Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 12 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeVas. Márc. 07 2010, 22:02

Mondtam, hogy elér ide... Ésésésés tényleg elért -.-"""
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeVas. Márc. 07 2010, 22:06

Nálunk már egy ideje nem esett hó, szerencsére. Razz
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeHétf. Márc. 08 2010, 00:38

Én is vagyogatok...

Itt is esett, reggel volt vagy 2-3mm-es, aztán elolvadt, de ahogy látom most megint elkezdett esni -.- Pedig olyan szépek már a hóvirágok, meg az itt-ott előbukkanó ibolyák Smile
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeHétf. Márc. 08 2010, 01:17

Otthon nem esett, jöttem a vonattal, ahol átszálltam, minden havas volt. Ahová megérkeztem, meg megint semmi. Kissé vicces, hogy ez egy órával átvonatozható területen belül, mert még ha átszelem az országot, akkor oké, de így...
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeHétf. Márc. 08 2010, 22:43

Szép Estét emberkék!!!
Helyzet jelentés : DDD
Napközben szállingózott, de semmi se maradt meg belőle Hál' Isten ^^
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeHétf. Márc. 08 2010, 22:53

Neked is hasonló jókat!
Nálunk még mindig nyoma sincs semmilyen hónak, de őszintén szólva, már tavasz van, és nem vágyok rá xDD
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeHétf. Márc. 08 2010, 23:38

Hát éppen ez az : DD tavasz van, kinek kell ilyenkor hó? : DDD
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeHétf. Márc. 08 2010, 23:41

Én csak azért vágyom rá, mert tiszta poén lenne, ha márciusban lenne egy hószünet, annyira sok esik. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeHétf. Márc. 08 2010, 23:44

hát persze : DDD áprilisban meg legyen nyári szünet már nem? : DDD
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeHétf. Márc. 08 2010, 23:49

Úgy bizony. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeKedd Márc. 09 2010, 19:35

Gyerekek!
Elhiszitek, hogy nálam szerencsétlenebb ember nincs a világon?
Hetek óta, most megyek be először edzeni(röpi) és elszakadt vmi a kezemben : SSSS
A vicc pedig az, hogy tudtam, hogy nem kéne bemennem : SSS
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 07:58

*tiszta enerdzsíííí*

Népek! Ne punnyadjunk, gyerünt, és verjük ki Gerald bácsiból (nem szó szerint, bár...) *sunnyog, h ezt nem is ő mondja* a pályázatot! Annyira írhatnékom van, h szabályosan fáááj, de nincsne témám XD

*elrohan, mert 58 van, és még nem öltözött fel, de a busza meg lassan megy* XD
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 10:02

Nincs témád, Rai? xDD Minden kihívás lement? Laughing *szándékozik a WSt elolvasni, csak lenne ideje*

Violetta: biztos, h elszakadt? nem lehet csak húzódás, rándulás, vagy ficam? Shocked
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 12:27

Óóóóó. nem, enm... nem fogytak el XD

Igazából most, hogy véget ért a WS (amire ő a Tizenkilenc évvel később c. művet írta --- nem, ez nem reklám ám XD), elindították a II. MD-t, azaz a Mindenízű Drazsét! Am itt van, ha valakit érdekel: http://community.livejournal.com/mindenizu/

Asszem mondanom sem kell, hogy jelentkeztem, csakhogy megen rághassan a WS óta nődögélő körmömet/hajamat etc...

Egyébként pont ezért szeretnék írni XD Általában ilyenkor bármi mást, csak azt ne, amivel időre el kéne készülnöm XD
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 13:30

Tudom, mit írtál Very Happy szoktam én néha arra járni... hangsúly sajna a néhán. x'D Megint lesz MD? Huhh... Hajrá hozzá! *anno a kitalálók között volt, ciki, hogy már azt sem tudja, hogy megint lesz xD*

Jó neked, hogy rád így hat a stessz Very Happy Anno WSen még nekem is bejött, de MDn már sajna nem... *lusta, szétcsúszott dög volt*
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 13:56

*örül*

két okból is:

Az egyik, h végre erre jár egy halandó, és beszélget vele XD

A másik, hogy tudod XD én annyira, hm, szeretem a stresszet ????? ez nem hangzik túl elmebetegen?
De ha egyszer tényleg jobban teljesítek úgy??

XD

Am igen, van új MD Smile

Én pedig már eljutottam a rá írt törimben odáig, h felírtam a fejlécet, és a töri első szavát lol!
*tessen értékelni, ez három napos meló volt XD*
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 14:31

*kuncog* tudom, hogy nagy meló *komolyfej* de tényleg! emlékszem, mikor anno WSeztem, az első hónapban össz-vissz kb 6 oldalt írtam. az nem túl sok... mondjuk az utolsó két hétben meg vagy hatvanat, de asszem ez nem hozta be a lemaradást Laughing

egyébként egy bizonyos szintig én is szeretem a stresszt. olyankor többet írok, többet játszok, csak az idegeimre nincs jó hatással Laughing

*közben megnézte a MDt, és hülye módon sajnálja, hogy nem jelentkezett, de örül is neki, hogy csak most látja, mert esküt tett, hogy egy ideig nem kihívásozik xD*
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 15:06

Milyen néven WS-eztél? *kiváncsi, hogy olvasta-e már a sztorit* XD

Igen, én is mindig megfogadom, hogy nincsen több kihívás... Rolling Eyes

Am igen, az idegekre nincsne túl jó hatással, de van olyan jó valahol, mint az adrenalis sztem XD *tudja, h perverz* Cool
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 15:17

Rai, Cailin írta az egyik legeslegeslegszebb történetet WS-en. *.* Nem lehet abbahagyni az olvasását, plusz többször is elolvassa az ember. Pont úgy, mint a Heliopathos történetét, amitől megszakad az ember szíve. *.* És persze nehezen lehet megúszni bőgés nélkül. x"DD
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 15:28

És ha még valaki nem jött volna rá, Amelie az én hivatalos PR-manager-em Laughing *bár nem nagyon ért egyet Tündérbogyóval, azért megölelgeti jó alaposan*

Egyébként banjuli vagyok, és anno a decemberkét írtam arra. Már egyszer egymásra csodálkoztunk, csak akkor még Cala néven futottam xD

nem van olyan jó, sztem simán adrenalinlöket ez is xDDD a Mr. December anno három napig fenntartott egyvégtében. mi ez, ha nem adrenalin? no meg megszállottság, de az már egy másik kérdéskör... Laughing
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 16:45

TUDOM MELYIK AAAAAZZZ!

*örül*

Olvastam, és részemről... uhhh, mag ahh...

és igen, rémlik, h már csodálkoztunk a múltkor, csak én még mindig meg tudok lepődni, amikor hirtelen valaki, akivel addig dumáltam, nevet vált XD Azt hiszem lassan én leszek az egyetlen, aki ezzel az egy szem kis karival futkos itt XD ráadásul az user meg olyan sötét, h képtelen agyban tartani, melyik userhez hány, és milyen nevű karik tartoznak...

Nem lehetne erről valami nyilvánatást vezetni? lol!
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 16:55

uhh meg ahh? xDD *elég sok értelmezése átfut ennek a két szónak a fejében*


Annyira nem volt ez hirtelen Very Happy mm... szerepjátékos tájékon inkább vagyok Lini, mint Cala vagy bj. Ígérem, többet nem váltok, és megsúgom, nekem is ez az egyetlen karim itt Laughing és veled vagyok, én is nehezen jegyzem meg az ilyeneket. sokszor már nem is próbálom xD


nyilvántartás? nekünk jó lenne, de vannak, akik valamiért nem szeretik felfedni, kik a karaktereik, szívük joga Smile a staff gondolom vágja az ilyeneket, mi meg kérdezünk, meg rácsodálkozunk mindenre ötször is, ha kell Laughing *ő azt csinálja*
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 22:47

Cailin Landry írta:

Violetta: biztos, h elszakadt? nem lehet csak húzódás, rándulás, vagy ficam? Shocked

Hát elkezdett dagadni meg lilulni a délután folyamán, szóval kissé megijedtem, hogy repedt vagy zúzódott, de most nem látszik egyik se...nem tudom, ha holnap reggel nem lesz jobb, akkor megyek dokihoz megmutatni neki, ha nem lesz baj, akkor meg hagyom a csudába.
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 23:08

kend vmi zúzódásokat kezelő krémmel, ha van otthon. ha rendszeresen sportolsz, akkor biztosan van Wink és reméljük, hogy nem komoly, mert egy szalagszakadás pl lassabban gyógyul, mint egy törés Neutral
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 10 2010, 23:16

meg a zúzódás is rosszabb, mint egy törés : (((
Tapasztalat, szakadásom is volt már, ami miatt ugye műtve is voltam, következménye néha begörcsöl a lábam, rá se tudok állni.
A bal kezem meg már volt zúzva és megint azzal van a gáz ...
majd meglátjuk mi lesz : ))
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | Roleplay forums | Schools, College, Magic | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés