Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Hátsó kerti lugas 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Hátsó kerti lugas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeSzomb. Márc. 21 2009, 21:17

Távol a kastély zajától, a hátsó kert végében csodás dologra bukkanhat az erre járó. Hatalmas, indás növények takarásában bújik meg eme hely bejárata, amit csak a szemfülesebbek találhatnak meg.
A növényeket félrehajtva egyfajta hosszú, oszlopokkal szegélyezett folyosóra jutunk, ahol kellemes sétákat lehet tenni, de jobbra és balra is több kisebb ösvény nyílik, egymástól kényelmes távolságra és megbűvölve. Ha valaki belép az egyikbe, az indák lazán összezáródnak, kellő intimitást nyújtva, és így jelezve másoknak, hogy az a rész már bizony foglalt.
Végigsétálva a szűk, de napfényben fürdő kövezeten a kastély legromantikusabb helyére jutunk.
Télen-nyáron kellemes hely, és bár a hidegebb időszakokban a virágok nem nyílnak, a fűtőbűbájjal kezelt, növények közé rejtett padok mindig várják a diákokat, tanárokat, akik egyedül vagy éppen kettesben szeretnének elbújni világ elöl. Nem kell feltétlenül este jönni, ha egy kis összebújásra vágyik az ember, a fény erőssége mindig az ott lévők kívánságától függ.
Legyen tehát romantikus séta, vagy magányos bolyongás a célunk, megfelelő helyre találtunk.

Hátsó kerti lugas Lugas


Leírást készítette: Solmé Ruin.


A hozzászólást Gerard Rowne Wayner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 19 2009, 15:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16 2009, 21:00

*A szürkületi időben még fellelhető egy alak ide kint. A tegnapi szép időből, és rövid gatyából átváltott egy hosszabbra, mivel az időjárás is szelesebbre változott. Egy kényelmes kis padot megpillantva vetődik le rá, és pár pillanat kell neki, mire leesik, hogy a lugast találta meg.*
~Egész kellemes hely...~
*A gondolat menet közben egy erősebb szél lökés éri hátulról, mire a szőke tincsek a szeme elé kerülnek.*
~Feltéve ha nincs égszakadás. Bárha még az is lenne, akkor remélhetőleg a kis tető ami felette van megvédi addig amíg el nem áll az eső. És nem is jön valami erősebb szél vihar, mert ő nem akar Doroti lenni, aki a mese szerint átjutott a varázs világba... Bár a ház egy bosozrkányon ért földet, így még inkább nem akarja beleélni magát a mesébe.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16 2009, 21:17

* Vivien kalapját most nem hozta magával. Hosszú vörös haja selymesen vállára omlik. Néha a hűvös szél felborzolja a fürtöket. Elmerengve sétál. Már lehet hogy lassan megszokja a helyet, bár kiismeretlen a mai napig a kastély és a környéke. Nem gondolta volna hogy ennyire sok szabad ideje lesz és mégis elég sokat tanul. Édesapjáék azért nem tudják mi volt az eddigi legizgalmasabb élménye a mágusképzőben. Valószínüleg úgy vélik hogy a legvarázslatosabb biztos egy különleges átok volt. Közben inkább a tegnapi repülést élvezte. Igaz hogy apja tanította a hölgyet seprűn lovagolni, meg egyszerüen lovagolni, de annak nem örülne, ha egy ilyen neves intézményben többet foglalkozna a lánya a poénokkal, meg a szórakozással tanulás helyet. De nincs ideje ezen gondolkodnia, mert megpillantja Danielt.*
- Szia! megvan a patkány?* kérdezi miközben helyet foglal.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16 2009, 21:27

*Miközben elmélyül a gondolatai sokasága közül egy ismerős női hang ébreszti fel. Felpillant, és pár pillanat alatt meg is látja Vivient.*
-Szia! Hát nem találtam meg, így csak egy sima szürke patkányt raktam vissza.
*Enyhén elhúzza a száját, majd határozott hangnemben folytatja tovább.*
-De nem adom fel, egyszer úgyis megtalálom a menekülőt... Remélhetőleg egy macska előtt.
*Az emelt hangnem után arrébb csúszik a padon helyet hagyva a lánynak. Kinyújtja a lábait, majd a bokájánál keresztezi a kettőt, ehhez párosul a félig lecsúszott ülése is. Hiába, normálisan nem igazán tud ülni egy széken sem... Padon meg még annyira sem.*
-Na és este a szobatársaid nem vágtak ki a tonhal konzerv miatt?
*Érdeklődik kicsit heccelve a lányt, hiába ma valahogy ilyen csipkelődős napja van. De persze nem felejtette el a tegnapi fájdalom díját sem, amit a vesztes verseny miatt érdemel, na meg persze a fürdésért. *
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16 2009, 21:41

* Szinte biztos benne hogy nem fogja megtalálni a fiú a patkányt, de ha tud akkor segít. Már legalább abban hogy Picurt jól megtömi, nehogy éhes legyen.*
- Majd ha annyira hiányolják biztos szólnak. Addig meg van időd.* Biztatja, miközben nekidől a pad támlájának, és ismét az eget kezdi fürkészni. A csillagokat várja tulajdonképpen. A csillagképek sokaságát, hogy megpróbáljon olvasni belőlük. Végülis ő is Signumusos tanuló. Valamennyire csak kell érdekelje őt az égbolt. A vöröst meg nagyon is.*
- Hát az úgy volt hogy... Nem szóltak. És ha szólnának is ajánlom az erkély igénybevételét. Vagy úgy hogy ők vánszorognak ki, és kiccsit gyönyörködnek a természetben, vagy már az is elég ha kinyitják az ajtót szellőztetni. Leleményesnek kell lenni. Ha meg nem tetszik a dolog, én is megeröltethetem magam és kirakom a macskát. A hisztijét meg már megszoktam. Komolyan mondom néha rosszabb az a macska mint egy hisztis testvér. Igaz nekem nincsen, csak bátyám meg nővérem. * Észre sem veszi hogy sokat csacsog, ami nem szokás, így inkább elhallgat, és Danielt kezdi el nézni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16 2009, 21:49

*Elenyészően bólogat a patkány-idő-sajáthalála között összefüggő grafikonra. Nem baj, csak túl éli, és remélhetőleg a patkányt nem valami mutáns trollként fogják viszont látni csak mert beleesett a suli csatornájába. Kíváncsi szempárral hallgatja végig a lányt. Végül is sok igazság van abban amit mond.*
-Akkor valószínűleg ezért nem akarok én semmilyen állatot sem. Már csak az hiányozni, hogy valami ketrec rágcsáló egér, vagy patkány felzargasson az éjszaka közepén... És hát testvérem nekem egyáltalán nincs. Se kisebb, se nagyobb. De valahogy megszoktam az egyke létet így már nem is nagyon kell.
*Mosolyra vonja ajkait miközben az ő tekintete is felkúszik az égre. Kicsit összevonja a szemöldökét, majd kinyújtja a kezét egy elég erősen fénylő pontra.*
-Az ott a sarkcsillag, vagy csak egy csésze alj? Vagy már árulnak lámpával ellátott seprűket?
*Tekintetét Vivien felé fordítja és tőle vár választ az elég... Furcsa kérdésekre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16 2009, 22:03

- Testvérek... Hát nálunk nővérem a legidősebb. Mégis ő van többet otthon mint bátyám. Igaz most elköltözött mert férjhez ment. Ő gyúgyítóként dolgozik. Serintem viszont inkább egy szigorú igazgatónak lenne jobb. Nem mondom hogy nem tehetséges, és hogy nincs hozzá érzéke amit csinál, de tudom milyen... Olyan nem is tudom. Konzervatív, és morcos, meg velem is mindig anyáskodott, de túlzásba. Pedig anyuékra nem mondhatnám hogy olyan engedékenyek lennének, hogy az ő parancsolgatására van szkségem. Másik testvérem viszont nagyon szeretem. Ő az akihez tudok menni vígasztalódni ha itthon van. Az a probléma, hogy sokat utazik. Egy kalandvágyó alak, de mindig fordulhatok hozzá, és elvislei még a hisztiimet is. Szóval vannak előnyei, meg hátrányai is a testvéreknek. ~ Megint sokat mesélek... Nem szoktam, és lehet nem is kéne.~
* Örül neki hogy Daniel most másra terelte a szót. A poénokon jókat mosolyog.*
- Mivel az a legfényesebb, ha jól látom, szerintem is a sarkcsillag. Csésze alj nem nagyon jár erre, és minek lámpa egy seprűre? Akinek kipattana ilyesmi az agyából, biztos nem seprűvel közlekedik. * Észreveszi, mennyire másabb ahogy beszél az évfolyam társával. Másokat mindig lepcinyemez, vagy más becenevet ad. Esetleg hülye vicceket lő el, amiken nem ő tulajdonképpen nem nevet. De ez esetben inkább Vivien szórakozik a gyakran mulatságos srácon.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16 2009, 22:20

*Az örök kérdés egyik tippjét hallhattuk most Vivientől, avagy a "Testvér vagy nem testvér?" kérdés firtatását. Mindennek van jó oldala, és rossz oldala, amint hallhatja a lány mindkettőből kapott. Visszatérve a csillagokra, értetlen szemekkel néz a lányra.*
-Mégis miért ne kéne egy seprűre lámpa? Nem hiszem, hogy a madarak fognak majd magukra kis lámpákat szerelni.
*Beugrik egy kép ahogyan a levél szállító galambja egy bányászsapkában ücsörög az odújában, és hirtelen elkapja a nevetés. Pár perc múlva lenyugszik, de a széles mosoly még mindig ott virít az arcán.*
-Amúgy nem hiszem hogy seprűn fogok "járkálni"... Ahhoz először lejárom a lábam tövig, és aztán majd feltalálom a mozgássérült repülőt, amit saját magamon tesztelhetek.
*Büszkén kihúzza magát, és egyik pillanatról a másikra átmegy amolyan gyerekes lelkesedésbe.*
-És mikor megyünk fagyizni?
*Közben a bájos kék szemeivel Vivien szemeibe mered. Egy ilyen tekintetnek ki tudna ellenállni?*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16 2009, 22:31

- Mert aki éjjel repdes, az van olyan vakmerő hogy lámpa nélkül repüljön. Szerintem is izgalmas. Lehet kipróálnám.* Már teljsen beleéli magát. Hatalmas vigyor terül végig a bájos arcon.* - Na az azért nem ajánlatos, hogy te is úgy utazzál, amíg nem találsz meg rendesen repülni... Jobban megy az úszás szerintem.* Ölti ki játékosan a nyelvét. De ismét komoly lesz, mert nem akarja bosszantani a szőkét.*
- Ez morbid humor volt. * Kicsit megrázza a fejét.*
- Azok a kék szemek...*Nevet az ismerős szempilla rebegtetős ábrázatán Dannek.* - EGy hét múlva nagyon késő lenne? * Csak húzni akarja de kiváncsi a reakcióra. Szereti ha körülötte forog a világ.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16 2009, 22:38

-Ott a pont...
*Mondja beismerően az éjjel repdesős dologra.*
-Úszás... Hát... Nem kimondottan kedvelem a vizet, de azért tudok úszni. Körülbelül úgy mint egy pohár sörbe esett légy... Értsd, fennmaradok a víztetején, de nem hiszem, hogy olimpikon lennék.
*Enyhe zavart megint észre lehet venni az arcán, de hát ő nem valami jó a sportokban, a tanulásban sem... De valakinek az iskola bohócának a szerepét is be kell töltenie. Elhúzza a szája szélét a morbid viccére. Sajnos nem tudja, hogy hol a határ.*
-Egy hét múlva... Nekem megfelel.
*Feláll a padról szembe áll a lánnyal és kinyújtja a jobbját, a megszokott kézrázás amit minden fogadásuk előtt megtesznek.*
-Egy hét múlva ugyanitt... Talán pár órával előbb, mert ilyenkor már lassan jár őrőznek.
*Bár fogalma sincs, hogy mennyi idő van, nem szokása órát hordania, és mivel a közelben sincs semmilyen óra, a napórával meg semmire sem menne, így csak tippelni tud, hogy nem állnak messze az este 11-től.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16 2009, 22:54

- Na akkor van valami amiben nem csak te bénázol. Az úszás nem nekem való. Úgy látszik nem a víz az elemem.* És ez tényleg így van, mivel nyilas, és így a tűzzel jobban szimpatizál. Már a haján is meglátszik.*
- Tényleg? * Kicsit meglepődik ezen az egyértelmú válaszon. Bele is eggyezne már csak daccból de nem biztos benne, hogy egy hét múlva ráér. *
- Öhm... Azt megmondod hogy hova lehet elmenni fagyizni ebben a suliban, még mielőtt megeggyeznénk. * Próbálkozik. Habár tényleg nem tudja hova lehet menni itt fagyit enni.* - És nem tartasz attól hogy esetleg bajod lesz ha megfogod a kezem. Csak a szökőkút miatt.* Továbbra sem hagyja abba, de inkább el kezdi "lóbálgatni" magát mint egy szende diák-lány, hátratett kezekkel.*
- Ezeket a szabályokat meg kéne szokni... Nehezen megy a dolog még. * Vakarja meg a homlokát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16 2009, 23:04

-Tényleg.
*Bólogat még a stílusos egyszavas kérdés válaszára. A következő dolgon kicsit elgondolkozik, ezzel megszakítva a kéz rázás első kezdeteit. Most tehet arról, hogyha az állát vakargatja akkor jobban megy neki a gondolkozás?*
-Hát van egy teázó, ott nem hiszem hogy lesz, ellenben egy presszóban már nagyobb az esélye. Vagy pont fordítva, de biztos lesz valamelyikben. Egy iskolában csak hoznak.
*Szét néz a háta mögött, majd határozottan egyenesbe vágja magát.*
-Ugyan nem félek. Nincs medence itt, és elég magas a kerítés, hogy ne bukjak át rajta... Vagy valami másra gondoltál?
*Enyhén felvonja a szemöldökét a kérdésnél. A szabályokra csak legyint egyet.*
-Szerintem az a legkevesebb, csak nem csapják le a fejünket az első esetnél.
*Egy bátorító mosolyt vág be, és pár pillanattal később újra kinyújtja jobbját várva, hogy Vivient beleegyezzen.*

//Hűsítő FAGYlalt! Nyami! ^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeHétf. Ápr. 20 2009, 20:04

* Hirtelen nagy szemei lesznek Viviennek, amikor azt kérdezi Daniel hogy valami másra gondolt-e. Nem is lenne semmi gond, ha az arckifejezése nem lenne sejtető.*
- Nos. Nem tudom te mire gondolsz? Én egyszerüen csak érdeklődtem. * mosolyog bájosan, de mivel hát, ő nem szende diáklány, hanem annál inkább gonoszkodó alak, nem hagyja annyiban.* - Mert mondjuk egy puszit anélkül is tudnék adni, hogy megijedj tőlem, vagy kezet kéne fogjunk, esetleg hátraessél valamibe vagy valamire.
* Látja hogy a fiút tulajdonképpen nem nagyon zuavarják a szabályok. Akkor meg miért zavarja az hogy ilyen késő van. Egy finomsághoz sosincs késő. Ezt a vörös már csak tudja.*
- Ha nem csapják le a fejünket... Akkor miért nem megyünk el már most? Útközben még a patkányt is megtalálhatnánk. No csak akkor ha még hiányzik. * Tekintete fürkésző és egy kicsit furcsa. De ez csak azért van mert megpróbálja nem megmutatni mennyire kiváncsi hogy Dan végülis csak poénkodik, vagy tényleg jövő hétre marad a fagyi.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeHétf. Ápr. 20 2009, 20:13

*Arcára egy ördögi vigyor kúszik ahogyan látja a lány reakcióját a kérdésére.*
-Konkrétan én nem tudtam, hogy a kéz fogás, és a szökőkút hirtelen, hogy jött össze, de az volt a legkevesebb miután levertél, hogy megfürödtem a szökőkútba. Ha valamit megígérek, akkor általában be is tartom.
*Egy elégedett vigyorra vonja az ajkait.*
-Ne aggódj, talán annyira szerencsétlen nem vagyok, hogy lépten nyomon felboruljak valamiben.
*A kérdésre enyhén felvonja a szemöldökét, majd határozottan bólint egyet.*
-Rendben van, akkor irány a... Presszó, ha jól tudom az nyitva van éjfélig. Ha meg nem...
*Vállat ránt.*
-Kilógunk a városba... Ha már büntetést kapunk érte, akkor legyen kemény.
*Határozottan a tenyerébe csap az öklével, majd kicsit megrázva ellazítja. Végül lassú léptekkel indul el a presszó felé.*
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeHétf. Jún. 15 2009, 17:07

*Egy ráérő tündelány tölti kint a a szabadban egy újabb délutánját, mert rájtt, itt mindig összfut valaki érdekessel.
Ott van például az eset Zoeval, amikor kölcsönösen megfürösztötték egymást a szökőkútban. Vagy egy másik, amikor Amelievel összefutott a sövénykertben. Aztán tegnap is, amikor élete egyik legkülönösebb élményével lett gazdagabb: elkapta a röhögőgörcs Heather miatt.
Mindezek okán tehát a kivételesen nem lila, rozsdavörös vagy mohazöld, hanem napsárga egészruhás lány vidoran bóklászik keresztül kasul a parkon, míg a lugasba nem ér, ahol, no nem a fáradtság miatt, de jólesően kidől a hűvösben, kinyújtóztatva tagjait, majd lehunyja a szemét, hallgatva a szellő susogását, és a távolabbi neszeket is. Olyannyira figyel, hogy már nem hall semmit: elaludt a puha fűben.*
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák - Extremus
Feyd Raude

Férfi Jelige : Gaz csábító
Hozzászólások : 28
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeHétf. Jún. 15 2009, 17:22

*Ezen a mai, igen csak kellemes napon, Feyd úgy ébredt, mint ha vagy 10 órát aludt volna, pedig igazából csak körülbelül hetet. A tegnapi nap igen csak kellemes volt, megérkezett az iskolába és egy kicsit körbenézett a környéken. A mai nap is ugyanilyen kellemesen fog telni a srác számára, de először is bemegy a fürdőbe, elvégzi teendőit, majd pedig felöltözik és utána útnak indul. De nem is akármerre megy, hanem egyenesen ki a kastélyból, a szabadba. Hiányzik már neki a friss levegő, tehát most itt a lehetőség egy kis sétára. Csak megy és megy, amerre lábai viszik, míg nem a hátsó kerti lugasba nem téved. Nem csoda, hogy még nem járt itt, hiszen még oly új neki itt minden. Ahogy sétálgat az egyik ösvényen, egy füves területen találja magát. Itt minden oly békés és oly nyugodt, valahogy nem olyan a környezet, mint amilyen a srác. Furcsa is, hogy most kivételesen az Extremusos diák jól érzi magát itt.
Egyébként egy sötétkék farmernadrágot, egy fekete sportcipőt és egy fekete pólót visel, melynek elején egy feketepárduc van, szépen mintázva, mivel fehérrel ki van emelve. Még jó, hogy megvette ezt a pólót, hiszen szinte biztos volt benne, hogy melyik karba is fogják beosztani Ahogy így sétál a fiúcskánk, hajába néha belekap a szél, melyet nem igazít meg, hagyja, had kócolódjon. Még mindig nem siet, most kivételesen ráér, nincs elmaradva semmivel se. Na jó, házikat azért írhatna, de még pár napot tud várni. Ahogy az egyik ösvény végére ér, megpillant egy diákot, méghozzá egy fekvő diákot és rögtön felé is indul. Megnézi magának, majd közben természetesen azonnal meg is állapítja, hogy egy leányzóval hozta össze a sors. *
~ Micsoda szerencse, hogy pont egy ilyen szépséget látok itt pihenni. ~ *gondolja, majd halkan lépked a puha fűben és amikor már ott áll a lány mellett, csak akkor veszi észre, hogy bizony a lány egy tünde, méghozzá egy alvó tünde. Feyd arcán aprócska, gonoszkás mosoly fut át. Lassan letelepszik a leányzó mellé, fejét kezével megtámasztja, majd másik kezét a lány arca felé indítja. Nem siet, nem akarja még csak véletlenül se felkelteni az alvó lánykát, így amikor keze már a tünde arcánál van, akkor gyengéden megsimítja a puha bőrt, de közben szürke szemeivel folyamatosan figyel, hogy vajon a lány felébred-e az érintésére vagy sem. Ha még tovább pihen, akkor a kéz a nyakára vándorol, de tovább természetesen nem halad. *
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeHétf. Jún. 15 2009, 17:33

- Minden ismert és ismeretlen istenre, mit képzelsz magadról?! - *riad föl az elbóbiskolt lány egy érintésre, amit előbb az arcán, majd a nyakán érez.
Nem épp rövid kifakadásával egy időben felpattan, és már a pálcáját szorongatja a kezében, ahogy szemrevételezi a "támadóját".
Egy ismeretlen, a felsője alapján csakis extremusos, és kissé önelégültnek tűnő fiút látva lejjebb ereszti görcsösen előre nyújtott pálcás kezét, majd szép lassan erőt vesz magán, hogy ne kezdjen el ordibálni.*
- Mégis mit gondoltál te, hogy csak úgy - *keresi elakadva a megfelelő szavakat, majd nem tud jobbat, az egyetlen beugró emberi szleng kifejezést köpi a fiú felé* - letapizz?
*Minden átmenet nélkül elvigyorodik, hiszen elég komikusan festhet, főleg, ahogy végignézmagán, és a sárga ruha a combja közepéig felcsúszva, összegyűrődve, a hajából levelek állnak ki, ő meg adja itt a sértett kisasszonyt, aki nem tud még normálisan beszélni se.*
- Hajlandó vagyok megbocsáátani - *simítja le gyorsan a ruháját, ami így újra végre a térde alá ér* - ha elnézést kérsz, és megmondod, mégis miért ébresztettél föl!
*Nem egy haragtartó típus, de ez azért neki is nagyon betett.*
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák - Extremus
Feyd Raude

Férfi Jelige : Gaz csábító
Hozzászólások : 28
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeHétf. Jún. 15 2009, 17:46

*Bizony a várva várt hatás nem marad el. A leányzó felébred, de kicsit másképp reagál, mint ahogy azt Feyd várta tőle. Felkel, majd kicsit furcsán, de számon kéri a fiútól, hogy még is mit képzel magáról. A srác továbbra is fekve marad és bizony teljesen nyugodt, nem idegeskedik az miatt, hogy egy lány pálcát tart rá, miért is tenné, inkább csak elvigyorodik, majd végignéz a lányon, akinek a szoknyája most kicsit többet enged látni, mint amit kéne, de ez csak annál jobb. Feyd pimaszul megnézi magának a lány combját, majd még egyszer az egész testét, majd amikor végül lenyugodott a tünde, lassan felkel, majd nyújtózik egyet és utána lesöpri ruhájáról a fűszálakat és leveleket, majd közelebb sétál a lányhoz, annak szemeibe néz és úgy szól hozzá. *
- Tudod, nem tudtam ellenállni egy ilyen szépségnek, mint amilyen te vagy. *kezdi, majd kezével megfogja a lány kezét, persze csak ha a másik hagyja, majd be is mutatkozik. *
- Feyd Raude vagyok, az Extremus kar diákja. Nagyon örvendek. *mondja, majd egy aprócska biccentés és amikor a lány kijelenti, hogy hajlandó megbocsátani, de persze csak akkor, ha egy bocsánatkérés és egy magyarázkodás is elhangzik, a fiú elneveti magát. *
- Na ne viccelj. Arra ne is számíts, hogy bocsánatot fogok kérni, de magyarázatot azért kaphatsz, lásd, hogy milyen rendes srác vagyok. *mondja és közben ki is húzza magát. Majd még közelebb lép a lányhoz, majd végigsimítja annak fülét.*
- Tudod, ritkán találkozom tündékkel és nem tudtam kihagyni az alkalmat, hogy ne érjek hozzád. De ha már felébredtél, akkor akár beszélgethetünk is… *pimasz lenne? Csak egy picit. De nagyon élvezi a helyzetét, mint mindig, amikor valakit dühíthet, főleg, amikor egy nőnemű egyénről van szó. Szemeit belefúrja a másikéba és bizony nem hagyja abba a szemkontaktust, csak várja a reakciókat, de közben egy kérdés is elhangzik. *
- De ha már én bemutatkoztam, akkor ezt viszont várnám. Szóval, hogy hívnak tünde leányzó? *kérdi, mert azért jó tudni a másik nevét, főleg, ha egy ilyen kis tüneményről van szó, aki igen hamar dühbe gurul, legalábbis eddig nagyon úgy tűnik.*



A hozzászólást Feyd Raude összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 15 2009, 22:04-kor.
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeHétf. Jún. 15 2009, 18:09

*Sok mindent el lehet mondani Emmelineről, de azt, hogy könnyen dühbe guruol nem. Most mégis sikerült szinte kiborítani. Nem elég, hogy elszunyókál, még fel is ébresztik, megbámulják, mert az egész ruhája a nyakában, ráadásul még pofátlanul is beszélnek vele.*
- Tudod, az illedelmes társalgás egyik alapkövetelménye, hogy ne legyél sértő. Te az vagy, ráadásul még csak nem is ismerlek.
*Nem éppen ütősen fogalmaz, de ha a fiúban felfedezhető az értelem apró szikrája, megérti a maró gúnyt, ami a szavak mögött szól.*
- A bókokkal nem mész semmire, tisztában vagyok az adottságaimmal - *esik le végre neki, hogy a másik nem gondolja a dolgot komolyan, majd ő maga is belelendül a játékba, kacéran hátratűri a haját.
Sose tanult, és nem is csinált még ilyesmit, a flört szó eddig még nem is létezett a szótárában, de a bosszúvágy kihozta belőle a rossz, kivételesen nagylány énjét, nem a tapasztalatlan, alig százhúsz éves kislányt, aki eddig volt.
Persze azért a kézfogáson meglepődik, hiszen mindig keüli a fizikai kontaktust, amikor csak lehet, de az emberi udvariasság kötelezi, megrázza a kezét szorongató mancsot.*
*A fülsimogatás már amennyire még ezen fölül lehet, kihozza a sodrából, de ezt csak az emlegetett testrész elvörösödése mutatja, semmi más.*
- Emmeline Way, a Pugnax kar prefektusa - *mosolyog gúnyosan, és hangjába némi büszkeség vegyül.* - Ha a szépségem elvarázsolt, így jártál, sokakkal, nálad különbekkel is megtörtént már! ~No, de szépet füllentettél, te lány!~ Erről én nem tehetek, de... hopsz, ez leesett! - hajol le a "véletlenül" a kezéből kiejtett hajpántjáért, hogy a fiút zavarba hozhassa, tökéletesen úgy, hogy mindent csak sejteni lehessen, de látni ne.*
- Nos, beszélgessünk, mesélj magadról, mindig ki akarod provokálni, hogy pofon vágjanak a lányok?
*Eldönti, hogy nem adja meg ezt az örömöt a fiúnak, inkább a sokkal újabb, és meglepőbb tulajdonságát kezdi el magában elemezgetni: a kacérságot.*
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák - Extremus
Feyd Raude

Férfi Jelige : Gaz csábító
Hozzászólások : 28
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeHétf. Jún. 15 2009, 18:27

*Amikor a fiú ki lesz oktatva az illedelmes társalgási stílusról, akkor arcán ismét csak egy mosoly fut át, majd természetesen reagál a lány szavaira, már hogy hagyhatná figyelmen kívül. Nemesi vér folyik az ereiben, még ha ez nem is látszik és bizony el is volt kényeztetve a srác, nem kicsit. De ezt nem kell mindenkinek tudnia, hiszen a pénz nem minden a mai világban… vagy mégis?*
- Teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy hogyan is kell illedelmesen beszélgetni valakivel, de azt is tudom, hogy én bizony sértőn szóltam hozzád és őszintén szólva, nem is zavar. *kezdi és jelen pillanatban egy csöppet se tudják meghatná a lány szavai, hiába is akartak azok gúnyosak lenni, ez Feydnel nem jön be. Mert ő már csak egy olyan srác, akit nem sok minden érdekel, főleg, ha az embereket vagy esetleg tündéket nézzük. Ő úgy gondolja, hogy csak saját maga van, magát kell boldoggá tennie és mindenki más csak másodlagos az életében. Talán ez egyszer majd megváltozik, de a fiú most jól érzi így magát a bőrében és tudja, hogy viselkedése ellenére még is sokan kedvelik, legalábbis az eddigi tapasztalatok azt mutatják. Viszont a lány következő mondata igen csak meglepi a fiút. A kis félénk tünde olyasmit mondott, hogy tisztában van az adottságaival, milyen meglepő. *
- Szóval úgy érzed, hogy tudod, milyen szép is vagy? *kérdi és közben megtörténik a kézfogás is. Lágyan fogja meg a lány kezét, szinte érzékien, miközben megsimítja a puha bőrt, amit párszor már érinthetett. A hatás beválik, amikor Feyd a tünde füléhez ér, mert az azon nyomban piros lesz és ez igen feltűnő, ha már a tincsek hátra lettek tűrve, remekül látszik. *
- Tudod, jól áll neked a piros szín, bár a hajadhoz annyira még se passzol. *mondja és egy csöpp gúny sincs a fiú hangjában, tudja, hogy a lányt zavarja a viselkedése és éppen ezért nem hagyja abba. A név is lassan kiderül, tehát egy Pugnaxos prefektussal van dolga. Remek, abból a karból még úgy se ismer senkit, hát ideje elkezdeni. *
- Nálam különbekkel? Miért van az, hogy a szőke hercegekre annyira nem buknak a lányok és az olyanokra, mint amilyen én vagyok, durva, faragatlan egy fickó, még is odavannak? *teszi fel a nagy kérdést a lánynak, majd a hírtelen kiesett hajpántot figyeli és utána a lány mozdulatait, melyek igen csak kecsesek. *
- Veszélyes játékot űzöl Emmeline, remélem, hogy tisztában vagy vele. *mondja, most először teljesen normális hangnemben, szürke szemeivel a másikét kutatva és amikor végül tekintetük találkozik, akkor szemei megcsillannak. Tényleg nem jó dolog vele kacérkodni, az a lány csak rosszul jár, aki nem számol a következményekkel és nagyon úgy tűnik, hogy a tünde most nem gondolt bele minden eshetőségbe. *
- Tudod, szeretem kimondani azt, amit gondolok és amit még ennél is jobban szeretek, játszadozni a lányokkal. *kezdi, majd lassan elindul és megkerüli a lányt, közben pedig mint egy vad, aki kiszemelte a zsákmányát, megnézi magának a lány minden kis porcikáját, ami csak látszik jelen pillanatban, majd amikor mögé ér, mutatóujja elindul a lány gerincén, fentről-lefelé, egészen addig, amíg azt a tulajdonosa hagyja, majd utána közelebb lép a lányhoz, mikor még mindig mögötte van, majd egy kósza hajtincset eltűr annak füle mögé és halkan a fülébe súgja. *
- Mondd csak, nem félsz tőlem? Nem félsz attól, hogy túlságosan is ki vagy szolgáltatva nekem? Esetleg … neked is tetszem? *teszi fel a kérdéseket még mindig csak suttogva a lánynak, de közben nem távolodik el tőle és nem is megy a lánnyal szemben, továbbra is mögötte marad, élvezve a remek játékot és közben nagyon kíváncsi, hogy vajon mit lép ezekre a tettekre Emmeline.*
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeHétf. Jún. 15 2009, 21:55

*A kéztapizást még elnézi kivételesen, bár már így se tudja, mi ütött belé. Node hogy beszóljanak, hogy elpirult!*
- Tudod, az ősz típusba tartozom - *vált át minden átmenet nélkül az okoskába, csak befelé vigyorogva* - ezért nekem inkább a lila vagy a rozsdavörös áll jól, estleg a mohazöld. Érezd magad megtisztelve, hogy sárgában láthatsz! Erről írtam múltkor egy dolgozatot, ha gondolod elolvashatod!
*Alig tudja megállni, hogy vigyora ki ne kússzon a közönyös maszkja fölé, de végül sikerül, csak a szeme gyanús csillogása árulhatja el, mulattatja a fiú.*
- Szőke hercegek?!
*Itt kibukik a fent emlegetett kacaj, de a jókedvbe némi gúny is vegyül.*
- Mondd, nem hiszel magadról egy kicsit - *méri végig a fiút már már lesajnálóan* - túl sokat? Hogy érted valaki odalenne? Azt hiszem, nem mostanában kell elmenned pszichológushoz, önérzeti problémák miatt. Kár, hogy...
*Függve hagyja amondatot, és újra végigméri a srácot, majd az óaranszín szempár újra belefúródik a másikéba.*
- Veszélyes játék? Nem hinném, tudod, mindig is szerettem a kihívásokat, a vadállatok megszelidítése pedig sosem okozott gondot. Te sem jelenthetsz nagyobb fenyegetést. Nomeg, remélem azt tudod, hogy hiába tűnök törékenynek, némi fizikai fölényem is van, és ahogy látom, nem csekély szellemi is.
*Burkoltan utal a faja adottságaira, nomeg a magasságára: kevés 183 centis emberlánnyal találkozott eddig. Ráadásul azzal, hogy minden reggel eljár futni, rendszeresen úszik, és a jógát sem hanyagoolja, az otthoni fittségét is sikeresen megőrizte. Egy tünde műveltségéről meg job nem beszélni.*
- Tudod, azt hiszem, nem csak nekem van okom félnivalóra.
*A biztonság kedvéért azért a keze a ruha zsebében lapul, a pálcáját szorongatva, csak úgy szükség esetére. Hiszen nemrég tanult esőfelhőt idézni, azzal csak lehűti a kanos srácot.
Nos ami a hátát érő tipi-tapit illeti, a tündelány szóhoz sem jut a döbbenettől. Eddig már az is nagy szónak számított, hogy magától megölelte már kétszer is Ameliet, és ő lány. Node hogy egy ember keze közelítsen egyre a...
~Ezt nem kellett volna, de...~*
- Te akartad! - *felyezi be hangosan a mondatot, majd előkapja a pálcáját, és elrikkantja magát.* - Nibm masc! Aqua discessio!
*Azzal a megidézett esőfelhőt az illetlen, és szemtelen, felettébb bosszantó és pimasz, mégis felüdítő, felpezsdítő, egészen új dolgokra ráébresztő, a gúnyt, és a nőt belőle ellőhozó emberfiú feje fölé küldte, hogy lehűtse egy kiadós zuhéval. Azzal persze nem számolt, hogy ő maga is vizes lehet, mivel igen közel állnak egymáshoz, de ez most a legkevésbé sem érdekli.
Vigyorogva várja a hatást, és rátesz még egy lapáttal.*
- Már csak azért is nem félek, mert ígértete kaptam, mindenki, aki bántani próbál, fejbe lesz csapva egy lexikonnal. Máskép te úgyse látod azokat, ahogy elnézem.
*Ezúttal kivételesen őszintén mosolyodik el, Heather mint egy kis tündér, belopta magát Emmeline szívébe, és valóban felajánlotta a védelmet.*
- Most már abbahagyod a tüzeskedést? Akkor talán értelmesebb vizek felé is elevezhetnénk!
Vissza az elejére Go down
Katrina Jennifer Lawson
Diák - Extremus
Katrina Jennifer Lawson

nő Hozzászólások : 119
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeKedd Jún. 16 2009, 11:50

*Felfedezőútra indult az újonnan érkezett leányzó: Katrina. Bizott benne hogy találkozik is valakivel. De mivel nem nagyon látott senkit csak sétálgatott. Nem nagyon tudta mi ez. Talán egy kis Udvarka. Vagy valami más. Megállt. Ám ekkor felismerte. Ez egy Lugas. Mjad tovább ment és leült egy közeli padra. Macskáját az ölébe vette és nézelődött. Nem is tudta mit cisnálhatna ha nincs itt senki. Maximum majd vár hogy valaki mégis erretévedjen és megszánja őt néhány szép szóval ami igazán jól esne neki. Katrina ma egy fekete kardigánban és fekete farmerban volt. Vörös haja szélnek eresztve követte teste mozgását és fél vállán egy táska lógándozott. Úgy vette észre a cicája kezd éhes lenni szóval nem is teketóriázott soket elővett egy szem macska kaját. Persze nem konzervet és oda is adta kedvencének. * -Nos? Izlik? *kérdezte tőle mintha választ adhatna. A macska jóizűen nyávvintott egyet és elezdett aludni. Nem nagyon zavartatta magát. Az idő kellems volt. nem volt túl hideg de túl meleg sem. langyosnak mondható volt és Katrina nagyon is szerette az ilyen időt. Viszont a tűző napért odavolt. A tengerpartért még jobban. Imádott úszni és a sós levegő illatát legszivesebben egész nap szgolta volna. De hát csaknem élhet az ember egész életében egy tengerparton. Az embernek, jelen esetben boszorkánynak kötelességei vannak. Iskolába járni és tanulni. Na meg enni,inni és a napi teendők jó sok házifeladattal ellátva.* ~Jön vjon ide valaki vagy menjek el?~ *kérdezi magától és ide-oda pillantgat hátha valaki megérkezne. Eközben a macska ismét kért egy darab valami kajafélét és Katrina ki is szólválta.* -Elhizol ha nem vigyázol cicuskám. *mosolyog a macskára és az állat le iszsökken az öléből. Katrina útjára is engedi. Hadd menjen ha már menni akar. Akkor csak nem tarthatja fogva. Az állat meg is pillant egy egeret és nyomába iramodik. Ám az egér túl messze van igy hát csak jól pofára esik. Katrina nagyot nevet a macskán aki meg is sértődik és egy legyet kezd el hajkurászni. Nem is törődik tovább vele a lány hanem táskájába visszarendezi a macskakaját és elővesz egy rajzfüzetet és egy ceruzát. Majd egy befejezetlen képet keres és talál is egy kertről. Elkezdi befejezni rajzát még mindig várva hátha valaki arratéved.*
Vissza az elejére Go down
Steven Danvers
Diák - Extremus
Steven Danvers

Férfi Hozzászólások : 104
Évfolyam : Második

Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeKedd Jún. 16 2009, 12:15

*A lánynak úgy tűnik, hogy szerencséje van, mert nem kell túl sokáig várnia. Ahogy rajzolgat, halk neszre lehet figyelmes és amikor a hang irányába néz, egy vörös hajú leányzót láthat. Sian bizony épp errefelé tévedt. Itt még nem járt, így nem csoda, hogy most egy újabb helyet akart felfedezni az iskolában. Ez az egyik legjobb szórakozás a számára, hogy még a legeldugottabb helyeken is járkáljon. Mondjuk amikor az egyik első útja a pincébe vezetett, meglepődött, hogy más is éppen arra tévedt. Nem szokás egy új diáknak rögtön a pincét szemügyre venni, de ő már megtette és ennek örül is. Legalább most már tudja, hogy hova is vezet az a fránya csigalépcső.
Most egy térdig érő, fekete szoknyát és hozzá egy bordó, kivágott toppot visel, haja kibontva omlik vállára. A vörös tincsek nem mondhatók éppen rövidnek, mert egészen Sian fenekéig érnek. A szél néha gyengéden belé kap és ezzel kicsit összekócolja a hajzuhatagot, de ez a lányt egy csöppet sem zavarja. Egyszerűen hátratűri az elkallódó tincseket hegyes fülei mögé, amik aranyosan kikandikálnak a haja mögül. Fél-tünde, még ha nem is büszke rá, de megtanult élni ezzel a tudattal. De sok hozzá hasonló lénnyel ellentétben, ő teljesen emberi, még a tündeség legapróbb szikráit is igyekezett elfojtani magában. Nem akar olyan lenni, mint az anyja, inkább olyan, mint az apja, ha már ő nevelte fel és vigyázott rá kicsi kora óta.
Ahogy az egyik ösvényről letér, megpillant egy lánykát egy padon ülve rajzolni. Messziről elkezdi figyelgetni, de ezt egy kiscica zavarja meg. Sian is nagyon szereti a macskákat, így rögtön rápillant, majd figyeli, miközben egy légyre hajkurászik. El is mosolyodik a produkción, majd végül megindul a lány felé. Nem tünde és ez már pozitív nála, tehát innentől kezdve ugyanannyi eséllyel indul az ismeretlen leányzó, mint bármelyik ember. *
- Szia. Lisianthus vagyok, de szólíts csak Siannak. Remélem, hogy nem zavartalak meg a rajzolás közben. *mondja egy bemutatkozás után, majd leül a lány mellé, hiszen a padon biztosan akad még hely a számára, majd a rajzot kezdi el figyelgetni. *
- Hú, te ilyen szépen rajzolsz? De jó neked. Nekem soha se volt hozzá tehetségem… ~ na meg türelmem se. ~ *gondolja hozzá a mondat végét, majd a rajzból a lányra pillant. Sian sárga szemekkel van megáldva, ez miatt már nézték démonnak is, de ő csak jót mosolygott a dolgon. *
- Amúgy régóta ide jársz már? Mert én még csak körülbelül egy hete érkeztem ide. *teszi fel kérdését, hogy ne üljenek már csendben a padon. Neki mindegy, hogy kivel beszélget, nem zavarják a karok közti különbségek se, ezért is felejti el mindig hozzátenni a bemutatkozásához, hogy bizony Extremusos diák. Büszke karára, de még nincs hozzászokva ehhez a dologhoz. *
Vissza az elejére Go down
Katrina Jennifer Lawson
Diák - Extremus
Katrina Jennifer Lawson

nő Hozzászólások : 119
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeKedd Jún. 16 2009, 17:54

*Katrina egészen elmerül a rajzolgatásba, vonlak huzogatásába. A neszeket alig hallja és azt gondolja hogy a macska kapkod a légy után. Pedig az állat már le is van feküve a pad mellé és békésen szundikál. Bár ezt Katrina aligha sejtihogy a neszek nem más mint egy lánynak a lépteinek zaja. Tovább rajzolgat néhány vonalat húz és egy gyümölcsfa látható egy kertben a papiron. Ám ekkor egy lány hangja zökkenti ki elmélyültségéből. Katrina fölnéz a papirról és egy lányt lát meg. A lány egy fekete, térdig érő szoknyát és bordó kivágott topot visel. A szél néha belekapott a lány vörös,hosszú tincseibe amelyek kissé hasonlitotta Katrina vörös tincseihez de azok jelentősen rövidebbek és vörösebbek voltak.*
-Szia Siann! Katrina Jennifer Lawson vagyok. De csak simán Katrina vagy Jennifer vagy Jenny. De inkább a Katrina. *mosolyog kedvesen a lányra és örül hogy az leült melléje.*
-Nem zavarsz. Örülök hogy itt vagy. Végre találkoztam valakivel. *világositja fel a lányt.*
-nem mondhatnám hogy szép. *mutat a rajzra.* -Inkább csak szorgalmas próbálkozás. *hiszen tényleg nem gondolja olyan jól sikerültnek. Tud ő szebbet is.*
-tehetségem nekem sem volt. Csak annyit fejlesztettem magam hogy kialakult. Egy időben rengeteget rajzoltam. *mondja a lánynak és visszagondol azokra az időkre amikor még minden nap rajzolgatott.*
-ha akarod megtanitalak rá! *mosolyog a lányra és ajálnja fel segitségét. reméli a lány elfogadja a segitséget.*
-Hát ha azt régótának lehet nevezni hogy ma érkeztem akko igen. Amúgy meg nem. *mosolyog a lánynak egy nagyot.*
Vissza az elejére Go down
Ireth Benkovits
Diák - Pilluamuleto
Ireth Benkovits

nő Skorpió Jelige : Könyvmoly
Hozzászólások : 881
Évfolyam : Második
Kor : 51

Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitimeSzer. Jún. 17 2009, 01:20

*Ireth lassú léptekkel halad, kissé ballra billentett fejjel, gondolkozva, és figyelmesen nézegetve a lugasbeli padokat. Keresi a megfelelőt, amin tovább gondolkozhat, olvashat, vagy amit csak szeretne. Végül is megáll egy kényelmesnek és szinte tökéletesnek tűnő előtt. Lecsüccsen az egyik felére, a másik felére pedig a táskáját teszi, melyet eddig a vállán cipelt. Megszokott módon teli könyvekkel. Lassan kezd kotorászni benne, és végül is a naplóját fogja meg. Csodálkozva nézi, hogy hogyan is kerül ez ide, nem is emlékezett, hogy elpakolta volna. De hát valószínűleg egybefoghatta a többi könyvvel együtt. Sóhajt egy aprót, miközben mélyebbre nyúl a táskában, és meglepetésére a pennája és a tintája is a táskában van.*
~Véletlenek...~ *És mivel nem hisz bennük, lassan lecsavarja a tintásüveg kupakját, maga mellé teszi és a pennáját is előkészíti. A másik kezébe pedig a pálcáját fogja, hiszen szükségesnek látszik egy kis fény segítségül hívása az írás műveletéhez.*
- Lumen. *Suttogja félhangosan, és miután pálcája végén kigyúl a lángocska, lassan megmártja tintájában a pennát és komótosan körmölni kezd. Hogy mit is, azt szó szerint nem közölhetjük, Ireth személyiségjogainak megőrzése érdekében, ám körvonalakban elmeséljük. Tehát kezdetnek arról mesél, hogy mit is keres itt a lugasban, erre a magyarázat egyszerű: Irethet a hőség űzte ki a szabadba, hiszen a szobája olyan meleg lett a nap folyamán, mint valami kályha belseje. Így hát úgy döntött sétálni indul egy kicsit, és lábai a lugas felé hozták.
Majd a helyzet-meghatározás után egy kissé személyesebb témára tér át, egy fiú nevet is említ... egyre jobban belemelegedik az írásba, mesélésbe. Végül úgy másfél oldal apró betűs írás után leteszi a naplót, a tintára rácsavarja a kupakot, a pennát pedig melléje teszi és feláll megmozgatni tagjait, közben pedig még a pálcát is eloltja egy halk "Efflo"-val. Végül visszaül az előbbi helyére, ölébe teszi a naplót kinyitva, nem is törődik vele, hogy az hogyan áll. Csak csendben a sötétben elgondolkozva ül tovább.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Hátsó kerti lugas Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hátsó kerti lugas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: Hátsó kert-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés