Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/

FőoldalHomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokFelvételizésBelépésRegisztráció

Share | 

Szökőkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
SzerzőÜzenet
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto

Male Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Évfolyam : Első
Kor : 24

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Csüt. Okt. 15 2009, 14:31

[Izzy-Noel]

*Háromszor is ellenőrzi indulás előtt, mindent összeszedett-e, bár már rutinból nyúl ahhoz, ami kell. Megígérte Izzynek, megmutatja, hogyan kell a koponyát ápolni, és mivel az neki egy szertartás, fő az alaposság. ez nem egy olyan művelet, amit el lehet sietni, és nem is olyan, amit félvállról lehet venni. Ez az, amit sokan nem értenek vagy értettek, hogyan képes mégis órákon át ezzel foglalkozni. Bólint, minden a helyén, még magára kanyarítja a köpönyeget és indul is, már csak a szökőkutat kell megtalálnia.*

-Gyere Francis, ígérem, nem tesz kárt benned, nem olyan srác, vigyázni fog rád. Ha szerencséd van, akkor elhozza a patkányt is.

*Elmosolyodik, kíváncsi a csontvázra, lehet, arra is ráfér az ápolás, ha eddig soha nem történt meg, csak őrizgették. Most sincs rajta egyéb, mint a saját ruházata, ami kimerül egy western csizmában, egy bőrnadrágban, egy fehér ingben, egy fekete feltűrt ujjú zakószerűségben és a köpenyében. Morbid a külseje? Nem, dehogy, csupán az éjszaka gyermeke, és az egyik legjobb barátja maga a halál. ½ 2-t beszéltek meg, pontosan érkezik, innen bezzeg nem késik el.*

-Szevasz haver! Ő lenne a delikvens? Jó a szerelésed, elismerem, sokáig tarthatott.

*Bök a fejével a doboz felé, a kirittyentésre pedig füttyent egyet. Nem semmi, Izzy kitett magáért rendesen. Leül a földre, leteríti a puha rongyot azonnal és előkészít mindent. Úgy festenek, mint akik piknikezni készülnek. Van is benne valami, csak ez másfajta piknik lesz. A mozdulatain is látszik, gyakorlott, pillanatok alatt készül el, a kezével int, lehet csatlakozni teljes nyugalommal.*

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto

Male Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Csüt. Okt. 15 2009, 14:44

*Az órájára néz, Noel valóban pontos, és vigyorog, ahogy megérkezik Francissal egyetemben. Kicsit izgul, neki ez tényleg olyan, mint egy első randi, az ádámcsutkája fel-alá liftezik a torkában, és egyik lábáról a másikra áll, ahogy mellélép haverja.*
Szasz! Igen, elhoztam, hogy összebratyizhasasnak Francissal. Tényleg tetszik a szerelésem? Gondolod neki is bejön a cucc?
*Bök félszegen vigyorogva a koponya felé, és pont úgy fest, mintha elpirulna. Hirtelen gombócot érez a torkában, ezért még egy gombot kigombol az ingjén és beletúr a hajába.*
Te is jól nézel ki. Nagyon menő a csizmád, meg a gatyód is.
*Most már, hogy itt vannak, simán leülhet a földre, bár még így is vigyáz a nadrágjára, hogy se koszos, se gyűrött ne legyen. Közben úgy helyezkedik, hogy szemben legyen a fiúkkal, és nagyon lassan, óvatosan nyitja ki a dobozt, mintha abban legalábbis egy ókori lelet lenne, vagy legalább olyan értékő kincs, mint a koronaékszer. Hogy ne törje meg a pillanat varázsát, még levegőt sem mer venni, szemében mély áhítat tükröződik, ahogy beleles a dobozba, majd felpillant Francisra.*
Ő az én kis Rudolfom. Rudi, ő itt Francis!
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Csüt. Okt. 15 2009, 15:16

*Eligazítja a rongyot, mutatja Izzynek, üljön csak le, állva ezt nem lehet csinálni. Illetve igen kényelmetlen lenne egy idő után. Mosolyogva méri végig a másikat, tényleg úgy néz ki, mint aki randira készült. Végül is miért ne vehetnék annak? A patkány és Francis első találkozása, nem szabad elrontani.*

-Aha, klassz. Francisnak is tetszik biztosan, és nekem is. De ha kigombolod az inged, még elpirul, ne csináld.

*Vigyorogva nézi a jelenetet egészen addig, amíg a doboz nem kerül előtérbe. A koponyát óvatosan a rongyra helyezi, és a doboz felé nyúl. Látni szeretné, megérinteni, megsimogatni. Tudja, hogy mekkora kincs minden egyes darab, gyakorlott mozdulatokkal emeli ki a szépséget, vigyázva, nehogy baja essék.*

-Ó! Izzy, ez… ez csodálatos. Mekkora… nagyobb, mint amire számítottam, sokkal nagyobb és gyönyörű. Nem baj, ha megfogom, ugye? Muszáj, meg kell érintenem… Rudit.

*Gyengéden fekteti le a rongyra Francis mellé, csillogó szemekkel néz a fiúra. Most otthon érzi magát, abban a közegben, ahova tartozik. Felemeli a rongyot, átadja Izzynek, a másikat ő veszi kézbe, hogy nekilássanak az ápolásnak. A vigyorát, ami kiül az arcára, lehet őrültnek tartani, de nem az. Élvezi, amit csinál, egyenesen imádja.*

-Előkészítettem mindent, kezdhetjük? Vedd a kezedbe óvatosan, és finoman húzd végig rajta a rongyot. Szeretik, ha kényeztetik őket, gondolom, ezt tudod. Meghálálják, higgy nekem. Érzékien, lágyan kell, így...

*Mutatja Francison, mire gondol, minden mozdulata gyengéd, és arról árulkodik, ezt tényleg szertartásnak tekinti. Nem sieti el, nem durvul be, elvégre törékeny kincsekről van szó. Ha nem ápolják őket kellőképpen, megbosszulják, és azt egyikük sem szeretné.*

Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Csüt. Okt. 15 2009, 15:33

*Fogalma nincs, hogy Noel miért mosolyog annyira, hogy kiöltözött. Ahogy most fest, attól még Sandy néni is boldog lenne, csak a frizuráját kifogásolná, más kivetnivalót még a háklis vénasszony sem találhatna a megjelenésében. Igenis fontos, hogy Francis és Rudi első randija jól sikerüljön.*
-Te, nem énekelünk közben valami romantikusat? Mondjuk a Where the wild roses grow-t? Ismered? Rudi szereti, szoktam neki lefekvéskor dúdolni a dallamát.
*Teljesen komoly képpel teszi a javaslatot, de végül csak előbuggyan belőle egy halk röhögés. Az inget meg gyorsan visszagombolja.*
Bocsi... ha ennyire zavarja Francist, akkor jobb ha nem leszek kacér. Pedig csak izgulok, és hirtelen melegem lett... nem akartam őt megbotránkoztatni.
*Noel lelkesedése rá is átragad, és az arca bíborszínbe öltözik, szemei lázasan csillognak, s halkan felnyög, ahogy fiú hozzáér az ő Rudijához.*
... kicsit aggódtam, hogy túl nagynak fogod találni! Fogd meg nyugodtan, én is meg szoktam, npjában többször is....
*Szaggatottan veszi a levegőt, és csapzott haját hátrasimítja. A rongyot óvatosan veszi el, és megvárja, míg Rudi ismét elé kerül. Óvatosan fekteti a tenyerébe, és kicsit megremeg a keze. Hiába na, most csinál ilyesmit először.*
-Először csak nézném, hogy csinálod Francissal, jó? Tehát húzzam rajta végig a rongyot, ahogy te? Honnan fogom tudni, hogy ez elég érzéki?
*Mint egy járni tanuló gyermek első lépése, az ő mozdulatai is pont annyira bizonytalanok. Félszegen pillant Noelre és Francisra, hogy lássa, mi a következő lépés.*
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Csüt. Okt. 15 2009, 15:56

*Miért, miért? Tény, hogy nem lehet elmismásolni, de nem is kell kiöltözni hozzá annyira, ezért mosolyog. A lényeg nem ebben rejlik, hanem a mozdulatokban, de Izzy majd megérti, miután csupa olaj lesz. Egyelőre nem árulja el neki, neki sem mondta el Raul, mire számítson, amikor először csinálta. Utána már értette, miért lett kinevetve.*

-Szeretnéd? Ha ez megnyugtat, akkor énekeljünk, csak ne hangosan. Francisnak rendszeresen énekelek, de csak neki, és ezért is zavart, hogy az órán mindenki előtt kell. Nem, nem kell kacérkodni, nem azon van a hangsúly, de ha neked úgy kényelmesebb... csak tessék. Én nem akadályozlak benne. Ami számít, az már itt van, a lényeg pedig, hogy puha legyen a kellék.

*Arra nem készült, azt nem kalkulálta bele, hogy az „elmebeteg karmesternél” ilyesmit kell csinálnia. Hirtelen nem is tudta, hogyan kezdjen bele, ezért próbálta kizárni a külvilágot akkor. Túlélte. A ronggyal a kezében mered a fiúra, Francisra mutat majd a patkányra, és neki aztán igazán mindegy, melyikkel kezdik. Felőle lehet Rudi is és Francis is, vagy csinálhatják egyszerre is. A válaszon felröhög, igen, vicces.*

-Meglepett, tényleg kisebbre készültem, de nem baj az. Szép. Én is, szereti ha simogatom, bár így csak akkor, amikor senki nem látja, mert… mégsem illik mindenki előtt, érted? Ez magánjellegű dolog, nem tartozik mindenkire.

*Vigyorogva bólint, akkor kezdi Francissal, és megtanítja Izzynek, hogyan is kell ezt csinálni. Végigtörli a ronggyal mindenhol, többször is, vagy negyed órán keresztül, aztán a fiú felé tartja ellenőrzésre. Így máris látni és tapintani fogja a különbséget is, azt, amire nem is gondolt volna.*

-Húzd rajta a végig a kezed most, aztán majd a végén is. Nézd, így kell, mindenhol. Azt pedig nem kell tudni, rááll a kezed majd egy idő után. Gyengéden és finoman, mintha simogatnád, szeretetből, akkor az igazi. Fogd meg, mennyivel selymesebb így egyből, mennyivel másabb most. Érzed?

*Odatartja a koponyát, hogy a fiú érezze a különbséget. Sokan azt hinnék, egy csontnak mindegy, pedig a napi por érdessé tudja tenni, bármilyen hihetetlen is. Félreteszi a rongyot, figyeli Izzy minden mozdulatát mosolyogva. Ahogy látja, Rudira rá is fér az ápolás elég rendesen. Ki kell pofozni, mert még elporlad a végén, és akkor kereshetnek másik patkányt a célra.*

Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Csüt. Okt. 15 2009, 18:26

*Már egészen elfelejtette, hogy itt olajozás is lesz, ezért öltözött ki a legszebb ruhájába. Mivel látja Noelen, hogy komolyan veszi a tisztogatást, és szertartást csinál belőle, ezért gondolta, hogy ez egy ünnephez hasonlatos dolog lesz, ezért öltözött az alkalomhoz. Hiába, ha már a hagyományos értékrendet nem követi, akkor kénytelen magának kialakítani egyéb szokásokat. Miért ne lehetne ez is az?*
-Igen, szeretném. Elvégre egy nem mindennapi találkozásnak lehetünk a tanúi. Természetesen nem akarok én hangosan gajdolni, mint a kocsmában a népek, elég ha csak dúdolunk nekik. Tudod, Rudinak is ez lesz az első alkalom, hogy ezt csinálom, azt akarom, hogy a lehető legemlékezetesebb legyen neki.
*Azon jókat vigyorog, hogy nem ő az egyetlen, aki dudorászik, meg énekelget a csontijának. Így már nem is érzi magát annyira különcnek. Az órai szereplés őt annyira nem zavarta, hiszen a kis kommunájukban is rendszeresen énekelgettek, és mivel picit tud gitározni, így sokszor szólózott is mellé.*
-Jó, hát nem akarok én Francisnak udvarolni, úgyhogy nem fogok kacérkodni, megnyugodhatsz. Viszont Rudiért nem vállalom a felelősséget, szerintem a koponyád nagyon bejön neki!
*Mindet alaposan az eszébe vés. Tehát a hangsúly a puha kellékeken van, így az ő durva fogkeféje tényleg nem lett volna alkalmas arra, hogy gyengéden ápolja a csontokat. Fura, pedig azt hitte, ez is egy olyan szituáció, ahol nem baj az, ha valami keményebb.*
Először mindenképp Rudin szeretnék gyakorolni, Francist meg csak utána merem majd a kezembe venni. Nem akarok benne kárt okozni az esetleges durvaságommal… csak puhán… lazán.. finoman… gyengéden…
*Az utóbbi szavakat már egészen halkan suttogja a patkánycsontváz fülébe, külső szemlélőnek elmenne szerelmes versnek is.*
Igen, értelek. Én sem szeretem, ha mindenki látja, mikor simogatom. Ez olyan intim dolog.
*Figyel, és minden mozdulatot megpróbál hűen utánozni. Az a baj, hogy a koponya azért sokkal nagyobb, mint az ő, apró cici csontokból álló patkányváza, így kicsit elakad, és segélykérőn néz Noelre.*
-Rudival csak az a bajom, hogy olyan kicsi. Félek, hogy a nagy, otromba kezeimmel fájdalmat okozok neki.
*Szót fogad, és megérinti Francist. Mint egy lepke szárnya, úgy érintik meg ujjai a törékeny csontot. Mikor látja, hogy minden rendben van, akkor meri csak végighúzni az ujját a koponyatetőn, majd gyorsan el is húzza, nehogy kárt okozzon.*
Ó, azt hiszem, az én kezem túl durva ehhez. Sosem fog ráállni.
*Bólint egyet, s mikor Noel végzett, újra megvizsgálja a csont felszínét. ~Tehát szeretetből kell simizni… mmm… tényleg, milyen selymes!~ Felnyög, ahogy a tenyerébe simul Francis feje, még ajaki is szétnyílnak a gyönyörtől.*
Igen, így valóban egészen más.
*Szinte nem is súgja, inkább már búgja, mint egy galamb, aki épp megtalálta a párját.*
Azt mondod, Rudit is ki lehet pofozni ilyen fényesre?
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Csüt. Okt. 15 2009, 20:14

*Segít Izzynek is, látja, nem nagyon meri megfogni a koponyát, mintha attól félne, hogy eltöri. Ő is így kezdte, nincs ebben semmi szégyellnivaló, még emlékszik rá, mennyire nem merte megfogni Francist sem az elején, félt attól, baja esik. A dúdolásra rábólint, semmi bajuk nem lesz, ha megteszik, eleve ez nála hozzátartozik az egész rituáléhoz.*

-Oké, akkor vágjunk bele. Különleges alkalom, kell is, de nem hiszem, hogy törődne a kigombolt ingeddel. Ha pedig megfojtod magad vele, attól nem lesz jobb Rudinak sem. Nyugodtan gombold ki ismét, nem zavar, ha úgy van. Rajta akarod? Legyen, csak figyelj oda, hogyan nyúlsz hozzá. Megemeled óvatosan, és így simogatod végig a ronggyal, rendben? Igen, óvatosan, finoman, gyengéden, akkor lesz jó.

*Mutatja a mozdulatokat, Francist már áttörölte, maradt a patkány. Figyeli a másikat, és amikor megfelelőnek találja amit csinál, azt egy bólintással jelzi is. Nem lesz itt gond, Izzy nem kétbalkezes, menni fog az, csak gyakorlás kérdése. Az első alkalomnál mindenki izgul, persze, ez nem is csoda, nem mindegy, milyen élménnyel zárul.*.

-Az, intim. Nem kell mindenkinek látnia, még perverznek néznek. Bensőséges dolog ez, csak ezt sokan nem értik meg. Ne félj, nem lesz semmi baj, csak finoman csináld tovább. Úgy. Rá fogsz érezni, nem vagy durva, csak látszik rajtad, hogy tartasz tőle. Nem kell, hidd el, jó neki. Érintsd meg, mennyivel selymesebb Rudi is.

*Biztatja Izzyt, mert minél jobban fél, annál rosszabb lesz a végeredmény. Ilyenkor fordul elő többnyire az, hogy sérülés történik. Hangosan felsóhajt, amikor a fiú végighúzza a kezét a kincsén, alig várja, hogy ezt megismételje a sajátjával is.*

-Ugye? Most jön a második lépés. Ezt rákened a szarvasbőrre, és ezzel gyengéden masszírozod. Vigyázz, mert így sokkal jobban csúszik, ne kapkodj, csak szépen lassan. Mindenhol. Hagyd, hogy egy beigya. Nem voltál eddig sem durva, csak tartasz tőle, ez a baj. Nem kell. Nem fáj neki, egyáltalán nem. Ragyogni fog, meglátod.

*Mosolyogva nézi, ahogy a fiú halad Rudival, már hogyne lehetne kifényesíteni? Gyönyörű lesz, szebb, mint valaha is volt. Megfelelő kezekben, megfelelő ápolással és szeretettel csodákat lehet művelni. Hirtelen dönt, és átveszi Rudit Izzytől, helyette Francist nyújtja át.*

-Csináld az enyémen, kicsit nagyobb, így talán könnyebb lesz. Én majd folytatom a tiéden. Csak bátran.

*Áhítattal néz Rudira, olyan óvatos vele, mint még soha. Apró csontok tömkelege, minden határozatlan vagy erősebb mozdulat kárt tehet benne. Ezt nem kockáztatja meg, Gyengéden keni be az olajjal, minden apró szegletét, majd hagyja, hogy kicsit beszívja.*

Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Csüt. Okt. 15 2009, 21:03

*Noel bólintására nekibátorodik, és elkezdi dúdolni a fent említett dallamot. Kellemes tenorja lágyan zümmög és kel a szél szárnyaira, körbejárva a szökőkutat. Már csak rá kellene szánni magát, hogy végre meg merje tisztogatni a csontokat. Az ingjét újból kigombolja, persze nem derékig, csak a felső két gombot.*
-Jól van, akkor ne legyünk annyira hivatalosak. Megfulladni meg főleg nem lenne célszerű, mert akkor bosszanthatod egyedül itt a népeket! Lehet, hogy még a kabátomat is leveszem, bár már nincs olyan meleg, mint pár héttel ezelőtt.
*Bólint. Igen, egyelőre Francis neki még túl nagy falat lenne, Rudival meg régi haverok, úgyhogy ha kicsit ügyetlenebb lesz, nem fog rá megorrolni. Figyel, és óvatosan emeli meg a csontvázat. Pont úgy tartja, mint aki attól tart, hogy jön egy erősebb fuvallat, és ripityára töri a csontokat. Még a nyelvét is kidugja nagy igyekezetében, ahogy a csontokat simogatja mély átéléssel.*
-Hmm.. ez finom! Ugye neked is jó, drága Rudi? Szólj, ha túl durva lennék, Izzy bácsi jót akar neked, csak még egy kicsit ügyetlen!
*Teljesen átszellemült arccal törölget, időnként, mikor elbizonytalanodik, kérdőn pislant Noelre, majd újra nekiveselkedik.*
-Ugyan már, engem is mindig perverznek néznek. Most képzeld el, mikor a mellnövesztő kencét próbálgattam, és először a csajok azt hitték, hogy kamuzok, mikor mondtam nekik, hogy azért akarom saját kezűleg lekenni a mellüket, nehogy baj legyen. Ekkor mondták először, hogy perverz vagyok, és vigyem el a mocskos mancsukat. Tudod mit? Meg is érdemlik, hogy laposak maradjanak!
*Jókat vigyorog, és már nem olyan görcsös, egyre lazábban mozgatja a rongyot a kezében. Ahogy végighúzza a kezét a koponyán, és Noel felsóhajt, behunyja a szemét, mélyet szippant a levegőbe, és megborzong. Szerencsére tovább haladnak, így nem kell magyarázkodnia.*
-Te jó ég! Azt mondod, csúszni fog? Baj hogy óvatos vagyok? Tudom, hogy nem fáj neki, de akkor is… Esetleg túl lágyan csinálom?
*Megszeppen, ahogy Noel kézbe veszi a Rudiját, és lesüti a szemét.*
Hát ennyire rossz volt?
*Kérdezi nyakig vörösen, és még a szava is elakad a kérésen.*
a… a.. csináljam a tiéden? De hát annyira tapasztalatlan vagyok... félek, hogy elrontok valamit…
*Hozzá sem mer nyúlni Francishoz egy darabig, csak remegő kezekkel nézi. Hogy kicsit megnyugodjon, átpislant Noelre, aki mély áhítattal simogatja a Rudiját. El sem tudja szakítani sóvár tekintetét a fiú kezéről, és csak halkan felnyög.*
Nem segítenél? Fognád a kezem, amíg csinálom? Tudod, még nem tudom, hogy mi a jó neki, és te már minden érzékeny pontját ismered… minden rejtett zugot bejárnak az ujjaid, az enyémek meg még olyan… gyakorlatlanok.
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Csüt. Okt. 15 2009, 22:11

*Bekapcsolódik a dúdolásba, nem esik nehezére, így jobban megy az ápolás is. Izzy pedig nem az a fiú, aki előtt szégyellné magát, vagy zavarban lenne. Ő nem hivatalos, a köpönyegét már rég szétnyitotta és az ingét is kigombolta. Törökülésben ül most, közvetlenül a fiúval szemben.*

-Ne vedd le, az nem zavar semmiben sem, attól még a kezedet tudod használni, és meg is tudod fogni. Bár… ha esetleg meleged van máris, csak nyugodtan, nem fogok kiakadni rajta. Tudom, hogy neked ez az első, de ne fogd vissza magad, csak bátran, megy az. Simogasd csak, meg fogja hálálni majd.

*Elvigyorodik, esetlen a fiú, de legalább már nem olyan bátortalan, mint volt a legelején. Sokkal határozottabban nyúl már oda és sokkal merészebben simogatja Rudit is. Mellnövesztőt azért nem kenne a csontokra, nem úgy megy ez, hogy mindennel, ami csak a kezünk ügyébe akad. Perverzek lennének? Elképzelhető, de nem bánja.*

-Perverznek néznek, mert ezt csinálom, pedig ez természetes dolog. Simogatni, masszírozni, aztán ismét simogatni. Ebből áll, de ezt mindenkinek tudnia kellene. Tessék, íme, élvezettel szívta be, már szinte dorombol a kezemben, ahogy a tiédben is.

*Elmélyülten folytatja a műveletet, minden pillanatát élvezi. Olyan ez, mint a szex előjátéka, csak morbidabb kiadásban. Mégsem érzi úgy, hogy ezzel most szentségtörést követnek el. Aki nem érti, az nem érti, nem fog magyarázkodni senkinek sem.*

-Az olajtól csúszik, persze, ezért kell még jobban odafigyelned és még óvatosabbnak lenned. Vigyázz vele, és ne aggódj, megtalálod a köztes utat, rá fogsz érezni. Nem, dehogy volt rossz, jól csináltad, csak…sokkal izgalmasabb, ha máséval teszem. Szívesen folytatom… Rudin, ezért nyúltam oda.

*Az arcára van írva, mintha már az is gyönyört okozna neki, hogy kézbe vehette a patkányt. Ritka, ha valaki ki meri adni a kezéből azt, amit féltve óv. Francist is csak azért meri átadni, mert látja Izzyne, képtelen lenne bántani. A kérdésre bólint, igen, így gondolta.*

-Én is tapasztalatlan voltam az elsőnél, hidd el. Gyakorolni kell, és menni fog. Minden egyes alkalommal jobb és jobb lesz. Így van, csináld az enyémen, segítek, nem fogod elrontani.

*A nyögésre felpillant és hatalmasat sóhajt. A kérés, hogy a kezét irányítsa, a meglepetéstől szétnyílnak az ajkai is, izgatottan nyalja meg őket. Na, ezt még ő sem próbálta, majd tanulnak együtt. Nyugalmat erőltet magára, megfogja Izzy kezét és odahúzza Francishoz.*

-Oké, akkor vezetem a kezed, érezni fogod, hogyan kell, és hova kell nyúlni, milyen erővel. Nem lesz baj, csak hagyd, és ne görcsölj be, lazán. Így… finoman, érzed? Az ujjaid alatt szinte bizsereg az olaj hatására, erre van szüksége. Ennél a pontnál kell nagyon lágyan, mert az érzékeny és lágy rész. Nem szabad erősen, mert abból baj lehet. Itt pedig lehet kicsit erősebben, de éppenhogy. Menni fog, vagy még hagyjam ott a kezem?

*Türelmesen magyaráz, miközben Francison mozgatja a fiú kezét. Rudit addig félretette biztonságos helyre, nehogy megsérüljön. Ha már érzi, hogy Izzy felbátorodott, akkor visszatér hozzá. Egyelőre vár a válaszra, addig nem húzza el a kezét, nehogy a fiú megijedjen.*

Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Csüt. Okt. 15 2009, 23:08

*Sosem gondolta volna, hogy ennyire jó lesz valakivel együtt dudorászni, miközben együtt élik át a legnemesebb élvezet. Tévedés ne essék, ők csak a csontokat tisztogatják, bár lehet hogy ha valaki most hallgatózik, a hangok alapján egészen más következtetésre jut.*
-Most vetkőzzek, vagy sem? Te is kigombolkoztál már rendesen! A kezem is szabadabban mozog, ha a kabát nem akadályoz a mozgásban!
*Kérdezi picit durcásan, majd mikor a háláról van szó, elpirul.*
-Igazán? Ezt olyan jó hallani! Először kicsit féltem, hogy nem lesz neki jó, de már kezdek belemelegedni.
*Ahogy kezd ráérezni az ízére, egyre inkább nem érti, hogy miért nézné őket emiatt bárki is perverznek. Ez annyira jó, hogy az már durva. Tényleg nem történik semmi más csak a simogatás, masszírozás, csupa-csupa olyan dolog, ami még önmagában is kellemes, akkor is, ha nem csontokon gyakorol az ember. Közben Noelre is vet egy-egy sóvár pillantást, hiszen magával ragadó az a lelkesedés, ahogy épp az ő kis Rudijával foglalkozik, ami mint utóbb kiderült, nem is olyan kicsi, csak ő érezte annak.*
-Bejön az olajos cucc is. Nem csak jobban csúszik tőle, de melegség tölt el, miközben csinálom... olyan... olyan... intenzívebb élményt ad. Igen, sokkal jobb ha nem a sajátoddal teszed, csak féltem először hozzáérni a tiédhez...
*Behunyja a szemét, és kicsit hátrahajtja a fejét, majd kéjes vigyor ül ki a képére.*
Nézd, már sokkal jobb, mint az elején volt, biztos hogy ha sokszor csináljuk így együtt, akkor még jobban fogom élvezni. Mindenhez idő kell, gondolom ez is olyan dolog. Be kell járatni az idegpályákat, hiszen a sok simogatás eddig számomra ismeretlen dolog volt.
*Még jó, hogy időközben kinyitotta a szemét, mert így nem marad le arról, ahogy Noel megnyalja az ajkát. ~Huhh... ez de kemény!~ Muszáj megint felnyögnie, hiszen ennyi izgalmat némán nem tudna elviselni.*
Biztos, vagy benne, hogy akarod? Nem túl korai még? Elvégre ez egy intim dolog...
*Még mindig félszeg egy kicsit, de ahogy Noel megfogja a kezét, elillan a bizonytalansága. *
Nem görcsölök. Behunyjam a szemem, hogy még intenzívebben érezzem a mozdulatokat?
*Így tesz, viszont akkor hozzá kell dőlnie Noel mellkasához, hogy még nagyobb biztonságben érezze magát, elvégre nem akarja Francist összetörni. Csukott szemmel tényleg minden más. Jobban érzékeli az apró különbségeket a felszínen, minden egyes domborulat és völgyecske helye az emlékezetébe vésődik*
Igen, érzem ahogy bizsereg az olajtól... mmm... így jó, Noel? Szerinted élvezi? Ne hatoljunk kicsit mélyebbre? Azt hiszem... azt hiszem, jobb lenne, ha még egy kicsit ott hagynád a kezed... mmm...
*Behunyt szemmel élvezi a mozdulatokat, utoljára akkor volt ennyire jól, mikor volt egy kis pénze, és tudott magának gombás rántottát csinálni. De nem is, ez jobb annál, mert most nem jönnek a rémképek.*
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Pént. Okt. 16 2009, 00:06

*Anno ha valaki azt mondja neki, lesz valaki, akivel együtt tudja ezt a szertartást végezni, minden bizonnyal körberöhögi. Most viszont mégis, mintha megkönnyebbült volna a gondolatától is. Kettesben mégis jobb és sokkal élvezetesebb. Leveszi a köpönyegét, eléggé kimelegedett már, így már semmi nem zavarja a mozgásban.*

-Akkor vetkőzz, láthatod, én is megtettem. Kimelegszik tőle az ember, de nem is csoda, mindig így van. Hékás, öregem, nincs mitől tartanod, mondom, nézz csak rá. Jó az neki, élvezi, csak nem tudja elmondani, de azért látható a hatása.

*Elneveti magát, ahogy Izzyre pillant, látszik az arcán, hogy ráérzett, most már csak a gyakorlások vannak hátra, és imádni fogja. Az olajat ugyan nem kell mindig használni, de a napi rituáléhoz mást kell majd kenegetni rájuk. Finoman és gyengéden simogatja Rudit a szabad kezével, a másikkal még mindig a fiúét irányítja.*

-Jó is az. Nem a csúszás a lényeg ilyenkor, hanem az, hogy belemasszírozod óvatosan, és közben érzed, ahogy szinte elolvad a kezedben. Nincs attól jobb… ahh… de majd megérted, bár ahogy látom, már most is érted. Érzékiség és ösztön, ez az elsődleges szempont, ezt jegyezd meg. Amikor az enyémhez érsz, arra gondolj, olyan, mint a tiéd, csak úgy nyúlj hozzá, mint a sajátodhoz és nem lesz semmi probléma.

*Szinte őrült vigyor ül ki az arcára, ahogy a fiú arcát nézi… ez nem is csoda. Felsóhajt, és ismét megnyalja az ajkait. Intenzív élményt ad, el kell ismernie, ezt már régóta tudja. Eleinte nem értette, Raul hogyan tud elbíbelődni ezzel órákon át, de hamar rákapott az ízére, és azóta sem szokott le róla. Nem is lehet, bár igaz, ezt csak azok értik meg, akik olyanok, mint ők.*

-Ez az, jól csinálod. Idővel már rutinosan fog menni, nem kell annyira koncentrálnod, mint most. Hozzá fogsz szokni, és élvezni fogod, hidd el nekem. Igen, akarom. Intim dolog, de minek halogassuk? Egy nap ide vagy oda, esetleg kettő? Nincs értelme.

*Addig rendben van, hogy fogja Izzy kezét és segít neki a helyes mozdulatok elsajátításában, de hogy még neki is dől és hagyja magát… maga a mámor. Hangosan felnyög, ez bizalom jele, amit ki sem kell mondani már, egyértelmű. Francisra figyel, nem fog megsérülni, ahogy Rudi sem. Minden apró gödröcskén és nyíláson végigvezeti a fiú kezét, és szépen lassan átengedi az irányítást neki. Úgy tűnik, már érti, mi a teendő.*

-Igen, csodás, ez az, Izzy. Ne hagyd abba… csak engedd, hogy az ösztöneid vezéreljenek. Nem, még nem, csak a felszínén, majd utána lépünk tovább. Szeretnéd, ha még ott hagynám a kezem? Úgy biztonságosabb?

*Mivel ezt kérik tőle, nem emeli el a kezét, bár már réges régen a fiúra bízta a tempót és az erősséget is. Nem néz semerre, ilyenkor képes teljesen elmerülni a feladatban. Az meg sem fordul a fejében, ha valaki netán erre jár, egészen más következtetésre jut a hallottak alapján. Miért is gondolna erre? Ők csak egy koponyát és egy patkány csontvázat ápolnak szeretettel.*

Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Pént. Okt. 16 2009, 00:51

// A játék ezennel felsőbb utasításra lezárva.//
Aram Avadakian
Diák - Pilluamuleto

Male Szűz Jelige : Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.
Kor : 25

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Hétf. Okt. 19 2009, 01:00

[Krisztyne]

*Aram érzi, hogy bizonyos értelemben hibát követett el. Az imént ugyanis a lány észrevette elhamarkodottan kimutatott reakcióját, valószínűleg félre is értette azt. Most meg úgy néz rá, mint aki éppen ki szeretné olvasni a szemeiből a választ. Annak ellenére, hogy most már ismételten tökéletesen irányítása alatt tartja arcmimikáját, Aramot hirtelen elönti az aggodalom, talán most először azóta, hogy átlépte Tornerans birtokát. Ez abban nyilvánul meg, hogy kezeit a zsebébe mélyeszti, amit simán értelmezhet úgy egy külső szemlélő, hogy pusztán lezserségből csinálja, nem idegességből, mivel közben továbbra is tartja az álcáját, farkasszemet nézve a lánnyal.
Igen, elfogta az aggodalom, és egyúttal a sajátmaga iránti bosszúság is. Mi a fenéért nem figyelt jobban az imént?? Most aztán gondolkozhat azon, hogy hogyan lehetne eloszlatni Kriszty gyanúját! Magyarázkodások és ellenpéldák garmadával győzheti megc csak a lányt afelől, hogy nem kell tőle tartani, hogy ő nem pusztán egy érzéketlen egyén... hiszen csak érzelmileg egy kicsit fogyatékos, semmi több...

Azon meg nem kell különösebben elcsodálkozni, hogy Aram ennyire aggódik, hiszen elsődlegesen nem Krisztyne bizalma elvesztése miatt teszi ezt – hiszen alig ismeri a lányt -, hanem főként amiatt, hogy ez egy láncreakciót indíthat majd el a diákok között, és akkor senki sem lesz, akivel ő egy valamelyest baráti viszonyt kialakíthatna. Ja, de hogy miért akkora probléma ez Aramnak? Jogos a kérdés, hiszen valóban, Aram nagyon jól tűri a magányt, ha kell. HA kell.
Tehát ezért aggódik Aram. Sajátmagáért. A gondolat miatt, hogy több évet kell majd megbélyegezve élnie a RENGETEG ember között. Ezt akár lehet önzőségnek is nevezni, de bizonyos szempontból mindenki önző lélek, nem csak az olyan ritka madár, mint Aram. Hiszen mi, „normálisak” is félnénk ettől a gondolattól, vagy nem? Vagy attól a gondolattól, hogy elvesztünk egy számunkra fontos személyt. Mert aki fontos számunkra, azért aggódunk, és félünk attól, hogy nehogy történjék valami baj vele. Aram viszont úgy gondolja – és ezt mindenki döntse el maga, hogy mennyire jól vagy rosszul gondolja ezt -, hogy tulajdonképpen ilyenkor attól az ÉRZÉSTŐL retteg az ember, hogy egyre és egyre magányosabbá válik. Nem pusztán gyakorlatilag, hanem inkább a lelkében érzett űr miatt. Vagyis elsősorban az ember SAJÁTMAGA miatt nem szeretné, ha bekövetkezne egy ilyen tragédia, mivel nem biztos, hogy tudna mit kezdeni ezzel az űrrel. Mi ez, ha nem önzőség?
... na, de térjünk vissza a mi Aramunkra!

Bizonyosságot szerez, hogy a lány nem érzi jól magát, ha dicsérik. Hirtelen nevethetnékje támad, annyira viccesnek találja a lány reakcióját, hiszen mi rossz van abban, ha valakit szeretnek a tanárai. Az imént árulta el magát a lány azzal, hogy ha nem is konkrétan, de beismerte azt, hogy a fiúnak igaza van. Most még a tetejében pirul is, mint a galóca.
De nem, Aram nem engedi önnön érzéseit megint felszínre hozni, így nem nevet szembe a lánnyal, hiszen azzal végképp elrontaná az egészet. Mindössze bocsánatkérően mosolyog rá, és kedves hangon megszólal.*
- Bocsáss meg, többé nem pedzem a dolgot, ígérem.
*Többé nem fürkészi feketén csillogó szemeivel a lányt, hanem megszakítja a szemkontaktust, és maga elé nézve egy kicsit egykedvűen ül mellette. Egykedvűsége mögött viszont komolyan gondolkodik azon, hogy mi tévő legyen. Egyelőre nem tud mit kezdeni a bizonytalansággal, és már nem is érzi olyan jól magát a lány közelében. No nem azért, mert már nem szeretne többé a közelébe kerülni, mert ez nem igaz. Éppen ellenkezőleg, valahogyan el szeretné nyerni a bizalmát, ami ugye egy kicsit nehezebben fog menni a bakija után. Viszont rendesen gondolkodni sem tud ezen a problémán, amíg mellette van.
A lány ártatlan kérdése viszont megint felkészületlenül éri Aramot. A fiú megszívja levegővel a tüdejét és pár másodpercig a másik irányba néz, mintha a sötétségbe burkolózó természetet kémlelné. Valójában ismét gondolkodik.
Első gondolata az, hogy egyszerűen hazudik a lánynak, és azt mondja, hogy a komolyzenét szereti, ahhoz szokott a füle, nem pedig ehhez a zajos zenéhez. Már majdnem nyitja a száját, amikor etikai kódja, mint egy jól működő riasztó mechanizmus, meg nem szólal benne:*

"Ne hazudj ennek a lánynak! Nem érdemli meg!"

*Meg amúgy is: mi értelme lenne hazudnia? Hazugságokkal lehet, hogy éppen az ellenkezőjét éri majd el, és következhet megint a kiközösítés. Az a néhány év is iszonyatosan hosszú idő ahhoz, hogy Aram gyanútlanul elvégezze az iskolát, ha mindenféle saját fogyatékosságait palástoló hazugságokat terjeszt el az iskolában. Hiszen nem olyan jó ebben, mint az apja, hogy akár évekig is tökéletesen képes legyen egy álcát fenntartani, ennek az ellenkezőjét az iménti bakija is bizonyítja.
De már megtörtént a félrenézés, így már biztos, hogy a lány is észrevehetné, hogy a kérdésre a válasz mekkora problémát okoz Aramnak, hacsak...

Aram viszont igen leleményes, és ezt a következő alakítása is bizonyítja.

Ugye, már megtörtént a sóhajtás, meg az, hogy félrenézett.
De most mi tévő legyen, hogy a lány mégse fogjon még jobban gyanút, ugyanakkor ne is hazudjon neki? Hiszen nem szeret ő kimondottan semmilyen zenét, pusztán csak hozzászokott egyes műfajokhoz, zenei ágakhoz a füle. Viszont egyért sem rajong igazán.
A sötétséget kémlelve egyszer csak beugrik neki a tökéletes válasz...*
~ Ez tökéletes válasz lesz ~
*Gondolja elégedetten, hiszen minden, amit tett a lány kérdése után – a mély lélegzet, a sötétségbe burkolózott táj kémlelése -, alátámasztják azt, amit most fog válaszolni*:
- Hogy miket szeretek hallgatni...?
*Réved a távolba, majd ismét ránéz a lányra, némán, feketén csillogó szemeivel.*
- A természet hangjait...

Lehet, hogy ez is egy romantikus szituáció, viszont Aram ezt ugyebár nem fogja fel...
Edward King
Diák - Pilluamuleto

Male Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Évfolyam : Második
Kor : 26

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Kedd Okt. 20 2009, 22:04

* Edward a szobájában fel-alá jár kell, nem tud magával mit kezdeni, valahogy nem bírja elviselni, hogy mindenki úgy játszadozik vele, mint valami bábúval. Na meg persze Kamilla is itt van... Mikor ehhez a névhez jut, hogy "Kamilla" legszívesebben már most felkeresné. De azért mégse törhet rá valakire, aki nyilván már alszik. Most még a nővérére se akar rátörni, mert még biztos mindig benne van az eset az üvegházban történtekről. Nincs mit tenni, friss levegőhöz kell jutni. Talán itt jobban tud gondolkozni, talán nem. Egy próbát megér, bár kitudja, kivel akad össze. Az biztos, hogy kivel nem akar és az a szeretett nővére meg Kamilla. Bizony ez lehet, kissé meglep mindenkit, hogy miért is ne akarna Cassandrával találkozni. Hát ez könnyű, hisz aki hallotta az üvegházas rongálásról, az értheti. Mindenesetre nem tud meglenni a fenekén, hát egy gyors mozdulattal az ajtónál terem. Megfogja a kilincset, bár nem nyitotta még ki az ajtót. Talán nem is fog kilépni rajta, talán igen. Az a biztos, hogy az agya folyamatosan kattog és nem tud mit csinálni. Talán nem is akar. Hihetetlen, látszik rajta, hogy nagyon elbizonytalanodott. Csak egy kicsit kéne a kilincsre rátehénkednie és máris kinyílna és akkor már nincs visszaút. De ez nagyon nehezen akar megtörténni. Pár perces elmélkedés után arra jut, hogy tényleg ki kell innen szabadulnia, mert ez már így nem állapot. Valakivel kell beszélnie, de nem akar pszichológushoz menni, mert eleget volt ott mikor még kis srác volt. Ezt a részt jobban szereti homályban hagyni, mert tuti jönnének a kérdések, amikre utál válaszolni. Kint a csöndes folyosón csak egy kattanás lehetett hallani... Ez volt az a kattanás, amire talán Edward várt a legjobban. Kinyílt az ajtó és egy vörös hajú fiú lépett ki rajta. Azért a biztonság kedvéért elsőnek a fejét dugta ki és mivel látta, hogy senki sincs a folyosón, tehát "tiszta a levegő", neki indult egyenesen le a klubhelyiségbe. Még mindig vissza lehetne fordulni, hogy megeméssze a magány, a fájdalom és minden más, de valahogy nem tudja most ezt megtenni, mivel egy kis hang folyamatosan beszél hozzá. Megőrült volna? Ki tudja, mindenesetre az a kis hang nem hagyja abba, folyamatosan mondja csak mondja és mondja... Soha nem lesz vége, egyszerűen kezd megőrülni, ha nem lehet újra önmaga. Ezt eggyel lehetne elérni, méghozzá azzal, hogy elmegy innen. El, nagyon messzire és vissza se nézni. Talán ez lenne a legkönnyebb, de mivel indoka nincs, ezért eléggé fura lehet más számára, hogy csak így lelép. Főként a nővérének... Nem akarja megint megbántani, de már ha egyszer sikerült, ki tudja lehet most is megint összejönne neki. Ez amitől retteg folyamatosan hallja. Hallja a szobában és már kín szenvedés bent lenni, olyan hely kell ahol nem hallja, mert akkor legalább kicsit csönd venné körül és tudna valamit kezdeni magával.
A klubhelyiségbe kiérve szintúgy nem találkozik senkivel, bár most ennek kifejezetten örül. De a hang követi, egyszerűen ott van a fejében és nem hagyja nyugodni. Már annyira elege van belőle, hogy nyíltan ki is mondja és nem érdekli, ha bárki is meghallja. *
- Hagyd abba!!!! Hagyj békéééééén!!! ÁÁÁÁ
* Kiabálja, a terem csak tőle hangos, végül elkezd futni ki az ajtón, le a lépcsőn. Egészen a szökőkútig fut, ahol letérdel és a hideg vízbe belemártja a kezét, majd a fejét is beledugja. Mikor feleszmél, hogy nem bírja sokáig a víz alatt, újra a felszínre jön és levegő után kapkod. Tiszta víz a feje és a felső teste, de még mindig nem tudja elfelejteni azt a hangot, ami most már üvöltve szól hozzá. Arcát a tenyerébe meríti, majd elkezd dühösen ordítani. *
- MONDTAM, HOGY HAGYJ BÉKÉÉÉÉN!!! Hagyj békén...
* Az utolsó mondat már nyugodt hangnembe mondta, bár még mindig ideges volt. A pulcsija ujjába beletörülte az arcát és vizes fejjel nézett fel az égre. *
- Bárcsak minden máshogy lenne...
* Sopánkodik, majd végül leül a szökőkút szélére és az arcát ismét a tenyerébe fúrja. *
Bitta Gewinn
Diák - Pilluamuleto

Female Nyilas Jelige : Ifjú, balhés féltünde
Kor : 44

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Kedd Okt. 20 2009, 22:22

Bittus kissé szomorkásan baktat ki az udvarra, hogy kis friss levegőt szívjon, ami most igazán jót tenne a gondolatainak, úgyanis rengeteg érzés kavarog benne. Különösen most, hogy a Signumus vezetőség gyökerestül megváltozott. Először Arwen ment el, majd Cassandra professzornő, és végül Bittus is lemondott. Nos, neki nehezére esett a váltás, így jobbnak látta, ha a friss tagokra hagyja a dolgot, új karvezetőre, új karvezetőhelyettesre, új prefektusra. Nos bár a lánynak ez a tény igencsak fájó, de bele kell törődnie. Egyedül az a tény fog hiányozni neki, hogyha Susannával bajba keverednek, esetleg lefokozzák. Talán sokminden mást nem is hiányol a prefektusi létből, tekintettel arra, hogy már nem Arwen a prefektustársa. Arwen volt az első, aki igazán képes volt talán Bittus furcsaságát elviselni, erre pont ő megy el. Akit már szinte nővéreként szeretett a lány? Miért nem máshogy alakult? Isten tudja! De ez így történt meg, nem lehet mit tenni. Így inkább beletörődik és kibaktat a szökőkúthoz. Szép, lassú, ütemes lépésekkel szeli a távolságot. Már az utolsó lépcsőfokról lép le, ezzel elhagyva az épületet mindenféle szempontból, majd elindul egyenest a kúthoz. Csendes nyugodt éjszaka van. Az első olyan éjszaka, amikor megbüntethetnék őt a kint való járkálásért, tekintettel arra, hogy mostmár nem nagyon szabadna neki, de nem zavarja. Lassan olyan közel ér a szökőkúthoz, hogy hallja a víz csobogását, és látja ahogy a holdfény megsüti a vizet. Valami csodálatos. De ezt a csodát valami más megszakítja. Egy alak. Egy emberi alak. Óvatosan odasettenkedik hozzá, és jobban szemügyre veszi, hogy kicsoda is az, mikor ordibálást hall a fiú felől. Éppenhogy felismeri, hogy Cassandra öcsikéje, Edward az, mikor a hangok felé csapnak. Óvatosan, lassan közeledni kezd a fiú felé, és megfogja annak a vállát, miözben megszólal.
-Minden rendben?
Hangja csengőként hat, ahogy megszólal, de lehet benne hallani az óvatosságot, és az aggodalmat is. De mielött bárki félreértené, nem azért aggódik, mert bármi érzés fűzi a fiúhoz, hanem mert nem normális, hogy valaki ennyire ki legyen bukva. Ráadásul a fiú a kartársa. Illendő megvígasztalnia őt, nem pedik odébbállni, és kinevetni őt. És mivelhogy szorult a lányba illem, ezért kedvesen szól.
-Ki hagyjon békén? Mi lenne bárcsak máshogy?
Kérdi érdeklödő hangnemben a lány, amint leül a szökőkút szélére Edward mellé.
-Nyugi, Bitta vagyok, nekem elmondhatod. Apropó, ha nem emlékeznél rám, velem gyűjtöttél bogyót, amikor én voltam büntetőmunkán...
Hangja továbbra is halk, csendes, nyugtató. Mint mindig. Ez nála alap beállítottság.
Edward King
Diák - Pilluamuleto

Male Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Kor : 26

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Kedd Okt. 20 2009, 22:51

* Már kezdene lenyugodni, de még mindig azt a furcsa és idegesítő hangot hallja mindenhol. Viszi a fa, a víz és még a csillagok is. Mintha egyik adná a másiknak az információt. Körül van véve, talán rosszabb idekint, mint bent. Ott legalább a sötétített szoba menedékként szolgált, és itt minden hirtelen megváltozott. Szinte már sírni lenne kedve, azért mert nem hagyják nyugton. De mivel sírni nem fog, így hát eléggé ideges és kezd bekattanni. Valahogy nem olyan, mint régen. Kapkodja a levegőket, de nem azért, mert szívbajos lenne, hanem egyre gyorsabban ver a szíve és hergeli magát... Jobban szólva az a a kis hang hergeli, ami nem hagyja nyugton. Egyszer csak egy hirtelen érintést érez a vállán, amitől egyből felpattan és ki kelve magából üvöltözik. *
- NEEEEEEEEEE, ELEGEM VAN, MIÉRT????
* Talán megrémíti a lányt, talán nem. Mondjuk ez mindenkinek ijesztő lehet, hogy csak magában ordibál, egy maga... És talán senki se tudja, hogy miért, mi történt ezt amúgy se fogja elmondani, nincs abban az állapotban. *
- KI VAGYOK??? ÚJRA AZ AKAROK LENNI, MINT AKI EDDIG...
* Kezd teljesen elborulni az agya, már nincs mit tenni, bár még ilyen állapotban sem ütne meg egy lányt, bár ki tudja. Még soha nem volt ilyen, most valami megváltozott, egy apró fordulat az életében, amit nem várt, és most úgy viselkedik, mint aki bedrogozott. Ezt talán könnyebb lenne így elfogadni, de mégsem ez van a háttérben. Nem nyúlt droghoz, sőt még nem is szívott. Egyszerűen, bekattant, valami ami kell az már nincs...
A bemutatkozásra, megfordul, hogy lássa Bittát. Vérben forgó szemekkel és sötét arccal néz végig a lányon, majd összerogyva, a fejét fogva esett le a földre. Így kezdett el megint kiabálni. *
- HAGYD ABBAAAAAA!!!
* Senki se értheti, mi lett a fiúval, talán még a nővére se tudna rajta segíteni, ez most teljesen más. A hang, ami megőrjíti folyamatosan beszél hozzá és nem akarja abba hagyni. Ez talán egy betegség, talán nem, de ki tudja. Edward minél előbb elakarja felejteni, hogy mi is történt és újra önmaga akar lenni. Talán ez a fordulat, ami segítheti visszanyerni valódi énjét. Haját tépkedve emeli fel a fejét, még mindig vérben forog a szeme, fogait villogtatva, mint valami "támadni akaró kutya". Most ha igazán meg lehet rémülni az most ez a jelenet, hisz a fiú bármikor támadhat. Mint egy megveszett kutya, akit épp felbosszantottak. *
- Szólok Cassandrának, úgyis ő a karvezető, majd lesz neked ne mulass.
* Hörgő hanggal, idegesen szólt a lányhoz újra, majd felállva a földről nézett végig a csillagokon. Most jött el az a pont, hogy kijelenthetjük, hogy Edward nem beszámítható, bár ezt eddig is észre lehetett venni, hisz egy viszonylag csöndes srác elkezd kiabálni és dühöngeni. Bár ő még nem tudja, hogy nővére már nem a karvezető, de bárkinek a torkának ugrana, ha valami rosszat állítanak Cassandráról. Kissé félelmetes, főleg így este, de talán ha szerencséje van, annyira kilát a "fekete ködből", hogy nem bántja Bittát. De ez nincs garantálva, a pálcáját, direkt elzárta, hogy ne tudjon senkiben se kárt tenni, legfőképpen saját magában. Most újra a szörnyű tettére gondol, mikor rongálta az üvegházat. Talán azt a kis hangot ehhez lehet kötni, talán nem. Csupa rejtély a fiú, valami nincs rendben vele. Nem ilyen volt mikor idekerült... Most mutatja ki igazán a foga fehérét.
Dühöng, persze, hogy dühöng. Össze van zavarva, fogalmam sincs, hogy mit csináljon, és mikor pár napja Cassandra lakosztálya előtt megtorpant, azóta valami nem stimmel vele. A hang akkor kezdődtek. Folyamatosan csak egyet hallani, amit nem akar elfogadni, talán így van, talán nem: "A te hibád. Miért nem csináltad jobban? Miért kell mindent elszúrnod? Csak is a te hibád, te tehetsz róla, CSAK TE!!!". Majd egyszer csak újra elkezd kiabálni, de ne a lánynak szánja, hanem már annak a kis hangnak. *
- MEGMONDTAM, HOGY HAGYD ABBA!!! TE ÁTKOZOTT, NEM AZ ÉN HIBÁM, NEEEEM!!! NEM LEHET!
* Dühöng, feszeng, stresszel és hergeli magát. Talán ezek a legjobb szavak most a fiúra, hogy mit is csinál. Bán mindent, amit elkövetett, és talán azt bánja a legjobban, hogy megszületett, hisz az apja mindig is a "kedvencét" szerette a legjobban, aki Cassandra volt. Edward csak a bajt tudta csinálni, és talán ezért is lett olyan, ami most. *
- Meg kellett volna fulladnom, de miért nem??? Miért mentett ki, MIÉÉÉÉRT???
* Magától kérdezi ezeket, bár tudja, hogy az a válasz, hogy a szeretet miatt. Bizony Cassandra bár most nem igazán mutatja ki, de szereti az öccsét és azért mentette meg. De ezt Edward nem tudja most felemészteni, muszáj neki valami okot találnia arra, hogy miért lett ilyen. Erre valószínűleg soha nem fog választ kapni, mindenesetre most eléggé feldúlt állapotban áll Bitta előtt és támadni készül. *

//FAGY//
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto

Female Hozzászólások : 907

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szomb. Okt. 24 2009, 15:01

//Aram Avadakian//

Nem, nem kell magyarázkodni, az csak olaj lenne a tűzre. Én egy nagyon naív lány vagyok, vagy csak ezt akarom mutatni mások felé, de ha valaki meg akar győzni valamiről lehet, hogy épp az ellenkezőjét éri el. Ha most Aram belekezd egy elnyújtott, zavarát lelpező szövegbe, talán méginkább elbizonytalanit engem. Azzal viszont, hogy érzései felszínre kerülnek, legyen az akár egy negatív benyomást keltő is, közelebb érezném magamhoz a fiút, ahogy mindenkivel így éreznék. Mert hát miféle barátság az, ahol csak az egyik fél mutatja ki pozitív és negatív jellemvonásait. Jó-jó...lehet, hogy Aram csak olyan felszíni barátságot akar, amivel kitöltheti az itt eltltendő időt, de ezt ugyebár én nem tudhatom, csak usernek jut ilyesmi eszébe.
- Igazán megköszönném, ha nem a képességeimről folyna a csevely.
Próbálok diplomatikus lenni, bár elég keés sikerrel lehet ezt megtenni, ha az ember lánya egy "galócához" hasolatos. Bár még mindig jobb, mintha színészkedésbe kezdenék. De ugyebár ezt sem tudom....ahogy azt sem, hogy miért fordult el tőlem a fiú, ez a gyanakásomat talán még jobban felerősíti, de a felé visz el, hogy talán megbántottam valamivel. Vagy ő is zavarban van, hisz nem is sejtem, hogy ő nem igazán tudja felfogni érzelmileg a romantikus pillanatokat.
....hogy mennyi mindent nem tudok én. De tudok is azért valamit. Azt, hogy ez a fiú kedves akar lenni hozzám, akkor is, ha ez az ismerkedés kicsit zötyögősen megy.
Visszanéz rám, csillognak azok a éjfekete szemek, s ráadásul a természet hagjait emlegeti nekem, ami már önmagában is elég ahhoz, hogy én, aki romantikus alkat vagyok kellemesen érezzem magam, de az, hogy pillantása rám szegeződik, s érdeklődést vélek benne felfedezni (ha nincs is ott) méginkább a melankóliára ösztönöz. Beleveszek abba a sötét szempárba, s nehezen tudok tőle elszakadni.
~Csak ne lennél ilyen fiatal.~
Na igen, ez a fejemben kolotáló mondat egyre csak arra ösztönöz, hogy elkapjam tekintetemet az övétől, de nem megy. Megbabonázott ez a szempár? Olyan ismerősen hatnak rám, mintha már lett volna alkalmam belemerülni csillogásukba. Hosszú percek után eröltetem meg magam, hogy elvonjam róla szugerálásomat, adok az arcára egy gyors puszit, majd kicsit zavartan szólalok meg.
- Azt hiszem fel kellene mennünk a kastélyba. Nem gondolod?
Aram Avadakian
Diák - Pilluamuleto

Male Szűz Jelige : Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Vas. Okt. 25 2009, 17:39

//Krisztyne Blackcat//

*Aramban egyre inkább nő a gyanú, hogy valamit megint elrontott.
De mit? Hiszen minden cselekvése alá volt támasztva azzal, amit az imént válaszolt. Akár egy rendező a színész színpadi mozgásában, Aram sem hagyott elvarratlan szálakat a mozdulatok és reagálások között. Mindegyik igazolva volt azzal, ahogyan válaszolt a lánynak.
Nem, ebben hiba nem lehet. De Kriszty valamiért, mintha megmerevedett volna. Semmi reakció, csak néz, és néz, és néz... *
~Mi lehet a baj? Mi ez a csönd?~
*Ezt a gondolatbeli kérdés-sorozatot teszi fel immár vagy tucatszorra magának Aram, miközben ő is néz a lány szemeibe. Szemei csillogását a lány akár félre is értelmezheti, de valójában az az érdeklődés, ami tükröződni látszik a fiú szemeiben, kizárólag azért van, mert nyilvánvalóvá vált számára, hogy csak úgy tudja megérteni ezt az egészet, ha közben figyeli a lány minden mozdulatát, szemvillanását.

Szegény Aram. Hiába, az ilyen intuitív dolgokat, mint a romantika vagy a szerelem, nem lehet megtanulni könyvekből, ha az ember nem rendelkezik már eleve ezeknek az érzéseknek a csirájával. Mint ahogyan az ember nem érzékeli a közelgő földmozgást, mert nem rendelkezik azokkal a fiziológiai, biológiai eszközökkel, mint a patkányok, úgy ez a fiú sem veszi észre azt, hogy ez a „szép lány” most miért is viselkedik így.
Ezért akkora nagy a megdöbbenés, amikor az hirtelen megpuszilja őt. Aram magabiztos maszkja egyik pillanatról a másikra hull le, és helyette most egy meglehetősen zavart fiú néz vissza Krisztyne-re. Most, hogy rájött, mennyire félreértette a lány viselkedését, arra is rájön, hogy az a fajta döbbenet, amit a lánynak mutat teljesen őszinte. Nem vörösödik el és nem is néz félre, mint ahogyan „normál” emberek, hanem továbbra is ugyanazzal a már-már vizslató szemekkel néz a mellette ülőre, csak most már nem csillog a szeme, hanem lassan zárkózottá válik.*

- Talán igazad van. Elég későre jár.

*Egy pár másodpercig még néz a lány zavart szemeibe, ugyanazzal a komor, zárkózott tekintettel, amibe talán egy kis csalódottság is vegyül, majd feláll, és kinyújtja kezeit, hogy segítsen Krisztynek felállni. Többé nem törődik azzal, hogy mit gondolhat róla, ugyanis minden abbéli igyekezete, hogy egy normális fiatalember benyomását keltse, szertefoszlott az imént. Csalódott, mert az imént kiderült, hogy nem képes megküzdeni már az első komolyabb akadállyal sem, ami érte ebben az iskolában.
Ahogy ez a gondolat végigfut az agyán, egy kicsit el is szomorodik belül. Nehéz évek várnak így rá az iskolában...*
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax

Male Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Kor : 23

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szomb. Dec. 05 2009, 16:15

*Erre sem járt még...Pedig milyen jókat lehetne itt aludni! Kár, hogy meglehetősen keresett hely lehet, nem mint a raktárterem, még oda sem költözhetett be…Egyetlen, nagy hátránya ennek az iskolának, hogy nincs az embernek magánszférája. Kénytelen bolyongni, vagy elveszni valahol, ha egyedül akar lenni, nem pedig a szobatársaival. Márpedig velük sosem akar lenni, s akkor marad a kényelmetlen, megerőltető járkálással egybekötött magányos bolyongás, mint most. El is fáradt, biztosan nehéz az a hosszú, Mátrixos bőrkabát rajta, amit most le is vet, van amiben nem lehet rendesen pihenni. Lecsapja valahová a kút mellé, teljesen mindegy, úgysem lesz baja, attól, ha levágja az ember, ő maga pedig sóhajtva leül a kút szélére. Most, hogy egyedül van, semmi dölyfös önmagát atyaúristennek képzelés nem játszik sápadt, kisfiús arcán, sőt még az árnyéka is hiányzik minden undok közönynek, ami rendszerint jellemezni szokta. Önmagával nem lehet utálatos az ember, legalább saját magát szeresse valaki… S ilyenkor nem is kell semmit játszania. Kissé hátradől, de csak annyira, hogy ne zuhanjon kellemetlen helyekre, hiszen ha víz érné az meglehetősen kellemetlen lenne… Utálja a vizet, főleg vizesnek lenni rühell, főleg mert így télen egy kiadós megfázással társulna a dolog. Csoda egyébként, hogy még nem kapott tüdőgyulladást, amikor vékony vászoncipőben mászkál a hóban… Az viszont tuti ártana neki, ha vizes lenne… Gyújthatna tüzet… Viszont azt a sövénykertben akar… Ha szociális lenne elmehetne szalonnát sütni valakivel a sövénykertbe, micsoda poén lenne…levadászni valamit, aztán megsütni. Ilyenkor úgy tesz, mintha nem borítaná ki egy védtelen mókuscsalád kiirtása, s nyugodt szívvel való komótos elfogyasztása, pedig a véletlenül lelőtt kölyköt is borzasztóan sajnálta. Megerőltető ez az iskolai élet, fontolóra kellene vennie, hogy kiköltözik valamelyik nem túl forgalmas folyosóra, vagy petíciót írat alá diáktársaival, nekik is sokkal jobb lenne, ha közöttük élne, s aztán beadná az igazgatóhoz, aki rögtön elrendelné a különszobát Edward Lyons Ibn védenek, mintha csak tanár lenne, sőt bűbájjal lenne védett, ami azt jelentené, nem lehet zavarni, esetleg kis névtáblája is lenne, amin a démonfi szó szerepelne, hagy menjen el a többiek kedve tőle teljesen. Laposakat pislogva figyeli a vizet, s tartja szemmel féltett Neo kabátját, bármelyik pillanatban kironthat egy elmebeteg orgyilkos valamelyik nem létező bokorból, közölheti, hogy a Mátrix sztárja szeretne lenni és elveheti Tayler ajándékát. Tudja, hogy ha így folytatja, kisvártatva beleaszik saját gondolataiba, s hogy talán nem kellene a kút szélén ülve várnia az öntudatlanságot, mert még egészen véletlenül belecsobban, s akkor kénytelen lesz felébredni. Most már tudja mi hiányzik neki… Egy kis kaja, meg valami meleg takaró. Talán éppen erről álmodik…*
Begonia B. Bones
Diák - Pugnax

Female Kos Jelige : Harisnyás Pippi

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szomb. Dec. 05 2009, 17:19

Valahogy sosem szerettem futkározni és sportolni. Az valahogy nem én lennék. Engem inkább az vonz, hogy az eszünkkel hogy lehet megoldani a dolgokat. Azonban most még a begyűjtő varázsige sem segít.

Reggel úgy voltam vele, hogy ideje gyakorolni a lebegtető bűbájt. Ismétlés a tudás atyja… Talán a hógolyókat találtam legmegfelelőbbeknek, talán azt, hogy most abbamaradt a hóesés és egy kicsit levegőzni akartam. Már nem igazán tudom, csupán magamra kanyarítottam a sálamat-sapkámat, szürke kabátomat és már mentem is parkba. Kesztyűs kezeimmel gyúrtam néhány hógolyót. Most ott sorakoznak katonás rendben a maroknyi labdák, egymástól ugyanakkora távolságban.

Pálcámat valahonnan a hátsó zsebemből kerítem elő. Nem is tudom, miért oda tettem, hiszen volt már rá példa, hogy fellöktek, elestem és csak annyit hallottam: ROPP-RECCS. Szerencsére a mostani pálcám fitt és tökéletes kondiban van. Nagyon fontos, hogy a varázslóeszközök jó minőségűek legyenek, különben a végén még rosszul sül el valami. Bár így is megvan rá az esély… ahogy most is történik.

Suhintok egyet a pálcával – pont ahogy tanultam – azonban a varázsigét nem tudom teljesen kiejteni, mert egy hatalmasat tüsszentek. A szemüvegem is félrecsúszik, amit sietve megigazítok.

- Te jó ég… - motyogom, ahogy felemelkednek a hógolyók és önálló életre kelve elkezdenek suhanni az egyik irányba. Nem is gondolkozok tovább, megindulok utánuk. Sokszor meg-megcsúszik a csizmám talpa, de próbálok nem törődni vele. Csaknetaláljonelsenkit! Csaknetaláljonelsenkit! Csaknetaláljonelsenkit! Magamban elmondok egy gyors imát, hogy ne zakózzak nagyot, ha netán elesnék.

A szökőkutat pillantom meg, melynél magányos farkasként ücsörög egy srác. Kabát nélkül. Hogy nem fagy meg? Én néha ebben a vastag, pufók kabátban is didergek. Most csak azért nem vacogom halálra magam, mert futok. Azt azonban érzem így is, hogy a torkomnak nem tesz jót a hideg levegő kapkodása.

Megáll bennem az ütő, ahogy ráeszmélek: a hógolyók a srácot célozták meg. Méghozzá egy nagyon ismerős srácot. Évfolyamtársak vagyunk, és ha jól emlékszek, tipikusan az a bajkeverő fajta. Nekem meszeltek, ha nem bírom tisztázni magam. Aggódva nyújtom előre a kezem, már nem kell sok, hogy elérjem, legalább az egyiket.

- Vigyázz! – kiáltok oda az elég kómás fiúnak, bár szerintem teljesen feleslegesen. A szándék a fontos… hiszen úgysem bírok megállni, a talpam alatt a szorosan összetaposott hó borzasztóan csúszós. Így az év legnagyobb tarolása különdíjat Aeron Winterweldon kapja, gratulálunk!

A srácot sikeresen lelököm a szökőkútról, és vele együtt én is a hideg vízbe esek. Két jó dolog van. A hógolyók a kút márványos részébe csapódtak. Még most is ott vannak a nyomaik. Kettő, nem tört semmi. Még az én átkozott kis szemüvegem sem. Azonban a negatív élmények sora igen hosszas. Víz – ráadásul hideg víz - , fagyos levegő, átázott göncök, kezdődő hóesés és szélvihar.

- Van magyarázatom – félve pislogok áldozatomra, akinek lassan valószínűleg én leszek az áldozata. Szavaimat lassan ejtem ki, mintha ki akarnám élvezni az utolsó hangokat. Minden ingó és ingatlan vagyonom az iskolára hagyom, a vekkeremet és a pálcámat temessék el velem. Már ha megtalálják minden cafatomat. Remélem a Mennyországba kerülök…
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szomb. Dec. 05 2009, 18:43

*Pedig azt az iméntit ő egyáltalán nem gondolta komolyan. Éppen ezért, mikor kinyitja szemeit, éppencsak résnyire, s elátkozza a narkolepsziát, hisz sosem akkor alszik be, amikor ő szeretne, s meglátja a felé száguldó hógolyókat, valamint az azokat követő vörös hajú, szemüveges srácot, hirtelen elkezd hinni a gondolatok teremtő erejében. Bokorból előrontó őrült, aki rátámad. Csakhogy ez nem ilyen egyszerű… Lássuk csak, ha az egészet lassított jelentként kellene követnünk: Edward szemei elkerekednek, már akkor, amikor meglátja a golyókat. Elvégre, az emberre nem minden nap törnek rá agresszív hógolyók majdnem alvás, vagy szunikálási szándékok közben. Igen, már ezen kiakad. Ilyenkor mindig azt hiszi, hogy csak álmodik, ami nem csoda, mert egy narkolepsziás álmai meglehetősen élethűek tudnak lenni. Talán ezért és nem mazochizmusból csípja meg magát. Nincs viszont ideje töprengni rárontó golyók képtelenségén, berohan a képbe a vörös hajú, szemüveges, mint valami neoton família énekben. Csakhogy ez a srác nem táncol, hanem szalad, éppen felé, a golyókat üldözve. Ahá, akkor az ő golyói, így már csak fele akkora képtelenségnek hat ez az egész. Tervezi, hogy elhajol, gonosz mosolyra húzódó szájjal, hogy a fiú egyenesen a jeges vízbe fejeljen. Olyan, mintha cikeszeket hajkurászna, s ő biztatni szeretné, merő rosszindulatból persze, s a dolog elég mókás lenne, egy olyan megjegyzéssel, hogy „fuss Forest” De nincs rá ideje. Sem elhajolni, sem csúnyán reagálni, mert mire kinyitná a száját, vagy egyáltalán félrehúzódna belécsap a ménykű. Szó szerint letarolják, s zuhan, be a vízbe, be a szökőkútba, mivel egészen gyenge, Ed tényleg szinte élettelen zéró fizikummal rendelkező iskolarém, akinek csak a szája nagy (najó varázsolni tud) de tulajdonképpen védekezni nem, s mivel ő van alul, neki kevésbé kellemes. Először csak maga a jeges víz, ami szilánkokként fúródik testébe, aztán ugye a tüdejéből felszakadó rémült, meglepett kiáltás, mely így hangzik:*
-ÁÁÁÁÁ
*Aztán, hogy be lesz nyomva, vagy legalábbis, ha ráesik a fiú, s betarolja, akkor egészen biztosan a feje is víz alá kerül, nos az sem kellemes, ahogy ránehezedik, ő meg tiltakozik a nyomás meg a hideg fájdalma ellen, kapálózással vegyes vonaglással egybekötve, s végső elkeseredésében belekapaszkodik a fiúba, hogy rajta keresztül felhúzza magát, hogy ne fulladjon meg. Aeron viszont még mindig rajta fekhet, legalábbis, ha ő is kapálózik, meg a fiú alatt izeg-mozog, sőt belekapaszkodik, hogy a fejét azt ki tudja emelni a víz alól a levegővétel érdekében, akkor nem lehet róla olyan egyszerűen leszállni, attól függ a fiú milyen kitartó, mert ha görcsösen markolja a kabátját és próbál alóla valahogy kikerülni, akkor neki is erősen kell támaszkodnia. A feje persze vörös, esett már így srác alá, de legalább be volt szívva, így viszont nem tud hatékony öntudatlansággal védekezni a dolgok ellen. Minél gyorsabban le kell róla szállnia! Talán ezért is ordít rá a vártnál kicsit hevesebben.*
-Nem érdekel, szállj le rólam! *Bár ez nem sikerül olyan elegánsra, mint amilyen elegánsan ő ordítani tud, ebben most tökéletesen tükröződik egy fuldokló riadalma, aki egyáltalán nem szeretne beindulni attól, hogy rázuhannak, az a másiknak is eléggé kellemetlen lenne, s a látszat ellenére, még ez is zavarná. Így hát marad a rémült, elkeseredett küzdelem a kiszabadulásáért, amibe most már panaszos vacogásokkal teli nyögések keverednek.*
-Elszabadultak a golyóid és hősiesen utánuk vetetted magad a halálba, mi? *nyögi, hogy elterelje gondolatait a tulajdonképpeni testi közelségről, meg hogy szétfagy, vagy hogy a fiú lehetelte lehetne az egyetlen ami felmelegítené, s hogy önkénytelenül is közelebb kapaszkodik hozzá, mert az hiszi a vastag kabátja legalább igyekszik melegelegebb lenni, mint a helyzet, borzongatós többi része. Egyszerre fázik, most rohadtul, s egyszerre érzi, hogy úgy elönti a forróság, mint a púpos tevét a Szaharában, ha ez a fiú nem ugrik most le róla, de rögtön.*
-Kérlek, szállj le rólam, összenyomsz, meghalok és esküszöm szellemként visszatérek a túlvilágból kísérteni, még a már nem létező hógolyóid sem ússzák meg szárazon. *Kapaszkodik a fiúba, szegény Aeron rendesen megszívta a kis akaszkodó csókával, de hát a nem meg fulladásáért küzd, ilyen haláltmegvető bátorsággal.*
Begonia B. Bones
Diák - Pugnax

Female Kos Jelige : Harisnyás Pippi

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szomb. Dec. 05 2009, 19:47

A mugliknak van egy csomó hasznos dolguk. Ez az… elektromosság, vagy mi a szösz az egyik pozitív példája. Ugyanis fel lehet használni egy olyan szerkezetnél, ami több képet rögzít egymás után. Ha jól emlékszek, videokamerának hívják. Nagyon érdekes találmány, ha tehetném, megnéznék egyet. Azonban ha most valakinél lenne ilyen, és használná is, hát nem állnék jót magamért. Fejemben csak párszázszor tudom lepörgetni azt a jelenetet, hogy futok és letarolom a srácot. Ez annyira… kínos és zavarba ejtő. Még lányhoz sem kerültem ilyen közel, nemhogy egy fiúhoz.

Nem igazán vagyok olyan ember, aki a test apró-cseprő rezdüléseiből képes kiolvasni az igazságot. Az azonban nekem is szemet szúr, hogy nem csak engem érint ilyen furcsán a dolog. Szemüvegem, igaz, egy kicsit félrecsúszott, de semmi baja (strapabíró a drágám). Annyit talán hozzátennék, hogy az esés közben erős piros színt vesz fel. Mondtam már, hogy ez egy nagyon idegesítő szokása?

Reflexszerűen kapaszkodok az első kezembe kerülő dologba, ami nem más, mint a srác vékony pulcsija. Egyensúlyérzékem cserben hagy (nem mintha túl sokkal büszkélkedhetnék) és én is beledőlök a jeges vízbe. A ruháim borzasztóan nehezek lesznek, ahogy keresem a kiutat ebből a fagyos veremből. Nem nagyon voltam még hasonló helyzetben, csak majdnem. Két éve nyaralni mentünk Brightonba, és az egyik korlát csavarjai meglazultak, és ha a pincérlány nem kap el, akkor belezuhanok a tengerbe, ami egyébként csak három-négy méterrel hullámzott alattam.

A szökőkút téli vize azonban csak miattunk hullámzik. Ideje lenne már kikecmeregni innen, és így elég nehéz, hogy a srác nem hajlandó elengedni az én kabátomat. Szóval beleadok apait-anyait és legalább a kút oldalára megpróbálom kirántani magunkat. Talán az adrenalin hatása, hogy sikerül is. Továbbra is kapkodom a levegőt, zihálok, mint aki kilométereket futott. Még magamnak sem vallanám be, hogy ez amiatt van, mert ilyen közelről érzem a srác leheletét.

- I… Igen. – végre egy kicsit távolabb kerülünk egymástól, és nem csak pár centi választja el az arcunkat. Annyira a hirtelen jött helyzet hatása alatt vagyok, hogy szerencsétlenül dadogok. A belém maró hideg ellen azonban már muszáj valamit tennem. Sapkámat, kesztyűimet és gyakorlatilag minden olyan cuccom, amit gyorsan magamra kaptam a hideg ellen, kénytelen vagyok levetni. Így kábé egy szál pólóban, nadrágban, csizmában és szemüvegben ácsorgok.

- Gyere, siessünk be! – nyújtom neki a kezem, hogy kirántsam a kútból. Remélhetőleg elfogadja a segítséget, bár amilyen szerencsés vagyok, tuti nem fogja. A szándék a fontos… Egyébként is, már úgy megfáztunk mindketten, hogy két-három hétig nyomhatnánk az ágyat. Persze… külön-külön. Miért is jutnak ilyen baromságok az eszembe? Te jó ég, Lucifer maga mellé állított néhány férfit is!
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Vas. Dec. 06 2009, 14:03

*Hörrenve kapaszkodik az utolsó mentsvárba, vagy úszógumiba, szegény Aeronba, akinek úgy látszik pirossá vált szemüvege ellenére, van annyi lélekjelenléte, hogy a medence, vagyis szökőkút szélére küzdje őket. A szemüvegre nem tesz megjegyzést, különben sem hiszi, hogy meg tudna szólani, fokozatosan kékülő szája annyira remeg. Felér ez egy poszttraumás sokkal, vagy valami olyasmi élménnyel, mint amikor a Titanic elsüllyedt. Biztosan így érezték magukat, amikor a vízbe pottyantak. Mondjuk a ténytől, hogy azok ott a hajón meghaltak nem tölti el jó érzés, bár ők csak nem fognak kipurcanni, az is igaz, hogy most azt érzi kettéreped a hidegtől az összes belső szerve, életében nem fázott még ennyire....s érzi,hogy még arra sincs elég energiája, hogy rendesen leszidja Aeront, akinek az arca egyre távolodik, szerencsére, ugyanakkor őszinte bosszankodására, mert amíg közelebb volt hozzá valami fűtötte. Belemarkol hajába, vagyis markolna, de azt kell észlelnie, hogy ujjai makacs görcsbe merevedtek, pedig ez a mozdulat éppen olyan lett volna, mint azoké az embereké, akik nagyon nem akarnak bizonyos dologra gondolni. Meredten nézi, ahogy a fiú vetkőzni kezd, reszkető fejét inkább leszegi, szinte azt várja tincsei mikor fagynak meg. Mire újra felpillant, hallat egy megkönnyebbült sóhajt, a fiú csak azt a puffasztott rizses kabátot rángatta le magáról, semmi olyasmit, amit neki kínos lenne végignézni. Ez biztos azért van, mert hideg lefagyasztja az agysejtjeit...csak akkor jut az ember eszbe ilyesmi, ha teljesen maga alatt van, ezért a vártnál kicsit hevesebben kapja el Aeron kezét, úgyis tudja, hogy nem tudna kiszállni onnan segítség nélkül. Vagy csak azt akarja tudni? Van benne valami, mert egyébként mozdulni sem bírna, de így mintha elhalt idegvédőzései ujjaiban kissé életre kelnének, s ő gépiesen, mint egy Terminátor kiszáll a szökőkútból.*
-Kere...keresnünk kell egy kandallót...*Vacogja, figyeli, ahogy remeg a keze a srácéban.*
~Úristen!~
-Van a Pupupugnaxos vaa...vaaagy? *Össze-összekoccannak fogai, ahogy merev lábait erőszakkal próbálja előre mozdítani. Fájnak, pedig még nincsenek is kint.*
-Deh...basszus, ahhoz ki kell mennünk előbb a hóba...*Engedi el hirtelen a fiú kezét, hogy vibráló tagokkal, tényleg borzasztóan remegve lehajított kabátja után nyúljon. Ez az egyetlen száraz dolog a környéken és itt egyszerűen nem tudnak tüzet gyújtani, ezzel sajnos szembesülnie kell. Fájó szorításba merevedett ujjai a kabát szélére kulcsolja, majd visszaremeg a másikhoz.*
-Meg...megfogunk fagyni. *Prüszköli, de nem lát más lehetőséget, el kell tehát fogadnia a másik javaslatát. A kabátot igyekszik normális mozdulatokkal magukra teríteni, fura, hogy nem olyan szemét, hogy az egészbe csak egyedül bújjon bele, és Aeronnak is hagy az életmentő szövetből egy kis részt, vagy talán nagyobbat is, mint magának, hiszen a srác valószínűleg nagyobb is... Hacsak nem néz ki 14 évesnek, mint ő. Ed ellesz majd a szélén, egészen belekucorodik, miközben válla a másikét súrolja. Pedig ő is nagyon hideg...mégis jobb ez így, mint egyedül... Már megint ökörségekre gondol! Ha nincs ez a piros szemüveges, bele sem esik a vízbe! Ő tehet róla és majd neki is ugrik....majd, egyszer, ha nem lesz ilyen borzasztó helyzetben. Utál fázni...utálja azt, hogy a sráchoz dőlve jobb lenne neki...próbál nem nagyon hozzáérni és nagy levegőt venni, bár minden egyes lélegzetvételnél halálhörgést produkál a tüdeje.*
-Francba...*nyögi kissé megkínzott hangon.*
-Nagyon siessünk...*Részéről futna...reméli Aeron sem akar sétafikálni a hóban...Pedig hogy utál futni...sőt allergiás a megerőltetésre. Persze, ezt a másiknak nem mondja, hagy higgye, hogy egészen jól bírja a hideget...*

Weeko Abooksigun
Diák - Extremus

Female Kos Jelige : Ázott kiscica

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szer. Dec. 09 2009, 23:34

- Aki nem lép egyszerre, nem kap rétest estére! Pedig a rétes nagyon jó, mindenkinek az valóóóóóó!
Dudolássza a lány, miközben a szökőkútnál játszadozik vígan. Szélesen elmosolyodva táncikál a maga kis belső dallamára, ide-oda lépkedve. Ahogy táncol, úgy ugrik fel kecsesen fel a kút szélére.
Ügyeskedve lépdel, egyik lábat a másik elé nevetgélve. Kezeit széttárja, ahogy egyensúlyozik, bár nem túlságosan nagy megerőltetés ez neki, hiszen ez az érzéke pontosan olyan jól működik, mint a macskáknak.
Weeko a tökéletes kisgyerek lehetne egy szülő számára, leszámítva vérszerzet kilétét. Elvégre tökéletesen el tud játszani egyedül is, teljesen lefoglalja magát, érdeklődő a külvilág felé és nagyon szívesen, nagyon sokat tanul. Ráadásul nem mindig szükséges őt tanítani, magától is ügyesen felfedezi a világot. Éppen ezért van most kint ugyanúgy.
Persze már eléggé sötétedik, köszönhetően, hogy most tél van, de nem nagyon érdekli. Sőt, a cicus mindig éjszakánként a legelevenebb, az már más kérdés, hogy a délelőttöket meg szereti átdurmolni. Talán éppen ezért van az, hogy a legtöbb óráról lemarad, hiszen olyankor éppen legédesebb álmaiba van zuhanva, a kics, de forró szobájában. Most is voltaképpen nemrég kelt fel, mindössze egy-másfél órája volt neki reggel. Nos igen... ami még jellemző rá, hogy dupla annyi alvásra van szüksége, mint egy normális embernek.
Nevetve, kuncorászva játszadozik a kút szélén, ahogy dudolássza tovább a dalocskát.
- Aki nem lép egyszerre... nem kap rétest estére... pedig a rétes nagyon... jó... jóóóóóvvááááááááááá....
PLACSSSSSS
Nagy lendülettel és eséssel zuttyan bele a szökőkút vizébe, pontosan a hátsójára.
Pár perc csönd, meglepett pislogás, majd hirtelen kitör belőle a kacagás. Szélesen elmosolyodva egyenesedik fel, mintha mi sem történt volna. Persze, nem szereti a hideget, márpedig a víz nagyon hideg, de most játéknak fogja fel a dolgot. Majd legfeljebb megpróbál minél gyorsabban bemenni a jó meleg pihi-puhi óriási ágyába.
Megrázza magát amolyan kutyásan, majd hátracsapja hosszú, fekete hajtincseit.
Teljesen átázott a ruházata, pedig most igen sok ruhát vett fel. Amióta a téli időszakba léptünk, azóta a szokásos egy szál pulóvernél többet visel magán. Továbbra sem kedveli ezeket a kényelmetlen öltözeteket, de neki szüksége van a melegre. Ezért is látható egyre kevesebbet kint a szabadban.
Dideregve pillant körbe, aztán dünnyögi hümmögve.
- Lehet be kéne mennem? Gazdi nagyon fog aggódni értem.
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Csüt. Dec. 10 2009, 00:00

A hűvös pára földre cseppen: egy angyal jár az éji kertben... no, nem asszociálunk rögvest Luciferre és a Paradicsomkertre, a helyszín sokkal közelibb, mégis sokak számára megfoghatatlan. Úgy bizony, egy új tünemény - ha szabad így nevezni a lányt - tűnik fel a színen a maga különös kinézetével. Lehelete meglátszik a levegőben, és ugyan libabőrös a ruhája alatt, mégsem vacog. Igencsak hozzászokott az éghajlati szélsőségekhez, leginkább a nedves, vacak időhöz, elvégre, mégis britből van. A britek pedig két dolgot tudnak nagyon: teázni, és másfél másodperc alatt elővarázsolni egy kinyitott esernyőt.
Megtorpan, és feltartja maga elé a nagyobbfajta papirost. Halkan nyöszörög, mormol, miközben kutató tekintettel próbál valamit leolvasni. Hogy most képzeletbeli barátjaihoz, magához a papírhoz, vagy egyáltalán csak úgy magának beszél, az a rendkívül töprengő hangsúlyából leolvashatatlan.
- Balra... aztán egyenesen... a cseresznyefától jobbra... csipkebokor... - jobbra néz, balra néz. - Keresem a csipkebokrot-nem találom a csipkebokrot. - Visszafordul hirtelenrajzolt térképéhez. Pedig itt minden tisztán van, igen, itt minden könnyen követhető, a tintapacák és elmosódott vonalak rengetegében. Hiszen hányszor használt már ilyet, és most cserbenhagyja a tudása! Egy pillanatra elgondolkozik, hogy kószának lenni nem is lehet olyan rossz: elvégre, haza nem mehet, mert elvileg májusig látni se akarják. Csak az a baj, hogy télen nagyon hideg van ahhoz, hogy minden nap odakint aludjon...
- Szörcs, fogalmam sincs, innen merre. - magyaráz a kabátzsebéből hirtelen kibukkanó hörcsögnek. - Lehet, nem csak egyszer kellett volna meghallgatni a magyarázatát... hm... - egy laza mozdulattal fordít száznyolcvan fokot a lapon. - Hm... - Hümmög egyre többet tudóan, de váratlanul, flegmán vállat von, majd egy széles pályán zsebrevágja a firkáját. Mindegy is, majd hagyatkozik megtéveszthetetlen tündeérzékeire, azok el fogják vezetni a kívánt célhoz. Az. A tündeérzéke, meg a női megérzései. Aranypárost alkot ez a kettő.
Placcs.
Érdeklődve neszel fel a rágcsálóval egyetemben. Valamit mintha odaszólna neki, mindenesetre kisállata rögvest elbújik újfent a régies ruhájában.
- Ha megint anya az a tigrisekkel...
Lassan, mint egy ragadozó, puha léptekkel közelíti meg a szökőkutat, szinte észrevétlenül - nyílt terepen, élénkkék hajjal ez a mutatvány meglepően könnyen megy -, s mikor odaér, egyszerűen ráugrik Weekora.
- Ipiapacsegykettőháromkiestél!
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   

Szökőkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next