Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Erdő - Page 5 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 23:06

Céltalanul bolyong az erdőben mér vagy 10 perce.Fekete nadrágja teljesen vizes és vékony kis pulcsija nem sokat véd de nem baj. Pálcáján a legerősebben süt a fény de még igy is alig lát. Egy nem annyira bozótos uton megy most inkább ál és gondolkodik mi lehet ez a nesz?*basszus.És ha valami vérengző fenevad?? Akkor mit csinálsz Serenity lányom?Kellet neked este az erdőbe jönni* gondolja magában majd megkönnyebülten fujja ki a levegőt mikor megpillantja Melina halvány alakját.
-Jajj de jó hogy csak te vagy az. Már azt hittem valami vadállat.- majd hirtelen elkezd nevetni.- Ne haragudj nem rád értetten-nevet továbbra is.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 23:15

*Kumiko fekete kapucnis pulcsiban, térdig érő fekete szoknyában és bakancsban lépked az erdő felé, kezében egy kis kosárral. Holdraforgót szeretne szerezni, mert egy régi könyvben olvasta, hogy sok bájitalnak felerősíti a hatását a növény. Az erdő széléhez érve ő is elsuttogja a varázsigét, aminek hatására egy kis láng jelenik meg pálcája hegyén. Óvatosan lépked, nehogy megzavarja az alvó természetet, illetve, hogy ne hívja fel magára a figyelmet. Igaz bakancsban ez elég nehéz.
Nem sokára fényt fedez fel az ösvénytől nem messze egy bokor mögött így arra indul, hogy megnézze mi van ott. A bokor gallyait széthajtva két lányt pillant meg.*
- Sziasztok! Hát ti, mit csináltok ilyen későn?
*Kérdezi meg, és közelebb megy, hogy lássa is kikkel van dolga.*
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 23:21

*Serenity lépteit hallva ijedten fordul meg, és harsogja el az első varázslatot, ami az eszébe jut.*
- Ferveo! *kiáltja, de miután rájön, hogy csak a signumusos lány az, gyorsan elmotyogja az ellenátkot.*
- Contraoriens! *arról persze már nem világosítja fel, hogy mi a Ferveo hatása.*
- Szia. Ne haragudj, azt hittem rám akarsz támadni. Vadállat!? Én? Kösz, azt hittem nem vagyok vérfarkas. Egyelőre.
*Újabb lépteket hall, és még egy fénycsóva közeleg, vagyis valószínűleg nem ellenség jön, de azért felemeli a pálcáját. Mikor látja, hogy csak Kumiko az, megkönnyebbülten leereszti.*
- Szia. Hm, ezt én is kérdezhetném tőled. Csak kijöttem sétálni egy kicsit. Tudod, mint délután, amikor az alagsorban voltam. Most is azért jöttem, de persze örülök, hogy látlak titeket. *mondja, majd elfojt egy hatalmas ásítást.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 23:28

-Dettó ugyanaz. Amugy mi még nem ismerjük egymást. Serenity Crusade, de nyugodtan hivj Serynek vagy Nittynek. Jééééé kosár? Piknikezni jöttel?-csillan fel a szeme majd ő is ásit egy hatalmasat- Ugy látszik ragadós-Fordul Mel felé. Majd hirtelen ötlettől vezérelve elmotyog egy varázslatot mire egy apró kis láng jeleni meg előtte. Leül mellé és elkezdi felmelegíteni a kezeit-Nem csatlakoztok? Nincs valami meleg ilyenkor este. Valaki valamilyen témát?-kérdezi mosolyogva.
//fagy//
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 23:40

*Melinda válaszán már nem lepődik meg, bár szerinte elég fura a lány. Persze hozzá képest ki nem az? A másik lány felé fordul és ő is bemutatkozik.*
- Kumiko Midorikawa vagyok. Szervusz.
*A piknik gondolatára elmosolyodik, majd válaszol úgy hogy közben Melinda felé is fordul, hiszen ezzel az ő kérdését is megválaszolja.*
- Egyedül elég uncsi lenne... Holdraforgót akartam szedni.
*A kosarát a földre teszi és leguggol a tűz mellé, amit Serenity gyújtott. A lángok közelében valóban sokkal kellemesebb.*
- És te mi jót csinálsz erre?
*Kérdezi meg a signumusos lányt, mivel az még nem felelt a korábbi kérdésére.*


/fagyi-finom:D/
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 08:47

//Tudom, hogy fagy, de egyszerűen muszáj hsz-t írnom Razz//

*Csak csöndben hallgatja a Kumiko felé intézett bemutatkozást. A piknikezés hallattán felvonja a szemöldökét, de szerencsére ez nem nagyon látszik az árnyékban. *
- A tűz lehetne egy "árnyalatnyival" nagyobb is. Több meleget adna. LUXLUCIS ADUSTUM! *kecsesen meglendíti a pálcáját, miközben kimondja a varázslatot, és leül a megnagyobodott láng mellé.*
- Holdraforgót? Az olyan mint a napraforgó? Várj, abból készítik a varázs-szotyit?
*Közben Serenity kérdésén agyal, hogy mireől beszéljenek. Valóban elég nehéz helyzet, mert ezt általában nem szokták előre megbeszélni.*
- Mi lenne, ha rémtörténeteket mesélnénk? Gondoltam, ez eléggé a hely szelleméhez illő téma. Kiolthatnánk a pálcánkat, és egy kicsit a tüzet is kisebbre vennénk... Tök jó lenne.
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 12:51

-Remek ötlet.- majd egy gonosz mosoly terül el az arcán.- Amelyikőtök meg tud ijeszteni annak átadom az érmemet. Ugyanis engem még senki nem ijesztett meg.
Majd egy egy gyors mozdulattal kivesz három párnát a táskájából és lerakja őket a tűz körül.
-Még jó, hogy mindenre gondoltam.-Mondja látva az hökkent arcokat majd magában még hozzáteszi*Na azért csak megérte az az évenkénti két sátorozás mg piknikek.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 13 2009, 22:09

*A feketeség csak bólint a tüzet illetően. Igaz ő nem fázós fajta, az alagsorban amúgy sincs túl meleg, de ha többiek vágyank rá, akkor legyen. Kicsit megdöbben, hogy Melinda még nem hallott a holdraforgóról, de azért válaszol.*
- Tulajdonképpen olyasmi, csak a szirmai ezüstösen ragyognak. Szerintem sokkal szebb, mint a nappali társa. De a szotyi nem ebből van. A napraforgót egy speciális trágyával kezelik és attól lesz más. A holdraforgót inkább bájitalokhoz használják fel.
*Reméli, hogy nem untatja el a rövid kis előadással a többieket, de ez a legtömörebb összefoglalás, amit ki tudott magából csikarni. A rémtörténetekre felhúzza a szemöldökét. Ő nem az a félős típus, de ilyesmiben még nem volt része. Nem volt kivel.*
- Rendben de ti kezdtek, mert nekem per pillanat semmi sem jut eszembe.
~Igazából nem is nagyon tudom mi az a rémtörténet...De ezt nem kötöm az orrotokra. Biztos olvastam valamit, amit elmondhatok majd.~
*Teszi még hozzá magában és a másik két lányra pillant várakozóan, hogy mondják a történeteket. Serinitytől elveszi az egyik párnát és a bakancsát levéve letérdepel.*
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 13 2009, 22:27

*Melinda viszont eléggé fázós, és még így sincs nagyon melege, de nem baj, túléli.*
- LUXLUCIS EFFLO! *miután a tűz kisebb lett, de tényleg csak egy nagyon kicsit, a pálcáját is kioltja, és a többieket is megkéri erre. Így lesz igazán izgalmas. Aztán belekezdett a saját történetébe...*
- Végre...végre eljött a minden gyermek által várva- várt ünnep, a Mikulás.
Zsibongott a tágas művelődési ház, mindenhol gyerekek szaladgáltak, izgatott szülők várták a Mikulást, aki éppen a színfalak mögött készülődött a nagy attrakcióra, a gyermekek megajándékozására.
Töménytelen ajándék várt arra a megtiszteltetésre, hogy a mai nagyszabású városi Mikulás ünnepségen az Ady – művelődési ház mozi termében gazdára találjon.
Minden szülő, ki ma eljött ide, gondosan előkészített csomagokat adott át a Mikulásnak, aki majd nemsokára kiosztja a gyermekeknek, akik már nagyon izgultak, vajon milyen ezer kis meglepetés várja őket.
Tündéri pirospozsgás kicsi arcocskák ragyogtak mindenfelé, kék, piros, sárga színű reflektorok világították be a termet, cirádák, és díszes lampionok lógtak a mennyezet felől, mintha csak rá akarnának zuhanni az alattuk nyüzsgő emberi hangyabolyra.
Legalább 300 – an gyűltek ma össze felnőttek és gyermekek, a szülők abban a reményben, hogy örömet okoznak gyerekeiknek, a kicsik pedig izgatottan várták a meglepetéseket.
Aranyos dalok zengtek a hangszórókból, a Mikulást dicsőítették.
Mindeközben a színpad függönye mögött a Mikulás bőszen igazgatta dús fehér vattaszakállát, vérpiros kabátján, aranyszegély díszelgett, nagy fekete csizmái vakítóan fénylettek.
Óriási puttonyában számtalan csomag csörgött, öreges mozdulatokkal szedegette, válogatta őket.
Mindegyikre ragasztottak egy kis címkét, melyen egy név állt, a gyermek neve, akié az ajándék.
A nézőtéren székek sorakoztak, előre ültették a kicsiket, hátrébb a felnőttek várták, hogy végre előbukkanjon a függöny mögül a Mikulás.
Mikor már pattanásig feszült a légkör, minden szülő türelmetlen tekintettel kémlelt a színpad felé, vajon mikor jelenik már meg a Mikulás a függönyök mögül, halk csengettyűszó ütötte meg fülét a tömegnek.
Mindenki lecsendesedett, a csilingelés egyre erősebbé vált, majd néhány másodperc múlva kilépett a sötét függöny mögül egy nagytermetű pocakos piros ruhás alak.
Tűzpiros volt tetőtől talpig, ruhája szegélyét aranyos csíkok díszítették, szakálla tekintélyt parancsolóan bukott alá a termetes pocakra.
Hófödte süvegén nagy fehér bojt ült, arcát teljesen eltakarta fehér bajsza, szemei kéken villantak rá a tömegre, pillantása maga volt a tél.
Tökéletesen nézett ki ez a télapó, oly annyira, hogy ha a felnőttek nem tudták volna, hogy csupán beöltözött halandó van a jelmez mögött, még el is hitték volna, hogy valóban ő a hideg tél, bölcselkedő „krónikása”.
Makulátlan öltözete, jeges tekintete, ében feketén csillogó csizmája szinte elbűvölte a kicsiket és a nézősereget egyaránt.
Morajlás futott végig a termen, mindenki csodálta a Mikulást, aki igazán kitett azért, hogy minden igényét kielégítse a kíváncsi tömegnek.
-„Ez fantasztikus!...- jegyezte meg suttogva a polgármester a város jegyzőjének, miközben csodálták a Mikulást a terem alvégéből.
-„Te... – szólította ismét a jegyzőt – ki is öltözött be Mikulásnak?”
A jegyző bizonytalan arcot vágva válaszolt:-„Hát...úgy tudom a Kovács apuka, de olyan jól sikerült álcáznia magát, hogy még én sem ismerem fel.” – állapította meg a jegyző csodálkozva.
-„Az szent igaz!... – helyeselt a polgármester – ha ez a Kovács, akkor érti a dolgát, jövőre is ő lesz a Mikulás!” – lelkendezett a hivatalnok.
A színpadon már régen előkészítették a Mikulás díszes hintóját, ez is gyönyörű darab lévén, tökéletesen illet a beöltözött emberhez.
Most öreges léptekkel elindult a cifra jótevő a hintó felé, csörgette a botján kis csengettyűt.
Hatalmas barna selyemzsákot cipelt, látszott, hogy alig bírja feltenni a hintóra.
A gyerekek eközben ujjongva várták mi fog történni. Csodálkozó kerek szemekkel figyelték a Mikulás minden mozdulatát.
Kimérten, ráérősen foglalt helyet a télapó a nagy hintóban.
Elhelyezkedett, nagy hosszú fehér szakállát lassan végigsimította, majd érces, mély hangon kezdett beszélni a gyermekekhez.
-„Jó estét gyerekek!...- kezdte „télapósan” – íme eljöttem hozzátok, tudom, hogy nagyon vártatok, tudjátok van itt nálam valami aminek nagyon fogtok örülni...” – jelentette a kicsiknek villódzó szemekkel.
-„Sziaaaa...sziiaaa...” – hangzott minden gyermek szájából, úgy hangzott mint egy hangverseny.
Ekkorra már a színpadot erős reflektorokkal világították meg, így még vakítóbb lett a télapó pompázatos ruhája.
-„No...- kezdte megint a mindenki „kedvence” dörmögő hangon – ki, hogy viselkedett otthon? Hadd halljam!”
-„Jóóól...jóóóóól...” – kiáltották mostmár a gyermekek lelkendezve, sokan még tölcsért is csináltak a kezükből, úgy kiáltották.
Bólogatva helyeselt a Mikulás, meg – meg simította hófehér szakállát, majd ismét a magasba lendítette kezét.
-„Jó...jóóó...- mondta helyeslőn – akkor most akiket szólítok jöjjenek fel ide a színpadra körém!...
Lassan előszedegetett nagy barna zsákjából jó néhány csomagot,
Szépen kipakolta őket a hintó szemközti ülésére és hangosan olvasni kezdte a neveket.
-„Nagy Anna, Molnár Mónika, Tóth Dávid, Matusz Kornélia, - sorolta – Kovács Győző, stb...
Legalább húsz gyermeket felhívott már a színpadra, mikor intett, hogy ennyi egyenlőre elég lesz.
A kicsik – 6, 8 éves forma gyerekek, szépen félkörbe álltak a Mikulás körül, aki beszélni kezdett hozzájuk.
Ekkor váratlanul leszaladt a színpadról a kis Kovács Győző, a hatéves kisfiú egyenesen édesanyjához sietett a nagy teremben.
Mindezt a télapó észre sem vette, közben elfoglalta magát a többi gyerekkel.
A kisfiú csodálkozó arccal kérdezte anyjától:
-„Anya, nem apa a Mikulás?”
Az asszony úgy nézett fiára, mint aki kissé elbizonytalanodott, így reagált fia kérdésére:
-„Te is észrevetted kisfiam? – kérdezte – ez tényleg nem apa, pedig úgy tudtam, hogy ő öltözik be ma este.” – kémlelt az anya figyelmesen körbe a termen.
-„Akkor hol lehet apa?” – kérdezte a gyermek kicsit aggodalmasan.
Az asszony szeme körbe – körbe járt a termen, de férjét sehol sem látta.
-„Nem tudom kisfiam, gyere keressük meg apát.” – fogta meg kezét a gyermeknek.
Elindultak a tágas mozi teremben az asszony és a gyermek megkeresni apát.
Közben a színpadon szereplő Mikulás egészen elbűvölte a kicsiket, nagyokat hahotáztak a télapóval, hangosan kiáltoztak, szinte versengtek a jelmezes kegyeiért.
Észrevétlenül kerülgették az embereket, kik nyújtózkodó nyakkal lesték a színpadot, sokszor mosolyogva tapsoltak.
Egy perc elteltével belebotlottak a polgármesterbe meg a jegyzőbe, akik szélesen vigyorogva bámulták a Mikulást, arcukra jóízű elégedettség ült ki.
-„Jó estét Haraszti úr – szólította meg az asszony a hivatalnokot – elnézést, hogy zavarom, de úgy tudtam ma este a férjem öltözik be Mikulásnak.”
A polgármester meglepődve nézett az asszonyra: - „Miért, az ott nem a férje?” – mutatott színpad felé.
Kovácsné erre határozottan rázta a fejét: - Nem bizony, az ott nem ő.”
A tisztviselő kelletlenül vicsorított egyet az asszonyra, majd megjegyezte:
-„Bocsánat, úgy tűnik, lemaradtam valamiről, akkor fogalmam sincs, ki lehet az az ember a színpadon.”
-„Mindenesetre mesterien csinálja, amit csinál, nem ez a véleménye?” – nézett kérdőn az asszonyra.
-„Örülök, hogy tetszik önnek polgármesterúr, - válaszolt azonnal Kovácsné – mostmár csak az a kérdés hol lehet a férjem, mert neki kellene ott lennie.” – villantotta rá szemeit a férfire.
-„Bocsánat asszonyom, de amint látja, most nem szakíthatom félbe az ünnepséget – mutatott a mozgalmas színpad felé – talán elfelejtette a férje, hogy most neki kellene ott lennie.” – jegyezte meg a hivatalnok félig ízetlenül viccelődve.
-„Uram – kezdte az asszony határozottan – lehet, hogy a férjem kissé szórakozott ember, de nem hülye.” – nézett rezzenéstelen arccal a férfi szemébe.
-„Természetesen hölgyem – mentegetőzött hirtelen a férfi – remélem mihamarabb kiderül hogy mi történt.” – zárta le a beszélgetést a tisztviselő.
Az asszony megfogta a kis Győző kezét, és elindultak a színpad felé.
Lassan haladtak, mindenhol emberek álltak, alig tudták át „verekedni” magukat a tömegen.
Közben a színpadon javában zajlott a Mikulás „attrakciója”, ekkor éppen sorba állított vagy 15 gyermeket, és beszélni kezdett hozzájuk.
-„Nos, gyerekek, most egy különleges ajándékot kaptok a Mikulástól” – állt fel a hintóból és a gyermekek közé lépett.
-„Mindenki hunyja le a szemét – folytatta – és tátsa nagyra a száját.”
A gyerekek vakon követték a télapó utasítását, és várták miféle csodával ajándékozza meg őket.
Közben Kovácsné, kisfiával elérték a színpad hátsó bejáratát és az asszony kíváncsian indult el a sötét függönyök felé. Beléptek a színpad mögé, őket nem lehetett látni, néhány méterre szerepeltek a kicsik a télapóval a függönyök előtt. Maga sem tudta mit keres ott az asszony, de valamilyen megmagyarázhatatlan érzéstől vezérelve keresgélni kezdett. Kisfia végig vele volt, szorosan fogta az édesanyja kezét. Elhúzott egy, majd egy másik függönyt is, nem láttak semmi gyanúsat. Azután elindultak a másik oldal felé. Elhúzott még egy függönyt és a látványtól mi szemeik elé tárult lábuk földbegyökerezett. //A vége inkább priviben megy Razz//
*Miután befejezte a történetet, csak vár, hogy mit szólnak ehhez a lányok. Meg hogy egyáltalán felül tudják-e múlni.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeKedd Júl. 14 2009, 17:24

Nagyra nyílt szemekkel, kezét szájának szorítva, hogy ne síkítson fel halgatta Mel történetét. Ugyan hallota már ezt a történetet de csak nagy volnalakban, így még soha.
-Azt hiszem megérdemled az érmemet. Valamikor két évvel ezelött már hallotam ezt de nem ilyen részletesen csak ugy nagyjából. Mácsak annyit árulj el, hogy igaz történet vagy csak kitaláltad?
Ránéz Midorira * Huhh ez a csaj mindig elyen fehér vagy csak a sokktól?* gondolja magában
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeKedd Júl. 14 2009, 17:51

*Ha valamikor jól jön a póker arc, az bizony akkor van, amikor rémtörténet mesélnek az embernek. Kumiko arcáról legalábbis nehéz leolvasni bármit is. Melinda történetét hallgatva többször elgondolkodik. És saját magát is meglepi, hogy azon agyal, hogy vajon egy bizonyos személy, milyen hibákat próbálna meg felfedezni a történetben. Ilyenkor kicsit megrázza a fejét, és újra Melindára figyel. A történet nem éppen rövid, de amikor a másik a végére ér már biztos benne, hogy ő nem fog tudni rémtörténetet mesélni. Hacsak egy 14 éven át tartó mérgezés nem számít annak, de egész biztos, hogy nem érné el vele a kellő hatást.
Serinityt láthatóan meggyőzi Mel előadása, és valószínüleg neki sem ártana mondani valamit.*
- Én nem ismertem, de érdekes volt. Szerintem is megérdemled az érmet. Tudod most az egyszer örülök, hogy mi nem ünnepeljük meg a Mikulást.
*Teszi hozzá végül nevetve. Ez valószínüleg elég őrültnek tűnik egy rémtörténet után, de tényleg örül neki. Nem ő nem ijedt meg. A nindzsa mészárlások sem voltak jobbak régen, persze abba belegondolni, hogy amikor mindez történt ő is csak 6 éves volt az azért nem túl jó. A bőre fehérsége azonban a normális marad. Persze ezt Serinity nem tudhatja, hiszen most találkoznak először. Persze lehet, hogy a holdfénye és a tűz lángjai mellett fehérebbnek látszik. De nem az.
Azonban szívesen meghallgatna még 1-2 ilyen mesét, így Serinityhez fordul egy mosollyal az arcán.*
- Te mivel fogsz minket megijeszteni? Vagy végképp lemondtál az éremről?
*Várakozó tekintettel néz a signumusosra, madj Mel felé kacsint, remélve, hogy a pillus lány segít neki rávenni Serintyt egy újabb rémtörténetre.*
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeKedd Júl. 14 2009, 18:00

Egy apró félmosollyal nyugtázza, hogy a sztorija elérte a kellő hatást, legalábbis Serenitynél. Kumuiko arcából semmit nem tud kifürkészni, így nem is próbálkozik vele. Inkább hátradől, és a csillagokat nézi. Pontosabban az égnek azon rendkívül kicsi részét, ami látszik a fák lombjától.
- Köszi... Bár még mindig nem tudom, milyen éremről beszélsz... Amúgy, tudod, fogalmam sincs. Ezek nekem egy nagy könyben vannak összegyűjtve. Ha szeretnétek, kölcsönadom, mivel magammal hoztam. De elég vastag - mondja még mindig háton fekve. Bár nem sok mindent lát az égboltból, azért ami a szeme elé tárul, az gyönyörű. Persze, meg sem próbálkozik a csillagvizsgálással, mert az neki úgysem menne. Aztán hirtelen felül, és Serenityre fordítja tekintetét.
- Igen, te nem mesélsz semmit? Nagyon kíváncsi lennék rá. És talán visszaszerezhetnéd az érmedet is. De ha nem tudsz olyat, ami felülmúlja az enyémet, akkor tudok én még. Csak a többség nyengébb ennél.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 16 2009, 15:46

[Genevieve, Kumiko]

*Bár ma semmi kedve nincs a lecke íráshoz, ráveszi magát, hogy felkeljen. Ha az alagsori elvarázsolt ablakának hinni lehet, ma tökéletes idő van, gyógynövények megfigyelésére. Igaz nincs párja, de nehogy már ezért megharagudjon rá valaki. És még az is előfordulhat, hogy megint összefut valakivel az erdőben és csinálhatják közösen a házit. Sietve magára kapkodja a ruháit, egy fekete pántnélküli fölsőt, fekete szoknyát és harisnyát, nah meg persze a térdig érő bakancsát veszi fel. A haját egy feket szalaggal összeköti, majd a széleskarimájú kalapját is felkapja, hogy ne kapjon majd napszúrást, meg persze, hogy védje a napfénytől.
Ha már gyógynövényt fog megfigyelni, magával viszi a gyógynövénytan könyvét, a jegyzetfüzetét, egy nagyítót és egy kis kosarat is, hátha lát valamit, amit le lehet szedni.
Még mindig kedvtelenül lép ki a folyosóra, megy fel a lépcsők s lép ki a kastély parkjába, hogy elkészítse a házi feladatot.*
~ Nézzük, merre vannak a gyógynövények? ~
*Teszi fel magának a kérdést és körbetekint. Az erdőn akad meg a szeme, s mintha magával beszélgetne bólint egyet, jelezve "ez jó lesz." Majd megindul a fák felé.
Az erdőbe érve a már kitaposott ösvényen indul el, remélve, hogy az út mentén talál valami hasznosat. Hamar rá kell azonban jönnie, hogy diáktársai valószínüleg olyan durván közlekednek, hogy letapossák a növényeket az ösvény mellett is.
Végül az úttól kicsit balra a fák között megpillant egy kis tisztást virágokkal. Arra fordul és a fák közt a rétre megy.*
~Biztos van itt valamilyen gyógynövény.~
*Gondolja, majd a tisztásra érkezve leül a fűbe, hogy közelebbről szemügyre vegyen pár virágot.*
Vissza az elejére Go down
Genevieve McDarell
Diák - Pilluamuleto
Genevieve McDarell

Jelige : Plázacica
Hozzászólások : 72
Évfolyam : Második

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 16 2009, 16:14

[Kumiko]

Illemtudó, hangtalan ásítás, majd lassan egy barna nőszemély száll ki az ágyból, és indul szinte azonnal a fürdőszoba felé. A szokásos reggeli higiéniai teendők, majd egy kis ruhaválogatás (tényleg kicsi, mert csak fél órát vett igénybe), és már készen is áll a mai napra, melyhez igaz olyan hű de nagyon sok kedve nincsen, de nem tud mit tenni, már kinyitotta a szemét, szóval visszaaludni egy ideig nem fog tudni. Na majd a délutánt kihasználja még egy kis pihenésre, az esti pörgés előtt, mert éjszakai bagoly a lelkünk, csak sajnos ezen vágyát itt nem igazán tudja kiélni.
Az étkező felé veszi az irányt, a topánkája pedig csak úgy kopog a padlózaton, jelezve, hogy közeledik a Tornerans plázacicája. Az említett helyszínt rendeltetésszerűen használva eszik valamit, de természetesen az alakjára figyelni kell, így minden egyes ételt úgy választ ki, hogy egy átlagos kalóriaszintet az el ne érjen. Így lehet tökéletesen gyakorolni a matekot, nem is olyan véletlen, hogy annyira nem volt rossz belőle. Persze az "annyira" részt az még mindig fenntartja magának.
Az idő szárnyakat növeszt, és röpül, lassan elérkezik a fél három körüli idő is. Más, normális ember ilyenkor, a nagy hőség miatt, inkább a hűvös kastélyfalak marad, de nem, Genevieve sosem arról volt híres, hogy képes teljesen józanul gondolkozni, így neki most olyan kedve van, hogy az időt kint múlassa, ráadásul házi feladatok írásával, és ettől nem is tér el. Merész, vagy inkább őrült tervét tettek követik, füzet felkapva, majd indul is az erdő felé, ahol talán van kellő árnyék ahhoz, hogy nyugodtan tudjon nézelődni, gyógynövények után. Egy tisztás felé veszi az irányt, őszintén szólva a szintén itt táborozó Kumikot egy ideig meg sem pillantja, talán nem akarja, így tökéletes kizárja őt a látószögből, de...
Sok ideig ő sem tudja magát tartani, szeme meg-, majd fennakad. Kifújja a levegőt, legalább a pár kérdése már meg van oldva, pedig milyen szép lett volna magányosan eltölteni ezt a pár órácskát, az igazi, egyetlen, hű társával, azaz... magával. Odasétál, most teljesen nyugodtan, és akadálymentesen, elvégre a hosszú, forró idő után a talaj teljesen ki van száradva, nincs mibe beleakadnia a kis sarkaknak.
- Szia. Genevieve McDarell, Pilluamuleto. És te? Amint látom te is gyógynövényt kutatsz. Felcsapódom hozzád, már ha nem gond - egyelőre távolságtartóan viselkedik, majd később viszont szinte biztos, hogy elkezdi kibontakoztatni az igazi, eredeti jellemét, melytől tarthat az egész iskola, meg pereputty, aki ide jár. Mert Genevieve nem hétköznapi... Se nem hétvégi.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 16 2009, 17:12

*Ahogy kényesen elhelyezkedik a földön, előveszi a gyógynövénytan könyvét és a jegyzeteit, azok segítségével próbálva beazonosítani a körülötte lévő növényeket. Egyenlőre nem sok sikerrel, de Kumiko ritkán adja fel, így továbbra is- bár nem túl lelkesen- keresgél a könyvben, meg persze maga előtt a tisztáson is, hátha talál valamit, amiről írhatna.
Szerencsére a kapalja teljesen leárnyékolja, így a könyv lapjai sem verik vissza idegesítő módon a napfényt.
Bár látszólag nagyon elmerül a kutatásba, valójában még mindig nem jött meg a kedve, ezért nem is igazán figyel oda.*
~ Az ott mintha Benedekfű volna, de nem vagyok benne biztos ~
*Pedig a benedekfűt már tanulták is és már a leírását is elolvasta kétszer. Hiába ma nincs a toppon.*
~ Akkor is megcsinálom ezt a házit.~
*Erőlteti meg magát, és újra elolvassa a Benedekfűről szóló bejegyzést, annak ellenére, hogy valószínüleg nem lehet már tanult növényt feldolgozni. Ezen gondolkozva hall meg pár lépést, de nem fordul oda, ha szerencséje van nem veszik észre, és, és...Nincs szerencséje. A lépések tőle nem messze megállnak és egy lány hangját hallja felcsendülni. Felemeli a fejét és rápillant, és elsőre tudja, hogy még nem látta lányt órákon, de a szavai alapján ő is gyógynövénytan házit jött csinálni. Kumiko ezért a tőle telhető, legkedvesebb hangján - ami jelenleg a közömbös- válaszol.
- Kumiko Midorikawa. Extremusos prefektus.
//hűű de jól néz ki leírva xD// Dobd le magad.
*Mondja és átteszi a cuccait a másik oldalra ezzel is jelezve, hogy ha komolyan csatlakozni akar a másik, akkor odaülhet.*
~Persze csak ha enm félted a ruháidat~
*Gondolja, miközben a másik irányba pakolja a cuccait egy gúnyos mosoly kíséretében. Reméli, hogy azért jó a lány gyógynövénytanból. Ma nincs kedve magyarázgatni. Igazából a leckéhez sincs kedve, de azt már megcsinálja.*
- Szólj ha látsz valami érdekeset.
*Veti még oda, majd újra a könyvét kezdi el nézegetni a rét növényei helyett.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 18 2009, 15:53

Húú.....izéé...az úgy volt-kezdi mutató ujjait összeütögetve- ...igazából én nem tudok mesélni és csak hallgatni tudok. Mivel a ilyeneket nem jegzem meg így nem igazán tudok mesélni. Ne haragudjatok. Amúgymég ugy két évvel ezelőtt Japánban nyaraltunk és ott megismekedtem egy társasággal és csináltunk egy versenyt hogy, volt egy lány aki nagyon durvákat tudott mesélni és azt mondta hogy annak aki egyiknél sem ilyed meg annak csináltat egy érmet. És hát én nem ilyedtem meg egyszer sem a tízből és igy megkaptam az érmet.- mesélte visszagondolva a régi időkre. Serenity sosem vot egy átle most valahogy elveszettnek érezte magát.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 15:21

*Szerencséje van, mert Mel segít neki, azzal, hogy Serinityt kezdi győzködni, meséljen. Azonban a signumusos magyarázkodni kezd, amire Kumiko csak egy szemöldök felhúzással reagál.*
~Miért találta ki ezt az egészet, ha utána nem tud mondani egy történetet? ~
*Gondolja magában, és megcsóválja a fejét. A japán lány és az érem említése már érdekesebbnek tűnik, de Serintiy nem beszél túl sokat erről sem, ő meg nem fog kérdezősködni. Viszont ő meg korábban nem vett részt ilyen "rémtörténet mesélősdiben" szóval ő sem fog tudni többet hozzáfűzni.*
- Nah jó és akkor most? Mit csináljunk? Mert sajnos én sem tudok ilyen történeteket. Esetleg te tudsz még, Mel?
*Nos igen, ha már más ötlet nincs, esetleg a Pillus lány mondhatna még párat. Addig sem unatkoznak.*
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 15:34

*Összehúzott szemöldökkel hallgatja Serenity magyarázkodását. Kicsit meglepődik, hogy miért ment bele ebbe az egészbe, hogyha nem tud semmit sem mesélni. De egy könnyed vállrántással elintézi a dolgot, és a tüzet újra megnagyobbítja.*
- Nem, most inkább nem. Késő van már... Talán nem tudnátok aludni. *kacsint rá Kumikora. Persze, arra gondol, hogy ahogy ő látta, Serenity megijedt egy kicsit.*
- Most mondjatok ti valamit! *de nem várja meg, amíg a lányok mesélnek valamit, inkább ő kérdez.*
- És milyen bájitalokhoz lehet használni a holdraforgót? *teszi fel a kédést Kumikonak. Valóban érdekli a dolog, mivel ez talán egy kevés jó pontot jelent neki. Mármint bájitaltan terén.*
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 19:04

*Zachariás lépdel ki a kastélyból, s mivel még nem ismeri a környéket, most elindul felfedezni, persze mindig csak egy kicsit. A levegő nagyon friss a tegnapi zuhogó esőtől, de kellemes az idő, így megengedhet hosszú barna vászonnadrágja és barna bakancsa mellé egy fekete rövid ujjút is. Szokásos idétlen nagyapós sapkája most is a fején, majd körültekint, és keresi a megfelelő irányt. És amint megpillant egy rakatnyi fát, tudja, hogy ott a helye. A víztől nedves fűben neki is rongyol a terepnek, de aztán hogy majdnem hanyatt vágódik, egy kicsit óvatosabbra fogja a tempót, s úgy vetődik be a fák rengetegébe, majd az első elérhető ágra fel is kapaszkodik, hogy onnan kémleljen körül*
~Nahát, itt aztán szép zöld minden. Kezdés képp nem is fedezhetnék fel jobb helyet. Bár lehet hogy lesz sokkal izgisebb. Itt most...csak vannak a fák, csak süt a nap, csak csicseregnek a madarak, tiszta romantikus minden...és uncsi~
*Leül az ágon, lelógatja lábait, nekitámaszkodik a fa törzsének, majd élvezi a napsütést csukott szemmel*
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 19:12

Nem mondanám, hogy mostanában sokszor kerültem ki a szabadba, annak ellenére, hogy igenis imádok kint lenni. Éppen ezért esett meg az is, hogy a rajztömbbel a kezemben lépkedek egyenesen, határozottan egy általam már korábban kiszemelt helyszínre. Út közben, azért megejtem a konyhát is, ahonnan lopok magamnak egy almát, meg egy üveg italt, hogy mindenre fel legyen készülve, és meg is indul. A cél pedig nem más, mint az Erdő. Messze mindenkitől, legfőképpen attól a személytől, aki miatt eléggé összezavarodott állapot uralkodott rajtam a napokban.
Ruházatom egyszerű, nadrágom kicsivel hosszabb a térdemnél szürke színben pompázik, felsőm pedig fehér és eléggé rövid ujjú, ahhoz képest, hogy a levegő kicsit hűvösebb. De ez engem egyáltalán nem zavar, mindig is jobban szerettem az ilyen időt, mint a forrasztó hőséget.
Mikor végre elérek az erdőig, egy apró sóhajt préselek ki az ajkaim között. Hihetetlen, el se hiszem, hogy újra itt vagyok, és már lépkedhetek is legmegfelelőbb helyhez, ahol nyugodtan rajzolni tudok. Lépteim határozottak és halkan dúdolgatok is, amíg észre nem veszem, hogy bizony a helyet valaki elfoglalta. Tekintetemet lassan végigjártatom a fán, üldögélő fiún, majd egy picit oldalra döntöm a fejemet.
- Öhm, szia. – Egyenlőre ennyi, bemutatkozás ráér később is, ha már elbuktam a helyemet. A rajztömböt egyszerűen ledobom a fa mellé, aztán én is felmászok a fára és ugyanúgy nézelődök, ahogy a mellettem ülő ismeretlen.
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 19:19

*A közeledő dallamokra persze Zach hamar kinyitja szemét, s keresi a hangok forrását, amit nem is nehéz megtalálni, hisz rikító fehérben közeledik. Aztán ahogy Zach felé tart, észre is veszi a fiút. Majd érthetetlen módon ledobja a felszerelést, amit hozott, s felmászik a srác mellé.*
-Szia neked is.
*Majd a lányra pillant, majd a lent hagyott cuccokra, majd megint a lányra, s kérdő tekintettel szegezi neki a kérdést*
-És most, hogy a rajzfelszerelést odalent hagytad, és te a famászáshoz legalkalmasabb fehér pólóban felmásztál ide, most hogy fogsz alkotni?
*Valóban, a bemutatkozás nem olyan fontos, mint ezen érdekfeszítő tények feltárása*
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 19:26

Érdekes egy találkozás és beszélgetés lesz ez, érzem én előre. Egy részt az, hogy én megszólítottam valakit már magában érdekes. Hiszen, ha belegondolok eddig nem igazán szereztem itt, úgy ismerősöket, hogy én találtam rájuk. Na igen, tipikus én, de most valami mégis megszólt belül, hogy ezt a „prédát” nem lehet csak úgy itt hagyni.
Tekintetemet pedig a kilátás és a mellettem ülő között cikáztatom. Látszik rajta az értetlenség, látszik, hogy nem tudja mire vélni, minek jöttem ide, miért hagytam ott a cuccot, és legfőképpen minek szólítottam meg. De nem zavar, szeretem, ha az emberek nem értenek meg.
- Hát valahogy csak túlélem. A póló meg nem zavar, régi és már csak az ilyenekre való. – Tőlem nem megszokott hangnem, ami kissé kedvesebbnek hat, mint általában, de sokkal inkább tartozik a semleges kategóriába. Egy darabig, még nézegetem a srácot, majd egy sóhajtás kíséretében, lenézek a rajztömbre, aztán ismét a mellettem ülőre.
- Hát te mit keresel itt, ilyenkor, egyedül? Miért nem valamelyik lányhódolóddal mászkálsz valami romantikusabb helyen? – Igen, teljesen úgy viselkedek vele, mintha régóta ismerném. Talán így kicsit közvetlenebbek leszünk és nem kell azokat a hülye formaságokat megejteni, mint általában.
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 19:41

*Bár a lány flegmasága nem tetszik neki, ezen csak ront, mikor szinte azt fejezi ki, hogy nem itt kéne lennie, vagy is útban van*
~Hogy itt az emberek milyen...hihetetlenül kedvesek. Tegnap már büntetőmunkával fenyegettek, ma meg elküldenek~
-Értem, tehát játszóruha. A szoknyában mászás meg az a dolog, amit a fiúk is szeretnek. Mondd csak, ha te nem használod, esetleg rajzolhatok egyet? Már ha nem gond, hogy a cuccaidat használom. Talán szemtelen kérésnek hangzik, de nyugodj meg, az is. Amúgy meg azért nem valamely leány hódolómmal vagyok valami romantikus helyen, mert egyrészt ez egy igen romantikus hely, másrészt még új vagyok, és te vagy az első lány, aki...nem, a második, de a tegnapi találkozás igen...borús volt, akár csak az időjárás. De ha nagyon zavarok, átmászhatok egy másik fára is. Ha meg nagyon nem, közelebb mászhatok
*Fél szemmel a lányra kacsint pajkosan, majd szemtelenségén jót derül csak úgy szolidan*
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 19:52

Nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok. Pedig ma szerintem, örülhet, hogy még csak ennyi telik tőlem, mert igen. Eléggé nehéz eset vagyok a természetemmel és azzal együtt, hogy sok mindenkinek képes vagyok visszaszólni, ha úgy gondolom, erre van szükségem.
- Játszóruha, mondhatjuk rá azt is. A szoknya meg… Hmm, esetleg visszatérhetünk rá legközelebb. – Jó megadom magam, nem szeretnék vitatkozni, s bár még mondanám a magamét, de sikeresen belém fojtják a szavakat, így inkább csak hallgatom a kicsit hosszúra sikeredett monológot.
- Rajzolhatsz, de csak, ha szépen tudsz… - Na jó nem, ennyire nem vészes, akkor is rajzolhat, ha nem tud. Szeretem a rajzokat, így nem igazán érdekel, ki készíti, hogy milyen lesz és miért nem én rajzoltam. A lényeg, hogy lehessen rajta érezni, hogy nem csak úgy néhány vonal lett húzva, aztán ennyi, mert akkor nem is ér semmit.
- Engem ugyan nem zavar, sőt… Ami azt illeti. – Kicsit közelebb csúszok, játékban mindig benne vagyok. Persze nem gondolom komolyan, de ez akár még jó móka is lehet. Kíváncsi vagyok, hogy meddig bírja ki a kedves, mert, ahogy nézem nem sokáig fogja.
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 20:03

*Ahogy Violetta közelebb húzódik, egy kicsit Zach is közelebb csúszik, kacéran mosolyog, közelebb hajol... majd halkan odasúgja*
-Akkor egy pillanat, és újra itt.
*Majd egy ügyes lendüléssel a földön terem, feldobja a lánynak felszerelését, aztán, amint tud, vissza is mászik, a lány mellé ül, szinte nekidől, majd nyújtja a kezét, hogy egy lapot, s valami eszközt kézhezkapjon*
-Akkor hát...nos nem vagyok egy művész, vagy efféle, csak lelkes amatőr. Ha sikerül, akkor azért rajzolnék valamit. Remélem van több ceruzád és radírod, és akkor te is alkothatsz közben valamit. Kíváncsi vagyok, ha már ilyen cuccokkal szaladgálsz, akkor mit tudsz produkálni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Erdő - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Create a forum on Forumotion | Roleplay forums | Schools, College, Magic | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés