Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 9 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15 2010, 07:57

Én legjobban a staff tagokat sajnálom :S

De Cailinnek igaza van, hogy lehetetlen még egyszer megírni ugyan azt a hozzászólást :S
Vissza az elejére Go down
Ameth Saiida
Diák - Pilluamuleto
Ameth Saiida

nő Vízöntő Jelige : Lilát lilával.
Hozzászólások : 31
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15 2010, 08:01

vasárnap már sokkal jobb lesz ^^ minden csoda három napig tart, a rosszak is Smile fel a fejjel és bújjatok a hűtőszekrénybe, az a meleg és az atom ellen is jó Razz
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15 2010, 09:03

Lehetetlen ugyanazt...de jó és fejlődő szjsek vagytok...menni fog azoknál a játékoknál jobb is...

Tudom túl optimistának tűnök, de elárulom: belül én is dühöngök, sőt...
Vissza az elejére Go down
Lynette Kyra Beawer
Diák - Pugnax
Lynette Kyra Beawer

nő Szűz Hozzászólások : 26
Évfolyam : Első
Kor : 28

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15 2010, 11:02

Nekem meg kib*szottul felb*szta az agyamat a dolog, úgy konkrétan.
Nem csak a játék, persze, az is... (pedig ez a Mollly-s olyan jó volt Sad ) hanem az előtöri, meg úgy minden, a rengeteg munka... annyit tudok erre mndani, hogy a kib*szott k*rva életbe. gobdolom biztonsági mentés nem volt.<33
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15 2010, 11:10

http://tornerans.cbox.ws/ << itt van a chat, az működik, mert ugye más szolgáltatónál van. Nincs biztonsági mentés, sem náluk, nálunk meg végképp nem, mert mi nem tudunk back upolni.
Vissza az elejére Go down
Lynette Kyra Beawer
Diák - Pugnax
Lynette Kyra Beawer

nő Szűz Hozzászólások : 26
Évfolyam : Első
Kor : 28

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15 2010, 11:11

Nem is nektek kellett volna, hanem ugye a szerveren, de.... wáááh^^ elegemvan-.-"
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15 2010, 11:12

Na azért álljálljállj. Tudom, hogy csillagozva van meg minden, de azért túlzásokba ne essünk. Elhiszem én, hogy a káromkodás jól lefesti az ember hangulatát, de ne felejtsük el, hogy azért ez mégiscsak egy fórum. Egy-kettő mellett a jelenlegi helyzetben simán el tud nézni az ember (elvégre tegnap én is éltem vele) de ne essünk át a paci másik oldalára. *Szussz.*

Tessék chatbe menni az ilyenekkel. X)
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15 2010, 11:26

És...mi lesz ezután? Maradunk itt?
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15 2010, 11:34

Ez engem is érdekelne!
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15 2010, 12:20

Most az lesz, hogy egyelőre visszajövünk ide egy időre, lehet játszani meg minden. Aztán az új oldal még bizonytalan hogy hol lesz és mikorra lesz, de lesz.
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15 2010, 17:05

Őszintén szólva én szívesebben maradnék itt, persze ez magánvélemény:) és nem is sokat vet a latban, konkrétan semmit Very Happy
Úgyhogy majd megpróbálok barátkozni új fórummal, ami nekem idegen...mm ami eddig volt új az volt.
Persze én is tudom mennyi munka volt/lesz vele, amiért tisztelet jár staff tagoknak!
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15 2010, 17:15

Nekem ez a fórum nem működik jól, és lassan alig tudok benne valamit alakítani, hibaüzenet, vagy elszállás nélkül. :S
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15 2010, 17:33

Értem, és megértem...Smile
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimePént. Júl. 16 2010, 18:20

Héjhó emberek, mindenki elveszett? O.O Vagy mindenkit kidöntött ez a nagy meleg? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 48

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimePént. Júl. 16 2010, 18:36

Engem konkrétan kiüt a meleg. xD Ebéd után én napok óta legalább fél négyig-négyig alszom, de este már éjfélkor alig látok, olyan álmos vagyok. Jöhetne már egy kis futó zápor. *.*
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimePént. Júl. 16 2010, 19:43

De csak futózápor! x"D Annyira zavaró, hogy vagy 40 fokos meleg van, vagy pedig hatalmas vihar x"D És már nagyon utálom, hogy a kedvenc ruháimat ilyenkor nem is tudom viselni T.T
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimePént. Júl. 16 2010, 19:53

Akane, ha csak a kedvenc ruháimat nem tudnám viselni... De ez már annyira meleg, hogy alapból a ruha viselése gondot okoz...
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimePént. Júl. 16 2010, 20:33

És gondoljatok bele, hogy milyen az élete ilyenkor annak akinek nem csak ruhát kell viselnie, hanem még a zsírpárnái is melegítik. x(
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimePént. Júl. 16 2010, 20:34

Csak hogy fokozzam, én már a bőrömből is szívesen kibújnék...
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimePént. Júl. 16 2010, 20:52

Én per pillanat azt kívánom, bár megsüketülnék x"DDDD
"Kívánj egy szép csilllagggoooooottttt..."
"Ne fuss elllllllllllllllllllll"
Fordítás:
FesztIgyál megy a városban. Egy köpésnyire tőlünk. Akár akarom, akár nem, hallok mindent x"DDDD Végeeeeemmmm xDDD Meleg is van és még ez is x"DDD
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimePént. Júl. 16 2010, 22:32

Részvétem... mindenkinek. Ami a zsírpárnákat illeti, pont ma határoztam el, hogy mától mindennap 100 felülés, 35 hátizom és 10 fekvő... meg kell tőlük szabadulni...
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimePént. Júl. 16 2010, 22:44

Kumiko..

. . . . . . . . .

Te és a zsírpárnák.

Már nem azért, de ha neked zsírpárnáid vannak, akkor nekem mi van baszics? Felfújható ugrálóvár? X)
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimePént. Júl. 16 2010, 22:46

Nézőpont kérdése... de nem nem vagy ugráló vár Smile

am meg a korábbi 48 Kg-hoz képest a jelenlegi 62 elég soknak tűnik... ár ami engem illet 56-tal nagyon meg lennék elégedve ^^
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimePént. Júl. 16 2010, 23:18

Kumiko: Ez túl sok edzés lenne...inkább ugrálókötelezz^^5 perc ugrálókötelezés=20 perc sprint Smile
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitimePént. Júl. 16 2010, 23:45

Jacq: Az is tervbe van véve, csak az a baj, hogy az ugrókötél még csak 2.5 percig megy XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés