Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Taverna - Page 2 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Taverna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Taverna - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Taverna   Taverna - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 12:47

*Naomi halhgatja a fiut,majd mikor aztkéri rufus hogy üljön mellé Nao felál a helyéröl és leül rufus mellé közben egy sunyi mosoly van a száján.Majd előveszi cigijét elfordul,míg meggyujtja a cigit,aztán ledobja a cigisdobozt az asztalra,hátradöl a széken keresztbe helyezi a lábait,majd beleszív a cigijébe,közben mutat a cigisdobozfelé.*
-Tessék ha kellesz vegyél majd nyugodtan.Hát velem semmi ujság nincs.jol aludtam.És veled miujság?
*kifujja a füstöt majd vár egy kicsit megint beleszív.Majd mikor kérdi a lánytol a fiu hogy mi vonzotta oda? Naomi elmosolyodik.*
~Nah vajon egyet találhatsz~
-Hát mindkettő.
*Válaszolja aztán kacsint egyet.*
-Tehoztál el? Inkább a lábam.Aurád? nah ne röhögtess.Nem hiszem hogy lenne neked.
*Mondja nevetve.*
-Inkább az ösztönöm sugta meg hogy te itt vagy.
*Mélyen belenézet mosolyogva Rufus szemébe,majd egy kis szünet után elfordította a fejét,majd megint a cigit a szájához vette és beleszippantott egyet.*
-Igen téleg jol el voltunk tegnap.Senkivel nem beszélgettem még ilyen jót.hát kajás nem isgen vagyok,de egy vörös bort meginnák szivesen.
*Ránéz a fiura,mosolyog majd közben eloltja a csikket.Karjait keresztbefűzi,majd ugygondolja egy kicsit szórakozik a fiuval.S elkezdte piszkálni.*
-Finom a leves?
*Kérdezte majd mikor a fiu lenyelte a falatott Naomi ránézet sunyin és megcsikizte az oldalát.*
-vigyázz!! félre ne nyelj!
*Mosolygot.*
-jajj csak nem csikisek vagyunk?
*Naomi felnevetett,ahogy csikizte a fiut,Rufus meg kiejtette váletlenül a kanalat a kezéből.*
//fagy egy picit//
Vissza az elejére Go down
Vendég



Taverna - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Taverna   Taverna - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 17:28

//Olvadás//


*Rufus végignézi, ahogy Naomi rágyújt, majd miután megengedte neki is, hogy vegyen ő megköszönve vett egy szálat, de rájött, hogy nincs nála gyújtó.*
-Figyelj! Van egy kis tüzed? *kérdezi pironkodva a lányt.*
-Na, jó tényleg nem én hoztalak el és nem is az aurám. De ha lenne aurám és tudnék vele varázsolni akkor tényleg elhoztalak volna. *mosolyog a lányra, majd folytatja prédikációját.*
-De akkor neked milyen jó ösztöneid vannak. Vagy csak nyomkövetőt raktál rám és onnan tudtad, hogy idejöttem. És velem sincs semmi nagy újdonság és bocsi, hogy csak most válaszoltam a kérdésedre, de tudod olyan fontos dolgokat mondtam az imént, hogy teljesen kiment a fejemből a te kérdésed.*nevet a Naomira, majd beleszív a kölcsön kapott cigijébe és kifúja a füstöt. Majd folytatja a kérdez-felelek játékot.*
-Egy vörös bor nekem is jól esne. *és miután mind a ketten megkívántak egy kis bort előttük termet egy félig teli talpaspohár.*
-Hát ez gyorsan ment! Hát akkor egészségedre! *és Rufus nyújtja a poharát egy koncintásra és ha ezt a lány is visszonozza, akkor belekortyol a borába, majd leteszi a poharat és bevesz egy kanál levest a szájába. És miután lenyelte a falatot a lány elkezdi csiklandozni, amitől Rufus röhögő görcsöt kap amitől még a kanál is kiesett a kezéből az asztal alá. Lehajolt érte, de mikor előakart bújni az asztal alól, túl közel volt a feje és asztal vége egymáshoz és ebből egy oltári nagy asztal fejelés lett. Amitől Rufus a kobakát simogatta. Majd letette a kanalat és a lányra nézzett mérges szemekkel, majd 2 perc után mosolyra húzta a száját és ő is elkezdte csiklandozni a lányt.*
-Na, tudod a szólást kölcsön csikizés visszajár. *majd nevetve csikizik egymást a fiatalok.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Taverna - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Taverna   Taverna - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 17:48

*Naomi odatartja fiunak a tüzet,aztán lerakja a gyujtóját is az asztalra mert ha legközelebb kell akkor kéznál legyen mindkettőjüklnek.Nao neveti a fiut,ahogyan mászik az asztal alá,de mikor meghal egy koppanást mégjobban felnevet.Látja Rufust ahogyan fogja fejét,s közben a fiu mérgesen néz a lányra.*
-Most mivan?Ne nézz így mert roszul leszek. jajj ugyan már ebcsont befor.
*Viccelődik a lány továbbra s a fiuval.Közben a bor már az asztalon termet.Naomi megfogta felemelte és koccintott egyet Rufussal,majd belekortyolt a borába.*
-Köszönöm.
*Majd a fiu egy két perc után elmosolyodott,de akkor Naomi már tudta hogy mi lessz.a csikizést visszakapta.*
~Oh oh ~
Nee..Hagyd abba...
*Mondja nevetve de már akkor nagyon öszehúzza magát a lány nem tud mást csinálni csak kacag hangosan néha kiböki a srácnak hogy.*
-En-gedj..el
*Nevet tovább sközben sikerül kiszabadulni a fiu karjaiból,majd Naomi Rufusra néz.Ugygondolja a lány hogy tovább játszik a fiuval.Felvesz egy sértődős képet,majd eltoljaa fiu kezét a hasától.*
-Hagyál.Majdnem megfulladtam..
*Mondja aztán Rufusra néz de nem birja a sértődős képét tartani igy elneveti magát,aztán sunyin mosolyog,s közben belekortyol a borjába.*
-Huuu meghaltam.Ennyire még soha senki se csikizett meg.
*Mosolyog majd elővesz a dobozbol egy cigit szájába teszi s meggyujtj aztán,hátraöl,beleszippant,majd kifujja a füstöt az orrán.*
-Nah jolvan hagylak mostmár enni nyugodtan becsszó nem csinálok veled semmit se.
*Mondja majd nevet egyet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Taverna - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Taverna   Taverna - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 18:42

-Direkt ütöttem be a fejem. Tehát nem vagyok béna vagy ilyesmi.*mondja nevetve a lánynak. Majd beleszív a cigijébe.*
-Na, jó békén hagylak, de akkor te is! *mosolyog a lányra, majd kezébe veszi a kanalát és egy újabb falatot vesz a szájába.*
-Tudod tegnap a gitározásról beszéltem. Hát megmondom őszintén, hogy valami azt súgta, hogy hozzam magammal a gitáromat.*majd feláll és a széke alól egy fehér lepedő szerűséggel letakart hosszú hangszert vesz elő. Egy fekete színű körte alakú volt. És azon arany színű húrok voltak amelyeket egy barna színű hosszú bothoz hasonló farönk szerűség volt, amely a fekete körtéhez volt illesztve.*
-Ha szeretnéd akkor most is megtaníthatlak az egyes akordokat megfogni, illetve amit akarsz, hogy tanítsak. De ha most megengeded akkor gitározok neked egy kicsit nem azért, hogy felvágjak, csak tod már rég gitároztam. *majd beleszív utoljára cigijébe és elnyomja a csikket és kifúja a füstöt és belekezd a gitározásba és az éneklésbe is.*
-Isten hozott, hisz csak a jók jöhetnek el
Ülj hát közel, a szeretet éltet, átölel
S ki a csillagok közt él, mind aki rég odaköltözött
Most visszatér s leül a tűz mögött
Sok szív mélyén
Ott ég ez a tűz egy kör közepén
Egy dal, s Te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, a szél belekarolt
Egy dal, és újra köztünk élsz
Ma újból Te zenélsz, úgy van, ahogy rég volt
Egy dal, s Te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, a szél belekarolt
Szól egy dal, és a lelkünk összeér
A gyönyörű tűzfénynél, napszínű a hold

Súgd meg nekem, tudod, így ígérted rég
A nagy titkokat, amit egy kisgyerek nem ért
Hiszen annyi minden volt, amire nem jutott idő
Pár pillanat, most hogy legyen múlt, jelen, jövő?

Sok szív mélyén
Ott ég ez a tűz egy kör közepén
Egy dal, s Te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, a szél belekarolt
Egy dal, és újra köztünk élsz
Ma újból Te zenélsz, úgy van, ahogy rég volt
Egy dal, s Te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, a szél belekarolt
Szól egy dal, és a lelkünk összeér
A gyönyörű tűzfénynél, napszínű a hold

Isten veled, a könnyem nézd ma el
Mondj egy mesét, ahogyan régen, csak ennyi kell
Ez a tűz örökkön ég, semmi nem dúlhatja szét
A lelkekért, akiket rejt az ég

Sok szív mélyén
Ott ég ez a tűz egy kör közepén
Egy dal, s Te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, a szél belekarolt
Egy dal, és újra köztünk élsz
Ma újból Te zenélsz, úgy van, ahogy rég volt
Egy dal, s Te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, a szél belekarolt
Szól egy dal, és a lelkünk összeér
A gyönyörű tűzfénynél, napszínű a hold
*még az utolsó gitár akkordokat lejátsza majd abba hagya és mosolyogva meghajol a lány előtt, majd egy újabb kanál leves után, szóra nyitja száját.*
-Na, hogy tetszet? *kérdezi Naomit.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Taverna - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Taverna   Taverna - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 18:58

*Nao halgatja Rufust s közben mosolyog.*
-Énis békén hagylak ...még nyugii.Höhö vicc volt.
*mosolyog egyet,aztán figyel tovább a fiura ahogya előveszi gitárját.Nao megcsodálja a hangszert.*
-Azta de jol nézki.Mindig is birtam a gitározós pasikat..bár nem azért mondtam..nah mindegy.
*mondja majd egy cseppet elpirul,és a hangszert nézi.*
-Oké benne vagyok.Megtanithatsz mostis.
*Mondja boldogan,majd beleszív egyet a cigijébe aztán elnyomja,és az asztalra támaszkodik könyökével.*
-Persze csak nyugodtan.Hadd lássam mit is tudsz.
*Mosolyog,majd mikor a fiu elkezdi a dalt Naomi csillogó szemmekel nézi Rufust.Tetszik neki ez a szám,olyan megnyugtatónak találja számára.Aztán mikor a fiu befejezte az éneklést és meghajlot a lány előtt Naomi megtapsolta nevetve.*
-Nagyon jó volt aranyos vagy.Jol áll neked a gitározás.
*Válaszolja aztán belekortyol a borába,és hátradöl a széken egy kicsit lustálkodik megint.*
-Megpróbálhatok énis valamit pengetni rajta amig te eszel?
*kérő szemekkel néz a fiura majd várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Taverna - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Taverna   Taverna - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 19:44

-Köszi a még ifjú koromban kaptam apámtól. Igen, az akkor volt mikor a dinók még legelték a pázsitunkat.*nevet a lányra, hisz ő ezt csak viccnek szánta.*
-Amúgy tényleg megnyugtató ez a szám, igaz, hogy már régi, de azért jó. De még elég sok ehhez hasonló számot tudok játszani. Meg mostanába kezdtem el tanulni a kedvenc együttesem a Queen számainak játszását. Igaz, hogy még nem jól mennek, ezért ezt még nem mutatom meg nehogy leégjek előtted. De azért az ilyen régebben tanult számokat amik könnyűek is. Azokat szívesen játszom, mert 95%, hogy nem égek be előtted. Bár már volt olyan, hogy pont az az 5% nyert, de szerencsére akkor csak a család apraja-nagyja volt jelen, így idegen emberek előtt nem égtem be. Meg csak hobbi szinten gitározok, sose szeretnék gitáros lenni egy zenekarban. De örülök, hogy bejövök neked, mint gitáros férfiú.*mosolyodik el. Majd folytatja beszédét és a válaszra is válaszol.*
-És éppen kérni akartam, hogy játssz valamit a gitáromon, mert nem tudok enni és ez a leves már biztos kihűlt.*majd odaadja a gitárát és a pengetőt is Naominak, hogy pengessen egy kicsit. Majd most kap a fejéhez, hogy mit is mondott.*
-De hülye vagyok! El is felejtettem, hogy én hideg levest kértem!*mosolyodik el saját hülyeségén. Majd ismét kiesik a kanál a kezéből és említeni se kell, hogy ismét az asztal alá esik. Rufus hátrateszi a székét, hogy biztonságban beférjen az asztal alá, majd megragadja a kanalát és óvatosan felemeli a fejét, hogy nehogy még egyszer koccanjon. És most végre sikerül biztonságban kikászálódni az asztal alól és kanalát megtörli pólójában majd mikor tisztának találja beleteszi a levesébe.*
1Na, végre most sikerült a kanál mentőakció~*Igen ám, csakhogy elfelejti a székét visszahúzni és mikor leakar ülni váratlanul éri, hogy szék helyett a földön köt ki, de gyorsan felpattan és most is a hasát fogja a nevetéstől.*
-Ezt is direkt csináltam, hogy téged szórakoztassalak. *majd miután megnyugodott leült a székre és elkezdte enni a levesét.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Taverna - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Taverna   Taverna - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 20:03

*Naomi a fiura néz,majd elveszi tőle a gitárt.*
~Huhh istenem most hogy mit kell? nah mindegy pengetek egy két húrt elég annyi is..~
*Naomi kezébe veszi a pengetőt,majd egy két húrt megpendít vele,aztán a fiura néz mosolyogva.*
-Hát nem nagy szám.Csak tudod megpróbáltam hogy milyen érzés.de amugy tök jó.Remélem egyszer majd énis ugy fogok tudni gitározi mint te.Nagyon szeretnék ugy.
*Mondja örömmel teli aztán figyeli a fiut,ahogyan megint a kanálért mászik Nomi nevet egyet.De itt most nem vágta be a fejét Rufus,csak a földre ült mivelhogy a székét hátratolva hagyta.Naomi a kezét a szája elé teszi és ugy nevet egyet.Majd mikor a fiu próbálja kimenteni magát Nao csak anyit mond mosolyogva hogy:*
-Persze értem én.
*kuncog aztán,visszaadja a fiunak a gitárt.*
-Köszönöm szépen a lehetőséget.Amugy vigyáz mert kihül a hideg leves.
*szórakozik megint a fiuval majd nevet megint egyet.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég



Taverna - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Taverna   Taverna - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 23:24

//ismét olvad//

*Rufus végighallgatja, ahogy a lány gyakorol, majd mikor visszaadja a gitárját, akkor Rufus még egy kicsit gondolkozik. Majd visszaadja a lánynak.*
-Ha olyan jól szeretnél gitározni mint én akkor sokat kell gyakorolnod és hidd el te kezdőként tudod, hogy mit hogy kell csinálni ahhoz, hogy egy kis hangot is adjon a gitár, mert én még azt se tudtam, hogy hogy kell megfogni egy ilyen szép darab gitárt. De amint látod megtanultam és most már hibátlanul megtudom fogni, nem úgy mint ezt a kanalat.*nevet a lányra, majd befejezi a leves kajálását és feláll az asztaltól.*
-Nem szeretnél sétálni egyet? Addig is tudsz gyakorolni, mert mire a kastélyhoz írunk addigra jobban fogsz gitározni mint én.*mosolyog a lányra és mielőtt elindulnának megissza a borát és az üres poharat az üres leveses tányér mellé teszi. De a pitát amit kért a kezébe veszi, hogy majd útközben megeszi.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Taverna - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Taverna   Taverna - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 23:36

*Naomi elveszi a gitárt majd mosolyogva megköszöni.*
-Köszi.A kanalas sztori jó volt.Életemben nem nevettem anyit mint most itt veled.
*Mondja aztán elmosolyodik.Nézi Rufust ahogyan megissza a borát.Naomi a sajátjára pillant,ő már nem kívánta amugy se volt benne sok csak pár korty.Aztán a fiu kijelentésére felált megnyujtóztatta a lábát,hátrasímitotta a haját,aztán az egyik kezét zsebre dugta.*
-De mehetünk.
*Ő már készen ált a sétára,közben még az asztalról elvette cigijét,és a gyujtóját.De mielőtt eltette volna kivet magának egyet majd kedvesen a fiu felé nyujtotta.
*Tessék vegyél.Itt a tűz is ha kell.
*Mondta s közben odaadta agyujtót is.Naomi meggyujtotta a cigijét,majd a fiura pillantott.*
-Nah lássuk akkor mit tudok kihozni magambol.
*Mondta mosolyogva.aztán a gitárt magához vette és elkezdte pengetni.*
-Hát ez maga a borzalom.
*Megrázta a fejét,majd pengette tovább a húrokat aztán sikerült neki valami féle kis ritmust kicsalni belőle.Aztán visszaadta a fiunak a gitárját.*
-Köszönöm most elég volt igy ennyi.Majd ha legközelebb is találkozun és ha engedek akkor szívesen játszok még rajta.
*Válaszolja aztán amikor a fiu is készen van elindulnak lassan sétálni.*
-Kezd megint hűvös lenni.
*Elhuzza a száját.*
~Francba most nem hoztam magammal semmilyen pulcsit se..~
Vissza az elejére Go down
Vendég



Taverna - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Taverna   Taverna - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 00:16

[Még a Tavernába]

-Örülök, hogy tetszett neked! Majd máskor is elszórakoztatlak a kanalakkal, ha nagyon akarod!*majd mikor cigit kínálnak neki ő elfogadja. És megköszöni.*
-Köszi a cigit és a tüzet is, tegnap este küldtem baglyot, hogy küldjenek nekem otthonról. Úgyhogy már nem sokáig kell rám pazarolnod a cigidet.*mosolyog a lányra, majd végig hallgatja a gitárszólót.*
-Nagyon ügyes vagy! De ha már adtál nekem cigit akkor ezt nekem megkel köszönöm.*majd elveszi gitárját és odamegy a lányháta mögé a nyakába akasztja a gitárt és a jobb kezével megfogja a lány jobb kezét amie a pengető is van, a bal kezével pedig a lány bal kezét amivel az akkordokat kell befognia.*
-Na, szóval így foglak téged megtanítani gitározni, egy kedvenc együttesem számát, amit én énekelni fogok, te pedig gitározol.*mosolyog a lányra. Majd belekezd a lány kezével a gitározásba, természetesen óvatosan nehogy a lány megutálja őt. Majd el is kezd énekelni.*
-Friends will be friends
Friends will be friends

Friends will be friends
Friends will be friends
Friends will be friends

Another red letter day
So the pound has dropped and the children are creating
The other half ran away
Taking all the cash and leaving you with the lumber
Got a pain in the chest
Doctors on strike what you need is a rest

It's not easy love, but you've got friends you can trust
Friends will be friends
When you're in need of love they give you care and attention
Friends will be friends
When you're through with life and all hope is lost
Hold out your hand 'cos friends will be friends - right till the end

Now it's a beautiful day
The postman delivered a letter from your lover
Only a 'phone call away
You tried to track him down but somebody stole his number
As a matter of fact
You're getting used to life without him in your way

It's so easy now, 'cos you got friends you can trust
Friends will be friends
When you're in need of love they give you care and attention
Friends will be friends
When you're through with life and all hope is lost
Hold out your hand 'cos friends will be friends - right till the end

It's so easy now, 'cos you got friends you can trust
Friends will be friends
When you're in need of love they give you care and attention
Friends will be friends
When you're through with life and all hope is lost
Hold out your hand 'cos right till the end - friends will be friends
Yeah yeah
*majd az ének után elengedi a lány kezét és egy bíztató mosolyt küld felé.*
-Látod, nem is olyan nehéz ez! Most pedig gyere menjünk innen egy kis kaja mentes friss levegőt szívni.

[Kék barlang]

*Szív egyet a cigijéből, majd kifúja a füstöt. Majd elnyomja a cigi csiket és a lány felé mosolyog.*
-Már bocsi, hogy így kérdezés nélkül gitároztatlak, de megakartam neked mutatni, hogy nagy gitár bajnok vagy.*egy széles mosoly a lány felé.*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 49

Taverna - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Taverna   Taverna - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 11:59

A görög-hétnek vége, de aki szeretné befejezni a játékát, az még megteheti ma éjfélig! ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Taverna - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Taverna   Taverna - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Taverna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Kalandok, programok :: Négy hét a világ körül :: Görög hét - Pugnax-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés