Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Hátsó kerti lugas - Page 3 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Hátsó kerti lugas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 22 2009, 18:29

* Kamilla boldogan bújik a fiúhoz, miközben hallgatja az esőről szóló elmélkedést. *
- Az igaz, hogy a haj begöndörödik, bár az enyémen ez már nem sokat változtat. * Játékosan kihúz egy tincset, majd elkezdi rugóztatni, hol kihúzza, hol visszaengedi. *
- És ez még semmi, mikor vizes a hajam, az kész borzalom. * Neveti el magát, miközben eszébe jut pár emlék. *
- Tudod, mikor úszni megyünk, előtte be kell fonnom, vagy úgy nézek ki mint egy vízi szörny. Komolyan, és ne nevess. * Oldalba böki a fiút, mikor annak arcán megjelenik egy mosoly. *
- Tényleg, valamikor lemegyünk az uszodába? Vagy akár mehetünk a közös fürdőbe is, ott is elég mély a víz és lehet ficánkolni. * Szélesen elmosolyodik, ahogy a fiúra néz. Persze a lány ártatlan kis agyában nem fordult meg semmilyen oda nem illő gondolat, ő már csak ilyen kis ártatlan (XD). *
- Tényleg jó lenne már egy kicsit pancsizni, olyan régen hódoltam már ennek a szenvedélyemnek. Mikor ide jöttem a suliba, minden nap lejártunk úszni. Valaki mindig volt velem. Elökörködtünk, meg ilyenek. Egyszer még egy tanárral is összefutottunk az uszodában, na az nagyon ciki volt. * Kicsit el is vörösödik, ahogy visszagondol. *
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 22 2009, 18:41

*Mosolyogva figyeli, ahogyan Kamilla a hajával játszik, illetve a történeteit meséli. Már belekezdene a nevetésbe, de ugye a felszólítás, és az oldalba bökés ellenére sem tudja megállni, és kuncog egy kicsit.*
-Jól van, bocsi, de muszáj volt. Mondjuk nekem meg mindegy, hogy vízéri-e vagy sem. Én jobba tartok attól, hogy elalszom. De már te is láttál úgy.- *Emlékezteti a lányt, amikor együtt aludtak, milyen égnek álló sörénnyel ébredt, jobb volt, mint egy oroszláné. A kérdésre egy elég huncut mosoly került az ajkaira, de nem leplezi őket. Persze, tételezzük fel, hogy tényleg csak egy ártatlan fürdőzésről beszélünk, de az nem rájuk vonatkozna, főként ezek után a beszélgetések után.*
-Nos… Ha szeretnél, akkor felőlem most is elmehetünk. Időnk, mint a tenger, és ahogy mondtad senkit sem találtál a toronyba. Szóval szerintem inkább menjünk a közös fürdőbe. Ott még meleg is a víz, vagy nem?- *Kíváncsian felvonja a szemöldökét a kérdésére, egyszer járt ott, akkor is csak szétnézett, nem volt ideje megnézni a vizet.*
-Mégis melyik tanár volt az? Csak nem Narmo prof? Róla tudom elképzelni, hogy ilyen lenne.- *Kicsit megvakarja az állát. Bár a suliban lévő férfi tanárok többsége, hát… Keresi a romantikát.*
-Szóval, akkor megyünk?- *Kérdezi egy türelmetlen mosollyal az ajkain. Egy ilyen alkalmat biztosan nem hagyna ki.*
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 22 2009, 18:53

* A lány felvonja a szemöldökét a hirtelen ajánlkozáson. Kicsit talán túl kétkedőre sikerül a nézés, de most nem fogja itt véka alá rejteni, hogy mit gondol. *
- Ha csak fürdőzni szeretnél, akkor benne vagyok, egyéb perverz dolgokhoz jelen pillanatban nincs kedvem. * Kiölti nyelvét a fiú felé, majd karba tett kézzel elfordítja fejét. Direkt csinálja, ez már csak a srác miatti hajcihő. Jól esik húzni egy kicsit a fiút, de ugye jóból is megárt a sok. *
- Na jó, menjünk, de tényleg semmi... olyasmi. * Egy kis huncut szikra lobban szemében, de persze igyekszik ezt palástolni. Ha akarná fél perc alatt az őrületbe kergetné a srácot, és ez komoly. Hiszen aki már kamasz kora óta öt fiúval flangál, az azért megjegyez egyet s mást. Tudja mi a fiúk gyenge pontja, és olykor egy-egy buli alkalmával nem átallott piszkálni ezekkel barátait. Persze odáig sosem ment el a dolog, de mindig jókat nevettek egymáson. *
- Menjünk. * Egyezik bele, majd fölpattan és maga után kezdi húzni a fiút. *
Vissza az elejére Go down
Salquë Thalion Calwa
Diák - Pilluamuleto
Salquë Thalion Calwa

nő Bika Jelige : őrült tünde
Hozzászólások : 149
Évfolyam : Második
Kor : 159

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 01 2009, 21:34

* Egy tünde lány üldögél a lugasban a kertben. El akart bújni mindenki elől. Mostanában nem viseli jól mások társaságát, és mások sem örülnek neki. Valami baj van vele. Régebben kedves, vidám és önfeledt lány volt. Egy tündéhez képest túl emberi. Ám ezt szerették az emberek. Az új énjét viszont nem. Mostanság folyton dühös, könnyen felkapja a vizet és nagyon fent hordja az orrát. Tudja ezt magáról, de nem akar változni. Történt egy s más a börtönben és még nincs túl rajta. Amíg nem teszi túl magát a történteken, tüskés marad. Egyedül talán Kamilla maradt mellette, de ő sem fog sokáig, ha továbbra is így viselkedik, főleg ha a barátjával szemben bunkó marad.
Így aztán idejött, hogy békét leljen és olvasgasson. Úgy döntött, hogy visszatér a gyökereihez. Hozott magával egy könyvet is. Már órák óta azt olvassa. Egy tünde könyv, egy verseskötet a kedvenc írójától. Ez a költő nem éppen egy felkapott, ismert tünde. Ellenkezőleg. A tünde irodalomban nem foglal el kitüntett helyett. A legtöbb tünde nem szereti költeményeit, mert szerintük túl érzelmes és túl emberi. Salque pont ezért szereti.
Teljesen elmerült a műben és semmi másra nem figyel. Nem akar emlékezni, nem akar gondolkodni, nem akar érezni. Lassan beesteledik, de nem áll fel, hogy enni menjen, hanem marad és olvas tovább. Pedig elég lengén van felöltözve és lassan lehül a levegő. De őt még ez sem érdekli. *
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 01 2009, 21:43

* Kamilla már vagy egy órája kutat barátnője után. Fölforgatta érte a fél kastélyt, és még az istállóba is benézett, hátha ott van a tünde leányzó. Ahhoz azért már nem volt elég bátorsága, hogy a lány bátyjához is bekopogjon, hogy esetleg ott van-e Salque. Már jóformán föladta, mikor a lugas előtt elhaladva egy magányosan ücsörgő alakra lett figyelmes. Szélesen elmosolyodott, majd irányt változtatva elindult a lány felé. Még messze járt, mikor kiszúrta, hogy az említett egy könyvet olvas. *
~ Már megint tanul... ~ * Gondolta, és kissé megrázta a fejét. Mióta visszatértek a lány egyre többet tanul, és még többet van egyedül. Valahogy kiütköztek tünde jellemvonásai. Odaérve nem köszön azonnal a lányra, előbb még belekukkant a könyvbe. *
- Szia. Mi jót olvasol? *Kérdi még mindig mosolyogva, helyet foglal a másik mellett, remélve, hogy az nem löki le a földre. *
- Már mindenhol kerestelek. Na jó... nem mindenhol, a bátyádhoz nem mertem menni... * Kissé elhúzza a száját, majd ismét a könyvet kezdi el nézni. *
- Réginek tűnik... egyszer majd kölcsön adod?
Vissza az elejére Go down
Salquë Thalion Calwa
Diák - Pilluamuleto
Salquë Thalion Calwa

nő Bika Jelige : őrült tünde
Hozzászólások : 149
Évfolyam : Második
Kor : 159

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 01 2009, 21:59

* Szeme rója a sorokat, falja az oldalakat. Az egyik verset a másik után olvassa. Olyan sebesen olvas, amire ember nem képes. Mondjuk ő nem is ember. Igazán fel sem fogja, mit is olvas éppen. Már rég kívülről tudja az egész könyvet. De most nem is ez a lényeg, hanem az, hogy mindent kizárjon és semmi ne hatoljon a tudatába.
Sajnos nem tudja megakadályozni, hogy megzavarják. Először fel sem fogja, hogy nincs egyedül. Továbbra is elmélyed a műben, aztán szépen lassan érzékeli, hogy valaki van mellette. A könyvből nem pillant fel, csak érzékeben tudatosul a tény. Pár perc múlva felemeli a fejét és Kamillát pillantja meg maga mellett. Zavartan néz rá. *
~ Hát ő meg mit keres itt? Az előbb még egyedül voltam. ~
* Mérgelődik magában és még mindig zavarodott. Még a könyv hatása alatt van. Nem értette és nem is halotta mit kérdezett vagy mondott a lány. *
- Bocsánat, de mit is mondtál? Nem halottam. Elismételnéd mégegyszer?
* Nagyon udvarias. Talán a költemények hatása? *
- És mit keresel itt? Azt hittem Dommal vagy.
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 01 2009, 22:06

* A lány furcsa kissé kába viselkedésére nem nagyon tud mit mondani, csak elismétli, amit az előbb is mondott. *
- Köszöntem, megkérdeztem, hogy mit olvasol, és elpanaszoltam, hogy már mindenfelé kerestelek kivéve a bátyádnál, ahova viszont nem megyek érthető okokból... * Reméli, hogy a lány nem szenvedett valamilyen maradandó károsodást a bájitaloktól. *
- Jól érzed magad? Kissé sápadtnak tűnsz. * Aggodalmasan megfogja a másik homlokát, mintegy hőmérséklet ellenőrzésként. Miután összehasonlítja sajátjával kissé megnyugszik. *
- Nem vagy lázas, de akkor mi a baj? Valahogy nem vagy önmagad. * Még mindig olyan, akár egy tyúkanyó, ott kotkodácsol a kis csibéje fölött. *
- Ne haragudj a hisztim miatt, de féltelek. Látom, hogy valami nagyon nincs rendben veled. * Ezután már csak a lánytól függ, hogy mit árul el Kamillának. *
- Ja, meg a könyvedet kérdeztem, és hogy kölcsön adod-e nekem?
Vissza az elejére Go down
Salquë Thalion Calwa
Diák - Pilluamuleto
Salquë Thalion Calwa

nő Bika Jelige : őrült tünde
Hozzászólások : 149
Évfolyam : Második
Kor : 159

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 01 2009, 22:42

* Még mindig kicsit üres szemekkel nézi a másikat. Szóval miatta jött. Aggódik. Érte. Ezt még fel kell dolgoznia. *
- Én ... jól vagyok. Semmi bajom.
* Válaszol kissé hűvösen. Mióta visszajött, de még ott a börtönben is mindenki azt kérdezte, hogy jól van-e. Kicsit már elege van belőle. Jól van. Hagyják békén. Kamilla még a fejét is megfogja. Na ez már több a soknál! Lelöki a lány kezét a homlokról.*
- Már mondtam, hogy jól vagyok. * Csattan fel. *
- Nem kell folyton ezt kérdeznie mindenkinek. Semmi bajom. Miért baj az, hogy megváltoztam. Végre tündésebb vagyok. Ennek örülni kéne, nem pedig aggódni miatta. Ne félts! Örülök, hogy aggódsz, de nem kell. Tényleg.
* Ezt már kicsit hogadtabban mondta. Tényleg örül, hogy aggódik, de inkább ne tegye. *
- A könyvem? Persze, kölcsönadom, ha tudsz tündéül.
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 01 2009, 22:51

* A lány kirohanásán elcsodálkozik. Régen is veszekedtek, méghozzá elég sokszor, de Salque egyszer sem utasította el így a közeledését. ez most igazán fájt Kamillának. Tudja, ha most elkezd veszekedni, annak nem lesz jó vége, és lehet, hogy a barátságuknak is vége szakad. A könyv említésére csak bólint egyet. *
- Értem, hát tündéül nem tudok... de ha találok egy fordító bűbájt, akkor igényt tartok rá. * Beáll a kínos csönd, majd Kamilla a lábával kezd el apró köröket rajzolni a földre. Végül beleun, és egy lendülettel föláll, majd a lány elé kerekedik. *
- Szóval, akkor én megyek is, nem akarlak zavarni. Csak tudni akartam, hogy merre vagy, és nincs-e valamire szükséged. Meg persze hiányoztál is... de már itt se vagyok. Te csak olvasgass tovább. * Még mindig mosolyog, miközben kezeivel, már viszlátot int. *
- Akkor mentem, szia. * Köszön még el utoljára a lánytól, majd sarkon fordul és elindul kifelé a lugasból. *
Vissza az elejére Go down
Salquë Thalion Calwa
Diák - Pilluamuleto
Salquë Thalion Calwa

nő Bika Jelige : őrült tünde
Hozzászólások : 149
Évfolyam : Második
Kor : 159

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 01 2009, 23:09

* Ismeri Kamillát. Mindjárt kitör belőle az indulat és jöhet a veszekedés, amihez semmi kedve sincsen. Legnagyobb meglepetésére a lány nem kezd el veszekedni. Nem érti miért. Ilyen még nem fordult elő.
Ezen töpreng. A csend pedig beáll közéjük. Kínos csend, melyet nem vesz észre, csak akkor mikor a másik feltápászkodik és elköszön. *
- Hova mész? Nem zavarsz. Tudom, kicsit ingerült voltam, de nem szeretném, hogy elmenj. Örülök, hogy itt vagy. Ha nem teszed föl többet azt a kérdést, megpróbálok nem goromba lenni. Jó?
* Nem szeretné, hogy elmenjen. *
- Gyere vissza és ülj le mellém.
* Megpaskolja a mellette lévő helyet. *
- Mesélj, mit csinálsz mostanság? Dommal, hogy álltok?
* Próbál kedves lenni. Nem megy túl jól neki, de próbálkozik. *
Vissza az elejére Go down
Salquë Thalion Calwa
Diák - Pilluamuleto
Salquë Thalion Calwa

nő Bika Jelige : őrült tünde
Hozzászólások : 149
Évfolyam : Második
Kor : 159

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 01 2009, 23:59

//Fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 03 2009, 13:58

//olvad//

* Kamilla ugyan kissé kéreti magát, de a végén visszahuppan a lány mellé. Tudja ő, hogy türelmesnek kell lennie a másikkal, de ez néha elég nehezen megy. Vesz egy mély levegőt, majd még mindig mosolyogva a másik lányra néz. *
- Mostanság mindenfélét csinálok. Voltunk úszni Damonnal, Susival megyünk majd kirándulni, végül is ennyi. * Vállat von, aztán a Domra tett kérdésen kicsit zavarba jön. *
- Hát, tudod ő is ezt kérdezte tőlem. Vagyis, hogy tetszik-e nekem és járnék-e vele. * Kicsit tanácstalanul néz Salquéra. *
- Én meg időt kértem, hogy átgondoljam, tiszta hülye vagyok... * Fejére csap, majd lemondóan fölsóhajt. *
- Ezek után tuti más valaki után fog nézni, pedig nekem nagyon is tetszik. * Vallja be halkan, miközben a földet nézi. Kicsit még mindig zavart a fiú miatt. *
- Most szólj hozzá.
Vissza az elejére Go down
Salquë Thalion Calwa
Diák - Pilluamuleto
Salquë Thalion Calwa

nő Bika Jelige : őrült tünde
Hozzászólások : 149
Évfolyam : Második
Kor : 159

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 03 2009, 14:21

* Ölébe teszi a könyvet és figyelmesen hallgatja a másikat. Nem csak úgy tesz, mintha érdekelné. Tényleg kíváncsi, hogy mi van a lánnyal. Ő az egyetlen barátja. Nem akarja elveszíteni. Az utóbbi időben semmi jó nem történt velük. Úgy önt rábeszéli a lányt, hogy mondjon igent a srácnak. Legalább egyikükkel történjen valami jó. szeretné boldognak látni a lányt, de nem tudja, hogyan fogjon hozzá. Tünde énje előtört belőle és ez nem engedi, hogy túlságosan is beleavatkozzon mások magánéletébe, még akkor sem, ha ezt kérik tőle. Ennek ellenére megpróbál segíteni neki. *
- Örülök, hogy sok időt töltesz Damonnal. Így kívülről nézve, nagyon összeilletek. Nem csak arra értem, hogy szépen néztek ki egymás mellett, hanem, hogy belsőleg is összhangban vagyok. Boldoggá tesz téged, megnevetett, megnyugtat és ha kell megvéd. Tudom a hercegeknél nem voltam veled, de úgy éreztem, Damonnal nagyobb biztonságban érzed magad, rá van szükséged és nem rám.
* Pár percig a távolba meredt. *
- Változom. Érzem magamon, hogy más vagyok és tudom, hogy mások is észrevették. Sok oka van. Talán visszatalálok a régi énemhez, talán nem. Nem leszek gyakran kedves, mosolygós és általában tünde mivoltam fog megnyilvánulni. Egy azonban biztos. Fontos a barátságod és azt szeretném, hogy boldog légy. Ezért azt mondom, hogy minél előbb beszélj vele és mondd meg neki, mit érzel iránta. Ne gonolkozz, hanem cselekedj! Ráérsz gondolkodni nyolcvan évesen.
* Hallgat egy sort, aztán egy mosollyal a szája szegletében néz a másikra. *
- Még mindig itt vagy?
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 03 2009, 14:28

* A lány leeset állal hallgatja végig barátnőjét. Fogalma sem volt róla, hogy a tünde lány tud ennyire "bölcs" is lenni. Most viszont teljesen meglepte őt. A végén már meg sem tud szólalni, pedig annyi mindent mondana. *
- Én... köszönöm. * Nyögi ki, majd átkarolja barátnőjét. Aztán jön az elzavarás, aminek már nem tud ellenállni. Kiölti nyelvét a másikra és úgy pattan fel mellőle. *
- Óhaja számomra parancs... vagy fordítva. * Szalutál egyet, és összecsapja sarkát. *
- Parancsára asszonyom! * Azzal csinál egy balraátot, és menetelve elindul. Alig tesz meg pár métert, mikor hátrasandít. *
- Mindent köszi, és szeretlek! * Kiáltja vissza a lánynak, majd mosolyogva és integetve szalad el a kastély felé, hogy megkeresse az említett fiút, aki úgy tűnik meghódította a lány szívét. *
Vissza az elejére Go down
Salquë Thalion Calwa
Diák - Pilluamuleto
Salquë Thalion Calwa

nő Bika Jelige : őrült tünde
Hozzászólások : 149
Évfolyam : Második
Kor : 159

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 03 2009, 17:40

* Hihetetlenül jól esik neki, mikor Kamilla szeretettel megöleli, még akkor is, ha ez most túl bensőséges neki. Viszont öleli és mosoly terül szét az arcán. Ritka pillanat mostanság. A másik lány viselkedésén hosszú idő után elneveti magát. Jó ízűt kacag rajta és integet neki, mikor is elszalad. *
- Nincs mit. Ez az igazság. Élj vele! ... Én is szeretlek!
* Kiáltja utána, de nem biztos, hogy a másik meghallotta, olyan szélsebesen szaladt kedveséhez.
A tünde lány felemelte az ölében lévő könyvet és újból elmerült benne. Mindaddig így marat, míg nem olyan sötét lett, hogy már semmit sem látott. Akkor összeszedelődzködött és visszatért a kastélyba átöltözni az alváshoz. Ezek után ágyba feküdt és mély, pihentető álomba merült. *
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 05 2009, 21:15

Alistair lép be a kertbe. Nem volt nehéz megtalálnia a rejtett zugot, fél életét ilyenek keresésével töltötte, így szinte szégyellte volna, ha valaki más mutatja meg neki a bejáratot. A tűző nap elől keresett menedéket, mikor rálelt a kertre, kicsit kiszökött a "megszállottak" közül. Sosem értette, hogy valaki hogy képes érdeklődést mutatni a színtiszta pusztítás után, így beosztása óta nem egyszer támadt szörnyű kétely szívében, hisz nem ok nélkül került az Extremushoz, pedig nem érzett magában gonoszságot, csak próbálta kitapasztalni a túlélés fortélyait egy olyan világban, amibe ha bele fog csöppenni, akkor már egy elejtett rosszindulatú szó is megöletheti. Nem akarta, hogy a fanatikusokhoz hasonlítsák, vagy hogy gonosznak tekintsék pusztán beosztása miatt. Igaz mindig is megvolt benne egy vadállatias jellemvonás, ez néha a külsején is meglátszott, mint például most is: erős körmeit hosszúra növesztette, rasztahaját csak egy kendővel fogta hátra, így alapból is csapzott külseje még jobban előtérbe került. Szólja le, aki nem félti az épségét!

Körbenéz és leül egy füves részre, majd a táskájában turkál. Egy szájharmonikát halász ki a hátizsákból, majd egy lassú, szomorkás dallamot kezd játszani, talán az új környezetbe kerülése és társainak idegensége verte le, de most ez a dal illik kedvéhez. A kisebb hibákon átlép, a dal egyenletesen folyik tovább...
Vissza az elejére Go down
Alex Reynolds
Diák - Pugnax
Alex Reynolds

Férfi Skorpió Jelige : backslider.
Hozzászólások : 60
Évfolyam : Első
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 21:04

Violetta


A mai nap sem bizonyult valami izgalmasnak, sőt, ez egész egy hónapja így megy már. Nem csinálok semmit, néhány rajz készült csak, elvétve a szobámban meg is találhatóak, de nem nyújt ez nekem elég szórakozást.
Az emberektől való távolságtartásom kezd kicsit súlyosbodni, bár tényleg nem vagyok egy antiszociális típus.
Nyugodtan sétálok ki a kastélyból, éppenséggel egy olyan helyre, amit még nem láttam. A gyenge napfényben csillogó kövezet nekem már gyanús, a futó növények, s a kis, szűk helyek pedig egyenesen érdekesnek mondhatóak. Szép, a maga módján, ahogy a kastély körül sok más hely szintén egész kellemes a maga sajátos különlegességeivel, merthogy itt semmi sem egyforma.
A fekete nadrágom a kastélyban nem zavart, de itt kint, már jóval melegebb van, mint a hideg falak között.
Épp a legelső kanyarnál fordulnék be, de messziről látni, hogy ez a pad már foglalt. Tippem szerint ez a hely kifejezetten a szerelmespárok körében ismert, de talán akad még itt üres rész is. Megigazítom a fehér ingem ujját, kicsit felhajtogatom, majd egy futó mozdulattal igazítok egyet a hajamon. A szemembe lógó tincsek néha igazán idegesíteni tudnak.
Végül is sikerül addig sétálnom, amíg teljesen el nem unom magam, és végre találok egy üres padot, aminek a közelében egy ember sincs, viszont a falon futó virágzat igen csak látványos itt is. Közelebb lépek, mindkét kezem a zsebeimre függesztem, és pár pillanatig elgondolkodva csodálom a virágokat.
Hát nem édes? Nem, gyomorforgató ez a túlságosan is szépnek látszó hely, a sok ember, a sok pár. Azt viszont értékelni tudom, hogy nagy itt a csönd. Igen, ez egészen megnyugtató tud lenni.
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 21:17

Ő The situation is hopeless but not serious.

Kicsit szerencsétlennek érzem magam. A szobás ismerkedés után még jobban érzem magamat szerencsétlennek. Nem is tudom abban a pillanatban hirtelen mi is ütött belém. Mindegy, ma ugyan olyan napra ébredtem, mint mindig és hiányolok is valamit. Nem tehetek róla, de így van hiányzik egy apróság a hétköznapokból. Egy darabig hezitálok, nem tudom mit tegyek, de végül arra az elhatározásra jutok, hogy jobb, ha nem maradok itt. A végén megint összefutnék valami fruskával a házból és belemélyedhetnék egy kis bájcsevelybe, hogy utána mindenkitől azt hallgassam vissza, hogy nem is vagyok olyan cinikus. Na nem, ezt nem lehet. Inkább elmenekülök.
Lassú léptekkel haladok előre, nem is tudom igazán, hogy hova is akarok menni. Mit is akarok. Öltözetem se arról árulkodik, hogy azt terveztem, hogy kijöjjek. Itt sokkal másabb, valahogy mintha melegebb lenne, mint a kastély falai között, ezért is érzem magamat kicsit kényelmetlenül, annak ellenére, hogy nem vagyok túlságosan vastagon öltözve. Ami azt illeti, szürke kicsit lógósabb nadrágom, és szintén szürke vékonyabb pulcsim hamar elárulja rólam, hogy már jobban vagyok. Összeszedett, nem úgy, mint az elmúlt hetekben, hogy ilyen meg olyan ruhák, amik még csak nem is illenek egymáshoz. Mert –annak ellenére, hogy senki se gondolná- igenis figyelek én arra, hogy mit, hogyan kell mihez felvenni. Annyira elmélyedek gondolataimban, hogy eltévedek, bizony. Annak ellenére, hogy már régebbi darab vagyok a kastélyban sikerül olyan helyre jutnom, ahol még nem jártam, és ez zavar. Így lépteim az eddiginél is kicsit lassabbak lesznek és „mentőöv” után kutatva kémlelem végig a tájat.
Szép… Ez inkább csak magamban tartom, főleg, hogy sikerült megtalálnom valakit, aki, ha ezt hallaná biztosan ellenem fordítaná. Alex. Ez Ő nem vitás, az, az ember ül itt előttem, aki elől úgy mond menekülök? Nem,nem nevezném menekülésnek, csak tudom, hogy legutolsó találkozásunk más volt. Más, mint előtte és innentől nem tudom mi lesz. Ismét cinizmus, lenézzük egymást, aztán veszekszünk és ennyi? Mert nekem erre nincs szükségem, így legszívesebben csak eloldalaznék, de hát késő. Túlságosan is hangos és feltűnő vagyok én ehhez, így csak odalépkedek elé. Kezeimet zsebre dugom és úgy meredek a szép fiúra, mintha már legalább ezeréves barátok lennénk.
Vissza az elejére Go down
Alex Reynolds
Diák - Pugnax
Alex Reynolds

Férfi Skorpió Jelige : backslider.
Hozzászólások : 60
Évfolyam : Első
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 21:46

Violetta the shadow of passion standing in the light


A Nap már határozottan lemenni készül, így halvány, narancssárga fénybe borítja a helyet. Nem állok itt régóta, de azóta is csak az agyamat járatom. Talán teljesen feleslegesen, mert minek is jár a fejemben valaki, csak azért, mert mostanában csak futólag láttam. Az órákon, a folyosón, a padláson néha-néha.
Kell ez nekem?
Nem tudom, semmit sem tudok. Nyugtalanul nézem tovább a lemenő napot, és szinte észre se veszem, hogy valaki közeledik. Csendes léptek zaját hallom, de mégis, tök mindegy. Akárki lehet az, engem pedig egyáltalán nem érdekel most senki sem.
Legalábbis úgy érzem, de mintha egyre közelebb jönne ez a valaki, és talán arra készül, hogy tökre tegye a magányomat. Egyszerű, elküldöm a lehető legegyszerűbb módon, és igen, erre készülve fordulok meg, és nézek szembe a háborgatómmal.
De úgy tűnik ez most nem jön össze nekem. A szám résnyire nyitva maradhatott, ahogy csak egy sóhajt engedtem ki rajta a durva szavak helyett, mert meglepődtem. Egy kissé, hogy épp sikerül vele összefutnom, de miért is tulajdonítok neki ekkora jelentőséget? Nem tudom. Gyorsan becsukom a szám, és nyelek egyet, halvány mosolyt küldve a lány felé.
Szürke tekintetemet le se veszem róla, még köszönni is nehézkesen megy most. De ezt nem láthatja rajtam, nem tudhatja, hogy valami frusztrál belül.
- Nahát, kit hozott erre a szél... - Úgy teszek, mintha nem csodálkoznék a jöttén, mintha csak tudtam volna, hogy itt lesz, de minden esetre sikerül visszazökkennem egy nyugodtabb állapotba.
- Hol a lovagod, vagy te pont nem randevúra készültél? - Kérdezem kissé gúnyos félmosolyra húzva a számat. Igenis zavarna, ha ez lenne a helyzet, de még sem kérdezhetek rá akárhogy...
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 22:03

Ő All roads lead to where you are


Nem is igazán értem, hogy miért álltam meg, minek is jöttem ide. Legszívesebben elfutnék, bár nem tudom, hogy ennek mennyi értelme lenne. Barna szemeim egy kicsit megvillannak mikor végre rám néz. Örülök, de miért is mutatnám ki neki, inkább csak sóhajtok egyet és némán állva tekintek rá.
- Furcsa a sors nem, de? – Nem, nem fogok vitatkozni, még akkor se, ha nagyon hergel. Mert tudom, hogy élvezi. Élvezi minden percét annak, amikor látja rajtam, hogy kihoz a sodromból, és éppen nem tudok mit kezdeni egy-egy megszólásával. De most nem, nem hagyom magam. Teszek feléje egy lépést és mélyen a szemébe nézek. Nem tudom mire jó, hogy mit is akarok ezzel elérni, de valahogy így sokkal jobbnak érzem a helyzetemet. Tudom, hogy nem fogja sokéig bírni, hátrálni fog. Ennyire már sikerült megismerni, nem szereti a közelséget, lehet, hogy csak az enyémet utálja kifejezetten. Lehet másokét is,
nem tudom, csak abban lehetek biztos, ami velem történik.
- Nem tudom, biztos elveszett valamerre. – Mély sóhaj hagyja el a számat. A mondat második feléből olyanra engedek magamnak következtetni, ami igazán fáj.
- Hamar elhúzzam a csíkot? Mert teljesen úgy jött le, hogy neked randid lesz. – Akármennyire is fáj, azért útmutatást adok neki, és ismét engedélyt arra, hogy belém döfje azt a kést. De nincs mit tenni, ha zavarok hát megyek. Úgysincs jobb dolgom ennél.
Vissza az elejére Go down
Alex Reynolds
Diák - Pugnax
Alex Reynolds

Férfi Skorpió Jelige : backslider.
Hozzászólások : 60
Évfolyam : Első
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 22:41

She...


Őszintén megmondom, hogy én sem értem mit keres itt. De az, hogy miért van itt, nem számít annyira, mint az, hogy itt van. Hmm...
- Furcsa... - Ismételem a szót, miközben ő megindul felém, én lassan hátrálni kezdek abban a hitben, hogy mögöttem ott van a pad is. Nem tévedek, az egyik lábam épp hozzá is ér, én pedig nyugodtan foglalok helyet a futó zöldség alatt. A térdeimre támasztom a könyökömet, az államat pedig a tenyerembe teszem, úgy bámulok fel a kartársamra. Igen, érzem a mély pillantást, és nem is hagyom magam, cinikus mosollyal az arcomon állom a pillantást, és figyelem tovább a megfejthetetlen tekintetet.
Én is mélyen felsóhajtok, de nem őt utánozom, csak épp próbálok megértő lenni. Szegény Vio... szegény lovag...
Persze tudom, hogy ez csak kamu. Miért is hinném el, hogy emiatt jött ide. Csak egy kósza sétát tesz a kastély körül, vagy engem követett. Ezeken kívül nincs más elképzelésem, de amúgy is inkább az elsőre tippelnék.
A legutóbbi találkozásunk kicsit érdekesre sikeredett. Hamar leléptem tudom, de ez nem azt jelenti, hogy megfutamodtam, csak nekem is kell egy kis nyugalom. Violetta felkavarja az érzelemvilágom néha, és nem egyszer kijön belőlem a rosszabbik énem, ha vitatkozásra kerül a sor. Ezt most szeretném elkerülni, de akármennyire is próbálkozom, egy kis gúnyos mosolyt, vagy megszólalást mindig sikerül kinyögnöm.
- Leülsz? - Ennyi a válaszom? Igen. Csak halkan kieresztek egy kis levegőt összeszorított fogaim közül, és a maga mellett lévő, sovány helyre pillantok. Nem, nincs randim, erre hamar rájöhet, de most miért rágjam ezt a szájába?
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 23:05

Ő I don't understand why your mind doesn't do what your heart tells it to


Nem látom értelmét. Semminek, semmi nincs, ami itt tartson, mégse tudom itt hagyni a cinizmusát és a mosolyát, és őt saját magát. Tudtam, hogy nem sokáig bírja, éreztem, de annak ellenére, hogy ez most örömmel töltene el, elszomorodok. Nem kicsit, s talán az arcomra is kiül néhány percig az érzés, de nem bánom. Én se bújhatok el örökre előle
De a sajnálata nem kell, semmi szükségem rá. /a Vioért megöllek^^/ Nem is értem igazán ezeket, a tekinteteket, azt, ahogy néz. Mintha sugározna róla, az, hogy engem sajnálni és ápolgatni kell. Pedig nem így van, semmi szükségem rá. Egy apró sóhaj ismét elhagyja a számat, majd hátrálok egy lépést és eltekintek a távolba. Nem, nem akarom itt hagyni, csak érdekel mennyien, vannak még itt. Hogy miért is tartjuk egymástól ennyire azt az 1000-nek tűnő lépést. Talán félünk, talán zavar hátha meglátnak együtt? Ez lesz, ami kis közös titkunk talán? Akármennyire is szeretném elkerülni a tekintetét, mindig odatévedek hozzá. A kérdése pedig eléggé meglep. Vajon tényleg gondolta-e, én oda mellé? Ez egy kicsit meglepett, de nem mutatom ki. Csak lassan megindulok feléje, de ahelyett, hogy mellé üljek, lehuppanok a pad háttámlájára, és úgy tekintgetek továbbra is körbe.
- Amúgy, hogy vagy Dr… Alex? – teszem fel végül ezt a sablonkérdést, ami teljesen nem illik, ami találkozásainkhoz. Furcsa, akarnék mondani, sok mindent mégse megy. Furcsa egy hatással van rám az, amikor vele vagyok, nem igazán értem, de valahogy más vagyok. Határozottan más.
Egy darabig csipkelődünk, kóstolgatjuk egymást, de ismételten nem tart sokáig. Úgy tűnik mostanában nem bírjuk ki egymás társaságát, így hamar megegyezés. Aley balra én pedig jobbra megyek, a legelső útkereszteződéshez érve, hogy még csak, a visszautat se együtt kelljen együtt töltenünk.


A hozzászólást Violetta J. Worth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 23 2009, 23:55-kor.
Vissza az elejére Go down
Bitta Gewinn
Diák - Pilluamuleto
Bitta Gewinn

nő Nyilas Jelige : Ifjú, balhés féltünde
Hozzászólások : 469
Évfolyam : Második
Kor : 50

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 14 2009, 23:12

*Késő van már. Egy lány sétálgat a lugasnál. De vajon miért? Mi szél hozta erre? Ki ő? S mit keres ilyenkor itt? A válaszok egyszerűek. Megőríti valami. S hetek óta nem alszik. Rémálmok gyötrik a lányt, ezért tűnt el oly' hosszas ideig. Bittus fel sem fogja a körülményeket, mert teljesen elvakítja őt valami. S ez egy vágy. Egy vágy, aminek nem szabadna benne égnie. Aminek nem szabadna benne lángra lobbania, mert veszélyes, s életet vehet el. Furcsa, s októl független, hogy miért érez így a lány, de minden este 22:41 perckor olyan ellenállhatatlan vágyat érez a vér után, hogy az már elviselhetettlen. De nem akárkinek a vére után. Hanem szülei gyilkosának a vére után. Úgyanis fény derült a gyilkosra. Nem is akármien. S Bittus is úgy érzi, hogy a gyilkos itt van a közelben. De mi ez a paranoia? Miért kísérti a lányt? Lenne mindenki első kérdése, de nem ez a lényeg. Valami megváltozott, s a lányt szörnyű képet gyötrik. Álmában a lugast látta, s egy férfi hang kacagott lenéző, lesújtó hangon. S nem a tipikus "kinevetlek te szánalmas" hanem az a gonosz fajta. Ez csalta ide Bittust. S most itt áll, s vár, s vár. Nézi hátha meglátja a férfit, majd halk reccsenést hall egy bokor felől, s pálcát ránt, majd odaoson, s lecsap a lopakodzó emberre s annak nyakához tartja a pálcát*
-Mutasd az arcod!
*Súgja paranoiásan, majd mikor az egyén arcát megpillantja, ilyedten ejti el a pálcáját.*
-Susanna. Ne haragudj.
*Mondja, majd felkapja a pálcáját, s elteszi*
-Most totál örültnek nézel. De meg tudom magyarázni.
*Taglalja, s nekilát*
-Nemrég kezdődött...
*Majd mély sóhaj, s várja Susi reagálását is, hogy elmesélje-e a történetet, vagy inkább maradjon a feledés homályában az egész...*
Vissza az elejére Go down
Susanna Hillien
Diák - Extremus
Susanna Hillien

Hozzászólások : 530
Tantárgy(ak) : Gyom-, és Gyógynövénytan tanársegéd
Évfolyam : Második

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 14 2009, 23:33

*Szokásos esti sétájára indult, kivételesen a lugas felé véve az irányt. Serát a kicsivel most már magára meri hagyni, úgy látszik, előtört a kis kneazle-ből az anyai ösztön, inkább vele törődik, mint hogy császkáljon. Kezd megnyugodni, hogy minden rendben lesz velük, talán most már ő is visszafogja magát, mielőtt még önmaga hibájából kerülne bajba. Ahogy megérzi a nyakán a pálcát, előrántja szintén az övét, és megfordul, Bitta arcát látja maga előtt.*
- Kíváncsi lennék arra a magyarázatra. Ugye tudod, ha most mással találkoztál volna, valószínűleg elkábítva feküdnél itt?
*Kicsit sem ereszti lejjebb a pálcát, nem tetszik neki a lány viselkedése, főleg miután annyira eltűnt, a szeme is furcsa.*
- Mióta nem aludtál? Jobb, ha kibeszéled magadból, az segít, ráadásul én se nézlek komplett őrültnek. Szóval halljam, mi történt, hogy eltűntél?
*Néz rá rezzenéstelen, egyben megnyugtató tekintettel.*
Vissza az elejére Go down
Bitta Gewinn
Diák - Pilluamuleto
Bitta Gewinn

nő Nyilas Jelige : Ifjú, balhés féltünde
Hozzászólások : 469
Évfolyam : Második
Kor : 50

Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 14 2009, 23:41

*Susanna első kérdésére csak aprót bólint a lány, majd miután az Extremus prefektusa minden mondandójával végez, a lány leül a fűbe, s nekilát az egész mondókának*
-Néhány hete kezdődött. Csak hangok, és villanások voltak a fejemben. Képek, s úgy néztek ki mint az emlékek. Szörnyűek voltak. Majd folytatódott és az álmaimba is beleitta magát. Folyton rémálmaim voltak. Lidércnyomások. S rájöttem, hogy nem csak emlékek, hanem látomások is vannak köztük. S egyre jobban felemésztenek. Napról napra egyre több van, s minden a szüleim gyilkosságára vezethetőek vissza.
*Mondja a lányka, majd mélyet sóhajt, s nekilát annak is, hogy miért csinálta azt amint csinált az előbb.*
-Éjszaka álmodtam. Azt álmodtam, hogy itt vagyok a lugasban. S ő is... A szüleim gyilkosa. S kinevet, macska egér játékot játszik velem. S meg akartam találni. Bosszúvágyat érzek. Meg akarom ölni s ezek a lidércnyomások csak megerősítenek a tettben. Susi. Segítened kell. Meg kell találnom, s meg kell ölnöm, vagy sosem múlnak el a rémálmok.
*Csordul ki a lányból az utolsó néhány mondat, majd 22:41-et üt az óra, s a lány szemei összeszűkülnek, erei megduzzadnak, s szemeiből patakzanak a könnyek.*
-Érzem... érzem hogy itt van.
*Mondja, s pálcát rántva néz körbe, felkészülve a védekezésre mindenféle szempontból...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Hátsó kerti lugas - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hátsó kerti lugas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: Hátsó kert-


Fórum készítése HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés