Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Programok ismertetése 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Programok ismertetése

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 49

Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitimeVas. Aug. 09 2009, 01:39

A következő programok, melyek mese keretén belül zajlanak:

Megnyitó ünnepély - A Láthatatlan fellázadása: 16:30ig lehet megírni a kezdő hozzászólást, mesélő előtt még ki lehet játszani késést ^^
Juss át a trójai csatamezőn: egész hétfőn lehet küldeni a kezdőket, mesélői hsz pedig kedden várható.
Főzőverseny: kedden lehet írni az érkező hszeket, szerdán reggel jön a mesélői.
Hajótúra: szerdán várjuk a kezdőket, csütörtökön reggel kezdődik el a mese.

Az Olümposzon, a Tavernában és a Tengerparton szabadon lehet játszani, aki pedig szeretne oda is egy kisebb kaland lemesélést, attól kérem, hogy azt ebben a témában jelezze felénk. ^_^

Mindenkinek jó szórakozást kívánok az elkövetkezendő napokra, melyek a görög-hét jegyeiben fognak eltelni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Re: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitimeKedd Aug. 11 2009, 17:50

Én szeretnék jelentkezni az Olümposzra egy kis kaland reményében, ha ráér majd valamelyik mesélő.
Csatlakozni lehet hozzám, ha valaki úgy gondolja Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég



Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Re: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitimeKedd Aug. 11 2009, 18:29

Olümposz, hmm...*.* Hát én szívesen csatlakoznék.^^
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Re: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitimeKedd Aug. 11 2009, 19:02

Szuper Very Happy Már csak egy vállalkozó szellemű mesélő kell
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások : 47

Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Re: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitimeKedd Aug. 11 2009, 19:07

A mesélő meg van hozzá. Wink
Kezdjetek el játszani, és csatlakozom hozzátok. ^^
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Re: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitimeKedd Aug. 11 2009, 19:30

Remek, köszönjük szépen Smile Az enyém el is ment.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Re: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitimeKedd Aug. 11 2009, 20:07

Némileg megkésve, de én is köszönöm, és írtam.^^
Vissza az elejére Go down
Susanna Hillien
Diák - Extremus
Susanna Hillien

Hozzászólások : 530
Tantárgy(ak) : Gyom-, és Gyógynövénytan tanársegéd
Évfolyam : Második

Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Re: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitimeKedd Aug. 11 2009, 21:04

Majd én is, ha lehet, bár én csak csütörtökön érek rá leghamarabb. ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég



Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Re: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitimeKedd Aug. 11 2009, 21:06

Ne aggódjatok több mesélő is van, és több helyszín! Szóval ha valaki ilyen céllal szeretne játszani valamerre az csak írja be ide nyugodtan, mi meg intézkedünk! ^^
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Re: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 17:24

Hali! Szeretnék jelentkezni egy mesére, monjuk a... Tavernában! Jöhet bárki!
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Re: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 10:42

Köszönöm a szép mesélést, és a díjat is Smile Sajnos már nem tudtam befejező hsz-t írni, lefoglalt a spanyol hét Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Re: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 10:44

Én is köszönöm a mesélés^^ mind a fözőverseny, mind a megnyitó ünnepély nagyon jó volt... a záró hsz nekem is kimaradt... Egyébként gratulálok Kriszty... És Halál a görög istenekre!!!!! *ez a mondat már régóta kikvánkozott a shintoista lányból*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 49

Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Re: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 12:10

Krisztyne, gratulálok a díjhoz. *csakazértismegdicséri* Very Happy

A görög istenek pedig éltek, élnek, élni fognak! *arrébb lökdösi Zeuszt, aki furcsa módon tud klaviatúrán gépelni* ^^'



Én pedig szeretném megköszönni mindenkinek, aki részt vett a meséinken! ^^ Most viszont szeretném átengedni a hetet a Pilluamuletosoknak, akiknek a Spanyol-hét jegyeiben fognak eltelni napjaik. Sok sikert és jó munkát kívánok nekik! ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Programok ismertetése Vide
TémanyitásTárgy: Re: Programok ismertetése   Programok ismertetése Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Programok ismertetése

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Kalandok, programok :: Négy hét a világ körül :: Görög hét - Pugnax-


Create a forum on Forumotion | Roleplay forums | Schools, College, Magic | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés