Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Aranysárkány Tetoválószalon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranysárkány Tetoválószalon   Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 25 2009, 10:57

- Hmm. Varázsfúrást, Mágikus szobrászművészet....érdekes tantárgyak lehetnek. De nem talált. Törje még egy csöppet a fejét.
Kicsit tényleg elgondolkodom azon, milyen is lehet az a varázsfúrás, a szobrászathoz mondjuk nem kell akkora fantázia. Nem mintha az nekem menne, mert valahogy nem szeretem. Bár valószínleg a kézügyességem meg lenne hozzá. De nem, jó nekem a varázsfegyvertan. Bár nem azt a munkakört pályáztam meg anno, de ezt a felkérést el kellett fogadnom. Hozzám elég közel áll a mitológia. Azon belül is a misztikus állatok. Na vajon miért? Tipped van? Nincs? Pedig lehetne már. Ednek van, abban bizonyos vagyok. Csak fel ne tegye azt a kérdést, mert az egy kissé félreérthető. Uram ön állat? Hát az, hogymorcos vagyok, meg sokszor kiállhatatlan az biztos, de azért ezt a jellemzést, hogy "állat" lennék, ebben a formában elutasítom. Más tészta, hogy valami talán van benne, csak ne jellemzésként vessék fel. Őltőzködé közben a fiúra pillantok, s valahol úgy érzem, vagy az az érdekes arckifejezés, ami kiül arcára, talán az sugalja, hogy ő sem akarja, hogy itt hagyjam. Bár lehet, hogy tévedek. Ettől függetlenül, vagy éppen ez okból tényleg nem megyek el. Okém tudom, neki ezt nem fogom elmondani, jól sejted. Nem kötök mindenkinek mindent az orrára. Még neki sem. Lesem azt a buta újságot, amit ha nem vagy 18, vagy legalább 16 éves még neked sem mutatnék meg, nemhogy ennek az ifjúnak. Kérdése, melyet feltesz szöget ver a fejembe. Vajon mit szólna drága igazgatónk, ha első órámon orromban karikával jelennék meg. Lényegében van hozzá valaki köze? Azt hiszem nincs. Hisz remélhetőleg a tudásoméret vett fel dolgozni, nem pedig a kinézetem miatt. Ennyi erővel a kígyó szemek is lehetnének kizáró okok.
- Elgondolkodtató felvetés. Én az orromban egy karikával. Belegondolt ebbe?
Halálosan komolyan kérdezek vissza. Milyen szokás ez? Kérdéssel kérdésre válaszolni? De elhiheted ennek is meg van a jelentősége. Nem véletlenül teszem ezt.
- Most gondoljon bele. Hogy néznék én ki azzal a karikával? Esetleg más javaslat?
Felállok, és közelebb sétálok a füzetkével a kezeit nem igazán kímélő fiúhoz.
- Nézze csak....elég kellemetlen lehet ez a karika akkor, ha náthás az ember. Na meg ez is, a nyelvében....és ha csókolózik, s annak a szájában is van egy? Neeem. Nem hinném, hogy ez nekem való. Esetleg ez, ahol a szemöldökénél van, na azt talán még el is tudnám képzelni magamon is.
Mutogatom neki a képeket, vigyázva, hogy átlapozzak a kényes részeken. Igen, jól látod, próbálom a figyelmét elterelni, mert szemmel láthatólag rosszul érzi magát. Bár neki a képeket mutogatom, az én tekintetem az ő arcát pásztázza folyamatosan. Nem tudja azt letagadni, hogy rosszul érzi magát, hisz nem lehet úgy harapni a szánk belsejét, hogy az ne lehessen látni kívülről is, ha csak egy-egy röppke pillanatra is. Szemét is gyakran félig lehunyja, ami szintén aggasztó. Intek a tetoválónak, mikor a fiú nem figyel, kérve, hogy kicsit hagyja abba a művészkedést.
- Edward....jól vagy? Nem, nem vagy jól, hisz látom.
Na ennyi elég volt az önkínzásból. Nem tehetem meg tovább, hogy szó nélkül nézzem, amint összecsuklik mert dacból akar egy tetoválást csináltatni.
- Kérlek gyere velem fiam. Elmegyünk innen.
Na igen, tegezem is ahogy látod, ami első percben talán furának hat az eddigi magázódó szavak után, de ha hallja a hangomban az aggodalmat, ha látja szememben a bíztatást, és egy kis kérlelő fényt is talán már nem is annyira meglepő a tegezése. Ugyanakkor a határozott jellemem is jelen van, mely azt sugallja felé, nem tűrök ellentmondást. A "fiam" sem az eddigi játék része. Elrángatni nem fogom, itt sem hagyom, akkor sem, ha végig akarja vinni a tervét, de reménykedek kicsit abban, hogy feladja ezt az egészet, még mielőtt rosszul lesz. Felkapom az inget, amit nemrég levetett magáról, s felé nyújtom, már csak rajta múlik, hogy elveszi-e, vagy tovább kínozatatja magát.
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranysárkány Tetoválószalon   Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 25 2009, 21:01


*Halovány mosolyszerűt produkál, s már az első mondatnál észleli, hogy jövendőbeli tanára figyelem elterel. Igen, merthogy emelten fogja tanulni a varázsfegyvertant, akár fog érteni hozzá akár nem egy átoktörő tagozaton bele kell majd húznia. De ő még itt nem tart csak azt tudja, hogy majd felveszi a "varázsfúrást" érdekességképpen...Viszont ilyen fura állapotban (tűtűtű) nem igazán működik a fantáziája, hogy annyira biztosan nem, hogy sokkal értelmesebbet tudjon mondani a varázsfúrásnál.*
-Készíteni kell valamit és azzal *Szisszen.* - Azzal varázsolni? *Bakorvba...S talán már nincs is olyan messze a megfejtéstől. A mitológiát is felvette az átoktörő tagozathoz, mint plusz egy tantárgy. Valóban lehet valami ebben a hasonlóságban. Bár benne igazán semmi állatias nincs. A viselkedésében néha emberies sem. Nos, ez nem olyan pillanat, jelenleg pont úgy viselkedik, mint egy ember, akinek (hármas fóbiája van) a tűktől. Persze nem túl egyértelműen, de mégis (nem teljesen érzéketlen a dologra, sajnos) Bár most nem megy bele abba a gondolatmenetbe van-e tanárában valami állatias, s ha igen, miért és éppen az ami. Nem felejti el ezt a gondolatot, sőt megvan győződve valamiféle tézisről... Szerencsére szorult belé némi jómodor, kemény arisztokratikus nevelésben (mit ő úgy hív kiképzés) volt része, s ha próbálta is magából kiirtani a tanultakat teljesen megszabadulni felvett szokásaitól nem tudott. (ezért van, hogy van benne tapintat) s olykor méltóságteljes. Ha nem lázadna a neveltetése ellen, valószínűleg nem ilyen lenne. Na mindegy szóval nem kérdez rá, nem itt, nem így, s még nem. A figyelemelterelés ezek után csak még intenzívebb, mivel pedig Ed vizuális típus elképzeli a férfit orrkarikával...*
-Ön lenne Tornerans bikája *Más szóval a falu bikája. Még apró száj rángás is társul a kijelentéshez. Jól megy ez az elterelés, van érzéke a férfinek a fiatalsághoz. Lehet, hogy varázsfegyvertanon kívül pedagógiát vagy pszichológiát tanul?*
-Attól függ mennyire állnak közel önhöz a bikák *Válaszol a kérdésre, minek egészen biztosan megvan a jelentősége. Mire kettőt pislog igazán komótosan erőgyűjtés céljából, már rá is lát a újságra, óvatosan belesandít. Pont kitisztult a látása ahhoz, hogy megpillantsa a testékszereket. Mustrálón vételezi őket szemügyre, ezekben a percekben talán nem is gondol a tűre...*
-Ismét igaza van, akár bika óhajt lenni, akár nem egy járvány közepette nem túl kényelmes ez a orrkarika. *A csókolózós részt nem kommentálja, szája széle rándul csak meg (egyrészt mert nem csókolózott még, de ezt senkinek nem óhajtja tudtára adni) másrészt mert valahol még izgalmasnak is találja a piercinges (vagy hogy kell írni...) csókot...Persze először nem ártana kipróbálni anélkül. Más kérdés, hogy Ed egyáltalán nem ért a csajozáshoz, szóval csókolgathatja az újságban a nők képét egyelőre. (azokat nem csókolgatni szokta, de ez egy nem publikus rész) Visszapillant a tanárra, s elképzeli szemöldök ékszerrel. Igen, az jól állna. Jól láthatóan bólint egy nagyot.*
-Megfontolandó *Ért egyet, még egy percre behunyva a szemét, mikor szájába nyilalló fájdalma emlékezteti a helyzetre. Összerázkódik, szemei villámgyorsan felpattannak, s ahogy a tetováló abbahagyja kezének szúrását, alkalma nyílik szája elé emelni kezét, hogy letörölje az összegyűlt vért. Lehetséges, hogy azét émelyeg, mert vérét nyeldekli. Sőt egészen valószínű, valamint az is, hogy vérzik ajka, ugyanis lehetetlen, hogy a szétharapás után azonnal begyógyult volna, ha nem volt a gyengélkedőn. Márpedig nem volt, magának kezelte... Egy kamaszfiú pedig nem tud magának úgy kezelni bármit is, hogy az teljesen begyógyuljon...S egy erőtejesebb harapás szépen el tudja indítani a dolgokat...Beletúr zsebébe, zsebkendőt keres...valljuk be szüksége van rá.*
-Nem...vagyis *Gyorsan előkapja a zsebkendőt.* -Csak megharaptam, de semmi komoly. *Ugyan, akkor sem mondaná, ha haldokolna. De most, hogy messzebb került tőle a tű kifejezetlen jobban van. Belenéz Tayler úr szemébe, igen bizony látja a benne aprózódó gesztusokat, s azon kívül, hogy meglepi és egyéb érzeményeket vált ki belőle még enged is a hívásnak. Edward nem szeret szenvedni. Csak makacs...és meghátrálni sem akar, kb soha. Szívesen mondaná, hogy ő nem is akart tetoválást csináltatni, csak véletlenül tévedt be, hogy ostoba módon megfeledkezett a tűről...hogy közben rájött, hogy a tetoválást is szüleinek szánta, s nem akar semmit miattuk csinálni. Ehelyett azonban felpattan. Akkor is, ha egy percig semmit nem lát, s kissé megtántorodik, de a következő pillanatban biztosan megint tiszta, vagy tisztább lesz minden és ő elindul a férfival. Végül...minden rendeződik. Az idő múlása sokat segít. Most még a másodpercek telése is. Ő pedig vár, megvárja azt a néhány másodpercet, mikor újra fog látni. Kissé késve veszi el az inget, a megszédülés miatt, miután viszont kétszer mellé nyúlt a levegőbe, megragadja.*
-Köszönöm. *Ó, nem csak az inget, s főleg nem azt, de ez hangjából is érződik, s ahogy rövid szemlecsukás után újra kinyílnak szemei azokban is ott szikráznak a mély hála csillagai. Karján pedig ott díszeleg egy koponya...Éppen jönne elő belőle valami, de hogy mi az nem egészen látszik. Olyan, mintha a halálfej nyelvet nyújtana. A félig befejezett tetoválás. Talán még illik is hozzá...Most viszont már nem vágyik Hamlet lenni, ott van rajta a koponya, minek a kezébe is egy, bár nincs a a toppon , szájából még szivárog a nedv, már nem annyi...s mivel nincs tű tisztában is gondolkodik egy leheletnyivel. Mindebből annyi kihozandó, hogy az újságot óvatosan kiemeli a tanár kezéből, miközben jobbjában villan a pálca, s ő suttog valamit. Nem egészen hallani, de varázsige, s az újság kezd összemenni, pont olyan nagyságú lesz, hogy elférjen egy terjedelmesebb zsebben. Nem nézték végig....muszáj elvinni! Nem neki magának, nekik! Nos, a tulaj ennek nem biztos, hogy fog örülni, de Ed számítása szerint nem is fogja észrevenni...Ugyanis gyorsan elvégez egy másik varázslatot. Ebben jó, varázslásban. Ha már erőnléte mínusz húszezer...*
-Menjünk.*Most már sietve akar távozni, s miközben elővesz egy újabb zsebkendőt az összegyűlt vérmennyiség miatt, az ajtóhoz lép. Gyorsan kikotor némi pénzt, lehet még többet is mint kell, s a tulaj asztalára dobja kissé hanyag eleganciával, mintha egy örömlányt fizetne ki XD Ezt valami filmben láthatta...(voltak mugli barátai)*
-Az az igazság *fordul hirtelen Owain felé feltehetőleg kifelé menet.*
-Hogy nem bírom a tűnek még csak a látványát sem. *Négyes fóbia...Az meg egy jó nagy kérdőjel, neki miért mondja el, ezt, amit másnak valószínűleg soha.*

Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranysárkány Tetoválószalon   Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 26 2009, 11:08

- Közel jár kérem...nagyon közel.
Egyszer csak eltaláljak. De most igen, figyelem elterelek... De még a sajátomat is egy kicsit, vagy azt inkább Ed. Én mint a Tornerans bikája? Szerinted is érdekes felvetés? Nem tudom. A nőket szeretem, de hogy ők is szeretnek-e engem....Na jó, volt már nem egy hölgyemény vándorlásaim során, akit sikerült....nem folytatom. A képzeletedre bízom a továbbiakat.
- Hmm. Bika. Nem rossz...nem rossz. de inkább kihagyom ezt az ékszert.
Tanárként elvileg tanulnia kell bizonyos mértékben a diákokkal való foglalatoskodás minden csinját-binját egy tanár jelöltnek, így nekem is ezt kellett volna tennem, de nem, sőt még userem sem. Valami ösztön lehet ez bennem irántuk. Igaz az is, hogy ezen ideig, csak Edward úrfival beszélgettem itt. De, hogy vissza térjek az ékszerek rejtelméhez én nem igazán értékelnék egy olyan csókot, ahol összekoccan két fémes izé, és hallom valahonnan belülről ezeket a hangokat. Nem, ez nem nekem való....Mondhatsz nyugodtan maradinak, nem nagyon érdekel. Viszont a harmadik felvetéssel kicsit eljátszom. Mármint a szemöldökömbe egyet tetetni, ami még a fiúnak is tetszene. De nem most. Most ere nincs idő, sem lehetőség. Hisz nem is magam miatt nézegetem az az újságot, amibe már Ed is kukucskál két szisszenés, vagy két szemlehunyás között. Szinte az utolsó pillanatban hagyta abba a tetováló férfi a srác böködését, hisz az közel állt a bekomáláshoz, legalábbis abból, ahogy megrázkódik és gyorsan felpattan a szeme....Figyelem, amint a vérző száját törölgeti, ahogy megkönnyebbül a tűszúrások abbamaradásakor. Majd ahogy leugrik, s a hirtelen mozdulat még inkább elgyengíti. Ahogy az ingért kap, s csak harmadszorra sikerül elérnie. És, hogy addig én mit csinálok? Egészen közel lépek hozzá. Nem karolom meg, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, hogy más is lássa támogatásra van szüksége. Nem. Csak állok mellette, készen arra, ha esetleg összecsuklik elkapjam. Türelmesen megvárom, amíg kitisztul szemei előtt a kép, s elmúlik a szédülése. Hálás tekintet kedves mosollyal viszonzom. Nincs ehhez mit hozzáfűzni, nem kell tovább ragozni. Csak akkor engedem le kicsit a karomat, mikor már elindul, s fizetés gyanánt hanyag eleganciával odadobja a pénz az illetékesnek, s kezemből a füzetke kicsusszan.
~Edward...alig állsz a lábadon, de a huncutságon jár az eszed.~
Haladok kifelé közvetlenül utána, köszönés képpen biccentek egyet a bent lévőknek, s kicsit megemelem fejemen lévő kalapomat. Kint hallgatom, ahogy ismétetlen szemkontaktus létesítve velem kiböki, amit már elég régen sejtek. Vagyis inkább úgy mondanám, hogy tudtam.
- Mindenkinek van valami félelme. Nem kell ezt szégyellni. Nekem is van. Na de most már nem is kell ezzel foglalkozni. Ha nem sértem meg adnék önnek a szájára valami kenőcsöt, mert elég kellemetlenül vérzik, ahogy látom. Meg a karját is be lehet kenni, hogy ne legyen probléma. FEltéve, hogy elkisér a lakosztályomba. Na ne várjon kastélyt!
...hogy ki fog kísérni kit, az nem kétséges számomra. Minden pillanatban figyelem Ed minden egyes lépését. Beszélek, elég sokat. Pedig nem igazán szokásom ez nekem. Legtöbször csak akkor szólalok meg, ha muszáj. De lényegében most muszáj is, meg valahogy...nem is tudom. Mindegy, nem fogok neked magyarázkodni.
- Egy pohár tea, vagy forrócsoki is akad, vagy bármi, amit megkíván. Persze alkoholon kívül. De ha nem szeretne velem tartani, akkor elkísérem a hálókörletébe. Ne is vitatkozzon. Tanár vagyok, senkinek nem fog szemet szúrni, hogy besétálok önnel.
Azt kérdezed, hogy most ha már egyszer tegeztem, most miért magázom ismét? Semmi közöd hozzá. Szokd meg, én ilyen vagyok. Ha nem érted most, majd játékomat figyelve egyszer rájössz.
Hosszú lépteimet megpróbálom a fiúéhoz igazítani, csizmám sarka hangosan koppan, s hogy még feltünőbb legyen, még cseng is, minden lépésnél. Kezemet hátam mögött összekulcsolom. Kellene nekem egy sétapálca. Nem tudok mit kezdeni ilyen esetben a nyúrga karokkal. Úgy legalább lefoglalnám őket. De a wester hangulatú ruhákhoz nem igazán illik. Cilindert meg azért nem fogok felvenni, hogy passzoljon az összkép. Na nem. Akkor marad inkább üres a kezem.
Menet közben eszembe jut a füzet, s kiteszem kezemet a fiú elé, tenyeremet kinyitva.
-Visszakaphatom?
Szeretném, ha ő adná ide magától, s nem nekem kellene elvennem. Valószyínűleg nem okozna gondot, elvégre talán kicsivel erősebb mágus vagyok, vagy mi fene.....
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranysárkány Tetoválószalon   Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 26 2009, 22:47


*Most, hogy még újsága is van, mindjárt nincs olyan rosszul. Meg persze, volt már sokkal rosszabbul is, mondhatnánk állapotát akár kicsit kómás ámde kedélyesnek is. Majd a léptek és az idő múlásával tisztán is látni fogja milyen az az újság...Van, mikor jobb, hogy a ember nem lát mindent egészen élesen. Addig is igazítja lépteit a professzoréhoz, egyáltalán nem szándékozik lemaradni, talán ez is egyfajta gyengeségre vallna. Közben találgat, mit taníthat a mellette caplató alak.*
-Tehát készítenünk kell egy tárgyat, feltehetőleg varázstárgyat, amivel aztán tudunk dolgozni. A tárgy pedig minden bizonyára mágikus eredetű, s talán harcolni, vagy éppen védekezni kell vele. *Tényleg nem hülye ő. Nincs fotómemóriája, meg ilyesmi, de intelligenciája remélhetőleg akad.*
-Vagy mindkettő...*Folytatja megkezdett gondolatát. Szó, mi szó ő sem szokott túl sokat beszélni, ez lehet ismét egy közös vonás. Ám ha a helyzet úgy hozza, ontja a szöveget. (ilyen se nagyon volt még) Jelenleg nem érzi úgy, hogy feszélyezné locsogása. Addig pedig folytatja, találgat, beszél.*
-Mágikus...fegyverek használata? *Böki ki végül, nem egészen úgy, hogy "varázsfegyvertan" mert hát az okklumenciát sem sajátította még el. Szemei villannak egyet, mikor színt vall, csak egy másodperc erejéig, aztán lesüti őket. Mint már előre tudható nem az a típus aki olyan nagyon szereti sajnáltatni önmagát, vagy bevallani saját gyengeségeit...De Tayler ezt talán tudja, minthogy tud valami többet is, mint az kiderül az ehhez fűzött kommentárjából. Szemei tágra nyílnak, ahogy megbámulja a talpa alatt elrebbenő aszfalt piszkokat. Persze, mindenkinek van félelme, s neki sem csak és kizárólag ez. Arra viszont természetesen kíváncsi lesz Taylernek vagyis Owainnek mitől kell tartania. Szórakozottan töröl le egy kis rögöt szája szegletéből, miközben könnyednek szánt hangon szólal meg.*
-Ezért vagyunk emberek, tudom. Ha önnek is van...érdekelne mi az, de nem kell elmondania, ha nem akarja. *Teszi hozzá, nehogy azt érezze a férfi megbántja őt, ha nem mondja el, vagy ilyesmi. Elvégre még nem ismerik egymást hosszú ideje, teljesen természetes lenne, ha inkább megtartaná magának, noha Edward jól tuja, hogy ha színt vallana kicsit közelebb kerülne a rejtélyhez, az állatias dologgal kapcsolatban. De őt csak érdekli, s különben sem olyan kis puhák az érzelmei, hogy bagatell dolgokon megbántódjon. Sőt, Edet igazán nehéz megbántani Smile A következő mondat viszont megintcsak meglepi. Olyannyira, hogy fel is pillant, rá is pillant tanárára.*
~Miért? Miért segít nekem?~
*Nem, ő nem ezt szokta meg. Inkább a senki le se...mi van vele dolgot. Ennek következtében még inkább ráharap ajkára. Ismét a vér ízének kell rádöbbentenie a valóságra.*
-Jó lenne *Mondja gyorsan, miközben letörli a legújabb adagot.*
-Már nagyon idegesít. A torna óta folyton ez van. *De gyengélkedőre akkor sem ment...Ki érti... Valószínűleg azt hitte begyógyul majd magától.Csak az ilyen dolgok soká szoktak tartani.*
-Remélem is, hogy nem palota lesz! *Nyomatékos félmosoly. Tökéletesen elege van már a kastélyokból! Meg sem fordult még normális házban, olyan helyen ahol nincs pompa, vagy giccs. Bár a tanár lakosztálya valószínűleg a kastélyban van, szóval nem lesz része effajta szerencsében, esetleg maga a berendezés fog neki tetszeni. De ez is kiakasztó számára. Hogy valaki elhívja valahova. Lakosztályba, egy tanár...S megint csak megbámulja az utcakövek csorbáit.*
-Megyek. *Mivel még soha senki nem hívta el, hogyne! Sőt, szívesen megy. Sőt, örül neki! Nem igazán látszik rajta a dolog, és mégis...Belül megszólal valami egészen vidám dallam. Pedig nincs jól. Illetve volt már jobban is. Pl mikor nem nyel vért, és émelyeg tőle sokkal jobban szokott lenni. Tényleg nem vámpír. De nem is lehetne, túl sokat alszik...Igazából a hálókörletét sem kedveli. Idegesíti, hogy másokkal együtt kell élnie, ezért alig van bent (csak aludni jár vissza) Szüksége van elvonultságra, ami néha már az agyára megy. De talán majd fog szocializálódni...ha megszokja ezt a helyet. (vagy nem fog, ki tudja)*
-Forralt bor? *Egyezkedik, de lehet, csak irónia ez is. Neki jó a tea, sőt csokibuzi, sőt lehet kunyerálni fog valami csokis kaját, mert éhes...kb mindig.*
-Siethetünk is *Vágja rá, mert észleli, hogy tanára lelassulgat miatta. Valószínűleg gyorsan szokott járni. A magázás viszont egyáltalán nem zavarja. Őt a saját szülei is magázzák, szóval...az a fura, ha nem. Így nem fura, legalább ez.*
~Talán azt hiszi, ha nem kísér be, elájulok. De ő nem tudja, hogy azt nem szoktam, csak a narkolepszia... Az viszont bealvás, szóval különbség. Valószínűleg azért ilyen figyelmes, mert azt hiszi nagyon rosszul vagyok...De egyáltalán nem vagyok annyira rosszul, simán vissza tudnék menni a szobámba. Aggódik? De ha azt mondom jól vagyok, nem hív majd be. De nem akarom, hogy azt higgye, rosszul vagyok.~
*Agyal a gyerek, mint láthatjuk. Nyitja is száját, de csakhamar újra becsukja. Ezt még eljátssza kétszer, mereven komoly tekintetével.*
~Talán, ha nem adom vissza az újságot amíg beérünk úgyis behív, ha megmondom neki, hogy egész jól vagyok. De végül is...még elaludhatok, mert nem tudom szabályozni. De ilyen szempontból bármikor bárhol bealudhatok...és akkor mindig kísérgetnie kéne. Viszont az nem ájulás, csak sok ember azt hiszi. Végül is hasonlít rá...De nem az!~
-Amúgy hol él? Ha éppen nem dolgozik? *Ez is érdekli, de nem ezt akarta mondani. S közben halad vele, lóbázva kissé az újságot amolyan provokatívan. Tudja, ha messzire megy, egyáltalán nem lesz meghívva és furcsa mód igencsak sajnálná a dolgot. Mindig csak a határig...csak utolsó cérnaszálakat pedzeget...Talán jobban akarja ezt most, mint egy kiadós alvást, az pedig nála nagy dolog. Persze Owain bármikor el tudná venni az újságot...Egy: Ed nem varázsol olyan jól, mint egy felnőtt Kettő: egy csaj is megverné ilyen fizikummal nem még Tayler.*
-Nem nézhetem meg előtte? *Kérdezi, miközben valószínűleg haladnak, s kisvártatva már elérik a kastélyt.*
















Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranysárkány Tetoválószalon   Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 15 2009, 17:28

Na tessék...hát nem eszébe jutott.
Mután végigbattyogtunk egy halom üzletet azt hittem, hogy már megfeledkezett Kumiko a tervről, amit már jó régen megbeszéltünk. Vagyis én mondtam, hogy én is szeetnék egy tetoválást, és barátnőm megigérte, hogy elkisér, mivel az én bátorságom valahol z ilyen szalonok előtt el szoktak maradni mögöttem.
-Igazad van, a másik irányba kell menni. Bocsánat...őszintén szólva reméltem, hogy elfelejtetted.
Sóhajtok egy nagyot, majd gyerünk neki a tetováltatásnak. Határozott léptekkel haladva érjük el a bejáratot, ahol be kell lépnünk. Meg is teszem ezt, kicsit félszegen.
- Bökj oldalba, hogy én ezt akarom. Hát persze, hogy akarom. Miért ne akarnám, miért félek? Hisz a fájdalmat bírom, a tűtől nem félek. Akkor mi a fenét vacakolok. Jössz Kumiko?
Mintha a lány tartana vissza, pedig éppen ő volt aki emlékeztetett. Közeledek az itt tartózkodó alakhoz, akinek megmutatom azt a képet, amit magammal hoztam. Persze előtte ki kell keresnem a papagájruhámból.
- Szép napot, egy ilyen tetoválást szeretnék. Megoldható?
Remélhetőleg nem kapok nemleges választ, s a rózsák oldalamon fognak hamarosan díszelegni. Bár, hogy minek....? Nem tdom, hogy valaha is fogja rajtam valaki is látni. Az uszodába nem járok, barátom nincs. Nem baj, nem is érdekel. Saját kedvtelésemre, örömömre csináltatom.
- Ugye te is jössz velem?
Bökök ujjammal a függönyre, ami mögött a tetováló fazon eltünt. Nem kell túl sokat várnunk, amit eltöltünk egy kis beszélgetéssel, mikor neki kell öltöznöm.
~Na erre nem igazán gondoltam. Most mit csináljak? Nincs rajtam melltartó....~
Nincs, mert nem hordok, csak akkor, ha olyan blúzt veszek fel, amihez muszáj.
- Kumiko...Kérsz nekem egy törölköző félét? Lécci?
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranysárkány Tetoválószalon   Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 17 2009, 19:28

*Elég ritkán felejt el bármit is. Túlságosan is hozzászokott már, hogy mindent megjegyezzen. Meg persze, valahol érdekli is, hogy milyen tetoválást szeretne a barátnője. Az övé, nem éppen szép, de nem is azért csináltatta, amúgy sem fogja mutogatni senkinek sem, az csak azért van, hogy emlékeztesse őt arra, hogy szívósnak kell lennie.*
- Elfelejteni? Én? Ugyan Kriszty!
*Mondja mosolyogva és már mennek is a megfelelő irányba. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy a színes ruhákat, amiket most vettek szívesen ott felejtené, a tetoválószalonban, vagy akárhol máshol... De inkább Krisztyre koncentrál, mert barátnője láthatóan idegessé vált egy kicsit a dologtól. Megérti. Ő is ideges volt. Persze neki akkor volt rá oka... Hiszen le kellett vetkőzni, és hozzá is értek. Szőrnyű volt. Mindeddig azonban azt gondolta Krisztyt az ilyesmi nem zavarja, ezért nem is érti, miért ideges a barátnője. Végül azonban csak elérik a kiszemelt szalont. Kriszty kérését egy sunyi mosollyal teljesíti és oldalba böki a kékséget, nehogy meggondolja magát és kiforduljon az ajtón. Ha már itt vannak, ne most forduljanak vissza.*
- Persze, hogy jövök. És nyugi, nem nagy cucc én is kibírtam.
*Mondja bíztatóan, s bár nem szép tőle, nem tudja letörölni a mosolyt az arcáról, ahogy látja, barátnője zavarát. A képet, amit Kriszty kapar elő, még ő sem látta korábban, és sajnos most sem sikerül elcsípnie, hiszen a tetoválós rögtön el is viszi, hogy átrajzolja.*
- És hogy döntöttél? Milyen tetoválsát csinálsz? És hova?
*Teszi fel egymás után a kérdéseket, amiket már korábban is szeretett volna, de talán most van utt az ideje. Így talán el tudja kicsit terelni Kriszty gondolatait, vagy mégsem. De ezt nem tudhatják. Ő aztán pláne nem, mert nem tudja mi jár Kriszty fejében. Neki anno nehéz dolga volt, mert alá kellett hamisítania a szülei aláírását, és attól félt, hogy a tetoválószalonban rájönnek, vagy hogy otthon felfedezik, hogy "megváltozott" mostanra azonban semmi ilyesmitől nem kell tartania ezért most teljesen nyugodt. Arról nem is beszélve, hogy nem neki csinálnak tetoválást.*
- Ha szeretnéd... megyek.
*Kicsit bizonytalanul felel. Elvégre ő maga elég szégyellős, annak idején is megkérte az üzletet, hogy zárjanak be, amíg a tetoválását csinálják. De ez persze ő, nem Kriszty. Meg aztán lányok... Tehát nyugodtan bemehet. Követi Krisztyt, majd hagyja, hogy a kékség nyugodtan öltözködjön, a törölközőre ő már korábban is gondolt, de nem szólt, mert sosem lehet tudni.
Amint Kriszty szól, már fel is pattan, fel kapja az állványon lévő tiszta törölközők egyikét és az öltözőhöz sétál vele. Majd odanyújtja Krisztynek.*
- Tessék! Szeretnél egy nagyobbat?
*Kérdezi még meg, hátha nem elég nagy, amit választott.*


//Enyhe túlzások xD//
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranysárkány Tetoválószalon   Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 19 2009, 13:30

- Auu! Jól van köszönöm....megyek-megyek...
Egyre határozottabban megyek befelé, ahogy azt Kumikonak is mondom. Na meg nem is tudnék visszafordulni, hisz itt van a lány a sarkamban. Nincs más hátra, mint előre.
Igen, a tetóválónak már el is mondtam, hogy mit és hová kérek, de Kumiko kérdései nem meglepőek, hisz nem nagyon beszéltük arról, hogy mi is a vágyam ezen a téren.
- Hát az oldalamra és a hasamra, itt alul. Egy rózsalugasszerűt. Meg lesz benne egy állat is, ha sikerül megrajzolniuk. Remélem én is kibírom. Nem tudom miért parázok ennyire, mikor bírom a fájdalmat.
Azért örülök neki, hogy barátnőm velemtart, s még egy elég nagy törölközőt is kapok tőle. Nem is tudom, hogy miért gondolta kicsinek, mikor csak melltájékon kell eltakarni magamat. Hja, hogy nagyok lennének? Nem, maradok egy átlag méretnél, még akkor is, ha tudnék rajtuk változtatni. Minek a túl nagy? Na azthiszem ezt jól kitárgyaltam.
- Köszönöm. Ez tökéletes lesz.
Amint szólnak, hogy mehetek felrajzoltatni magamra az elkészített mintát kicsit összeszorul ismét a torkom, de nekiindulok, s felfekszek a "kivégzőasztalra" //Ilyen szó van?//
A felrajzolt minta a szokásos módon tetoválásra kerül. Persze egyszerre csak a fele, majd a másik fele legközelebb. Már előre tudom, hogy most az jönne, hogy ekkora tetkót nem lehet, csak sok alkalommal m egcsinálni, de hát varázslók vagyunk, vagy affélék, ahogy a tetoválók is. Közben Kumikora figyelek, hogy ő nem szánja-e rá magát egy kis szépítkezésre.
-Kumiko, te nem csináltatsz még egy tetoválást? Vagy láttam valami szépségszalont is. Egy frizura igazításhoz mit szólsz? Vagy mehetnénk a csokibolba, vagy a cukrászdába.
Na már csak választania kell a lánynak, hogy amíg engem böködnek legyen miről csevegni.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranysárkány Tetoválószalon   Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 21 2009, 01:19

*Szerencsére bejutnak, és nem futamodik meg a másik lány. Valójában Kumiko nem is érti, annak idején, ő hogy volt képes egyedül véghez vinni mindent. De mostmár mindegy hiszen megtette. Igazából nem is érti, hogy miért "tuszkolta" be ide Krisztyt. De végülis a lánynak több bátorsága van, mint amennyit mutat és az elszántásga is több, hiszen amint belépnek, ismét határozott lesz.
Ahogy Kriszty említi, hova szeretné a tetoválást, kissé elhúzza a száját. Az övé is az oldalán van, és még mindig pontosan emlékszik, mennyire fájdalmas is volt ez a művelet. Azt is mondták neki, hogy ez az egyik legrosszabb rész, itt a legfájdalmasabb de őt akkor ez nem érdekelte. Kibírta, de nem tudja, szóljon-e Krisztynek. Nem teszi. Nem akarja elbátortalanítani a másikat. Inkább csak bólint, és a leírásra koncentrál. Elég érdekesnek és szépnek is hangzik. Megpróbálja elképzelni a rózsalagútat, de állatot nem képzel bele, mert nem tudja milyet kéne elképzelnie.*
- Milyen állatot szeretnél?
*Bukik ki belőle a kérdés, bár igazából nem fontos, hogy választ is kapjon. Ő nem mutogatja a saját tetoválását, beszélni sem szokott róla. Így nem is várhatja el, hogy mások ezt tegyék. Előkeríti a törölkozőt, amivel Kriszty teljesen elégedett, s hamarosan fel is tűnik a kékség, készen a szenvedésre.
Igaz Kumiko tujda, hogy a sok kérdés, amit a barátnője fel tesz, csak azért van, hogy elterelje a figyelmet a fájdalamról, de mégis meglepi, hogy pont tőle kérdeznek ilyenket.*
- Még egy tetoválást? Nem köszönöm, nem áll szándékomban össze-vissza varratni magam. Az az egy ami van, bőven sok is.
*Mondja kissé szigorúan. Ő a tetoválását nagyon átgondoltan, komoly döntésként élte meg. De többet egész biztos nem akar. A szépságszalonra pedig már a szemöldökét is felhúzza.*
- Szépségszalonba? Minek? Nem akarok szép lenni. Amúgy is reménytelen eset vagyok. A hajamat pedig 10 éves korom óta én vágom, úgy hogy a fodrász is kihagyom. És az édességet sem szeretem annyira. De ha szeretnéd, hozok neked egy sütit. Tudom, hogy fáj, és az ember utána, vágyik egy kis kényeztetésre. De szerintem jobb lenne, ha utána visszamennénk a kastélyba. Nem lenne jó, ha felmenne a lázad. Egyébként is be lesz dagadva az oldalad, és semmi másra nem fogsz vágyni csak arra, hogy lefeküdhess.
*No igen a tapasztalat. Neki háromszor kellett visszamenni, és mind a három alkalommal nagyon rosszul volt utána. Nem azért mert nem bírja a fájdalmat, vagy ilyesmi. Bár az sem volt elhanyagolható tény. A fő probléma az volt, hogy még mindig vékony és gyenge volt, és a szervezete - pontosabban a bőre - nem rajongott a beavatkozásért. Extra adag nyugtató krémet használt, de így is, két napig ágyban feküdt. Még az a szerencse, hogy a szülei, nem nagyon mentek be hozzá, nehogy megfertőzze őket. Ő meg persze nem árulta el, hogy semmi féle fertőző betegsége nincsen, csak tetoválsát csináltatott. Valószínűleg meg is nyúzták volna ha kiderül.
Lassan csak elkészül Kriszty tetoválása is. Potnosabban annyi, ami egyszerre belefér. Szépen megvárja, amí Kriszty felöltözik, aztán elkeszönnek, aztán visszaballagnak az iskolába.*
- Na hogy érzed magad?
*Pillant oldalra a barátnőjére. Készen arra, hogy estleg felkarolja vagy ilyesmi, ha Kriszty rosszul lenne. Persze valószínű, hogy nem lesz ilyesmi, Kriszty sokkal erősebb lány, mint ő, de azért nem árt az elővigyázatosság.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranysárkány Tetoválószalon   Aranysárkány Tetoválószalon - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Aranysárkány Tetoválószalon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Iskolán kívüli helyszínek :: Tornerans városa :: Üzletek-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés