Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Smaragdzöld-tó - Kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 26 2009, 21:01

*Kinyújtja a karjait, és maga felé int párat az ujjaival, ezzel valami olyasmit tudatva a lánnyal, hogy kapaszkodjon meg benne. Persze eközben a lány szavait sem hagyja szavak nélkül.*
-Nos azt meg kell hagyni, hogy tényleg nincs sok víz azon a területeken. De szerintem Spanyolország nagyon szép hely. Nyári üdülések, emlékeztetnek rá... Bár a tenger mindenhol ugyan olyan...- *Megnyugtatóan mosolyog a lányra.*
-A lábadat vagy a csónak szélén támaszd meg, vagy a mólón. Közben tartalak, nem kell aggódnod.- *Bíztatástól gazdagon cseng a hangja, és a megfelelő pillanatban, majd kirántja a lányt az imbolygó csónakból. Nyelvére már jönne a következő kérdés, hogy a szüleivel mégis mi történt, de aztán meggondolja magát, mivel biztos nem jó kedvéből volt a lány ott, ahol.*
-És, jó csónakáztunk? Vagy inkább még mindig messziről elkerülöd az ilyen helyeket?- *Kíváncsi arra, hogy vajon milyen hatást tett ez a kis túra vele. Nem minden lányt visz be csak úgy csónakázni, pláne nem tanítja meg őket… Na jó, csak ha lekenyerezik valamivel, nála azt meg ugye nem nehéz, mivel pasiból van.*
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 26 2009, 21:24

* A felé nyújtott kezet megragadja, és követve az utasítást lábát a móló szélére, majd megtámasztva magát, fölkecmereg a mólóra. szíve még mindig gyorsan kalapál a megmenekülés miatt, és ezen az sem segít sokat, hogy Kamilla még mindig a fiú kezét szorongatja. Na nem olyan ujjösszeroppantós módon, inkább amolyan kéz a kézben andalogva stílusban. Ahogy rájön tettére, elkapja kezét, és mélyen elvörösödik. A csónakázás szépségéére, pedig lenne jobb szava is, mint a jó volt, de az lehet, hogy nem tűr nyomdafestéket. *
- Hát... annyira nem volt rossz, de nem i volt jó. Eléggé féltem, hogy beleesek. Ne érts félre, estem már bele, de az nappal volt, és nem éjjel... * Ismét elpirul, hiszen annyira gyerekesen hangzik, amit most mondott. Olyan, mint mikor egy kisgyerek fél a sötétben, mert a képzeletbeli szörnyek garmadája támad majd rájuk. *
- Ne haragudj a hiszti miatt. Nem vagyok mindig ilyen... ez csak. Most eléggé érzékeny vagyok mindennel kapcsolatban. Kaptam egy hírt, ami nem érintett a legjobban, és kissé még mindig a hatása alatt vagyok. * Most, hogy mindketten ott ücsörögnek a móló szélén, fölöttük pedig a hold fényesen ragyog, a lány kezdi magát kissé kényelmetlenül érezni. *
~ Ez akár egy randi is lehetne... bár randinak elég rossz minőségű... ~ * Gondolatmenetében a kastély felőli fények zavarják meg. *
- Mennyi az idő?
Vissza az elejére Go down
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 26 2009, 21:37

*Egész jól esik neki a kézszorongatás, még ha Kamilla a végén el is kapja a kezét. A válaszra kissé összevonja a szemöldökét, de azért ajkain egy mosoly terül szét.*
-Pedig általában azt mondják, hogy a víz esténként jobb, mivel a kinti hőmérséklethez képest nem olyan hideg… A szörnyek pedig szerintem ugyanúgy megesznek nappal is… Tudom ez most nem igazán bátorító, de megszokás kérdése.- *A régi emlékek, amikor a nagyapja hajójában kellett aludnia, és mindenféle különös hangokat hallott… Hát igen, valamilyen szinten megérti a lány aggodalmát. Lehajol a csónakba a pólójáért, és a pálcájáért, majd kicsit megnyomkodja a pólót, hogy még pár cseppet kiszedhessen belőle, végül visszaveszi a felsőtestére.*
-Hiszti, ugyan… Megértem az okodat, és a nyomást is. Három lány testvérem van, mindegyik idősebb nálam, így megszoktam a hisztit.- *Kezét felemeli, és együtt érzően megsimogatja Kamilla hátát, de csak egy-két hosszt tesz meg, végül visszaveszi a kezét, mivel nem igen tudja, hogy mire számíthat a lánytól.*
-Az idő? Fogalmam sincs… Nincs nálam óra.- *Zavartan megvakarja a tarkóját, és mint valami nagytudós a tekintetét az égre emeli.*
-Most mondanám azt, hogy készítsünk egy napórát, de… Nem hiszem, hogy működne.- *Jellemző, hogy tőle jönnek általában az ilyen ötletek.*
-Miért, sietsz, vagy valami más ok?- *Érdkelődéstől gazdagon emelte fel a jobb szemöldökét, ahogyan tekintetét a csillagokról levette, és Kamilla arcára irányította.*
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 26 2009, 21:48

- Végül is nem sietek, csak nem szeretnék takarodó után kint császkálni. Nincs kedvem büntetést kapni... már így is egy rakatot szedtem össze. * Eszébe jut az étkezős incidens, és kvh-ja mérges tekintete, erre kirázza a hideg. *
- Tudod nem nagyon szeretnék további galibákat, mivel nagy a valószínűsége annak, hogy akkor nem csak istálló takarításra leszek ítélve. * Nagyon nem hiányzik neki a hegyi beszéd, de általában ilyenkor végig kell hallgatnia. Nagyot sóhajt, majd halványan elmosolyodik, mikor a fiú vizes pólójára néz. *
- Menjünk be, nehogy megfázz. Vagy ha van jobb ötleted, és esetleg meg tudod magad szárítani, nekem az is jó, de a tüdőgyulladás nem gyerekjáték. * Na igen, már most is a gyógyító beszél belőle, pedig még csak pár hónapja döntött emellett a szakma mellett. *
- Esetleg szárítsd meg magad a pálcáddal. * Jött az ötlet, elvégre mire való a varászló pálcája, ha nem arra, hogy kihúzza gazdáját a szorult helyzetekből. *
Vissza az elejére Go down
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 26 2009, 21:58

-Ohh, értem… Nos nekem sem mutatna túl jól így az első pár órában egy incidens, de ahogy mondani szokás a szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket. Erre meg a tanárok rávágják, mi meg azért vagyunk, hogy betartassuk őket. Ördögi körjáték.- *Sóhajt egyet, és a tüdőgyulladásra csak kiölti a nyelvét.*
-Nem kell ennyire félteni. Erős, strapabíró ember vagyok. Ha meg nem jönne be az állításom, akkor nem csak, hogy tüdőgyulladást kapok, hanem még meg is szabhatsz nekem egy büntetést. Megfelel az ajánlatom?- *Kihívóan mosolyog… Vigyorog Kamillára. Ilyenkor kell őt egy nagyadag tarkón vágással jutalmazni, de persze finomabb módszereket talált ki számára a lány, így ezt most elhalasztjuk. Felemeli a pálcáját, majd a felsője felé mutatva elhadar egy varázsigét, minek következtében meleg fuvallat jön ki a pálca végéből. Mint egy hajszárító, csak sokkal csendesebb.*
-A tüdőgyulladás elhalasztva egy ideig… Tényleg, amúgy mióta tanulsz varázsolni?- *Egy újabb kérdés vetült fel benne, és pálcáját eközben a nadrágja oldalzsebébe csúsztatja vissza.*
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 26 2009, 22:11

* A sikeres varázslat után egyik szemöldökét fölvonva néz a srácra. Nem akar túl szemrehányónak tűnni, de nem bírja ki beszólás nélkül. *
- Hüm... ha képes vagy megszárítani magad, akkor miért nem a csónakban tetted? Átmeneti áramszünet az agyadban, vagy ennyire szerettél volna levetkőzni előttem? * Talán kissé kemény kritika, de ez van. Valami sántít ebben a dologban, így a lány kérdő tekintettel mered a fiúra. Közben ismét a kastély felé pillant, hátha meglát valamilyen mozgást, és még időben kereket tudnak oldani. *
- Mindegy, végül is nem érdekes. * Vállat von, majd a következő kérdésre, miszerint mióta varázsol vontatottan kifújja a levegőt. *
- Pffff... jó kérdés, az helyes megfogalmazás, hogy születésem óta? Tudod, állítólag, mikor megszülettem, a kandallóban rendellenesen fölcsaptak a lángok... * Ismét egy vállrántás, majd folytatja. *
- Pálca nélkül, kisebb trükköket már kiskoromban csináltam, aztán mikor a nagyi kölcsönadta a pálcáját, valamit rendszerint fölrobbantottam. Sajnos egyszer a szomszéd kutyája volt az áldozat... azóta nem csíp a blöki. * Nincs különösebb megbánás az arcán, ami a kutyát illeti. *
- Lehet, hogy ez így furcsán hangzik, hogy ilyeneket csináltam. Nem vagyok aranyvérű, és átlagban ezért néznek rám úgy, mintha valamilyen csodabogár lennék.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 26 2009, 22:23

-Találó kérdés… De áramszünet volt. Elég sok varázsigét használok, de alkalmazni már kevésbé szoktam őket. Inkább a természetre hagyatkozom.- *És itt ellő egy sunyi kis mosolyt, ami számára a mondat utolsó felét már sejtelmessé, illetve kétértelművé teheti. De persze nem kell őt félteni, tud ő ennél sokkal kétértelműbb mondatokat is összehozni. Kamilla történetét tág szemekkel hallgatja végig, és a végén egy kisebb „Woaw” hagyja el az ajkait.*
-Nos nem értek ehhez a véres dolgokhoz, már, mint ami a sarat meg az aranyat illeti, ha valaki mágus lesz, vagy az, azt nem hiszem, hogy a szülei származása dönti el. Bár nagyobb esély van rá, hogy az aranyból lesz a mágus, de mint a te esetedben lehet, hogy a szimpla mugli utód erősebb. Ezért sem értem azokat a flegma alakokat, akik e szerint szereznek barátokat. De ők tudják, hiszen soha nem lehet tudni milyen embert, tündét dobunk el érte.- *Kacsint egyet a lány felé. A csónakra pillantva lábfejével párat belerúg, persze nem erősen, hanem úgy szórakozásból.*
-Ha túl sokat beszélek egy huzamban, nyugodtan lecsaphatsz.- *Kissé lassú, ami a felfogását illeti, de végül is jobb később, mint soha.*
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 26 2009, 22:32

* Kamilla kedvesen elmosolyodik, majd megcsóválja fejét, hiszen a fiú félreértette őt. *
- Én nem mugli születésű vagyok. Édesanyám aranyvérű volt, édesapám pedig félvér. az ő anyja, a nagymamám, aki fölnevelt. Anyát kitagadta a családja, mert rangon alul házasodott. Egyébként a nagyim is aranyvérű, de beleszeretett egy mugliba, szegény nagyapát már nem ismertem. Még a születésem előtt meghalt. Tehát... ha jól számolom, én amolyan háromnegyed vér lennék vagy mi a szösz. * Kissé elgondolkozik, hogy helyesek-e a számításai, majd hevesen bólogat. *
- Igen, ez az. Amúgy egyedüli gyerek vagyok. , bár a legjobb barátom olyan, mintha a bátyám lenne... ő is idejár, és mostanában az agyamra megy. Még kiskoromból ismerem. * Ismét egy halvány mosoly következik, majd egy kis ásítás. *
- Későre jár, lehet menni kéne, mielőtt itt alszom el, és neked kell becipelned. * Bár fenyegetésnek szánta a sunyi mosoly az arcán elrontotta az összképet. *
Vissza az elejére Go down
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 26 2009, 22:41

*Néha bólogatva követi Kamilla családfáját, de talán egy-egy összevont szemöldök elrontja a pillanatot. Hiába nem végtelen a koncentrációja, pedig jó lenne, majd határozottan bólint egyet.*
-Értem! Nos mindenesetre, mondhatni a két ló közé estél. Talán így a legjobb. És ne csodálkozz a testvéreken, mind ilyen, akár fogadott, akár vérrokon.- *Az ásításra megint felpillant az égre, de szintúgy, mint az előbb most sem tudta leolvasni mennyi is az idő. Az ajánlatra csak szélesen elvigyorodik, főként, hogy a végén még ott is volt az a sunyi mosoly. Neki nem szabad ilyen jeleket küldeni, mert a végén még komolyan veszi, bár nem biztos, hogy nagy sz@r lenne a vége. Feláll a móló szélétől, és kezét lenyújtja Kamillának.*
-Nos, hölgyem, ha nem bánja, még véletlenül sem szeretném, hogy az álmosság félúton elnyomja, és esetleg lila foltokat szerezzen. Így teljesíthetem a „fenyegetését”.- *Elég kihívóan mondta azt, amit, szereti próbálgatni a határokat, csak hát ugye átesni a ló oldalára már kevésbé kellemes. Mindesetre ő felajánlotta a dolgot, most már csak feszülten vár, hogy mi fog lesz Kamilla válasza.*
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 26 2009, 22:50

* Dominic föláll és keze nyújt neki, majd önfeláldozóan felajánlja karjait, hogy becipeli őt. Ezen Kamilla jót kuncog, de belemegy a játékba. *
- Nos, kedves uram megtiszteltetés, hogy egy olyan férfi, mint ön, ilyen önfeláldozó az irányomban. De legyen bármily erős, sajnálatomra az én pehely súlyomat még ön sem bírná sokáig cipelni. Tehát marad az elsődleges módszer, miszerint fogom magam és saját lábaimon térek vissza a kastélyba, hogy végre nyugovóra térhessek. * A monológ végeztével meghajol, majd elindul. Visszapillant a fiúra, és elneveti magát. *
- Na gyere már! Komolyan bajba kerülünk, ha továbbra is itt maradunk. * Azzal elindul a kastély felé, de hátra-hátra nézeget, hogy Dominic követi-e. Már régen nevetett ennyit, és a kellemetlen csónakozás is valahol elviselhető volt, elvégre a társasággal nemvolt gond. Magában somolyogva gondol vissza arra, mikor a fiú hasra esett a csónakban. Ez kifejezetten olyan vonás volt, melyben hasonlítottak egymásra. Ő is sűrűn szokott padlót fogni... *
Vissza az elejére Go down
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 26 2009, 23:11

*Kívülről olyan arcot vág, mint aki elfogadja az ajánlatot, és mosolyogva bólint, de belülről már önsajnálatba taszította magát, hogy nem cipelheti be a lányt.*
~Nem gond, van máskor is nap…~ *Ilyen szavakkal bíztatja magát a fiú, és nem hagyja szó nélkül Kamilla válaszát.*
-Azért ez az ajánlat fennáll máskorra is, csak dobjon meg valamivel, és már jövök is segíteni.- *Egy újabb kacsintást küld a lány falé, és ő is kuncog párat.*
-Rendben megyek, de tud meg, hogy még egyszer-kétszer csónakba foglak rángatni.- *Ajkain egy baljóslatú mosoly villan át. Elindul Kamilla után, és az éjszakai árnyakat figyeli. Milyen fura is lesz számára majd új helyen aludni, de könnyen megszokhatja, és ha ilyen kartársai lesznek, mint Kamilla, még jól is fogja magát érezni. Csendben tér vissza a kastély kapujához, nem lenne kellemes, ha valamelyik tanár, szobor, szellem, festmény észrevenné őket, és jelentené ezt a kis hibát. De őket ismerve csak lesz akkora szerencséjük, hogy ezt elkerljék.*
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 26 2009, 23:17

* Kamilla hangosan kacagva sétál előre, miközben a fiú mellette lépdel. *
- Te aztán vicces vagy, és lehetetlen alak. * A kacsintásra csak megrázza fejét, majd az utat kémlelve haladnak tovább. *
- Ki tudja, egyszer talán levehetsz a lábamról. * Most ő kacsint a srácra, majd folytatja. *
- Hát nem ígérem meg a csónakot, de majd még meglátjuk. Esetleg úszhatunk majd egyet az uszodában, de a csónak... bár ki tudja. * Vállat von, és többet nem szól. így sétálnak befelé a kastélyba. Figyelve az utat, nehogy összefussanak valakivel. Kamilla fáradtan érkezik meg a szobájába, és egy gyors zuhanyt követően szinte beleájul a puha ágyba. Fárasztó nap volt, és holnap még fárasztóbb lesz. És akkor még nem is tudta hogy mennyire... (muhahaha)*
Vissza az elejére Go down
Andnor Eleith
Diák - Extremus
Andnor Eleith

Férfi Bak Jelige : Üldözésimánia, Féltünde, Fiatal művész, Bizonyítani
Hozzászólások : 50
Évfolyam : Első
Kor : 30

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 01 2009, 20:14

Az aznapi óráktól és főként a rengeteg lépcsőzéstől elfáradva sétál le a tóhoz. Az ebédlőből a szobájába ment, de csak a hegedűért, majd rögtön a tó felé vette az irányt. No nem azért mert le szerette volna mozogni a kiadós ebédet, csak a fák alatt jobban esik a szieszta. Ahogy kilépett a kastély hűsítő falai közül, arcát meleg, kora nyári szellő kezdte simogatni. Mélyet szippantott a kissé páradús levegőből majd nyugodt kényelmes tempóban vágott át a parkon a tó felé.
A tóparton sétálva hallgatta a víz enyhe zúgását és élvezte a sima víztükörről visszaverődő napsugarak erejét. A megfelelő helyet kereste, és meg is látta azt egy magas, karcsú fűz árnyékában. Leült a fa tövébe hátát annak törzsének támasztva. A hegedűt az ölébe fektetve, kezét a tarkóján összekulcsolva kényelmes pozícióba helyezte magát, és élvezte a kissé ritkás fa félárnyékát. Eredetileg úgy tervezte, hogy játszik is egy kicsit szeretett hangszerén, de nem akarta megzavarni a környék nyugalmát zenéjével, még nem. És hogy füle addig se unatkozzon, a madarak csiripelése gondoskodott. Jól érezte magát, annyira, hogy megfelejtkezve hol is van, békés álomba szenderült.
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 01 2009, 21:14

*Varázsfegyvertan óra után hosszú léptekkel megy el a szobájáig, ahol lekapva magáról a nem igazán kedvelt egyenruha alkotóit. A komódja elé gugol, nem sokig válogat, nem egy piperkőc leány. Gyorsan kikap egy sötétkék hosszúnadrágot és hozzá egy fehér, hosszú ujjú pólót. Egy gyors fésülködéssel sorba rendezi kusza tincsei és már kint is van az ajtó előtt. Talárja jelenleg még a kezében van, de amint a kastély ajtaján kilép magára borítja azt. Talán túlságosan is hamar leér a tóhoz, Andnort még sehol nem látja. Meglassítja lépteit, odasétál a tóparthoz legközelebb eső padhoz és leül rá.
~Hol lehet, talán meggondolta magát? Valószínűleg el sem jön. Minek is jönne el. De amúgy is, miért kavart fel így, hisz csak egy fiú, akit alig ismerek. Lehet, hogy ha többet beszélgetek vele nem is fog tetszeni. Ki tudja milyen...egy órai sutyorgásból nem lehet eldönteni.~
*Mire gondolatmenetének végére ért rájön, hogy túl hamar adott a fiúnak olyan jeleket, amiket talán nem is kellett volna. De itt van, és várja a srácot. Hisz nem lehet tudni, talán jó volt az első megérzése és nem fog hatalmasat koppanni.Lehajol egy kis kőért és a vízbe dobja. Felemelkedik a padról és lassú léptekkel elindul a tó partján, két lábra lesz figyelmes, melyek egy fa mögül kandikálnak ki. Közelebb sétál és meglátja Andnort, aki édesdeden alszik.
~Hát itt van, ezek szerint én késtem volna el?~
Leül a fűbe maga alá húzott lábakkal, a fiúval szemben, és figyeli ahogy az alszik, tekintetét le sem véve róla. Nem költi fel, valószínűleg fáradt lehet, ha így elnyomta az álom.*
Vissza az elejére Go down
Andnor Eleith
Diák - Extremus
Andnor Eleith

Férfi Bak Jelige : Üldözésimánia, Féltünde, Fiatal művész, Bizonyítani
Hozzászólások : 50
Évfolyam : Első
Kor : 30

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 01 2009, 21:50

Érdekes álma volt. Kék hajú hercegnővel, vártoronnyal, sárkánnyal és lovaggal. Sötét erdővel és jóságos druidával, vérfakasokkal és gonosz mágusokkal. A szörnyű gyerekkorával az árvaházban, az azokban az időkben olvasott, menedéket nyújtó mesékkel. És még sok furcsasággal. Mint vámpírként viselkedő kutyák, és szelíd sárkányok. Vagy úszó lovak és repül korallok.
A szörnyű és zavaros álom nem hagyta nyugodni, felébredt. Csukott szemhéjjal próbálta értelmezni az álmot. Gyakran álmodott hasonlókat főleg érzékeny gyerekkoráról melyet nagyrészt, a más fajúsága miatti gyűlölet és a mesék töltöttek ki. A mesék melyhez a kicsi félelf mindig visszatért, hisz' máshova nem térhetett haza.
Lassan, kissé fájdalmasan nyitja fel szemét. Amikor megpillantja Kriszty-t, elmosolyodik, de nem a tőle szokott gyerekes, pajkos vigyorral, hanem őszinte örömmel, egy hosszú pillantás kísértében, amolyan köszönet képpen. ~Nem hittem, hol eljön, de jó hogy itt van~. Ahogy fürkészi a lány tekintetét, lassan megnyugszik. Figyelmét már nem az álom, hanem a lány köti le. ~Szép.~ Állapítja meg újból. A kissé hosszú csend cseppet sem zavarta, jó érzéssel töltötte el a lány jelenléte. De mivel beszélgetést ígért, megszólal.
- A teremben arra gondoltam, hogy talán igazam van abban, hogy pihenned kellene. Csak a te szavaidból idéztem. -Válaszolja természetesen, kis szórakozottsággal vegyítve. -Nos. Általában mit csinálsz a szabadidődben? Csak hogy ne nagyon térjünk el a megszokottól.
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 01 2009, 22:10

*Félrebiccentett fejjel figyeli, amint Andnor bár már ébren van, szemei mégis becsukva tartja. Mikor kinyitja egy kedves mosollyal üdvözli.*
-Szép jó reggelt.
*Még akkor is így néz a srácra, mikor az szabad idejének eltöltéséről kérdezi.*
-...hogy mit szoktam, hát azt kettesben nehéz lenne, bár ki tudja.
*Huncut mosoly, és egy kis kacsintás kísérik szavait. Na ebből aztán sok mindenre lehet gondolni. Mit is csinálhat szabadidejében.*
-A szobámban kuksolok a könyveim és gondolataim között. Úgyhogy nem tudom...nem ilyesmivel kellene elütni az időt.
*A kedves, huncut fény most is ott van a szemében.*
-Úgyhogy várom az ötleteket..
Vissza az elejére Go down
Andnor Eleith
Diák - Extremus
Andnor Eleith

Férfi Bak Jelige : Üldözésimánia, Féltünde, Fiatal művész, Bizonyítani
Hozzászólások : 50
Évfolyam : Első
Kor : 30

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 01 2009, 22:26

-Ne haragudj, hogy elaludtam.- Kissé túljátszott (szándékosan) bocsánat kérő mosollyal. Tekintetét össze kapcsolja a lányéval, és nem engedi el.
~Begubózva a szobájában? Érdekes~
-Hét ha gondolod, szívesen el üldögélek veled a könyveid és gondolataid között.-mondja mosolyogva.
-Nem tudom mire gondolsz- feleli pajkos fél mosolyával.-Kifejtenéd bővebben?
* Kezeit leveszi tarkójáról és kérdően hangszerére mutat, mintha a lány csak erre gondolhatott volna.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 02 2009, 13:42

~..hogy mire gondolok? Az maradjon az én titkom.~
*Bazsalyog, majd kicsit felhúzott szemöldökkel mered a hegedűre.*
~Na most ebből, hogy mászok ki...? Sehogy.~
*Nem mintha Kriszty nem volna zenekedvelő, csak éppen a hegedű, azon belül is a szóló....na azzal kisebb gondban van. Körülbelül annyira, hogy bármit meghallgat, csak a hegedűt nem. Így máris van egy olyan nézetkülönbség, amire nem számított. De nem akarja a fiút megsérteni, eszébe sincs, annál szimpatikusabb neki. Na meg az sem biztos, hogy nem tetszene a leánynak Andnor játéka. Hisz hegedülni is lehet többféle variációban. Így halvány, de kedves mosollyal bíztatja az ifjú művészt egy kis alkotásra.*
-Ó, hegedülsz? ~Mintha nem lenne egyértelmű...hülye kérdésre, csak hülye választ kaphatsz.~
-Szívesen meghallgatlak. ~Füllentesz Kriszty, de nem baj, reméld nem veszi észre, mert ha igen akkor bajban leszel.~
-Mit szoktál játszani? ~Olyan kedves, miért pont hegedűn játszik? Na majd meglátjuk, ha tetszik, akkor szerencsém van, ha meg nem, akkor megmondom neki őszintén, hogy találkozásunkkor inkább hanyagoljuk eme hangszert.~
*De fognak-e még találkozni aztán is, hogy a lány bevallja nem szereti a hegedű szót? A kékség csak remélheti, hogy találnak más közös értékeket, amivel beszélgetés, ismerkedés is beindulhat.*
-Te mivel szoktad eltölteni a szabadidődet zenélésen kívül? *Teszi fel a kérdést, ami egy kis jel arra nézve, amire eddig is gondolt, halkan, nem megzavarva ezzel a muzsikát, ami közben talán már hallhat.*
Vissza az elejére Go down
Andnor Eleith
Diák - Extremus
Andnor Eleith

Férfi Bak Jelige : Üldözésimánia, Féltünde, Fiatal művész, Bizonyítani
Hozzászólások : 50
Évfolyam : Első
Kor : 30

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 02 2009, 16:56

- Igazából több hangszeren is játszom, ha egy hangszeren megtanulsz játszani akkor a megszerzett tudást már "könnyű" átültetni más hangszerre, de igen hegedülök mivel ez az egyetlen amit kényelmesen szállítani lehet -Mondja mosolyogva, kifigurázva a "könnyű" szót.
- Hát leginkább azt játszom amihez kedvem van, meg ami eszembe jut. Semmit nem utálok jobban annál ha rám kényszerítenek valamit, no persze van kivétel. A zeneakadémián is, ahova eddig jártam, azt utáltam a legjobban amikor megmondták, hogy mit, mikor és hol játsszak. Én a zenémet inkább arra használom, hogy elüssem vele az időt, no meg nem lehet mindent szóban kifejezni, de erre jó a zene. -Szemeiben sejtelmes csillogás tűnik fel, ahogy az utolsó fél mondatokat mondja.
*Mosolyogva felhúzza még mindig kinyújtott lábait, kényelmes testtartást vesz fel, és lassan, nyugodtan a hangszeréért nyúl.*
- Igazából a délutánt is felfedezéssel töltöm valamint házi írással, de ha lehet ezt most inkább kihagynám.-Jegyzi meg mosolyogva miközben azon gondolkodik mit is fog játszani. Mint mindig ha nem jut eszébe építő ötlet a környezetére hagyatkozik. Belenéz a lány szemeibe, a nyugtató kék tavak megigézik a fiút, egy dallam jut az eszébe, egy szerelmes dal ami kimondottan női fülnek való, noha kicsit lassú, de nem túlságosan.
*Elkezd játszani. A dallamsor elején becsukja a szemét mintha gondolkodna, pedig csak ráhangolódik a darabra. Kellemes hangok születnek a kezei közt, mint mindig, precízen fogja le a hangokat, tisztán játszik, nagyon tisztán. Pár dallamsor után megunja a szabályosságot és a megkötést. Beleviszi érzéseit a játékba, ettől az sokkal szívhez szólóbb romantikusabb lesz. Az enyhe váltás egy szakértő számára nyilván való lehet, de a hozzá nem értők is érzékelhetik. Andnor teljesen felszabadul, az iskola az órák és a társai okozta görcsösség feloldódik, szemei soha nem látott örömmel, és élettel csillognak. A rá szabaduló érzések magával ragadják, játéka halkul, mintha csalogatna, közelebb hajol Krisztynhez. Az utolsó dallamok már alig hallhatóak, a fiú zárásként, noha kicsit bátortalanul, de annál szerelmesebben csókolja meg az elragadó lányt.
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 02 2009, 21:08

*Kissé feszülten hallgatja, amit a fiú beszél hozzá. Fél attól, hogy nem fog tetszeni játéka, és kellemetlen szavakat kellesz mondania neki. Figyelemmel kíséri, hogyan kerül szinte egy más állapotba Andnor, mikor már elhatározza mit is fog játszani. ...és igen, megtörtént az amire a lány nem számított. Magával ragadta a hegedűszó minden egyes hangja. Észre sem veszi azt, hogy telnek a percek, mintha megállt volna körülötte az idő. Szeretné, ha eme pillanat örökké tartana. Becsukva szemeit adja át magát a romantikus dallamoknak. A fiú ajkainak érintése bár meglepik, nem húzódik el. Kellemesen, lágyan, hosszan csókol vissza, érezve azt, hogy egész lénye beleborzong. Fura, megmagyarázhatatlan érzés fogja el.*
~Ez velem történk, vagy csak álmodok?~
*Az ajkak összeforrása után kicsit szégyellősen, elpirulva néz le maga elé. Nem nagyon tud megszólalni, mintha lepecsételték volna száját ezzel a csókkal. A srácra tekintve várja, hogy ő megszólaljon.*
Vissza az elejére Go down
Andnor Eleith
Diák - Extremus
Andnor Eleith

Férfi Bak Jelige : Üldözésimánia, Féltünde, Fiatal művész, Bizonyítani
Hozzászólások : 50
Évfolyam : Első
Kor : 30

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 02 2009, 22:33

Nem igazán hiszi el, hogy z a gyönyörű lány, hajlandó volt ilyen közel engedni magához Andnort. Noha a lány viszonozta csókját, nem is akárhogy, bűntudat lepi el a fiút, úgy érzi kicsit gyors volt ez most, no őt nem zavarja bolond lenne, de sajnos nem gondolat olvasó. Aggódik, hogy a kékségnek ez nem fog tetszeni. Ahogy utólag visszagondol, rájön, nagyobb esélye volt arra hogy a lány ellöki magától és jogosan megsértődve otthagyja, minthogy viszonozza fiú teljesen nyilvánvaló érzéseit.
Ismét a fának támasztja hátát, egy természetes távolságot tartva, mintha bűnt követett volna el. Lesütött szemmel teszi félre a hegedűt, és a vonót.
- Ne haragudj, néha túlságosan is magával ragad a zene, és nem tudok uralkodni magamon. -Tesz vallomást még mindig lefelé nézve. Nem akarta megbántani a lányt hisz' olyan kedvesen közeledett hozzá. ~Ha nem kapkodtam volna el, talán több esélyem lenne -elmélkedik magában- ezt elszúrtam~.
Lelkileg kissé összetörve, néz a megszeppent lányra. De Andnor erős volt, nem mutatta semmi jelét gondolatainak. Szíve szüntelen ordibálta, hogy ne menjen el, de ő az ész híve volt, elhatározta magában, hogy udvariasan elköszön, és elengedi a megszeppent lányt, de csak nem akart lemondani a gyönyörűségről, aki ráadásul még kedves is volt vele. Így arra a következtetésre jutott, még marad egy kicsit, megpróbálj javítani kissé kellemetlen, és reménytelen helyzetén. Bármilyen erős volt akarata, még ez a félig tünde srác sem tudott parancsolni az érzéseinek.
-Nagyon sajnálom, ha megbántottalak...-mondja őszinte bocsánatkéréssel, melyet az is könnyen kiolvashat szemeiből, aki még soha nem látta azokat vidáman csillogni..
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 02 2009, 23:13

*Talárja alját kezdi el babrálni zavarában. Csak a füvet lesi, ami kettőjük között van. Szíve majd kiugrik a helyéről, akinek jó füle van, akár hallhatja is minden dobbanását. Nyelni is alig tud, gyomra összeszorul.*
-Haragudni? De miért? *Még mindig lesütött szemmel szólal meg. Nem mer felnézni, attól fél, hogy ha megteszi elszáll a varázslat. Legszívesebben a fiú nyakába ugrana, de...nem, ez azért elhamarkodott lenne. Mert ugye egy csók, egy fiúnál sok mindent jelenthet.*
-Kérlek szépen ne kérj bocsánatot. Ha nem jelentett volna ez nekem semmit, nem is viszonzom a csókot. Nem bántottál meg, még nem. És a tekintetedből ítélve nem is volt szándékodban.
*Szemeinek kéksége Andnor lelkéig hatol. Mélyen, sokat mondóan nézi a csillogó szempárt, mely felé tekint. Fürkészi annak jeleit, reménykedve, hogy a fiú is úgy érez mint jómaga.
Vissza az elejére Go down
Andnor Eleith
Diák - Extremus
Andnor Eleith

Férfi Bak Jelige : Üldözésimánia, Féltünde, Fiatal művész, Bizonyítani
Hozzászólások : 50
Évfolyam : Első
Kor : 30

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 03 2009, 21:25

Hiába, Andnornak vas akarata volt, még akkor sem hitt jó szerencséjének amikor árulkodó jeleket vett észre a lány érzései felől. Túl sokszor verték át, és túl sokszor esett már pofára, ahhoz hogy felelőtlenül elhiggye amit lát. Ez volt az ő nagy fekete pontja, a gyerekkora, és annak következményei. És a kékség ráadásul ember, akikben Andnor soha nem tudott megbízni, és ez a tény szüntelen víszhangot vert a a fejében.
De a lány nem hiába közeledett felé íj barátságosan, és Andnor szívei vadul kalapált, furcsa a fiú számára ismeretlen érzés volt ez, és a vas akarat mögött, valahol, tudata háttérbe szorított részében, tudta, hogy szerelmes, méghozzá az előtte ülő lányba.
Felpillantott, egyenesen a lány mélykék íriszébe fúrva tekintetét. Hiába tudta mesterien álcázni érzéseit, melyet a sok szenvedés tanított meg neki, hiába volt egy kis megmagyarázhatatlan gőgje, hiába akart minél inkább egyedül lenni, hisz' a fél-tünde ezt a megoldást tekintette egyedülinek, egyenesen belefutott a szerelem furcsa, kanyargós labirintusába, melyből nagyon nehéz, szinte lehetetlen kikeveredni, és általában nem is ajánlatos. Ráadásul minél beljebb jut az ember az útvesztőben annál nehezebb onnan kitalálni, és sosem tudhatjuk mit is találunk benne.
Teljesen elveszett. A gyönyörűséges szempár, elnyelte, ez a két sokat mondó szempár volt az ő labirintusa, amiből nem tudott és lelke mélyén nem is akart kikeveredni.

A fiú a hegedűjére pillantott, mintha magyarázatot követelne tőle, de ezzel nem jutott előrébb. Hitetlenkedve megrázta fejét, a jellegzetes félmosoly, ami inkább vigyor volt, levakarhatatlanul tűnt fel a fiú arcán, és még mindig fejét rázva, hitetlenkedve meredt a lányra.
Egy ugrással felguggolt, kezét a lány felé nyújtva, hogy felsegítse.
-Sétáljunk, és beszéljük ezt meg. -mondta vigyorogva. Bal kezében a szerencsét vagy éppen balszerencsét hozó hangszerét tartva, másikat a már talpon lévő lány felé nyújtva, egyértelmű jelét adva annak, hogy ragaszkodik hozzá, indultak el a tó partján.
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 03 2009, 22:05

Nagyon szívesen indul el egy sétára, töröküléséből kigabalyodva feláll, majd bazsalyogva néz a fiúra. Kezét belecsúsztatja a fiú tenyerébe, egész közel mellé lépve. Lassan elindul mellette, oldalra pislogva, reménykedve abban, hogy ez már egy jó jele egy esetleges kapcsolatnak. Sétálnak...meg sem szólalva, pedig tényleg lenne mit megbeszélniük. Kriszty zavarában a tájban kezd el gyönyörködni, ami mintha direkt nekik lenne ilyen csodás. A tó vizét olykor egy-egy hal farkának csapása fodrozza, a fák zölden pompáznak körülöttük. A fű lépteik alatt hajladozik, nem is tudva arról, hogy egy éppen egymásba szerető pár ballag rajtuk végig. A távolban virágok láthatók, melyek feléjük fordítják szirmaikat. A tájból csak Kriszty kezd kilógni, hisz a lány egyre jobban elpirul, észre sem veszi, hogy hajának színe alattomos módon rózsaszín árnyalatait lopja a kék fürtök közé. Szemei, melyekkel felnéz a fiúra szintén rózsaszínre változnak. Már ha akarná sem tudná eltitkolni érzéseit, miszerint fülig szerelmes. Csak valahogy ezt meg is kellene mondani a fiúnak. De hogyan? Hosszú utat tesznek meg, mire a lány meg mer szólalni.*
-Különleges érzés van itt benn, a szívem tájékán. Megmagayrázhatatlan, felfoghatatlan, szavakkal le nem írható....De az biztos, hogy feléd irányuló.
*Megáll, szembe fordul Andnorral, szemébe fúrja tekintetét, szabad kezével lágyan végigsimítja a fiú arcát, ujjaival végig futva minden vonásán. Megfeledkezve mindenről, mindenkiről, csak ketten léteznek most Krisztynek, ők ketten...*
-Mondd, hogy te is érzel valamit, mert a csók, amit kaptam erre utal.
*Szeretné hallani, hiába érzi a bizonytalanság még mindig ott lebeg körülöttük. Mindaddig, míg az ifjú is színt nem vall.*
Vissza az elejére Go down
Andnor Eleith
Diák - Extremus
Andnor Eleith

Férfi Bak Jelige : Üldözésimánia, Féltünde, Fiatal művész, Bizonyítani
Hozzászólások : 50
Évfolyam : Első
Kor : 30

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 03 2009, 23:02

A lágy kissé meleg nyári szellő mely a tó partján fújja a fiú arcát, bele bele kapva kissé hosszú hajába, kitisztítja kissé elméjét. Próbálja teljesen reális szemszögből elemezni az elmúlt eseményeket, de állandóan értelmetlen zsákutcákba jut. A tájgyönyörű, a fák susogása, a víz halk zúgása, a sima víztükör ragyogása és az enyhe virág illat, biztos újabb zenei ihlettel áldaná meg az ifjút, de ehhez egy nyugodt erre nyitott Andnorra volt szükség. Őt viszont cseppet sem foglalkoztatta a táj szépsége, hisz' a mellette sétáló lány, minden képzeletét felülmúlja.
Agya nem képes azonosítani érzéseit, gondolatai is nagyon kuszák, így a félig tünde úgy dönt felhagy állandó realitásával, és az ösztöneire bizza magát, remélve nem kell egy újabb csalódás elé állnia. Már épp megakarja szólítani a lányt, és lopva felé pillant, amikor meglátja, hogy a kékből, lassan rózsaszín lesz, nincs ideje ezen elgondolkodni, mert a lány szembe fordul vele és vallomást tesz neki.
Noha, a lány kissé zavarodott, Andnor leszűri a lényeget, és a szíve ujjongásában majd kiugrik a helyéről. Türkiz szín szemének tekintetét összekapcsolja a lányéval. Kezét lassan, kicsit bátortalanul a lány derekára kulcsolja.
- Azt hiszem..-mondja, rá nem jellemző határozatlansággal- szerelmesek vagyunk egymásba.-mondja, mosolyogva, végtelen boldogsággal, és öröm teli csillogással a szemében. - Igen érzek. Érzem, ha el kellene engedjelek, abba belehalnék...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Smaragdzöld-tó - Kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Fórum készítése HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés