Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Színpróbálgatások - Page 2 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Színpróbálgatások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Bitta Gewinn
Diák - Pilluamuleto
Bitta Gewinn

nő Nyilas Jelige : Ifjú, balhés féltünde
Hozzászólások : 469
Évfolyam : Második
Kor : 50

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 21:02

de kéne váltanom xD
Vissza az elejére Go down
Susanna Hillien
Diák - Extremus
Susanna Hillien

Hozzászólások : 530
Tantárgy(ak) : Gyom-, és Gyógynövénytan tanársegéd
Évfolyam : Második

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 21:04

Szerintem valami zöldes legyen. ^^
Vissza az elejére Go down
Bitta Gewinn
Diák - Pilluamuleto
Bitta Gewinn

nő Nyilas Jelige : Ifjú, balhés féltünde
Hozzászólások : 469
Évfolyam : Második
Kor : 50

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 10 2009, 22:57

ez

ez

ez

ez

ez

ez

ez

ez

ez

ez

ez

vagy ez

legyen a színem? Vélemény?Very Happy

Valaki segít választani? x)
Vissza az elejére Go down
Susanna Hillien
Diák - Extremus
Susanna Hillien

Hozzászólások : 530
Tantárgy(ak) : Gyom-, és Gyógynövénytan tanársegéd
Évfolyam : Második

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 10 2009, 22:59

Első. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zoe Westwood
Diák - Pugnax
Zoe Westwood

nő Rák Jelige : Vigyázz életveszélyes övezet!
Hozzászólások : 79
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 10 2009, 23:10

Szerintem a "vagy ez" legyen
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 11 2009, 13:57

Nya akkor én is XD

esetleg ez
vagy ez
netán ez
... van még
ohh vagy ez?
cukiiiiik XD
de jóóóó
van másik:D
jaj már nem látok
zöld mérgezés XD
váááá asszem ennyi...
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 11 2009, 14:56

Ez talán
Vissza az elejére Go down
Bitta Gewinn
Diák - Pilluamuleto
Bitta Gewinn

nő Nyilas Jelige : Ifjú, balhés féltünde
Hozzászólások : 469
Évfolyam : Második
Kor : 50

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 13:00

Köszönöm mindenkinek aki nekem segített.

Kami neked a Cukiiik menne Very Happy
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 21:52

powderblue?
peachpuff?
aliceblue?
antiquewhite?
bisque?
blanchedalmond?
lemonchiffon?
lightgoldenrodyellow? hú, de nehéz neve van Razz
lightyellow?
mistyrose?
Vissza az elejére Go down
Zoe Westwood
Diák - Pugnax
Zoe Westwood

nő Rák Jelige : Vigyázz életveszélyes övezet!
Hozzászólások : 79
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 22:16

szerintem ez legyen. nekem ez tetszik ^^
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 22:18

Nekem is ez tetszik a legjobban, köszi:))
Vissza az elejére Go down
Vendég



Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 22:27

Első körben színek felől érdeklődnék. Kinek melyik jön, be? Razz

1. Elég sötét, egyáltalán jól látszódik?
2. Jó pár árnyalattal világosabb...
3. És most a kettő közötti.
4. Ugye megy a szememhez? *-*
5. Hm... Hosszú, de ha tetszetős, akkor felírom egy lapra.
6. 5. szín sötétlenített változata.
7. 6. szín világosított változata, 5. szín kétszeresen kifakítva.
8. Hm, hm... De nehéz dönteni.
9. Kis szürkés-kék, na?
10. Elméletbe a lila színcsoport alatt van, de hát...
11. Ez meg a kékek között. De itt olyan zöldes.
12. Vissza a szürkékhez.
13. A 12.-esben megtaláltam a rejtett írásom. ^_^
14. Eskü ez jobb, mintha ruhákat nézegetnék. *-*
15. És ezzel zárom. Nem kínozom tovább a nézőket. ^_^ De szerintem ez a legjobb.
15. + 1. Komolyan utolsó, az előbbi az csak utolsó előtti volt. ^_^"

Lehet válogatni, szívesen fogadom a véleményeket. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 22:29

15, vagy 15+1 Very Happy szépek *-*

én fölírtam a monitorom szélére a színkódokat XD
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 22:42

Szerintem 15 ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég



Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 22:46

Akkor marad a 15.-ös. Becsületes színkód nevén: #8499a5 ^_^
Kumiko téged meg elkaplak egy szoba beosztásra. Razz

Amúgy félkövérrel esetleg? (Csak nem hagyja abba.)
Vagy oldal szelet kapottal?
Vagy a naturalizmus kedvéért, simán? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég



Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 13:03

Szerintem legyen félkövér, Catherine! Smile

Na és én jövöök!

Legyen ez?
Vagy ez?
Esetleg ez?
Vagy talán ez a legjobb?

Légyszíí segítsetek! Tanácstalan vagyok ^^
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 13:06

Őszintén szólva Rosina, én nem látok különbséget xD
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 13:13

Szerintem a második, vagy a harmadik, az jobban megy a bőrszínhez. Very Happy De nagy különbséget én sem látok, és azt a kicsit is csak akkor, ha hátradöntöm a laptop monitorját. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég



Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 13:21

Pedig van különbség! Laughing
És az számít! Razz
Akkor lesz a második:)
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 13:31

Robi!!! Ez nekem eszembe nem jutott volna. De ledöntöttem és lássatok csodát: Láttam a különbséget.

Szerintem is a második ^^
Vissza az elejére Go down
Tighe Ceallagh
Diák - Pugnax
Tighe Ceallagh

Férfi Halak Hozzászólások : 80
Évfolyam : Második
Kor : 39

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 13:21

hdgsfdsfdsfjdhsjfdhshsdh
Vissza az elejére Go down
Vendég



Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 15:02

Az élet nem más, mint egy villámlás az égen. Elszalad, mint gyors hegyi csermely.

Az élet nem más, mint egy villámlás az égen. Elszalad, mint gyors hegyi csermely.

Az élet nem más, mint egy villámlás az égen. Elszalad, mint gyors hegyi csermely.
Vissza az elejére Go down
Stella Matthews
Diák - Extremus
Stella Matthews

nő Kos Jelige : Az Érintésmániás
Hozzászólások : 127
Évfolyam : Második
Kor : 30

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 16:51

Igen, nagyon szeretlek, senki mást nem szerettem így, és éppen ezért megyek el, mert ha maradok, az álom valósággá változik, és akkor majd birtokolni akarlak, azt akarom, hogy az enyém legyen az életed... De nem, nem akarom, hogy a mi szerelmünk is rabszolgasággá változzon. Jobb, ha megmarad álomnak.

Igen, nagyon szeretlek, senki mást nem szerettem így, és éppen ezért megyek el, mert ha maradok, az álom valósággá változik, és akkor majd birtokolni akarlak, azt akarom, hogy az enyém legyen az életed... De nem, nem akarom, hogy a mi szerelmünk is rabszolgasággá változzon. Jobb, ha megmarad álomnak.

Igen, nagyon szeretlek, senki mást nem szerettem így, és éppen ezért megyek el, mert ha maradok, az álom valósággá változik, és akkor majd birtokolni akarlak, azt akarom, hogy az enyém legyen az életed... De nem, nem akarom, hogy a mi szerelmünk is rabszolgasággá változzon. Jobb, ha megmarad álomnak.

Igen, nagyon szeretlek, senki mást nem szerettem így, és éppen ezért megyek el, mert ha maradok, az álom valósággá változik, és akkor majd birtokolni akarlak, azt akarom, hogy az enyém legyen az életed... De nem, nem akarom, hogy a mi szerelmünk is rabszolgasággá változzon. Jobb, ha megmarad álomnak.

Igen, nagyon szeretlek, senki mást nem szerettem így, és éppen ezért megyek el, mert ha maradok, az álom valósággá változik, és akkor majd birtokolni akarlak, azt akarom, hogy az enyém legyen az életed... De nem, nem akarom, hogy a mi szerelmünk is rabszolgasággá változzon. Jobb, ha megmarad álomnak.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 17:07

Igen, nagyon szeretlek, senki mást nem szerettem így, és éppen ezért megyek el, mert ha maradok, az álom valósággá változik, és akkor majd birtokolni akarlak, azt akarom, hogy az enyém legyen az életed... De nem, nem akarom, hogy a mi szerelmünk is rabszolgasággá változzon. Jobb, ha megmarad álomnak.

Igen, nagyon szeretlek, senki mást nem szerettem így, és éppen ezért megyek el, mert ha maradok, az álom valósággá változik, és akkor majd birtokolni akarlak, azt akarom, hogy az enyém legyen az életed... De nem, nem akarom, hogy a mi szerelmünk is rabszolgasággá változzon. Jobb, ha megmarad álomnak.

Igen, nagyon szeretlek, senki mást nem szerettem így, és éppen ezért megyek el, mert ha maradok, az álom valósággá változik, és akkor majd birtokolni akarlak, azt akarom, hogy az enyém legyen az életed... De nem, nem akarom, hogy a mi szerelmünk is rabszolgasággá változzon. Jobb, ha megmarad álomnak.

Igen, nagyon szeretlek, senki mást nem szerettem így, és éppen ezért megyek el, mert ha maradok, az álom valósággá változik, és akkor majd birtokolni akarlak, azt akarom, hogy az enyém legyen az életed... De nem, nem akarom, hogy a mi szerelmünk is rabszolgasággá változzon. Jobb, ha megmarad álomnak.

Igen, nagyon szeretlek, senki mást nem szerettem így, és éppen ezért megyek el, mert ha maradok, az álom valósággá változik, és akkor majd birtokolni akarlak, azt akarom, hogy az enyém legyen az életed... De nem, nem akarom, hogy a mi szerelmünk is rabszolgasággá változzon. Jobb, ha megmarad álomnak.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 48

Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 27 2009, 21:56

Színpróbálgatások - Page 2 Dorothea
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján. #FFA07A
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján.#FF7D40
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján.#FF7F24
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján.#EE7942
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján.#FF6103
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján. #FBA16C
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján. #FFDAB9
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján. #EECBAD
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján. #EDC393
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján. #FCD59C
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján. #FFD39B
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján. #EDDA74
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján. #7F5A58
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján. #ECD872
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján. #EDE275
... de halvány, akár a színes kapuablak árnya augusztusi délkor a kapualján. #B38481
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Színpróbálgatások - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Színpróbálgatások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés