Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Kastély körüli park - Page 34 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Kastély körüli park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Next
SzerzőÜzenet
Luna Linda
Diák - Pugnax
Luna Linda

nő Ikrek Hozzászólások : 1
Évfolyam : Első
Kor : 27

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeSzomb. Nov. 14 2009, 14:59

*Egy lány érkezik a kastélyba. Amint becsukódik a nagy tölgyfaajtó ledobja magáról az ÖT mugli sporttáskát. Jól bepakolt mondhatjuk. A lány kis vékony gyenge és csak sejteni lehet hogy tudta ezt a nagy tömeget magával vinni de látszik rajta hogy ki van ütve a súlytól. A ruhaviselete olyan barna és zöld mintha erdőből érkezett volna pedig a varázsló apjától érkezett. De nem véletlenül látszik meg rajta a természet jelei. Füle hegye s körme is kicsit hegyes de csak egy nagyon kicsit. Tünde!!! Vagyis Fél-tünde. Az egyik táska tele van pakolva könyvel. A másikban tündék kultúrájáról árulkodik. Tele van rakva tünde varázstárgyakkal meg tünde kardokkal amit a legszigorubban és még ha elkoboznák akkor bármire képes lenne hogy vissza szerezze. Anya adta neki ezeket a tárgyakat még kis csecsemő korában. Anya tünde volt de apjához került mikor megfogant második gyermekük.*-Segítene valaki? Nagyon nehezek ezek a táskák. Megmutatnátok az ágyamat? Lepihennék.* Mosolygott*-Aztán körbenéznék szivesen.
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeSzomb. Nov. 14 2009, 17:19

*Nagyon nehéz elhinni róla, hogy megfontolt, előrelátó, segítőkész figura, ahogy ráérős léptekkel, szinte unottan tűnik fel szokásos, sötét szerelésében arcán enyhe felsőbbrendűségi iróniával. Ráadásul meglehetősen zöldfülű, flegma kiskamasznak tűnik, aki azt hiszi övé a világ, pedig alig száradt meg prefektusi jelvényén a wax. Hogy valóban ilyen-e, igazi rejtély, meg kell hagyni ugyanis, hogy mélyzöld szemei kölcsönöznek az egész fiúcskának egyfajta rejtelmességet, sőt azt sem lehet biztosan tudni, nem-e lopta ezt a jelvényt, hisz a sebtében eldobott cigaretta csikk, a kemény csávósodó bőrkabát arra engednek következtetni meglehetősen szelídíthetetlen figura. Talán csak nem ijed meg tőle a tünde lány, ahogy Edward Lyons hirtelen eléje toppan, fáradt sóhajjal forgatva meg ki tudja mitől veszetten csillogó szemeit.*
-Jövök már, jövök, ne sikoltozz, vagy kerget a tatár? *Hátha üldözik, itt minden megeshet, bele is túr zsebébe, hisz karához hűen bármily első benyomást is kelt, de a lány védelmére sietne a bajban. Sőt, még élvezné is. Viszont nem lát mögötte egyetlen ember rablót sem, így testtartása kissé felenged, amitől újra meglehetősen fiatalnak tűnik, arca pedig unott fáradalmat tükröz semmit elszánt keménységet, mint az előbb egy röpke pillanat erejéig.*
-Edward Lyons vagyok, prefektus, üdvözöllek a Pugnaxban, ide kerülnek a bátrak, meg satöbbi, a csomagodat nem fogom cipelni, kövess. *Darálja el a hivatalos szöveget, morcos oldalpillantást vetve a lány táskáira.*
-Elhoztad az egész világegyetemet?*Lyons úrfi nem úgy néz ki, mint egy pakolásra termett egyén, látszólag el sem bírna ennyi táskát, a tündék bizonyára erősebbek, akkor is, ha lányok…Talán még egyet is nehezen bírna el, mert úgy tűnik nem nagyon eszik ez a fiú. *
-Én foglak felkísérni. *A lány biztos nagyon örül egy ilyen kedves, elragadó fiatalembernek, aki gyorsan előkapja pálcáját, szemeit forgatva, hogy mit kell a csajoknak mindig ennyi cuccot hozniuk, hogy lebegtesse a nehéz tárgyakat, majd maguk után, ha elindultak felfelé. Mégiscsak segít hát neki, csak a saját, kissé…érdekes fogadtatási stílusában, hisz úgy tűnik komoly erősfeszítésébe kerül a kedvesség. *
-Nem vagy éhes? Nem kell kimenned a mosdóba? * Veti oda a lánynak. Hogy mennyi baj van ilyenkor…
De meg kell kérdeznie, hátha a lány útközben lesz rosszul az éhségtől, vagy pisili össze magát a hosszú út miatt, neki meg több baja lesz ebből, mint nem baja, különben sem árt érdeklődni mielőtt, elkezdődne a hosszú tökölődés, kísérgetés, kastély bemutatás, egyszóval az ilyenkor szokásos procedúra. Amíg a csomagok mögöttük lebegnek és nem neki kell cipelni őket semmi gond nincs ezzel. Megéri a tudat, hogy rá kevesebb szabály vonatkozik, mint az egyszerű halandóra.*
Vissza az elejére Go down
Noah Landon Doyle
Diák - Pugnax
Noah Landon Doyle

Férfi Hozzászólások : 76
Évfolyam : Első

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimePént. Nov. 20 2009, 13:27


~Mi a fenét keresek én itt?~
Morgolódva haladok a kastély kapui felé, magam előtt lebegtetve ébenfa, főnixtoll maggal rendelkező pálcámmal, egy fekete bőröndöt, persze a Pennea bűbájjal. Hosszú vastag, barna színű kabátom, ami néha oldalra libben lépteim hatására, felfedehető egy farmenadrág, jelenleg fekete, pedig szeretem a kéket is.
Hátralesek, hogy a tőlem el nem maradó személy, akihez legjobban ragaszkodok halad-e, vagy be kell várjam, közben kicsit összehúzom a téli szerelésemet, hogy azzal eltakarjam a fekete-fehér csikos, felsőmet, melynek kapucniát fejembe húztam. A kapun beljebb gyalogolva ezüst cigarettatálcámból előveszek egy szálat. Kicsit hozzáütögetem a végét a tartó tetejéhez, számhoz emelem, előkotozom az ezüst öngyújtót, meggyújtom a szálat és mélyen beleszívok, hogy aztán kipöfékeljem a füstöt.Kell ez a szál, még mielőtt kijönnek elénk....pedig tudom, hogy Noelnek ez nem tetszik. Vetek egy pillantást a sárkánymintára, mely körbeöleli mindkét tárgyat, majd elrejtem kabátom belső zsebében.
- Megérkeztünk. Remélem nem kellesz sokáig itt fagyoskodni.
Ikremre nézek, a hamut lepöckölöm a cigi végéről, újra beleszívok és tovább haladok fel, a kastély falai felé, elég rosszkedvűen, és unott fejjel. Fittyet hányok arra, hogy egy iskolába jövök, elég nekem a magam baja, minek ahhoz még a tanulás is.
Vissza az elejére Go down
Noel Landon Doyle
Diák - Pugnax
Noel Landon Doyle

Hozzászólások : 55
Évfolyam : Első

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimePént. Nov. 20 2009, 13:42

~ Végre itt vagyunk! ~
Az arcomról le sem lehet törölni a mosolyt. Félre értés ne essék, kicsit aggódom anya miatt. De ez a hely fantasztikusnak látszik. Könnyed léptekkel haladok csak egy méterrel lemaradva az öcsémtől. Vele ellentétben én húzom a bőröndömet magam után. Nem olyan nehéz, és egyébként is szeretem hallgatni, a kerekek hangját az egyenletlen úton. Hosszú vastag, barna kabátom nincs összehúzva, így látni, a sötétkék farmert, a fekete-fehér kockás pulcsimat, és a combomig lelógó fekete sálamat.
Előttem Noah már megint rágyújt, de most nem teszem szóvá. Ha hátranéz, csak a rosszalló pillantásomat látja. Leállhatnék vele megint veszekedni, de teljesen felesleges, eddig sem hallgatott rá, miért pont most tenné? Inkább egy picit gyorsítok, mert nem szeretem ha a füst az arcomba száll. Pont akkor érek mellé, amikor megszólal.
- Annyira nincs is hideg.
Mondom nagy optimistán, miközben én is összehúzom a kabátomat, mert az igazság az, hogy én is fázom.
- Tudják, hogy jövünk nem? Akkor biztos nem váratnak meg.
Fűzöm még hozzá, miközben tovább haladunk a kastély felé. A látvány nagyon király, nem is értem, hogy tud Noah ilyen arcot vágni, amikor nekem muszáj mosolyognom.
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimePént. Nov. 20 2009, 14:12

*Épp egy kis levegőzésből tér vissza. Már rég nem mászkált az erdőben, és hiába retteg az összes állattól, néha muszáj egy-két fát megölelnie, rájuk tekeredni, és kiabálnia, hogy „segítség, móóókus! Vérszomjas móóókus!” Nála ez valami különös perverzió lehet, mert nem elég, hogy ilyenkor halálosan retteg, de még nevetségessé is teszi magát.
Mivel kint van már reggel óta, így volt ideje megnyugodni, így a kastély felé már egy viszonylag nyugodt, bár kissé zilált Izzy érkezik, kedvenc katonai dzsekijében, khaki nadrágjában. Haja szokás szerint az égnek mered, szájából egy főszál lóg ki, amit már egy ideje rágcsál. Hiába, meg kell keresnie Noelt, mert kezdenek elvonási tünetei lenni.
Viszont ahogy közelít az iskolához, az orrát ismerős szag ingerli. Mélyet szippant a levegőbe, és mint egy vadászkutya, aki szagot fogott, élénken csillogó szemekkel rohan a szag irányába. Amit megpillant, attól a földbe gyökerezik a lába, a fűszálat kiveszi a szájából, és hosszasan tanulmányozni kezdi. ~Nahát… csak nem? Egy sima pásztortáskától duplán látok?~ Ahogy jobban megnézi a két srácot, veszi észre, hogy azért nem teljesen egyformák, tehát valószínűleg nem ő lát duplán, hanem… ikrek?
A fején átsuhan egy gondolat, és elvigyorodik. A vörös szénakazlat megigazítja a fején, kihúzza magát, és komoly hangon dörren rájuk.*
-Hé ti ott! Ikrek! Az iskola területén tilos a dohányzás! Most el is kobzom a cigit! Nah, adjátok csak ide!
*Még mindig teljesen komolyan, határozott léptekkel közelíti meg a két egyforma srácot.*
-Sziasztok! Én egy prefi vagyok, A jelvényemet most polírozzák, így azt sajnos nem tudom rátok villogtatni, viszont az én feladatom, hogy elszedjem a cigiteket, és beosszalak benneteket egy szobába. Nah, kérem!
*Azzal máris tartja a markát. Macskaszemeiben huncut szikrák táncolnak, a fűszál visszakeveredik a szájába, és újra rágni kezdi. Hupsz, valamit elfelejtett megkérdezni.*
-Ti melyik házba is jártok?
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeSzomb. Nov. 21 2009, 21:45


-Óh hogy a rohadt életbe!
*Kezdi érezni a munka buktatóit, hogy alvás, evés és ivás helyett új gyekeket kell ágybadugnia, vagy abban a szerelésben toppani az idegenek elé, amit éppen Owain vett neki, a hosszú Neo kabátban, melynek szélében, ha siet minduntalan elbotlik. Dehát Edward zseni, csak egyszer csinál ilyet, akkor is nekimegy Izzynek, úgyhogy nála már csak egy ziláltabb Ed nézhet az ikrekre. Ikrek...vagyis dupla műszak, fordul meg a fejében, miután az ütközés és rövidtávú agyalás következtében rájön, hogy nem duplán lát. Izzyt megpróbálja gyorsan kikerülni, még szerencse, hogy elég alacsony, nemrégiben letízévesezték, bár kifejezetten 13-nak mondható, jóindulattal pedig kimondottan 14.nek, az usere a jóindulatú emberek közé tartozik például, dehát ez a tíz évesezés mély nyomokat hagyott benne...Ozzy sem egy prefektus fazon, de lehet mégis jobban, mint Ed, aki nemcsak, hogy fiatalabb, mint mondjuk egy átlag gyerek itt, de nem éppen az a prefinek termett figura, ahogy elégedetlen, barátsáhgtalan pillantással méri fel a felhozatalt. Bár igaz, hogy nem az süt szemeiből mennyire utálja őket, hanem, hogy neki lényegében mindegy. Itélkezni nem lehet, főleg mert őt is rosszul itélik meg. Persze Izzy már látta kicsit milyen valójában, tesz is neki egy nagy szívességet most.*
-Innen asszem átveszem őket kolléga, bár velünk tarthatsz ha akarsz, különben Pugnaxosok. *Előzi meg a kettő vallomását, s végre kikerüli Izzyt remélhetőleg, úgy tűnik ugyanis, hogy nem tud elszakladni tőle, az meg kissé talán öhm...rossz fényt vetne tekintélyére az újak előtt. Egyébként tényleg van olyan neki, vagy csak keménykedni akar...habár az is igaz, hogy mindig így viselkedik az újakkal, szóval először mindig ezt akarja.*
-Igaza van amúgy, tilos. *Pillant Noahra, szinte nyomban kinyújtva felé kezét.*
-Ha odaadod a felét nem veszem el tőled az egészet. *Sajnos teljesen korrektnek érzi a viselkedését, talán egyszerűbb lenne, ha csak kikapná a másik szájából és beledugná a sajátjába...Egyetlen gondolat akadályozza meg ebben: bacilusok, s mivel most józan és terjed a H1N1nem árt óvatosnak lenni. Ozzyval ellentétben rajta tényleg van jelvény, látszik rajta, hogy nagyon el van tőle telve, vagy mástól, mindenestre kedvenc, énvagyok a világ közepe szerű maszkja egyeduralomra tör arca felett. *
-Üdvözöllek titeket a suliban, ez itt a park és ahogy majd megyünk fel, nem csak a parkot fogjátok látni, hanem a többi giccset is! *Közli tipikus diplomata hangon, bár azét látszik rajta, hogy nem tud nem elvonatkoztatni attól, hogy utálja a kastélyokat, hogy nem csak a munkára allergiás, hanem a pompára is, ezért vet egy barátságtalan pillantást a szóban forgó épületre, komolyan, mintha be lett volna ide zárva egy várbörtönbe.*
Vissza az elejére Go down
Noah Landon Doyle
Diák - Pugnax
Noah Landon Doyle

Férfi Hozzászólások : 76
Évfolyam : Első

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeSzomb. Nov. 21 2009, 23:19

De most komolyan? Úgy nézek én ki, mint akit meg lehet félemlíteni?
8-9 éves korunk óta keményen dolgozunk apánk mellett egy sárkányrezervátumban Új-mexikó területén. Egyáltalán nem részesítette előnyben a fater, hogy pálcát használjunk, még a legapróbb munkákra sem. Minden nap be kellett cipelni az elemózsiát a dögöknek, és kihordani a végterméket a hatalmas, befüvesített kalickákból. Ha a 180 centinkhez széles vállainkhoz méretezzük a sárkányokat, mi kis-miskák voltunk mellettük, de az, hogy két kölök itt előttünk arcoskodik, és azt hiszik, hogy el tudják venni a cigimet, már inkább érzem magam óriásnak.
Először Izzy lép elénk, elsorolja mondandóját, amit énfelvont szemldökkel végighallgatok, bár hinni nem igazán hiszek neki. Oldalra pislogok Noel felé, hogy neki mi a véleménye a srácról, majd a felém nyújtott kezébe nem a dohány kerül, hanem erőteljesen, nyomatékosan megszorítom a kezét, s megrázom azt, mintegy köszöntve is egyúttal.
- Szevasz. Egy szálat kapsz, ha szépen kérsz, s parancsolsz!
A hosszú kabátjában botorkáló srác ekkor megyneki körülbelül a bozontos, oroszlánfejűnek. Keresgélem is az újonnan érkezettet, Izzy mögé lesve. De már előre kerül, s velünk szembe áll. Na rajta legaláb van egy plecsni, ami bizonyítja, hogy prefektus, hacsak nem elcsente valakitől.
- Tilos, mint minden iskolában. Ha akarsz köpj be a karvezetőnél, de nem adom oda. Te is kaphatsz egy szálat max.
Szúrós szemmel nézek rá. Nem, engem nem nagyon érdekel, hogy mit is tesz a prefi, legfeljebb majd Noel csitít egykicsit, ha neki nem tatszik a hangvételem, amit megejtek a két delikvenssel szemben. Tudják ezt be annak, hogy nem igazán vagyok boldog anyám félrekavarásától, amiről csak én tudok, senki más.
Ahogy hallgatom Edet, akinek még a nevét sem tudom, mintha valami mesedélutánra érkeztem volna. Vagy estére, ez most lényegtelen. Azért ha ő elindul, akkor én is követem, s figyelem, hogy Izzy jön-e velünk, vagy más karba tartozóként más irányba halad. Közben tesóm felé fordulok, elmordulok.
- Jó lenne tudni, hogy kikkel is beszélünk. Én ha odamegyek valakihez bemutatkozok.
Célzatos mondtat, ami nem is a tesómnak szól, majd visszafordulva menet közben én eldörmögöm a nevemet.
- Noah Landon Doyle lenék. És ti?
Vissza az elejére Go down
Serenius Fi Ham
Diák - Pilluamuleto
Serenius Fi Ham

Férfi Skorpió Jelige : Nem tudod elhatározni, mikor és hogyan halj meg, de eldöntheted, hogyan élj!
Hozzászólások : 35
Évfolyam : Első
Kor : 30

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeVas. Nov. 22 2009, 17:50

//Krisztyne Blackcat//
*Mivel gondolatolvasás nem tartozik a képességei közé, a lány szavai, és gesztusai éppen hogy alátámasztják, megerősítik a meggyőződését: ő a teremtés koronája, és szívesen veszik a közeledését. Valószinüleg pont az ilyen félreértésekben gyökerezik az a koroktól és az emberek hovatartozásától független hit, hogy a nők soha nem érthetik meg a férfiakat és fordítva. Hiszen, lám, itt is mást mond a száj és az arc, és mást gondol az ész. Tovább mélyíti a szakadékot az, hogy Serenius egy olyan nép szülötte, ahol teljesen elfogadott tény, hogy a nőknek kell gondoskodniuk arról, mégpedig szerény viselkedéssel és egész testüket takaró kendővel, köpennyel, hogy a férfit ne lobbantsák lángra. Hisz az araboknak meggyőződése, hogy a férfi gyarló vágyainak a rabja, így hát az európai és európaias öltözködésű lányoknak és nőknek sem kellene azon csodálkozniuk, ha a férfiak felhívásnak veszik a kivillanó bokát és térdet, nem is beszélve a fedetlen arcról, vagy uram bocsá’, a kivillanó keblekről.
Mindezek ellenére elmondható, hogy Sereniusban semmiféle hátsó szándék nincs, legalábbis nem sző a lánnyal kapcsolatban semmilyen gaz, galád tervet, leteperni sem fogja a forgalmas folyósón, és csupán addig fog menni, ameddig a lány, no meg persze a saját jóizlése engedi.
A huncut mosolyra széles vigyor a válasza. A tisztogatás után pedig olyan semleges, barátságos arckifejezés, ami kétségessé tehetik Kriszty számára hogy vajon nem csak képzelte a közeledést, és nem csak ő volt az, aki túlzott jelentőséget tulajdonított a fiú mozdulatainak. Serenius nagylelkűen elsiklik a lányok vetkőztetésére vonatkozó megjegyzésen, helyette inkább elismerését fejezi ki, majd aggodalmát.*
- Bölcs az, aki képes elismerni mások előtt a hibáit, és törekszik azon javítani, így vagy úgy. Talán a balszerencse kísért, vagy egy kisebb átok, hogy annyit esel mostanában?
*Mindenesetre igen kellemes érzés, amikor a tekintetük összekapcsolódik, így valóban örülnek, ha tovább időzhetne a lány társaságában.*
- Hogyhogy nem szeretsz magadról beszélni? Segít, ha inkább kérdezek? Skócia az angol nyelvű ország, ugye? Ott fent a messzi, hideg északon. Azért pedig ne kárhoztasd magadat, ha még nem döntötté, mivé akarsz válni a tanulmányok végeztével. De, mióta itt vagy, biztosan ráéreztél már, mi az, amiben kitűnsz a többiek közül, s mi az, amivel különösen szívesen foglalkozol? És vannak itt barátaid, vagy inkább az otthon hagyott barátok után vágyódsz?
*Hogy a lánynak legyen ideje átgondolni a választ, ő maga is bemutatkozik, s mi sem mutatja jobban, hogy Krisztyne-t nem csak egy üresfejű szépségnek tekinti, hanem egy valódi beszélgető partnernak mint az a tény, hogy valóban igyekszik fontosnak vélt dolgokat elmondani a lánynak. *
- A nevemet már tudod, Krisztyne Blackcat, és ahogy sejted, a keleti országok egyikéből jöttem. Marrákesben, Marokki Királyság gyönyörű földjén születtem. Atyám arab nemes, családunkat a berberektől és a beduinoktól származtatjuk, történetünk a Kitáb alf lajla va lajla, vagyis az Ezer éjszaka és egy éjszaka könyvébe illő, bár bevallom, hogy úgy gondolom, atyám és atyám atyja, meg atyám atyjának atyja és az ő ősei is minden bizonnyal maguk kedve szerint színezték ki a történeteket. Van egy fivérem, akiből uléma, arab jogtudós lesz, és egy tízéves húgom, akit tavasszal férjhez adunk. Hármunk közül csak én hagytam el a szülőhazámat. Mégpedig azzal a céllal, hogy mágusdiplomatának tanuljak, és büszke lehessen rám atyám, és az egész családom, és elnyerhessem VI. Mohamed jóindulatát.
*Mikor kiérnek a szabadba, közvetlen arckifejezéssel, nyílt tekintettel kínálja fel a karját a kerti sétához.*
Vissza az elejére Go down
Noel Landon Doyle
Diák - Pugnax
Noel Landon Doyle

Hozzászólások : 55
Évfolyam : Első

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeHétf. Nov. 23 2009, 17:12

Ígéretesen indul az iskola. Alig pár perce léptük át a kapukat és rögtön egy prefektusba botlunk. Már ha a vörös, tényleg az. A kinézete alapján én tuti nem osztanám be erre a pozicíóra, de ki tudja mit rejt az őrült külső. Mindenestre nem ijedek meg, Noah meg úgyse fogja odaadni a cigijét, még akkor sem, ha én mondom neki.
Pontosan tudom mi játszódik le Noah fejében ilyenkor. Most tutira azon gondolkozik, hogy mit akar tőlünk egy ilyen kis gizda gyerek. A sárkányokhoz képest, az elék lépő két srác, olyan mint a kiscicák.
A "háttérből" - Noah mellől - csendben figyelem az eseményeket. Meglep, hogy a bemutakozás egyáltalán nem fontos itt, s bár a jelvényes srác, tudja kik vagyunk, elvégre azt is megmondta, hogy a Pugnaxba tartozunk, nem vagyok elragadtatva. Őszintén szólva jobb fogadóbizottságra számítottam, de ez is elég viccesnek indul.
Noah-ban nem csalódom, a szokásos mogorva stílusában, inkább megkínálja őket, ahelyett, hogy eloltaná a szájában lévő szálat. Az is hogy felajánlja köpjék be, annyira rá jellemző! Ilyenkor persze sose köpik be. A többség azonnal megijed. Meg aztán, nem tudják a nevünket, úgy meg nehéz beköpni. Vagy ha még tudják is, azt biztos nem tudják, melyikünk melyik. Így ha őt kirúgják, vagy bármilyen büntetésben részesítik, többnyire én is vele tartok. A beszélgetés nem éppen jól alakul, de nem szólok közbe.
Noah megjegyzésére a bemutatkozást illetően, csak bólintok egyet. Kivételesen teljesen igaza van, ez a két srác, akik remélhetőleg megmutatják, hol a szobánk, eléggé... khm... bunkó. De mindegy is. Öcsi bemutatkozik, s én csatlakozom hozzá.
- Noel Landol Doyle.
Mondom ki én is a nevemet, bár 2 perc múlva úgy se fognak rá emlékezni, hogy ki Noel és ki Noah. Ha mégis, az felérne egy kisebb csodával. A korábbi tapasztalat, legalábbis ez. Nem szoktam ezen fenn akadni. A legtöbb esetben előnyünkre válik...
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeHétf. Nov. 23 2009, 22:14

[ Új csodagyerek érkezik =) ]


~Ezek aztán tényleg tudják, mitől döglik a légy!~
*Pillantok végig a fekete járgányon, miközben igyekszem útközben leszakadt állkapcsomat visszaragasztani. Kiráncigálom a csomagtartó fogságából csordultig pakolt bőröndömet, hogy megkezdhessem e telek nagymértékű rongálását és pusztítását. Mélybarna szemeimmel végigpásztázom a területet, ami elég nagynak ígérkezik őrült terveim végrehajtásához. Felpillantok az égre, s be kell valljam önmagamnak, jobban örültem volna egy száguldozó vadászhelikopternek, de nyilván odafönttről nem lehet megközelíteni az iskolát. Kishíján orra esem cipőfűzőimben, bizony, eszembe sincs csincsillákat legyilkoltatni azért, mert szőrrel cicomázott csizmák hordására támad kedvem. Elég nekem a krokodílbőr acélbetétes. Rövid időre elhajítom bőröndömet, ami nagy puffanással jelzi megérkezésemet. Csomót kötök a bakancsomra, s némi rángatás után megbizonyosodom róla, hogy ez a csomó soha ki nem oldódik....szó szerint. Elsőként, a lábszagra asszociálok.
Kénytelen vagyok megindulni leendő otthonom felé, s várva várom, hogy egy önkéntes kivágódjon elém a kastélyból, s én fejemet körbeérő mosollyal részvétet kívánjak neki. Sötétkék zubbonyomat alaposan felhúzom, félig eltakarom arcomat vele. Szó sincs arról, hogy a hideg zavarjon, hiszen szülőhazámban divat a téli meztelenkedés, ez az iszonyatos szél készít ki. Sálam összefogom arcom előtt, s könnyező szemekkel veszem utam a bejárat irányába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeHétf. Nov. 23 2009, 23:41

[Eredeti csomagolásos csodagyerekhez csatlakozva. Wink ]

~ Általában azt mondják, hogy jó új helyeket megismerni... Csak azt nem értem, hogy a napfényes Los Angelesből miért ilyen esős helyre küldtek el? Most komolyan, a Beverly Hills nemtudoménhányszám nevezetű sorozatból is csináltak varázslós verziót. Áhh, hiába szép álmok. ~
*Ezzel a gondolattal lépek ki az autóból, ami a kikötőben várakozott rám. Hatalmas szerencsémre rögtön megtalálom az első, és a környéken egyetlen pocsolyát, mely frontálisan találkozik a cipőtalpammal. Ezzel át is ázott a fehér convers cipő.*
~ Hajóval kéne itt közlekedni. Csak, hol találok gondolást? ~
*Kérdezem a megválaszolhatatlan költői kérdést, ahogyan a piros-fekete-szürke színekben pompázó kabátomat összecipzározom magamon. Egy pillanatra kiráz a hideg, ugyanis nem sínadrágban, hanem egyszerű koptatott farmerbe jöttem. A bőröndjeimre pillantok, és sóhajtok egy kisebbet, majd elhatározva magamat, az egyiket az egyik kezembe fogom, míg a másikon kihúzom a fogóját, és magam után húzom.*
~ Remek, már csak azaz egy kérdés maradt megválaszolatlanul, hogy mi lesz most. ~
*Eléggé egyedülinek érzem most magam, sehol senki... Illetve éppen előttem van egy sötétkék kabátos lány, aki hozzám hasonlóan cipeli a poggyászait.*
~ Ha már eltévedek, akkor ne egyedül. ~
*Lépteimet fokozatosan gyorsítom, bár a bőröndök eléggé instabil állapotba hoznak, de lényeg a lényeg. Ott vagyok a lány mellett, már csak meg kell szólalnom és...*
- Mg tudnd... khm... khm...
*Oké, a rekedtség most kifogott rajtam, de pár köhintés után újra a régi vagyok.*
- Szóval, elölről. Látom te is most érkeztél, és azt szeretném megérdeklődni, hogy véletlenül nem tudod-e, hogy most merre lenne érdemes mennünk?
*Szépen kifejezve magamat érdeklődök a helyzetről, hátha egyről a kettőre jutunk, és nem a mínusz háromra.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeKedd Nov. 24 2009, 00:00

[Caroline & Felix]

~ Milyen szép is a mai este... Miért mindig ilyenkor kell jönniük??? Az embernek egy perc nyugta sincs! ~
*Oh igen, nagyon jó kedve van, és szokás szerint lelkes, hogy új diák érkezett az iskolába. Csak attól nem lelkes, hogy pont neki és pont most kell kimennie érte. Ezt az apróságot leszámítva, semmi baja nincs a dologgal. De ha már bevállalta a prefektusságot nincs mit tenni, teszi a dolgát.
Mivel már nincs olyan meleg, szépen komótósan befűzi a térdig érő bakancsát. Ennyit igazán várhat az új diák. A fekete bakancs után magára teríti a fekete talárt is, ami alatt persze most fekete szoknya és fekete pulcsi van, mert morcos, és nem kell elbíznia magát az újoncnak, hogy valami vidám emberkével találkozik. Az amúgy sem lenne igaz.
Határozott és gyors léptekkel szeli át a parkot, minél előbb lerendezi az érkezőt, annál előbb térhet vissza a szobájába és folytathatja a tanulást. Út közben jelenik meg nála a másik cetli, miszerint még egy diák érkezett. A név alapján a másik jövevény fiú... Ami azt jelenti, hogy legalább 2 perccel tovább kell időznie.*
~ Fantasztikus... Jobb már nem is lehetne! ~
*Az az egy szerencse, hogy mire odaér a másik kettő már ismerkedik, így nem kell bolyongania, hogy mindkét érkezőt megtalálja. Sötét ruhája miatt nehezen lehet észrevenni, és a pálcáján sem gyújt lángot, mert őt nem zavarja a sötétség. Határozottan lép eléjük és a cetliket előkapva, a neveket még egyszer elolvasva, szólal meg.*
- Caroline de Roy és Felix Nixon? Az én nevem Kumiko Midorikawa az Extremus prefektusa vagyok. Kövessetek és megmutatom a szobátok. Van kérdés?
*Nincs kedve elmagyarázni az összes hülye szabályt. Csak hallottak már valamit a suliról, és akkor talán kérdésük is van. De persze az lenne a legjobb ha egyáltalán nem lenne. Nem vár egy percig sem, sarkon fordul és elindul előre a kastély felé. Ha puha ágyban akarnak aludni akkor követni fogják. Ha meg nem, az az ő bajuk.*


A hozzászólást Midorikawa Kumiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 24 2009, 00:25-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeKedd Nov. 24 2009, 00:22

Miért? Valaha is megértették a nők a férfiakat, vagy különösen a férfiak a nőket? Vagy netán most fog megszületni az, aki erre képes lesz? Ez nem csak egy félreértés, ez maga a tény. Eddig sem sikerült, eztán sem fog.
Ahogy én sem igazán tudom még mindig, hogy mire is ez a kedvesség. Itt leginkább olyan eberekkel futok össze, akik nem hogy segítettek volna feálni, hanem még inkább elfordítják a fejüket, vagy rúgnak rajtam egyet. Persze ez nem mindenkire igaz, hisz vannak nekem is barátaim, és olyanok is előfordulnak, mint Serenius, akik önzetlenek. Ha azok, s nem bújkál a fejükben valami. Na és itt kezdhetném előről a fejtegetést, ahogy Seri is írta, hogy nem tudni mi van a szavak mögött.
- Bölcs? Na az nem vagyok...Csak annak látszok maximum. Az meg, hogy balszerencsés, vagy átkozott vagyok e egy nagyon jó kérdés. Őszintén szólva nem csodálkoznék egy átkon sem.
Ahogy tekintetében elveszek egy kis időre engem is kellemes érzés tölt el, olyan, mint egy régen ismert baráttal kapcsolatos. Vagy ki tudja...
- Miért kellene azt szeretni, hogy az ember saját magáról ecsetelget dolgokat. Valahogy azt előnyösebb ismerkedésnek vélem, ahol apránként jönnek az elejtett mondatokból a másik személy megismerése. Bár ha kérdezel szívesen válaszolok.
Kedvesen rámosolygok, hogy aztán válaszoljak is a már elhangzott kérdésekre.
- Igen, angol nyelvű ország, és elég hideg is, bár nekem nem, mert megszokja az ember. Ez attól függ, hogy mihez viszonyítjuk a hideget, mert az arab országokhoz képest tényleg az Skócia. Az elhivatottság már más kérdés....nem nagyon tudom, hogy mi is akarok lenni, de a diplomata nekem is szóbajön, vagy az arurórság.
Azt már nem említem meg, hogy olykor bevillannak olyan elképzelések, hogy az aurorokkal ellentétes oldalon garázdálkodjak.
- Barátaim itt vannak, ha nem is sok. Otthon nem vár egy barát sem, csak nevelőanyám, akivel egy erdő közepén élek. Azon kevés erdők egyikének közepén, ami a kopárságban van egyáltalán.
Saját válaszaim után figyelmesen hallgatom őt, ahogy lelkesen beszél családjáról, s kicsit össezszorul a szívem, de msolygok, s nem mutatom ki neki, hacsak egyik lilás tincsem szürke árnyalata nem árulkodik erről.
- Minden bizonnyal büszke lesz rád családod. De nem zavar ez a sok elvárás?
A parkba kilépve meglepődök a felém nyújtott kar láttán. Nem igazán tudom mire vélni, hisz alig ismerjük egymást, s összekarolkozva nem igazán szoktak egyás mellett haladni az emberek. Legalábbis tudtommal a mi kultúránkban ez nem szokás. Vagy mégis?
- Köszönöm, de azt hiszem boldogulok magam is. Legfeljebb megint elvágódok.
Zavartan pislogok rá hatalmas, sötétkék szemeimet lesütve, s belekarolás nélkül indulok el mellette a park közepe felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeKedd Nov. 24 2009, 00:26

[Midorikawa & Calvin Klein ]

*Pocsolya itt, pocsolya ott. Nem vagyok fínnyás, történetesen képes lennék kezembe fogni a cipőmet és letisztítani. A számat se nyálazom össze, mint a képemen, akkor csak egyszerűen jó kedvem volt. Megtudtam, hogy büntetésemet, amiért varázslónak születtem, itt kell eltöltenem. Hát nem rémisztő?!
A kastély ósdi falaira pillantva kezd nőni bennem az adrenalin. Már látom magam előtt, amint talárom hátára ragasztják a "közveszélyes bestia" feliratú cetlit. Még be sem léptem, máris tudom, hogy többet rostokolhatok az igazgatói irodában, mint a saját, kényem-kedvem szerint telehalmozott szobámban. Nem vagyok lázadó szocialista liba, csupán pont ebbe a korszakba kellett beleszületnem.
Mosolygok, ahogy végignézek magamom. Ezaz Caroline, nálad jobban senki se tudná kimutatni ízlésficamát. Az én véleményem, hogy mindenkit a maga hülyesége tesz egyedivé. Az imént említett bakancsomhoz egy túlzottan feszes nadrágot párosítottam, amit csak szabóollóval leszek képes leszedni magamról. A kabátom olyan, mintha afféle, előkelő társaságból kerültem volna ki. Fekete, és térdig ér, hogy mutogatós néninek álcázhassam magam, az orromban éktelenkedő bikaékszerről ne is beszéljünk. Ezt csavargatván hallom magam mögött a pocsolya hangját. Annak van hangja? Már tudom, hogy elért a végzetem, valaki hozzámszólt. Komoly tekintettel hátrafordulok, mintha ezer éve ismerném a kastély környékét, végigpillantok a hímnemű, engem megközelítő egyeden. Magamban jót röhögök rajta, majd nemes jóindulattal válaszolok.*
-Egyenesen, majd balra a második ajtó.
*Vigyorgok a srácra kényszermosollyal, majd egy szemforgatás után hajlandó vagyok emberi nyelven megszólalni.*
-Természetesen....nem.
*Ajkaimat lebiggyesztve jelzem, hogy az én fejemből is kiment a térkép elhozása. Már indulnék tovább, hogy lehagyjam a Calvin Klein modellt, amikor fény gyúlik előttem, és megjelenik egy arc. Hirtelen nem tudom, mit tegyek a döbbenettől, majd mikor a "Kumiko Midorikawa" névre keresztelt egyed közelebb ér, kiveszem, bizony ennek teste is van. Vadalma módjára vigyorgok tovább, bólintok, úgy hívnak, viszont szegény srác szerencsétlen csillagzat alatt született, ha a Félix névre hallgat.*
-Súlyosak a büntetések? Kínozni szoktak?
*Csillanak fel szemeim a kérdésre, minden bizonnyal itt vertem volna magam bele a földbe, ha a prefi nekiáll a szabályok ismertetésére. A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket, s ha nem tudom azokat...nem fogom elfelejteni megszegni.*

//Holnap majd beírom a reagot, megrohamozom az ágyam^^ Köszi ezt is, majd folytatjuk =)//
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeKedd Nov. 24 2009, 00:39

[Noe és Noah Landon Doyle + Edward Lyons]

*Noah lehet hogy nem úgy néz ki, mint akit meg lehet félemlíteni, na de Izzy sem olyan, mint aki ma jött le a falvédőről, és ha le tud nyúlni egy kis cigit, akkor azt ne próbálná meg. Max pofára esik… volt már ilyen, és akkor sem dőlt a kardjába… vagy a pálcájába… esetleg egyéb, veszélyes helyekre.*
-Hali! Egy egész szálat, haver? *felháborodva felhorkant* Hát minek nézel te engem?! Aki van akkora őrült, hogy visszautasítson egy segítő kezet – márpedig jó, ha legalább egy prefektus megmutatja nektek a kiskapukat – az megérdemli, hogy az első hónapja maga legyen a pokol ebben az iskolában! Márpedig één tök jó arc vagyok, és ha velem haverkodtok, akkor egy csomó mindent megmutatnék… de ha nem, hát nem. Nem kell a kegyelem cigid!
* Miközben ajánlatot tesz, kacsint egyet, és vigyorog közben ezerrel. Nem, most nem pasizik, hiszen ő svéd lány ikerpár helyett nem egy új-mexikói fekete fiú ikerpárról álmodik, most csupán üzletről van szó.
Le is ereszti a kezét, valóban így már nem is kell neki semmi. Épp húzná fel az orrát, ám ekkor valaki beleütközik. Hátrales, és megkönnyebbülten elröhögi magát, hiszen csak Ed az, nem valami tanár, vagy karvezető, aki esetleg azért jön, hogy őt helyrerakja.*
-Szasz kolléga! Kellenek neked? Fura egy perverziód van! Biztos, hogy ne küldjük őket vissza? A cigin meg majd osztozunk, hogy lásd, mennyire rendes vagyok!
*A sövénykertes eset óta nem is csodálkozik azon, hogy Ed kicsit furán viselkedik a társaságában, hiszen rendesen mintát vett a fenekéről, így nem véletlen, hogy ott szerencsétlenkedik most is körülötte.*
-Látom nem tudsz tőlem elszakadni… ami persze nem gond…
*Szája szegletében csibészes vigyor húzódik, miközben kicsit közelebb lép, hogy nehezebb dolga legyen a prefinek, és kacsint is egyet rá.*
Hö… figyelj már, csúúnyán néz! Már csak ezért is be kellene őt köpnöd!
*Mintha Noah ott sem lenne, úgy beszél róla. Most megint olyan passzban van, hogy magasról tesz mindenre. Ő aztán nem fog egy morcos kölyöktől megijedni.
Bemutatkozni meg nem véletlenül felejtett el, hiszen így még hamarabb kiderülhetett volna, hogy nem az, akinek mondja magát.*
-Már mondtam. Egy prefi vagyok, illetve egészen pontosan A prefektusotok vagyok, aki el fogja szedni tőletek a cigiteket, mert azt itt tilos szívni! Na jó… egyébként van ám rendes nevem is, ha annyira érdekel, Izzy Maddisonnak hívnak.
*A kezét nyújtja mindkét ifjoncnak, most már hajlandó velük kezet rázni. A csendesebbik srác nevén meg teljesen megütközik.*
Noel? Nem, az nem jó! Olyan már van egy, és ő az én legjobb barátom, de ha ezt elmondjátok neki, akkor nektek annyi… szóval nem, sajnálom, de nem hívhatlak így! Mostantól nekem Noe leszel!
*Nem csak őrült, de úgy látszik, most önjelölt papot is játszik és máris keresztel. Noel csak egy van, ráadásul nem is keveset jelent neki a srác, hiszen… na de erről ő nem is tud, úgyhogy miről is beszélünk? Szóval nem, nem fogja használni ezt a nevet másra, még akkor sem, ha tudja, hogy fordított esetben ő nagyon ki lenne akadva, ha átkeresztelnék.
Közben figyeli ám, hogy végzi a dolgát Ed, és legszívesebben felröhögne. Jobban örült volna, ha az ő prefije is ilyeneket mond, mikor érkezik, egyből otthonosabban érezte volna magát. Viszont muszáj egy kicsit húznia őt emiatt.*
-Na de kérlek… mikor én jöttem, egyből menni is akartam, mert utálom a bezártságot, és képzeld az én prefim azt mondta, hogy elég ha meglátom a kastélyt, ami annyira… de annyira rabul fog ejteni, hogy egyből nem lesz mehetnékem. Nálatok ez a formaszöveg? Jah, amúgy nem jött ám be a szöveg, nem azért maradtam. A te variációd sokkal jobb! Nah, induljunk, mert gyökeret eresztek!
*Azzal megpróbálja a kis csapatot befelé terelgetni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeKedd Nov. 24 2009, 00:50

[Kumiko 'n' Mikashimotakitoku (= Caroline)]

*Eléggé határozott választ kaptam a kérdésemre. És, hát... Ha tőlem függene el is indulnék a megjelölt ajtó felé, de akkor kapom a képzelt hideg zuhanyt, ami többek között azt is tartalmazta, hogy nem azaz ajtó az, amit én keresek.*
- Azért köszönöm a választ!
*A jó modor meg van bennem, sőt, ajkaimra még egy mosoly is megjelenik. Hiába, érdekes egyedek járnak ebbe az iskolába. Bár sajnálom szegény lányt, hogy csak sövényvágóval tudja majd leerőszakolni magáról a nadrágot, de így legalább látszik, hogy lesz mit nézegetnem a nyáron. Már kezdenék a bemutatkozásba, amikor is egy ismeretlen lány egyed hangja zökkent ki a megkezdett mozdulatomból. Kissé elkerekedett szemekkel nézek a feketébe öltözött lányra.*
~ Oké, honnan tudja a nevem? Biztos magas fokon űzi a gondolatolvasást. ~
*Így a meglepődésem már nem is olyan hű de hatalmas nagy. Én lényegében kezet is nyújtanék, de addigra a lány már sarkon fordulva elszelel. Caroline nevezetű lány egyed felé fordulok, ajkaimon még mindig egy kedveskés mosollyal, ami az ismerkedés jele.*
- Örvendek a találkozásnak Caroline.
*Végül aztán elindulok a kijelölt ösvényen a gyászoló ruhás lány mögött. A bőröndjeimet még mindig követnek, akár valami jól nevelt ebek. A szőke-fekete hajú lányra pillantva, érdeklődve hallgatom az elhadart kérdéseit. Kicsit talán nevetek is rajta, de többet nem igen reagálok rá. Kérdésem nincs, a tájékoztatót elolvastam, amit apám az orrom alá nyomott, így nagyjából mindent tudok.*
- Az ilyeneket csak saját bőrén tudhatja meg a mágus lánya.
*Adom a tanácsot Carolinenak, miközben egy kacsintást is címzek felé. Remélhetőleg a postás jó helyre kézbesíti.*
- Órák hogyan szoktak lenni? Illetve hány nem látogatott óra után tesznek ki?
*Jobb ha ilyenekkel tisztában van az ember még mielőtt azt veszi észre, hogy nincs tető a feje felett, és ágy a háta alatt.*

//Csatlakozok az előttem szólóhoz, holnapi napra való tekintettel, én is fagynék. Az eddigi játékot köszönöm!//
Vissza az elejére Go down
Serenius Fi Ham
Diák - Pilluamuleto
Serenius Fi Ham

Férfi Skorpió Jelige : Nem tudod elhatározni, mikor és hogyan halj meg, de eldöntheted, hogyan élj!
Hozzászólások : 35
Évfolyam : Első
Kor : 30

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeKedd Nov. 24 2009, 01:22

//Krisztyne Blackcat//

*Valószínűleg még valóban nem született meg az a lény, mely képes megérteni, hogy mi motiválja, irányítja a vele ellenkező nemű lényt, erre talán még kell várni pár évszázadot, mire az emberek lába és keze elcsökevényesedik, a fejük pedig a duplájára nő.. vagy ilyesmi. Ha valaki Szerit kérdezné, persze elmagyarázná, hogy ebben az egész félreértősdiben igazából a nők a hibásak, hiszen a férfiaknál egyszerűbb, logikusabb lények nincsenek is kerek-e világon, még az Imam is ezt mondta neki legutóbb.*
- Akkor nem vagy bölcs, hanem szerény. Ha átokra gyanakszol, akkor van kihez fordulnod? Itt biztosan akad segítség, hiszen annyi tudós mágus tanít a Tanodában. De ki akarna téged megátkozni?
*Valóban érdekelné ez az átok dolog, mert egyrészt szívesen tetszelegne a védelmező sejk szerepében, másrészt meg az átoktörés mindig is érdekelte, még ha nem is konyít hozzá.*
- Krisztyne Blackcat, sose óvakodj megmutatni magadat szavak által, lehet, hogy közelebb hozza az embereket! Ahogy az arab közmondás tartja: Légy udvarias mindenkihez, barátságos sokakhoz, bizalmas kevesekhez.
*Itt Serenius kezét a szívére téve meghajol a lány felé, azt akarván kifejezni, hogy szívből jön a tanács, és jóindulattal.*
- Ha diplomata leszel, még ez is kapóra jöhet! No meg persze, majd közelebb hozzuk az országainkat, ki tudja, talán küldhetünk nektek meleget, oda hozzátok északra, és talán Marokkó is kaphat egy kis skóciai hideget, mert nekünk meg jót tenne egy kis hűsölés.
*Reméli, hogy sikerül ismét legalább egy kis mosolyt csalni a lány arcára, mert nem mondaná ki nyíltan, de úgy érzi, hogy valami szomorúság húzódik a lány lelke mélyén.*
- Ha pedig auror leszel, bizonyára sokan lesznek hálásak a védelmedért! Szívesen utazom, és ha majd mód lesz rá, biztosan ellátogatok a ti Skóciátokba is. Az erdők azok nálunk is nagy kincsnek számítanak. És kik a barátaid? Más házbeliek is vannak közöttük? Itt a házak versengenek egymással, vagy békésen összetartanak, mint egy nagy sivatagi törzs?
*A dícséretre Szeri kihúzza magát, végre méltóképpen értékelik képességeit és törekvéseit, neki már ez is elég bizonyosság ahhoz, hogy megállapítsa, sikerült kicsit meghódítania a lányt. Ezzel meg is elégszik egyelőre, és az öntudatos válasz is könnyedén jön.*
- Nem zavar, hiszen szeretem atyámat és a családomat, és alig kevésbé a kihívásokat. De biztosan rád is nagyon büszkék lesznek a barátaid és a nevelőanyád is.
*Serenius kissé meghökken azon, hogy a lány visszautasítja a felkínált karját, de aztán figyelmezteti magát, hogy hiszen még csak most találkoztak, és a lányé egy másik kultúra. Persze, ahogy a beszélgetés során szinte végig, most is rendszeresen a lány felé fordul, hogy megérintse olykor a vállát, máskor a karját vagy a könyökét. Ezek az érintések maguktól jönnek, nem szánja tolakodónak, és Serenius esetében nem tűnnek még csak komikusnak sem. A fiú alaposan körülnéz, majd újabb útirányt választana, ha Krisztynek is megfelel.*
- Azt hallottam, hogy van itt Üvegház is, ha még nem szólít el a dolgod, hálás lennék, ha megmutatnád nekem!
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeKedd Nov. 24 2009, 02:23


//Noel, Noah, Izzy//


*Nah, most fogja összeszarni magát. Ő a tökmag, tuti nincs nála alacsonyabb az egész suliban egyébként, nagyon kölyöknek tűnik, talán a tojáshéjat is látni még a fenekén, ha jól megnézi az ember. Ezzel szemben azt várnák ahogy a két mexikói fölébük tornyosodik, reszketve bújik el Izzy mögé, mint a jó csivava kutyusok. De ez az a nagypofájú ugatós fajta, aki úgy felidegel, hogy végül belérúgsz. Pedig nem is ilyen…csak az emberek elsőre ítélnek, luxus a megismerés, a legtöbb ember számára divat a beskatulyázás…Ő csak egy fintorral konstatálja a helyzetet, amolyan gunyoros „összecsináltam magam tőletek” pillantással, s ennyi, részéről nem foglalkozik tovább a dologgal, fáradtság lenne, fölösleges dolgokkal nem erőlteti meg magát.*
-Dehogy köplek, messze van a tanári. Különben is te fogsz meghalni tüdőrákban.
*Mintha ő nem cigizne…A büszkeségébe viszont nem kerül, hogy elvegyen egy szálat, úgy tűnik őt sem zavarja, hogy meg fog halni tüdőrákban, talán mert tudja, hogy más hozza el majd neki a véget. Szóval elveszi a szálat, meggyújtja, van neki olyan mostanában, hogy öngyújtó.. Különben is az ilyen nehéz munkákhoz nem árt levezetni a feszültséget…Átnéz a srácon, tényleg nem hatja meg a csúnya nézés, itt van fél éve, midenkit kikészít kb, mindenki így is néz vissza rá (tisztelet a kivételnek) Különben nem azért nem köpi be, mert gyáva, ha ezen múlva szaladna is a Kvhez, de hát ez a stréberkedő okoskodó stílus cseppet sem lenne rá jellemző…Inkább elszív ő is egy szállal, legalább most már másodszor csinálja, vagyis nem köhögi ki a tüdejét közben.*
-Én Edward Lyons vagyok. *Igazából nem meglepő, hogy elfelejtett bemutatkozni, bár nem teszi hozzá, hogy nem direkt nem csinálta, hanem elfelejtette. Ahogy elfelejtette azt mondani a jointra Izzynek kérem és köszönöm, vagy köszönni felejt el, ha belép valahová. Ezek formaságok, ő meg mindig a fellegekben, vagy épp a pokolban jár, szóval elsiklik felette. De hagy higgyék, hogy k*csög, p*raszt, jó az nekik. Izzyn már nem ilyen egyszerű túllépni, főleg, hogy arcába szökik a vér azon „kellek neked?” Talán jóval hevesebben vágja a rá a kelleténél:*
-Nem! *S próbálja kikerülni, de valahogy nem megy neki a dolog.*
-Látom. Különben nem rossz ötlet. Úgyis erőfölényben vagyunk. Megszerezzük a dohányt, a holttesteket meg eltüntetjük. *Mosolyog jelentőségteljesen Izzyre, bár ez is a furcsa, szarkasztikus vigyora, nem az a húúúdeboldog vagyok, mert csak, de legalább vigyor, a másik kettő meg csak felfogja, hogy viccelnek. Legalább a hangulat oldódik. Talán. Vagy nem…*
-Nem tudok, ez van! *Sóhajt fel szímpadiasan, így teljesen egyszerű, humorral minden megoldható, még a zavara is gyógyíthatónak bizonyul.*
-De jó ez neked? Mondjuk majd cipelned kell mindenhova, meg újraélesztened, ha gyilkos a pillantásuk, el sem jutok Dorotheáig, itt esem össze mindjárt. *Bukik feje Izzy vállára, de igazából nem túl meghitt ez egész, mert csak az orrát veri be, szóval neki semmi jó nem származik a dologból, Izzynek meg aztán tökmindegy lehet, egyrészt mert épeszű ember nem bukik Edre, másrészt, mert ha valaki beveri az orrát egy vállba, azt a váll tulajdonosa nem nagyon érzi meg.
*Aztán elhallgat is inkább elfordul, a barátság szóra még mindig allergiás rá, a fene is kiveri mások boldog barátságától, szóval mogorva üzemmód, sötét pofa, elfordul és úgy csinál, mint az alfa hím, aki azt akarja, kövessék. Legalább Izzy megbecsüli a stílusát…*
-Ugyehogy ugye? Az Isten is prefinek teremtett, különben nem…Én a szabályokról kérdeztem, marhára érdekelt, hogy lehet áthágni őket, de nem megy minden egyszerre. *Von vállat, őszinte részvéte, őt bezárták, valszeg futott volna kifelé, ha úgy fogadják, mint Izzyt. Különben meglepő, hogy ennyit beszél…Mármint Izzy, de az is, hogy Ed válaszol. Ilyenkor csak sötéten fogd bedezik, de hát a hülyeség az vele született, talán azért tud róla szövegelni.*
-Induljunk, Izzy már palánta korba lépett, a csarnokba kell érnünk, mielőtt eszébe jut, hogy valakinek meg kell majd trágyázni. A csomagotokat hozzátok. *Neki kéne vinni amúgy, de látszik rajta, hogy egy hátizsák és hátradől vele, a két alak nyilván ezerszer inkább elbírja. S megy a menet talán végre a csarnokba.*

//mehet a bejárati csarnokba fiúk Smile //
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeKedd Nov. 24 2009, 22:26

Hát ha nem is a legegyszerűbb lények a világon a férfiak, a nőknél minden bizonnyal egyszerűbbek.
- Hát.. igen, inkább szerény, meg néha nagyszájú, de ez már más kérdés. Nem hiszem, hogy hatalmas ákot szórtak volna rám. Azért nem vészes a bukdácsolásom. Ha fokozódik majd kikérem valakinek a véleményét.
Milyen jó is az a mondás...Bizalmamat itt csak egyember tudta eddig megnyerni, nem több, és nem is kevesebb. Kételkedek abban, hogy több egyáltalán el fogja nyerni, de ebben persze teljesen nem lehetek biztos, hisz ha nehezen is, meg tudok én nyílni mások számára, ha bizalmat érzek valaki felé.
- Légyszíves szólíts egyszerűen Krisztynek. Barátságos vagyok én nagyon sok emberrel, és udvariasságra is törekszem, de megbízni nehezen bízok meg emberekben. De ez a mondás nagyon is helytálló.
Elgondokodok egy kicsit, hogy vajon miért vagyok ilyen bizalmatlan, s arra következtetek, hogy az évek során belém lett nevelve.
Kelemes mosoly fut végig arcomon, mikor a hideg-meleg szállítmányozási egyezményről kezd el beszélni.
- Rendben, majd üzletkötésre is kerülhet sor, de ha drágán adjátok a meleget, akkor nem áll az alku!
Halkan kuncogni kezdek, szemem is csillog kicsit.
- Hálával, rám való büszkeséggel úgy vagyok, mint amikor rólam beszélnek. Nem szeretem, de néha elkerülhetetlen. Barátaim más karokból vannak fura módon inkább. Kumiko a legjobb barátnőm, és Amelie az, akivel még jó barátok vagyunk. Ami érdekes, mert valamilyen szinten van a karok között rivalizálás, ha nem is nagy mértékben.
Bajszom helye alatt bazsalygok férfiúi büszkeségén, ahogy magát kihúzva feszít, s családjáról beszél. Még saját nemlétező családom sem jut eszembe. Az is eltereli a figyelmemet, hogy olykor-olykor hozzám ér hol itt, hol ott. Fura, de nem kellemetlen érzés. Nem vonom el karomat egy-egy ilyen érintésnél, csak kedvesen mosolygva lesütöm kicsit a szemem, hogy visszaemelve rá szemébe mélyesszem pillantásomat, ha sikerül az övével összetalálkoznia.
- Sajnos az üvegházba nem lehet csak órákon, vagy tanári engedéllyel bemenni, de egy séta után szívesen megmutatom a télikertet, ha neked is megfelel. Az bent van a kastélyban. De sétáljunk ki az erdőbe egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Paolo de Sica
Diák - Pugnax
Paolo de Sica

Férfi Ikrek Jelige : A legnagyobb vágyam tudod, mi? Tulajdon árnyam átugorni.
Hozzászólások : 42
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeSzer. Nov. 25 2009, 18:48

* Hangosan fújtatva lép a parkba, nem és nem hiszi el, hogy itt van. Valahol nagyon örül, máshol pedig nem érzi jól magát, hiszem el kellett szakadnia az otthonától, ami nem túl megnyerő pozíció, ha az ember fia, nem a társaság krémje.
Zavartan pislog körbe. Mindent meg kell néznie majd itt, hiszen az anyja és az apja annak idején itt ismerkedtek meg és Paolo biztos benne, hogy a hely varázsa megfogja majd őt is, ha nem ver a szíve ilyen vadul és nem kell majd attól félnie, hogy belepusztul a honvágyba.
Ráérős léptekkel indul a kastély felé, cucca talán már megérkezett, így azt nem kell cipelnie, sem várnia rá, de jó lenen már kezet mosni, mert vonatozott, és valami bárgyú eszközzel is utazott, amit be sem tud azonosítani, noha lehet, hogy csak egyszerű jármű volt.
Mégis a gyomra kicsit rendetlenkedik, bár lehet, hogy ez azért van mert eléggé izgatott.
Az biztos, hogy a hely nagyon szép, ezt azonnal be is kell ismernie, elégedetten elmosolyodik, kicsit hátrarázza haját, hogy felemelhesse tekintetét, be kell vallania, hogy nincsen mitől félnie, csak nem eszik meg, ha meg mégis lehet jobban is jár.
Elegáns öltözéke nem hagy kételyeket származása felől. Szürke nadrágja, fehér inge, valamint rövid fekete kabátja nem tartja túl melegen, jó, hogy sálat is kötött nyakába, na nem. Valljuk be, hogy az anyja erőltette. Szegény asszony még sírt is amikor fiát útra bocsátotta, sütit is csomagolt az útra, de azt az apja ette meg, aki ugyan nem sírt, de nem is volt jókedvű, még akkor sem ha igyekezett azt a látszatot kelteni, hogy minden rendben lesz.
Persze, rendben is lesz, csak mikor?
Sajgó szívvel pislant vissza kapura, olyan jó lenne visszafordulni s újra elvegyülni Orbetello lakói között, ahol mindenkit ismert és mindenki szerette, ahol minden asszonynak kicsit a fia volt....
Már most megöli a honvágy.
Kétségek közt lépked a recsegős leveleken, az ősz illata megmosolyogtatja.*


A hozzászólást Paolo de Sica összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 29 2009, 15:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 49

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeSzer. Nov. 25 2009, 20:07

A bejárati csarnok ajtajában kikukucskál a parkba, és legszívesebben hátat fordítana, hogy visszamasírozzon a szobájába, és az egyik prefektusát küldje le az új diákért. De nem, senki sem ér rá ma, így ő volt kénytelen melegen felöltözni, vastag talárt ölteni. Haját kibontva hagyta, amibe most bele-bele kap a nyitott ajtón át besüvítő szél. Halkan sóhajt egyet, fejébe húzza a talár kapucniját, mert bár nem esik most éppen az eső, a szél összekócolhatja, és mire megtalálja a diákot, az a szegény fiú azt fogja hinni, egy igazi büjti boszorkát küldtek elé.
Eme gondolatán egy komolytalan mosoly fut végig arcán, majd a lépcsőkön lesietve tekintetével keresni kezdi a diákot. Elindul a kapu felé, hátha valahol útközben összetalálkoznak.
Pedig tényleg lett volna ma jobb dolga is. Házi feladatokat javítani, tantervet kidolgozni, no nem számmisztikát, azzal már készen van erre az évre. De a mitológiák és vallások már korántsem nevezhető annak. Ma egész délután afelett görnyedt, de egyszerűen nem fogott az agya. Mondjuk ez nem csoda, egész nap esett az eső, sehol nem volt látható egy kis pajkos, vidám napsugár.
Minden olyan...
- ...taknyos - húzza el a száját, ahogyan a nedves földön cuppog a cipője minden lépésénél.
De úgy látszik, hogy ez az idő csak őt lombozza le ennyire, mert a vele szembe jövő diák, aki elé valószínűleg kijött, mosolyog. Egy pillanatra elfelejti rossz, borús kedvét, és megpróbálja a fiú szemével látni a helyet. Végül is, neki van igaza. A kastély bámulatos, a park csodálatos, és még ebben az őszben is találni szépet, csak keresni kell.
A fiú előtt megtorpan, és halványan mosolyogva, mert nem akarja elrontani a diák kedvét, megszólítja.
- Szép napot! Paolo de Sica, ha jól sejtem? - néz kérdőn, de már folytatja is. - Dorothea Bristow vagyok, a Pugnax és mától az Ön Karvezetője - mutatkozik be egy biccentéssel.
Almafa pálcáját előkapja, és a fiú csomagjai felé int vele.
- Ne aggódjon, a csomagjait meg fogja találni a hálókörletében, azon belül a szobájában - ad gyorsan magyarázatot.
- Jöjjön, bent azért jobb idő van - mosolyog a fiúra, majd elindul, remélve, hogy a fiú is követi. - Közben pedig, ha van valami kérdése, tegye fel nyugodtan. Nem tudom, hogy előtte mennyire olvasott utána az iskolai szabályoknak - biztatja a diákot kedvesen, miközben kényelmes tempót diktálva halad.
Vissza az elejére Go down
Emily Dangerous
Diák - Extremus
Emily Dangerous

nő Kos Jelige : Élj veszélyesen, házaidat a Vezúv lábához építsd!
Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeCsüt. Nov. 26 2009, 21:04


*Jön…Közeledik…Megelőzi a hangja…Nem is az ő hangja - hiszen hogy is lehetne ez emberé -, hanem mintha több moncsicsit egymás után, vadul nyomkodnának. Valami közeledik….valami nyüszög, több valami nyüszög, többen vannak…Veszélyes? Fokozatosan bontakozik ki, remélhetőleg köd van, ha nem, nem baj, bár úgy kísértetiesebb, főleg a dinnyével a kezében. Görög. Mármint a dinnye. Ő maga nem, bár ez még nem látszik, hisz ott tartottam, hogy éppen bontakozik kifelé. Először csak a sapka, haj, utána a többi. Ebben még semmi megdöbbentő, bár miért is lenne valami megdöbbentő egy diák érkezésében. Ha nem erre a bizonyos gólyára koncentrálunk, tűnhet fel a moncsicsihad, tengerimalacok. Előtte loholnak, apró lábaikon, különböző színekben. Legelöl egy kis fehér szalad, amit egy vörös és egy barna követ V alakban, pedig nem libák, ezek határozottan tengerimalacok. A sort egy kis fekete zárja, ő lehet a leggyengébb láncszem. Beharangozzák a tündeköpenyes fiú feltűnését. Várjunk csak egy kicsit…Nem, ők nem alattvalók, határozottan háziállatok, bár nagyon be vannak idomítva, alig-alig állnak meg füvet rágcsálni apró nyúl szájaikkal. Ha mégis, hát gazdájuk hangja mindenképpen hipnotikus erővel hat rájuk, abbahagyják. Vagy csak hallgatnak a nevükre…*
-Nyüzüke! Várd meg Nyafit! Mafla úr, ne tessék enni, szólj rá Hókirálynő, sietni kell! *A srác nem magában beszél, kifejezetten a malacainak szónokol, ha úgy tűnik unszolásra szorulnak. Az, hogy hallgatnak-e rá, relatív, egyik-másik mintha megtorpanna, megint mások gyorsabbra veszik az ügetést. Akár lóverseny is lehetne belőle, de nem, ezek tengerimalacok! Jön ő maga is, a gazda, akkor is, ha a hangja előbb odaér, most már látszik, hogy tényleg tündeköpeny van rajta, s hogy valóban nem tünde, valamint hogy nem csalás nem ámítás egy görögdinnyét szorongat. Egészen közel van már, így az egész látvány kibontakozik, miközben ő a kastély látványával van elfoglalva, természetesen. Nos a látvány, itt sajnos nem a kastélyét fogom ecsetelni: Kockás nadrág, barnás fekete meleg bőrdzseki bakanccsal, de hátán tündeköpeny! Egyik kezében görögdinnye, a dinnyén töviskoszorú, a másikban egy madzag, jön utána egy gördeszka, azon van a jó nagy bazi ládája. Ja, igen, s előtte loholnak a tengerimalacok! Nehéz lehet a dinnye, jó nagy, görög, meg hogy húzza a gördeszkás ládát, arról meg már nem is beszélve, hogy négy tengerimalac életútjára figyel közben. Mindezek ellenére mégis mosolyog, ha ezt a ködben, félhomályban, vagy ami van, ki lehet venni. Zihál, de mosolyog, örül, hogy zihál? Igen, úgy tűnik, tényleg mosolyog, sőt nem teszi le a dinnyét, ahogy megtorpan a kastély előtt, egyrészt pihenni, másrészt fogadtatásra várakozni.*
-Megérkeztünk! Istennek legyen hála! *Jelenti ki kántorosan, levakarhatatlan mosollyal kreol arcán, megbiccentve fejét az úr háza előtt. Ha nem is az úr háza ez, de legalább olyan tisztelettel adózik iránta, s néz fel a kastély ablakaira gyengéd szeretettel. Vajon melyik mögött lesz a szobája? Kivel fog lakni? Kijönnek érte? A malacok megtorpannak, ahogy gazdájuk is megáll, a disznók legelészni kezdenek körülötte a fűben. Cid mosolyát kissé feszült fintor váltja fel, elvégre ez az első napja, az idő pedig éppen megérett rá, elkezdheti az izgulást. S mint ilyenkor mindig, elmormol magában egy miatyánkot.*
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeCsüt. Nov. 26 2009, 22:29

Sóhajtva lépdel ki a lakosztályából, majd tart szépen felfelé a földszintre, lassú léptekkel. Az utóbbi napokban folyamatosan a tananyagokon dolgozott, így egészen elmélyülve a munkába cseppet sem gondol a saját gondjaira. Mindezek mellett bőszen kutatja, hogy hogyan tudná a mérget testéből valahogyan kitisztítani. Eddig azonban... semmi. Ez persze kifejezetten feszélyezi és idegesíti, így az utóbbi napokban nem igazán lehet vele mit kezdeni.
Felér a földszintre, majd fáradtan mormogva indul a bejárati ajtó felé.
- Ilyenkor hol a fenében vannak a prefektusok...?!
Csattan fel magában morogva, ahogy odalép a bejárathoz, nagyot sóhajt még pár percet habozva. Lehunyja szemeit és kinyitja az ajtót, körbepillantva. Elfintorodik kissé, ahogy végignéz a tájon, majd fel az égre sóhajtva.
- Este havazni fog...
Csóválja meg a fejét, bár ő cseppet sem bánja, hogy végre hideg az idő. Cseppet sem tetszett neki az eddigi hőség, ezért többnyire az alagsorban maradt a saját szobájában, illetve a tantermében. Ezeken a helyeken kívül alig fordult meg máshol, mivel a nyár eléggé belenyúlt az őszi időszakba is. Most azonban kissé sáros a talaj, így a hó sem fog megmaradni -aminek a nő nagyon is örül. A ruhatára nem éppen téli időszakra lett kitalálva, persze ha úgy hozza az idő, akkor beszerez pár melegebb darabot... de akkor is.
Türelmetlenül várja kissé az új jövevényt, miközben újra felpillant az égre.
- Késik.
Nem mintha egy diáknak pontosan kellene ide érkeznie, elvégre nincs órához, percre kötve. Ennek ellenére jól esik Akanenek valamibe belekötnie, hogy legalább addig is tudjon min mérgelődni. Kígyótekintetét végigfuttatja a park területén, amikor a következő pillanatban hamarosan mozgást észlel. Felvonja íves szemöldökeit, amikor megpillantja, hogy valami kis rágcsálófélék jönnek az iskola felé szépen sorban haladva. A nő arcára hamarosan megrökönyödés ül ki, amint a kis patkánysereglet után egy fiú lépdel parancsokat osztogatva. Ekkor csap a homlokára fejét csóválva.
- Ugye nem... ugye nem....?
Könyörög magában egy sort, amikor végre megérkezik a fiú és maga felé inti, jelezve, hogy ő az, aki be fogja kísérni. De előtte... Felvont szemöldökkel pillant le a kis állatkákra, majd megköszörüli a torkát.
- Ezek miféle... állatok? Valamiféle bundásabb patkányok?
Mered le rájuk fejét csóválva. Ő többnyire az ilyen lényeket kísérleti lényeknek használja, de hogy valaki ilyen... nevetséges cirkusi mutatványt mutasson be velük, egyszerűen ledöbbenti. Eme meglepődöttségből sandít fel a fiúra.
- Cid Elphee, ha jól tudom, ugye? A nevem Akane Achironu, a karvezető helyettesed. Mindezek mellett császárnő és királynő is.
Vissza az elejére Go down
Emily Dangerous
Diák - Extremus
Emily Dangerous

nő Kos Jelige : Élj veszélyesen, házaidat a Vezúv lábához építsd!
Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimeCsüt. Nov. 26 2009, 23:09

*Látja már, valami gésa tűnik fel az ajtóban, csapat indul vezényszóval a malacok is észreveszik, mert ügetés következik a nőszemély felé. Talán nincs is messze tőle, hamar odaérnek, s bármily hihetetlen, ő még mindig mosolyog ezerrel. A malacok körbeszaglásszák a nőt, még jó, hogy Cid nem tudja, hogy a kísérleti patkányok jutnak róluk az eszébe, tengerimalac megszállott a legény, mint az sejthető a disznókból ugye. Izgulás hullám ide vagy oda, azért csak megszólal, a miatyánk mindig segít, főleg, hogy ilyen szép nőt küldött el neki a jóisten.*
-Adjon isten, ezek tengerimalacok. *Bök a nyüszögő állatkákra, aki tovább szaglásszák a tanárnőt.*
-Bocsásson meg nekik, mindegyik fiú, érdeklődnek. Hókirálynő, hagyd abba! *Böki oldalba cipője orrával az egyik malac tomporát, a fehéret, az a Hókirálynő. Megint más kérdés, hogy ha az összes disznó fiú hogyan adhatott ilyen nevet az egyiknek…*
-Bocsánat, tényleg kanos ma egy kicsit. *Most már nem mosolyog, kifejezetten bocsánatkérő, sőt kissé rémült arcot vág, nem kéne rögtön beégnie a disznóival, főleg, ahogy a nő tovább beszél és kitudódik kicsoda.*
-Jajj sajnálom, Hókirálynő! *Csattan fel idegesen, a malac ugyanis Akane néni lábára óhajt mászni, legalábbis úgy tűnik, hogy egy kis örömben részesítse…aminek Cid valahogy nem örül. Ilyenkor persze azért nem látszik az arcpír, de hogy ijedt, sőt rémült a malac viselkedésétől vagy még inkább a helyettes asszony reakciójától, egészen bizonyos.*
-Ne haragudjon, kamasz korba ért…Meg fogom büntetni, leborotválom a szőrét. *Ígéri buzgón, miközben igyekszik felkaparni, vagy lekaparni a néni lábáról a kanos malacot, feltéve, ha az nem lesz lerúgva, vagy kinyírva.*
-Igen, Cid Elphhe vagyok *Cincogja, ezek után…főleg. Bár ettől csak úgy tűnik, mintha kasztrálták volna. Mármint őt, nem a malacot, lehet az csak lesz, kiherélve. Egy pillanatra megdöbben, kedves disznójával is elfelejt foglalkozni, még a dinnye is megbicsaklik kezében. Bizonyára csak viccelt a néni, vagy nem?*
-Té…té…nyleg? *Hebegi, mikor mikor magához tér annyira, hogy hebegni tudjon. Elvégre minden elképzelhető, ő nincs a hihetetlen dolgok ellen....miért ne taníthatna egy császárnő?*
-Akkor szólíthatom fenségnek, fenség? *Még fel is lelkesül, igazi királynő, hűűűű, hát ő visz selyempárnácskát minden reggel a lábai elé, a szótárából valahogy kimaradt a megalázkodás fogalma. Mindenestre tényleg úgy néz rá, mint fenségre, szégyenkezéssel vegyes áhítattal, megdöbbenéssel, ugyanakkor félénken, hiszen a tengerimalaca az imént mászott rá egy királynőre…ettől csak még nagyobb zavarba jön, ami a dinnye kilengésének nem tesz jót. Nem véletlenül dinnye az a dinnye különben, küldetése van, szimbóluma inkább.*
~Itsen bocsássa meg vétkeimet, disznólkodom egy királynővel szemben, uram ne haragudj, megbántam, meggyóntam, nem gondolok úgy a helyettes gésára, mint szép asszonyra, ámen!~
*Reméli nem olyan súlyos a bűne, nem szeretné fejére tenni a töviskoszorúját.*
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitimePént. Nov. 27 2009, 05:07

~Tengerimalacok...?~
Megjegyzi magában szépen, hogy milyen állatok is ezek, majd később utánanéz a könyveiben, hátha valamilyen hasznukat is látja később. Bár imádkozhat a fiú azért, hogy ne találjon bennük semmilyen hasznot, főleg úgy, hogy általában Akanenél a patkányok gyorsan fogyó cikknek számít a nőnél.
Már éppen folytatná tovább a szokásos üdvözlő beszédét, bár igencsak zavarja például, hogy a fiúnál miért van egy furcsa zöld dolog a kezében ráadásul töviskoszorúval. Azonban az tőle túlságosan is természetellenes lenne, ha kérdezősködne és kíváncsiskodna. Majd később utánanéz a könyveiben. Megrökönyödve fordítja hamarosan figyelmét újra a kis patkányfélékre, ráadásul éppen az egyik a lábára kísérel mászni, ami külön nagy meló lehet, hiszen egy magasított fapapucsban van. Nagy levegőt vesz, nagy levegőt fúj ki és halkan suttogja, veszélyesen halkan a fiúnak.
- Ajánlom, hogy öt percen belül kapard le a lábamról, mielőtt véletlenül rátalálnék lépni.
Ugyan elég halkan suttogja szavait, azonban a fenyegetés így is tökéletesen kivehető belőlük. Lehet, hogy gyönyörű a nő, de kíméletet és kedvességet nem ismer. Ezt persze jobb minél előbb tisztázni és tudatosítani magában az embernek, hiszen ha túl késő... akkor már nem lehet mindent visszacsinálni. Kígyószemeivel hidegen méri végig a fiút és a kis állatkáit, nem lopták be a szívébe magukat a malackák. Ahogy említi Cid a büntetést, biccent egy aprót.
- Remélem tanulni fog belőle, különben rajta kísérletezek tovább.
Biccent egyet fensőbbségesen, összefonva maga előtt a karjait könnyedén, kihúzva magát. Azt persze elégedetten fogadja, hogy végre valakit megérint arisztokrata mivolta, mégha ez a mai időkben semmit sem ér. Akane ennek ellenére szeret ezzel kérkedni, ennyitől sokkal többnek érzi magát mindenkinél. Ezek amolyan kis maradványok, amikbe kapaszkodhat a régi időkhöz. Mintha csak magának kéne bizonygatnia, hogy nem puhult el annyira, mint amilyennek érzi magát. A kérdésre azonban megcsóválja a fejét.
- Nem. Engem Akane-senseinek kell hívni, ezt követelem meg a diákoktól. Semmi fenség, semmi néni, semmi tanítónéni, semmi tanárnő. Csak sensei.
Jelenti ki határozottan, ahogy megfordul lassan az ajtó felé. Csettint egyet, aminek köszönhetően a fiú kezében egy pergament jelenik meg, benne a házirend és egyéb szabályok, elérhetőségek, nevek, hogy kit kereshet gond esetén. A nő lassan lépdel előre, de nem tekint hátra, úgy van vele, hogy majd úgyis követni fogják. Ha Cid belép a kis társasággal együtt a bejárati ajtón, Akane tapsol egyet és máris zárul mögöttük a bejárat. Útja természetesen egyenesen le az alagsorba, a fiú hálókörletek felé tart, nevezetesen a negyedik fiú hálókörletbe.

//A következő hsz-t az említett hálókörletekbe kérem. ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Kastély körüli park - Page 34 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 34 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kastély körüli park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
34 / 43 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés