Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 2 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 01 2010, 13:59

HeheXD Kis cseles Razz Jobbulást tesódnak Smile
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 01 2010, 14:17

Köszi ő már jól van. Csak én aggódom érte, amikor köhög. De amúgy pont úgy szaladgál mint amikor jól van... Szóval csak engem zavar. No megyünk az orvoshoz. *reménykedik*
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 01 2010, 14:37

Nekem ez az átkozott idő cseszi el a napomat. Festeni akartam ma szobánkat, hát tessék...sikerült egyszer ma már el is ázni, szóval nagyon kevés kedvem maradt még festeni is....úgy sem akarna száradni....
Ráadásul előre láthatólag még kétszer fogok bőrig ázni...sebaj, jól megfázok, és kérek egy hét betegszabadságot családtól. Ballagás előtti héten kijár nekem, nem? Csak azt nem tudom ki fog bevásárolni, sütni, főzni, virágot kötni, egy hét tagú családnak ruhát előkészíteni.....ááááááááááááááááá

Na jó....megyek és nekikezdek legalább leszedegetni holmit, hogy holnap csak festeni kelljen. Kérhetek egy adag energiát valakitől? Very Happy

Kumiko, remélem húgot hamar meggyógyul....
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 01 2010, 15:28

Részvétem, ha lenne energiám elküldeném, de nekem is kell. :/

Húgom jól van, mehet holnap oviba. Csak orrcseppet kell neki használnia meg szopogató tablettát kapott Smile Szóval holnaptól megint lesz egy kis szabadidőm Very Happy

//Nem mintha most nem lenne, mert megmondtam, mindenkinek, hogy én tanulok, és nem szeretném ha zavarnának xD//
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 01 2010, 15:45

Midorikawa Kumiko írta:
*énekel*

Happy Birthday to You!
Happy Birthday to You!
Happy Birthday Dear Meli!!!!!
Happy Birthday to You!


*elmegy*

Köszi... Bár a Meli kicsit bezavart, de dátum alapján valószínűleg én voltam a célpont xDD
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 01 2010, 17:47

Azért írtam sárgával xD A Melinda Warren az valahogy nem illet bele a dalba Smile
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 02 2010, 14:23

Hát, az tényleg nem Smile A "happy birthday Melinda Warren" elég furán hangzott volna^^ És köszi még egyszer, ari vagy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 02 2010, 19:54

Nincs mit Smile Tudod én szeretlek Smile Nem úgy mint Kumiko xD - bár ő sem utál... csak nem vagy a kedvenc ismerőse xD
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 03 2010, 16:02

Ehh, engem mindenki szeret, mert én is szeretek mindenkiit Very Happy //de azért köszi, hogy szeretsz.. *kiskutyaszemek, bár nem a kérlelős, hanem a köszönömös fajtából^^"*// *Gyorsan elmenekül, mielőtt még lebukik, hogy nem is szeret mindenkit... //User fel tudna sorolni pár embert a suliból, akit rühell...// Vagy ami még rosszabb, kiderül, hogy őt nem is szereti mindenki :/*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 03 2010, 17:55

Szerintem az utóbbira elég kicsi az esély, mert Téged Mindenki szeret ^^
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 03 2010, 20:59

Köszi Very Happy Azért kíváncsi vagyok, mit csinálhattam, hogy így elkényeztettek ><" És hidd ek, nincs ezzel mindenki így... Ma például ismét megbizonyosodhattam arról, hogy a legnagyobb állat az ember -.- Na de most már tényleg megyek hsz-t gyártani, mert még itt is leharapják a fejem^^"
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 09:03

Felkeltettek reggel hétkor személyesen az ablakban...kegyetlenek....

Arwen (Edward), amúgy meg Togi vagyok. xD: de mondta, hogy keltsük, de azt nem, hogy hogyan. xD

Raphy integet a kis padról. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 09:05

Hm.. Én már reggel hatkor ébren voltam, és arra vártam, hogy mikor válik szabaddá a gép^^"
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 09:10

Amelie Clarkson írta:
Felkeltettek reggel hétkor személyesen az ablakban...kegyetlenek....

Arwen (Edward), amúgy meg Togi vagyok. xD: de mondta, hogy keltsük, de azt nem, hogy hogyan. xD

Raphy integet a kis padról. Very Happy


ezt négyszer olvastam el, mire felfogtam... x"D sokak vagytok így együtt... Laughing
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 09:14

Togi: Calaaaaaaaaaa I love you I love you I love you I love you I love you I love you Majd megyünk hozzád ébreszteni. (Meg van a címed Very Happy *lengeti a lakcímét*

Amelie: Juliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii <3 szeri vaaaaan
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 09:46

kicsit sokba fájna az nektek Laughing plusz én ébredés után rettentően... profán tudok lenni x"D ja, és nem utolsó sorban Debrecenben vagyok, és nem otthon xDDD

és szeri van hát! Wink *almafára vár*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 09:49

*Berobban ide, mert csupa kedves arcot lát. Mindenkinek a nyakába borul, jól megszorongatja őket, nem is tud megszólalni örömében.*

Sziasztok! *Nyögi ki végül egy könnycseppet - ami tedrmészetesen az öröm jele- letörölve*
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 09:53

Togi: Mindkét címedet tudom, nem emlékszel, hogy megadtad? Very Happy Csinálok neked receptlistát, hogy csináld meg, amikor odamegyünk. Most éppen Amy van soron. xD Hazafelé meg Kumikohoz megyünk. Very Happy Kumikooo *szorongatja a gépet*

Amy: ne is mondd, csak este jutott eszembe, hogy volt nincs menedék is, valamikor tizenegykor olvastam el xD
Amúgy én is, ahelyett, hogy elhittem volna, hogy itt vannak, átfordultam a másik oldalamra. xD
Kumikooo *ölel*

Ui.: Megtaláltuk Daniel sült lazacát... Laughing
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 09:57

Togi: Oh, hozzám már nagyon régóta ígéritek hogy jöttök, csak még soha nem sikerült xD De gyertek nyugodtan várlak titeket... Smile *majd süt malac formájú sütit*

Amy: Most irigykedek, én kb a 60. fejezet óta nem olvastam, mert sosem érek rá... de ha végeztem a vizu tételekkel lehet bepótlom a hiányt.
Még szerencse, hogy az almafát angolul kivégeztem még régebben XD Tényleg az hol tart most?

Amúgy bocsi, hogy itt közbe beszélek xD
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 09:59

*elkapja Kumikot és megölelgeti*

Togi: affene >.< bár ide nehezen juttok fel, ha nem kelek fel a csengetésre, márpedig volt rá példa korábban x"D és bocsi, de én meg a konyhatündérség nem igazán passzolunk össze xDD

Amy: meghalok, ha csak délután frissít... nekem ezt olvasnom KELL, méghozzá MOST! bounce
és hogy keltél fel akkor végül? Laughing

*sóhajt* ezt a sült lazacos dolgot nem értem x"D
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 10:27

Kumiko: Én angolul is olvastam mindkettőt, bár a nincs menedékből nem minden részt, de az utolsó részt persze elolvastam, szóval én már tudom, hogy mi lesz a vége. Razz
Az almafánál meg ott tartunk, hogy Harry éppen bevallja Perselusnak, hogy leukémiás. *.*

Togi üzeni: Találtam a Stahl receptes könyvben egy lazacos receptet. És úgy kell elkészíteni, hogy szerzünk egy lazacot, meg egy Daniel séfet, és Daniel White majd megsüti. (itt utal Szöszire xD)

Juliii: Ha frissít, akkor szóljál, jó? *.* Azért magyarul is szeretem olvasni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 10:33

hogy lehet azt csillogó szemekkel megtoldani, hogy harry megmondja perselusnak, hogy leukémiás???? *döbbent fej*


omg xD Szöszi, vannak benned szakácsi ambíciók? xDD

Szólok, szólok, bár ált délután vagy ebédszünetben szokott...
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 10:51

"Gyerekek"...kívülálló szemmel ez a beszélgetés mint egy megfejthetetlen rejtjelezés Very Happy egy kukkot sem értettem...helyesebben nem tudom összerakni a szálakat Very Happy na de sebaj, ez vagyok én Very Happy *kiselefánt*
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 10:58

pedig annyira nem is nehéz, tanárbácsi Very Happy

egyrészt amelie most három, méghozzá amelie, raphy, meg egy régebbi signus személyében, aki Togi. utobbi kettő ment kelteni előbbit xD

aztán szó volt itt még egy harry potteres fanfiction-ről, amit a fordítója minden pénteken frissít, azaz ma esedékes, mi meg tűkön ülünk.

sztem ennyi volt a lényeg... és a gyerekek megszólításon jót vigyorogtam, mert minden beszélgető nagykorú itt most épp xDD
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 11:06

Togi: Annyira nem vagyok régi, csak fél éves. Sajna lejárt a szavatossági időm, és ezért nem vagyok az oldalon. xD Amúgy tényleg nem nehéz megérteni, csak ismerni kell a résztvevőket. Ui: Amy épp itt fullad meg mellettem a röhögéstől. x"D (Eskü nem én csináltam vele semmit. xD)

Amy: Dehogynem, mindig minden a Te hibád! xD Szöszi bealudt, ilyen érdekesek vagyunk, vagy megártott neki, hogy semmit nem aludt, és 5 órát utaztak ide.

Togi: Közben nem hagy békén Amy xD, és tanul számolni, 7-2=5 xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés