Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 22 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeVas. Márc. 28 2010, 15:22

Üsd oldalba, hátha megjavul Very Happy
Vissza az elejére Go down
Peter Moonlight
Diák - Pugnax
Peter Moonlight

Férfi Nyilas Jelige : VIII. Erő
Hozzászólások : 192
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeVas. Márc. 28 2010, 15:49

Triiiiaaaa... Hogy én mennyit gondolkoztam, hogy te milyen Peterrel találkoztál! xDD De komolyan, olvastam, és elkezdtem gondolkodni, hogy ki az a Peter Razz
Én azért őszintén remélem, hogy nem sikerült az olyan rosszul, és ha még is, nagyon-nagyon-nagyon szép eredmény, hogy egyáltalán eljutottál odáig! Szóval gratu! Az is bizonyítja, hogy ez nagy szó, hogy mennyi szabadnapot kaptál a sulitól, meg állta az utazást, szóval érted... Nálunk senkinek nincs olyan, hogy szabadnap, akármit csinál. Gonoszság O.o
Szóval, én örültem, hogy fent voltál, nosztalgikus volt a visszaút is : ) Csak kár, hogy elhúzódott a verseny, mert akkor lett volna még háromnegyed óránk beszélgetni : (De örömmel hallom, hogy a kaja ehető volt xD És az automatában a forrócsoki finom volt, a kávé lehet, hogy pocsék... : )
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeVas. Márc. 28 2010, 15:59

Na erről az utazásköltségről jut eszembe...
Én áprilisban megyek angol országos versenyre, és ugyebár amikor ezt megosztottam apámmal, ő örömtáncot lejtett, és felajánlotta, hogy ne kelljen vasutazni, elvisz minket kocsival, ugyanis hárman lennénk: tanár, még egy diák és én. Elmondtam az angol tanáromnak, ő megosztotta velem, hogy nem ő jön velünk, és hogy menjek a másik tanárhoz. Én nem tudtam ki visz minket (még most se tudom a nevét ^^"""), de egyik szünetben odajött hozzám, hogy adjon egy lapot a programról, és akkor elmondtam neki. Ő elfogadta, minden szép és jó, apámnak még azt is felajánlotta, hogy szerez neki a kollégiumban, ahol leszünk szállást.
Egy héttel rá beállít hozzám az osztályba, és valahogy eljutottunk arra, hogy egyszerűbb legyen a dolgot lerendezni, megadom apu számát. Délután hazamegyek, mondom, hogy valószínűleg fel fogja hívni ez a tanár, amit meg is tett (apám se értette a nevét xD). A telefonbeszélgetés végére rásózta apámra az egész utat, úgyhogy tanár nélkül megyünk.

Úgy imádom a sulimat -.-

De azt azért itt hozzátenném, hogy az iskola csak a gyerekek utaztatását és szállását állja, a tanárét nem. Továbbá, a tanárnak fizetnie kellene a többi tanárnak, hogy helyettesítsék azon a napon. Úgyhogy végeredményképpen megértem én, de azért ez mégiscsak pofátlanság, nem?...
Az én angoltanárom két hétfői napot is kivett az elmúlt egy hónapban, hogy elkísérje diákjait versenyre. Akkor ez a nő miért nem tudja megtenni? A másik lány az ő diákja.
Vissza az elejére Go down
Katherine Nora Jones
Diák - Pugnax
Katherine Nora Jones

Hozzászólások : 20
Évfolyam : Első

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeVas. Márc. 28 2010, 16:04

Igen Gerry, már az rohadt jó teljesítmény, hogy idáig eljutottál, a döntőd grátiszként is felfoghatod. És ha nem is sikerül na bumm. Nem a te napod volt és annyi. Még temérdek esélyed lesz megnyerni, ezen ne idegesítsd magad. Majd máskor! Very Happy
- - -
Mivel elég sok a tanulnivalóm ezért nem nagyon tudok reagokat gyártani és ezért ne nagyon várjatok tőlem semmit a tavaszi szünet végéig :S Szóval Ceclilia és Dorothea, tessék másokkal játszani én meg majd írok valamikor xD Ennyi voltam.
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeHétf. Márc. 29 2010, 15:57

1.) Azért írtam a szemét idézőjelbe Smile
Ez nálunk, a volt oszt társakkal "nagy poén" volt anno, hogy akármilyen szarul is néz ki valami, egyszer csak benyögte valamelyikünk, "nem baj, kiemeli a szemed szinét" és már dőltünk XD

Jezabellel "pozitív" találkozás? Lehet, h lehetséges, nem vonom kétségbe, csak azt, hogy etz Dracra is vonatkozik... Rá nagy betűkkel van kiíírva a LÚZER szó, és szerintem a Jezabelfélék igazi csemegének nézik az ilyet X"D

2.) Gerlad bácsi, mi nagyon büszkék vagyunk rád! *gigantikusra kerekített szemek*
Te vagy a páldaképem! Cool rabbit

3.) Ilyen velem is volt. Szintén verseny...
Azzal a külömbséggel, hogy a kerületi megnyerése után megyeire mentem, és a tanár cseszett eljönni velem! De nem ez volt a legnagyobb poént! Hanem az, hogy a suli, ami rendezte, áll mindenkinek küldött értesítőt az időpontváltozásról... a tancsinénim, meg "elfelejtett" szólni....
Nem hiába gyűlöltük egymást végig... Razz
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeKedd Márc. 30 2010, 15:11

Kihaltunk? Shocked
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeKedd Márc. 30 2010, 16:48

Mint a mamutok! Bár talán találunk még pár jégbefagyott példányt, és kiolvaszthatnánk őket, mint a rajzfilmekben xD
Vissza az elejére Go down
Evon V. Yung
Prefektus - Extremus
Evon V. Yung

Férfi Halak Jelige : Róka Yung
Hozzászólások : 240
Évfolyam : Első
Kor : 34

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeKedd Márc. 30 2010, 17:16

Rai Drac írta:

Jezabellel "pozitív" találkozás? Lehet, h lehetséges, nem vonom kétségbe, csak azt, hogy etz Dracra is vonatkozik... Rá nagy betűkkel van kiíírva a LÚZER szó, és szerintem a Jezabelfélék igazi csemegének nézik az ilyet X"D


Kérrrlek, az ilyesféle ártatlan kölykök ússzák meg általában élve. xD (És megrontva boldogan virulva. :- D)
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeKedd Márc. 30 2010, 20:01

Evon V. Yung írta:

Kérrrlek, az ilyesféle ártatlan kölykök ússzák meg általában élve. xD (És megrontva boldogan virulva. :- D)

Most marhára megnyugtattál Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Harold Clanford
Diák - Pilluamuleto
Harold Clanford

Férfi Vízöntő Jelige : A természet kerekein soha nincs rozsda
Hozzászólások : 77
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeSzer. Márc. 31 2010, 17:35

Sziasztok Very Happy

Holnaptól kezdve egy hétig (jöv. hét csütörtökig) inaktiválom magam. Indok: Utazás Hollandiába. Razz Remélem semmilyen fennakadást nem okozok ezzel Smile Addig is legyetek jók, és ne rosszalkodjatok Twisted Evil

UI: A hsz-eket még befejezem mielőtt elmegyek xD
Vissza az elejére Go down
Ireth Benkovits
Diák - Pilluamuleto
Ireth Benkovits

nő Skorpió Jelige : Könyvmoly
Hozzászólások : 881
Évfolyam : Második
Kor : 51

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 01 2010, 17:06

Segítsetek légyszi! Smile

Kommunikációs dolgozatomhoz készítettem egy kérdőívet, 10 kérdés, pár perc, telefonos szokásokkal kapcsolatban. Örülnék, ha kitöltenétek Very Happy Köszi! Akit érdekel az eredmény, az szóljon, meg tudom osztani vele.

http://kerdoivem.hu/kerdoiv/309658936/
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 01 2010, 18:19

Én kitöltöttem Ireth Wink
Vissza az elejére Go down
Ireth Benkovits
Diák - Pilluamuleto
Ireth Benkovits

nő Skorpió Jelige : Könyvmoly
Hozzászólások : 881
Évfolyam : Második
Kor : 51

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 01 2010, 18:38

Köszönöm szépen Smile
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 01 2010, 19:04

Én is. :]
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 01 2010, 19:06

Én is Smile
Vissza az elejére Go down
Ireth Benkovits
Diák - Pilluamuleto
Ireth Benkovits

nő Skorpió Jelige : Könyvmoly
Hozzászólások : 881
Évfolyam : Második
Kor : 51

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 01 2010, 19:16

Köszi, köszi Smile
Vissza az elejére Go down
Nadia Oronar
Diák - Pugnax
Nadia Oronar

nő Ikrek Jelige : szeleburdi angyalka
Hozzászólások : 67
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 01 2010, 19:31

Én is beállok a sorba. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 01 2010, 19:39

Én is megcsináltam ^^
Vissza az elejére Go down
Ireth Benkovits
Diák - Pilluamuleto
Ireth Benkovits

nő Skorpió Jelige : Könyvmoly
Hozzászólások : 881
Évfolyam : Második
Kor : 51

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 01 2010, 20:18

Köszi szépen mindenkinek, kész is van. Majd lesz még, azt is belinkelem akkor. Majd tv-s meg netes szokások, meg lehet olvasós is lesz Smile

Tényleg köszönöm szépen a segítséget Smile
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 01 2010, 21:09

Ó, én is kitöltöttem még délután, csak szétszórt vagyok, elfelejtettem szólni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimePént. Ápr. 02 2010, 01:02

Nem témába vágó de, én holnap megyek le vidékre a húsvéti szünetre és csak néha-néha tudok majd felugrani. Április 9-10-11 körül jövök haza és utána Pesten járkálok majd össze vissza, szóval 12-ig tényleg nem nagyon fogtok látni, szóval addig is mindenkitől elköszönök és kívánok jó húsvéti szünetet mindenkinek! Hello!
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimePént. Ápr. 02 2010, 15:08

Szélesszájú nyulat mindenkinek! Smile
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimePént. Ápr. 02 2010, 19:42

http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html

Sok szeretettel küldeném a Pilluamuletosoknak, úgyis az unikornis a jelképetek. :- DDD
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimePént. Ápr. 02 2010, 19:56

Köszi szépen Erin Wink
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 03 2010, 11:33

Erin Corwell írta:
http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html

Sok szeretettel küldeném a Pilluamuletosoknak, úgyis az unikornis a jelképetek. :- DDD

lol!

Erin, hogy akadsz rá te az ilyenekre??

*kipróbálta és 16000 pontja lett xD*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 22 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 22 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
22 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés