Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Pince - Page 3 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Pince

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 29 2009, 14:19

Na most, hogyan tovább?
Felvont szemöldökkel hallgatja a lányt, mármint hallgatná, ha meg tudna szólalni. Ha valami értelmeset tudna hangoztatni. Minél tovább figyeli arcát, kicsit gagyogó beszédét, annál inkább nagyobbbenne a gyanú, hogy bizony sejtése beteljesedik. Kumiko bizony még senkivel sem élte át a testi kapcsolatok csodáját. A fekete lány arcáról leolvasható zavartsága, s az a kérdés is, hogy Kriszty érti-e mit akar erre utal.
Érti, persze, hogy érti, hisz ismeri már annyira a lányt, ha nem is tudta biztosan, hogy szégyellősége szűziességéből fakad. A törött pohárról tekintetét a lányra emeli, megpróbál nyugodt maradni, de nem olyan könnyű ez.
-Igen..értelek, azt hiszem. Bár azt nem igazán, hogy honnan veszed azt, hogy te csúnya lennél? Ez egyáltalán nem igaz. Sőt, szép vagy! Ezt el kell fogadnod ahhoz, hogy rájöjj igenis van olyan fiú, akivel te is eljuthatsz....
Na ezt hogy is mondja ki, hogy ne legyen félreérthető, különösen, hogy eléggé zavarba jött Kriszty is, annak ellenére, hogy úgy tűnik könnyedén tud beszélni magánügyekről is. Egyrészt nem is mondodd túl sokat el, csak annyit tudhatott meg Kumiko, hogy bizony a kékség már nem az ártatlanok közé tartozik. De azt, hogy most is olyan frusztrált, hogy legszívesebben kikiabálná, hogy mindenki hallja, hogy szüksége van egy férfira, aki szeretni tudná, minden féle képpen.
-...eljuthatsz addig a pontig, amíg minden érintésétől érzed tested-lelked vibrálását. Kellemes borzongás fut végig minden porcikádon, szíved dobogását szinte hallod. Ellenálhatatlan vágyat érzel arra, hogy hozzásimulj, átöleld, magadba fogadd. Kívánod azt, hogy végigcsókolja testedet.
Elhallgat.
-Talán nem kellene belemennem ebbe tovább. Nem tudom, hogy jó ötlet.-e.
Egyrészt azért, mert Kumikonak nem biztos, hogy tetszik az, hogy részletezé a továbbiakban, másrészt pedig, mert nem túl jó arról beszélni, amit inkább szeretne átélni, de nincs kivel. De főleg a lány miatt, akinek arcát nézi, remélve, hogy nem riasztja el a párkapcsolatok egyik elengedhetetlen, egyben kellemes alkotó elemétől...a szeretkezéstől.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 29 2009, 18:15

*Még szép hogy nem tud megszólalni... Erre a témára abszolút nem volt felkészülve, arról nem is beszélve, hogy mielőtt idejött volna Torneransra neki még csak barátnői sem voltak, nemhogy fiúkkal... De mindegy. Kriszty látszólag kapizsgálja mire akar kilyukadni. Az mondjuk megdöbbenti, hogy Kriszty rögtön levágja, hogy csúnyának hiszi magát, az már más kérdés, hogy nem ért egyet azzal, hogy ez nem igaz. Erről pedig, határozottan könnyebben tud nyilatkozni.*
- Tévedsz egyáltalán nem vagyok szép! Amióta az eszemet tudom, mindenki csúfolt a bőröm meg a soványságom miatt. És ez azután sem változott hogy kijöttem a klinikáról... Ha csak azt nem veszem, hogy már nem érdekelt mit mondanak...
*Hogy mennyire nem érdekelte az kérdésées. Látszólag hidegen hagyták a sértések, de belül azért nagy galibát okoztak, hiszen Kumikonak egy csepp önbizalma sincs, ha mondjuk a nőiességről, vagy a szépségről van szó. Az egyetlen dolog, amiben magabiztos tud lenni, az a tudása. Abban nem tudták lekörözni, és ez mindig jó érzéssel töltötte el. Igaz sokat dolgozott azért, hogy ő legyen a legjobb, de megérte. Mert bár strébernek is csúfolták, azért érezte, hogy tisztelik a tudását, és irigyek rá, amiért mindenből az élen jár - kívéve a testnevelést. Azok az órák keservesek voltak. Főleg a klinika előtt, mert akkor ugye sokkal rosszabbul nézett ki és az állóképessége is szörnyű volt, de a helyzet utána sem javult sokat.
De térjünk vissza az eredeti témánkhoz: ami már arra utal, hogy Kriszty mégis csak félreértette egy kicsit. Ő ugyanis odáig még egyáltalán nem akar eljutni. Először elég lenne annyi is, ha mondjuk megfogná a kezét meg ilyesmik... Bár Kriszty előadása, arról tanúskodik, hogy a folytatás sokkal kellemesebb.*
~ De az első az mindig fáj... Vagy nem? ~
*Ez is bevillan neki, mint olvasott anyag, aztán ráébred arra is, hogy barátnője ezek szerint nem is egyszer volt már olyan szituációban... Nem is csoda, hogy lesápad egy kicsit, de azért próbál kitartani. Azonban, neki először akkor is más inrofmációkra van szüksége. Mert ugye, ahhoz hogy odáig eljusson valaki, először egy fiú kellene... Kriszty végül befejezi és azt mondja, nem biztos hogy jó ötlet ezt a témát folytatni, ebben Kumiko szinte biztos, pedig sok kérdése lenne, főleg az elhangzottakkal kapcsolatban, mert ahogy Kriszty leírta, az teljesen különbözött azoktól, amit olvasott. Talán a mangákban volt csak ilyesmi, de ott inkább a képekkel fejezték ki, az érzéseket és kevésbé szavakkal. A képekről meg nem mindig tudta eldönteni, hogy most éppen szenved-e az illető, vagy jó neki.
Szóval lépjünk vissza a kezdetekig, mert neki most erre van szüksége. Csak nem igazán tudja, hogyan mondja, meg hogy neki még arátja sem volt, és csókolózni sem csókolózott. Krisztyhez fordul és úgy válaszol.*
- Szerintem ennyi elég egyszerre!... Tudod én az előbb... azt akartoam mondani... hogy... *nagylevegő*... nekem még...barátomsemvolt...
*A vége kicsit hadarós lett, de mit lehet tenni. Ő már annak is örül, hogy ki tudta mondani, igaz az arca megint olyan fura forró lett, lehet egy kicsit ki is rózsaszínesedett. Bár ez most lényegtelen. Az ujjaival ismét a kövön kezd rajzolgatni, s hogy ne legyen olyan nagy a csend, meg mert kíváncsi, újabb kérdést tesz fel.*
- Szerinted hogyan tudnék barátot szerezni?
*Nem egészen így akarta megkérdezni, ezért gyorsan hozzáfűz még egy mondatot.*
- Nem mintha akarnék... Csak ha mégis...
*Most már egész biztos totál hülyének nézik. Hol Krisztyre pislog, hol a kőre, nem tudja még ő sem, hogy mit akar, és ez a zavar nagyon is látszik rajta.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 29 2009, 22:00

Ehh...hogy valakinek ennyire ne legyen önbizalma. Mi baj van azzal, ha valakinek fehér a bőre? Vagy éppen vékony....
Mit nem adnának a duci csajok azért, hogy úgy nézzenek ki, mint Kumiko. Vagy azok, akik nagyon barnára sülnek nyaranta...Minden bizonnyal ők sem bánnák, ha kicsit világosabb lenne a bőrük.
-Kumiko...Ez butaság. A szépség egy relatív fogalom, mindnekinek más- és más tetszik. Te is tetszel valakinek, remélem, hogy én is fogok még valamikor. Bár most úgy tűnik nem igazán. Legjobb dolog volt az, hogy nem foglalkoztál vele ki mit mond rólad, és ezután se tedd. Viszont vedd észre az értékeidet. Csodálatos lány vagy, érző szívű, kedves, kellemes beszélgető partner, figyelmes és még folytathatnám sokáig. Na és szép.... Természetesen, nem pedig úgy, mint én,aki ha igazán szép akar lenni elváltoztatja magát. Bár olyan, mint Ophelia sosem szeretnék lenni, az már túlzás. Nem értem mit esznek rajta a férfiak.
Na tessék, ennyit beszélni.....Mit fog ebből kihámozni Kumiko? Na de a bor...köztudott(vagy csak user tudja így), hogy a nők ha isznak még többet fecsegnek, mint úgyy általában. Még abból is áradni kezd a szó, aki amúgy csendes, magának való, mint Kriszty.
Talán még jobban meglepi, hogy a fekete lány nagy nehezen kinyögi, hogy ő bizony még egyáltalán semminemű kapcsolatban nem volt egyetlen férfiúval sem. Felvont szemöldökkel néz rá, hisz ez elég fura, de minden bizonnyal Kumiko neveltetéséből származik az, hogy nem volt barátja. Bár más részről belegondolva az, hogy eddig nem volt barátja nem is annyira nagy meglepetés. Hisz csak 17 éves, és nem minden lány ugrik 16-17 évesen bele az élet eme kavalkádjába. Gyermeki szerelmek, apró flörtök, egy-egy puszi igen, de több? Lényegében Kumikonak ez kimaradt. Vagy csak plátói változata valósult meg lelkében.
-Barátot? Szerezni? Hát abban most nekem is segíthetne valaki....Nem is tudom, nem lehet beszerezni sajnos a fiúkat a boltban. De jó is lenne, én is beállnék az egyik sorba most. Nem tudom, hogy is mondjam...
Kcsit elhallgat, figyeli Kumikot, aki egyre nagyobb zavarban van, s reméli, hogy nem érzi Kriszty szavait valami rossz tréfának, hisz eszében sincs szórakozni a lánnyal. Inkább saját maga balszerencsés sorozataira gondol, amit most nem igazán szeretne részletezni.
-Nem tudom, miért szégyelled magad ennyire. Nincs abban semmi, ha kivársz. Talán még az rosszabb, ha túl korán kezdi valaki a fiúzást. Sőt, nem hinném, hogy egy 13-14 éves gyereknek egy röpke puszinál többet meg szabadna engedni. Na meg abban sem, hogy most már vágysz egy fiú társaságára. Csak azt bizonyatja, hogy nő vagy, aki kközel áll ahhoz, hogy felnőtt legyen. Mondjuk szerintem csak a korod az, ami még a felnőttségben megakadályoz, mert a gondolkodásmódod már régen túlszárnyalta nagyon sok huszonéves, sokszor gyerekes viselkedését. De hogy a kérdésedre visszatérjek, szerezni nem tudsz...olyan fiút nem, aki szerelmes is. Mindíg akadnak olyan srácok, akik teszik neked a szépet, addig beszélgetnek veled, amig rá nem vesznek egy egyéjszakás kalandra, de az aki szeret is, az más. Szerintem rá fogsz jönni arra, hogy ha tetszik neked valaki. Érezni fogod, belül, lelkedben. De még akkor sem biztos, hogy viszonozva lesz sajnos....és hogy mit tehetünk érte, hogy meghódítsuk azt a fiút, férfit, aki tetszik? Van aki kimondja szemtől-szembe, ami elriaszthatja a fiút, különösen, ha nagyon bátortalan. Szerintem jobb, ha valami teljesen semleges témáról kezd beszélgetni a fiúval a lány. Vagy csak szemezgetni, fürkészni, hogy vajon viszonzott-e a vonzalom. Látszik az a fiúkon is. Legtöbbször az orruk hegyére van írva.
Na ennyit még senkivel nem beszélt itt, az iskolában. Sőt egyáltalán nem mondott eddig még ilyen sok szót ki egyszerre. Talán esteleg órákon, de az nem mondható beszélgetésnek.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 29 2009, 23:12

~ Realtív? ~
*Visszhangzik a fejében a szó. Neki ez még sosem jutott eszébe... Szinte mindenki csúfolta, vagy beszólt neki ezért teljesen természetes volt, hogy senkinek sem tetszik. Még most is nehéz elhinnie ezért muszáj újra megkérdeznie... A többiről nem is beszélve.*
- Szerinted szép vagyok? És neked miért kéne változtatnod magadon? Tényleg rendesen hogy nézel ki? Ophelia-ért odavannak? Dehát az a lány egy agyrém... Nekem is olyannak kéne lennem?
*A kérdések tömkelege sok lehet, de ha egyszer Kriszty ennyi fura dolgot mond, arról nem is beszélve, hogy nála is elérte a kellő hatást a bor. Könnyen előforulhat, hogy sokkal több mindenre fog rákérdezni, mint normálisan tenné.
Persze ő sem érezte úgy hogy le lenne maradva bármiről is, főleg hogy amíg gésának készült úgy volt vele, hogy neki amúgy sem lehet rendes kapcsolata majd... Viszont a gésaságot feladta, így pedig elkezdte érdekelni egy-két dolog. Sajnos arra nem kap választ, hogyan tudna barátot szerezni és Kriszty válasza sem olyan, amit hallani szeretett volna. Szinte biztos volt benne, hogy erre is van egy módszer, de ezek szerint nincs. Ez kicsit lehangoló számára. A hosszú monológból, azonban már kiderül pár hasznos információ, azonban ez újabb kérdéseket és gondolatokat vet fel.
Most hogy Kriszty említi, egész biztos benne, hogy tetszik neki Killian. De akkor sem tudja mit csináljon. Megmondani ő biztosan nem fogja főleg nem úgy hogy odaáll elé és megmondja neki. Az még így elképzelve is gáz. A szemezgetés, meg a többi az nem is rossz ötlet... De hogy szemezzen bárkivel is, ha nem néz rá az illető? Meg aztán neki ahhoz sem lenne bátorsága. Mindenesetre először ki kell derítenie, hogy kell szemezni, aztán jöhet a többi. Amint Kriszty befejezi fel is teszi az újabb kérdést. Remélhetőleg nem idegesíti a lányt.*
- És teszem azt, ha egy fiú, nem szeret felnézni, csak a földet bámulja, akkor hogy szemezel vele?
*Ez most a legfontosabb, hogy ezt meg tudja. Aztán jöhet az, hogy pontosan hogyan is kell szemezni. Mert persze tudja, hogy egymás szemébe kell nézni meg ilyenek, de meddig és hogy? Fontos dolgok ezek, vagy nem? Hiába a könyvekben tényleg túl kevés információ van az ilyesmiről.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 30 2009, 19:00

Kérdésözön...
Elég nehéz eldönteni, hogy most hogyan is folytassa, melyik kérdésre válaszoljon először. Bár lényegében véve valószínűleg Kumikonak ez most teljesen mindegy. Lényeg az, hogy Kriszty bizony elhatározza, amint a kérdésözön felé árad, hogy minden egyes kérdésre felelni fog, amit a lány feltesz. Legyen az a legalapvetőbb, vagy akár a legkényesebb.
-Héj...héj..héj...lassan, csak szépen nyugodtan. Nem rohanunk sehová, legalábbis én nem. Legfeljebb eltüntnek nyílvánítanak bennünket, ha reggel nem találnak az ágyban.
Remélhetőleg lehiggad izgatottságáből a fekete hölgyemény és türelmesen végighallgatja az olykor butának tűnő válaszokat, és kihámozza belőle azt, amire majd szüksége lesz.
-Tehát menjünk szépen sorba....szép vagy, minden képpen annak tartalak, és szerintem nem csak én. Ophelia...nos nem tudom, hogy ő érte valóban odavannak a férfiak, de az ahogy viselkedik, ahogy járkál. Érezni belőle, és minden egyes szavából, hogy tudja jól, hogy szép. Tökéletes a szépsége, az én szememben túlságosan is az, és tapasztalataim szerint az ilyen lányokat szeretik a férfiak, de nagyon nehezen tudnak komoly, mély érzelmekkel társított kapcsolatra szert tenni. Tehát nem jó túl szépnek, közben pedig kicsit üresnek lenni. Ráadásul kell, hogy az emberben legyen valami olyan, ami egyedi, nem pedig úgy néz ki, mint egy "barbi-baba". Isten ments, hogy akár te, akár én olyanok legyünk, mint ő. Most pedig, hogy én hogyan nézek ki...
Becsukja a szemét, teljesen ellazul, s arca változni kezd, lassan kialakul az igazi arca. Nem sok változás ez, de mégis egy aprócska. Arca sokkal haloványabb lesz, vetekedhet Kumiko fehérségével. Ajkai is szinte mintha ki lennének szívatva, haloványak és vékonyak.. Szeme fölött, és alatt, arcának bal oldalán megjelenik egy kis rajz féle. Haja marad kék, hisz ez az eredeti színe, szeme is, de egészen halványkék, csak a csillogás marad meg benne, ami Krisztyre oly jellemző.
-Nos ilyen vagyok valójában, amit nagyon ritkán láthattok. Nem vagyok én sem egy szépség.
Kíváncsi tekintetét le sem veszi Kumikoról, szeretne belelátni a lány fejébe, hogy megtudja mi is a véleménye Krisztyről. Bízik benne, hogy nem kell megkérdeznie, mert a lány magától is el fogja árulni.
Tehát a szemezési módszer az, ami Kumikonak is kedvére való lenne. Kriszty fejében kisebb szöget vert azzal, hogy lesütött szemű fiút említ, de nem kérdez rá van-e konkrét célszemély a látókörben, hanem valami válaszfélét próbál kinyögni. De tényleg..hogyan lehet egy olyan fiúval szemezni, aki folyton-folyvás lesütött szemmel járkál?
-Szerintem ha elég kitartó vagy rád fog nézni, mert megérzi, hogy nézed. Ajj, ez így nem igazán jó. Én bátrabb vagyok, hacsak egy csöppel is mint te, úgyhogy valószínűleg odalépnék hozzá, és lehajolva, félrebiccentett fejjel kerek-perec belenéznék a szemébe. De te ezt nem fogod megtenni, abban biztos vagyok. Azt hiszem vele szemben nem túl jó ötlet a szemezés, inkább egy eltévedt mozdulat. Nyúlsz valamiért, és hozzáérsz a karjához például. Na most kezdem remélni, hogy nem mondok hatalmas hülyeségeket neked. Azt hiszem, a fejembe szált a bor. De nem, mert azt azért még tudom mit beszélek...
Kisebb nevetés után ismét csak kedves, megnyiugtató mosollyal arcán néz barátnőjére. Figyelve őt, minden apró kis mozdulatát.
~Istenem, mikor én voltam ilyen mint ő...mintha ezer éve lettem volna 17 éves.~
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 31 2009, 11:33

*Lassan, lassan, lassan! Mintha az olyan könnyű lenne, amikor ennyi új információt tudhat meg az ember. Nem arról van szó, hogy sietne vagy ilyesmi egyszerűen csak szeretne minél többet megtudni, minél rövidebb idő alatt. De tulajdonképpen ő sem siet sehova sem, szóval csak bólint, hogy rendben befogja egy kicsit és mostantól csak egyet kérdez egyszerre.
Még mindig nem hiszi el, hogy szép lenne, de erről már nem vitatkozik Krisztyvel teljesen felesleges lenne. Az hogy Ophelia olyan mint egy Barbie baba, mosolyt csal az arcára. Neki sosem volt Barbie-ja de az osztálytársainak volt, meg a kirakatokban is látott rengeteget. Mondjuk Kriszty mondanivalójából nem érti a többi dolgot, ő nem vett észre semmi furcsát Ophelia-n leszámítva, hogy a fejében nem stimmel valami annak a lánynak.
Aztán Kriszty változni kezd, ami megint nagyon érdekes dolog, és kedve lenne kérdezni egy csomó mindent a metamorf mágiával kapcsolatban is, de az nagyon elütne a mostani témától, így inkább félreteszi, hogy majd máskor kérdezze meg. Ennek ellenére nagyon nézi Krisztyt, mert még sosem látott senkit sem átváltozni, meg aztán ő amúgy is béna átváltoztatástanból, bár nem valószínű, hogy a kettőnek köze van egymáshoz. Barátnője igazi külseje nem sokban különbözik attól, amit nap mint nap lát, de azért megdöbbentő, hogy eddig azt sem tudta, milyen a barátnője valójában. Kriszty fehér bőre olyasmi, amit egyébként ritkán lát, és nem is bírja ki, hogy ne tegye a kezét a lány arca mellé, csakhogy összehasonlítsa. Az eredmény lehangoló... Még mindig Kumiko a fehérebb. Egy kis csalódottság látszik az arcán, ahogy ezt megállapítja, de nem teszi szóvá, helyette inkább válaszol.*
- Nem te mondtad az előbb, hogy a szépség relatív? *Húzza fel a szemöldökét, mert mostmár tényleg nem érti, hogy akkor mi van?*
- És igazam volt a hajadról! *Ezen nem tudja miért, de muszáj nevetnie, hiszen ha Krisztynek kék a haja, akkor tényleg egyedi vele. Nem is érti miért mondta Kriszty, azt amit mondott. De tulajdonképpen lényegtelen. A pillus lány szeme körüli minta az nagyon tetszik neki. Neki ilyesmije nincsen, csak egy tetoválása, de azt meg nem szívesem mutogatja, mert csak azért csináltatta, hogy az anyját idegesítse. Hát igen csinál ő is hülyeségeket. Mindenesetre, nem mondd többet Kriszty igazi külsejéről, bár ő jobban örülne, ha a lány mindig ilyen lenne. De ebbe nincs beleszólása. És ha az embernek van egy olyan képessége, hogy megváltoztathatja a külsejét, akkor miért ne tenné. Ha ő lenne metamorf, biztos normális színben pompázna és nem úgy mászkálna, mint aki kifakult.
A fiúkkal kapcsolatban is igaza van Krisztynek, ő egész biztos nem hajolna el, úgy hogy belenézhessen Killian szemeibe, de az eltévedt mozdulat gondolata is elég furcsa neki. Olyan már volt köztük az igaz... de az tényleg véletlen volt. És mesterkélten nem biztos hogy sikerülne....*
- De mivan, ha rosszul csinálod, és rájön, hogy tulajdonképpen direkt akartál hozzáérni?
*Teszi fel az első felmerülő kérdést, aztán ahogy ezt végig gondolja rájön, hogy ő nem igazán akar hozzáérni senkihez sem. Kriszty az most kivétel volt, de amúgy tényleg nem vágyik ilyesmire.*
- Meg amúgy sem érnék hozzá...
*Ezt inkább nem fejezi be. Még mindig olyan furán zavartnak érzi magát. Mintha valami rosszaságon nyakon csípték volna. Pedig egész biztosan nincs rá oka, de akkor is így érez. Várja az újabb választ, mert anélkül nem nagyon tud tovább menni...*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 01 2009, 13:41

Tehát fehérbőrűségben vetekednek...s még így is Kumiko "győz". Halvány, kicsit keserű mosollyal néz Kriszty a lányra, amint csalódott arcát meglátja. Nem nagyon tud már mit mondani neki, ha ennyiből nem hiszi el, hogy szép hiába fogja hangoztatni tovább a pillus lány. Remélhetőleg nem azon töri a fejét Kumiko, hogy a hóka bőre bármiben is megakadályozza. Mivel ezzel kapcsolatban már több szó, vagy éppen kérdés nem hangzik el Kriszty sem folytatja tovább.
Látszólag azért változtatja magát, mert úgy véli rút a kinézete, de ez nem igaz. Elfogadná ő, el is fogadja, csakhogy van a képben egy de....
-Tudod az az igazság, hogy ha tükörbe nézek és látom saját arcomat azon töröm a fejem vajon mit örököltem apámtól és mit anyámtól. Ez már nagyon kicsi korom óta tart, és egy idő után azt vettem észre, hogy ösztönösen megváltoztatok valami apróságot mindíg magamon.
A hajának színén Kriszty is nevetni kezd...Különös is, ha valakinek kék haja van, elég ritkának számít, még a varázslók között is.
-Igen...kék. Ez az egyetlen, amit nagyon szeretek, bár szoktam változtatni, de általában maradok a kék valamely árnyalatánál.
Na igen, a külsőségekről talán tényleg elég ennyi. Hogy az arcán lévő halvány jelek mióta is vannak arcán, vagy hogy fűződik-e hozzá valami történet nem tér rá ki most Kriszty. Majd talán legközelebb. Hisz fenn kell hagyni valami téma-lehetőséget későbbre is.
-...hogy mi van? Pirulsz... bájosan, kedvesen. Ösztönösen. De kétlem, hogy rajtad kívül bárkit is zavarna, ha hozzáérsz. Tényleg, miért nem szereted, ha hozzádérenk?
A váratlan kérdést, hogy honnan szedte elő nem tudni. De ahogy az érintésekről beszélgetnek, s még Kumiko be is jelenti, hoy bizony ő nem érne hozzá senkihez Kriszty emlékei között kutatva rádöbben, hogy bizony barátnőja nem igazán került semmiféle testi kapcsolatba senkivel. Vagyis igyekszik elkerülni minden kontaktust. Gondolaai szöget ernek a fejébe, rájön, hogy az az ölelés, amit imént váltottak nagy szó a lánynál. Krisztynek így még többet jelent, mint eddig, pedig így is nagyon megnyugtató hatással volt a kékségre
-Történt valami még, ami miatt nem szeretsz érintkezni senkivel? Persze ha nem akarod nem mondod el. Tudod mit, ezt többé nem mondom el, ha kérdezek is valamit szeretném ha tudnád, hogy csak arra kell válaszolni, ami nem zavar téged. Ha bármire nem szeretnél felelni én tiszteletben tartom.
Pálcája most is kezében forgatja, szinte késztetést érez arra, hogy varázsoljon valamit. Nagyon halkan, szinte a fogai között sziszegve mondja ki az apró mondatot.
-Transportus kis piros labda.
A földre bök, s megjelenik az amlített tárgy,melyet pattogtatni kezd a szemben lévő falhoz, majd a rakoncátlan guriga odapattan Kumikohoz, aki remélhetőleg elkapja.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 03 2009, 00:17

*Most mit tegyen, ha egyszer japánban az a normális, ha sötétebb (sárga) az ember bőre, és nem a fehér? Sosem gondolta azt, hogy ez a bőrszín szép tud lenni. Épp ezért amíg ő a fehérebb addig ez gond. Ha csak egy kis színt összeszedne a napon, ha valami csoda folytán visszasötétedne a bőre... Bár ő ezt kizártnak tartja. Két éve nem változott a bőre színe, miért pont most lenne másképp? Pedig most másképp van/lesz, csak még nem látni a változást...
Kriszty indokai teljesen világosnak tűnnek, s valahol szégyelli is magát, hogy ez neki nem jutott eszébe, de nem hagyja, hogy ez meglátszódjon rajta. Inkább csak bőszen bológat, hogy érti miről van szó. A kék hajat is csak helyeselni tudja. Egyrészt mert így sokkal könnyebb felismerni a lányt, másrészt mert tényleg egyedi, és jól is áll Krisztynek. Kumikonak a lila színnel voltak hasonló elképzelései, de még egészen kicsi korában. Azelőtt, hogy "beteg" lett volna. Azóta, nagyon szereti, hogy fekete a haja. Talán csak a haját szereti... A szép hosszú haját, ami most hozzá képest egész rövid. Amit édesanyja sosem hagyott volna levágatni.*
- Én kiskoromban lila hajat akartam...
*Mondja ki nem is figyelve magára. Persze, ahogy kicsusszan a száján a mondat elmosolyodik és várja, hogy lehülyézzék vagy ilyesmi, mint annak idején is mindenki. Bár Kriszty valószínűleg nem fog ilyesmit mondani neki. Az sem zavarná, ha megtenné. Mára ő is örültségnek tartja a dolgot.
Az érintéssel kapcsolatban vannak kétségei, már ami a kedves, aranyos pirulós részt illeti, meg persze, hogy nem zavarná az embereket, ha hozzájuk érne...*
- Hmm... Tudod nem is az, hogy nem szeretem... Ez inkább egyfajta védekező mechanizmus... Amikor fehér lett a bőröm, az osztálytársaim a muglisuliban kitalálták, hogy "fehér-leprám" van. Persze próbáltam nekik elmagyarázni, hogy ilyen betegség nem létezik, de arról nem beszélhettem, hogy mágus vagyok és az édesanyám különleges teakeverékekkel is foglalkozik. A lényeg, hogy kitaláltak egy játékot, amolyan bátroság próba szerűséget. "Aki hozzá mer érni Kumikohoz az jutalmat kap!" *Itt még a hangját is elváltoztatja, amolyan kisgyerekeket imitálva, s persze hallatszik benne, némi rosszindulat és gúny is.*
- Nem tudom hogy kaptak e jutalmat, de őszintén szólva nem is érdekel.
*Vesz egy nagy levgőt, majd kifújja, közben egy pillanatra elgondolkodik, aztán folytatja.*
- A klinikán volt egy fiatal gyógyító. Ő volt megbízva azzal, hogy fürdessen és bekenjen valami büdös krémmel. Azt remélték, hogy a krémtől, visszajön a színem. De nem jött. Szóval az a lány... Valahogy mindig az volt az érzésem, hogy nem akar hozzámérni... mintha valami visszataszító dolog lennék...
*Nem erről nem akar tovább beszélni. Nem bírta azt a lányt, és szerencsére 3 hónap után le is cserélték egy másikra. De persze itt még nincs vége a dolognak.*
- Aztán miután kijöttem onnan, elmentem egy tetolválószalonba...
*No igen, Serinity-n kívűl senki sem tudja, hogy tetoválása is van a lánynak. Még a szülei sem, pedig pont azért csinálta, mert az anyja azt mondta, hogy a tetoválás rossz dolog, és ronda és egyáltalán nem neki való. Hiába, ő is volt kamasz - még most is az- és a maga módján, de azért lázadt. Még ha csendesen tette akkor is.*
- ... a tetoválást készítő nő egész normális volt. De benne is volt valamiféle viszolygás, legalábbis úgy éreztem... Meg aztán maga a tetoválás sem volt túl kellemes...Szóval... én úgy döntöttem, hogyha nem akarnak hozzám érni, akkor ne tegyék... inkább én sem érek hozzá senkihez se... a családom az kivétel... de amúgy...
*Krisztyre pillant, hogy ez vajon érthető-e. Mert nem biztos benne, de most ennél jobban nincs is kedve magyarázkodni.
A labda nos, szó mi szó meglepi. De persze reflex-szerűen elkapja, a hozzá pattanó labdát. Egy pillanatra kérdőn néz Krisztyre, amolyan "nem vagyunk mi már öregek a labdához"-pillantással, majd mintha nem is lett volna ilyen gondolata, felpattan pár lépést távolodik Krisztytől. Lepattintja párszor a labdát, majd visszadobja Krisztynek. A mozdulaton van mit javítani, de azért nem rossz, és láthatóan visszavárja a labdát.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 04 2009, 10:14

REmélhetőleg Kumiko ezek után nem csak a kék hajáról fogja majd felismerni, hisz szinte mindíg van egy apró jel, amiből ő felismerheti. Ellentétben másokkal. Teljes mértékben még nem is tud, na meg nem is akar átváltozni.
-Lila hajat? Szívesen megnéznélek úgy, szerintem jól állna. Itt senki nem szólna érte rád. Sőt! Nem akarod kipróbálni?
Igen, megint visszatér ahhoz kicsit rejtett üzemmódban oda, hogy Kumikonak egy kicsit színesebbnek kellene lennie. Mármint ami az öltözékét illeti.
- Azt hiszem, hogyha nem hordanál mindíg feketét az sem zavarna annyira, hogy hóka a bőröd, mert nem tűnne annyira fel. Sokszor ezért hordok én is tiri-tarka ruhákat. Néha úgy nézek ki, mint egy papagáj.
Kicsit kuncog saját kinézetén, de arcáról hamará eltünik a mosoly, amint Kumiko arról mesél milyen szörnyű játékot űztek vele kiskorában. Hallgatja, nemet int fejével, de szólni nem szól semmit. Az ilyen viselkedéshez nincs mit hozzáfűzni. Ez már neveltetés kérdés leginkább. Azoknak a gyerekeknek a fülét kellett volna megfogni egy csöppet. Na de az, hogy egy nővér is ezt tegye...az már minden képpzeletet felülmúl. Hallgatásba burkolózik, hosszasan. Felkapja azonban fejét arra, mikor Kumiko tetoválószalont említ. Oda annyi féle ember jár, miért nem tudták elfogadni, hogy egy lánynak fehér a bőre, nem pedig a japánokra jellemző sárga? De nem ere kérdez rá, nem azért, mert nem érdekli, hanem mert megértette, amit a lány ezzel kapcsolatban elsorolt.
Na de, hogy barátnője tetováltatott.....
-Van tetoválásod? Nem gondoltam volna...megnézhetem, vagy nem szeretnéd? Én is szeretnék egyet, de eddig nem volt hozzá bátorságom. Nem is volt kivel elmennjek.
Fura csillogás jelenik meg a szemében, úgy viselkedik, mint egy kisgyerek, aki az áhitott karácsonyi ajándékról beszél, de eddig még egyszer sem hozta el neki a Jézuska. Lázban égve, izgatottan néz a lányra.
A labda bár meglepő, de mégis talán jó ötlet volt, mert a fekete lány felpattan és dobja is a labdát, melyet Kriszty elkap, kicsit forgatja kezében, majd visszapattintja. Mindezt fél kézzel, mert a másikkal valamennyi fényt kell kibocsájtania, hisz fekete szerelésében nem biztos, hogy látja Kumiko éppen hol áll, hisz a pince elég sötét hely...Így azért mindkét sötét lányt látni valamennyire. Legfeljebb fejbe koppintják egymást, és talán még nevetni is fogja barátnőjét.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 07 2009, 12:46

- Áh! Nem. Megszoktam már nagyon, hogy ilyen. Egyébként sem szeretnék másnak látszani, mint amilyen vagyok.
*Válaszolja, kissé félénken, mert nem akarja Krisztyt megbántani az utolsó kijelentésével. Ő egyszerűen azt szeretné, ha el tudná fogadni magát olyannak amilyen. Egyenlőre nem megy könnyen, habár ha azt vesszük az, hogy beletörődött, hogy ronda, akkor valamilyen szinten elfogadta önmagát, bár a cél az lenne, hogy belássa szép lány.
Kriszty kijelentésén, hogy olyan lenne, mint egy papagáj ismét jót derül, neki ilyen asszociációi eddig még nem voltak, de ezek után már biztosan lesznek. Sőt rögtön el is képzeli Krisztyt a papagájt, aki nagyon viccesen fest, és végül hangos nevetés tör ki a fekete lányból. A fekete ruhákra nem tesz megegyzést. Ő szereti a feketét, és az sem érdekli, ha az jobban kiemeli a fehérségét.
Helyette inkább mesél, arról miért utálja ha hozzáérnek, és közben a tetoválását is kifecsegi, pedig azt nem akarta. De ha már kimondta, és Kriszty ennyire érdeklődik válaszol.*
- Van. De nem vagyok rá büszke. Hirtelen felindulásból csináltattam, csak azért, mert a szüleim nagyon tiltakoztak ellene.... De nem is tudják, hogy van...
*Egy picit elmereng, nehéz volt titkolni, hiszen érzékeny területre csináltatta, ráadásul ő maga is sokkal érzékenyebb mint az átlag. Nem is bírta olyan sokáig mint szerette volna, és többször is vissza kellett mennie. Minden alkalom után, feldagadt az oldala, és belázasodott. Az első varrás után egyáltalán nem tűnt jó ötletnek a folytatás, de úgy gondolta hülyén nézne ki, egy félig megrajzolt fával az oldalán, így végül visszament, másodszor majd harmadszor is... Nem volt annyira jó buli, de látja Kriszty szemeiben a csillogást és nem akarja lelombozni. Meg aztán attól is függ hova akar, és mit, meg persze megkorát a pillus lány. Lehet amit ő szeretne, azt egyszeri alkalommal elkészítik.*
- Hát, ha szeretnéd elmegyek veled.... De csak ha te eljössz velem vásárolni.
*Mondja végül s a második mondatnál pedig Krisztyre kacsint. Még ő sem tudja pontosan mit szeretne, de Kriszty talán majd rábeszéli pár színesebb cuccra.
A labdázás tényleg jó. Kumiko utoljára az öccsével labdázott, és most is előjönnek a szép emlékek. Ismét elkapja a labdát, s mint valami kislány játékosan körbe forog, majd újravisszadobja Krisztynek. Lehet párszor félre megy a labda, nem is baj ha nem kapják el minden egyes alkalommal. Pár percig, ez nagyon jó móka. Végül Kumiko úgy dönt ideje aludni menni. Visszahajítja a labdát ismét Krisztynek, majd megszólal.*
- Azt hiszem aludnunk kéne. Menjünk vissza a sátrakhoz.
*Ajánlja fel, majd mintha csak az bizonyítani szeretné mennyire fáradt ásít egyet. Az ajtó felé indul, s remélhetőleg Krisztyvel együtt épségen és észrevétlenül visszalópozhatnak a sátraikba.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 08 2009, 10:19

- Héj ne nevess!! Vagyis mégis. Nagyon jó hallani téged ilyen jóízűen nevetni.
Kriszty is nevetésbe tör ki, hisz ő tudja is milyen akkor, amikor olyan mint egy papagáj. Kumiko még esetleg egy kis ízelítőt kapott belőle. De ezek után valószínűleg ő is sokat fog változni. Eljutnak addig a pontig, hogy ez a beszélgeetés mindkettejükre jó hatással van. Legalábbis ez elég valószínű.
-Nem vagy rá büszke? Én az lennék a helyedben, még akkor is, ha lázadásból csináltad. Az, ha valaki ilyen lépésre szánja el magát elég nagy, egy életre szólü döntés. Jó esetben. És van valami jelentése is gondolom.
Kriszty is tisztába van azzal, hogy maga a tetoválás nem egy leányálom, de azt, hogy neki milyen a fájdalomtűrő képesége nem tudhatja még Kumiko. Hát elég magas, ami azt illeti. Lány léttére, és annak ellenére, hogy törékeny alkatnak tűnik elég szívós lányból van ő. Elég sok mindent kiált már élete során, az erdőket járva, amik megedzették testét. Csak nem szokta ezt hangos szóval kijelenteni. Szerénysége nem igazán engedné, mint ahogy más képességeit sem kürtöli ki a világba. Csak teszi a dolgát, egyszerű mivoltában. Tanulás, olvasás mellett ott van a mindennapi torna, a háttérben, szinte észrevehetetlenül a prefektusi feladatok elvégzése. Mit kell ezt még hangoztatni is. Ahogy Kumikotól sem hallja sosem, hogy mennyi feladata van, és mit milyen jól csinált meg, hiszen a lány sem az a magát magasztaló fajtából való.
- Ó, hát ez nagyszerű, már hogyne segítenék neked várásolni. Remélem találunk pár szép ruhát neked. Na meg nekem egy valami szép tetoválást. Segítessz majd kiválasztani....
A labdát elkapja, s mivel Kumiko már ásítozik, és aludni is szeretne menni, már nem pattintja vissza, hanem zsebébe teszi.
-Helyes, menjünk, én is álmos vagyok, bár azt hiszem én még odafent megiszok egy pár pohár bort.
Suttogva mondja ezt a lánynak, mintha bárki is meghallhatná itt a pincében.
Nos ez a beszélgetés már nagyon belenyúlt az éjszakába, Kriszty belekarol barátnőjébe, szerencsére mindketten a tó környékén vannak elszállásolva, így elkisérhetik egymást. Igen, lopóznak, nem mintha nem lenne szabad kint járniuk, de nem lenne jó találkoziuk egy tanárral sem útközben.
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 05 2009, 19:28

*Nem siet sehová, komótos léptekkel követi a lányt, még véletlenül sem tartja vele a lépést. Még túl hamar végeznének, ezt pedig nem engedheti meg magának. Húzni, ameddig csak lehet, akár éjjelig, vagy reggelig, neki olyan mindegy, csak minél tovább tartson. A járókeretes öregember ipari tanuló lehetne most mellette, amilyen sebességgel halad előre. Majdhogynem tolat már-már. A kérdésre villámló tekintettel mered Serenity-re.*

-Ezt nem gondoltad komolyan, ugye? Semmi bajom a cipeléssel. ~Az kell még, hát hogyne. Méghogy ott kezdjek, na azt már nem.~

*Cöhh. Hogy pakoljon le ott már most és csak utána járjon körbe...rá kell nézni. Pont úgy fest, mint akinek ez a legnagyobb óhaja és semmi másra nem vágyik az életben. A megjegyzésre bólint, betudja április elsejei tréfának. Tulajdonképpen pont így gondolta. Szépen lassan, ha kell elácsorog bármelyik lépcsőfokon, ha ezzel is lehet lassítani a menetet. A megtorpanásra kérdőn mered a lányra.*

~Most mi van? Eltévedtünk, vagy ott lent hatalmas szörny van elszállásolva?~

*Tisztázzanak, de mégis mit? Amikor meghallja, megrándul a szája széle. Hogy ez vigyor lett volna vagy más egyéb, nem lehet eldönteni, ahogy azt sem, éppen mire gondol. A nyakbaugrás azért már ne olyan kecsegtető ajánlat, nem vállfa ő, se nem fogas. Csodás. Megjön és máris játszhat valami lovagot, aki majd megvédi a gyengébbet. Ügyeletes testőrnek nézik, vagy mi a frász?*

-Mit tartogat az a pince, amitől ennyire félni kell? A nyakamra szükségem van, ha lehet. Azzal meg ha ledoblak a földre, elérem, hogy ne félj?

*Ez biztos poén, más nem lehet. a ládát elhelyezte, mehetnek lefelé nyugodtan. Ezt sem sieti el, még lassabban megy lefelé mint ahogy jött befelé. Még hamar felér, azt pedig tényleg nem kockáztathatja meg. Amit előkészít, az a pálcája. nem bízik senkiben, csak saját magában. A ládája a tulajdona, aki a fal mellett telibeveri...
Meséljen magáról...mit? Miért? Mi az, amit meg akar osztani másokkal? Nem túl sok, sőt, igen kevés. Nem fogja elhúzni, amilyen röviden lehet, úgy válaszol.*

-Mit kellene mondanom? Megszülettem, éltem, tanultam, jöttem, Francis, karrier.

*Ennyivel rendezi a választ, a lényeg benne volt, ha nem is részletezte. Tág a kör, feleslegesen pedig nem beszél. Ha tudni akarnak róla valamit, akkor lényegretörően kérdeznek. Most összefoglalt...pár szóban. Ez neki bőségesen elegendő most. A sokk még mindig ott van benne, nem tud túllépni rajta. Még nem. Mikor fog? Nem lehet tudni. Körbenéz, máris elnyeri a tetszését az a félhomály, ami itt fogadja. Ez a legjobb eddig. Halvány mosoly suhan át az arcán, igazán otthonos, mintsem rémisztő. Bár kinek mit jelent ez a szó, az más kérdés.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 07 2009, 14:53

-Jóvanna bocsánat nem kell leharapni a fejem. Tényleg csak vicceltem.- Kislányos arckifejezéssel néz a fiúra. -Hát hogy mit tartogat. Sötétet. És én nagyon félek a sötétben.- Beszéde közben előveszi a pálcáját, és a rajta lévő rózsát kezdi el kapargatni.-De...De...De most nem fogok félni jó?-Kérdezi úgy mintha hat éves lenne nem tizenhat.
*Lassan halad a folyosón, miközben azon gondolkodik itt mit tudna mutatni. Észre sem veszi, hogy a nagy gondolkodásban elkezd "Micimackót" játszani. Ez abból áll, hogy miközben megy a halántékét masszírozza és folyton mondogatja hogy:"gondolkodj, gondolkodj". Talán kicsit hülyének nézik. Vagy nagyon. De meg kell szokni, Serenity már csak ilyen bohókás.*
-ííííí-nyikkan egyet mikor újra hozzászólnak, majd bosszús tekintettel néz Noelre, amiért ott van és hallotta hogy magába beszél....És nyikkangat- Jó oké, tisztában vagyok vele hogy nem vagyok egy sovány teremtés, és a nyakadba se fogok ugrani.-majd félredöntött fejjel, édes mosollyal az arcán néz fel Noelre-Így jó??
*Most már figyelve magára, meg tovább. Viszont a fiú válaszára megtorpan, és kitör belőle a nevetés. Csilingelő kacaja az egész pincében visszhangzik.*
-Hát igen nekem nem volt ennyire könnyű életem. Megszülettem, anyám megutált, apám meghalt, suliban utáltak, Alania idekerültem, Koni, Kory a mókusom, kitagadtak és ennyi nagyjából.- Az egészet úgy mondja mintha csak egy TV reklámól beszélne, bájos mosollyal az arcán.
*Már nem is fél a pincében, sőt nagyon is tetszik neki. Kicsit felenged, és elkezd ugrabugrálni pörögni.
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 07 2009, 15:33

[Megérkezés napja]

*Komoran bólint, ő is így gondolta. Majd keres valami helyet ahol sátrat verhet magának, külön, egyedül a koponya társaságában. Nem akar felfelé menni, nem akar a közelbe menni, sőt, azt sem tudja, mit akar pontosan. Talán annyit, hogy kerüljön az otthonába és ne máshova. Nem szereti a természetet, maximálisan a füvet, ha el kell szívni, és ez itt részéről ki is merült. ne várjanak tőle csodát, ne várják, hogy jól érezze magát és ne várják, hogy barátkozzon, amikor ráerőszakoltak olyasmit, amitől kiakadt. Antiszociális lenne? Mindenképp, ha nem olyanokkal van körülvéve, mint ő maga. Megnyílik, ha közös vonásokat vél felfedezni a másikban.*

-A sötét nem bánt. Örülök neki, igazán örülök.

*Nem gúnyos vagy epés, csupán tárgyilagos. Fellélegzik, Serenity ezek szerint megértette máris, itt valami kisiklott, és joggal viszolyog, joggal érzi úgy, vele ezt direkt csinálták és már előre megölték, tönkretették. De nem fogja hagyni, azt már nem. Karrier, karrier, karrier. Egyedül, mindenki nélkül, saját társaságban, olyanban, ahova beillik. Beilleszkedési gondjai lennének? Igen, erőteljesen, mert nem otthon van, mégis hogyan tudna idomulni számára teljesen más nézeteket valló idegenekhez? Sehogy. Felvonja a szemöldökét, úgy pillant a lányra.*

~Mi baja lehet? Nem olyan szörnyű a pince, sőt. Igazán kellemes. Sötét van, na és?~

*Eltűnődik, mégis min kellene gondolkodni, miért kell halántékot masszírozni. Attól nem lesz világosabb, ő pedig nem igyekszik azért, hogy nagyobb fényt teremtsenek. Neki ez így pont jó. Félhomály és sötét, amit szeret, amit imád, ami valahol az övé. Nagyot szippant a kissé dohos levegőből, ez számára illat, nem szag. Mégpedig csodás. Francist öleli egyedül úgy, mint akit védelmeznie kell, mert gyenge, törékeny. Érte bármire képes. Elmereng, ebből csak a visítás zökkenti ki.*

-Mi van? Megérkezett 600 csontváz és lemaradtam róla? Így jó. ~Csak holtak, nem kell tőlük félni. Kedves teremtmények tulajdonképpen.~

*Egy őrültnek mondható vigyor kúszik a szája szélére, pedig nem az, csak a holtak világa az, amit elsődlegesnek tart. Hogy Serenity nem lenne sovány? Érdekes, végigmérte, de nem nézte meg, nem jegyezte meg. Most pedig nem fogja taglalni, sem szemügyre venni a lányt. Majd egyszer...talán. A nevetésre megáll, úgy fordul Serenity felé, mint akinek elment az esze. Mi olyan vicces? Kérdezték, válaszolt. Egyáltalán nem mulatságos, hogy összefoglalta tömören a mondandóját. Végighallgatja a másikat, és ismét bólint, nyugtázta, tudomásul vette. Nem az a típus, aki sajnálkozni fog, aki majd magához ölel bárkit is, mert éppen szar volt az élete.*

-Az nem akkora baj, nem tragédia.

*Már miért lenne az? Azért mert nem értenek meg valakit, nem jelenti, hogy egyes egyedül ő az oka. A környezete. Ő maga mindig lázadó volt, ha nem értett egyet valamivel, keményen hangot adott neki, és hiába próbálták más belátásra bírni, annál jobban ragaszkodott a saját álláspontjához. Ahogy most is. Az ugrálás nem az ő műfaja, kifejezéstelen arccal figyeli a lányt. Nem fogja megakadályozni benne, cserébe elvárja, őt is hagyják békén. Ne győzködjék, mert nincs értelme. Inkább a pincének szenteli a figyelmét, vonzó helyszín, semmi félelmetes nincs benne. Néha megáll, élvezi az ittlét minden pillanatát. Közel van a földhöz, közelebb, mint bármi más, ez az ő világa.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 07 2009, 16:45

A fiú meglepődésére elmosolyodik és félredönti a fejét. Igazándiból teljesen máshogy érzi magát. Mintha valami légbuborékban lenne ahol semmi gondja. Ránéz a koponyára, amit Noel olyan nagyon ölelget és egy kérdés fogalmazódik meg benne, amiért lehet megnyuvasztják, de hát aki nem mer az nem nyer. A legelbűvölőbb mosolyával fordul a sráchoz.
-Megfoghatom Francis-t?- tudja hogy nem lesz a válasz, mivel úgy ölelgeti mint valami kiskutyát, hát ezért neki is eszébe jut valami. Kissé félhangosan, de nem annyira hogy kiabálásnak tűnjön elkiáltja magát.-Kory, hozzám!-Pár másodperc múlva egy kis mókus szalad le a lépcsőn, és boldogan rohan oda Serenity lábához, majd fel a vállára. Csakhogy észreveszi a koponyát. És ugye Kory eléggé kíváncsi állatka, ezért egy ugrással Noel vállán terem onnan pedig rámászik Francis-re. Serenity gyorsan leveszi róla, és nagyon, nagyon csúnyán néz az állatkára. -Ilyet soha többet ne csinálj. Ami a más tulajdona arra nem mászunk csak ha a Koni-é. Világos voltam?- A kis mókus remegve húzza össze magát Serenity tenyerében, majd óvatosan visszamászik a vállára. -Na ezzel is megvolnánk. A pincébe már nincs sok látnivaló ha akarod fentebb mehetünk, de elkerüljük a Klubhelyiséget, ígérem. Ohh és ne haragudj Koryra, kicsit kíváncsi szerzet. Tehát merre?- Érdeklődve nézi Noelt, hátha tud valami ötlete adni merre menjenek.
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 07 2009, 17:17

*Mégis mit kéne most tennie vagy mondania? Ujjongani, és vigyorogni vagy ugrálnia ahogy a lány teszi? Nem tud, és nem is fog, mert nincs miért, és egyébként is. A kíváncsi tekintetre összehúzza a szemöldökét, már most nem tetszik neki. Gyanús, hogy valami olyat akarnak, ami szentségtörésnek minősül, ami veszélyezteti, vagy már az intim szféráját érinti. Azt pedig nem hagyhatja. S lám, nem csak a megérzése, a mosoly és a kérdés...először lefagy, aztán sötét pillantással mered Serenity-re.*

-Nem. Francist senki nem veheti kézbe rajtam kívül.

*A választ úgy préseli ki a fogai között, gyilkos pillantásokkal méregetve a másikat. Hogy gondolta? Az ő Francise, az övé, senki másé. Nem kiállítási tárgy, nem simogatható darab, csak és kizárólag neki. Még elejtik, összetörik, megsértik, és akkor mihez kezd? Nem, nem adja oda, még szorosabban öleli magához, közben vigyáz, nehogy megroppanjon. Az kellene még csak. Hátrébb lép, hogy a lánynak még eszébe se jusson kinyújtania a kezét, hogy megérintse. Látja rajta, tudta a választ, de akkor minek kérdezte meg? Olyan egyértelmű volt, hogy elutasítja. a szólításra arra fordul, amerre Serenity. A mókus láttán felvonja a szemöldökét, a tettén még annyira.*

-Azonnal menj innen!

*Nem kiabál csak a hangján érezhető a fenyegetés, amennyiben a kisállat ott marad, annak beláthatatlan következményei lesznek. Felháborodott, valahol jogosan. Nem is az zavarta, hogy a vállán kötött ki, hanem az, hogy a koponyán. Szerencséje, hogy a gazdája leparancsolja, így nem tesz semmit, csak azonnal felméri a károkat. Ha karmolásnyomot talál, ordítani fog...nagyon. Fellélegzik, amikor azt nem talál, és egy kendővel kezdi letisztogatni Francist. Megszentségtelenítették. Micsoda dolog ez? Ráadásul egy mókus. Egy bólintással nyugtázza, hogy Serenity leszidja, és helytelennek ítéli a cselekedetét. Nincs baja az állatokkal, addig, amíg a koponyáját nem veszélyeztetik. Ha csak ő van itt -ami szinte sosem fordul elő-, akkor elviseli, de így nem.*

-Kösz! Nem haragszom.

*Nagy levegőket vesz, így higgad le, továbbra is Francist vizsgálja tovább. Tényleg nincs rajta semmi külsérelmi nyom, csodás, éppen így gondolta. a legkisebb karcolást is behatolásnak veszi a saját területére. Nem dühös, nem bélyegezte meg a mókust, de na. Csak óvatosan a koponyával, csak finoman. Ha engedi, akkor meg lehet közelíteni, egyébként szigorúan tilos. Felnéz, aztán a lányra. Ha mindent látott amit kell, felőle mehetnek, de ide még vissza fog térni majd, hiszen hangulatos részleg.*

-Indulhatunk, ha gondolod.

*A külön említésre morran egyet, elégedett. Elkerülik rémálmai területét, nem akarják ráerőszakolni, hogy bemenjen. Hálásnak kellene lennie ezért, talán mégis valaki érti, mi baja van, miért ment át kaktuszba jobban, mint egyébként. majdnem megvonja a vállát, oly mindegy, merre folytatják az utat, lévén nem ismeri a környéket, sem a kastélyt. Most csak megfigyel és felmér. Kiválasztja a legjobb helyeket, amik az ő ízlésének megfelelnek.*

-Ha nincs lejjebb, akkor felfelé. ~Gondolom.~

*Mégis merre mehetnének, nem lát semmiféle olyan ajtót vagy járatot, ami ettől lejjebb vezetne. Nem marad más hátra, mint vissza és fel. Megfordul, vet még egy pillantást a mókusra, ami nem barátságtalan, csak tartózkodó. Elindul, a pálcáját is elsüllyeszti, nem aggódik a félhomály miatt. Annyira figyel, hogy a kísérőjét ne hagyja el félúton, mégsem illene, ha már körbevezetik kedvesen. A ládáját majd összeszedi menet közben.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 10 2009, 20:19

*Akkor felfelé mennek. Nem lesz itt semmi gubanc. Viszont lassan vissza kéne mennie a hálókörletébe. Óvatosan ránézett kristályokkal díszített órája, ami szerint már rég a hálókörletben kéne lenni.*
-Figyelj, tudom hogy megígértem, de a hálókörletben kéne már lennem és neked is, úgyhogy csak hogy a cuccod legalább letedd fel kéne menni. Megmutatom hol a szobád, aztán mehetünk amerre akarsz. Oké?- Nézett rá esdeklő szemekkel. Még soha nem büntették meg, ezért nem szeretné ha pont most kezdenék el.
*Mikor látja hogy a fiú elindul gyorsan utána ered, és mosolyogva konstatálja hogy nem akarják lehagyni. Gyorsan mellé szalad, és elkezdi faggatni.
-És Francist mikor kaptad? Vagy találtad? És mi szeretnél lenni ha nagy leszel? Mi érdekel. Mesélj már magadról azon a pár szón kívül valamit.- Kicsit hiperaktív lett az elmúlt 10 percben de hát a fiú van rá rossz hatással. Vagy csak Kory. Mikor felérnek a bejárati csarnokba elindul a Klubhelyiség felé, lassan hogy a fiú utol tudja érni, hiszen neki még el kell mennie a bőröndjéért.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 31 2009, 17:36

[Cathy és Daeron bemutatja dokumentumfilmjét: Hogyan kell rövid hsz-ekkel játszani?]


*Tornerans egyetlen átka, hogy hiába van tél, a madarak szobájának ablakában dobhártyaszaggatóan csicseregnek. Egy könyv ide, egy vekker oda, csak a széttört óramaradványok mutatják a padlón heverve, hogy idegbeteg gazdájuk türelme lankadni készül. Felkel, lábait a padlóra vágja, s mint egy elefánt vonul be véreres szemekkel a fürdőbe. Nem hat se a hidegzuhany, se a tömény orosz marihuána, agya éppolyan üres, mint a tegnapi hajnali lefekvéskor. Fáradt. Kezébe véve egy karton energiaitalt, amit egy csoda folytán vett észre a boltban, indul meg a pince felé abban a hitben, hogy ősi hazáját imitálhatja majd le a hideggel. A pince üresen kong szombat délután, csak egy-egy résből szivárgó huzat sikító hangja töri meg a kriptacsendet. Az egyik ilyen falhoz dől neki, s csúszik le tövébe, hogy másoknak kívülállónak tűnjön. Felpattintva az energiaitalos doboz tetejét, s a jéggé fagyott ital felét úgy önti magába, mintha élete múlna azon. A maradékot maga mellé rakja, s egy elbaltázott mozdulattal sikerül is felborítania. Négykézláb indul meg, hogy összeszedje azokat, azért imádkozva a világmindenség összes istenéhez, hogy mentsék meg őt a kellemetlen helyzetektől, s ne küldjenek arra senkit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 31 2009, 17:58

* A télies időjárás itt lent még jobban érzékelhető. Ezért is vagyok egy vastag fekete-szürke-fehér csíkos pulóverbe, és egy bélelt téli sapkában. Komolyan, ha ennyi eminens, arisztokrata, gazdag diák jár ide, akkor miért nem lehet egy nyamvadt fűtőrendszert kiépíteni? És ha még ez nem lenne elég, akkor a kávéfőzőgép sem üzemel rendesen. Hát mi az, hogy belerakom a kávét, és csak sima forró víz jön át? Röviden magamban pufogva sétálok a pincében, karikás szemekkel, amit még a legjobb alapozó sem tud eltüntetni. Kézfejeimet a hónom alá vágva fordulok be az egyik sarkon, amikor a négykézláb mászó Daeronra leszek figyelmes. *
~ Elgurult a gyógyszere? ~
* Kérdezem magamban, de akkor észreveszem az energiaitalos dobozt. Végül is rossz vége már csak nem lehet. *
- Szasz orosz fiú, nem volt meg a reggeli vodka? -
* Végül is az is lehet ennek a különös viselkedésnek az oka.*
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 27 2009, 17:20

*Sehol egy lélek a folyosókon. Ez igazából egész kellemes, hiszen valahogy... most jól esik neki a magány. Valahogy túlságosan hiányzik neki a húga, és az ő elvesztését jobb csendben gyászolni. Félreértés ne essék, Cynthia nem halt meg, csak éppen másik iskolába került, másik országba, messzire... ő pedig a lány születése óta most van először hosszabb ideje nélküle, a lány születése előtt meg még olyan kicsi volt, hogy arra alig emlékszik. Kissé összeráncolja a szemöldökét, megdörzsöli az orrát, de nem. A Cynthia előtti időkből alig tud felidézni egy-egy képet. Nem csoda, hiszen alig egy éves lehetett... Szóval a lényeg, hogy hiányérzete van. Valahogy most még a pincében uralkodó szagok sem zavarják, nem igazán kényes rájuk.
Egyik ajtón sem nyit be, egyszerűen csak ledobja a jobb oldali ajtó mellé a magával hozott pokrócot, és szépen elrendezi. Meleg, puha pokróc, egy szóval tökéletes. Leül rá törökülésben, a pálcájával fényt gyújt, majd egyik kezével a fadarabot tartja, másikkal pedig a könyvben lapozgat, amit az ölébe vett. Saját kézírásával díszelegnek benne versek, történetek, novellák... Most azokat olvassa vissza, melyiken kellene finomítani, esetleg melyiket tudná tovább írni... A tintát, pennát is leteszi maga mellé, és igyekszik nem fellökni az előbbit. Ez nem nagy művészet, hiszen lábát nem is mozdítja, csak az ölében lévő könyvvel matat.*
Vissza az elejére Go down
Weeko Abooksigun
Diák - Extremus
Weeko Abooksigun

nő Kos Jelige : Ázott kiscica
Hozzászólások : 234
Évfolyam : Első
Kor : 31

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 27 2009, 18:51

Úgy tűnik, hogy mostanság Weeko csak az alagsor környékén látható. Persze ez már csak azért is meglepő, mert amúgy a lány nem kedveli a hideget, még akkor sem, ha a saját hőfoka a láz határát feszegeti alapjáraton. A még meglepőbb azonban az, hogy eme sötét utakon, járatokon, helyeken emberekkel találkozik. Emberekkel! Úgy bizony. Hihetetlenül hangzik, de igaz. Ráadásul ezeknek az emberi lényeknek a 90%-a extremusos, ami már csak azért is meglepő, mert Weeko megfigyelései szerint ez egy olyan faj, amik eléggé visszahúzódóak és nagyon ritkán lehet látni őket. Barátkozni velük még nehezebb, mint felkutatni.
Pedig már gondolkozott rajta, hogy majd bekopogtat az összes hálókörleti szobába, de aztán el is vetette az ötletet magában, mert nem szerette volna magára haragítani csoporttársait. S mivel pár napja az a célja, hogy találjon egy szörnyet, kísértetet, hogy kipróbálja azon a csoki jótékony hatását, így került végül le a pincébe.
Ahogy belép, nagy cicaszemeivel pillant körbe, melyek a félhomálynak köszönhetően prizmálnak. Ekkor veszi észre a pokrócon ülő fiút... Nem is kell sok gondolkodás, hogy rájöjjön, ő az, aki a múltkor elfutott, amikor befogta a szemét.
Zavartan csukja be az ajtót és pislog ismeretlen ismerős srácra, elmosolyodva szélesen.
- Szervusz Kakukkfiú!
Köszönti lelkes kis mosollyal az arcán, s igen... Weeko megint elnevezett valakit a saját belátása szerint. A kakukk megnevezés meg persze nem a különcködésből jött, ó dehogyis. Nemrég nézett mesét a Gyalogkakukkról, aki olyan gyorsan futott, hogy még a prérifarkas se érte utol soha. Szóval... egyértelmű következtetés volt, miután olyan gyorsan illant el a fiú, hogy el se tudott köszönni tőle.
Azonban meg se várja, hogy köszönjenek neki, vagy szóljanak hozzá, már lépdel is oda nagy lendülettel és egyszerűen lezuttyan a fiú mellé, rögtön nyújtogatva nyakát kíváncsian a könyv felé.
- Az micsoda? Mesekönyv?
Már nyúlkálna is, hogy belelapozzon, nem törődve vele, hogy mit szól ehhez a másik, vagy éppenséggel az, hogy túlságosan közel húzódott.
- Vannak benne képek? Tudod én nagyon szeretem a képeket és a meséket, és ha ráadásul képes mesék, akkor imááááááááááááááááááááááááááááááááááádooooom!
Lelkendezik széles mosollyal az arcán, aztán hirtelen megáll és felpislog nagy cicaszemekkel.
- Amúgy Weeko Abooksigun vagyok, mondtam már?
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 27 2009, 19:17

*Bizony, hideg az van rendesen. Ez a magyarázata annak, hogy a fiú nem is teljesen odafigyelve, öntudatlanul burkolózik be egyre jobban a pokrócba. Kihúzogatja maga alól, és belebugyolálja magát. A tinta meg a penna elvannak ott mellette, azokkal nincs gond, és a fényképezőgép is békésen lóg a nyakában. Ő pedig békésen olvasgat. Igazából örül is neki, hogy nem találkozik annyira emberrel, vagy hogy akivel találkozik, azzal nehezebb barátkozni. Na nem mintha nem akarna barátokat szerezni, csak éppen... a Weeko-hoz hasonló, túlságosan közvetlen, barátkozni vágyó emberek és egyéb lények túl gyakran járnak érintésekkel.
Belemerül a saját kis könyvébe, hiszen az egyik novellában bosszantóan sok szóismétlést talál. Először magában írogatja át a dolgokat, miközben kitapogatja maga mellett a különleges radírt, amivel tökéletesen el tudja tüntetni a tintát. Kiradírozza a túl sokszor előforduló szavakat, majd már írná a helyükre a megfelelőt, amikor hirtelen valaki ráköszön. Összerezzen a hirtelen hangtól, a megszólítástól meg pláne, és meglepetten néz fel.*
- Öhm... szerintem összekeversz valakivel. Nem vagyok Kakukk. *Próbálkozik be, hiszen nem érti a nevet, és különben sem ismeri Weeko-t. Ő pánikrohamot kapva nem nagyon nézett szét, hogy mégis ki fogta be a szemeit. Mikor Weeko lezuttyan mellé, akkor ösztönösen húzódik kicsit távolabb, ellenben a könyvet közelebb tolja, hogy a lány anélkül is lássa, hogy esetleg felé húzódna.*
- Mesekönyv...? Hát, végülis... Ahhoz hasonlít, csak... Ezeket a történeteket én írtam, és nem annyira gyerekmesék. Nincsenek bennük manók, tündérek, meg ilyenek. Képek meg... hát nem színesek, csak amiket én belerajzoltam. Láthatod, nem vagyok annyira profi... *Inkább odanyújtja Weeko-nak a könyvet, és teljesen oda is adja. Nem lapozgat, hogy megmutassa a lánynak, inkább visszahúzza a kezét. Ha így tenne, könnyedén hozzáérhetne, ha mondjuk Weeko hirtelen odanyúlna. És igen, Weeko nyúlkál is, így még biztonságosabb eljárásnak bizonyul, ha inkább gyorsan odaadja. Ha a lány belelapoz, láthatja, hogy a fiú nem egy profi rajzoló, de azért felismerhetőek az illusztrációk, mármint hogy mit akarnak ábrázolni. Bár némelyik rész mintha kicsit furcsán lenne megalkotva, furcsán hajlanának be a végtagok, testrészek, de mint mondtam, Jeffrey nem egy profi rajzoló, na. Ő inkább az írásban remekel, az irodalomban.*
- Nem, még nem mondtad, hiszen nem is találkozunk. Én Jeffrey Grindley vagyok, de hívj nyugodtan Jeff-nek, az rövidebb. Extremusos vagyok, és te? *Amíg Weeko nem ér hozzá, addig nincs gond. Kellemesen cseverészik, még egy halvány mosoly is megjelenik az arcán. Bár a közelség feszélyezi egy kicsit, de igyekszik elnyomni ezt magában.*
Vissza az elejére Go down
Weeko Abooksigun
Diák - Extremus
Weeko Abooksigun

nő Kos Jelige : Ázott kiscica
Hozzászólások : 234
Évfolyam : Első
Kor : 31

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 27 2009, 19:45

Meglepetten pislog nagyokat a fiú felé, aki szerint nem is ismerik egymást. Felvonja szemöldökét, nagy cica szemei furcsálkodva figyelik, miközben magában elvetemültebbnél elvetemültebb magyarázatokat próbál adni a felejtésre. Például lehet, hogy föltönkívüliek vitték el a fiút, állítólag kedvelt hobbijuk embereket rabolni és utána az emlékeiket kiradírozni. Azt Weeko még nem tudja, hogy miért csinálják, de egyik unalmasabb pillanatában biztosan neki fog állni, hogy megkeresse az idegeneket és megkérdezze tőlük miért csinálják, és szeretik-e a csokit.
A másik változat szerint a fiú biztosan olyan gyorsan futott, hogy nekiment a falnak, vagy egy bútornak, beverte a kis buksiját, és azóta nem emlékszik semmire.
Szóval Weeko mindenre talál magyarázatot, mégha elég képtelen ötlet is.
A könyvet már tolják is hozzá, ő pedig lelkes mosollyal az arcán veszi magához kuncogva. Persze nem érti, hogy Jeffrey miért húzódik el tőle, éppen ezért nagyokat pislogva pillant fel a fiúra.
- Ühm, mi a baj? Miért húzódsz el? Nem vagyok beteg, becsszó...
Megszagolgatja magát.
- És büdi sem.
A magyarázatra meglepetten pislog fel a fiúra, aztán széles mosollyal az arcán pillant le a könyvre, miközben próbálja magában szépen lassan elolvasni egyes történetek, novellák címét. Mivel még nem túl jó olvasó, ezért persze nem áll neki olvasni az egészet, mert akkor napestig itt ülhetnek, mire eljut egynek a végére. Szélesen mosolyogva simít végig a könyvek lapjain. Lelkendezve figyeli az illusztrációkat, őt nem igazán zavarják a rajzok reaálitása, vagy éppenséggel hibáik, hiszen a lány mindössze csak pár pálcika embert tud rajzolni, meg amolyan tipikus kisóvodás képeket. Szóval aki nála egy fokkal jobban tud rajzolni, már az is nagy dolog az ő szemében. Hát mégha emellett történeteket is szokott írni!
- Ezek a te meséid? A te rajzaid? Ezek csodálatosak!
Pillant fel a másikra ragyogó szemekkel, lelkesen, aztán felényújtja.
- Olvasol nekem esti mesét?
Kérdi széles mosollyal az arcán, nagy kérlelő cicaszemekkel, mert az esti mese bizony jó dolog. Az nem érdekes, hogy nincsenek benne tündérek, koboldok, meg egyéb mesebeli elemek, a lényeg a történeten van, és azon, hogy valaki mesél. Elvégre néha a gyerekeket nem a mese érdekli, hanem ahogyan azt olvassák, mégha több százszor is olvasták már nekik.
- De, találkoztunk már.
Bólogat nagyokat komoly kis pofival, s magyarázatul hozzáteszi.
- Befogtam a szemecskéidet, de te nagyon megijedtél és elfutottál nagyon gyorsan... Mint a Kakukk. Ilyen ijesztő vagyok?
Kérdi félrebillentette fejjel, kérdő tekintettel felpislogva a fiúra, érdeklődőn.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 27 2009, 20:57

*Ugyan, ennél sokkal egyszerűbb magyarázat, hogy azzal volt a legkevésbé elfoglalva, mégis ki fogta be a szemeit. De persze lehet, hogy ez pont azért nem jut a lány eszébe, mert túlságosan egyszerű. Halkan felnevet, mikor a lány megkérdezi, miért húzódik el, majd közli, hogy se nem beteg, se nem büdi.*
- Nem, valóban nem. Egyszerűen csak... ne haragudj, de nem szeretem, ha hozzám érnek. Haptefóbia... *Magyarázza kissé zavartan, miközben egyik kezével megvakarja a tarkóját.* - Ezért... inkább távolabb maradok az emberektől. Nem egy kellemes betegség, inkább eléggé... magányos. *Húzza el a száját, majd hagyja, hadd nézegesse Weeko a könyvet. A lelkesedés azért jól esik neki, bár van egy olyan furcsa érzése, hogy Weeko mindenért így lelkesedik.* - Igen, én írtam őket, és én is rajzoltam. Ezzel szoktam tölteni az időmet, amikor nem tanulok, meg ilyenek. Általában elég sok szabadidőm van, szóval... Ráérek, mondhatni. *Na igen, akinek nincsenek barátai, hogy velük töltse a szabadidejét, az valóban sokkal jobban ráér. Az esti mesés kérdés viszont határozottan megdöbbenti. Egy ideig meglepetten pislog, majd óvatosan nyúl a könyvért, hogy visszavegye.*
- Ühm... jó. Bár még nincs itt a lefekvés ideje, de rendben. Miről szeretnél mesét hallani? *Tulajdonképpen bármit mondhat a lány, ha véletlen nincs olyan története, akkor rögtönöz egyet. Neki ez egészen könnyen megy már. Majd maximum úgy tesz, mintha a könyvől olvasná, és ha Weeko meg akarná nézni, "véletlen" ellapoz, és valahogy nem találja meg, mikor újra keresni kezdi. Ő nem tudja, hogy a lány nem is tud olvasni, így ettől nem kell félnie. Viszont mikor a lány azt mondta, hogy találkoztak, akkor megint meglepetten néz fel, aztán a felismerés fénye gyúl a szemében.*
- Oh, az te voltál? Tényleg ne haragudj, hogy elrohantam, csak tudod... Hozzám értél, és olyan hirtelen, figyelmeztetés nélkül, meg minden... Szóval... *Zavartan magyarázkodik, a pokróc szélét gyűrögetve egyik kezével, miközben másikkal a könyvben lapozgat, mintha mesét keresne.* - Nem, nem vagy ijesztő, de ez a haptefóbia dolog már csak ilyen. Eléggé megkeseríti az életemet, de a nevelőapám nem hajlandó pénzt áldozni a pszichológusra, pedig lenne miből. A húgom elég lelkesen segített kigyógyulni, de most őt is elvitték mellőlem, szóval... azt hiszem, ez a dolog már csak így marad. Mondd csak, Weeko, hány éves vagy? Régóta jársz ebbe az iskolába? Én még csak most jöttem, első évfolyamba. Örülök, hogy itt van mágusirodalom... Legalább egy tárgy már van, amit biztosan szeretni fogok, meg jó is leszek belőle. De egyébként a művészeti mágiákhoz is eléggé értek. Pontosabban a dalmágiához nagyon, a táncmágiához meg a rajzokhoz és ilyenekhez középszinten.
Vissza az elejére Go down
Weeko Abooksigun
Diák - Extremus
Weeko Abooksigun

nő Kos Jelige : Ázott kiscica
Hozzászólások : 234
Évfolyam : Első
Kor : 31

Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 27 2009, 21:35

- Óóóóóóó....
Nagy szemekkel, elnyílt ajkakkal pislog fel a srácra, egészen megdöbbentik a hallottak. Még sosem hallott ilyen betegségről. El nem tudta volna képzelni, hogy van olyan betegség, amiben az emberek nem szeretik, ha hozzájuk érnek.
- Ez szörnyű.
Biggyeszti le az alsó ajkát szomorkás cicaszemekkel, s komolyan is gondolja, hiszen számára főleg nehéz elképzelni egy olyan életet, amikor nem merünk a másikhoz hozzáérni. Vérleopárd lévén fontos neki az állandó érintkezés, tapizás, meg egymás személyi szférájába mászás. Ez biztonságot és nyugalmat ad neki, szóval bármilyen úton és módon, de mindenképpen érintkeznie kell az emberekkel, más élőlényekkel, de minimum a plüsseivel (mivel amikor még nem volt szabad, akkor a ketrecében nem érintkezhetett senkivel sem, csak a játékai voltak neki, meg persze a Másik).
- Nagyon rossz dolog lehet ez a hapcifóbia...
Bólogat komoly tekintettel a lány felpillantva a fiúra. A kérdésre azonban újra elmosolyodik és zavartan hümmög, mormog halkan, teljesen belefeledkezve gondolataiba, kutatva valamilyen jó kis téma után, amiről szívesen hallana mesét. Aztán széles mosollyal az arcán pillant fel a fiúra csillogó szemekkel, lelkesen.
- Egy cicáról és egy csibéről!
Visszaadja szépen a könyvet, majd amikor a fiú eszébe jut a múltkori találkozás, ragyogó mosoly terül szét az arcán (ááhhááá! Megtört az ufók varázslata!) Törökülésbe tornássza magát közben ügyesen, miközben kíváncsian kérdi.
- És a testvéred hogyan segített?
Kérdi érdeklődőn, hiszen ő is nagyon szívesen segítene. Nem szeretné, a fiú továbbra is szenvedne a hapcifóbiába, mert már csak hallani is rémes számára, miszerint valaki fél az érintéstől. Bár hogy ennek mi köze a hapcihoz... majd kideríti!
A kérdésekre mosolyogva vonogatja a vállát, miközben megigazítja szakadt pulóverének a nyakát (kifejezetten úgy érzi, mintha az az átkozott ruhadarab fojtogatná), úgy válaszol.
- Ühm... azt hiszem 16, vagy 17 éves vagyok. És már tavaly évben is itt voltam, de megbuktam.
Ragyogó mosollyal pillant a fiúra, láthatóan egyáltalán nem bánja, hogy így alakult végül, hiszen így egy évfolyamban maradhatott nagyon sok barátjával, mint például Gabriellel, és Levendulával. Bár utóbbit már nagyon régóta nem látta, így valószínűleg majd a keresésére indul, végső esetben akár elmegy a fiú hálókörletekbe is, kockáztatja az eltévedés lehetőségét.
- A mágusirodalom micsoda? Ott mit fogunk tanulni?
Kérdi nagy szemekkel, elnyílt ajkakkal, de persze valószínű, hogy a lány azzal a tantárggyal nem fog sok mindent kezdeni. Sőt, alapvetően a művészeti mágia nem az erőssége lesz, hiába van hatalmas nagy fantáziája. Olvasni, írni alig tud, táncolni csak a maga szertelen módján, énekelni pedig förtelmesen tud, ahogyan csak a macskák tudnak vernyákolni (mert persze hogy nem a dorombolásából indul ki, amikor énekel). Aztán teljesen össze-vissza hadarja kérdéseit széles mosollyal az arcán, figyelve a fiút.
- És mikor érkeztél? Az állatokat meg tudod érinteni? Szereted a csokit? Kérsz?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Pince - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Pince

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Központi kastély :: Alagsori rendszer-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés