Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Színpróbálgatások - Page 6 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Színpróbálgatások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Lucy Williams
Diák - Pilluamuleto
Lucy Williams

nő Nyilas Hozzászólások : 125
Évfolyam : Első
Kor : 30

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 22:07

Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez?

Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez?

Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez?

Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez? Vajon mi illik Lucy új képéhez?

Segítséget elfogadok, és örülök neki^^ =)
Vissza az elejére Go down
Dorian Le Sarte
Diák - Pilluamuleto
Dorian Le Sarte

Férfi Bika Hozzászólások : 188
Évfolyam : Első
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 22:09

Szerintem legjobban a harmadik illik, esetleg a második... (:
Vissza az elejére Go down
Lucy Williams
Diák - Pilluamuleto
Lucy Williams

nő Nyilas Hozzászólások : 125
Évfolyam : Első
Kor : 30

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 22:11

Nekem is a 3. tetszik legjobban ezek közül, a 2. szentem túl halvány.. Nem tom, majd még kialakul, de köszi Smile
Vissza az elejére Go down
Dorian Le Sarte
Diák - Pilluamuleto
Dorian Le Sarte

Férfi Bika Hozzászólások : 188
Évfolyam : Első
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 22:34

Szívesen. (:
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 23:41

Izzy Maddison írta:
Noel, hozzád remekül illene ez az orgonalila:D:D:D
Jaa, hogy most nem neked keresünk színt? Nem baaaj!

Kösz, Izzy, ezért szeretlek én téged. xD Ám az a halványkék nem is olyan rossz, csak karakterhez nem illik.

Stephano, ha neked az tetszik, az tetszik, de legalább sikerült. :-)

Isa, a másodikból nem látsz semmit, az nem jó. Akkor már a 3.
Vissza az elejére Go down
Dorian Le Sarte
Diák - Pilluamuleto
Dorian Le Sarte

Férfi Bika Hozzászólások : 188
Évfolyam : Első
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 00:43

Noel drága, azt irtam legjobban a harmadik tetszik és esetleg a második. Razz
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 21:25

A bölcs bagoly

A tudós bagolyné tojt egy kis utódot,
de az nem lett okos, sőt inkább ütődött.
Atyja, a nagyhírű egyetemi dékán
sokat bosszankodott lüke ivadékán.
Hasztalan unszolta:
- Magolj,
fiam, bagoly!
Hiába korholta, intette,
kölkét ez csak untatta.

Utálta az egyetemet, órák alatt legyet evett.
Nem csoda hát, hogy a halálmadár-vizsgán
csak ücsörgött és pislogott pislán.
- Huss!
Rivallt rá az elnök-akadémikus.
- Szálljon egy házra,
és borítsa gyászba!
- Jó! - mondta a buta bagoly, holott
azt sem tudta, miből lesz a halott.
Rászállott a legelső viskóra,
és ott csücsült bóbiskolva.
Jobbat nem talál, ki mindent végigpásztáz,
mert ez volt a temetői gyászház.
Így lett a nagyerdő legostobább baglya,
a Huhugányos Akadémia tagja.
Egy boldogtalan sünnek panaszai a halovány holdnál

- Sanyarú sors, te szabtad rám gúnyámat,
céltábláját az emberek gúnyának.
Engem senki sem cirógat, becézget,
mert a bőröm egy kicsikét recézett.
Hogy irigylem a nercet, a hódokat!
Nekik kijár elismerés, hódolat.
Hányszor kértem a bennfentes rókától,
hogy legyen az én ügyemben prókátor.

Könyörögtem: "Szólj a szűcsnek, bátyuska,
protezsálj be prémesállat státusba!"
Vagy vegyen be legalábbis bélésnek...
De hiába! Nem enged a kérésnek.
Értékemért agyon sose csapnának,

nem kellek én se muffnak, se sapkának...
Így kesergett sündörögve, bujkálva,
Míg egy fakír nem került az útjába.
Az felkapta, gyönyörködve vizsgálta:
- Jössz a szögeságyamra, te kispárna!
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 00:36

Szeretnék egy másik színt és egy másik betűtípust, de nem tudom melyik legyen az...
Szeretnék egy másik színt és egy másik betűtípust, de nem tudom melyik legyen az...
Szeretnék egy másik színt és egy másik betűtípust, de nem tudom melyik legyen az...
Szeretnék egy másik színt és egy másik betűtípust, de nem tudom melyik legyen az...
Szeretnék egy másik színt és egy másik betűtípust, de nem tudom melyik legyen az...
Szeretnék egy másik színt és egy másik betűtípust, de nem tudom melyik legyen az...
Szeretnék egy másik színt és egy másik betűtípust, de nem tudom melyik legyen az...
Szeretnék egy másik színt és egy másik betűtípust, de nem tudom melyik legyen az...
Szeretnék egy másik színt és egy másik betűtípust, de nem tudom melyik legyen az...


Ezek közt vacilálok. Nem tom, mondjuk ezen a háttéren hogy fog kinézni Razz Jah és perce, ezek kombinációi xD szval bármelyik betűtípust, bármelyik színnel el tudom képzelni. Esetleg valami tanács? Nektek melyik tetszik?
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 00:39

Hát nekem a második, negyedik, ötödik és a hetedik variáció tetszik. Majd nekem is keresnem kéne..
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 00:51

A betű már jó, de a színen még vacilálok...
A betű már jó, de a színen még vacilálok...
A betű már jó, de a színen még vacilálok...
A betű már jó, de a színen még vacilálok...
A betű már jó, de a színen még vacilálok...
A betű már jó, de a színen még vacilálok...
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 00:53

Itt az első három és az ötödik. Még így is bő a választék, de most istenem.. XD
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 01:01

4. Smile
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 19:52

No, nekem is kéne egy jó betűtípus meg egy szín és magamtól nem tudok dönteni. Kéne egy kis segítség. XD Itt volnának Lorem Ipsum-os tálalásban:

Curabitur sed nibh ipsum. Morbi vitae urna sed lectus imperdiet pulvinar eget a nisi. Donec diam sem, ullamcorper id posuere quis, vehicula in mi. Donec non posuere turpis. Sed placerat feugiat turpis, vestibulum elementum ipsum facilisis a. Nunc semper condimentum eros, sed blandit odio luctus id. Integer at posuere tellus. Donec id lorem felis. Duis eleifend ornare massa fringilla consectetur. Cras vulputate eleifend erat, a auctor erat ultrices eget. Praesent et nisl et lacus dignissim scelerisque at et lorem.

Curabitur sed nibh ipsum. Morbi vitae urna sed lectus imperdiet pulvinar eget a nisi. Donec diam sem, ullamcorper id posuere quis, vehicula in mi. Donec non posuere turpis. Sed placerat feugiat turpis, vestibulum elementum ipsum facilisis a. Nunc semper condimentum eros, sed blandit odio luctus id. Integer at posuere tellus. Donec id lorem felis. Duis eleifend ornare massa fringilla consectetur. Cras vulputate eleifend erat, a auctor erat ultrices eget. Praesent et nisl et lacus dignissim scelerisque at et lorem.

Curabitur sed nibh ipsum. Morbi vitae urna sed lectus imperdiet pulvinar eget a nisi. Donec diam sem, ullamcorper id posuere quis, vehicula in mi. Donec non posuere turpis. Sed placerat feugiat turpis, vestibulum elementum ipsum facilisis a. Nunc semper condimentum eros, sed blandit odio luctus id. Integer at posuere tellus. Donec id lorem felis. Duis eleifend ornare massa fringilla consectetur. Cras vulputate eleifend erat, a auctor erat ultrices eget. Praesent et nisl et lacus dignissim scelerisque at et lorem.

Curabitur sed nibh ipsum. Morbi vitae urna sed lectus imperdiet pulvinar eget a nisi. Donec diam sem, ullamcorper id posuere quis, vehicula in mi. Donec non posuere turpis. Sed placerat feugiat turpis, vestibulum elementum ipsum facilisis a. Nunc semper condimentum eros, sed blandit odio luctus id. Integer at posuere tellus. Donec id lorem felis. Duis eleifend ornare massa fringilla consectetur. Cras vulputate eleifend erat, a auctor erat ultrices eget. Praesent et nisl et lacus dignissim scelerisque at et lorem.

Curabitur sed nibh ipsum. Morbi vitae urna sed lectus imperdiet pulvinar eget a nisi. Donec diam sem, ullamcorper id posuere quis, vehicula in mi. Donec non posuere turpis. Sed placerat feugiat turpis, vestibulum elementum ipsum facilisis a. Nunc semper condimentum eros, sed blandit odio luctus id. Integer at posuere tellus. Donec id lorem felis. Duis eleifend ornare massa fringilla consectetur. Cras vulputate eleifend erat, a auctor erat ultrices eget. Praesent et nisl et lacus dignissim scelerisque at et lorem.

Curabitur sed nibh ipsum. Morbi vitae urna sed lectus imperdiet pulvinar eget a nisi. Donec diam sem, ullamcorper id posuere quis, vehicula in mi. Donec non posuere turpis. Sed placerat feugiat turpis, vestibulum elementum ipsum facilisis a. Nunc semper condimentum eros, sed blandit odio luctus id. Integer at posuere tellus. Donec id lorem felis. Duis eleifend ornare massa fringilla consectetur. Cras vulputate eleifend erat, a auctor erat ultrices eget. Praesent et nisl et lacus dignissim scelerisque at et lorem.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 19:55

Idézet :



Curabitur sed nibh ipsum. Morbi vitae urna sed lectus imperdiet pulvinar eget a nisi. Donec diam sem, ullamcorper id posuere quis, vehicula in mi. Donec non posuere turpis. Sed placerat feugiat turpis, vestibulum elementum ipsum facilisis a. Nunc semper condimentum eros, sed blandit odio luctus id. Integer at posuere tellus. Donec id lorem felis. Duis eleifend ornare massa fringilla consectetur. Cras vulputate eleifend erat, a auctor erat ultrices eget. Praesent et nisl et lacus dignissim scelerisque at et lorem.

Nekem ez tetszik a legjobban Very Happy
És szerintem ez illik is hozzád, mármint a képedhez Very Happy
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 19:57

Szerintem Kumikonak a negyedik, csak a betűméret szerintem maradhatna a rendes méret, mert a túl nagy betű engem nagyon idegesít. =] Tudom, hogy egyéni probléma, de nem lesz tőle szép a hozzászólás, mert nagyon elnyújtja. Nicholasnak pedig az ötödik, amit Konidik is mutatott, betűtípus terén, és a szín is körülbelül passzol, bár szerintem az akár maradhat az alapszín is, amit a fórum ad. ^^
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 21:02

Én ennél maradtam Very Happy *ezt senki sem javasolta* Meg nekem tetszik is. A betű nekem a rendessel túl kicsi. Bár lehet azt még az előbbire értetted... Engem is zavar a túl nagy Wink

És Nicholas: szerintem 4. vagy 5.
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 21:27

Arra értettem a túl nagyot, amikor 18-as betűméretet használtál. Very Happy Ez sem rossz, ahogy gondolod, bár én nem használnám. Bár ennek valószínűleg az az oka, hogy fiú vagyok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 22:04

Köszi! Akkor a negyedik versenyző lesz az ötödik színével, mert az szerintem jobban olvasható.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 22:17

Hát igen Geri... de Kumiko lány, és én neki valami nőieset szerettem volna Very Happy és usernek is ez tetszik Razz De azért köszönöm. Am, ennél is most 16-os van, mert a 12-es az túl picike...
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 23:48

Ez így nagyon jó lett, Nicholas. ^^ És Kumiko, ez a 16-os betű szerintem tökéletes lesz, ez így jó. ^^
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26 2010, 01:12

Színpróbálgatások - Page 6 Amelie-3
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #00688B
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #4F94CD
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #79BAEC
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #87AFC7
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... skyblue
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #36648B
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #42647F
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #87CEFF
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #74BBFB
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #B0E2FF
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #87CEEB
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #33A1C9
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #4E78A0
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #BFEFFF

Arra gondoltam, hogy legyen valami farmernadrág színű, de azokat pont nem lehet látni rendesen. xD
De lehet, hogy nem is tetszik a kék. ^^"

Színpróbálgatások - Page 6 Amelie-3
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #FCE6C9
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #FFDEAD
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #8B6508
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #FCD116
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #FBEC5D
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #CECC15
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #FFE600
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #BCEE68
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #79973F
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #B3EE3A
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #EEEE00
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #FFC125
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #FCD116
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #A68064

Vagy maradjak a megszokott lila/rózsaszín színéknél? xD

Színpróbálgatások - Page 6 Amelie-3
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #F6A8B6
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #FF92BB
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #683A5E
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #DA70D6
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #EAADEA
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #4F2F4F
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #8B475D
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #551011
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #FFAEB9
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #DB7093
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #551033
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #8B0A50
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #543948
...s Párisból az Ősz kacagva szaladt... #4F2F4F
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26 2010, 10:47

Nekem Amilie ez tetszik: #FFDEAD
Hogy könnyebben megtaláld^^ Ez a szín.
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26 2010, 22:43

Huhh, nekem elég sok tetszik: #79BAEC, #B0E2FF, #FCD116, #FFDEAD, #FCD116. Szerintem mindegyik nagyon szép és olvasható. Igaz megint bőre sikerült válogatnom, de jobban szűkíteni nem tudok. XD
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26 2010, 23:11

Ez a #79baec a kezdetektől üldöz engem. Laughing Egyszer használtam huzamosabb ideig Dorotheával. Smile Az a baj, hogy a világoskék nem megy a piros pugnaxos felirathoz. :/ A sötétkék meg kiégeti a szemet. Razz

Az #ffdead olyan semmilyen, kipróbáltam. xD // itt jegyzem meg, hogy a user nagyon nehezen választ színt, képet, meg mindent... ^^" //

Az #fcd116 nekem is tetszik, és még a piroshoz is megy. *.* Ez az egyik kedvenc, a másik pedig a #ff92bb. Hiába, le sem tagadhatnám, hogy szeretem a rózsaszínt, de ez illik a piroshoz is. Very Happy

Még eközött a két szín között vacillálok. Aztán az is lehet, hogy egyszer ezzel, egyszer azzal írok. Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég



Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitimeSzer. Feb. 10 2010, 17:59

..ohh, közelebb, közelebb, KÖZELEBB!!! Lenni vagy nem lenni? Ez itt a kérdés! Mily szép, mily...vonzóóóó!!

..ohh, közelebb, közelebb, KÖZELEBB!!! Lenni vagy nem lenni? Ez itt a kérdés! Mily szép, mily...vonzóóóó!!

..ohh, közelebb, közelebb, KÖZELEBB!!! Lenni vagy nem lenni? Ez itt a kérdés! Mily szép, mily...vonzóóóó!!

..ohh, közelebb, közelebb, KÖZELEBB!!! Lenni vagy nem lenni? Ez itt a kérdés! Mily szép, mily...vonzóóóó!!

Segítség jóemberek! Nem piros, nincs vakság okozás *szipp*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Színpróbálgatások - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Színpróbálgatások   Színpróbálgatások - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Színpróbálgatások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés