Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 20 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:31

Szerintem azért a falusiakról sem szabad ilyet mondani, nekem több faluban élő rokonom is van. Igaz község, de mindegy. Very Happy Nem gond, legalábbis részemről nem, én is felfújtam kicsit a dolgot, utána jöttem rá, hogy biztos nem úgy gondolod te azt. ^^"
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:36

Tudom, hogy nem kitalálták a Kossuth teret, a múltkor is volt a Fókuszban. De a legjobb, amikor Johnny Deppet azonosítják Petőfivel. xD Az üt. Very Happy Magyarok vagyunk... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Michael Bloxham
Diák - Extremus
Michael Bloxham

Férfi Bika Jelige : Művészetek hercege, a zongora és a gitár védőszentje
Hozzászólások : 280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:45

Johnny Depp = Petőfi? xDDDDDDDDDD
Erről még nem hallottam. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Katherine Nora Jones
Diák - Pugnax
Katherine Nora Jones

Hozzászólások : 20
Évfolyam : Első

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:59

Johnny Depp, mint Petőfi. Érdekes xDDDDD

Amúgy epres milka <333333 Már majdnem olyan jó, mint az epres nyalóka xD
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 16:06

ki is volt a három lehetőség? petőfi, JD, meg sztálin? vagy hogy is volt? és volt, aki nem tudta... x"D meg nem voltak képesek elmondani a himnuszból egy versszakot sem... jajj, az a videó fájt.
Vissza az elejére Go down
Michael Bloxham
Diák - Extremus
Michael Bloxham

Férfi Bika Jelige : Művészetek hercege, a zongora és a gitár védőszentje
Hozzászólások : 280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 16:11

Meg lehet ezt nézni valahol? xDD
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 16:12

Ez nem szintén a Fókusz egyik tudásfelmérő tesztjében volt? Very Happy
Amúgy nem vagyok híve az ilyen adásoknak, ahol az egyik nevet a másik tudatlanságán, de azért ezek a felvételek igen csak megdöbbentőek voltak... ^^""
Amúgy a himnuszról eszembe jutott egy cikk, ez nálunk történt meg konkrétan, hogy ment a Himnusz a belvárosban, valamilyen ünnepség volt, az emberek meg fel-alá flangáltak, sétáltak, és talán pár ember volt, aki egyenesen állt, és úgy hallgatta végig...
Vissza az elejére Go down
Michael Bloxham
Diák - Extremus
Michael Bloxham

Férfi Bika Jelige : Művészetek hercege, a zongora és a gitár védőszentje
Hozzászólások : 280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 16:24

Hát, inkább legyen flangálás közben, bár azt se kéne, de legalább az énekes ne bakizna bele, többször előfordult pár, pl. a Király Lindás eset...
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 16:38

Nem tudom, de ha már egy ünnepélyre elmegyek, vagy legyen az bármilyen előadás, akkor az előadót is megtisztelem azzal, hogy rá figyelek, még akkor is ha bakizik, mert ő is emberből van. Ha meg ez épp a Himnusz, vagy Szózat, Nemzeti dal (utóbbiak is megérdemlik, és erre is nettem anno nevelve) hangzik el, akkor meg bírjak már megállni pár percig nyugton. Erre egy 5 éves gyerek is képes már Very Happy Más tészta, ha eleve nem tudja a himnuszt.
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 17:22

Én juj.hu -n néztem meg a videót, de már nincs fent... ^^" Már ha arra gondoltok, mert azon én nagyon kiborultam, hogy lehet Himnusz vagy Szózat helyett Nemzeti dalt mondani... Mintha nem kellett volna vagy 10x megtanulni. -.-
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimePént. Márc. 26 2010, 20:48

Nem s azon van hangsúly, hogy tízszer kellett megtanulni, hanem, hogy itt született, nőtt fel, itt él és ehhez képest még ezt sem tudja megjegyezni. Borzasztó, hogy milyen bunkó és tudatlan emberek vannak manapság...
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimePént. Márc. 26 2010, 22:28

Holnap 10-16-ig drukkoljatok, versenyen leszek. O.O Előre is köszi. O.O
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimePént. Márc. 26 2010, 22:37

Minden képpen fogok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Eric Cade
Diák - Extremus
Eric Cade

Férfi Hozzászólások : 15
Évfolyam : Első

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 12:51

Üdv! Mi ez a nagy punnyadás? Hol van mindenki? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Peter Moonlight
Diák - Pugnax
Peter Moonlight

Férfi Nyilas Jelige : VIII. Erő
Hozzászólások : 192
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 13:14

Helyzet jelentés szeretett igazgatótoktól:

Először fázott.
Aztán összefutottunk ismerőssel, jót kockultak, na jó, beszélgettek a versenyről Razz
Aztán elálmosodott, de már nem fázott.
Aztán talált kávé automatát, de nem volt finom a kávé (szegééény O.o)
Aztán lement a Lovarda nevezetű terembe, és megkezdte a versenyt.

Szóval tessék nagyban drukkolni, aztán majd este megelőzöm őt, mivel nekem egy óra haza érni, neki három, és elmondom, hogy hogy ment, muhahaha Razz
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 13:52

Hajrá Öcsiiiiiiiiiiii :DDDD
Bocsi én eddig dolgoztam, szvl eszembe se jutott : //// De tuti ügyes lesz ^^
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 14:33

Automaták és kávé...no meg a finom íz...szerintem ez összeférhetetlen. Ha már automata inkább forrócsoki Wink
Na de most én iszok egy finom hazai kávét, és drukkolok neki...Very Happy

Peter, ne vedd el tőle az örömöt, hogy beszámolhasson Razz Gonoc vagy Razz
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 15:24

- - - - - - -
HAJRÁÁÁ GERRY!!!
- - - - - - -
Hát nemtom... szerintem semmi se lehet feltétlenül jó, ami gépből jön. Vagy pocsék de igazi, vagy finom de műanyag. Persze vannak kivételek, nem azt mondom, csak ma már aligha találni finom, igazi cuccokat. Pl.: szerintem annyi eper nincs a földön, ami ekkora mennyiségű joghurthoz elég. Szóval ott már biztos van valami.
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 15:32

*beáll a szurkolók táborába* Very Happy

A fázással kapcsolatban nagyon együtt érző vagyok. Jobban fel vagyok öltözve, mint télen voltam, és képtelen vagyok átmelegedni. x"DD
És Taylerrel egyet értek, hogy ha gép, akkor forrócsoki. Mert, ha abba csak a Metro márkás forrócsokit is veszi meg a tulaj, még az is finom lesz, de ezt egy noname kávéval már igen nehéz elérni. :-)
Mark, a joghurtról meg eszembe jutott, amikor láttam egy 100%os gyümölcslé hátoldalán, hogy csak 5% volt benne a gyümi sűrítmény talán, a többi meg víz volt, cukor, meg emulgálószer, meg a többi E. ^^""
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 15:39

Egyet értek Mark...
Már csak az itthon sütött kenyérrel sem érhet fel a bolti :d De ilyen világban élünk....és választások elé állítanak bennünket ebben a rohanó világban. Vagy megesszük azt, ami a boltban van, mert nincs időnk megtermelni, vagy éhen halunk. Persze ott van a bio étrend, de azt meg nem tudja mindenki megvenni, megtermelni meg pláne:)

Amelie....tudod a vízzel pótolták vissza a sűrítménybe a gyümölcs nedvességtartalmát Very Happy az E-k meg hát na...van amire szükségünk van, példa erre a szacharóz, laktóz, hisz a cukrosoknak csak ezekkel lehet édesíteni, és ők tudják is, hogy mikor mennyit szabad ebből is. De aki nem cukros, s ehetne cukorral, mézzel, persze mértékkel, azokkal is elhitetik, hogy light-ot kell inniuk, enniük, mert elhíznak a másiktól. Végül pedig kiderül, hogy a mesterséges édesítőktől meg megbetegszik, pl hasmenést kap, ha sokat fogyaszt belőle, és nem is tudja, hogy mi is okozta.

Na ennyit erről...
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 15:47

*ő is szurkol Gerrynek, meg szurkolt neki 10 óta, mert azt mondták, hogy akkor kezdődik* hű... most elpazaroltam egy csomó szurkoló-energiát? O.o remélem a maradék kitart, míg végez! xD *épp finom kávét iszik*


hű... az epres joghurtba egyszer azt mondják, áztatott fareszelék kerül. nyamm xD

nyáron barackosban dolgoztam, és volt szerencsém látni, mely barackokra csak le a sió. köhh... nem tudom, akarjátok e hallani, a elárulom, hogy arra a fajtára, amit mi a fa alól szedtünk össze pálinkafőzőknek xD kicsit lestünk, mikor begurult a sió-teherautó, és felpakolta azt a barackot, aminek mi már a szagát sem bírtuk... xD de hé! legalább van benne barack! Laughing *lini pozitív*
Vissza az elejére Go down
Kali Friminka
Tanár
Kali Friminka

nő Ikrek Jelige : Cigánylány
Hozzászólások : 546
Tantárgy(ak) : Táncmágia, Rúnamágia tanár
Kor : 43

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 15:50

*Szorít Gerrynek a versenyhez*

Amúgy vicces, hogy ha minden összejön, akkor pont olyan helyen fogok elvileg dolgozni, ahol ezeket a mindenféle műcuccokat, meg E-ket teszik bele a kajákba Razz Ha csak nem megyek inkább mosóporgyárba, ahol abba méregetem majd a műcuccokat Very Happy Jó, mi?
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 16:01

*ő is drukkol nagyban xD*

Huhhhúúú, műkaják xD Mondjuk ezzel én már csak úgy vagyok, hogy ma már édes mindegy mit eszik/iszik az ember, még az egészséges kajáknak kikiáltott cuccokban is van egy rakat E-betű. (Egyedül mamáék zöldséges kertjében bízok x"D) Mondjuk én alapvetően kóla és kávémániás vagyok, szóval töményen mérgezem a szervezetemet ilyenekkel x"D Kávéból spec majdhogynem bármit megiszok. (3 az egyben, norm kávé, porkávé, őrült kávé, tök mindegy, csak koffein xD) Viszont eeeeegyszer ment el a kedvem jóidőre az automatás kávétól. Amikor barátnőimmel megláttuk a régi sulim koleszában, hogy egy csótány lógatja a lábát éppenséggel az automata lefolyó része feletti rácsokon xDDDD Nah ott elment a kedvem egy időre az ilyen kávétól xD Itt meg szerencsére van büfé, szóval innen szerzem a napi koffein adagot. De amúgy alapvetően a kávéra például az automatás kávék miatt szoktam rá még 9.-ben xDDD
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 17:03

Ojjé, én is 9.-ben szoktam rá. xD És masszív kávéfogyasztó vagyok. :- D Bár táborokban eléggé vissza szoktam fogni magam. De így iskolaidőben literszám fogy.
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 17:43

HElla Mindenki:)

*igyekszik összekaparni magát, de még midnig eléggé meg vagyon fázva*

Én meg önkinzásnak iszom kávét, mert elvileg utálom ^^
De mindig a kezembe kerül valahogy XD

Am hogy, mint kedvenc népeim?

Gerlad bácsi *utólag is szurkol* hogy sikeráltak a dolgok?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 20 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 20 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
20 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés