam, meg olyan álmos voltam, hogy hogyha nem szurkálom magam az asztal alatt, elalszom. És mizujs?-*Mosolyog továbbra is.*
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 16:04

* Csukott szemmel üldögél, már elalélna, mikor is egy hideg kéz hozzáér a karjához. Erre felriad, majd ijedten néz a mellette ülő lányra. Viszont jó, hogy itt van, mert ha nem jött volna, biztos itt alszik, ami nem lett volna túl jó, mivel elég kényelmetlen a pad és tuti elaludta volna a nyakát, utána meg szenvedhetett volna. Ugyanakkor mikor ráeszmél arra, hogy ki is ül mellette, akkor egyből elmosolyodik, persze előtte még megdörzsöli a szemét, hogy tisztán láthassa, hogy valóban Serenity ül előtte vagy összetéveszti valakivel. Mondjuk a hideg kezes ébresztésnél jobb, hogy azt a lányt látja, kivel a bálon találkozott. Legalább megkérdezheti, hogy miért lépett le csak így. De előtte köszön, azért mégis csak el kell valahol kezdeni. *
- Szia, igen jól vagyok, köszi.
* Már folytatná egy kérdéssel, de akkor jön a szokásos, hogy zavarja-e. Hát erre Edward csak rázza a fejét, de szóban is kinyilvánítja a véleményét. *
- Dehogy zavarsz, ülj…
* Már mondaná, hogy üljön le mikor rájön, hogy már ül. Erre kicsit megvakarja a tarkóját, majd elmosolyodik. Igen, kicsit fáradt, de sebaj, a szándék legalább meg volt benne. Viszont már a hideg kéz eltűnik a karjáról és igencsak libabőrös lett utána. Kicsit megdörzsöli a karját, hogy a szőrszálak visszanyerjék eredeti helyzetüket. De a saját kérdését se tudja elmondani, hisz már egyből mondja is Serenity, hogy miért lépett le a bálról. Nos, nagyon nem vesztett semmit se a lány, mondjuk ő se maradt túl sokáig a bulin. Viszont a következő kérdésre vállat ránt, mert nincs semmi. *
- Hmm….ha azt vesszük….nincs semmi, unatkozok, mint mindig, de persze most kivételesen jobban unatkozok, mint bármikor hisz nincs itt senki szinte mindenki hazautazott. Tényleg te hogy, hogy nem utaztál haza?
* Próbál valami értelmes beszélgetésbe kezdeni, azért még sem lenne túl jó, ha sablonbeszélgetés lenne, az olyan snasszos. Bár ha nincs semmi téma vagy bármi van, legfeljebb elbúcsúzik és felmegy a szobájába aludni vagy épp halálra unni magát. *
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 16:30

*Mikor a fiú itt maradása okát kérdezi, kicsit elkomorodik. Nem igazán tudja igazán tudja mit mondhatna ezzel kapcsolatban. Nem ismeri még annyira hogy annyit elmondjon neki mit Midorinak, de nagy levegőt vesz és belefog.*
-Tudod a családom…nos hát…khm…igazándiból jó. Mikor 14 lettem apám meghalt. Pontosan a szülinapomon. Így azt mondják miattam, holott ikertestvérem is van. Na a lényeg, hogy engem azóta utálnak, és nem igazán tűrnek meg otthon. Rosszul mondom. Csak megtűrnek. Az ikrem aki néha foglalkozik velem de igazán nem is beszélnek elem, levegőnek néznek, meg ilyesmi. Jó anyám 7 éves koromtól utál de ez ,ár lényegtelen. Így úgy döntöttem itt maradok Kumikoval, akit mióta ezt megbeszéltük nem láttam. Anyámnak küldtem egy levelet, fogta visszaküldte felbontatlanul a borítékra ráírva, hogy hogy, idézem, „haza ne told a képed, mert kitagadlak”. Így itt maradtam. És te hogy-hogy itt maradtál. Gondolom neked nincs ilyen „szerető” családod.
*Miközben beszélt, mintha csak a legújjab seprűről beszélne, meg se rezdült az arca. Végig ugyanolyan kifejezéstelen maradt. Persze az nem jutott eszébe hogy tanára öccsével beszél, aki ha elmondja a nővérének, abból komoly problémák lehetnek. Most perpillanat egy barátnak mondta el ezeket. Jó rendben havernak. De akkor is. Valahogy megbízott a fiúban. Olyan biztonságban érezte magát mellette. Épp ezért vagy ennek ellenére elmosolyodott*
~Valahogy jobban megbízok benne mint Koniban. Mi is van akkor most velem? Konit 3 hete őt meg egy napja sem ismerem. Állj……na mindegy nem tudom. Hagyjuk. Belefájdul a fejem~
~Háháhá szerelmes vagy~*gonosz kis hangocska. Már megint. Hülyeségeket beszél. Lehet megártott neki a cigi. Vagy a pia. Vagy mindkettő. Vagy Serenity skizofrén lett. Áhh kizárt. Na szóval csendesen üldögél tovább Edward mellet, miközben várakozóan néz a fiú kék szemeibe.

Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 16:56

* Lehet, hogy rossz kérdést tett fel, sőt biztos, hogy rosszat, nagyon rosszat. Nem akarta, ilyen kellemetlen helyzetbe vagy inkább zavarba hozni a lányt, hogy a családjáról kell neki beszélnie. De igazság szerint egyiket se látja a lányon, szóval nincs se zavarba se kellemetlen helyzetben. Jó mondjuk miért a lány lenne kellemetlen helyzetben, inkább Edward érzi úgy, hogy nagyon beletenyerelt valami olyasmibe, ami nem igazán rá tartozik, de amint meghallja Serenity történetét, elhúzza a száját, mert hát igen ez a családi sztori eléggé rossz eseményeket idézhet fel a lánynál. De semmi, egyszerűen semmit se lehet rajta látni, olyan mintha egy betanult szöveget mondott volna el, de Edward nem ezen akadt le, hanem azon, hogy így utálja a családja. *
- Nézd, ne haragudj nem akartam ezt felhozni, biztos, hogy nagyon rosszul esik neked erről beszélni.
* Hát igen, ez már tiszta nyálas szöveg Edward részéről, de ezeken is át kell esni. Olyan mintha most lenne tinédzser és épp a hormonokkal viaskodna, de hát tinédzser, csak épp valahol a hormonok maradtak le. (xD)
Ezt igazából maga se érti, de megvigasztalná a lányt, de inkább csak szavakkal még a végén félre értené a dolgot és kapna egy nagy pofont, amit most igazán nem szeretne. De mindenesetre valahogy a vigasztalás is elmarad a részéről, mivel semmi olyan arc kifejezést vagy bármit nem mutat, amiről a szomorúságra lehet következtetni. Így hát inkább csöndben marad és mereng maga elé. Kicsit kellemetlen helyzetben van? Lehet, sőt biztos, ez azért már gázos. Utána meg az ő családjáról kérdez, ami igen csak színes történettel tudna előállni, de inkább marad a megszokott szövegénél. *
- Én a nővérem miatt maradtam itt, mivel szerettem volna együtt lenni vele, de felszívódott, mint a kámfor. De az én családom, hát igen....szóval tudnék beszélni róla....
* Hallgat el, mielőtt túl sokat beszélne magáról. Kissé zűrös volt kiskorában és még most is az. De ebből próbál kilábalni, hisz amiket a mugli barátaival művelt, nos az igencsak zűrös helyzetek voltak.
Nos, de hát ez van, kamaszodik a fiú, vagy már átesett rajta vagy mi a szösz. Valahogy megpróbálja tartani magát, de a bunkó stílusa már eltűnt vagy az már csak Kamillánál lehet felfedezni? Nem tudni, hisz elvégre Lolával is bunkósodott. Tényleg őt se látta már napok óta, de nem is akarja, inkább messziről elkerüli őt.
Nos ahogy Serenity a fiú szemeibe néz kissé elgondolkozik és igencsak sok időt tölt azzal, hogy a lány tekintetét nézi. Mikor észbe kap egyből elfordítja a fejét, hogy ne legyen már ennyire meleg a helyzet. A gondolkozásaiban se jutott túl sokra, de ez nem várható, hisz semmi értelmeset nem tud csinálni, se mondani. Így lehet megint marad a sablonbeszélgetés, aminek nem nagyon örül, de töri erősen a fejét. *
~ Ehh, ez nehéz helyzet...... ~
* Végül is nem jutott semmire, így a legbugyutább kérdést tette fel, amit csak lehetett. *
- Hogy telt a mai napod?
* Edward magában szidja saját magát, hisz, hogy lehet ilyet kérdezni, no de mindegy, majd elválik, hogy hova lyukad ki ez a beszélgetés. Addig is inkább a földet nézi, nehogy megint azon kapja magát, hogy túlságosan is sokáig nézi a lány szemeit. Bár nem akar tőle semmit, már meg van a kis áldozata, de akkor is a félreértéseket elkerülve jutott erre a döntésre. *
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 17:23

Mikor a fiú bemondja, hogy „csak” a nővére miatt marad, itt elmosolyodik. Tisztában van vele, hogy van ennek más oka is csak inkább azt nem kérdezi. Nem bunkó, csak ha nagyon muszáj. Amikor a fiú elfordítja, a tekintetét szintén elmosolyodik. Megint csak.
~Mint egy hormontúltengéses kamaszgyerek. Na, az azért túlzás, de kicsit mintha félénk lenne.~
Várjál, már Edwardról beszélsz. Arról, aki rögtön az első mondatával megdicsért, hogy ilyen csinos vagy. Na, ő minden csak nem félénk.~
*Áhh gonosz kis hangocska mos nem is mondott olyan hülyeséget. Mikor Edwad felteszi az első eszébe jutó kérdést, szó szerint felkacag. Nevetése csengő és hallatszik rajta, hogy szívből jön.
- Na ne már, ezt azért nem gondoltad komolyan igaz? Vagy de? Na, jó. Hmm, hol is kezdjem. Óhh tudom már. Reggel arra keltem, hogy a szobatársaim hangosan beszélgetnek. Ezzel nem is volt baj. Csak azzal, hogy ennek hatására a mellettem alvó piciny mókusom, megemberelte magát, és elkezdett nyalogatni. Igen nyalogatni. A célból hogy én engedjem ki, mert neki dolga van…. gondoltam én. Igen ám, ki is engedtem. Erre fogta magát és elkezdett körbe-körbe szalad Jó oké, mondom, adok neki mogyorót. Na, nem, minek nézem én őt, beszaladt és a bőröndömbe belemászva egy szőlőfürt mellet állt meg. Jó adtam neki egy szemet. Erre nem hogy megenné, nekem dobja. Hát mondom Korykám ez így nem buli. Fogtam beletettem Alania, ő a baglyom, kalitkájába és kijöttem. Nos, ennyi, ami említésre méltó
*Mindezt úgy tök komoly arccal adva elő. Reméli így mosolyt csak Edward arcára, hiszen még nem látta nevetni. Majd behunyja a szemét, és egy kicsit sötétebbre vette a fényerősséget. *
- Remélem nem baj. -*mosolyodott el*- Mutassak valamit?
*Majd választ sem várva felnyújtja a kezét, szemeit becsukja, és vár. Csak akkor nyitja ki a kezét mikor egy madárka - ugyanaz, mint az erdőben- rászáll a kezére. Óvatosan leengedi a kezét, és Ed felé nyújtja a madarat*
- Nyugodtan átveheted. Rá fog szállni a válladra, ha nem akarod kézbe venni. De persze maradhat nálam is. -*majd egy kis mozdulattal Edward vállára röptette a madarat*- Na tessék. Megy a szemedhez
*Mosolyogva nézett rá, majd lehajtotta a fejét és tetoválását kezdte el vizsgálni*
~Piros. Fura. nem érti félre, mert az nem lenne valami jó. Alapból vagyok, ilyen nem mintha nyomulnék rá. Azt nem így csinálnám. ~
*Nem néz rá, inkább várja, a kérdéseket közben gondolkodik. És még mindig a tetoválását nézi.

Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 17:43

* A jóízű nevetésre felkapja a fejét és egyből a lányra néz, hogy mégis mi olyan vicceset mondott, de aztán rájött, mivel a bugyuta kérdés, hogy "hogy telt a mai napod?". Hát igen, nem épp Edwardra illő ez a beszélgetés, de aztán egy halvány mosolyt ejt meg a lánynak, majd tekintete újra a földön van. Végig hallgatva a történetet gondolkodott el. *
~ Na, jó mégis mit művelek, hogy lehetett ilyen bugyuta kérdést feltenni, látszik, hogy Serenity jól mulat rajta, na, mindegy egyszer be kell égni....vagy kétszer.....vagy sokszor. ~
* Magában hallgatva a hülyeséget, egyből Serenity mutatni akar neki valamit. Amire szintén felnéz és figyeli a kezét, amint a magasban van. Egy madár szállt le rá, majd Edward felé tartja, ami a vállára telepszik át. Oldalra fordítja a szemét, hogy félig meddig lássa a madarat, majd a kisebb bókra újabb halvány mosoly jelenik meg az ajkai szegletében. Nem minden nap hall ilyet és ez igazán.....fura helyzet. Na, mindegy. *
- Köszönöm.
* Válaszolja a lánynak, bár nem érti, hogy mit szeretne ebből kihozni a lány, de inkább nem zavartatja magát. Csak azt látja, hogy a tetoválást nézi, ami igen csak piros, hát nem tudja mit jelent de inkább rákérdez, hátha elárulja neki. *
- Miért nézed a tetoválásod? És miért ilyen piros?
* Kérdően tekint a tetoválásra, majd a lányra szegezi a tekintetét. *


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Acton Wenzel
Diák - Pugnax
Acton Wenzel

Férfi Hozzászólások : 87
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 11:22

Miközben közepes sebességgel sétáltam a Hátsó kert felé, megszólít egy idegen, furcsa kinézetű fiú:
-Szia Acton Wenzel!-kiáltotta fel miközben balját nyújtotta sebesen.A felkiáltásra sokan felkapják a fejüket, és gúnyosan elkezdtek nevetni.
A nevetés úgy ahogy jött úgy el is némult, mintha elvágták volna az össze diák hangszálját egyszerre. A a diákok katona sort csináltak, mi az elöttem álló ismeretlen diákkal hasonlókép tettünk. A férfi megállt és egy csapatnyi Extremus felé fordult majd szóra nyitotta a száját:
-Velem jöttök!-A mély hang bezengte az egész Hátsó keret elejét. A hang hallatán néhányan megdermedtek, néhányan szájuk elé kaptak.
Én és az ismeretlen diák mellettem, nem adtunk semmi reagációt. Nem ijedtünk meg, én végülis sokszor hallottam furcsa hangokat. Az ismeretlen fiú pedig, nem tudom őse csinált semmi félős mozdulatot.
A férfi elindult, utánna néhány másodpercre elindult a maroknyi gyerek is.
-Hát ez vicces volt.-mondta nagy mosollyal az arcán a fiú.-Hát, szerintem de álldogáljunk itt annak nincs semmi haszna.
Ezzel elindultunk a Hátsó kert felé, és közben szorgosan elkezdtünk megismerkedni.
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 14:57

*Valójában ő sem tudja mit akart ezzel a madárral. De tényleg megy a szeméhez. Meg aztán látszott rajta , hogy nem szokott beégni. Igazából most se égett be így meg is nyugtatja.*
-Héé, figyelj, nem égtél be ha ettől félsz. Sőt szerintem aranyos volt. -*Nem néz Edward-ra hanem a vállán ülő kismadarat nézi. Ahogy az illegeti magát jobbra balra, kitör belőle a kacagás.*-Bocsi, csak az a madár nagyon elvan a válladon.
*mikor a tetoválásáról kérdezi, szeme elsötétül. Szerencsére ezt Edward nem láthatja hisz a feje le van hajtva, de ha mégis látná, nagyon a szemébe kéne néznie, hogy észrevegye. Hangja semmit sem változik, a mosoly továbbra is ott van az arcán mikor válaszol.*
-A 13. születésnapomra kaptam édesapámtól. Hanguattetoválás. Van egy bűbáj amivel meg lehet csinálni. Ez volt az utolsó ajándéka. Napra pontosan egy évre rá meghalt.-*csuklik el a hangja és nem is beszél tovább. Csak ül lehajtott fejjel, és hagyja hogy a könnyei utat törjenek. Mihelyst a második könnycsepp is elhagyja a szemét, gyorsan letörli őket és felnéz. Nem mosolyodik el.*-Tudod ha piros azt jelenti boldog vagyok. Eddig valamiért zöld volt, ami semlegességre utalt. Érted mért vagyok meglepődve?
*Érdeklődve néz a fiú szemeibe, árva az újabb kérdéseket. Akár még a múltjáról is is mesélne, ha a fiú szeretné. Jó persze nem a családjáról hisz azt már elmondta. Sosem gondolta volna hogy egy ismeretlen ráadásul egy fiú előtt így megnyílik. Pedig most olyan szinten van hogy akár az egész életét elmeséli ha kell, kezdve az otthoni csetepatéktól, a gimnázium mosdójában történtekig. Pedig azt még az ikertestvére sem tudja. Senki.
~Pedig ha elmondtam volna valakinek lehet könnyebb lenne az életem. Nem kellene attól rettegnek mikor találnak meg. Bár itt úgyse találnának meg. Azok csak muglik.~
Miközben ezeken töpreng, észre sem veszi, hogy eleredtek a könnyei. Egy idő után nem bírja tovább, és kezeire borulva, kiadva magából egy egész életnyi elnyomást, elkezd zokogni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Hátsó kerti lugas - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hátsó kerti lugas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: Hátsó kert-


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés