Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 19 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Michael Bloxham
Diák - Extremus
Michael Bloxham

Férfi Bika Jelige : Művészetek hercege, a zongora és a gitár védőszentje
Hozzászólások : 280
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 14:06

Akkor legyél vidéki kampányfőnök. ^^ Ott úgyse értenek semmit az emberek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 14:16

Kikérem magamnak a vidékiek nevében Sad

Ne haragudj, de ez nagyon általánosított. Garantált, hogy tudok én is, és a vidékiek java olyat, amit te nem Smile Nem szabad lenézni ilyen szinten senkit. Nekem magyarországiak vannak, s nem vidékiek, meg fővárosiak.
Neked jól esik ha azt mondja valaki, hogy okostojás pesti? Nem hiszem:))

Szerk: Megjegyzem a külhonban élőkkel sincs semmi bajom:)
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 14:26

Azért ez erősen sértő. o.O Én is vidéki vagyok, mert ugyebár nem vagyok fővárosi, hanem nyíregyházi mégis, érdekes mód, már nem tudom hányadik verseny országos döntőjébe hívnak be, ráadásul totál különböző tantárgyakból. Érdekes mód a pestiek 99%-a erről álmodni sem mer, szóval azért az ilyennel nagyon óvatosan, mert nem a várostól függ, hogy ki milyen tudással rendelkezik.

Update #1: Ha nagyon köcsög lennék, én is mondhatnám, hogy a pestieknek meg egy kis illemet kellene tanulniuk, ugyanis ez eléggé tahó megnyilvánulás, már bocsánat. Nem utállak érte, de azért az ilyennel nagyon óvatosan kell bánni, mert logikátlan baromság.
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 14:29

Bezony, egy más városban élő ember is lehet ugyanolyan okos és eszes, mint egy pesti. ^^ Emellett nem szeretem, ha egy pesti vidékként asszociál pl Fehérvárra, ami anno koronázó város volt. Nekem ez a város az otthonom, és nem szeretem, ha degradálóan ítélkeznek róla, csak mert nem Bp., és nem főváros. :/
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 14:31

Arról nem is beszélve, hogy nem egy olyan oldalon kellene ezzel előjönnöd, ahol zömében vidékiek játszanak, és igenis jól, ami már eleve bizonyító hatással van arra nézve, hogy bezony nincs igazad Smile
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 14:31

Nyíregyháza sem szó szerint vidék, mert megyei jogú nagyváros, de a hivatalos megnevezések szerint ami nem főváros, az elméletben vidék.
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 14:37

Falun élek, de oda nem adnám még egy kisvárosért sem a csendet, nyugalmat, a friss levegőt. Az emberközelséget, a lehetőséget, hogy pár perc alatt kiérek a községből, és élvezem a friss fű, virág illatát, a szmog helyett. Ha más le is nézi, én szívesebben megyek ki szekérrel, vagy lóháton a határba és szénát gyűjtsek kézzel, vasvillával. Paraszt vagyok, a szó azon értelmében, amit valójában jelent, s nem úgy, ahogy azt manapság emlegetik, és büszke vagyok ráSmile Ami nem azt jelenti, hogy nincs meg a magamhoz való eszem.
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 14:42

Egen, tudom, hogy ha nem főváros, akkor vidék, de nem mindegy, hogy milyen közegben használják ezt a szót. Mert lehet természetes, és lehet degradáló, sértő.
Amúgy meg éltem Pesten, három évig, és azóta nem merek késő éjjel egyedül mászkálni az utcán.
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 14:47

És velem mernél? Very Happy Amúgy mindegy, hagyjuk a témát, biztos vagyok benne, hogy nem úgy gondolta Michael a dolgot, vagy valami félreírhatott, de attól függetlenül is, az ilyennel szerintem nagyon óvatosan. ^^"
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 14:50

Persze hogy, ez nem is volt kérdéses. Very Happy Amúgy, ha úgy jön ki, és egyedül kell haza jönnöm késő este, akkor énekelni szoktam, mert zavar a fene nagy csönd. Laughing
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 14:57

*elképzeli Tündérbogyó, amint nagyban énekelget hazafelé menet, néha cifrázva pár tánclépéssel, és jééé, el tudja képzelni, mert kinézi belőle Laughing* szeri van xD

amúgy még egy megjegyzés ehhez a pesti-vidéki dologhoz. he? ha én most felköltözök pestre, akkor okos leszek? xD azért vegyük figyelembe, hogy az ott élők többsége nem ott született, aztán mégis... Vidéki vagyok, ki nem állom Pestet, és soha az életben nem akarnék önszántamból ott élni. Viszont tudom, hogy a boci nem lila, ami sok fővárosiról a felmérések szerint nem mondható el xD egyébként ezen még azóta is szakadok, hogy hallottam... Laughing
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 14:59

Nekem a kedvencem a "Kiről nevezték el a Kossuth teret?" "Nem tudom." Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:01

Nyüff >.< Ilyenről ne is beszéljünk, mert szart se számít hol él az ember, lényeg, hogy boldog és meg van elégedve ott ahol él. PONT!

És ha már a boci nem lila, ki szereti a MILKÁÁÁÁT??? xDDD Akanéról tudom hogy, néha tűzön-vízen átküzdené magát érte xDDD
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:03

Milka nyammm! Főként az epres xD

Mark, a grafikaisra válaszolva: köszi *___* bár én csak azt tudom rá mondani, hogy olyan... piros. Laughing
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:07

Nick, főleg ha webcamon Wia eszi előttem xDDDD

(Az előző témához meg nem szólnék, sem energiám, sem lelkierőm nincs most ehhez :/)

Ésésésés látjátok az aláírásomat? *_* Nyuhh >.< *mutogat bőszen Mark felé*


A hozzászólást Akane Achironu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 25 2010, 15:07-kor.
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:07

Milka *.* Epres. *.* Mindent megadok érte. Very Happy Nekem sincs szívem otthagyni a boltba, amikor olyan szép szemekkel néz rám. Very Happy Amélie-nek pedig megveszem a komplett Milka csokigyárat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:10

Cailin, drága, persze, hogy szoktam közben sasszézni, a 220-szal dobogó szívem ütemére xD Persze, hogy szeri van. <3 Very Happy

Óóó, epres milka csoki, mogyorós milka csoki, nugát krémes milka csoki, naaagy milka csoki, kicsi milka csoki... *.* Rólam mintázták Gombóc Artúrt a Pom-Pomban Laughing

Akane, szép az aláírásod, és én már láttam, mielőtt megkaptad volna. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:12

juuuuj, Mark, ez megint gyönyörűséges lett *_____* csináld már meg TCre a galériádat, ember! >.<

jóvanna, már képzelegni sem lehet??? Laughing csokifil tündérbogyó xD
Vissza az elejére Go down
Christian Blackstone
Tanár
Christian Blackstone

Kos Hozzászólások : 39
Tantárgy(ak) : Illúziómágia tanár
Kor : 45

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:15

Én is jövök mutogatni a Nick által készített aláírásomat, bár ez van beállítva Akanénak is. ^^ Mi mindent megosztunk Akanéval, ugye? Razz
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:18

Még a születésnapunkat is xD
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:19

Wáááájjjj, Chris ezt nem kell világgá kürtölni!!!!! Legközelebb a nevemet hagyd le róla, plízzz xDD
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:22

Én is feléd mutogattam xDDD Egyébként is, nagyon jó lett, ne szerénykedj >.<
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:26

sztem arra céloz, h ne buktassátok le multi-fronton... Laughing
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:27

Cailin, azon vagyok csak annyi minden dolgom van vagy a suliban vagy itt, hogy nemigaz. >.< Meg amúgy is, ezek a TC-sekéhez képest semmik >.<

Edit: és nem nem azért mondtam xDDD


A hozzászólást Mark Anthony Cooper összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 25 2010, 15:43-kor.
Vissza az elejére Go down
Michael Bloxham
Diák - Extremus
Michael Bloxham

Férfi Bika Jelige : Művészetek hercege, a zongora és a gitár védőszentje
Hozzászólások : 280
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 15:29

Én ezt nem olyan vidékre értettem, az én szótáram szerint a vidék a falu, és azért jutott eszembe, mert tegnap néztem régebbi Showder Clubbokat, és ezen poénkodott két csávó. De tudom, hogy rossz poén volt, és falun is vannak olyanok.
Update: És Marknak igaza van, nem a lakhely a lényeg. Én is voltam országos versenyeken, és észrevettem, hogy baromi kevés Pesti van, és tényleg vannak is városi fenegyerekek, akik azt gondolják magukról, hogy ők a királyak, de pl. a Kossuth teres cucc is valós történet, nem kitalálták, szóval.. xD
Bocs, ha megsértettem valakit, mindig sikerül félreértetnem magam. xD


A hozzászólást Michael Bloxham összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 25 2010, 15:33-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 19 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 19 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
19 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés