Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Találkozók - csevegő, élménybeszámolók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Vendég



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:32

Uram, persze, hogy leszek msn-en, le se fekszek, úgy megyek talira, hogy karikás lesz a szemem. Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:33

Gerard Rowne Wayner írta:
Totál véletlenül nem ugyanazzal a vonattal mentek, Blaze&Cala? Very Happy

nem xD illetve... nem hiszem. Laughing Nyíregy-Bp gyors, Blaze?
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:33

Togi!!! Akkor lesz bennünk sok közös Very Happy *neki is karikák lesznek a szeme alatt xD*
Vissza az elejére Go down
Evon V. Yung
Prefektus - Extremus
Evon V. Yung

Férfi Halak Jelige : Róka Yung
Hozzászólások : 240
Évfolyam : Első
Kor : 34

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:34

9:07-kor ott vagyok, szóval én ott foglak titeket várni a Nyugatiban, és majd együtt megyünk a Keletibe. Úgy jó? ^^ Én lenni szőke, szemüveges, alacsony, kék táskával meg valszeg farmerben és álldogállni majd kijelző alatt.
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:35

Én meg megismerni téged.... Rolling Eyes Rolling Eyes meg te is engem.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:36

Nekem annyira átlagos a küsőm, hogy nem ismernétek fel az alapján, hogy leírom. Viszont Cala-t meg Amelie-t megismerem. Very Happy Remélem ők is engem xD
Vissza az elejére Go down
Vendég



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:37

Kumiko, király legalább nem leszek egyedül, mikor bealszok a teázóban. lol!
Evon, aztán el ne mozdulj a kijelző alól és ha egy hülyének kinéző lány megy feléd nagy iramokkal nem kell megijedni csak én vok. lol!
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:38

Én megismerem Nikolt, Erint, Rose-t (velem jövő ismerős. ^^), meg még sok embert. Very Happy Meg amúgy is, nagy tömeg az érkező-indulótábla alatt. Jajj, már alig várom. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:40

Mondjuk nekem akkor is karikás lesz a szemem ha alszom, mert 4 napja nem aludtam... Kb... nah jó 4-5 órákat igen, de az nekem kevés volt...

Háhá!! ez lesz a különleges ismertető jegyem. A sötét karikák a szemem alatt Very Happy De én akkor a Keletibe megyek szerintem... És majd ott láltak titeket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:41

Hát, a Keletibe én lehet McDs zacsival megyek. Razz Na jó, lehet kibírom.
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:42

Tényleg, ti korán felértek, Nyugati melletti mekibe simán besurrantok. én meg megkeresem találkozó előtt a Keleti melletti mekit. XD
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:48

Kumiko hát persze, hogy megismerlek. Very Happy Meg Calát is, remélhetőleg most nem sétálunk el egymás mellett... Razz

Úgy látszik, hogy én vagyok az egyetlen, aki 11 után fog beesni keletibe. Remélem, hogy a nálam lévő saját készítésű, fini sajtos pogival meg lehet titeket annyira vesztegetni, hogy megvárjatok. Laughing
Vissza az elejére Go down
Evon V. Yung
Prefektus - Extremus
Evon V. Yung

Férfi Halak Jelige : Róka Yung
Hozzászólások : 240
Évfolyam : Első
Kor : 34

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:49

Úristen, itt mindenki ekkora Junkfood-fan? :- D Akkor én elbújhatok az egészséges otthoni koszttal. xD
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:49

Én meg majd mikor feljövök a metróból előbb a mekibe megyek aztán a keletibe... Lehet ez kéne legyen az ismertető jel xD

"A mekis szatyor xD"

Amelie!!! *A nyakába ugrik* Hol a pogi? *szépen néz* Én tuti megvárlak Very Happy Meddig kell várni? *Amelie pogijáért mindent...*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:51

Az az én pogiiiiiim... Ami hangoztatod a sütimet.... te jó ég.... úristen a hajnali vonattal megyek le hozzá és előbb megeszem, aztán jöhetünk vissza. lol!
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:53

Togi: Ez már a második közös vonásunk... Kezdek félni. A pogit meg majd, lerendezzük. ~Amelie úgyis nekem adja~ Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:55

Nem is igaz.....enyém a pogiiiiii, nekem csinálta:P.... Jah igen, milyen rejtélyek vannak.... télleg kezdek én is félni, csak ne találkozzunk az utcán mert a végén lehet a tükörképem jön szembe. lol!
Vissza az elejére Go down
Evon V. Yung
Prefektus - Extremus
Evon V. Yung

Férfi Halak Jelige : Róka Yung
Hozzászólások : 240
Évfolyam : Első
Kor : 34

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:56

Biztos meg akarlak én várni titeket? XD
Vissza az elejére Go down
Vendég



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:57

Evon: őszintén.....hát hogyne. Very Happy Ennél bulisabb dolog nincs a világon. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:57

Azért az biztos nem. *reméli, hogy nem találkozik össze önmagával, mert belőle egy is sok.* Egyébként én tudom, hogy teljesen más személyiségek vagyunk, szvaé nem lesz gond Wink És Amelie meg úgyis mindenkinek fog adni a pogiból, mert áldott jó szíve van. Smile *megöleli Ameliet*
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:57

Én sem vagyok oda a mekis kajáért, lévén nem eszem husit. Very Happy

*elkapja Kumikot* A szatyromban lesz. ^_^ Remélem nem sokat, de előfordulhat, hogy mivel külföldről jön az IC, ezért 20-30 percet késni fog. xD De megyek én is, meg a pogik is. Very Happy
Mondtam, hogy lett majdnem nyolcvan darab, az csak elég lesz, nem? Laughing És mindenki kap belőle. ^_^ De az tény, hogy az ötlet, miszerint süssek sütit, nem az én ötletem volt, hanem Togié és Raphyé. Én csak elkészítettem, szóval az érdem az övék. Laughing

Edit: *visszaöleli Kumikot* Tényleg mindenki kap Razz Hm..., túl jól ismersz te engem.... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 23:01

Ugyehogyugye???

*Gondolta, hogy a nevezett kettő volt az eszmei feltaláló... Elég megnézni Togi honlapját*
De egyébként én már nagyon várom. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 23:01

Nyehehe, ki itt a zseni, trófeát neki! Very Happy:D:D
Vissza az elejére Go down
Evon V. Yung
Prefektus - Extremus
Evon V. Yung

Férfi Halak Jelige : Róka Yung
Hozzászólások : 240
Évfolyam : Első
Kor : 34

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 23:04

Rájöttem valamire amúgy. Lehet okosabb lenne hordozható DVD-lejátszót vinnem, mert ha a Siriusban nincs úgy a közelben konnektor, akkor szegény Noel hamar le fog merülni, azt tudjátok mitcsinálhatunk a filmnézéssel.
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 23:06

Most tudtam meg Nikoltól, hogy van 3 szabad helyünk, szóval jöhetnek beugrók ezekre a helyekre. Használja ki, aki csak tudja. ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés