Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Természetmágia tanterem - Page 4 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Természetmágia tanterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimePént. Május 08 2009, 18:05

- Ezeket tudtam, szerény személyem is a víz jegyében született - bólint vidáman Sue-nak -, de úgy gondoltam, megtréfállak egy picit - ölt nyelvet a lányra, majd egy sóhajtással elteszi a pálcáját. - De legyen úgy, ahogy Ön szeretné, Miss Hillien - vigyorog a lányra, majd erősen koncentrálni kezd. Mivel a lány nem támadott, hagyott neki egy kis időt, viszont most tétlenül sem álldogálhatnak itt az idők végezetéig. ~ Amíg mozgunk, legalább nem fázunk ~ - gondolja nagyon bölcsen Amelie. A lány feletti felhőt kezdi nézni, miközben szemeiben huncut fény villan. Az Aqua Progenies-re koncentrál, és egy kis vízesést küld a lány nyakába, miközben vidáman odakiált neki.*
- Ahogy a muglik mondják mindig, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten - nevet jókedvűen a lányra, miközben érzi, hogy ez sokkal inkább játékos tanulás, mintsem párbaj.
Vissza az elejére Go down
Salquë Thalion Calwa
Diák - Pilluamuleto
Salquë Thalion Calwa

nő Bika Jelige : őrült tünde
Hozzászólások : 149
Évfolyam : Második
Kor : 159

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimePént. Május 08 2009, 18:24

* A lányok válaszát és Paolo előadását is szorgalmasan jegyzeteli. Soha nem lehet tudni, mi lesz jó később, mit kérdezhetnek a tanárok. Ebben az iskolában semmi sem biztos. Mikor a tanár úr bejelenti mi lesz a gyakorlati feladat, rájön miért is kellennek a törölközők. Vidáman gondol az elöttük álló feladatra. Soha nem zavarta az eső, sőt imádja az esőt. Szeret esőben sétálni, kint lenni a stabadban és érezni a nedves föld illatát. Az eső hatására új élet kezdődik el. Az eső jó dolog. Persze az sem egy utolsó szempont, hogy Kamillával dolgozhat egy párban. Jó móka lesz. Bár nem ez látszik Kamilla arcán. *
- Szerintem nem kell sok törölköző. Engem nem zavar, ha megázom, de ha neked így jobb, felőlem vihetünk többet.
* Közli mosolygósan a másikkal. Tudja, hogy ezzel felhúzta Kami agyát. De nem tehet róla, ha ilyen.
Összeszedik a törölközőket és követik a tanárt a szabadba. Ott leteszik a kezükben lévő dolgokat. A felhőjük tényleg picit nagyobb és sötétebb, mint a többieké. De ezzel nincs semmi gond. Legalább ha megcsinálják tudják, hogy nehezen ment, de így is megtudják csinálni. Sal ma nagyon pozitív hangulatban. Régen volt már ilyen. Úgyí látszik kezd visszatérni a régi, jó, szertelen és néha kibírhatalanul jókedvű leány.
Csendben figyeli barátnője próbálkozásait. Egész jól megy neki, de aztán történik valami és égszakadás zúdul a nyakukba. Kamilla szentségel, Sal ezzel szemben az esőbe fordítja arcát és hagyja, hogy elázzon. Sajnos nem maradhat így. Feladata van.*
- Jól vagy Kami? * Kérdi a lánytól, kinek még mindig nagyon feldúlt az arca. Kedves és érdeklődő kérdésére csak egy fintort és villűmló tekintet kap. *
- Oké. Vedd úgy, hogy nem is szóltam egy szót sem. * Emeli föl kezét védekezően. Elfordul a lánytól és a feladatra koncentrál. A széllel nem bírkozott meg könnyen, talán ez sem fog olyan könnyen menni. Bár ki tudja. Lehet a változás, mely végre elérte a lányt, segíthet abban, hogy könnyebben boldoguljon.
Behunyja a szemét és erősen koncentrál, hogy a benné lévő mágia segítségével a zivatart szitálássá alakítsa. Persze először semmi sem történik, de nem adja fel a próbálkozást. Még erősebben koncentrál. Most sem történik semmi sem eleinte, de aztán szépen lassan a zivatar szitálássá csendesül. Koncentrálás abba hagyása nélkül kinyitja a szemét, hogy megszemlélje az eredményt. Nem tökéletes, de lefogadható első próbálkozásnak. Időnként még átvált erőssebb esőre, aztán meg vissza szitálásra. A másik felé fordul. *
- Kami készülj! Megpróbálom feléd küldeni a felhőt, de nem tudom megígérni, hogy nem fog zuhogni az eső mire odaér hozzád. * Mindezt vigyorogva teszi, amítől a másik leány majd fölrobban.
Visszafordul a felhő felé. Kezeit kinyújtva felé, erőssen koncentrálva próbálja elmozdítani azt. Meg se mozdul. Egy milliméternyit sem. *
~ Gyerünk már! Mozdulj meg! Azt akarom, hogy indulj el balra! ... Csak egy icipicit, kééérlek! ~
* De a felhő a makacs fajtából lehetett, mert nem mozdult. Csak hadonászott a levegőben és összeszorította a szemét és száját a nagy erőlködésben. Fura látvány lehetett. Azonban öt percnyi kemény koncentrálás és rimánkodás után a felhő elindult Kamilla felé. Ekkor azonban már javában szakadt az eső. Egyszerre nem tudta a szitálást is és a mozgatást is megoldani. Nem lehet mindent egyszerre. Legalábbis a tünde lánynak még nem megy. Pedig kéne mennie. Majd gyakorolja és akkor biztos sikerülni fog.
A felhő elérte a duzzogó signumosos hölgyet és a fejére ontotta a belőle hulló vizet. *
- Bocsi Kamillla! Nem tudom egyszerre megcsinálni a kettőt. * Mondja bocsánatot kérő arccal Salquë. Átadja a staféta botot és kimegy a felhő alól. Felvesz egy törölközőt és szárítgatni kezdi magát. Igaz, hogy szereti az esőt, de beteg nem akar lenni. *
Vissza az elejére Go down
Susanna Hillien
Diák - Extremus
Susanna Hillien

Hozzászólások : 530
Tantárgy(ak) : Gyom-, és Gyógynövénytan tanársegéd
Évfolyam : Második

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimePént. Május 08 2009, 18:32

- Így viccesebb, na meg persze csak az akaratunkat és a kezünket használhatjuk, a pálca nincs benne ebben a két dologban. Tényleg, mit szólsz egy ugyanilyen vizes párbajhoz, csak fürdőruhában és a medencénél?
*Kérdezi vidáman ugrálva, most nagyon elemében van. A vízezésre megrázza a fejét, mindenhova vízcseppek kerülnek, ha Amy nem vigyáz, még rá is. Rákacsint a lányra, majd felnevet a mugli mondásra, úgy látszik, ő nagyon élvezi.*
- Nos, remélem te is élvezed ezt a párbajt, két víz-elem érdekes összecsapása ez.
*Mosolyodik el, majd most a társnője melletti felhőre koncentrál, a fej fölé viszi, és ráuszítja a vízcseppeket, kíváncsian várja, mit reagál.*
- Amelie, legközelebb is lehetnénk együtt párban, ha mi választjuk ki, tök jó kis harcot levezetünk itt, legalább gyakorlunk, és a többiek is elvannak.
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimePént. Május 08 2009, 18:58

*A kis "papagáj" már inkább egy ázott libának érzi magát. Valószínűsíti, hogy mostanra már abból a bizonyos fehérneműből is folyik a víz, amit a szoknyája alatt visel. A piros hajpánt, amit az érkezésekor viselt, már réges-régen a nyakában van finoman szólva kinyúlt az elázottságtól és mivel még mosás alatt nem volt az új darab, most derült ki, hogy bizony engedi a szövet a színét. Kriszty nyakán vöröses lé folyik végig. Egyre ramatyabb állapotban van, így is érzi magát, de nekikezd ő is a felhő irányításának. Valahogy egy kis düh van a lelkében balszerencsés napja miatt, így a koncentrálás nem igazán megy a lánynak. Elhúzza a száját, egy fura fintort vágva Mel felé, majd kisebb vigyoral nyelvét nyújtja rá, amiért így kitolt vele és a feje fölé irányította a felhőjüket. Sóhajt egyet, egy pillanatra becsukja szemét, aztán, mikor már megnyugodott, hogy Melinda is rongyosra ázhat ha sikerrel jár, azonnal fény csillant fel lelki szemei előtt. Vigyorogva kezdett neki a felhő irányításának, minden erejét összeszedve és azt a tudását is, amivel a szellőket irányította már néhányszor. Láss csodát, sikerrel járt. Melinda azótt csuri (veréb) madárhoz hasonlatos lesz, ha nem áll ki az esőfelhő alól. Gonoszkodó vigyorral néz a társára, aki remélhetőleg nem haragszik Krisztyre, ahogy viszont sem.*
-Ugye tudod mennyire szeretlek!*Vigyora egyre szélesebb lett*


A hozzászólást Krisztyne Blackcat összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 08 2009, 21:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimePént. Május 08 2009, 19:05

- Én benne vagyok, tudod, ez egyre jobb és jobb lesz - mondja kuncogva, és nézi, ahogyan Sue megrázkódik a nyakába zúduló víz miatt, majd nevetve arrébb ugrik, amikor felé repülnek az esőcseppek. - De, tudod, az uszodában ennél nagyobb vizet tudunk majd irányítani - vetíti előre, hogy abból lesz még csak a nagy muri majd. ~ Akkor örülhetnek majd a többiek, ha marad víz egyáltalán a medencében ~ - villan meg a szeme, de ez a kis elkalandozás bőven elég volt ahhoz, hogy egy nagy adag eső szakadjon a nyakába. - Jujujjj, ez hideg - motyogja, miközben ide-oda ugrál, de a makacs kis felhő mindenhová követi.
*Így azt megint lecsillapítja, és vesz egy mély levegőt. Kicsit bosszúsan fúj egyet, és a Sue feletti felhőre pillant. Igazi záport szeretne most, de illatosat, amilyennel csak tavasszal találkozhat az varázsló lánya. Erősen koncentrál, szeretné ő is kicsit eláztatni a lányt, de meg is szeretné lepni ezzel. ~ Én magam vagyok a felhő, én tudom, hogy milyen eső hullhat alá ~ - motyogja magában. Amikor egy kis dörgés is hallatszik, büszkén elvigyorodik.*
- Ilyen esője sincs mindenkinek - nevet a lányra, miközben bólint egyet az ajánlatra. - Szívesen dolgozom veled máskor is, Sue. Mert be kell vallanom, ilyen vicces tanulásban még nem volt részem - mondja vidáman, majd felkészülten várja, hogy a lány mit fog lépni.
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimePént. Május 08 2009, 19:07

* Kamilla duzzogva nézte, amint Salque végrehajtja a feladatot. Nagy nehezen már megszárította magát, viszont mikor odanézett a tünde lány már felé küldte a felhőt. Kapkodva dobta el a törölközőt és idegesen nyújtotta ki a kezét. Már kezdett örülni, hogy megússza víz nélkül, mikor nyakába szakadt Merlin haragja, és lassan már a bugyijából is csavarni lehetett a vizet. Idegesen dobbantott lábával és szinte prüszkölve fújta a vizet, ami lefolyt arcán. *
- Salquë Thalion Calwa utállak te szemét kis fűzabáló! * Kiabálta, majd szemét haragosan a felhőre emelte. *
- Te pedig... jobban teszed ha elállsz vagy menten eloszlatlak! * Sziszegte a felhőnek, ami furcsa módon, mintha kezdett volna alább hagyni. Kamilla kisöpörte arcából vizes haját, majd visszaslattyogott törölközőjéhez. *
- Hogy az a cseszett... szemét... gyűlölöm az egész Merlin verte életemet! * Kiabálta spanyolul. Aztán visszafordult a felhőhöz, és úgy kezdte el szuggerálni, mintha pár pillanaton belül föl akarná robbantani. Ekkor látta meg Salque sunyin mosolygós képét, és az ő arcára is kiült egy kis alattomos vigyor. Gonoszabbik énje kezdett felszínre törni, így ismét a felhőre nézett, majd egy hirtelen mozdulattal fölemelte kezét, szemét összébb húzta. Erre a felhő megmozdult, és elindult vissza a föladónak. *
- Gatyarohasztó a hőség, nemde Calwa kisasszony, talán le kéne, hogy hűtse magát! * Azzal mit sem törődve barátnője arckifejezésével ökölbe szorította kezét, és egyszeriben elkezdett szakadni az eső. Ám ez nem volt elég, a lány valahogy annyira fölidegesítette magát, hogy a víz elkezdett lehűlni, így viszont már elég kellemetlenül érintette a tünde leányzót, mikor a nyakába zúdult egy jó adagnyi jeges bosszú. *
- Bocsi... azt hiszem elvesztettem a fejem. * Játszotta meg magát Kamilla még mindig gonosz kis vigyorral. *
Vissza az elejére Go down
Susanna Hillien
Diák - Extremus
Susanna Hillien

Hozzászólások : 530
Tantárgy(ak) : Gyom-, és Gyógynövénytan tanársegéd
Évfolyam : Második

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimePént. Május 08 2009, 19:22

- Szerinted miért ajánlottam azt? Ugyebár egymás klubhelyiségébe nem tudunk bemenni, bár nem hiszem, hogy szobatársaink örülnének annak, hogy elhasználnánk az összes vizet, másrészt így tényleg nagyobb mennyiséget tudunk majd irányítani, az lesz ám a jókora muri. Ha meg bejön valaki, az összes vizet ráirányítjuk.
*Gonosz vigyorral veti bele magát újból a küzdelembe, elképzeli a jelenetet, és kis híján felnevet. A dörgésre felkapja a fejét, elismerően tekint Amy-re, és elmosolyodik. Míg esik rá az eső, arra koncentrál, hogy szitálássá fajuljon a dolog, majd visszapasszolja a lánynak a pöttyös labdát.*
- Szép volt. Látom kezd egyre jobban megjönni az önbizalmad, irányításhoz ez kell. át kell érezni az adott elemnek a tulajdonságát. Én is egyre jobban élvezem. A víz az én igazi elemem, vízközelben érzem magam jól, de belül meg inkább tüzes és harcias vagyok. Ki érti ezt?
*Vonja meg a vállát, és várja Amy következő lépését.*
- A víz a háborgó erő, ellentétek sorozata, hisz míg egyszer csendes és nyugodt, pár pillanat alatt veszedelmes viharrá fajulhat. A levegő a szárnyalás jelképe nekem, nincs lehetetlen, hisz mindenhova eljut. A föld mindezek összefogója. A tűz pedig... maga a szenvedély, a pusztítás, hisz míg egyszer melegedünk mellette, máskor mindent elpusztít maga körül. Ezek egyike nélkül felbomlana a természet egyensúlya, és minden elpusztulna, egymást kiegészítik.
*Morfondírozik félhangosan.*
Vissza az elejére Go down
Salquë Thalion Calwa
Diák - Pilluamuleto
Salquë Thalion Calwa

nő Bika Jelige : őrült tünde
Hozzászólások : 149
Évfolyam : Második
Kor : 159

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimePént. Május 08 2009, 20:00

* Kamilla kirohanására felhúzza a szemöldökét és harag jelenik meg szép pofiján. Ilyen szavakat nem használhat senki sem vele szemben. Nem érdemli meg. Nem tett semmi rosszat. Figyelmeztette a lányt, hogy készüljön fel. Ugyanolyan dühvel fordul a másik felé, mint amillyennel Kamilla ő felé.*
- Hogy merészelsz így beszélni velem? Én szóltam neked, hogy lehet szakadni fog az eső. Ha nem figyelsz rám nem az én bajom. Én is utállak Te húszabáló némber!
* Kiabálja a másik felé. Az egész csoport és a tanár figyeli tajtékzó dühüket. Sal fortyog belül. Hátat fordít ennek a szánalmas emberi lénynek és inkább a tájat szemléli, míg le nem nyugszik annyira, hogy újból a feladatra tudjon figyelni. Tanórán nem szabadna így kiakadnia. Még a tanár úrtól is bocsánatot kell kérnie. Odafordul a tanárhoz.*
- Elnézést Professzor úr. Többet nem fordul elő.
* Azonban nem tudja megtartani ígéretét, mert Kamilla mesterkedik valamiben. Véletlenül pillantja meg a lány arcán átsuhanó alattomos vigyort. Először azt, hitte képzelődik, de nem így történt. Az akit barátjának nevezett otromba és gonosz tréfát talált ki ellenne és végre is hajtotta.
Már amikor meghallotta a lány hangját tudta, hogy valamire készül, de nem gondolta volna, hogy ilyen galádságra. Ugyanis Kamilla a nyakába zúdított egy jó nagy adag jeges vihart. Nem készült rá így nem tudta megakadályozni, hogy a hideg víz a nyakába ömöljön. És volt képe bocsánatot kérni miközben sunyin vigyorgott.*
- Áááááá! * Sikította el magát. *
- Te alattomos dög! Mit képzelsz ki vagy?
* Ordította, teljesen kikelve magából. Már nem érdekelte, hogy óra van és a tanár jelen van. Már semmi sem érdekelte. Írtó mérges lett erre a kétszínű libára, aki azt hiszi körülötte forog a világ. A zuhatag alatt állva, kezeit kinyújtotta és erősen koncentrált, beleadta minden dühét. A felhő egyre feketébb lett és a elindult a másik lány felé. A hideg víz zuhogott belőle és mintha egy apró villám is kicsapott volna belőle. Vagy a tünde lány szemei szórtak szikrákat? Ki tudja. A lényeg, hogy a két lány a felhőt használja dühe levezetésére és a másik eláztatására. Ebből viszont semmi jó nem származhat. *
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimePént. Május 08 2009, 20:24

* Kamilla kezd egyre jobban bepöccenni, ugyan róla lepereg, amit a tünde mond neki, viszont ez a bosszút még édesebbé teszi. Szinte már ördöginek mondott vigyorral emeli föl másik kezét is, hogy úgy várja az egyre feketébb felhőt. Ki tudja, talán mostanra érte el a tűrőképességét, és nemes egyszerűséggel megzakkant? *
- Na gyere csak Hófehérke, majd letörlöm a képedről azt a hú de kifinomult vigyort! * Morogja a lánynak. Őt ugyan nem nevelték olyan mélyen tisztelt személyek, mint ezt a kis fruskát, és lassan már nagyon elege van az állandó „én vagyok a legjobb tünde a világon” képből. *
- Különben meg nem tudom mit vagy oda, talán nem szereted a természet erejét? * Kérdezett vissza gúnyosan, majd kicsit elnevette magát. *
~ Egy szánalmas próbálkozás egy szánalmas lénytől. ~ * Gondolja, persze nagy valószínűséggel pár nap múlva már egymás vállára borulva fognak örömködni, hogy milyen jó barátnők, de egy biztos. ELŐTTE MÉG MEGTÉPI, HA KELL PUSZTA KÉZZEL! (XD) A felhő egyre közelít felé, és valami érdekes kis szikrát produkál, amit nehezen lehet villámnak nevezni. Kamilla gúnyosan elvigyorodik, majd összeszűkült szemekkel nézi a felhőt. Az égi jelenség megáll, olyan, mintha megrekedt volna a két lány közt. Szinte látható, ahogy ide-oda taszigálják. (ennek nem lesz jó vége XD). Közben már a többiek is odafigyelnek. *
- Műsort akarsz? Megkapod! * Kiáltja át, majd két kezével mintha taszítana egyet a felhőn, mire az elmozdul a tünde lány akarat ellenére, és egyre közelít felé. *
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimePént. Május 08 2009, 20:40

*Mivel a lány nem támad, csak hallgatja dicsérő szavait. A hasonlóság hallatán elmosolyodik.*
- Először is köszönöm a dicsérő szavakat, de azt biztosan tudod, hogy kellő ösztönzés nélkül most nem tartanék itt - bólint felé. - Tudod, ebben hasonlóak vagyunk. Heves, harcias természetem van nekem is, de én gyakran elnyomom, mert úgy érzem, hogy néha...sok vagyok, még magamnak is - nevet kicsit zavartan, majd inkább Kamilláék felé fordul, és csak nagy nehezen állja meg, hogy ne kapjon nevetőgörcsöt, amikor látja a lány mérgét. Inkább visszafordul, és tovább hallgatja Sue-t. Kicsit meglepetten néz a lányra, de helyeslően bólint. - Nagyon szépen megfogalmaztad, egyik nélkül nem létezne a másik. Az elemek olykor összecsapnak, olykor egymással vállt vállnak vetve harcolnak, és pusztítanak az emberek között, főleg, ha a föld úgy érzi, hogy felborult a természetes egyensúly - mondja halkan, majd a lány mellé sétál. - Azt hiszem, hogy mi már eleget gyakoroltunk, volt egy-két meglepő mutatványunk is, szóval megérdemeljük a pihenést - mosolyog, majd elindul a törölközőjéért, és int Sue-nak, hogy menjen oda hozzá, és üljön mellé. - Itt úgyis jobban megfigyelhetjük, hogy mit csinálnak a lányok - kuncogja, és fejével Kamiék felé int, ahol érdekes kis párbaj volt kialakulóban.
Vissza az elejére Go down
Susanna Hillien
Diák - Extremus
Susanna Hillien

Hozzászólások : 530
Tantárgy(ak) : Gyom-, és Gyógynövénytan tanársegéd
Évfolyam : Második

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimePént. Május 08 2009, 20:50

- Tudod te azt, hogy mit kell cselekedned, csak mintha valami visszatartott volna attól, hogy meg is csináld. Ha átérzed azt, ami a vizet jelenti, sokkal nagyobb dolgokra lehetsz képes, mint most, vagy akár bármikor is gondolnád. Azt kell átgondolnod, neked mit jelent a víz, vagy az az elem, amit használni akarsz, és azzal kell eggyéválnod, másképp nehezen fog menni.
*Hangja tisztán cseng, hallatszik, hogy szívből jövő. Ahogy odaér mellé Amelie, egy mosolyt vet rá, és bólint.*
- Igazad van. Szép menet volt, jól küzdöttél. Drága tanárunk úgyis látott mindent, a végén majd értékel. A lényeg az, hogy sose becsüld alá magad, hidd el, hogy képes vagy bármire. A varázslatok akkor érnek el kellő eredmény, ha megfelelően irányítod őket. Mindig tudd, mire akarod használni, ha bizonytalan vagy, akkor nem érsz el megfelelő eredményt.
*Veszi el a törülközőt ő is, majd leheveredik a lány mellé. Egy vidám mosollyal rákacsint kartársára, majd a saját felhőjéből a vizet a két lány felé irányítja, és hagyja, hogy rájuk essen.*
Vissza az elejére Go down
Juliet Samantha Morgen
Tanár
Juliet Samantha Morgen

nő Szűz Jelige : "A mosoly a lélek tükre. Jelzi, hogy a szív otthon van"
Hozzászólások : 283
Tantárgy(ak) : Természetmágia tanár
Kor : 40

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimePént. Május 08 2009, 23:07

*Paolo figyelmesen nézi az órán történteket, ahogy a párosok gyakorolgatnak. Meg-megáll olykor Melindánál, s Krisztyne-nél, majd rápillant Sal-ra és Kamillára, no meg persze Amelie-re és Susi-ra is. Különösen az utóbbi párosnál időzik el hosszasan, nézve, hogy a víz elem, a víz elemmel harcol. Érdekesnek tűnik a férfi számára, elvégre nem tudta, hogy mindkét lány a vizet uralja, de mégis meglepődötten taglalja magában, hogy tökéletes párosítást hozott össze, nem úgy mint a két Signumusos lánykánál. Ahogy végignézni Amelie bizonytalanságát, s Susi segítőkészségét, egy mosollyal az arcán írja fel a lányoknak a gyakorlatra a bónuszpontokat, amit más is meg tud szerezni. Persze csak ha úgy áll hozzá.*
-Amelie, Susanna.
*Szól oda a lányoknak, mikor ők már végeztek a feladattal, de oldalról még hallja Salque és Kamilla haragjának következményeit, de még nem ügyel oda rájuk, hanem a Pugnaxos és Extremusos lányhoz fordulva, néhány mondatot mond.*
-Néztelek titeket, ahogy harcoltatok. Minden elismerésem. Viszont mivelhogy észrevettem mindketten víz elem alá tartoztok, próbáljátok meg a szellemetekkel befolyásolni a felhőt. Ilyet az első félévben már tanultunk. Tudjátok a természeti szellemek. Szeretném, ha most megpróbálnátok a szellemeteket előidézni. Észre fogjátok venni, ha megjelen, mert külső szemnek olyan lesz, mintha átváltoztatok volna sellőkké, vagy nimfákká. Persze ez csak a szellemetek tükre, ami kékesnek fog tűnni. Úgy fogtok kinézni, mintha egy kék színű jelmezben lennétek, ami kicsit átlátszik, de közben a szellemetek ölel körül titeket
*Mondja, azzal mindössze egy kézmozdulattal megszárítja a lányokat. Meleg szelet bocsájt rájuk, ami kellemesen megszárrítja őket pillanatok alatt, s még meg se fognak fázni. Majd ekkor pillantja meg Miss Calwa és Miss Spero küzdelmét, amikor is idegesen megindul a lányok felé, majd ott megáll.*
-Ebből aztán már elég legyen!!
*Kiált a lányokra dühösen, s kezével pillanatok alatt erős szelet támaszt a lányok között, ami megakadályozza, hogy tovább támadják egymást, majd a két hölgy között félúton egy villám csap le, s a két tényező jóvoltából a kisasszonyok körülbelül 2- 2 és fél métert repülnek hátra, fájdalmasan koppanva a földön, majd onnan szól hozzájuk a tanárúr*
-Ezt vegyétek első figyelmeztetésnek. Nem szeretnék ilyen magatartást tapasztalni az órámon, főleg nem úgy, hogy a mágiát használják egymás ellen. Rosszul is elsülhet a dolog. Ha viszont azt szeretnék folytassák csak, de annak csúnya következménye lesz. Ha mégegyszer Önökre kell szólnom nem ússzák meg ennyivel mint most.
*Mondja a tanár, s egy pergamenre felírja a párosok munkájához való megjegyzést, majd tovább beszél Susannaékkal, közben Krisztyne-Melinda páros munkásságát lesve*
-Amelie, ahogy elnéztem, sokmindenre képes lennél, ha kicsivel többet gyakorolnál, s az önbizalmad kicsit nagyobb lenne. Víz elem vagy. Te bármit, -mégegyszer megjegyzem, BÁRMIT- meg tudsz tenni a vízzel, így az esővel is. Továbbiakban szeretném, ha az én óráimon ti ketten mindig egy párost alkotnátok. Susanna még akkor is, ha Bitta itt van. Jut eszembe, vele beszéltem, valószínűleg csak az utolsó órákon lesz. Egy gyakorlati összefoglaláson, valamint a vizsgán. Mellesleg az összefoglaláson ő lesz a csapatotokban a 3. személy, mivel ő tűz elem, így a tűz-víz harcban tökéletesen helyet fog állni.
*Beszélget el a lányokkal, miközben továbbá is érzi a két Signumusos lány ellenszenvét, ezért nagy szemekkel lesi, hogy mit csinálnak a lányok. Szinte le se veszi a tekintetét rólunk, így elhanyagolva a Pilluamuleto-s párost. Ekkor rápillant Miss Clarksonra és Miss Hillienre.*
-Megkérhetlek titeket, hogy közben tartsátok szemmel a harmadik párost, amíg figyelek Miss Sperora és Miss Calwára? Úgy érzem lesz még itt valami.
*Taglalja, s folyamatosan a két lányt nézi, végülis visszamegy a Pillu-s pároshoz, rájuk is figyelve. De addig mi is történik a túloldalon...*
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 09 2009, 12:23

* Kamilla vicsorogva néz a vele szemben álló lányra. Már éppen kezdene bele egy újabb támadásba, mikor oldalról valaki odaszól nekik. Elsőre le sem esik neki, hogy az a tanár és majdnem elküldi a jó búsba... aztán kapcsol. A férfi felé fordítja fejét, de kezét még mindig a felhőre szegezi. Szinte meg se tud mukkanni, viszont a dac még mindig hajtja és tovább nyomul a felhővel egyenesen Salque felé. Aztán valami történik. A tanár idegesen odavágtat, és ő hirtelen elrepül, majd nagyot nyekken a földön. Fájdalmasan fölszisszen, mikor megpróbál fölállni. a szélből és a villámból csak annyit érzékelt, hogy egyszeriben hanyatt vágódik.
- Aú... * Nyögi ki, majd a tanár felé fordul. Sértett büszkesége még mindig túlerőben van, így mikor a férfi már elfordul tőlük, ő ismét a lánnyal kezd el foglalkozni. Ilyenkor persze olyan, akár egy konok gyerek, akinek megtiltották, hogy kimehet játszani a parkba. Jobb kezét ismét a felhőre emeli, koncentrál, majd elindítja a lány felé. Hogy támadása erősebb legyen, próbálja használni másik kezét is, de ekkor bal karjába belenyilall a fájdalom. Fájdalmasan összerezzen, minek következtében a felhő irányt változtat... de hogy pontosan merre tart, azt már túl későn veszi észre. *
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 09 2009, 22:10

*Amelie megilletődve fordul a tanár felé, amikor meghallja a nevüket. Egyáltalán nem várt dicséretet, főleg azért, amiért olyan gyengén kezdett. Hiába próbálja, mégis kicsi belepirul, hiszen nem gondolta volna, hogy valaha le tud tenni az asztalra valami elfogadhatót ebből a tananyagból. Amikor viszont a professzor arra kéri őket, hogy próbálják meg a szellemükkel befolyásolni a vizet, kicsit megijed. Hiszen éppen, hogy belejött ebbe, és most újabb kihívás felé irányítják. Már éppen halkan tiltakozni kellett volna, amikor a tanár mellettük hangosan felcsattant. ~ Nem lennék most a lányok helyében ~ - gondolja magában, miközben a két lány elegánsan landol a fenekén. Halvány vigyor kúszik arcára. ~ Boszorkány legyen a talpán, aki ezt komolyan végig tudta volna nézni. ~ Megint vett egy levegőt, hogy megszólaljon, de a prof megint megelőzte. Olyan bizalommal beszélt hozzá, annyira hitte, hogy sikerülhet neki, csak akarnia kell, hogy csak elfogódottan bólintott. Ha a férfi hiszi, hogy menni fog, akkor ki ő, hogy ellent mondjon. A csoportosítás hallatán vidáman bólint. Ezt már megbeszélték pár perce Sue-val, de örült neki, hogy a tanár is egyet ért velük. A kérésre felkapja a fejét, és tűnődve néz a lányok felé.*
- Persze, figyelünk, bár, ahogy látom, mi itt kevesek leszünk - a végét már csak motyogja az orra alatt. Ezt már nem hallhatta a tanár, hiszen addigra már a pillus lányok munkáját figyelte. Sue felé fordul, és halványan mosolyogva megkérdezi. - Nem gond, ha én kezdem? - arcán látszik némi bizonytalanság, de eszébe jut a sok biztatás, amit a mai napon kapott, és ebből erőt merítve neki áll a faladatnak.
*Szemeit behunyja, és csak önmagára figyel. A külvilág zaját figyelmen kívül hagyja, nem létezik más, csak ő, a szelleme, melyet megpróbál előhívni és az erő, hogy sikerülni fog neki. Lelki béke szállja meg, ahogyan elkezdi érezni maga körül szellemét. Körül öleli őt egy misztikus érzés, és ki kell nyitnia a szemét, mert csak így tud hinni abban, amit már sejt. Szellemének előidézése sikeres volt, és most körül ölelte egy magas, törékeny nimfa. Haja vöröses színű lett, pillantása pedig kicsit kacér, csak annyira, amennyire az a nimfákra volt jellemző. Magabiztos mosoly ül arcán, és a felhője felé pillant. Akarja, hogy abból a felhőből most zuhogjon az eső, szakadjon, tisztítsa meg minden esőcsepp. Vígan forog körbe, és kicsit elbizonytalanodik, amikor rájön, hogy nem tudja, ezt ő akarta, vagy szelleme. Megtorpan és figyelmesen nézi a felhőt. Abból pedig egyre csendesebben kezd esni az eső, majd csak szitál, és végül eláll. Fáradtan próbálja elengedni szellemét, és amikor ez sikerül, épp annyi energiája marad, hogy talál egy ülőalkalmatosságot. Lehuppan, és behunyva hagyja szemeit. Amikor kicsit pihent, Sue-ra pillant és elmosolyodik.*
- Ez..., ez fantasztikus érzés volt - suttogja. - Csak kicsit elvett az energiámból, nem hiszem, hogy most rögtön fel tudnék pattanni - mondja fáradtan, majd törölközőjéért nyúl, hogy újból kicsit megszárítsa magát.
Vissza az elejére Go down
Susanna Hillien
Diák - Extremus
Susanna Hillien

Hozzászólások : 530
Tantárgy(ak) : Gyom-, és Gyógynövénytan tanársegéd
Évfolyam : Második

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 10 2009, 01:20

*Kissé lihegve fújja ki magát, mikor Paolo megjelenik, és letelepszik a földre. Fél szemét Kamilláékon tartja felszisszen a hátraesésükre, de talán ez kicsit lehűti a kedélyüket. Visszafordul társaihoz, a férfi dicséretét hallva halványan elmosolyodik, biztos benne, ha Amelie is akarja, tökéletesen tudja befolyásolni a víz elemet. Hallva a felvetést kikerekedik a szeme, azért ezt még ő se próbálta, hiába tanultak róla az első órákon, addig nem merészkedett el.*
- Persze, figyelünk rájuk. Én benne vagyok a csoportosításban, ahogy nézem, tökéletesen együtt tudunk dolgozni, ebből a kis párbajból vidám vízi harc lett tanulással egybekötve. Nem hiszem, hogy egy kívülálló azt gondolta volna, hogy alig egy perce megismert lányok csatáznak egymással, én mindenesetre nagyon élveztem, és nem is volt annyira fárasztó. Bár a többi elemre nem mernék fogadni, hogy ugyanilyen vidám csata lenne belőle, hisz egyikünk se uralja őket. Majd meglátjuk. Ja és nyugodtan kezdj.
*Mosolyodik el, majd figyelmesen nézi a próbálkozást. Tényleg megdöbbentő a különbség ahhoz képest, amit az előbb műveltek, jóval másabb, misztikusabb. Elismerően néz a lányra a végén, majd megszólal.*
- Hát ha ennyire fárasztó, akkor nem hiszem, hogy ezt fel tudnánk használni a következő vidám kis csatánkban az uszodában, de majd meglátjuk.
*Sóhajt fel, majd feláll, lehunyva szemét koncentrál. Hagyja gondolatait szabadon szállni, olyan érzés, mintha egy nyugodt folyóban álldogálna, nem tud és nem is akar kiszakadni belőle. Ő is kezd átváltozni lassan, haja feketés árnyalatot kap, szemét nem lehet látni, hisz erősen koncentrál. Egy pillanatra felnyitja, a felhőjére tapad szemeivel, azt akarja, hogy tomboló vihar törjön ki belőle. szerencsére arrébb van, mint ahol ők vannak, elég erősen zuhog az eső, és nem is akar egyhamar elállni. Hiába akarja, jó pár percbe is beletelik, mire csendesülni kezd, remegő lábai alig bírják megtartani, végül az övé is kezd elállni. Zihálva a földre rogy, szemeit lehunyja, forog vele a világ, haja visszanyeri eredeti vörös színét.*
- Ez mindig ilyen fárasztó lesz, vagy csak most?
*Kezd elsötétedni előtte minden, kívülálló nem nagyon veszi észre, végül elveszti az eszméletét, úgy látszik, a szelleme még maradt volna.*
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 10 2009, 12:09

*Kényelmesen ül, könyökét térdére támasztja, és odahajol, hogy öklén pihentesse állát. Így nézi Sue próbálkozását. Szemei nagyra nyílnak, amikor kívülről nézi az átváltozás folyamatát. Megélni is remek érzés, de így is misztikus volt. Mivel Sue közel állt hozzá, érezte, hogy mennyire könnyen bírja rá a felhőt, hogy ömöljön belőle az eső. Viszont azt is érzi, hogy a lecsendesítésével már nehezebb dolga van. Ő is nehezebben állította meg, ehhez úgy látszik több erő kell. De ahogyan a lány bízott benne, most ő is úgy bízik Sue-ban. Örömmel bólint, amikor az eső eláll, majd egy másodperccel később ijedten siet a lányhoz, amikor az a földre rogy. A kérdésre egy halvány mosollyal válaszol, de szemei tele vannak aggodalommal.*
- Nagyon remélem, hogy nem. Nem szeretek kifacsart citrom lenni - viccelődik gyengén, de elhal arcán a mosoly, amikor a lány elájul. Ijedten kap utána, és óvatosan a hátára fekteti, majd szemeivel gyorsan megkeresi a tanárt.
- Marquez professzor! - kiált a férfiért hangosan. - Professzor, kérem, jöjjön gyorsan! Sue elájult! - kiabálja még a férfi felé, majd visszafordul a lányhoz, és továbbra is aggodalommal szemeiben ül mellette.
Vissza az elejére Go down
Juliet Samantha Morgen
Tanár
Juliet Samantha Morgen

nő Szűz Jelige : "A mosoly a lélek tükre. Jelzi, hogy a szív otthon van"
Hozzászólások : 283
Tantárgy(ak) : Természetmágia tanár
Kor : 40

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 10 2009, 14:15

*Paolo fel-alá járkál a három csapatot gondosan figyelve. Ami azt illeti az egyikkel igen sok gond van, így a szeme sarkából mindig csak a Signumusos párost kémleli. Majd odasétál a két Pilluamulettoshoz, akik láthatóan még nem nagyon vannak elázva, így kicsit elvarázsolja a felhőt, amiből zuhogni kezd a víz*
-Tessék dolgozni. Elállítani az esőt, majd a vizi csatát is mutassák be. Ne lazsáljanak.
*Biztatja a lányokat, majd Amelie csodálatos erejét figyeli a lány tökéletesen elő tudta idézni a szellemét. Ezután Paolo biztató mosollyal ül le a fűbe, s irogatni kezdi a pontokat az órára, s megjegyzéseket kapar melléjük. Különösen Amelie és Susanna pároshoz ír meglepően sokat.*
~Nemsokára vége az órának. Fúúh... remélem nem lesz gond mostmár.~
*Gondol bele a férfi, mikor észreveszi a felé induló felhőt, de annál inkább lefoglalja őt, az, hogy Amelie aggódva szól hozzá. Paolo ijedt arccal fut oda Susannahoz, majd kérdőn néz Ameliere*
-Elő tudta hívni a szellemét?
*Kérdi a férfi, s máris mondja a következő utasítását.*
-Miss Clarkson. Kérem menjen vissza a tanteremben, s a tanári asztalnál vannak kis szekrények. Ott az egyikben talál rengeteg kis bájitalt, s minden kotyvalékot. Van egy zöld-kék színátmenetű folyadék. Azt hozza el kérem. Attól majd fel fog kellni Miss Hillien.
*Jelenti ki a férfi, mikor egyszercsak egy felhő takarja el a fényt, majd a nyakába zúdul az eső.*
-Hogy azt a...
*Kiált fel ingerülten, mikor megpillantja a két Signumusos lányt, akik éppenséggel megpróbálják visszatartani a felhőt, több kevesebb sikerrel.*
-Maguk ketten. Azonnal IDE!*Szólal fel fegyelmező hangon, s egy kézmozdulatra a felhőt szétoszlatja, majd várja ahogy a két lány lassan elindul a tanár felé.*-Melyikőjük műve ez?*Kérdőn tekint a két lányra, s magában elszámol 10-ig, 50-ig, 100-ig, majd higgadtan válaszol a két lánynak*-Itt maradnak az óra után. Addigis gyakoroljanak Amelie, és Susanna felhőjén, amíg Susannát ellátjuk.*Taglalja, s rápillant az órájára.* ~Vajon hol lehet ennyi ideig Amelie~ *Gondolja, s addigis megméri Susanna pulzusát.*
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 10 2009, 14:37

*Amelie megkönnyebbülten látja, hogy a tanár gyorsan szalad feléjük. A kérdésre csak bólint egyet, még ő is kimerült, és az extremusos lányért is aggódik. Figyelmesen meghallgatja, hogy melyik bájitalt kell idehoznia, majd felpattan és a terem felé siet. Eddig úgy érezte, hogy két lépést se tudna tenni, de az aggodalom megnövelte erejét. Mint egy kisebb szélvész, úgy robbant be a terembe, majd kapkodva keresni kezdte a szekrényt. Amikor megtalálja, gyorsan nyitogatja őket. ~ Gyerünk már, kék-zöld ital, merre bujkálsz?! Nekem most kellesz, nem tíz perc múlva! ~ - mérgesen dohog magában, majd megkönnyebbültem kapja kezébe a fiolát.*
- Ez az! Akkor most futás vissza! - nyög egyet a gondolatra, majd újra eljátssza Szélvészkisasszony egyszereplős színházi változatát, és szinte repül vissza a tanárhoz és az ájult lányhoz.
*Már messziről hallja a professzor kiabálását, így még jobban megszaporázza lépteit. Amikor meglátja, hogy a férfi csurom víz, az ajkaiba harap, majd ijedt tekintettel mered a két Signumusos lányra. ~ Most egy kicsit elvetették a sulykot...~ - gondolja rosszallóan, majd a prof mellé szalad, és felé nyújtja a kért folyadékot, közben pedig reménykedik, hogy Sue rendbe jön tőle.*
Vissza az elejére Go down
Susanna Hillien
Diák - Extremus
Susanna Hillien

Hozzászólások : 530
Tantárgy(ak) : Gyom-, és Gyógynövénytan tanársegéd
Évfolyam : Második

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 10 2009, 14:45

*Ahogy a bájitalt leöntik a torkán, felpattannak szemei a szörnyű ízre, és rápillant Paolóra. Kis híján elröhögi magát az ábrázata alapján, de visszafogja nevetését, és megszólal halk hangon, ami nem jellemző rá, viszont ez van.*
- Nocsak tanár úr, vizes fürdő jót tett? Egyébként muszáj minden bájitalnak ilyen szörnyű ízűnek lenni? Nem lehetne ízesíteni őket valahogy?
*Kérdezi morcos ábrázattal, visszaemlékszik az érzésre és elmereng.*
- Furcsa volt az egész... valahogy nem tudtam elengedni, olyan volt, mintha valami fogva tartotta volna a lényemet. Egyáltalán pontosan mi történt?
*Rákacsint a két lányra, nem biztos, hogy szándékos volt, de ezt biztos, hogy nem ússzák meg szárazon, kíváncsi rá, hogy mit fog Paolo kitalálni nekik. Megpróbál feljebb ülni, bár a sápadtsága miatt lehet jobban járna, ha nyugton maradna egy ideig.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 10 2009, 17:13

*Miközben kicsit kuncogva figyeli, ahogy Melinda felett esik az eső és várja a lány reakcióját észreveszi amit a két mellettük már-már harcoló lányra nagyon dühös a tanár. Még jobban elkedz nevetni, mikor reptében látja a lányokat, majd hirtelen elkomorodik.* ~Nem lennék a helyükben!~ *A tanár úr azonban kizökkenti elmélkedéséből, mikor rájuk szól, hogy dolgozzanak és ha Mel ki nem áll a felhő alól teljes mértékben elázik. Így Krisztyne, hogy segítsen a lánynak csillapítani kezdi az esőt, minden figyelmét a felhőre irányítva, közben kicsit távolabbra irányítja és teljesen megállítja az csapadék folyamát. Nem akar ő harcolni a lánnyal, csak játékból. Eddig is ezt tették,húzták-vonták egymás feje fölé az záporokat. De ha a Tanár úrnak vizi csata a kívánsága azt is megtehetik éppen, ha társának nincs ellenvetése.*
-Vizi csata? Mel mit szólsz egy jó kis csatához? *Kérdésével Menda felé fordul. De nem tudja nem észrevenni -a felhőt szellemükkel irányító- két lányt, akiknek tette kicsit elkápráztatta. Susanna ájulása elég nagy riadalmat okoz, ahogy valószínűleg mindenki, Krisztyne is figyeli, rendben jön-e a lány... Mikor láthatólag még a humorérzékét sem veszette el Susanna, és a fölötte hajoló tanárra tekintve különös megjegyzést tesz,
Kriszty megkönnyebbült mosollyal fordul vissza a feladatukhoz. Na és persze Melinda válaszát várja a vizi csatával kapcsolatban.*
~Elkezdem a csatát, nem valószínű, hogy a tanárnak ő is ellent mondana, ha mégis majd leállít.~
*A felhőjükből jelenleg nem esik az eső, így ismét záport csikar ki belőle, közben Mel felé indítja elég nagy sebességgel, egyre nagyobb önbizalommal, amit lehet, hogy társa mindjárt romokba dönt.*
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 10 2009, 18:09

*Valóban, kicsit belemerült a többiek bámulásába. Szeme még mindig Kamillán és a párján időzik, mikor Paolo odajön hozzájuk.*
- Igenis... Persze... És bocsánat. *válaszol bűnbánó arckifejezéssel*
- Vízi csata? Naná, hogy benne vagyok... Ez nálam alap, Krisztyne. De figyelmeztetlek, hogy ezt nem úszod meg szárazon... *most jönne a sátáni kacaj, de sajnos Paolo még nagyobb esőt csinált, és ő még mindig nem állt ki a felhő alól. Így mikor kinyitja a száját, csak egy jó nagy adag vizet nyel.*
- Semmi gond... Úgyis szomjas voltam. *mondja a nevetéstől és az esővíztől fuldokolva. Majd egy könnyed legyintéssel Krisztyne felé küldi a felhőt, melyből most még jobban szakad az eső. Gondolkozik rajta, hogy használjon-e Aqua Dicessiot, de végül úgy dönt, inkább nem, mivel Krisztyne nem a víz elemhez tartozik. Mikor a felhő már partnere feje fölött lebeg, még több esőt csinál, hogy ne csak ő legyen csurom vizes.*
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 10 2009, 19:19

* Kamilla kétségbeesik, amint a felhő irányíthatatlan lesz. Oldalra kapja fejét, hogy Salque mit reagál. Aztán a következő pillanatban már csak egy kiáltást hall. A továbbiakban pedig igyekszik minél kisebbre összemenni. *
- Basszus... * Nyögi, és hangja egyre halkabb lesz. A tanár ordibál, a karja lüktet a fájdalomtól, és jelen pillanatban inkább meghalna, minthogy a férfi elé kelljen állnia. Lassan kezd félni ettől az embertől. Bár a külseje alapján szelídnek tűnik, de az a húzás a röptetéssel és a földhöz vágással nem volt éppen finom reakció tőle. Lehajtott fejjel sétál közelebb, és föl sem mer nézni. egyfolytában bal alkarját szorítja. Arcára kiül a rémület, majd egy kis remény villan föl, hogy talán mégsem fogják itt menten kivégezni. Aprót bólint, majd visszasétál Salquéval a helyére. Bár a tanár azt mondta folytassák a gyakorlást, ő mégsem teszi. Csak lekuporodik egy félreeső helyre és onnan nézi az ájult Susannát. Csak most esik le neki, hogy a lány is milyen csúnya tréfát űzött velük, és a felhővel. Bár jelen helyzetében nem haragszik a lányra, sokkal inkább magára. *
~ Idétlen hülye vagy Kamilla Spero, és az is maradsz... ~ * Szidja meg magát a lány, aztán lesüti szemét. *
- Idióta... * Nyögi ki félhangosan, majd várja, hogy az óra véget érjen, vagy a tanár elküldje őket a fenébe. Neki jelenleg teljesen mindegy. *
~Minden mindegy... ~ * Fut át az agyán és lassan elkönyveli magában, hogy ez nem mehet így tovább. Valamit tennie kell... vagy lépnie. Esetleg lelépnie innen örökre... *
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 10 2009, 20:13

*Kezét a feje fölé teszi, mitha az egy esernyő lenne, de mit sem ér a reá zúhogó csapadék elle, így nekikezd elterelni feje felől azt a rondaságot, amivel jelenleg viaskodniuk kell. Nem csillapítja az esőt, csak elindítja vissza Mel feje fölé.*
-A labda visszapasszolva.*Szól oda "vívó" partnerének, és kezeit a felhő felé fordítva megpróbálja ott tartani Melinda felett, még akkor is ha azt a lány visszafordítaná Kriszty felé. Lehet, hogy több energiájába fog kerülni, de nem adja olcsón a bőrig áztatást.*
Vissza az elejére Go down
Juliet Samantha Morgen
Tanár
Juliet Samantha Morgen

nő Szűz Jelige : "A mosoly a lélek tükre. Jelzi, hogy a szív otthon van"
Hozzászólások : 283
Tantárgy(ak) : Természetmágia tanár
Kor : 40

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 10 2009, 20:24

*Paolo ijedten, s rémülten, valamint idegesen reagál le mindent, de ez csak természetes. Két diáklány szószerint harcol, egy harmadik elájul. Nos ez megalapozza azt, hogy Paolo nem finomkodik. Mikor végül Susanna felkell nyugton taglalja, hogy semmi baja, így máris nyugodtabb a férfi.*
-Sajnos nincs finomabb gyógyszer
*Mondja, majd bevillan neki Kamilla reagálása, ahogy fogta a kezét, ezért mikor a lány meghúzódott a férfi kedvesen odament hozzá, s teljesen kedves megértő hangon szólt oda a lánynak, miközben Salque-t is odahívta, de míg a lány odasétált Paolo cseveget egy kicsit Kamillával.*
-Tudom hogy durva voltam, de bosszút akartál állni azzal, hogy a nyakamba zúdítasz egy adag jeges vizet?
*Kérdi a férfi majd Kamilla karjára mutat.*
-Nagyon megütötted?
*Kérdi, s óvatosan megvizsgálja a lány karját.*
-Na óra végén jössz velem vissza a terembe, s meggyógyítjuk a fájó karodat.
*Mondja kedvesen, s megnyugtatóan, majd felállt, s körbenézett.*
-Melinda, Krisztyne. Már csak ti csatáztok. Susanna, Amelie, ha gondoljátok elmehettek, Salgue, és Kamilla marad egy megbeszélésre.
*Azzal Salque és Kamilla felé fordul s beszélgetése kezd velük.*
-Nagyot csalódtam bennetek. Úgy szídtátod és támadtátok egymást, hogy még olyat ember nem igen látott. Ráadásul pont ti ketten. Mégha mások, más karból, mondjuk az Extremusból, vagy a Pugnaxból, de pont ti ketten. Ha én nem lépek közbe ti keten cibáljátok szét egymást. De remélem nem esett semmi komoly bajotok. Nem állt szándékomban, de igencsak megérthetitek, hogy sokáig csak figyelünk titeket, elviseljük hangos kiabálásotokat egymással szemben. S egyikőtök se veszi észre, hogy órán vagytok. A mágiát, itt az iskolában egymás ellen az én órámon így nem használhatjátok. Már akkora volt a haragotok, hogy villámot tudtatok volna a másikba vezetni.
*Taglalja a férfi, majd mélyet sóhajt.*
-Mindketten óra után velemjöttök a tanteremben, ellátom Kamillát, s elmesélitek mi volt ez az egész. Persze büntetőmunka nélkül nem ússzátok meg.
*Mondja, s meleg szellő fut körül a két lányon, amitől megszáradnak, majd a férfi tovább figyeli Melinda és Krisztyne vizi csatáját. Nos igaz, a férfi eléggé dühbe gurult, de jogos volt az idegessége. A két lány viselkedése nem éppen megfelelő órai magatartást mutat.*
Vissza az elejére Go down
Salquë Thalion Calwa
Diák - Pilluamuleto
Salquë Thalion Calwa

nő Bika Jelige : őrült tünde
Hozzászólások : 149
Évfolyam : Második
Kor : 159

Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 10 2009, 22:17

// Bocsánat mindenkitől de nem volt tegnap netem :S:-( És ma is csak délután lett, akkor meg már utaznom kellett. Tényleg bocsi. //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Természetmágia tanterem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Természetmágia tanterem   Természetmágia tanterem - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Természetmágia tanterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: Hátsó kert-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés