Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 35 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeKedd Május 04 2010, 22:10

most mi baja mindenkinek a terveimmel? MUSZÁJ 50 éves koromra megkomolyodnom, mert különben nem lehet második gyerekkorom! Surprised

Jane... *odamegy és kupán vágja kés ide vagy oda* hülye vagy xD

azt a kutyát akarja felvágni Razz

Sion: igazad van, én gimis koromban hallgattam, mégsem voltam komoly xD
Vissza az elejére Go down
Jasmine Simms
Diák - Extremus
Jasmine Simms

nő Oroszlán Jelige : ~the best damn thing
Hozzászólások : 58
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeKedd Május 04 2010, 22:13

Lini, remélem az öregek otthonában is lesz játszótér. Smile

Omfgb, szegény kutya. Amúgy nagyon kis helyes. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeKedd Május 04 2010, 22:15

hát majd olyanba megyek, ahol van xDDD és te is jössz, ugye? együtt ordibáljuk majd károgós hangon, h this is sparta, és reménykedünk, h nem esik ki a protkónk hintázás közben *_____*
idilli jövőkép xD

jaja, ari, hasonlít Jane-re *dedög* Laughing
Vissza az elejére Go down
Jane Carrington
Egyéb személy
Jane Carrington

Hozzászólások : 24

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeKedd Május 04 2010, 22:16

Alap, mindkettő felismerhetetlenné torzítja az arcod... - csííz -
Vissza az elejére Go down
Jasmine Simms
Diák - Extremus
Jasmine Simms

nő Oroszlán Jelige : ~the best damn thing
Hozzászólások : 58
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeKedd Május 04 2010, 22:20

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy én meg se fogom érni a tisztes öregkort, de ha valami csoda folytán mégis, mással nem is leszek hajlandó öregek otthonába menni, csak veled. Very Happy Meg majd a hintán a járókereteinkkel lökjük magunkat és nosztalgiázunk, hogy jaaj bogaram, az a Somerhalder-gyerek is milyen fess fiatalember vót hetven évvel ezelőtt...
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeKedd Május 04 2010, 22:46

Szerintem már most sem fess fiatalember, na mindegy... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jasmine Simms
Diák - Extremus
Jasmine Simms

nő Oroszlán Jelige : ~the best damn thing
Hozzászólások : 58
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeKedd Május 04 2010, 22:49

Annyira tudtam, hogy őt is le fogod szólni. Very Happy Bezzeg ha azt írtam volna, hogy Heath Ledger vagy Tibike... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeKedd Május 04 2010, 22:49

Hát, Heath az ebben a szituációban érdekesen jönne ki. Ő már örökre fiatalember marad. O.O
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeKedd Május 04 2010, 23:49

Témába vágóan van egy kérdésem. : )

Volt régen egy rajzfilm, aranyos macikkal, akiknek a hasán vagy szív volt, vagy szivárvány, felhő, és azzal varázsoltak. : )

Tudja valaki a címét? Very Happy

Edit: Már tárgytalan, Juli ügyesebb volt nálam. : ))
Vissza az elejére Go down
Karen Strauss
Diák - Pilluamuleto
Karen Strauss

nő Vízöntő Jelige : HellMachine
Hozzászólások : 32
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 00:57

Nem tudom mi ez, de úgy hangzik mint egy drogos álom. :- D Erősen My little pony kategória. xD
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 00:59

Héééééé, a Gondos bocsok tök jók voltak xDDDDD Kicsi koromban szerettem x"DDDD
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 01:09

mi szerettük xD meg az én kicsi pónimat is... *nemrég beszélték meg Amyvel, hogy fejből tudják a kezdődalt xDD*
Vissza az elejére Go down
Karen Strauss
Diák - Pilluamuleto
Karen Strauss

nő Vízöntő Jelige : HellMachine
Hozzászólások : 32
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 01:11

Úristen. xD Én kiskoromban féltem a póniktól amiatt a rajzfilm miatt Csak a nagy pacikra mertem felülni a Majálison is. A pónikra soha. xD
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 01:16

hát... akkor én nem reklámozom inkább, h egyszer farsangon én pici pónimnak öltöztem x"D

jéé! végre egy ex-signus, akinek jól áll a sárga! *___*
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 01:26

Karen, most már biztos vagyok, hogy az életemre akarsz törni... Megakadt a torkomon a bombon a hszed olvasása közben. Laughing
Az én kicsi pónim pedig édes mese volt, meg a gondos bocsok is; imádtam, ahogyan kidüllesztette az egyik a pociját, aztán jött ki belőle a szép szivárvány Very Happy *holnap tölti le a mesét*
Vissza az elejére Go down
Karen Strauss
Diák - Pilluamuleto
Karen Strauss

nő Vízöntő Jelige : HellMachine
Hozzászólások : 32
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 01:40

Lini: Kééérlek, nekem minden jól áll. xD Tudod ez a személyes kisugárzásom.
És baszics, ez a farsangos dolog lesokkolt. Én egyszer Pikachunak öltöztem. xD

Amy: Megszokhattad volna már. :- D De azért kezdek aggódni, hogy egyszer tényleg nagyon súlyosan félrenyelsz. >.<
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 01:47

Nekem mondod? Gondolhatod, hogy akkor én hogy parázok... xD De nem gondoltam semmi rosszra, mert sárga nevet láttam : )))
Most elképzeltek kicsi Pikachunak... *vizuális típus* Aranyos lehettél : )) Bár Lini pónija sem lehetett rossz *kuncog*
Vissza az elejére Go down
Karen Strauss
Diák - Pilluamuleto
Karen Strauss

nő Vízöntő Jelige : HellMachine
Hozzászólások : 32
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 02:07

Mamám varrta a jelmezt. De így utólag visszanézve nem volt jó, mert a füleim mindig lekonyultak.
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 02:09

*sóhaj* az én pici pónim még menő volt... voltam én *utólagos megfontolás alapján lemoderálva x"D* is No

Bocs, hogy mást feltételeztem xD de a sárga hozzád extrán passzol most Laughing és Pikachu is sárga... lol!


A hozzászólást Cailin Landry összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 05 2010, 02:29-kor.
Vissza az elejére Go down
Karen Strauss
Diák - Pilluamuleto
Karen Strauss

nő Vízöntő Jelige : HellMachine
Hozzászólások : 32
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 02:23

Én előre gondolkoztam. Direkt sárga-központú karaktert hoztam, szóval neki nem lesznek problémái.

Pikachu meg alap. Amúgy tudtátok, hogy japánul a pika az ilyen "ragyogást" jelző szócska. A chu meg ugye a puszi. XD Azért lol. :- D
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 12:03

Heeeey everybody!!!
Megjötteeeeem, ésésésésés semmi bajom, pedig ezek az olaszok mekkora parasztok xD /már bocs a kifejezésért/ Mindig el akartak ütni xD
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 12:10

Szia. *.* Hogyhogy el akartak ütni? o.O Mesélj, mik voltak? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 12:12

Szia Violetta! *figyel ám a mesélésre ő is*
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 12:42

Hát, az olaszok azok nagyon hülyén közlekednek...Figyelembe se veszik a lámpákat, meg azt se, hogy zebra van vagy
ilyesmi....Mondjuk a gyalogosokra se kell panaszkodni, mert azok is mennek, mint a világtalan...
A Vatikánnál is például, a járdán nem tudtál menni, mert ujje ott a Vatikáni múzeum, ahol kb 2 km-es hosszú sor volt, ahogy mentünk végig, és az úttesten kellett menni, hogy elférjünk -.-"""
Ami tök tetszett az, az volt, hogy kb minden második autó Smart volt, ilyen kis apró kocsika, olyan képet csináltuuunk, jajjj *keresi, keresi*
http://yfrog.com/74sdc10467j

így állt be xD akkorát röhögtünk : DDDD
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitimeSzer. Május 05 2010, 13:28

Szia Vio!
Jó, hogy visszajöttél közénk Smile

Ez a kép ez nagyon jó xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 35 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 35 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
35 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Fórum készítése | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés