Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 32 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 22:03

A kép rohadt jó Smile a többihez meg nem tudok hozzászólni...
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 22:10

Ahogy már msnen is mondtam Rob, éééédes^^
Vissza az elejére Go down
Jasmine Simms
Diák - Extremus
Jasmine Simms

nő Oroszlán Jelige : ~the best damn thing
Hozzászólások : 58
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 22:12

Robert Trianus írta:

És íme majd a hamarosan elkövetkezendő kép... Ha ezzel is bajotok lesz, felakasztok mindenkit, csak azokat nem, akiknek tetszik. Very Happy[/center]

Egyszer még te leszel felakasztva az állandó képcseréid miatt. Very Happy
És nem, nem írom le, amit mondtál. >< Na jó, a kép tényleg tetszik.
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 22:13

És miért nem írod le? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jasmine Simms
Diák - Extremus
Jasmine Simms

nő Oroszlán Jelige : ~the best damn thing
Hozzászólások : 58
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 22:15

Nem növelem tovább az egódat, a végén még nem fogsz tőle beférni az ajtón Smile
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 22:17

A sátorajtón? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jasmine Simms
Diák - Extremus
Jasmine Simms

nő Oroszlán Jelige : ~the best damn thing
Hozzászólások : 58
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 22:22

Pontosan Very Happy Úgyhogy majd alszol a kutyaházban. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arthur Mycroft O'Neill
Vendégtanár
Arthur Mycroft O'Neill

Férfi Skorpió Jelige : Cogito, ergo sum
Hozzászólások : 29
Kor : 54

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 16:02

Nagyon kedves, hogy az egész torni drukkol az érettségizőknek O.O Majdnem meg is hatódtam... de nem. Csak szimplán eszembe jutott, hogy holnap már magyar érettségi, ami nem feltétlenül jó. Mármint, hogy eszembe jutott. Mindenesetre köszönöm a magam nevében és sok sikert azoknak, akik még hasonló cipőben járnak. (Az én cipőmben meg nem járhattok, mert az már foglalt.)
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 16:04

Bocsi, hogyha felkavaró élményt nyújtottam ezzel a kis képecskével, csak gondoltam kiírom, hogy veletek vagyunk, és két év múlva én is teljesen érezni fogom a helyzeted, és a többi diákét is, akik holnap nekikezdenek az érettséginek. O.O
Vissza az elejére Go down
Arthur Mycroft O'Neill
Vendégtanár
Arthur Mycroft O'Neill

Férfi Skorpió Jelige : Cogito, ergo sum
Hozzászólások : 29
Kor : 54

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 16:08

Azért annyira nem kell tartani tőle. Nem tűnik már olyan félelmetesnek itt a halál tornácán xD Végül is csak a jövőnk múlik rajta. Amúgy a legtöbb középszintűtől nem kell a falnak menni, mindegyik teljesíthető (remélem, mert a próbaérettségik kicsit megnyugtattak), emelt szintűről meg nem nyilatkozom, mert a kémiától teljesen be vagyok tojva. Meg kicsit a töritől is tartok, de sokak szerint az csak szövegértés. Remélem, hogy így van, mert egy szót sem tanultam xD
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 16:10

Én is csak a biosz emelttől tartok, meg egy kicsit a közép kémiától. Na meg a középszintű töritől, mert csináltam emeltes törit, és közepet is, úgy magamnak, és az emelt sokkal jobban sikerült. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arthur Mycroft O'Neill
Vendégtanár
Arthur Mycroft O'Neill

Férfi Skorpió Jelige : Cogito, ergo sum
Hozzászólások : 29
Kor : 54

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 16:15

Egyik ismerősöm az emelt bioszt tavaly 92%-ra tette le. Pedig nem egy olyan hatalmas géniusz, csak sokat tanult. A közép kémiát tavaly tettem le, féltem tőle, nem is sikerült túl jól, mert csak hetvenakárhány százalék lett. Ha most olyat kapnék emelten, mint tavaly középen, akkor összetenném a két kezem. Emelt szinten három oldalas számolások vannak, amikhez hozzá sem tudok szólni O.O Hát a töri meg... nekem abból jó a hármas is. 270 pont kell ELTE-re kémiára, az meg egy kevésbé jó érettségivel is meglesz Smile
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 16:18

Meglesz az simán. Emelt kémiai számításokat ne is mondd. Nézegettem velük, 4-ből egyhez tudok hozzákezdeni, utána meg nagyon furfangosan valahogy kijön a helyes eredmény, csak annyira szar módon, hogy ahogy nézegettem a megoldókulcsot, a pontok felét nem kapnám meg rá, mert nem csináltam meg ezt, meg azt a lépést.
Vissza az elejére Go down
Arthur Mycroft O'Neill
Vendégtanár
Arthur Mycroft O'Neill

Férfi Skorpió Jelige : Cogito, ergo sum
Hozzászólások : 29
Kor : 54

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 16:21

Szerintem csak egy számításhoz is _lehet_ hozzászólni xD A többihez fizikai képtelenség, ha nem kémia szakos suliba jársz, vagy nincs már egy diplomád kémiából. Nekem egyik se stimmel, szóval majd elnézegetem a feladatokat és majd kedvesen mosolygok a többiekre Very Happy
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 16:24

Csak meglesz az, hátha megszáll ott az ihlet. Semmilyen feladat nem jött eddig ki?
Vissza az elejére Go down
Jasmine Simms
Diák - Extremus
Jasmine Simms

nő Oroszlán Jelige : ~the best damn thing
Hozzászólások : 58
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 18:57

Tényleg megható ez a kiírás, kár, hogy az én helyzetemen már nem sokat segít. Smile Az infón fogok elvérezni.
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 19:01

Szépem, ne butáskodj! Surprised nagyon ügyes leszel, és pont *___*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Simms
Diák - Extremus
Jasmine Simms

nő Oroszlán Jelige : ~the best damn thing
Hozzászólások : 58
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 19:03

Főleg, hogy iksz hete egy darab feladatot se csináltam. Razz De majd néha beszúrom egy-egy magyar- és biosztétel közé. Csak előbb azokhoz is hozzá kéne fogni...
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 19:07

az infó olyan, mint a biciklizés. ha egyszer ment, akkor nem felejted (bár néha eleshetsz, és lehorzsolhatod a fél arcod, de erre nem gondolunk, mert pozitívak vagyunk! xDD)

de majd nagyon szurkolok mindannyiótoknak, és - kérdezzétek csak meg Kumikot - az be szokott jönni bounce
Vissza az elejére Go down
Jasmine Simms
Diák - Extremus
Jasmine Simms

nő Oroszlán Jelige : ~the best damn thing
Hozzászólások : 58
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 19:20

Hmh, akkor elkezdek félretenni a kórházi költségekre meg egy olyan operaházfantomja-maszkra. xD
A szurkolást azért megköszönöm, Linim ^^ <3
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 21:44

*Jött alátámasztani Lin szavait* Bizony gyerekek, nem kell parázni nekünk évek óta jól bevált szurkoló taktikánk van. Akiknek mi szurkolunk azok mindig mindenben jól teljesítenek. Szóval nem aggódni, drukkolunk. Wink flower cheers
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 22:20

Ha már ennyire drukkolási időszak van, izzítsátok a drukkoló szerszámokat keddre, mert sajnos matek tesztet írok. T.T
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeVas. Május 02 2010, 22:34

Egy nagy kalappal az összes érettségizőnek. : ))
És neked is Nick, ügyes legyél. ^^

De jó, hogy én már túl vagyok rajta. xD
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeHétf. Május 03 2010, 09:00

És akkor innentől ténylegesen hajrá minden érettségizőnek! Drukkolunk. Smile
Vissza az elejére Go down
Jane Carrington
Egyéb személy
Jane Carrington

Hozzászólások : 24

Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitimeHétf. Május 03 2010, 12:19

Igen, hajrá mindenki! És ne aggódjatok úgyis sikerül, nem is kérdéses. Mi drukkolunk! Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 32 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 32 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
32 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés