Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Hátsó kerti lugas - Page 12 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Hátsó kerti lugas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeSzer. Május 19 2010, 19:33

Serenity

*Igazából ő nem tudja miből venne lakást. De álmodozni csak szabad, vagy nem? A kérdésre megvonja a vállát. Most igazából mindegy neki, hogy mit mond Sery, csak nézhesse. Nem tud betelni látványával. Igazából ő már megszokta a lépcsőket, de talán a lánynak kényelmesebb lehívnia az állatát.*
- Hívjad, most ne pazaroljuk az időnket lépcsőmászással! Legalábbis nekem nincs kedvem.
*Mikor odabújik hozzá, átkarolja, és mivel magasabb, fölülről néz le rá. A tanuláson fel kell nevetnie. Ő mindig is úgy gondolta, többet kéne tanulnia. De Serenitynek hisz, lehet hogy tényleg egy kicsit sokat tanul, de nem hiába! Auror szeretne lenni, és azoknak kell egy kis tudás...*
- Jó, akkor sokat tanulok. De azért nem viszem túlzásba! Előbb a szórakozás, aztán a tanulás, csak ne nyúljon túl soká az a szórakozás. Bár néha annak is meg kell történnie...
*Csoki... Soha nem volt nagyon édesszájú... Nem érti miért szeretik az emberek az édeset annyira. Végül megfogja a lány kezét, és elindul vele. Azért megjegyzi.*
- Én igazából nem vagyok megőrülve a csokiért, de hátha itt különösen finom van. Most talán jól jönne egy kicsi...
*Mosolyog. Most nem megy szokásos nagy lépteivel, inkább fölveszi a lány tempóját. Látja, hogy a kastély, és a csoki egyre jobban közelít. Egyre nagyobbnak néz ki az ismert épület, ahol néha megnézi este, hogy ki nincs a hálókörletében. A konyhát már ismeri, hiszen minden nap ott eszik, bár eddig nem nagyon fedezte föl az édességeket ott...*
Vissza az elejére Go down
Eric Cade
Diák - Extremus
Eric Cade

Férfi Hozzászólások : 15
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Május 20 2010, 10:11

*Eric még nem igazán járt kastélyon kívül amióta itt van, hiszen próbált a tanulásra koncentrálni, na meg persze a kastélyon belül felfedezni mindent, amit csak lehet, de mivel ma viszonylag jó kedve van, így enged a kísértésnek és kilép a friss levegőre. Ma igen elegáns ruhába bújt, bár nem egyedi, de most ehhez volt kedve. Egy sötétszürke farmert és egy fekete inget visel, természetesen az ing felső 2 gombja ki van engedve, így még jobban kiemelve igen sportos alakját. Mindezek ellenére fekete sportcipőt húzott, hiszen most nem estélyre készül... ahogy lépked a zöld pázsiton, igazából nem is figyeli merre tart. Elmélyedt gondolataiban.*
~Érdekes, hogy amióta itt vagyok, alig találkoztam órákon kívül emberekkel, vagy akár állatokkal. Pedig igazán kíváncsi lennék, hogy ki milyen órán kívül.~*Gondol egyet és elkezd szaladni, olyan gyorsan amilyen gyorsan csak tud. Ekkor megpillant egy kapufélét, tele zölddel, elindul annak az irányába. Mikor odaér lassít, majd belép a lugasba. Kicsit szuszog, közben párat előrelép, majd pár lépést tesz jobbra, aztán leheveredik a fűre és az eget, illetve a körülötte lévő növényeket figyeli.*
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Május 20 2010, 10:54

[Eric Cade- időn kivüli játék]

* Lassú léptekkel közelíti meg a hátsó kerti lugast. Nem siet, nincs is miért sietnie. Ráér. Végülis még korán van, már akinek. Szőke haja lágyan omlik vállára. Ruházata merően eltér a tőle megszokottól. Farmer, fekete balerinacipő, fekete pánt nélküli felső, és azon egy farmerkabátka, kigombolva.
Még sosem volt itt. Eddig senki nem szólt neki, ennek a helynek a létezéséről. Ámulva pillant körbe. Csak most - ahogy körbenéz - esik le neki, hogy nincs egyedül, valaki fekszik nem messze tőle. Arcán apró mosoly fut végig, hiszen így talán nem kell egyedül töltenie a délelőttöt.
Közelebb lépked az illetőhöz - és ha az nem szalad el ismét - akkor megszólítja*
- Szia! Jacqueline Wiever vagyok, Pillus. Remélem nem zavartalak meg * Bájosan mosolyogva pillant a srácra*
Vissza az elejére Go down
Eric Cade
Diák - Extremus
Eric Cade

Férfi Hozzászólások : 15
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Május 20 2010, 11:39

~Valaki jön.~*Zökken ki a srác gondolatmenetéből. Hiába jön halkan a leányzó, Eric meghallja halk lépteit a fűben. Igaz, azt még nem tudja ki érkezik, de abban biztos, hogy felé tart valaki. Ennek ellenére nem moccan. Vár. Hogy mire?! Úgy van ezzel az egésszel, hogy úgyis észreveszi az illető. Ha ráköszön, ráköszön, ha nem, akkor úgyis felesleges lenne felülni, vagy akármit is csinálni. Nemsokára megszólal. Egy női hang, pontosabban lány hang. Ekkor a szöszke felül, majd gyorsan felpattan és mosolyogva pislog a hölgyikére. Igen, persze, hogy arra, hiszen nem süket, tudja honnan jött a hang. Odalép hozzá, s a kezét nyújtja, hogy Jacqueline belehelyezhesse kacsóját és ő finom csókot leheljen rá. Miután ezzel megvolt, felegyenesedik, -mert ugye a kézcsókhoz enyhén meg kell hajolni- majd megszólal kissé férfias, ámde jelenleg kedves hangján.*
- Szép Napot! Eric, extremus.*Bemutatkozás közben egy charme-os mosoly, ahogy illik.*
- Mi járatban erre?*Az egyik padhoz lépdel, majd felül a háttámlájára, lábát persze oda helyezi, ahol mások ülni szoktak. Miután ezzel megvolt, végigméri a lányt. Nem invitálja maga mellé, hiszen minek? Ha akar úgyis odamegy hozzá, ha meg nem, akkor úgysem. Egyébként is, lehet, hogy itt sem marad vele, csak illendőségből köszönt rá. Mindegy is, lesz, ami lesz.
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Május 20 2010, 12:15

*Elég jó fülei lehetnek Eric-nek, hiszen a lány próbálta minden zaj nélkül megközelíteni. Úgy látszik, ez most nem jött össze neki. Mindegy is, a lényeg az, hogy most ott van, Erictől pár méterre.
Amikor a fiú kezét nyújtja felé, viszonozza, de csak sima kézfogásra gondolt. Meglepődik a kézcsókon, zavartsága kiül arcára is, de igyekszik elrejteni.*
-Oh, egy úriember, milyen meglepő. * Ajka félmosolyra húzódik miközben a fiúra pillant. Úgy látszik arra a kérdésére, hogy zavar-e, nem fog választ kapni. Végülis lényegtelen, hiszen ha azt vesszük, már elkezdtek beszélgetni. De szinte biztos abban, hogy ha zavar, akkor el lesz küldve. A fiú kérdését hallva sejtelmesen elmosolyodik*
-Gondoltam sétálok egyet. Nem is sejtettem, hogy esetleg össze futok valakivel. Régóta itt vagy? *Intézi szavait Eric felé, majd csendben vár. Maga sem tudja mire*
Vissza az elejére Go down
Eric Cade
Diák - Extremus
Eric Cade

Férfi Hozzászólások : 15
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Május 20 2010, 12:39

~Úriember, nem is tudja mennyire fején találta a szöget.~*Szája megint mosolyra húzódik, de csak az arca egyik felén. Imád így mosolyogni, hiszen szerinte irtó jól áll neki és akinek ő a zsánere, az tuti elájul az ilyenektől. Na jó, azt azért nem...*
- Meglepő?*Esik ki a száján. Ő maga ezen lepődik meg, hiszen ő ilyen társaságba nőtt fel, ahol a hölgyeket általában így köszöntik. Persze vannak más köszönésfajták is, például csókot arcra. Persze az csak a közelebbi ismerősökkel.*
- Remek ötlet ilyen időben sétálni. *Mivel a kérdés félreérthető a fiú számára, ezért kétféleképpen kénytelen válaszolni.*
-Itt kint nem olyan régóta, olyan negyed órája lehet. A suliban egy hónapja.*Úgy tűnik szívesen beszélget vele a lány, így karjaival lovagiasan maga mellé mutat, hogy nyugodtan foglaljon helyet. Reméli Jacquline nem neveti ki őt, hiszen, ha nem jól csinálja, akkor elég viccesre sikerülhetnek a mozdulatok, mint valami bohócnak.*
- És hogyan szoktak becézni? Mert nem igazán tudom, hogyan szólítsalak.*Vallja be őszintén a srác.*
- És szándékosan jöttél erre a helyre vagy teljesen véletlenül? Mert bevallom, én véletlenül keveredtem ide és most vagyok itt először.
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Május 20 2010, 13:32

-Igen. Tudod, a mai modern világban eléggé az. De becsülendő, hogy te ennyire úrfi vagy* Halvány mosoly. Hát igen, Franciaországban még csak-csak, de Magyarországon elég ritkán látott ilyen figyelmességet. Ez valahogy elfelejtődött. A fiú mosolyára neki is csak egy mosoly a válasza, bár fogalma sincs, hogy neki, vagy Eric gondolatainak szólt.*
- Valóban, de lehetne még szebb az idő, nemde?* Pillant ismét az Extremus kar diákjára, majd figyelemmel kíséri válaszát.*
- Értem. Ezekszerint majdnem ugyanolyan újak vagyunk. Csak én kicsivel régebben érkeztem* Magyarázza. A kézmozdulaton elmosolyodik. Nem neveti ki, bármennyire is viccesnek találja. Furcsa dolog ez neki nagyon. Természetesen nem tud visszautasítani egy ilyen ajánlatot, így még egy mosoly keretében helyet foglal Eric mellett.*
- Becézni? Hát nézzük csak... Jacq, Line. Ezekre például hallgatok. De teljesen mindegy hogyan szólítasz. * Kedves mosoly,majd egy újabb megválaszolandó kérdés*
-Teljesen véletlenül. Még én sem jártam ezen a helyen. De kifejezetten tetszik...
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimePént. Május 21 2010, 23:11

*Abraham jön ki ide, ilyen késő este, l tudja, hogy ilyenkor már nem szabad kint járkálnia, de hát muszáj volt egy kis friss levegőt szívnia. Már elég sok embert megismert,, és reméli, hogy még több emberrel fog találkozni, főleg akkor mikor már órákra is fog járni. Természetesen fog járni, amikor ideje engedi, nem akar olyan lenni mint unokatestvére. Abrahamnak már most tetszik a suli, az emberek és reméli, hogy jó fej tanárok is vannak itt. Addig sétálgat amíg meg nem érkezik egy számára idegen területre, hisz városban nőtt fel és ott nincs tó meg egyebek ami az iskolában megtalálható. Parkok is olyanok voltak, hogy vagy fizetni kellett érte, vagy nagyon silány állapotúak voltak. Abraham megáll és bámészkodik, nagyon reméli azt, hogy jön erre valaki.*
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Május 22 2010, 13:55

Egy esti sétára indulok. Miért? Mert nincs kedvem még aludni, friss levegőre vágyom, és mert tudom, hogy a tanárokat vagy nem érdekli hogyha kint vagyok, vagy csak véletlenül nem találkozom soha "járőrökkel". Gyorsan felöltözöm melegebben, hiszen az este hűvös még ilyenkor tavasszal. Egy türkizkék kötött garbóra esik a választásom, és egy fekete farmerre. Hosszú szőke hajamat kieresztem, majd elindulok kifelé az iskolából. Ötlet híján elindulok az ösvényen, ami a lugasba vezet. Rég voltam már ott, és újfent nem tudom, mit csinálok majd, ha odaérek - valószínűleg csak vissza fogok fordulni, és elindulok egy másik irányba. Lassan sétálok, egyaránt figyelve gondolataimra és környezetemre. Gondolataim a nyáron járnak, mit csinálok majd, és hol leszek végeredményben - Anselmoval itt, vagy otthon a családommal?
Mindegy. Ráérek még ezen gondolkozni addig, amíg anyám levélben rám nem parancsol, hogy nyomás haza, mert már ezer éve nem látott, és már azt se tudja, hogy néz ki a lánya.
Közben elérek a lugasig, és szememet megüti egy ott ácsorgó alak. Az arcát nem tudom kivenni, így azt se, ismerem-e vagy nem... És amúgy is az éjszaka közepe van, nem mászkál kint ilyenkor olyan sok ember, hát kéne köszönni.
- Szia.
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Május 22 2010, 15:08

*A köszönő lány meglepi a fiút, hisz idáig mindenki megkérdezte, hogy ki a csoda a lány pedig csak köszön. Természetesen ennek örül, mert ez azt jelenti, hogy a lány nem tolakodó és megvárja, hogy a fiú bemutatkozzon neki. Abraham széles mosoly mellett mutatkozik be neki.*
-Szia! Én Abraham vagyok Pillus. És téged bájos hölgy hogy hívnak?*kérdezi udvariasan a lánytól. Lehet, hogy ez a bájos hölgy jelző picit túlzás volt, de hát csak kedvességből mondta neki.*
-Hogy hogy ilyen későn itt kóborolsz a kastély parkjában? Téged még nem kaptak el a tanárok?*kérdezi kiváncsian, de mosollyal az arcán az ifjú hölgyet.*
-Amúgy új diák vagyok itt, ezért felakarom fedezni a suli minden zugát.*mondja a lánynak, még az előtt mielőtt válaszolna a lány az előző kérdésére.*
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Május 22 2010, 15:33

A köszönés persze, lehet hogy nem a legjobb ötlet volt. Pillanatok töredéke alatt pár lehetséges eshetőség játszódik le a fejemben, olyan, mint: "XY vagyok, a hírhedt krakkói bérgyilkos. Sikerességem rátája hibátlan". Esetleg kihagyja a bemutatkozást, és: "Óó kislány, csak nem eltévedtél? Hát gyere megkeressük a mamádat... Itt van biztos a bokor mögött". Vagy esetlen jön az az őrült ember a könyvtárból, zenetanár, vagy ki és megőrjít.
De nem, az ismeretlen fiú van olyan rendes, és bemutatkozik, én pedig fellélegzem. Csak nem lehet olyan veszélyes ember, hogyha rendesen bemutatkozik. Még el is mosolyodom a "bájos hölgy"-ön, hát lehet ilyennek ellentmondani?
- A bájos hölgyet Hajnalnak hívják, és a pugnaxos karba jár. - Rámosolygok még egyszer. Ne kérdezze senki, miért beszélek E/3-ban saját magamról, néha vannak megmagyarázhatatlan hülyeségeim. Megvonom a vállam.
- Hát csak kedvem volt kijönni. Nem vagyok túlságosan álmos, a könyveket unom, az idő meg szép tiszta... Most miért ne?
- Nem, még nem kaptak el. Szerintem nem is fognak, de ha igen... Hát nem tudom. Csak kimagyarázom magam belőle. - Lelki szemeim előtt feldereng a kép: "Elnézést tanárnő, csak kiesett az ablakon a fogsorom, és azt keresem!" De a fiú válasza saját kérdésére meglep. Fintorgok egyet.
- Éjszaka indulsz felfedezőútra? Jól végiggondoltad ezt? Nem lenne jobb reggel, amikor látsz is valamit a csodás tájból, vagy esetleg az útból? - Mosoly. Azért kíváncsi lennék, hogy még mindig bájos hölgynek gondol-e.
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Május 22 2010, 16:05

-Hajnal, de szép neved van.*mosolyog a lányra.*-Sajnos, nekem egy elég csúnya nevem van Abraham Aaron, de utálom. Mondjuk minden ember a saját nevét utálja legjobban.*
-Még engem se kaptak el. Amúgy meg azért fedezem fel ilyenkor a kastélyt, mert ilyenkor minden szép, ilyen sötétben még a majom-farkas fejű, szarvas testű, kutya lábú szobor is szépnek tűnik, de világosban meg már megijednék tőle. Érti ezt kiskegyed?*kérdezi mosolyogva.*
-Az egész felfedezésben a legjobb az, hogy már egyre jobban sötétedik és nem tudom hogy hol vagyok. Még szerencse, hogy itt vagy, mert ha engem elkap egy gorilla fejű, mackó akkor te eltudsz menekülni és ha ráérsz még segítséget is tudsz hívni, de az már tényleg csak attól függ, hogy mennyi szabadidőd van. Két sikítás és egy rohanás között, de remélhetőleg ilyen élőlények nem élnek itt. Amúgy ha nem veszed sértésnek megkérdezhetem, hogy honnan jöttél az iskolába, mert a Hajnalt azt nem tudom melyik országból indult ki, én Magyarországra tippelek, de nem biztos, ezért kérdeztem.*hát ez egy kicsit bőbeszédű volt, de hát Abraham már csak ilyen.*
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Május 22 2010, 16:23

- Köszönöm szépen. Én szeretem a nevemet... - Legalábbis egy részét, de ezt csak magamban teszem hozzá. Bólintok.
- Értemén, csak ha este jársz, akkor a kutya lábú szobor mögött lévő gyönyörű tájat se látod, illetve csomó más olyan szépséget, amit csak nappali megvilágításban lehet észrevenni.
Meglepődve hallgatom a monológot.
- Gorilla fejű mackó...?...? - mondom félhangosan, leginkább magamnak. Megköszörülöm a torkom.
- Igen, magyar vagyok... - Félszeg mosoly.
- Örvendtem a találkozásnak, de én... Azt hiszem inkább most megyek. Későre jár, és tényleg lehet vannak kint tanárok is, csak mi nem találkoztunk véletlenül össze velük... - Kínomban a hátam mögé mutogatok, hogy igen, arra fogok menni, ha nem nagy probléma minél előbb. Vissza a kastély menedékébe a gorillafejű mackót emlegető Abraham elől. Sietve.
- Szia! - És hopp, már ott se vagyok, sietős léptekkel megyek vissza a védelmet nyújtó szobámba.
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Május 22 2010, 20:41

-Hát szeressed is, mert szép neved van!*mondja mosolyogva a lánynak.*
-Még úgyis lesz időm megcsodálni a természet minden apró szépségét. És remélem, hogy nincs ilyen csúnya szobor, mint amit most mondtam, mert az nem lenne jó.*mosolyog Hajnalra.*
-A magyarokat szerettem, igaz, hogy én vagyok magyar, de akárhányszor jártam ott, mindig kedvesek voltak velem. És gondoltam, hogy te is magyar vagy, mert te is kedves vagy.*kedvesen mosolyog a lányra, ez tulajdonképpen egy bóknak szánta.*
-Rendben, én is örülök, hogy megismerhettelek, remélem még találkozunk. Szia! Jó éjt!*búcsúzik el a lánytól, de ő maga még nem megy inkább leül a földre és onnan bámészkodik tovább, reméli, hogy nem jön senki aki ezért szólna neki.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeVas. Május 23 2010, 08:06

//Tegnap este 11 körül, Abraham és Hajnal játéka után pár perccel.
Bocs, hogy csak most, megint szórakozott a netem...//

*Konidik fáradtan járja a kastélyt. Tényleg vannak hátrányai a prefektusságnak. Most hajkurászhatja azokat, akik esetleg nem lennének a hálókörletükben. Mindig fölülről kezdi. Végigjárja a folyosókat, majd kimegy a parkba. Most fáradtan vonszolja magát a parkon át a lugasig. Szembe fut vele egy lány, köszön neki, de inkább nem kezd el cirkuszolni. Hiszen pont a kastély felé tart, ahol biztosan a hálókörletébe megy. Inkább továbbmegy a lugasban. Benéz minden egyes zugba, majd friss ismerősével találkozik. Majdnem beleütközik, de mikor meglátja, egyből eltűnnek róla a fáradtság nyomai. Tudja mit kell tennie, és lehet hogy majdnem barátjáról van szó, akkor is meg kell tennie. Szigorú arccal tekint rá, majd megszólal.*
- Te mit keresel itt, tizenegy óra után? Tudod, hogy ez szabályszegés. Hát meg kell tennem azt, ami ilyenkor a kötelességem. Nem én fogom eldönteni a büntetésedet, de tudd meg, hogy szerintem nem lesznek kíméletesek a tanárok. Velem kell jönnöd!
*Darálja el neki, nagyon szigorú, ellentmondást nem tűrő hangon. Végül elindul a kastély felé, hátrapillantva, hogy jön-e Abraham. Még sosem csinált ilyet. Nem tudja pontosan milyen büntetés jár ezért a tettért, de a szabályok elején van, úgy hogy biztos nem a legkisebb, bár nem is olyan nagy.*
- Remélem tudod, hogy nem azért teszem ezt, mert rosszat akarok neked, de nem engedhetlek el. Elmegyünk Owain professzorhoz, remélem nem a kuckójában csücsül, mert nincs kedvem átvágni az erdőn. Először a tanáriban nézzük meg. Kicsit sietnél? Ma még meg kéne néznem pár helyet.
*Teljesen őszintén beszél. És igazából tényleg nincs kedve átvágni az erdőn, nem csak a távval van gondja, azt talán bevállalná nappal, de ki tudja mi lehet az erdőben, éjszaka? Ezért döntött úgy, hogy inkább a tanáriban nézi meg először a proffot. Ha ott nem lesz, akkor a Varázsfegyvertan teremben, ha ott sem akkor inkább vár holnapig.*
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeVas. Május 23 2010, 11:25

*Abraham csak nézzi a sötét tájat és eppen az a gondolata támad, hogy bemegy amikor Koni szigorúan megparancsolja neki, hogy kövesse őt, mert msot szabály szegésen kapták. Természetesen Abri minden töltelék mondat és ellenállás nélkül követi a fiút. Reméli, hogy egy ilyen kis gy miatt a házvezető tanára, nem csapja ki vagy hasonló. Szó nélkül leszegett fejjel, szomorúan követi a prefektust, ha Koni mond valamit neki arra nem reagál, nem is szól semmit. Inkább a gondolataival foglalkozik ami most a fejébe járnak.*
~Na, most mi lesz velem, ha kicsapnak az nekem rossz, ha pontot vonnak le az meg a háznak lesz rossz, de kár, hogy nem ment fel Hajnallal a hálókörletembe. Most már mindegy, megcsináltam a bajt, viselnem kell a következményeit.~
Vissza az elejére Go down
Riora Denali Scott
Diák - Pilluamuleto
Riora Denali Scott

nő Rák Hozzászólások : 7
Évfolyam : Első
Kor : 30

Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitimeVas. Jún. 20 2010, 19:35

Jacqueline

// Időnkívüli //


Egy vörös hajú lány tart lassú léptekkel a kerti lugas felé, ámbár ő még nem sejti hogy ez egy lugas, hisz ezen a környéken még minden új neki, habár lett volna ideje tanulmányozni a kastély környékét, mégsem tette.Nem volt ínyére, inkább kutyáját követte, aki viszont lelkesen fedezte fel a kastély belsejét.Sokszor, még most is a kutyájára támaszkodik, hogy ne tévedjen el a kacskaringós, már-már néhol a lány szemében szinte labirintusként kialakított folyosók, lépcsők között.Apropo kutya, a dobberman vígan üget a lány melllett, szinte rá se hederítve, gazdája intő figyelmeztetéseire.

Ahogy közelebb ér a bejáratnak vélt helyhez, megáll. Tanulmányozásra van szüksége ahoz, hogy megtalálja a sok kacskaringós inda között, és a látszólag egybefolyó zöld között azt, amit keres, egy bejáratot.

Lassan, meg is találja, bár nem ő, hanem Véna.A kutya kis vakkantással, kíváncsian beüget a kis résen a növényzet között.A lány követi, ő is kíváncsi, bár most egy kicsit bizonytalan.

Mikor beért, megáll.Elbűvöli a benti látvány, az oszlopok és növények eggyüttes összhangja.A látvány kétség kívül gyönyörű, főleg a lány számára, hisz ő mindíg is szerette a természetet.Majd lassan körbefürkészi a terepet.Tekintete kíváncsian meg, megáll az újabb, és újabb ösvényeken, kíváncsi rá hogy mi van odabent, de egyenlőre nem megy be.Inkább elkezd végig sétálni a folyosón, felderít.

Amikor rájön, hogy minden, látszólag egyforma, keres magának egy kis padot, és leül, nézelődik. Még mindíg nem tud betelni a látvánnyal.Bár, azt korántsem tudja, hogy hogy fog visszajutni a szobájába, hisz az sem kis erőfeszítésébe, illetve idejébe került, hogy eggyáltalán idetaláljon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Hátsó kerti lugas - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hátsó kerti lugas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: Hátsó kert-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés