Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Színpróbálgatások - Page 9 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Színpróbálgatások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
Jilian de Hexen
Diák - Extremus
Jilian de Hexen

nő Hozzászólások : 6
Évfolyam : Első

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 11:44

ez
ez
ez
ez
ez
ez
ez
Nah , vélemény?
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 11:48

Szerintem első, vagy valamilyen világosszürke, mattszín illene a képedhez. :]
Vissza az elejére Go down
Jilian de Hexen
Diák - Extremus
Jilian de Hexen

nő Hozzászólások : 6
Évfolyam : Első

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 12:18

köszi Smile én is így gondoltam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Annie Morgan
Diák - Pugnax
Annie Morgan

Nyilas Hozzászólások : 43
Évfolyam : Első
Kor : 30

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 12:49

Színt keresek...
nem az életembe...
hanem...
az avimhoz...
mert nem írhatok
szimplán fehérrel...
az olyan...
snassz lenne.

Ha valakinek van jobb ötlete, szívesen veszek tanácsot. Smile
Vissza az elejére Go down
Raphael Wyld
Prefektus - Pugnax
Raphael Wyld

Férfi Mérleg Jelige : A Szerelhetetlen avagy a Raphy-nált
Hozzászólások : 190
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 13:34

Szerintem az első, de keresgéltem még néhány színt neked:

Színpróbálgatások - Page 9 5m05ec
Baracknak mondanám, vagy inkább olyan bőrszínűnek. #FFCC99
Elég halovány szín, de talán jól mutat ezen a fórumalapon. #FCE6C9
Nem is tudom minek mondjam... Halvány bordó? #CD5C5C
Ez megint egy olyan szín ami nem tudom, hogy mit keres ott ahol van. #FC9E70
Jöjjön az user nagy kedvence, a rózsaszín. Very Happy #FC9BB2

Remélem valamelyik megtetszik, ha meg nem, akkor az említett egyest szín javasolnám. ^^
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 13:42

Szerintem Raphy első színe lenne a legjobb, vagy a második. Smile Jilian, neked pedig szívesen. :]
Vissza az elejére Go down
Annie Morgan
Diák - Pugnax
Annie Morgan

Nyilas Hozzászólások : 43
Évfolyam : Első
Kor : 30

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 13:45

Jó, akkor, ha már ketten is megegyeznek ugyanabban a színben, akkor kipróbálom, hogy vajh igazuk van e. Very Happy

Ha nem, akkor még szenvedek egy órát ezzel, mert arra is képes vagyok. : )

Szerk: a második nyert, szimpi a színe. Smile Köszöntem szépen a segítséget. ^_^
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 16:26

Színpróbálgatások - Page 9 34gx56x
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #FFA07A
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #EDC393
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #c08c7e
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #F6A8B6
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #301300
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #482000
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #BFEFFF
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #BCEE68
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #79973F
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #543948
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #4F2F4F


Nekem személy szerint a 4., az 5. és a 7. tetszik a legjobban. : )
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 16:29

*besomfordál és megnézi, hogy miket is ajánlott neki kedves, öreg nénje : DDD *
*dobpergééés*

a nyerteeees nem más, mint az 5. : ))))

a 7. valahogy túlvilágos volt nekem a 4. meg olyan nem tudom milyen : DD *szorongat, köszönööööm*

A néni még oké, de mióta vagyok öreg is? xD Amúgy meg szívesen, máskor is. : ) *ölel*
Amy voltam : )
Vissza az elejére Go down
Faustino Costa
Egyéb személy
Faustino Costa

Hozzászólások : 3

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 23:23

Színpróbálgatások - Page 9 F2
Anyámnak a születésem után voltak reggeli rosszullétei. LightGoldenRodYellow
Anyámnak a születésem után voltak reggeli rosszullétei. #EDC393
Anyámnak a születésem után voltak reggeli rosszullétei. Moccasin
Anyámnak a születésem után voltak reggeli rosszullétei. PapayaWhip
Anyámnak a születésem után voltak reggeli rosszullétei. PeachPuff
Anyámnak a születésem után voltak reggeli rosszullétei. saddlebrown
Anyámnak a születésem után voltak reggeli rosszullétei. Tan
Anyámnak a születésem után voltak reggeli rosszullétei. Wheat
Anyámnak a születésem után voltak reggeli rosszullétei. AntiqueWhite
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 19 2010, 19:16

Szerintem mindegyik jó, bár az a nagyon sötét barna nem annyira illik a képhez... Bár ez csak az én véleményem...

És egy kérés: Valaki nem tudna nekem is ajánlani egy új színt?
Vissza az elejére Go down
Faustino Costa
Egyéb személy
Faustino Costa

Hozzászólások : 3

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 19 2010, 20:06

Szerintem a képhez illik, csak ezen a hátteren nagyon csúnya Very Happy Szerintem a te képedhez jöhetne valamilyen kékes szín. ^^
Vissza az elejére Go down
Faustino Costa
Egyéb személy
Faustino Costa

Hozzászólások : 3

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 19 2010, 20:15

Színpróbálgatások - Page 9 Konidik-1
Érdekes arca van. Érdekes hogy ez egy arc. CadetBlue
Érdekes arca van. Érdekes hogy ez egy arc. Navy
Érdekes arca van. Érdekes hogy ez egy arc. CornflowerBlue

vagy nem.. ^^'

Érdekes arca van. Érdekes hogy ez egy arc. #90949f
Érdekes arca van. Érdekes hogy ez egy arc. #3b3e47
Érdekes arca van. Érdekes hogy ez egy arc. #b0b7a7
Érdekes arca van. Érdekes hogy ez egy arc. #f7d6d1
Érdekes arca van. Érdekes hogy ez egy arc. #793536

Hát passzolok Very Happy nem jók ezek nagyon, max a b0b7a7
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Május 20 2010, 19:33

Megpróbálom ezt.
Nem hiszem, hogy megbotlottam és elestem. Inkább úgy gondolom, hogy megint ki kell állnom egy próbát, ami megtanít a következő lépésre.
Paulo Coelho

Na milyen?
#b0b7a7
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeKedd Május 25 2010, 09:59

- Az ember néha hamarabb kiönti a szívét egy idegennek, mint azoknak, akiket ismer. Miért van ez így?
- Talán azért, mert az idegen olyannak lát bennünket, mint amilyenek vagyunk, s nem olyannak, amilyennek látni szeretne.
Carlos Ruiz Zafón- Azure


A barátság férfi és nő között azoknak a házassága, akik nem hálhatnak egymással.
Jules Renard -Beige


Egy nap majd hirtelen eltűnök, de fanyar emlékeztetőül ott marad utánam a mosolyom mesterkélt melege, a szám sarkának hazug kunkora, amit bohócokon, reménytelenül szomorú embereken meg a Disney-filmek gazfickóin lehet látni. Én vagyok az a lány a bulikról meg piknikekről készült fotókon, aki, amúgy szemre, csupa vibrálás és csupa élet, s aki valójában hamarosan elmegy. Biztosíthatlak, amikor újra rápillantasz arra a képre, én már nem leszek rajta. Ki leszek törölve a történelemből, akárcsak az árulók a Szovjetunióban. Mert minden elmúló nappal egyre láthatatlanabbnak érzem magam, egyre jobban beborít a sötétség, egyik rétege a másik után, s csak úgy fuldoklom a nyári hőségben, a napsütésben, amelynek már csak az égető hevét érzem, de a fényét nem látom.
Elizabeth Lee Wurtzel -Antiquewhite


Ön a barátom. (...) Nyomorult életem egyetlen vigasza, akit az ég adott nekem. Ha kissé későn is, de végül is nekem adta ezt a megbecsülhetetlen ajándékot, és hálát mondok ezért. Abban a pillanatban, amikor örökre búcsút veszek öntől, azt kívánom, találja meg a boldogságot és mindazt a jót, amit megérdemel.
Alexandre Dumas -Aliceblue


A féltékenység nagyon erős érzés. Beleeszi magát a lélekbe, és az áldozata már nem tud bízni senkiben. Megkérdőjelezi az életét, kritizálja a családját és az úgynevezett barátait. Megbolondul, veszélyes emberekkel ismerkedik össze.
Martina Cole -Blanchedalmond


Szeretni nehéz. Ha szeretsz, az nem jelenti azt, hogy téged is szeretnek, pedig szeretve lenni jó, és még jobb, ha ezt a tudomásunkra is hozzák. Eltelhetnek évek úgy, hogy becsapod az agyad, de attól még nem lesz igaz, amit hiszel.
Tihanyi Márk-burlywood


Nem akartam szeretni őt, (...) ki akartam irtani szívemből a szerelem csíráját is, de most, hogy újra láttam, ezek a csírák új erőre kaptak, kizöldültek. Szeretnem kellett, pedig rám se nézett.
Charlotte Bronte -Cornsilk


A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak - amíg a fejedben vannak, határtalannak tűnnek, de kimondva jelentéktelenné válnak. Ám azt hiszem, többről van itt szó. A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. S ha mégis megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs, aki megértsen.
Stephen King -Darkkhaki


Senki sem érdemli meg a könnyeidet, aki pedig megérdemli, az nem fog sírásra késztetni.
Gabriel García Márquez- floralwhite
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeKedd Május 25 2010, 10:33

Az Antiquewhite és a beige szerintem jó lenne Smile Mondjuk én nem értek hozzá :S

“Ha valamit nem szeretsz, változtass rajta! Ha változtatni nem tudsz, változtass azon, ahogy gondolkodsz róla! Csak ne panaszkodj!” (Maya Angelou) - Aliceblue

“Ha valamit nem szeretsz, változtass rajta! Ha változtatni nem tudsz, változtass azon, ahogy gondolkodsz róla! Csak ne panaszkodj!” (Maya Angelou) - Cornflowerblue //Wáá, de nehéz leírni :/ //

“Ha valamit nem szeretsz, változtass rajta! Ha változtatni nem tudsz, változtass azon, ahogy gondolkodsz róla! Csak ne panaszkodj!” (Maya Angelou) - Lightblue //Mondjuk ez van most is...//

“Ha valamit nem szeretsz, változtass rajta! Ha változtatni nem tudsz, változtass azon, ahogy gondolkodsz róla! Csak ne panaszkodj!” (Maya Angelou) - Deepskyblue

“Ha valamit nem szeretsz, változtass rajta! Ha változtatni nem tudsz, változtass azon, ahogy gondolkodsz róla! Csak ne panaszkodj!” (Maya Angelou) - Dodgerblue

“Ha valamit nem szeretsz, változtass rajta! Ha változtatni nem tudsz, változtass azon, ahogy gondolkodsz róla! Csak ne panaszkodj!” (Maya Angelou) - Lightcyan

“Ha valamit nem szeretsz, változtass rajta! Ha változtatni nem tudsz, változtass azon, ahogy gondolkodsz róla! Csak ne panaszkodj!” (Maya Angelou) - Lightsteelblue

“Talán különös dolog ilyet mondani, de egyedül a fejlődésben, az átalakulásban és a változásban találhatjuk meg az igazi biztonságot.”
(Anne Morrow Lindbergh) - Azure


“Talán különös dolog ilyet mondani, de egyedül a fejlődésben, az átalakulásban és a változásban találhatjuk meg az igazi biztonságot.”
(Anne Morrow Lindbergh) - Floralwhite


“Talán különös dolog ilyet mondani, de egyedül a fejlődésben, az átalakulásban és a változásban találhatjuk meg az igazi biztonságot.”
(Anne Morrow Lindbergh) - Ivory


“Talán különös dolog ilyet mondani, de egyedül a fejlődésben, az átalakulásban és a változásban találhatjuk meg az igazi biztonságot.”
(Anne Morrow Lindbergh) - Lavender


“Talán különös dolog ilyet mondani, de egyedül a fejlődésben, az átalakulásban és a változásban találhatjuk meg az igazi biztonságot.”
(Anne Morrow Lindbergh) - Linen


És még mindig lenne pár ötletem... Asszem azokat inkább megtartom magamnak, így is elég nehéz lesz választani. Szóval, ki mit ajánl? Smile


A hozzászólást Melinda Warren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 25 2010, 11:12-kor.
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeKedd Május 25 2010, 11:01

Még gondolkozom...am az elsőben elírtad a kódot Razz
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimeKedd Május 25 2010, 11:13

Uhh.. Köszi, hogy szóltál Smile
Vissza az elejére Go down
Chrissy Septon
Diák - Extremus
Chrissy Septon

nő Oroszlán Jelige : Manó alakú angyalka
Hozzászólások : 10
Évfolyam : Első
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimePént. Jún. 25 2010, 18:51

Mivel megvan ez a gyönyörű kép Gerardnak köszönhetően valami színt is szeretnék hozzá.^^ Íme az alternatívák:

“Sokan elengedik az élet apró örömeit, miközben a nagy boldogságot várják.” darkred
“Sokan elengedik az élet apró örömeit, miközben a nagy boldogságot várják.” sandybrown
“Sokan elengedik az élet apró örömeit, miközben a nagy boldogságot várják.” goldenrod
“Sokan elengedik az élet apró örömeit, miközben a nagy boldogságot várják.” darkgoldenrod
“Sokan elengedik az élet apró örömeit, miközben a nagy boldogságot várják.” peru
“Sokan elengedik az élet apró örömeit, miközben a nagy boldogságot várják.” moccasin
“Sokan elengedik az élet apró örömeit, miközben a nagy boldogságot várják.” burlywood

Várom az ötleteket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ameth Saiida
Diák - Pilluamuleto
Ameth Saiida

nő Vízöntő Jelige : Lilát lilával.
Hozzászólások : 31
Évfolyam : Első
Kor : 30

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimePént. Jún. 25 2010, 19:16

szerintem a peru illik hozzá és még olvasható is ^^
Vissza az elejére Go down
Chrissy Septon
Diák - Extremus
Chrissy Septon

nő Oroszlán Jelige : Manó alakú angyalka
Hozzászólások : 10
Évfolyam : Első
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitimePént. Jún. 25 2010, 19:20

Igen én is a perun gondolkodtam, viszont még a moccasin is elég jól passzol a képhez. Nem tudom melyik lenne a jobb. Very Happy

Ápdéjt: Asszem a moccasin-nél maradok.^^Az világosabb és jobban olvasható.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Színpróbálgatások - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Színpróbálgatások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés