Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 13 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 23:34

jajj :S vigyázz magadra! ennél jobban, ha lehet! Very Happy és szurkolok, h ne legyen nagy gond ^^
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Márc. 11 2010, 07:50

Hát jam, marad a rácsodálkozás Smile
Csak nagyon vicces, amikor elképzelem, valaki milyen jót röhög, hogy én dumálok vele, oszt ő meg ezer éve tudja, amit mondani akarok XD

Am ma már nálunk is volt hó, sőt az előbb még mindig esett Shocked frankó lesz, ha húsvétkor még lehet hógolyózni XD affraid

JAh, egyébként hivatalosan azért vagyok itt, mert jöttem kibővíteni az egyszavas ficemet XD de lassan mennem is kell X'D

Am jut eszembe! Hh itt ennyire megállt az élet???
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Márc. 11 2010, 14:47

WWowoo *nagy szemek*

Aztat vettem észre, hogy benne vagyok a haladó játékos csoportba! Mikor kerültem én oda bele???

*nem mintha nem érezné megtizstelőnek*

Csak, huhh.. észre sem vettem! Vagy nem tudom XD
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13 2010, 12:15

Cailin Landry írta:
jajj :S vigyázz magadra! ennél jobban, ha lehet! Very Happy és szurkolok, h ne legyen nagy gond ^^

Igyekszem, bár nálam ez azt jelenti, hogy tuti összetöröm magamat... : DDD DE próbálok vigyázni^^


Am meg jó reggeltet népek : )))
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13 2010, 19:00

Azért durva, h tegnap óta egy hsz-szel gazdagodott a csevegő... hogy fogunk így robbantani??? :S
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13 2010, 19:03

Már robbantottunk, ez csak a 20. oldal xD
De tényleg kihalt.
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13 2010, 19:08

én meg pont lemaradtam Sad nah, szép!

de majd legközelebb!! Twisted Evil

ami ki tudja mikor lesz, ha így haladunk Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13 2010, 19:10

Hát... Ha így haladunk, hétfőre xDD
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13 2010, 19:19

XD

ott a pont!

am mondtam már, h nem akarok húsvétra havat?? Shocked
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13 2010, 19:25

Nem, nem mondtad, de őszintén szólva én se, és most se akarok havat!
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13 2010, 19:36

Mindenesetre, én most lépek megen sajna, mert hív a kötelesség :S ilyenkor hétvégén sosem tudok nyugisan netezni Razz

Legyetek jók szíveim, nem tudom mikor jövök, de leszek XD
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13 2010, 20:10

Oh... Én azt nagyon utálom ha hétvégén el kell mennem valahova. Kivéve ha jó dolgot fogok ott csinálni, és én szerveztem, előre xD Razz

Pápá! Sad
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13 2010, 20:49

Olyan jó, már olvad a hóóó *.* Jön a tavasz *.*
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 14 2010, 11:26

Minek kell olyan szavakat tanulnom angolul, hogy szeplőtelen fogantatás? o.O
Vissza az elejére Go down
Kali Friminka
Tanár
Kali Friminka

nő Ikrek Jelige : Cigánylány
Hozzászólások : 546
Tantárgy(ak) : Táncmágia, Rúnamágia tanár
Kor : 43

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 14 2010, 11:40

Azért, hogy olyan szintű választékos szókinccsel rendelkezz, amit életedben nem fogsz tudni hasznosítani, de néha villoghatsz vele, hogy te ilyet is tudsz Smile
Vissza az elejére Go down
Michael Bloxham
Diák - Extremus
Michael Bloxham

Férfi Bika Jelige : Művészetek hercege, a zongora és a gitár védőszentje
Hozzászólások : 280
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 14 2010, 11:41

Katolikus egyházról tanultok? XD Vagy én vagyok a hülye, és a szeplőtelen fogantatás nem az a cucc a katolikusoknál? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 14 2010, 11:42

És ha én nem akarok ilyen hülye szavakkal villogni? Így is rám néznek, és tudják, hogy egy zseni vagyok. Very Happy De istenem, ez olyan nagy hülyeség, most már fáj a fejem ezektől a morális kérdésektől. De tök vicces, mert az ilyen eszement szavakat jegyzem meg a legjobban. Na meg persze a középkori, és mostani kivégzőmódszereket. Very Happy Amúgy nem, nem az egyházról tanulunk, de ott is van. Ez most éppenséggel Moral Issues, tehát ilyen eutanázia, abortusz, halálbüntetés, alultápláltság, hospice-mozgalom, klónozás. Ez a szó konkrétan fogalmam sincs, melyikhez tartozik, nem néztem utána, melyik témában fordul elő, de szerintem abortusz.
Vissza az elejére Go down
Michael Bloxham
Diák - Extremus
Michael Bloxham

Férfi Bika Jelige : Művészetek hercege, a zongora és a gitár védőszentje
Hozzászólások : 280
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 14 2010, 11:51

Van önbizalmad, az tény. XD
Amúgy meg ez tényleg így van, én németül tanultam a bioszt, és a nemi szervrendszernél szerinted mely szavakat, és annak végtelensok szinonimáit jegyeztük meg elsőre? xD

Na, már megnézem mi ez a szeplőtelen fogantatás, idézek:
"A szeplőtelen fogantatás egy katolikus hittétel, amely szerint Szűz Mária már édesanyja, Szent Anna méhében szeplőtelenül, vagyis eredendő (másképpen áteredő) bűn nélkül fogant" by Wikipédia
Vissza az elejére Go down
Stella Matthews
Diák - Extremus
Stella Matthews

nő Kos Jelige : Az Érintésmániás
Hozzászólások : 127
Évfolyam : Második
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 14 2010, 15:34

Az vicces, mert én egész idáig azt hittem, hogy a szeplőtelen fogantatás az, hogy ugye Mária Szűz volt, mégis született gyereke... x"D Szóval értitek.
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 14 2010, 15:46

Maradjunk annyiban, hogy az egyháznak bonyolult felfogása van xD
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 14 2010, 15:47

Egy világ omlott most össze benned. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Stella Matthews
Diák - Extremus
Stella Matthews

nő Kos Jelige : Az Érintésmániás
Hozzászólások : 127
Évfolyam : Második
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 14 2010, 15:49

Bennem biztos nem, csak nem érteeeem... Anyuuuu~... *Rohan a harmadik anyjához, bár ők igazából már megtárgyalták, hogy Jézus apja igazából kicsoda, meg hogy volt ez a dolog, de az mellékes.*

Akane... egyház meg bonyolult felfogás? Te még nem hallottad a mi teóriánkat ezek szerint... XD
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 14 2010, 15:50

Stella Matthews írta:
Az vicces, mert én egész idáig azt hittem, hogy a szeplőtelen fogantatás az, hogy ugye Mária Szűz volt, mégis született gyereke... x"D Szóval értitek.

...hát én is ezt tanultam annak idején hittanon. Szentlélektől fogant meg, s nem Szent Józseftől, aki aztán Jézus nevelője volt.
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 14 2010, 15:55

Igen? xD Jól van, jól van, én már az egyházét is hagyom a fenébe xD Komolyan, 12 éven keresztül tanultam hittant, de sose fogtam fel hogy mit miért csinálnak xD
Vissza az elejére Go down
Stella Matthews
Diák - Extremus
Stella Matthews

nő Kos Jelige : Az Érintésmániás
Hozzászólások : 127
Évfolyam : Második
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 14 2010, 15:55

Tayler Thor Owain írta:
...hát én is ezt tanultam annak idején hittanon. Szentlélektől fogant meg, s nem Szent Józseftől, aki aztán Jézus nevelője volt.

Na, akkor mégsem csak én vagyok ennyire eltévedve ezzel kapcsolatban. ^^" Mondjuk nekem egy évig volt hittanom, elsőben, mert másodikban ütközött... vagy a furulyával, vagy az informatikával, már nem tudom, de ki kellett iratkoznom. Szóval csak nagyon alap dolgokat tudok, meg amit a drága jó anyám (a harmadik) belémvert, mert szerinte szégyen, hogy ennyire nem vagyok képben. ^^"

Hehe, Akane, pedig a mienket szerintem még értenéd is. XD De lehet, hogy mondtam is... hm... Mássz fel msn-re és beavatlak.

Jah, Tayler, órára meg mindjárt írok, csak most zenét hallgatok és pörgök. Very Happy


A hozzászólást Stella Matthews összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 14 2010, 15:58-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 13 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 13 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
13 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés