Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 7 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 01:41

Nah, látjátok? Jacqueline már szenved a Teletabbiek támadásától O.O Ne félj! Megmentünk! >.<

Bolygó Kapitányaaaaaaa! Fööööööld, Vííííííz, Levegőőőőő, Tűűűűűz, Szííííííív! *elvan a gyerek, ha játszik x"D*
Jujjj, nem a Blue Gender? xD Abból csak egy-két részt láttam, de az nekem bőven elég volt xDDD
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 02:37

Nekem is a Blue Gender jutott eszembe!!! Én majdnem végignéztem.... Olyan 5 rész után már azt is értettem, hogy mi miért történt, de már nem emlékszem xD Mindegy... Asszem elmegyek aludni... 6kor kelni kell... Basszus az mindjárt itt van... Hmm lehet nem aludni kéne... Csak akkor meg nem tudom, hogy élem túl a holnapi napot. *nincs pénze, itthon meg nincs energiadrink, a kávétól meg nem ébred fel... Sad*
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 03:30

Hát, lehet, hogy egyszer sorra kerítem xD De már nem tudom hány sorozat van, ami csak arra vár, hogy végre megnézzem xDDD Nah majd a koleszban, ha nagyon unatkozom xD
Jó éjszakát Kumiko :3 Hát öhhhhmmmmm... A hideg víz is nagyon jó ébresztő egyébként xD De én is megyek aludni, megcsináltam még egy pályázatot xD Az utóbbi három napban három pályázatra rajzoltam xD Tökre büszke vagyok magamra xDDD
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 09:42

Akane tényleg ügyi vagy.

Szomorú nap a mai.... Elvittük bontóba a kocsimat Sad *sír*
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 10:41

Reggelt-reggelt, majdnem sikerült elaludnom x"D

Huhh részvétem Kumiko, de hogyhogy bontóba kellett vinni? O.O
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 10:47

Öööö hát öreg, és sokba lenne levizsgáztatni, az új szabályoknak megfelelően Sad

Én aludtam majdnem 4 órát Very Happy
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 10:53

Jaaaaah, így már értem. Persze, ha már eljött az ideje... ^^" Azt nem mondom, hogy majd lesz másik, a mai világban ez elég könnyelmű kijelentés lenne x"D


(Cöhh, nekem is annyit kellett volna, de nem bírok felkelni x"D Meg amúgy sem értem, hogy mi a halálért akarnak rávenni a nappali életmódra, amikor nappal semmit se tudok csinálni xD)
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 12:13

Most mond meg?? Miért most van nyitva az iroda, amikor kezd meleg lenni? Bezzeg éjszaka mikor jó idő van minden zárva xD

No mindegy leléptem bejelenteni, hogy már nincs kocsim... Nem ám kiküldik nekem a súly adót.... Razz
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01 2010, 10:45

Gyerekek megtettem az évszázad felfedezését: Amint írok a csevegőbe ott rögtön napokig csend honol.

Lehetséges okok:
1. Unalmas vagyok
2. Ijesztő vagyok
3. Idegesítő vagyok
4. Nem szerettek velem beszélgetni
5. Amikor én ráérek mindenki más nagyon elfoglalt...

Ha valakinek van más ötlete, nyugodtan ossza meg velem Smile Mondjuk itt a csevegőben, csakhogy ne az enyém legyen az utolsó hsz xD
Vissza az elejére Go down
Caius Randy Woodrow
Diák - Extremus
Caius Randy Woodrow

Férfi Szűz Hozzászólások : 26
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01 2010, 12:25

Hehe. Érdekes okok. Magam részéről nem nyilvánítok véleményt, mert nem ismerlek. De esetleg egy játék... Smile
Vissza az elejére Go down
Erik von Schattental
Diák - Extremus
Erik von Schattental

Férfi Bika Jelige : Jöjj sűrű éjszaka, s pokolfüstbe öltözz
Hozzászólások : 208
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01 2010, 12:35

Az is lehet, hogy csak szimplán utálnak Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ameth Saiida
Diák - Pilluamuleto
Ameth Saiida

nő Vízöntő Jelige : Lilát lilával.
Hozzászólások : 31
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01 2010, 14:50

Erik ne magadból indulj ki Razz
Amúgy egy játékban én is benne lennék.. ^^
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01 2010, 14:53

Neeeem, utálni biztos, hogy nem! ...és a felsoroltak sem igazán állják meg a helyüket, hacsak az utolsót nem vesszük alapul.

Azt tudom, h nekem most a meleg ment az agyamra....meg egyébként sem vagyok a csevegő aktív tagja Very Happy Okát ne kérdezd, nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01 2010, 15:39

Téma indítónak jó volt azt látom Smile Játszani bármikor játszom bárkivel, pü-ben lehet bombázni, és egyeztetünk Smile

Erik: Ez a lehetőség is eszembe jutott, de reménykedtem, hogy nem így van... Sad

Taylor: a meleg engem is kikészít. Ezért költözöm északra Very Happy Kár hogy a globális felmelegedés már oda is elért Razz
Vissza az elejére Go down
Erik von Schattental
Diák - Extremus
Erik von Schattental

Férfi Bika Jelige : Jöjj sűrű éjszaka, s pokolfüstbe öltözz
Hozzászólások : 208
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01 2010, 16:16

Ameth Saiida írta:
Erik ne magadból indulj ki Razz
Amúgy egy játékban én is benne lennék.. ^^

Jajj nekem, engem utálnak?
Vissza az elejére Go down
Ameth Saiida
Diák - Pilluamuleto
Ameth Saiida

nő Vízöntő Jelige : Lilát lilával.
Hozzászólások : 31
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01 2010, 16:34

Vagy csak azt hiszed, vagy te utálsz másokat, vagy az is csak képzeled.. és egyébként is, az akkor még olyan jól hangzott Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01 2010, 17:27

Erik nagyon jól tudod, hogy legalább egy ember van, aki nem utál xD
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 15:08

Lálálá.. *Unatkozik most, hogy nincs újfórum.*
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 16:05

És még mindig nem jön be a másik T.T
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 16:33

Nyááá.. *Clau nyakába akaszkodik.* Megöl az unalommmmm.. Sion is unatkozik. És a katasztrófák általában akkor történnek ha Sion unatkozik. Meséltem már hogy Londonban az 1835-ös tűzvész is... *Befogja a száját. x)*
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 16:40

Ha Sion unatkozik, azt bizony nem hagyhatjuk xD
*Belöki Willt a porondra*
Víííííííííííííííííííí!!!! xDDDD (Mintha éhes cápához bedobnánk egy halacskát x"D) *le van fáradva agyilag*
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 16:45

*Ő is. User becsücsül a cirkusz nézőterére Clau mellé, popcorn-nal, mindennel..* Kérsz? *Tömi a majmot.*

*Sion összeszűkíti a szemeit. Becélozza a zsákmányt. A cél: Will popóját megfogni. Mindent kizár a külvilágból. Minden. Semmi más nem létezik, csak ő és Will.. feneke. Nem, Will sem létezik, csak a feneke. Ez most a kettőjük dolga. A háttérben vadnyugati zene csendül fel, valami érthetetlen oknál fogva átsüvít a szél a zárt cirkusz-sátoron, meg egy száradt gaz is átgurul.*
- Mrrr. ^____^
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 16:51

PopCorn! *.* (Erre most tényleg éhes lettem x"DDD Wiaaaaa, muszáj volt? xDDDD) *belemarkol a popcornba és elővesz egy két literes kólát is mellé, mert alap* Showtimeeeeee!

*Will zavartan pislog körbe. Hogy a fenébe került ide? Az előbb még a munkáját végezte a laptop előtt. Most meg... Sion! Hátulról egy magnóból az a hülye zene szól... Mi ez az egész? De a fiú tekintete semmi jót nem ígér... Itt harc lesz.*
- Nézd... öhm... Sion! Szerintem ezt meg tudjuk beszélni!
*Felemeli a kezeit megadón, hátrál*
- Öhm... izé... menjünk vissza a gyerekkorba! Anyukáddal milyen volt a kapcsolatod?
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 16:59

(Muszáj volt drága kis mézbemártogatott nádiposzátácskám. x) - Uh, ez most elég undi de hagyjuk, ne képzeld el, jó? )

*Ebben a(z állandóan) beszűkült tudatállapotban nemigen képes a szavakra koncentrálni. Najó, legyünk őszintén. Kb. annyit értett, hogy Sion bla bla bla bla bla tudjuk bla bla bla bla volt a .. bla bla bla... Csak akkor morran fel mikor William felé fordul és eeeltakarja azt a csinos hátsófelet. Ez meg-bo-csájt-ha-tat-lan. Arca vadállatias fintorba húzódik, fut-fut-fut-fut-ugrik...!

Ééés.. landol Will nyakában, képzeletbeli farkas-farkát még csóválja is.*

- Átvertelek, ez volt a terv. ^^ *Csimpaszkodik.*
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 17:07

(Késő bánat x"D Szegény nádiposzáta x"DDD De amúgy helyette nápolyit olvastam xDDDDDDDDDDDDDDDD)

*Elkapták. Becserkészték. ŐT! ŐT?!?!!? Idegesen próbálja leszedni a másik karjait, de nem jön össze. Ha Sion hátsót akar markolni, akkor bizony nem tántoríthatja el senki és semmi. Vége van. Segítség?
Aztán nagyokat pislog a kölyökre.
Összeszűkülnek szemei.
Kis határozottságot, noh, mégiscsak alfa, höhh.*
- Khm... Sion. Lemásznál rólam?
*Szünet*
- Légyszi....?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés