Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08 2009, 12:13

// Olvadunk Rufussal:)//

*Kissé meglepődik, amikor kiderül, hogy a fiú szivesen csinál neki görög salit.*
- Hát, ha lesz rá időd, illetve alkalmad, akkor szivesen megkóstolnál az általad készített salátát.*Mondja mosolyogva, majd lassan vigyorogni kezd a következő szavakon.*
- Igazából fogalma sincs, nem szokásom társalogni velük, de ezen majd változtatok.*Újabb mosoly.*
- Nem is tudsz olvasni.*Jegyzi meg kuncogva, majd kissé sötét pillantást vet Rufusra, legalábbis próbál. Jót nevet, mikor a srác teljesen mást kezd el olvasni, a fejjel lefelé olvasásnál már szinte leesik a padról a nagy nevetésben.*
- Nem akarok a földre kerülni.*Mondja nevetve, majd elhallagat, hogy meghallgathassa a verset. Figyel minden szóra, próbálja teljesen átélni a dolgokat, de nem valami egyszerű a vers, minden félmondatot újra és újra át kell gondolnia.*
- Egy kissé bonyolult, de azt hiszem sikerült felfognom.*Nevet.* Egyébként jó, de jobban szeretem a kicsit könnyebb fogalmazású verseket. Egyébként te nem szoktál verset írni?*Fogalma sincs honnan jött ez a kérdés, de sebaj.*
- Játszol valamilyen hangszeren?*Teszi fel az újabb kérdést, ami kicsit hülyeségnek tűnhet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08 2009, 12:37

-Szívesen csinálok neked salit csak lehet, hogy attól megutálod a salátákat.*molyog a lányra.*
-De tudok olvasni csak rosszul rakták a zsebembe és ezért olvastam rosszul.*nyelvöltés és egy mosoly után válaszol a feltett kérdésekre.*
-Még régebben írtam, de most már nem nagyon írok verseket. Inkább csak olvasgatom őket. És gitáron szoktam játszani, de azt otthon hagytam nem tudtam, hogy megengedike-e, hogy az iskolába gitározzak, de ha akarod elküldettem apámmal és akkor majd játszok neked.*mosolyog a lányra majd ismét előhúzz egy levelet a zsebéből.*
-Egyszer az erdőben összegyűltek az állatok, hogy eldöntsék, hogy ki a legerősebb az oroszlán után.
A medve azt mondta, hogy ő a legerősebb állat az oroszlán után
A farkas azt mondta, hogy ő a legerősebb állat az oroszlán után
Az oroszlán megunta a vitát és a mancsával rácsapott az asztalra és kijelentette, hogy a NYÚL a legerősebb állat utána.
A nyúl mikor ezt meghallotta remegni kezdet, de a felesége oldalba bökte és azt mondta neki:
-Mit remegsz te hülye? Harapj meg valakit és az majd félni fog tőled!
A NYÚL odament a medvéhez és jól beleharapott a fenekébe,
A medve azt hitte, hogy kicsi szúnyog csípte meg, ezért hátra nézzett és látta, hogy a NYÚL az a legerősebb állat az oroszlán után, ezért bocsánatot kért és elsonfordált.
A NYÚL felbátorodott és odament a farkashoz és annak is jól beleharapott a fenekébe a farkas azt hitte, hogy kicsi darázs csípte meg és látta, hogy a NYÚL az, bocsánatot kért és elment.
A NYÚL el-szem-te-le-ne-dett odament a tigrishez és annak is jól beleharapott a fenekébe a tigris hátracsapott a mancsával és leütötte a szegény nyuszikát.
Merthogy a tigris nem volt ott az értekezleten mikor az oroszlán bejelentette, hogy a Nyúl a legerősebb állat. *miután ezt is felolvasta visszatette a zsebébe.*
-Na, és ez hogy tetszett? Ez olyan vicc szerűség!*mosolyog a lányra és kiváncsian várja véleményét.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08 2009, 12:58

- Azt azért nem hinném, nem lehetsz te olyan rossz...*Szélesen elmosolyodik a fiú mentegetőzésére, természetesen viccnek szánta az egészet, de sebaj, így is jó.*
- Értem. Én is csak olvasni szoktam mostanság.*Igen,ő is írt pár verset...*
- Gitáron? Kedvenc hangszerem. Persze én nem tudok játszani rajta, de a hangját szeretem. Én csak énekelni szoktam, bár azt sem közönség előtt.*Jessica még csak nénikéjének énekelt, igen tiszta, szép hangja van mikor énekel, de mivel még csak egy személy hallotta dalolás közben, így nem tudja mennyit is érhet eme tehetsége. Jót nevet a fiú poénján.*
- Gitárra visszatérve, örülnék neki, ha magad után küldetnéd, persze nem muszáj, csak ha te is akarod. Énekelni nem szoktál véletlenül hozzá?
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08 2009, 13:16

-Nekem is a gitár a kedvenc hangszerem és szoktam is hozz énekelni és téged is szívesen meghallgatlak, ha akarod. És majd szólok apámnak, hogy küldje el a gitáromat.*mosolyog a lányra végre nincs egyedül abban, hogy csak ő szereti a gitárt.*
-És te játszol valamilyen hangszeren? Vagy szeretnél játszani valamilyen hangszeren?*kérdezi a lánytól.*
-És miket szoktál énekelni? *mosolyog a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08 2009, 13:29

*Szélesen elmosolyodik, elég viccesnek találja, hogy a fiú meghallgatná, de igazából nincs ellene kifogása, vagyis addig amíg nem kell belekezdenie, addig nincs.*
- Nem, eddig nem igazán volt lehetőségem rá, de ha választhatnék, akkor minden bizonnyal a gitárt választanám, persze fogalmam sincs mennyire lenne hozzá tehetségem, lehet hogy semmi.*Újabb mosoly.*
- Hát... sokmindent, de inkább lassú dalokat... meg olyanokat, amiket át tudok érezni. Persze fogalma sincs, hogy a gitárhoz mennyire tudnék igazodni. Majd egyszer kipróbáljuk. Többször úgyse, mert kimekelülsz méag at iskolra területéről is.*Kuncog egyet. Persze igazából fél egy kicsit, mert tényleg fogalma sincs milyen a hangja, persze a néni szerint gyönyörű, de nem igazán bízik ehhez...*
- És mióta gitározol? És milyen zenéket?*Igen érdekli ez a téma, hiszen egyik kedvenc elfoglaltsága az éneklés, illetve zenehallgatás.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08 2009, 13:40

[Ku&Ki xD]

*Kumiko miközben hallgatja Killiant kezd megfeledkezni a saját kis problémájáról. Ami persze elég fura, mivel ritkán foglalkoztatják mások problémái, de azért az igazságtalanság, amit a fiúval művelnek eléggé felkavarja, ahhoz hogy egy pillanatig ne a teára gondoljon. Persze nem múlik el teljesen az érzés, valószínűleg, amíg tart ez a hét, addig ott fog motoszkálni benne végig ez az álnok, és félelmet keltő érzés, de Killian jelenléte mégis megnyugtatóan hat rá. Hallgatja a másikat, időnként bólint, bár nem biztos, hogy ezt észreveszi a fiú... A boszorkányos hasonlaton elmosolyodik. Aztán amikor Killian befejezi a mondandóját, akkor kedvesen válaszol neki.*
- Én még sosem voltam a presszóba, de akkor ne menjünk oda... Ami az embereket illeti, hát néha én is elcsodálkozom, hogy mit keresnek itt. A tanárokkal meg szerintem ne foglalkozz. Szerintem csak irigykednek. Zavarja őket, hogy nekik hosszú évekig tartott megtanulni mindazt, amit most nekünk előadnak, te meg rögtön tudod... Egyébként még szép, hogy félnek attól, hogy túl okos vagy. A tüzet el lehet oltani, de az észjárásodat kiismerni... Félnek hogy ezt a tudást, valami olyasmire használod, amit ők nem tudnak kezelni. Tényleg beszűkültek, de az emberek és a varázslók többsége is fél attól, hogy a hozzád hasonlók hatalmat akarnak, vagy ilyesmi...
*Nem folytatja, inkább a pálcika tartást magyarázza, és figyeli, ahogy Killian rögtön lemásolja a mozdulatsort, és mintha világ életében pálcikával evett volna, enni kezd. Egy kicsit eltátja a száját, aztán elimserően bólint.*
~ Néha azért tényleg jobb lenne, ha nem menne neki minden ilyen könnyen... ~
*Ki tudja pontosan mire gondolt ezzel... Lehet úgy csinált volna ahogy az öccsével is tette, mikor a kis Seiji tanulta a pálcika használatot? Mert bizony Seiji-nek nem ment jól a dolog, csak akkor sikerült megfognia bármit is a pálcikával, ha Kumiko fogta a kis kezeit és segített neki. De hála Killian kiváló képességeinek ez már nem tudhatja meg senki sem...
Azt azért le kell szögeznünk, hogy egyáltalán nem haragos a lány, egy kicsit meglepődik, de azért egyáltalán nem lehet haragudni valakire mert jó a memóriája. Kumiko szerint legalábbis nem. Ezért nem is foglalkozik vele, inkább csak rámosolyog a fiúra, és felkap egy sushit (igen azt is hozott, de magának) a tálcáról és enni kezdi.
A következő információ olyan a lány számára, mint pláza cicának egy drága ajándék. Ha az előbb említett lánykategória lenne, visítva vetné magát Killian karjaiba, miközben valami vinnyogó hangon hálálkodna és kifejezné, mennyire szereti ezért a másikat.
Azonban Kumiko még véletlenül sem pláza cica, ezért először csak a szemöldökét húzza fel, aztán elmosolyodik, hogy feltehesse a világon a leghülyébb kérdést...*
- Tényleg? És hogyan? Elmondod? Azt is hogy csináltad?...
*Rengeteg hasonló kérdést tenne még fel, de észreveszi magát és inkább befogja. Az öröm, az kettős, és még a teát is elfeledteti vele... Hogy mi a kettőség? 1: Új tudás birtokába juthat, nem csak a könyvek által, hanem a bűbájok terén is, 2: Megkeresheti azt amire olyan régóta vágyott: egy mérget. Ez utóbbit persze nem mondja el még Killiannek sem, mert a múltkor már kifejtette a fiú a véleményét, és erről most nem akar vitatkozni...
Inkább csak csillogó szemekkel vár a válaszokra.... Az, hogy a fiúnak ízlik az étel, jelenleg teljesen hidegen hagyja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08 2009, 13:41

[Jess és Rufus]

-Jó dolog gitározni megnyugtatja az embert, meg a hangja is szép. És ha most szépen megkérlek nem énekelsz nekem?*kérdezi nagyokat pislogva a lánytól.*
-Már 4 éve gitározom és minden dalt letudok játszani, csak néha kotta is kell azokhoz amit nem ismerek.*válaszol Jess kérdésére.*
-És te már mióta énekelsz? Nagyközönség előtt miért nem énekelsz? *kérdezi Jesst.*
-Azt hittem, hogy egyedül én éneklek a suliban, de hogy te itt vagy megnyugodtam. Ha azt mondod, hogy néha napján te is kis kosárkával a kezedben szoktál ugrálni és közben fütyörészel akkor tényleg megnyugodok, mert akkor abba se leszek egyedül.*nevet a lányra, hisz az utolsó mondatát csak viccnek szánta.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08 2009, 13:49

- A hangja valóban szép, de az, hogy te pengetheted és egyesülsz vele, az lehet az igazi.*Csak sejtelmesen mosolyog.*
- Nem is tudom... nehogy aztán megsüketülj itt nekem.*Kuncog egy sort, majd krepeg egy picit, tulajdonképpen "hangol".*
- Amióta az eszemet tudom.*Válaszol még a következő kérdésre, majd inkább a többi kérdést mellőzi és mielőtt meggondolná magát elővezeti a dolgokat.*
- Az egyik kedvenc dalomból éneklek pár sort, csak párat, mert tényleg nem szeretném, ha valami bajod lenne.*A fiú szemeibe néz, s úgy kezdi el a dalt.*
- Hogyha kérdezed, miért jöttem*Kissé bizonytalanul kezdi el, zavaban van. Inkább behunyja a szemét, s így már tisztán énekel. Hiszen valóban nagyon szép hangja van, csak ő nem hiszi el...*
- Mi szél fújt erre?Válaszom, hogy a békés végtelen küldött mindörökre.Hogyha kérdezed, hol jártam? - Viharokkal szemben.Ilyen úton az egy, mit megtanulsz:Légy hű örökre!*Végigénekli az első versszakot, majd elmosolyodik és kinyitja a szemét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08 2009, 14:06

*A sejtelmes mosolyra ő is mosolyog. Majd végighallgatja a lány énekét.*
-Nem hiszem, hogy megsüketülnék, de amúgy szép szám. De ezt sajnos nem tudom játszani, de ha megtanítasz rá akkor együtt énekelhetjük.*mosolyog a lányra.*
-Na, akkor én megyek írok apámnak, hogy küldje el a gitáromat. És így minél hamarabb énekelhessünk és megtanítalak gitározni is, ha akarod.*még meg várja a lány válaszát, majd utána elbúcsúzik tőle.*
-Hát akkor én megyek, de majd még beszélünk! Szia! *mosolyog a lányra. Majd két sushival a kezében kilép a konyhából.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08 2009, 14:10

*Kissé furán pislog rá, miután befejezte, de úgy tűnik mindene megvan.*
- Rendben.*MOndja vigyorogva.* De akkor nem menekühetsz... Már aligvárom, hogy játsz valamit. Az attól függ milyen jó a türőképességed, egyébként szivesen megtanulnék. Majd meglátjuk mi lesz.*Újabb mosoly, majd Rufus távozni készül.*
- Szia.*Köszön el mosolyogva, majd jót kuncog a telhetetlenségén, azután sóhajt egy nagyot.*~Azt hiszem nekem meg ideje lenne tanulni a vizgáimra.~*Lassan feláll é skisétál a konyhából, egyenesen fel a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 48

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Icon_minitimeVas. Aug. 09 2009, 14:09

[ Thierry, Dorothea ]

*Figyeli a férfi arcát, miközben beszél, az a néhány mimika, ami feltűnik, azokat megjegyzi, elraktározza, és majd később kielemezgeti magában. Így szokta mindig, amikor minden elcsendesül körülötte, magában visszajátssza a történteket, vagy az emlékeit átteszi egy merengőbe, és ott nézi őket végig. A szakmájában bevett szokás volt, hogy így elemezze ki a gyerekek lelkivilágát, és bár Thierry már korántsem gyerek, azért nem fogja kihagyni a lehetőséget, hogy mélyebbre ásson, és ne csak a felszínt nézze.*
- Azért azt nem hagynám, hidd el, megvannak a magam elvárásai a diákok felől, csak bízom abban, hogy megtalálom azt az egyensúlyt, ami által még számomra is öröm a tanítás, a diáknak pedig a tanulás - igen, ez fontos neki, csak ezt fent tartva tudna évekig egy helyen maradni. Erre kell törekednie.
*A következő megjegyzésre kiegyenesedik, szemei nagyra tágulnak, az ember már várná tőle, hogy most itt jobb, ha mindenki fedezékbe vonul, mert a pálcája hamarosan előkerül, de nem, a nőnek csak a szája széle rándul meg, s mivel sejti, hogy szemei vidám csillogása elárulja, halkan felnevet, s kicsit lazítva megfeszített tagjain, megrázza a fejét.*
- Ne szabadkozz, kérlek, ha én elmondhattam a véleményemet arról, hogy a régi életemben rabmadárnak éreztem magam, akkor te is nyugodtan megteheted ugyanezt - hangja vidám és nevetős, de ajkait apró sóhaj hagyja el. - Sejtettem, hogy neked nincsenek olyan nagy problémáid a tradíciókkal, és azzal, hogy kinek hol a helye, így ha megbántottalak volna szókimondóságommal, akkor, kérlek, nézd el azt nekem - tud ő tökéletesen is viselkedni, és a modora, ha szeretné, akkor kifogástalan.
*Kicsit elhallgat, és inkább a sushinak szenteli figyelmét, miközben gondolatai sebesen örvénylenek. A régi nemesi családok nem várnak el sok mindent a nőtől, legyen szép, meg persze esze, hiszen nem szeret az ember buta feleséggel büszkélkedni, de a nő ne dolgozzon, szüljön és neveljen gyermeket, felügyelje az otthont, adjon pompázatos estélyeket és legyen tökéletes úrinő. Ő ezek elől menekült el.*
- Azt hiszem, hogy kicsit félre értettük egymást - kezd el beszélni, miután letette a pálcikákat és megtörölte száját a szalvétában. - Nekem nincs ellenemre, ha valaki szabályok szerint éli az életét, nekem is vannak olyanok, amik nélkül elképzelni sem tudnám az életemet. Azt nem szerettem, hogy akkor erőltettek rám valamit, amikor én azt nem akartam - arcán megjelenik egy kis rózsafolt, ahogyan elpirul. - Talán nem váltottak volna ki annyi dacot belőlem a nagyszüleim, ha hagynak érvényesülni - felpillant a férfira, majd vállat von. - De hát az időt nem lehet megbolygatni, és minden okkal történik, talán én sem lennék itt az iskolában, ha máshogy alakul az életem - gondolkodik hangosan, majd újabb mosoly tűnik fel arcán.
- A szabályok jók - ad végül igazat félig a férfinak -, de a tradíciókat akkor sem fogom tudni magaménak mondani - azért neki is kell, hogy legyen egy kis igaza.
*Aztán inkább csendben marad, úgy látszik, hogy végre megtalálta azt a témát, amiről a másik szeret beszélni. Egészen megnyílik és a végén még fel is nevet. Etikett ide vagy oda, a széken, egyenes tartással, de kicsit hátradől, úgy figyeli a férfit, és valahol egy kicsit elégedettséggel tölti el a tudat, hogy már első pillantásra tudta, Thierrynek lételeme a mágia, vagy legalábbis szorosan hozzá tartozik. A kérdésre előredől, úgy válaszol.*
- Hm..., ha csak a természetemet nézzük, sejteni lehet, hogy az átváltoztatástan érdekelt a legjobban - így nézve ez tényleg nyilvánvaló. Csak az a furcsa, hogy ebből a beszélgetésből megközelítve ez még neki is meglepő. - Mindent megtanultam, amit csak átadtak nekem tudást, még...az animágiát is - büszke fény csillan a szemeiben, három kemény évig tanulta, de sikerült. - Be is vagyok jegyezve a Minisztériumban, az átváltozott alakom pedig - felpillant -, egy rétisas - széles mosoly, újabb büszke ragyogás szemeiben.
- A pálcám is ehhez a legalkalmasabb, mármint az átváltoztatáshoz, de amit lehet tudást, magamba szívtam. Kedveltem még a bűbájtant - bólint a férfi felé -, itt konkrétan a legilimencia az, amivel többet foglalkoztam, no és persze a Mitológiák és vallások, ami furcsamód mindig lekötött és érdekelt. A számmisztika pedig valamennyire kapcsolódott a munkámhoz. A számokból megtudhatjuk, hogy milyen úton kellene haladnunk, így hamar kiderülhet, hogy az adott páciens mikor tért le a helyes ösvényről - szeret a régi munkájáról is beszélni.
- A gyerekeknek pedig ezt szeretném átadni, nem könnyű az iskola után ott állni a nagyvilágban, ahol elég sok mindennel szembe találkoznak majd, amiket esetleg nem ismertek, és én szeretném, ha akkor is erősek maradnának, ha az élet egy... jól irányzott pofont ad nekik - igen, valószínűleg sohasem lesz szigorú, erőskezű tanár, hanem valaki olyan, aki mindig meghallgatja a diákokat, és megpróbálja majd megtalálni a legmegfelelőbb megoldást a számukra.
- A pálcára visszatérve, jobb szeretek azzal varázsolni. Bár pár ige megy anélkül is - igen, most szerénykedik, de jól van ez így.
*Az étlapot nézve kicsit rágni kezdi a száját, miközben néha bizonytalan pillantást vet a férfira. Halk sóhaj után mindkettejük előtt megjelenik egy kis tányér, persze csak azután, hogy a férfi befejezte a főfogást, rajta mochival, melyet szósszal leöntve tálaltak.*
- Khm..., előre szólok, hogy a japán édességek, hát, nem a legjobbak, nekem legalábbis nem nyerte el a tetszésemet soha sem, de ha már itt vagyunk - hangja kicsit nevetős. - A mochi rizsből készült, általában édes babszósszel öntik le, mint ahogyan most is, és a tölteléke is édes burgonyapüré - halkan felnevet, majd bizonyítva bátorságát, eltüntet egy kis golyót a sok közül. - Nem rossz - jegyzi meg végül -, de ha édességről van szó, jobban örülök egy kis csoki sufleénak, vagy az almás pitének - ajkain újabb vidám mosoly ül, vagy még mindig... - A görög hetek után van egy olyan érzésem, hogy néhány lány diétázásra adja majd a fejét, ahogy láttam az étlapot - ismeri már annyira őket, hogy tudja, így lesz.
- Ti hogy álltok a szervezéssel?
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 10 2009, 02:16

//A mai nap, azaz hétfő, azaz augusztus 10-e még nyitva áll azok számára, akik szeretnék befejezni a játékukat! Ismétlem, aki újat szeretne kezdeni, már nem teheti meg itt, azonban a folyamatban lévő játékokat tanácsos MA befejezni! ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Kalandok, programok :: Négy hét a világ körül :: Japán hét - Extremus-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés