Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 30 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 12:25

Laughing Az hát, pont az volt. xD Pedig mindig van ihletem, szóval nem is értem ezt a negatív energia dolgot. Razz
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 12:28

Pedig könnyű értelmezni. A hozzászólásaim annyira szarok, hogy csak negatívumot lehet róluk elmondani. Very Happy Éppen emiatt a kisugárzásuk is negatív.
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 12:33

*fogja a fejét, és nyöszörög* Te fogsz engem egyszer a sírba vinni, de komolyan. xD Így is már most sasolgatom, hogy ne legyen szómenésem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 12:47

Mert profi vagy. Én nem tudnék magamnak ennyit írni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 12:59

A profizmustól távol állok. Very Happy Még szerencse akkor, hogy én írok neked. Razz
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:01

Még szerencse, mert téged szeretlek olvasni, de magamat nem. <33
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:04

Hát nem hiszem, hogy Akanet utol lehet érni. Viszont Robert ha összeadjuk a karaktereid hsz-eit akkor tuti túlszárnyalod, viszont akkor az lenn az igazságos, hogy az ő karaktereinek is összeadjuk és akkor már megint hátrányban vagy xD *ugye milyen szép okfejtés volt...*De mindegy is.

Amelie: átérzem a helyzetet én hiába vagyok laptophoz szokva, és az sem számít, milyen gyakorisággal írok, képes vagyok kitörölni a hszeimet.... Sad De annak örülök, hogy neked nagyjából visszajönnek a gondolatok, nekem ez nem szokott működni Sad
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:08

Ez viszont is igaz. <3 De én szeretem magamat is olvasni. xD Akkor most egoista vagyok? Embarassed Very Happy

Kumiko, ugyanerre gondoltam én is, hogy Akanénak is vannak ám még karakterei. xD
Amúgy az volt a szerencsém, hogy kb. 20 mondatot töröltem ki, de azt olyan jól levezettem előtte gondolatban, hogy csak újra kellett fogalmaznom. : ))
Eh, nem lennék laptopon, ha jó lenne a gépem, de már megint bemondta az unalmast. xD
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:10

Úgy érzem, hogy most előveszem a számológépemet... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:14

Én a laptopom nélkül létezni sem tudnék xD De lehet ha lenne számítógépem, akkor másképp állnék hozzá. Én anno arra hivatkozva, hogy árban kb uannyi laptopot kértem, mondván az hely takarékos, és könnyebben szállítható. Nem bántam meg, nagyon szeretem a kisdrágámat.
Mellesleg én 2 mondatot sem tudok jól visszaidézni, de már régóta tudom, hogy ez egy nagy hiányosságom... Megszoktam. Mindig csodáltam azokat az embereket, akik meg tudnak jegyezni dolgokat. *utált memorizálni, mert sosem ment*

Robert: sok sikert Very Happy
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:18

Erőteljes gondolkozás után, miszerint nekem hány karakterem is van, és hogyan is hívják őket, kiszámoltam, hogy akkor sem előzőm meg Akanét, hogyha mindegyik karakteremet összeadom. De a Tornerans történelme során akkor is én írtam a legtöbb hozzászólást, amennyiben az összes fórumot beleszámoljuk. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:21

Még szép... Azért az rossz lenne, ha nem te írtad volna a legtöbb hozzászólást xD Vagy legalábbis fura. De mindegy.

Most hogy van egy kis időm elkezdem megírni a házi feladatokat... Kezdjetek félni, hamarosan rengeteg javítani való érkezik... ~Kellenek a pontok~
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:27

Hajrá Kumiko, majd valamikor én is folytatom a házi írást. Very Happy Csak én már szinte minden házit megírtam, nem sok minden maradt. xD
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:31

Hát én csak kettőt írtam meg, szval van mit xD Abból is az egyiket neked írtam még régen xD De most időm mint a tenger... Szóval semmi sem állíthat meg. *Max a tématerv írás... de azt még mindig nem tudja micsoda és hogyan kell megírni szóval várhat xD*
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:40

Hajrá, várom a javítani valókat. Razz
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:43

Tééényleg, azt hiszem, hogy te voltál, aki elsőnek írt számmisztika házit. Very Happy Milyen régen volt már. xD
Én egyelőre a hszeimet pótlom, mert ha eszembe jut, milyen régóta tartozom, mindig érett paradicsomszínű lesz az arcom Laughing

A kis magabiztos. Razz
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:54

Megszámoltam: 55 házit tudok megírni xD És akkor csak hogy Robert örüljön a bájitaltannal meg az illuziómágiával fogom kezdeni xD
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:57

Úr isten. O.O Ennyire sok óra van? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 14:03

Ez igazából csak 13 tantárgy... Szóval nem mindenből van feltöltve anyag... és egyébként több, mert ugye én másodikos vagyok, szóval ahol van első meg másod évfolyam ott az elsőst nem számoltam bele. Meg persze már írtam is párat.

Amelie: igen én is úgy emlékszem, hogy az első voltam Smile
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 14:09

Nekem is sok házit lehetne írni, mert idén maximum egyet-kettőt írtam még én is. De szerintem nem is fogok többet.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 14:13

Neked nem is nagyon kell szerintem xD Amúgy nem vagyok kreatív hangulatomban, szval ne várj majd nagyon kreatív házikat. *Már nem törekszik maximum pontszámra*
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 15:12

Én meg közben megírtam a hszt. *büszke fej* Már csak nyolc van vissza kb. xD
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 15:14

Én legjobb tudomásom szerint most senkinek sem lógok hsz-szel Smile

Am ügyi vagy Amy, én írtam két házit BIT-ből. Bár abból nincs is több Sad
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 15:20

Legalább Gerry javíthat házit. : ))

Nekem a másik gépen szépen táblázatba volt szedve, hogy kinek tartozom, most úgy szedegetem össze, de először gynt-re írok, aztán folytatom a többi játékot. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 15:21

Csak, hogy ne bízzátok el magatokat...

Pár nap, és kikerülnek a Rúnamágia emelt órái is Very Happy Hahaha...házival együtt persze.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 30 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 30 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
30 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés