Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Aréna 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Aréna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Aréna   Aréna Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 21:03

Aréna, Plaza de toros


Aréna Bikaviadal_Arena_madrid_Plaza_de_Toros_de_Las_Ventas_02_www.kepfeltoltes.hu_


A bikaviadalok helyszíne, ahol a bátor jelentkezők a matadorok bőrébe bújhatnak. A bikaviadal, annak ellenére, hogy mára már spanyol jellegzetességgé nőtte ki magát, a görögöktől indult el, majd a rómaiak közvetítésével jutott el a spanyol földre.
A kívülről nem túl nagy aréna belsejébe érve egy hatalmas stadion tárul elénk, mely az ókori római gladiátor arénákra emlékeztet. A hatalmas kör alakú építmény, mely igencsak hasonlít a híres madridi Las Ventas arénára, szélén körben a nézőknek szánt kőből készült ülőhelyek találhatók. Ez fogja közre a homokkal borított küzdőteret, ahol a későbbiekben a bátor torreádorok vívnak meg a bikával. Az ülőhelyekhez négy, egymástól távol eső kőlépcsőn lehet feljutni. A küzdőteret egy hatalmas palánk választja el a nézőtértől, melynek mély piros színe olykor-olykor megzvarhatja a bikát, úgyhogy csak erős idegzetű nézők foglaljanak ott helyet. A küzdőtérre két bejárton át lehet bejutni, bár csak az egyiket tanácsos használni, hiszen a másik a bikának van fenntartva.
A bikaviadalon mozgó árusunktól, Jessica Canlytől lehet vásárolni a különböző frissítőket, és ropogtatni valókat.


A bikaviadal menete:

Ha valaki szeretné megmérettetni magát, annak hagyományos
öltözékbe kell megjelennie az aréna előtt. Minden matador kap egy fukszia-sárga színű "capotét" (köpeny), és egy acélkardot, vagy lándzsát.
Egy bikaviadalon általában három matador és hat bika van (két bika matadoronként) szólna az eredeti szabályzat szerint, de a játék könnyítése érdekében, két torreádor csak egy bikát kap.
A bikaviadaloknak három része van. Első a bika bosszantása, második a bika sebzése, és harmadik maga a küzdelem. Az első torreádor, a matador, akinek capotéja segítségével kell a bikát feldühítenie. A következő ember, a banderillero, aki lándzsájával különböző sérüléseket okoz a bikának. És végül, ismét a matador lép színre, aki acélkardjával és capotéjának segítségével leszúrja a bikát.
A viadal addig tart, míg a bikák életben vannak.
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 12:56

*Jessica természetesen folyamatosan a helyszínen bóklászik, a héthez illően, piros, térd alá érő, selyemruha van rajta, itt-ott fekete szalaggal, haja is másképp van, kivételesen feltűzte, s abból is piros illetve fekete szalagok lógnak ki. Végre részt vehet egy kis közösségi dologban is. Reméli minél több kedves emberkével találkozik. Minden reggel egészen korán kibattyog és ide-oda járkálva az arénában egészen estig szolgál fel különböző spanyol különlegességeket. Az első édesség, valóban édes, hiszen a töltelék mandula és füge mellett, mézet is tartalmaz, mégpedig almába töltve, nem más ez, mint a Barcelonai mézes alma
. A Kanári-szigeteki banánfalatkák nem jelent mást, mint sült banánszeletkéket, bacon-szalonnába csomagolva. A kevésbé édesszájúaknak ajánlja az omlettet illetve a narancsban gazdag Valenciai salátát. Természetesen hűsítő italokat is lehet tőle kérni, különböző teákat, illetve egy kifejezetten spanyol koktélt, a Malagai sangriat, természetesen alkohol nélkül, de az íze ugyanolyan finom.
~Remélem azért egy-két ismerős is betéved, például Rufus... hiszen beígért nekem még a múlt hétre egy görög salátát... már rég éhen haltam volna, ha rá várnék.~*Elmosolyodik saját gondolatán, majd körbenéz a csarnokon,hátha megérkezett valaki, aki esetleg valami finomságra vágyik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 15:18

*Rufus jön le a híres arénába. Fekete ing és fehér rövid naci van rajta. Mikor belép az arénába. Tátott szájjal nézz körbe, hisz ő még nem volt bikaviadalon, de már sokat hallott róla. Angol gyerekhez méltóan a szülei sose engedték, hogy ilyen "állatokat megalázó" helyre jöjjön. Bár mindig mondta nekik, hogy itt nem bántják az állatokat és semmi bajuk nem lesz a szerencsétlen bikáknak, de a szüleinek mondhatta. Olyan volt, mintha a falnak beszélt volna. És ha az apja megtudja, hogy Rufus ilyen helyen járt biztos, hogy egyből kiíratná a suliból. Felmegy a kőlépcsőn és leül a második sorban. Azért választotta ezt a helyet, mert így legalább majd látni is fog és a bikától is védve van. Azt hitte, hogy egyedül van itt, de észreveszi Jesst is, mint tálcás néni. Ha Jessica is észreveszi őt akkor integet neki, hogy jöjjön ide, de addig nem akarja megzavarni a munkájában.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 15:36

*A lány néha-néha kiszolgál egy-egy hozzá tévedő emberkét, hiszen ez a dolga. Szerencsére a varázsnak köszönhetően mindig minden friss és természetesen újra töltődik, hiszen elég adagot készített belőle.*
~Huuhh, ez kissé fárasztó, bár több emberre számítottam.~*Megáll, s körülpislog a hatalmas arénában. Szerencséjére végre egy ismerős arcot pillant meg, nem is túl távolt tőle. A fiú int neki, és mivel úgyis járkálós nénit játszik jelenleg, elindul az irányába, hiszen ha valaki kér tőle valamit, azt út közben tökéletesen el tudja látni és persze ott is. Mikor odasétál hozzá, szélesen elvigyorodik.*
- Adhatok valamit fiatalember?*Kérdi vigyorogva, s közben óvatosan leül Rufus mellé.*
- Remélem nem zavarok, vársz valakit talán?*Kérdi mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 15:43

*Mikor Jess odalép hozzá és megszólítja Rufus nagyot nevet rajta, de utána ő válaszol.*
-Csókolom, néni! Kérhetnék egy mézes almát? Amúgy szia, nyugodtan ülj le. Csak a bikát várom, hogy legalább láthassak egy jó kis izgalmas műsort. És te tálcás néni vagy itt?*kérdezi nevetve a lánytól.*
-Már rég beszéltünk! Hogy vagy? Mi újság? Már itt van a gitárom, csak ide nem hoztam ki, mert nem akartam a bikának zenélni, nehogy azt higgye, hogy szerenádot adok neki.*mosolyog a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 15:51

*Jót kacag Rufuson, úgy látszik vette a lapot.*
- Hmm... jó választás, legalábbis szerintem.*Mondja mosolyogva, majd fog egy szalvétát, s azzal fogja meg az egyik fél almácskát, majd nyújtja Rufus felé.*
- Tessék, remélem ízleni fog.*Újabb mosoly, majd miközben leül, akkor jön csak rá, milyen hülyeséget mondott, elvégre, ha zavarna, akkor nem hívta volna őt ide a fiú. De mostmár mindegy, kissé elpirul ezen butaságán, de reméli nem észrevehető a dolog.*
- Igen, tálcás néni, de a nénihez nem ragaszkodom, inkább lány.*Látszik mennyire örül a fiúnak, csak úgy sugárzik róla a boldogság.*
- Köszönöm, jól vagyok. Élvezem ezt a féle kiszolgálást, ezért is vállaltam el. Újság... hátt, nemsok. Múlt hetet végigtanultam. Jut eszembe, hogy sikerült a hetetek? Biztosan jó volt.*Mondja mosolyogva, majd eszébe jut a saláta, s komoly arckifejezést vesz fel, egy picit próbál szomorúnak is látszani.*
- Felőled akár éhen is halhatnék, beigérted nekem a salit és még egy sajtdarabkát se adtál.*Jegyzi meg szomorkásan, Rufus szemeibe nézve boci szemekkel. Majd pár pillanat után, megvárva kicsit a hatást elneveti magát.*
- Csak vicceltem.*és tovább nevet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 16:09

*Elfogadja a kaját és lassan elkezdi eszegetni.*
-Jajj, ez méreg! Segítség megmérgeznek!*majd miután abba hagyja a színjátszást, elkezd nevetni. Majd miután lecsillapodott újra harap az ételből.*
-Nyugi, csak vicceltem! Amúgy nagyon finom.*mosolyog a lányra, hogy ezt tényleg nem gondolta komolyan.*
-Nekünk jól sikerült, igaz, hogy én csak vasárnap voltam és akkor is csak ettem.*mosolyog a lányra.*
-És nem volt sali, de én csináltam csak fent hagytam a szobában és gondolom már megették. De azért a szándék megvolt. És te majd csinálsz nekem valami kaját?*kérdezi a lányt nevetve.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 16:24

*Szabályszerűen megilyed amikor a fiú elkezd kiabálni.*
- Jézus, ne haragudj, nem akartam.*Leteszi a nyakából a tálcát, majd felpattan és ilyedten pislog rá, nagy levegőket vesz, teljesen pánikba esett. Majd mikor Rufus nevetni kezd, hirtelen azt se tudja mi van. Annyira megilyesztette, hiszen ő készített el mindent, és az almából még nem kért senki, csak salit, illetve banánt fogyasztottak eddig tőle, amiket nem volt nagy durr elkészíteni. Tágra nyílt szemekkel pislog a fiúra, majd próbálja magát lenyugtatni, még mindig elég nagyokat lélegzik, ezért meg is szédül, gyorsan lehuppan, hogy észre ne vegye, majd egy erőltetett nevetést ad ki magábólm, mintha semmi baja se lenne. Pár pillanat "áramszünet", majd megszólal.*
- Örülök, hogy tetszik.*Ismét mosolyog.*~Csak tudnám miért ilyesztett meg ennyire, de persze, hogy megijedtem, hiszen az én felelősségem, én csináltam.~*Gondolja magában, majd a fiú szavaira ismét széles mosoly húzódik arcán.*
- Nem is te lettál volna, én bezzeg...*Inkább elhallgat, nem akarja bevallani miért is ilyedt meg annyira.*
- Legalább megélem a holnapot.*Mondja sunyi mosollyal.*
- Hátt, ezeket itt én csináltam.*Mutat a nagy tálcaszerűségre, amit az előbb levett a nyakából.*
- Persze ezek cska nyalánkságok... de nekem most ez a feladat jutott. Egyébként az étteremben elég jó kajákat csinálnak, ha lesz időd, majd látogass el oda is.*Újabb mosoly.*
- Egyébként veled mi újság? Mert én beszélek és beszélek, te meg csak hallgatsz.*Ismét elpirul, de inkább nem is figyel rá.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 16:50

*Mikor észreveszi, hogy a lány, hogy aggódik érte. Lenyeli a falatot majd puszit nyom a kézfejére.*
-Nyugodj meg, semmi bajom! Túléltem! *mosolyog a lányra.*-Am. nagyon finom, gratulálok! És tudom, hogy a te felelőséged, ah valaki meghal a sütidbe, úgyhogy többet nem viccelek vele, igérem. Tehát ha következőre is fuldoklok akkor az már igazi lesz!*mosolyog a lányra. Majd egy újabb sütit kér.*
-Na, melyik süteményt ajánlod? Az almásból már ettem, úgyhogy az már kifújt, tehát mégegyszer nem eszek belőle.Amúgy velem semmi sincs. És jó téged hallgatni. Mikor lesz bikaviadal?*kérdezi kiváncsian a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 17:02

*Jessicának se kellett több, kézcsók neki. Na ez már egyenesen lángra lobbantást jelent a lány számára, arcán meg is jelennek a pírfoltok, így gyorsan megfogja a csuklóján lógó legyezőt, kibontja, majd legyezni kezdi magát, ezzel el is takarja félig-meddig arcát.*
- Meleg van.*Jegyzi meg halkan.*
- Nagyon szépen kérlek, óvatosan egyél, mert nem tudom mit csinálnék veled, ha tényleg fulladoznál.*Jegyzi meg komolyan, persze közbe mosolyog, mint mindig.*
- Nem egészen süti, de azért ezt mindenképpen meg kell kóstolnod.*Azzal elvesz egy tányérkát, rak rá neki baconba csavart, sült banánkarikákat, illetve a narancsos salit. Meg persze egy villát.*
- Parancsolj.*Majd két koktélt is elvesz, egyiket saját magának, másikat Rufusnak.*
- Ha esetleg megszomjazol.*Mutatja neki az egyik poharat, de azért még fogja, hiszen a fiúnak elég a tányér fognia, meg az evőeszközt.*
- Igazából fogalmam sincs, azt tudom, hogy nekem itt kell lennem és ellátnom a népet, már ha van kit ellátni. Igazából még jelentkezőről sem hallottam. Egyébként csajügyben hogy állsz? Már biztosan találtál magadnak valakit.*Legyezőjét persze már elrakta, s most kíváncsian pislog rá.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 17:08

*Naomi érkezik egy kicsit sántítva az Arénához.Ugyanis a multkori balesete óta még mindíg fáj a lába.Ma egy fekete topánkát,egy rövid fekete szoknyát,és egy piros kis pántos felsőt visel.A jobb lábát egy kicsit huzza a földön.Naomi a farzsebéhez nyul kivesz egy szál cigit meggyujtja majd elteszi a dobozt.*
~ÁÁ basszus de rossz ez igy.És még a doki engem hord le hogy mért nem figyelek jobban a barlangban.Hát komolyan..áááá..~
*Gondolja mérgesen majd összehuzza szemöldökét.Lassan elérkezik a kekkő céljához, közebn megpillantja Rufust.Naomi mosolyog,de közben megpillant egy csajt is mellete.Nao lehajtja a fejét a lábára pillant,aztán felnéz rájuk.*
~Odamenyek vagy ne menyek? zavarok vagy sem. Áh odamegyek! Ha meg zavarok vagyis ha ugyveszem ki akkor meg lelépek,enniyh.~
*Megvonja a válát a lány,aztán elindul feléjük.*
-sziiiasztok.
*Naomi köszön halkan majd Rufusra néz.*
-Miujság?esetleg zavarok?
*kérdi mindkettőtöl,közben a lábával egy követ piszkálgat.Majd beleszív a cigijébe és az orrán kifujja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 17:19

-Aha, persze meleg van. Tudom én, hogy miért legyezed magad.*mosolyog a lányra. Majd elveszi a süti. És épp beleharapott volna, mikor észreveszi a sántikáló Naomit. Nagyon megörül neki, majd leteszi a sütis tányérkát az ülőhelyére és odamegy és megöleli a lányt.*
-Nagyon aggódtam érted, hogy hogy vagy! Fáj még a lábad? Voltál a gyengélkedőn vagy egy orvosnál? Jaj, de bunkó vagyok! Ismered Jessicát? Ő az egyik jó barátom.*mosolyog Jessicára majd a koktélt is elveszi tőle. Majd bemutatja neki Naomit.*
-Gyere ülj le közénk Naomi! És egyáltalán nem zavarsz. Nem vagy éhes? Vagy szomjas?*kérdezi a lánytól boldogan.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 17:26

*Inkább csak mosolyog a fiú megjegyzésén.*~Akkor lenne végem igazán, ha tudnád...~*Gondolja magában, majd a fiú hirtelen feláll és elindul valamerre. Jessica a tekintetével követi, majd végignéz az érkező lányon. Igen, stílusuk hasonlít, igaz, most Jessen spanyolos ruha van, de alapjáraton ő is szokott ilyesmiket hordani. Egy dolog fura neki, mégpedig, hogy a lány cigizik. Ő maga még sosem próbálta, és így látványosan sosem gyújtana rá, de hát nincs beleszólása, mindenki azt csinál amit akar. Mikor odaérnek hozzá, mosolyogva köszön neki.*
- Szia, Jessica vagyok, és egyáltalán nem zavarsz.~Egyik jó barát, na igen, hiszen ott van még longin, meg ki tudja kik...~*Mikor Rufus megkérdezi a lányt, hogy nem-e kér valamit, Jess kicsit felháborodik, ezt szóvá is teszi, persze cska barátságosan.*
- Héhé, ne vedd el a kenyerem.*Mondja széles mosollyal, majd a lányhoz fordul.*
- Egy kis mézes almát? Vagy sült banánt? Esetleg omlettet? Vagy teát, koktél?*Kérdezi tőle kedvesen, miközbe nyakába akasztja a nagy tálcát, amin minden jó megtaláható.*
~Úgy látszik a kérdésemre nem fogom megtudni a választ, de legalább annyit tudok, hogy van egy új barátja, vagy valami ilyesmi.~
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 17:38

*Naomi mosolyoga néz amikor Rufus átöleli.aztán mikor szóhoz tud utni a fiutol megszlal ő is.Majd a csajszi felé vet egy tekintést.*
-Üdv.Naomi Sterling,extremus.
*Nyujta a kezét,aztán látja hogy a csaj felhördül a kenyerére.Nao rápillant.*
-Nyugi nem kérek semit.Nem vagyok éhes se szomjas.
*erőltett egy mosolyt,majd a fiu felé fordul.*
-Igen köszi jol vagyok.Csak egy kicsit fáj még.Voltam a dokinál,deh áhh engem hordot le hogy mért nem figyeltem joban egy barlangban.azthittem leütöm az orvost,csak felidegesített.
*Beleszívott cigijébe,kifujta a füstöt aztán beszélt tovább.Közben leült közéjük.*
-Amugy hogy vagytok miujság? történt veletek valami érdekes?
*kérdezi majd csendbe marad egy idejig és békésen cigizik tovább közben bámulja a többieket és várja a feltett kérdésére a választ.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 17:52

-Nyugi, Jess nem veszem el a kenyeredet.*mosolyog a lányra. Majd odasúgja az előző kérdésére a választ a lánynak, úgy hogy Naomi ne hallja.*
-Éppen most mutattam be neked. *mosolyog a lányra, majd Naomira nézz.*
-Borzalmasak ezek az orvosok! De ha szólsz, hogy rád fog esni az a kő akkor én Superman módjára meg mentetelek volna.*mosolyog a lányra, hisz ezt csak viccnek szánta.*
-És mi járatban vagy erre?*majd a kérdés után beleharap az ételbe amit Jess ajánlott neki.*
-Nagyon finom! Úgy érzem, ah máskor enni akarok, akkor először tőled kérem ki a véleményedet! *nevet a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 17:57

*Természetesen illedelmesen kezet fog a lánnyal, de már a nevét nem akarja még egyszer elmondani, így is elég szépen bemutatkozott neki, hogy minden félét rá akart tukmálni. Persze jók azok a kaják, de hát ha az ember nem éhes... és nem kívánja.*
- Én jól vagyok, köszi. Éppen sétálgatós, kínálgatós lány szerepet töltök be, hiszen pillus vagyok és ez a mi hetünk.*A súgásra, csak enyhén bólint.*
- Azt hiszem teszem is a dolgomat, majd máskor beszélünk, illetve, ha valami kell csak szóljatok.*Hálás mosolyt küld Rufus felé, majd mosolyogva köszön el tőlük.*
- Sziasztok.*Majd miután megtett pár lépést. Énekelni kezd.*
- Édes-mézes almácskák, sült banánkarikák, a hőségben finom teák.*Énekelgeti, s közben sétálgat az arénában.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 18:12

*Naomi figyeli rufust ahogyan sugdolózik a lányal,összehuzza alány a szemét,majd keresztbe tezsi a lábát.Belesziv a cigarettájába egy utolsót,közben kileheli a füstöt,majd elnyomja a csikket.*
~Nah szép,társaságban nem illik sugdolózni~
*néz mindkettőjükre gúnyosan rá,majd mikro meghalja hogy Jessica megy tovább árulni a finomságokat a csajra néz.*
-Értem.akkor szija.Jó árulgatást.
*mondja majd a fiura néz egy percig aztán le maga elé.És csendben marad közben himbálja a bal lábát,és nézi az arénát hogy hátha történik valami.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég



Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 13:26

//Olvadunk//

*Majd mikor Jess távozik ő köszön neki.*
-Szia Jess! És köszi az ételt meg az italt is! *mosolyog a lányra majd integet neki és most Naomihoz fordul.*
-Kedves lány Jessica ő volt az első ember akivel megismerkedtem mikor ide jöttem az iskolába. És ő az egyik legjobb barátom, és te is a legjobb barátom vagy.*mosolyog a lányra, majd egy kis szünetet tart és újra beszédre nyílik szája.*
-Figyelj, Naomi! Én tényleg sajnálom, ami a barlangba történt a lábaddal! És úgy érzem, hogy tényleg az én hibám, ezért úgy érzem, hogy az adósod vagyok.*teljes komolysággal hagyják el ezek a szavak a száját.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 13:36

*Naomi lehajtot fejel halgatja a fiut ahogyan elköszön Jessicatol,majd egy kicsit fentebb huzza a lábát.Aztán amikor a srác komolyan kezd beszélni lányhoz Naomi szomorú szemekkel néz a fiura.*
~Jah persze..~
-Mih? dehogy nem vagy hibás.Ezt nem tudhatta senki sem hogy igy lessz.Bár én ilyen szerencsétlen vagyok sokszor megesik velem ilyen hogy valami féleképpen mindíg megsértem magamat.Ugyhogy ne gyötörd magadat.Különben is a barlang az egyik kedvenc helyem ugyhogy ha nem akartam volna odamenni akkor nem mentem volna.De mivelhogy az ötleedbe énis benne voltam,te nem vagy hibás..
*Hajtja le a fejét,aztán egy halvány mosolyt megejt a srácnak.Majd tart egy kis szünetet és folytatja a mondókáját.*
-És amugy sincs semmi komoly baj mert már kutya bajom,egy kicsit fáj,de majd elmulik azis vagy két nap mulva.
*Mondja majd a fiu szemébe néz,aztán,megigazitja szoknyáját,majd hosszú fekete haját a füle mögé tűri.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 13:50

-Jól van, de a frászt hoztad rám, mikor a barlangi kirucanásunk után nem találkoztunk csak ma, azt hittem, hogy valami komolyabb bajod van. De megnyugtató érzés, hogy itt vagy!*mosolyog a lányra.*
-És a vizsgáiddal mi újság? Már mindegyiket beadtad vagy még van ami nincs kész?*kérdezi érdeklődve a lánytól.*
-És mi járatban vagy az arénába? Megint az ösztönöd hozott ide vagy csak a spanyol hét?*kérdezi mosolyogva a lányt, hisz legutóbb Naomi ösztönei miatt találkoztak a tavernába.*
-A legutóbbi találkozásunknál nagyon jól éreztem magam veled! Olyan jó érzés veled beszélgetni!*egy biztató mosolyt add a lánynak a beszéd mellé.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 14:01

*Halgatja a fiut,s közben nézi a cipőjét,majd felfigyel Rufusra.*
-Nem csak a dokinál voltam,az meg monda hogy pihentessem egy darabig..Hát ne is tudom a szobatársaim hangoztatták hogy milyen jó lehet az aréba én meg gondoltamm hogy lejövök ide.Ugyis bírom az ilyen helyeket.
*Válaszolja,aztán előveszi cigijét a zsebéböl majd meggyujtaj.Belesziv egyet mélyen aztán kiengedi a füstöt a száján.*
-És téged mi szél hozot erre? Vizsgák? igen a két nap alat miután ücsörögtem a szobában ugygondoltam hasznossá teszem magam és megoldom.aztán be is adtam.És te hogy haladsz vele?
*mikor mondja Rufus Naonak hogy jó volt vele leni Naomi a fiura néz egy percig a szemébe majd lehajtja a fejét,aztán motyog ő is valamit.*
-Köszi.Veled is..
*Aztán figyeliaz arénát hogy hátha fog e történni valami.*
-Nincs kedved sétálni? Itt egy kicsit zaj van éshát már fáj a fejem egy picit..
*Mondja aztán még az arénát bámulja majd megint beleszippant a cigijébe és kiengedi a füstöt,aztán lehamuzza a cigijét,majd várja a választ Rufustol.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 14:15

-Ja, értem. Nekem csak a bájitaltan esszéket kéne megírni, csak lusta vagyok hozzá. De muszáj leszek megírni.*mosolyog a lányra.*
-Köszi, de hidd el te jobb társaság vagy mint én.*mosolyog a lányra.*
-És merre akarsz sétálni? A barlangba most ne menjünk míg meg nem gyógyul a lábad, nem szeretnék még egyszer aggódni érted.*mondja komolyan a lánynak és szemét a lányra szegezi. Majd ő is szétnézz az arénába.*
-Hát mondjuk szerintem itt nem lesz semmi. Úgy hogy jobb ötlet az, ha elmegyünk, mintha itt ülnénk egész nap. Szegény Jess meg itt a tűző napon árulgatja az ételeket. Hát én semmi pénzért nem vállalnék ilyen feladatokat. És te?*kérdezi érdeklődve a lánytól, bár szemével míg mindig az arénát kémleli.*
-Bár meg kell hagynom nagyon jól megcsinálták ezt az arénát a pillusok.*most már a lányra nézz ismét.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 14:48

/sövénykert/
*Hát énis ezért javasoltam a sétát.Igen a barlangba most ne mert nem lenne jó ha a jobb lábamra is rázúdulna egy kődarab.Jahh igen szegény Jess...
*Néz le a lány a földre majd aztán eldobja a csikket.*
-Nem én sem csinálnék ilyen melót.Inkább a szobámba kuksolnék egész nap minthogy ilyet kéne melóznom.Am én ilyen lustaság mániás vagyok.
*Már a sövénykertnél jártak,s kis léptekkel hallatak és közben beszélgettek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 15:01

[még az arénában]

-Hát ha a jobb lábad is fájna akkor nekem kéne bevinnem téged a gyengélkedőre. És azt te nem szeretnéd, mert valamelyik nap is a kastély előtt nagyot estem, de nekem semmi bajom nem lett csak felhorzsoltam a térdemet. De hát az a te sántításodhoz képest semmiség. Amúgy én is lustulós fajta vagyok. De azért kiszoktam jönni az udvarra sétálni vagy ha van valami rendezvény és én ráérek akkor elszoktam látogatni oda is. Hát akkor induljunk, mert mindjárt szét olvadunk olyan meleg van, pedig mikor keltem akkor még nem volt ilyen meleg.*mondja Naonak majd feláll és elindulnak sétálni.*

[Sövénykert]

*Mikor meglátja a sövénykertet leül a földre.*
-Picit elfáradtam a sok gyaloglástól. Te nem?*kérdezi a lánytól.*
-Itt találkoztunk először!*mosolyog a lányra majd körbenéz. És hallgat, ha a lány kérdez akkor természetesen válaszol neki.*
Vissza az elejére Go down
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 10:47

A programoknak vége, köszönjük szépen a részvételt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Aréna Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Aréna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Kalandok, programok :: Négy hét a világ körül :: Spanyol hét - Pilluamuleto-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés