Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Kastély körüli park - Page 28 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Kastély körüli park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Next
SzerzőÜzenet
Acton Wenzel
Diák - Pugnax
Acton Wenzel

Férfi Hozzászólások : 87
Évfolyam : Első

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 00:27

-Igen.- válaszoltam kicsit félősen.
~Mit tehettem, mi lesz hogyha kicsapnak mert valaki rám fogott valamit?-ehez hasonló gondolatok merültek fel bennem.~Lehet hogy csak ismerkedni akar? Vagy talán feladattal akar megbízni?~miközben gondolkodtam a diák úgy nézett rám mintha egy csókot várna, pedig csak egy választ kap.
-Igen, remélem még az vagyok.-mondtam egy kicsit félősen és egy kicsit viccesen. Tettem mellé egy kis erőltetett mosolyt hogy ne tűnjek izgatottnak a kérdésétől.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 00:55

*Az igenleges válaszra megkönnyebbülten felsóhajt. Örül annak, hogy még egyszer nem talált mellé. Így is elég zavaró szokott lenni egy prefektusnak, hogy ha valamit elront. Vagy legalábbis számára.*
-Akkor nem is húzom az időt.
*Tenyereit kicsit összecsapta, amire egy taps lesz hallható. Mintha csak egy cirkusz porondján állna, és ő lenne a cirkusz mestere.*
-Üdvözöllek a Tornerans Mágusképző Szakiskolában. Raphael Wyld vagyok, a Pugnax kar prefektusa.
*Még egyszer körbe néz a fiú mögött, de semmit sem lát. Kicsit megvakarja a szakállát, majd még mielőtt tovább mondaná a szöveget, jobbnak látja rákérdezni a dologra.*
-Amúgy, csomagod nincs, vagy csak velem van a baj, és megvakultam?
*Szokásosan viccelődik, ahogyan tőle kitelik. Majd Acton válasza előtt még gyorsan hozzá fűz egykét dolgot.*
-Csak azért kérdezem mert, érted jöttem le, hogy felkísérjelek a szobádhoz. Meg általában az új diákoknál szokott egy-két bőrönd lenni.
*Talán kicsit zavarba volt, ahogyan a szavait mondta. Ez abból is meglátszódik, hogy egy kicsit megvakarta a tarkóját. Idióta Pavlovi-reflexek.*
Vissza az elejére Go down
Acton Wenzel
Diák - Pugnax
Acton Wenzel

Férfi Hozzászólások : 87
Évfolyam : Első

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 01:12

-Nincs, nem vagy vak.-jelentettem ki egy mosollyal hozzáfűzve.-Köszönöm hogy elém siettél, kicsit sétálgattam a parkban, nagyon szép. Ritka növények vannak benne.-Én mondtam neki vidáman a magamét ahogy mindig is szoktam. Ha egyszer elkezdek valamit, azt akkor nehezen hagyom abba.
-Biztos sok évbe telt mire ezek mind kinyíltak meg megnőttek, bizonyára sokat gondozták őket, szerintem egy ember nem bírta volna az egészet gondozni.
-Szerinted? Remélem nem untatlak a sok szövegemmel? Szerintem induljunk el mert kezd hűvös lenni, nagyon fázékony vagyok. És szerintem vihar is lesz, ilyeneket mindig megszoktam érezni.
Vissza az elejére Go down
Georgina A. Greene
Prefektus - Pilluamuleto
Georgina A. Greene

nő Halak Jelige : Dopping Maca :D:D:D
Hozzászólások : 322
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Érkezés   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 20:07

A szép, már-már kábító szépségű parkban teljes a csend, és a nyugalom, egészen addig, míg valaki, meg nem töri ezt a szinte tökéletes békességet. Gina most érkezett, és egy pillanatra megtöri a csendet, de éppen csak addig, míg nyökögve lerakja böröndjét, és lehuppan rá szusszani egyet. Innetől nincs más dolga, mint várni azt a valakit, aki majd elvileg elviszi a körletébe, és megmutatja neki a szobáját, és így tovább. Legalábbis a levélkéjében ezt írták. Mikor kifújta magát, ráér arra is, hogy picit körbe nézzen. Szája tátva maradt, amúgy sem kis szemei egyre jobban kinyílnak, ahogy körbekémlelte a parkot, majd mikor meglátta a kastélyt, szinte leesett a böröndjéről. Hatalmas épület, még hatalmasabb tornyokkal. Ott, ahonnan ő jött nincsenek ekkora épületek. Felkászálódott a böröndjéről, és kis kört tett a parkban, persze ez nem volt elég ahhoz, hogy az egészet körbejárja, de egyelőre ez is elég volt. Boldogsággal töltötte el a tudat, hogy végre itt lehet. Ez a hely csodálatos, még szebb mint valaha is gondolta volna, egészen magával ragadta ez a szépség. Csak állt és bámult, és jó mélyen beszívta a friss levegőt, amely ahogy átjárta tüdejét, úgy töltötte fel energiával.
Vissza az elejére Go down
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 20:20

Újabb diák, újabb mehetnék. Bár annyira nem volt kedve kijönni irodájából, jól esik neki az évet lezáró forgatag után a pihenés, de mit tegyen, a kötelesség az kötelesség. Most már tudja, hogy mik azok a dolgok, amiken változtatni kell az elkövetkezőkben. Például, a prefik mászkáljanak, és ne ő. nem mintha, nagyon öreg lenne, de azért mégis. Jobb a kényelmes fotelben ücsörögni, miközben valami érdekes regényt olvas.
Nos, de mivel ezt nem teheti, így gyors léptekkel indul meg a kastély előtti park felé, ott is a nagykapu felé, ahol a lány már biztosan várakozik. Mondju kszerencsére most nem kell messzie vinnie, csak a Smaragdzöld tóig, aztán meg kap a lány egy térképet, és jól van. A térkép amúgy is tökéletesen elirányítja az embereket.
Végülis, hamar elment az idő, míg eljutott a megfelelő helyre.
- Üdvözletem Kisasszony! - köszön rá a lányra mély baritonján. - Georgina A. Greene, ha jól tudom.
Mondja a lánynak. Először tényleg jobb megbizonyosodni mindenről, bár tény, Thierry nem szokott tévedni.
- Thierry de Montmorency lennék, az Ön karvezetője. Meg is mutatnám gyorsan, hogy hol lesz az elkövetkező egy hétben a szállása, aztán mindenki mehet a dolgára. - mondja a lánynak, mintha tényleg annyi dolga lenne ma. Pedig nincs. Legalábbis olyan sok nincs.
- Kérem jöjjön! - megvárja míg a lány feláll, aztán pálcájával és egy laza csuklómozdulattal felemeli annak bőröndjét, hogy ne kelljen cipekednie. Amikor összeszedte magát, meg mindenét, megindulnak a Smaragdzöld tó felé, hisz a karok hetei alatt, most ott van az ideiglenes szállásuk. A térkép, a későbbiekre pedig ott van Thierry zsebében. Ha pedig valamit nem ért a lány, akkor minden bizonnyal kérdez.
- Most egy ideiglenes szállásra megyünk, ugyanis egy 4 hetes rendezvénysorozat van a kastélyban. - ecseteli a lánynak, hogy miért nem a kastély felé veszik az irányt - a rendezvény még egy hétig tart, azután elfoglalhatja a szállását. A bőröndjéről pedig majd gondoskodunk, hogy felkerüljön. Ha odaértünk a sátrakhoz, majd adom a szobájához tartozó kulcsot, és térképet, ami elvezeti oda.
Vissza az elejére Go down
Georgina A. Greene
Prefektus - Pilluamuleto
Georgina A. Greene

nő Halak Jelige : Dopping Maca :D:D:D
Hozzászólások : 322
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 20:47

Ahogy bámészkodik, észrevesz egy közeledő alakot, elképzelhetőnek tartja, hogy ő lesz, aki elkíséri a szállására. Ahogy közeledik az illető, jobban képes felmérni a helyzetet. Megállapításai gyors egymásutánban jönnek, mint például, férfi, idősebb, elég komoly arckifejezéssel rendelkezik, biztosan tanár, és már nem is kell sokáig fejtegetnie ezt a rejtélyt, a férfi villámgyorsan mellé ér. A lány mielőtt a férfi megszólalhatott volna magához ragadja kistáskáját.
-Jó napot! Így van Georgina Ashley Greene vagyok -mosolyog karvezetőjére. Miután meghallja tanára nevét, más nem jut eszébe mint egy egyszerű mégis ilyenkor nagyszerű mondat.
-Örülök hogy itt lehetek Montmorency professzor-mosolyog tovább. Szóval nem is szobába, hanem valami ideiglenes szállásra vezénylik a lányt, ennek egy picit örül talán könnyebb lesz megismerkedni így a diáktársakkal, bár már igencsak benne vannak a vizsgaidőszakban a többiek. Igen még ezt a rendsezrt is megkell szoknia, soha nem tanult még mágiát, és biztos volt benne, hogy ez már máshogy fog működni mint ahogy szülei elmondták. Imádja őket, nagyon jó a kapcsolatuk, de bizonyos dolgokban kicsit elmaradottak az elképzeléseik. De Gina gyorsan visszarángatja magát a jelenbe, ahol is már elindultak vezetőjével ama bizonyos Smaragdzöld tó felé, ahol a szállásuk lesz.
-Professzor-szólítja meg a lány most kissé bátortalanabbul kisérőjét - a levélhez házirendet meg egyéb dolgot nem mellékeltek, szóval szeretném megkérdezni a legalapvetőbb tudnivalókat az iskola szabályaival kapcsolatban-fejezi be mondókáját. Bízik benne hogy nem tűnik nagyon strébernek, de elég korán megtanulta hogy a szabályokat bekell tartani, és minél előbb megismeri azokat, annál jobb lesz, neki is és mindenki másnak is.
Vissza az elejére Go down
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 21:04

Végülis tényleg megindulnak, Thierry nagy lépteit minden bizonnyal nehéz követnie a lánynak, azért próbál odafigyelni, hogy kisebbeket lépjen. Az idő kellemesnek mondható, kellemesen csípősnek, így a nyár végének közeledtével. Thierry szereti ezt az időt, még sétákat is szeret ilyenkor tenni. Talán ezért nem tűnik fel rajta annyira, hogy nincs sok kedve most a kísérgetéshez.
- Örülök, hogy örül. - jegyzi meg kissé kimérten. Bár a későbbiekben ezt a lány majd úgyis megszokja. Mondjuk tény, hogy Thierry nem nagyon foglalkozik azzal, ki akad fenn a stílusán, és ki nem. Ő ilyen, ilyennek kell szeretni, vagy éppen nem szeretni.
A következő kérdés kissé meglepi. Még sosem kérdezték tőle, hogy létezik-e valamilyen szabálykönyv, vagy olyan, ahova leszabályozzák a viselkedési normákat, éppen ezért csak egy kis rövid szünet után válaszol.
- Nos, ilyen írott formában nincsen. Lényegében elég szabad az iskola sok mindent tekintve. A lényeg, hogy este 11 után már nem szeretném kint látni magát a folyosókon, vagy épp a kastély körül. Nem vagyok egy kezes bárány, hozzáteszem. Az órákra legyen szíves ellátogatni, a lógást sem szívlelem. Ha egy kicsit köhög, még nem azt jelenti, hoyg nem kell bemennie órára. Menjen a javasasszonyhoz köptetőért, aztán irány az óra. Csak a halálos ágyat fogadom el kifogásnak. - taglalja a lánynak, ha már annyira kíváncsi volt - És szerintem már nincsen. A lényeg, hogy ne hozzák hozzám büntetésért esedezve, mert nagyon mérges tudok lenni, ha ilyen csippcsupp dolgok miatt megzargatják a pihenésemet.
Fejezi be végül. Lehet kicsit kemény volt, nem baj, úgysem fogja beismerni.
- De, ha bármi kérdése támad az illemmel kapcsolatban, akkor keresse meg a prefektusokat. Ők nagyon jól tudják, hogy mit szabad, és mit nem. - lezárás képpen.
Lassan elérik a smaragdzöld tó felé vezető kis utat.
Vissza az elejére Go down
Georgina A. Greene
Prefektus - Pilluamuleto
Georgina A. Greene

nő Halak Jelige : Dopping Maca :D:D:D
Hozzászólások : 322
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 21:23

Ez után a pár perc után röviden összefoglalva, Gina megállapítja hogy karvezetője tárgyilagos és nem szereti a csűrést csavarást.
-Azt hiszem ezeket a szabályokat nem lesz nehéz betartani-jegyzi meg amolyan félhangosan.
Saját maga is meglepődik, milyen jól tudja tartani a tempót aránylag nagy léptű vezetőjével.
Innentől némán ballagnak az ideiglenes szálláshely felé, Gina nem akarja felesleges locsogással zavarni vezetőjét.
Csak ámul és bámul a sok-sok szépségen ami a szeme elé tárul. Egy kicsit fáradtnak érzi magát, jól esne egy fürdő és egy kis pihenés, de valahogy a lány úgy érzi az még nem mostanában fog eljönni. Még mindig némán sétál vezetője mellett, és most valahogy nem is kívánja ezt a csendet megtörni, mert ez most sokkal jobb mintha csacsogna és hülyeségeket beszélne, már az előbbi kérdés válaszán is kicsit elszégyelte magát, hiszen nem valami börtönbe jött.

//Folyt. a Smaragdzöld-tónál//
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 01:16

*Egy alak lesz látható a távolban. Egyelőre csak egy alakot lehet látni két nagy csomaggal a kezében. Nem látszik rajta hogy sietne elég nyugodtan tűnik pedig már későre jár az idő.* ~ Tudtam hogy ilyen későn fogok ide érni. az átkozott csatlakozás~* Mérgelődik magában. Ahogy közeledik a parkoz már ki lehet venni, hogy egy fiú fog érkezni a helyszínre. Egyre közelebb ér. Már jól látható öltözéke is. Egy vaj színű halásznadrágban és egy hozzá illő pólót visel. Ruhája tiszta nem látszik rajta az út pora. Mikor már a parkhoz ér tekintete a kastélyon akad meg ami lenyűgözi egyből.* ~ nem is gondoltam volna hogy ilyen nagy. Azt hittem hogy sokkal kisebb~* Állapítja meg a dolog majd zsebéből elő húz egy cetlit amit el is olvas majd bólint egyet. leteszi a csomagjait és jobban körbe néz ha már itt van*
Vissza az elejére Go down
Bitta Gewinn
Diák - Pilluamuleto
Bitta Gewinn

nő Nyilas Jelige : Ifjú, balhés féltünde
Hozzászólások : 469
Évfolyam : Második
Kor : 50

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 01:32

*Kecses hosszú léptekkel jelenik meg a Signumus egyik prefektusa a parkban. Lehet rajta látni, hogy nincs túl nagy kedve ilyen későn kint kószálni, ebben a szeles időben, de nem bánja. De nem félreérteni.... Örül az új diáknak, aki miatt kifárad.
Tehát sétál 3...2....1... lépcsőfok, majd leér a bejárati csarnokhoz, s kitárva az ajtót, kilép azon. Egyből megpillantja az új diákot, s reméli, hogy nem más karhoz tartozik. Elvégre tud arról hogy mostanság több diák is érkezni fog.
Pillanatok alatt lelépked a lépcsőfokokon, a parkon át, egyenesen az ismeretlen alakhoz, aki mellett bőszen ott vannak a bőröndök. Halk szelíd hangon be is mutatkozik a lány*
-Szép estét! Bitta Gewinn, Signumus prefektus. Benned kit tisztelhetek?
*Kérdi kedvesen, apró mosollyal az arcán, miközben kezét a fiú felé nyújtja. De nem...nem kézcsók miatt. Mielött bárkinek beindulna a fantáziája, hanem mert azzal jobban megmutatja az ember lánya, hogy ismeri az illemet. De vajon az ember fia is?
Ez most lényegtelen. Tehát kezet nyújtva bemutatkozott, így márcsak meg kell várnia, míg a fiú is megteszi, hogy tudja hogy jó embert szállít-e a Signumus egyik fiúszobájába.*
~Remélem ő a Signumusos. Ígyis elegem van már a mai napból. Fáradt vagyok~
*Fut át Bitta fején a röpke gondolat, röppenve tovább, más fejekbe.*
-Remélem te vagy az új Signumusos.
*Teszi hozzá az elöző kérdéséhez az apró megjegyzést, majd sóhajtva egyet néz a szemben álló fiúra, s már majdnem ásítana egyet, de visszafogja magát. Nem lenne illendő senkivel szemben sem. Akár nappal, akár éjjel...*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 01:46

*Jack egy szép lányt vesz észre közeledni hozzá így szemei a táj helyet inkább a lányra szegeződnek aki egyenesen felé tart. Ruháját megigazítja nem mintha nem állna rajta jól hiszen semmi baj nincs vele. Biztos ami biztos alapon azért rendbe teszi magát hiszen a fiúnak számít a megjelenése. A lány hangja kedves és még egy mosollyal is megajándékozza a fiút amire a fi ösztönösen egy mosollyal válaszol a lánynak.*
- Szép estét a hölgynek is. Jack Kingston vagyok
* válaszol kedvesen a kérdésre. A lánykezet nyújt a fiúnak aki egy kéz csókkal köszönt hiszen ő jó nevelést kapott oda haza. Amúgy is csak a fiúkkal fogna kezet egy hölgy mást érdemel mint hogy kezet rázzon vele. Ez nála elvi kérdés.*
- Én lennék ezek szerint te vagy a fogadó bizottság. sajnálom hogy ilyen későn érkeztem de a csatlakozásnál gondjaim akadtak így lekéstem a vonatott melyet el kellet volna érnem
* Mondja kedvesen hiszen ő sem tudta hogy ennyit kell majd várni az állomáson a másik járatra. A fiú is álmos már de hát most ért ide és a lényeg hogy itt van*


A hozzászólást Jack Kingston összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 25 2009, 01:59-kor.
Vissza az elejére Go down
Bitta Gewinn
Diák - Pilluamuleto
Bitta Gewinn

nő Nyilas Jelige : Ifjú, balhés féltünde
Hozzászólások : 469
Évfolyam : Második
Kor : 50

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 01:56

//Időn kívűl holnap reagálok^^//
Vissza az elejére Go down
Tighe Ceallagh
Diák - Pugnax
Tighe Ceallagh

Férfi Halak Hozzászólások : 80
Évfolyam : Második
Kor : 39

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 13:16

*Hosszú vörös hajú fiú érkezik a parkba. Hosszú hajóút után érkezett meg gyalogosan az iskolához. Vörös inget viselt, melynek ujja hanyagul könyékig fel volt gyűrve, gombjai hanyagul begombolva, ehhez rövid fekete nadrágot és fekete sportcipőt viselt. Csupán kevés csomagja volt. Minden holmija egy nagy hátizsákba és egy bőröndben elfért. Kényelmesen letelepedett egy padra és várt. Azt írták neki levélben, hogy rövid időn belül fel fogja valaki keresni a saját karjáról és eligazítja az itteni életben. Állatot nem hozott magával, bár semmi baja nem volt vele, soha nem tartott volna maga mellett egyet sem, ha az magától nem választja ezt a lehetősélget. Tisztelte az állatok szabadságát és a természet erőit, bár céljai eléréséhez az eszközökben nem igazán szokott válogatni. Főként hirtelen természete miatt küldték a szülei erre a helyre. Hátha itt hasonszőrűek között rendet tanul. De ő ebben nem bízott. Egész élete alatt nem bírták megnevelni, elég minimális esélyt látott rá, hogy bárki megnevelje.*
Vissza az elejére Go down
Amber McCarthy
Karvezető helyettes - Pugnax
Amber McCarthy

nő Hozzászólások : 333
Tantárgy(ak) : Sötét Varázslatok Kivédése tanár

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 13:40

Amber úgy tűnik jobb lábbal kelt ki az ágyából, mert arcán vidám mosollyal sétál az iskolai kapuin belül.
Tisztában van azzal a ténnyel, hogy hamarosan új diákja érkezik, és jókedvének hála eldöntötte, ő üdvözli majd megfelelően a fiút. Így amikor értesítést kap, hogy Tighe megérkezett a szigetre, ő is útnak indul, hogy időben a kapuhoz érjen.
Pár perccel előbb érkezik a kelleténél, így nyugodtan pásztázza a parkot, és az ott sétáló diákokat. A lépcsőn áll, így amúgy is magas, vékony alkata a többiek felé emelkedik. Fehér póló van rajta, ívelt, csónak-nyakkivágással, és egy farmer, így ebben nem különbözik a mellette sétáló tanulóktól. Szokásos égővörös haja vidám zöld szemei mellett göndörödik a hátára.
Tehát megjelenése a számára szokásos, nem kirívó öltözködés, mégis van a nézésében, és állásában valami, ami kiemeli a diákok alakjai közül - pedig kora kevéssé látszik rajta.
Végre meglátja az új diákot, és gyors, könnyed léptekkel elésiet. Megáll előtte, rámosolyog, majd ugyanebben a pillanatban be is mutatkozik.
- Amber McCarthy vagyok, a pugnax karvezetője. Reményeim szerint Ön pedig Tighe Ceallagh, remélem nem tévedek? - kérdi egy újabb mosoly keretében. Nem gondolja, hogy tévedne, és ezen gondolatait a fiú csomagjai is csak még biztosabbá teszik.
- Megmutathatom a hálókörletét, hogy elhelyezkedjen?
Vissza az elejére Go down
Tighe Ceallagh
Diák - Pugnax
Tighe Ceallagh

Férfi Halak Hozzászólások : 80
Évfolyam : Második
Kor : 39

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 13:50

- Üdvözlöm kisasszony. Örömmel látom, hogy ilyen gyors fogadtatásban részesülök. Értesülései helytállóak, Tighe Ceallagh vagyok. Nem gondoltam volna, hogy ilyen szép tanárnők is vannak a világon. Kegyed rendkívül elbűvölő. Ha tudom, hogy iylen hölggyel futok össze, esküszöm rendbe szedtem volna magam.
*A fiú csak látszólag volt zavarban. Tettett sietséggel imitálta, hoyg rendbe akarja szedni magát, de aztán feladta. Haját kisfésülni legalább 3 órás művelet volt nála, aminek eredményeként a hajának 20%át minden alaklommal ki kellett tépnie, és kb. egy óra múlva semmi nem látszótott munkájából. A fiú vörös haja sötétebb és mélyebb hatású, mint az íreké. Rendezetlen tincsekben állt, összetapadva, bár láthatóan tisztáa, frissen mosott volt.Sokszor gúnyolták is miatta, hogy festi, pedig neki természetesen ilyen a haja.*
- Örömmel nézném meg önnel a hálókörletemet. Nagyon kíváncsi vagyok már az itteni dolgokra.
Vissza az elejére Go down
Amber McCarthy
Karvezető helyettes - Pugnax
Amber McCarthy

nő Hozzászólások : 333
Tantárgy(ak) : Sötét Varázslatok Kivédése tanár

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 14:02

A "kisasszony" név egy cseppet meglepi a 30 környékén járó tanárnőt. Már jó sok éve kinőtt a kisasszonyos évekből, már csak szülei régi ismerősei meg természetesen édesapja szólítja így. Kicsit összehúzza a szemöldökét, aztán csak ennyit mond:
- Ha nem baj, inkább maradjunk a tanárnőnél. - Szívesen hozzátenne még valami olyasmit is, hogy "Hé kölyök, akár a fiam is lehetnél!", de azt azért mégse. Legfeljebb az öccse, hiszen hány éves lehet ez a suhanc? 17-18?
Na nem baj, majd megtalálja a hangot vele. Ha nem fogja a fejecskéjében leesett állal nézni, mi a fenét csinál Tighe. De a manócska ott van a fejében, és vidáman ugrálva az agysejtjein közli vele visító hangon, hogy:
"Flöööörtöööl a tanárnővel! Felháborító! Suhanc! Tökmag! Éretlen! Gyermeteg! És a karvezetőjével kezd ki... Hát szép, szép."
De Amber nem hederít rá, még szép is lenne, ha lehordaná Tighet az első beszélgetés során. De megjegyzés nélkül nem hagyhatja az eddigieket, és elég egy gyenge kis figyelmeztetés jelenlegi körülmények szerint, hogy viselkedjen magán.
- Remélem a továbbiakban bókjait a korabeli lányoknak fogja szentelni. - Mosolyog továbbra is, nem... Nincs benne hamisság. A legjobb szavak Amberre mindig is a "tiszta", és az "őszinte" volt. Talán pont ezért kapta ezt az állást.
Pálcájával a fiú csomagjai felé int, mire azok eltűnnek.
- A szobájában fogja várni Önt. Ha az iskolával kapcsolatban van kérdése, nyugodtan tegye fel, míg sétálunk. - Ezzel elindul Tighe-al együtt a pugnaxos hálókörletek felé, fel, a padlásra.
Vissza az elejére Go down
Bitta Gewinn
Diák - Pilluamuleto
Bitta Gewinn

nő Nyilas Jelige : Ifjú, balhés féltünde
Hozzászólások : 469
Évfolyam : Második
Kor : 50

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 21:08

Jack Kingston írta:
*Jack egy szép lányt vesz észre közeledni hozzá így szemei a táj helyet inkább a lányra szegeződnek aki egyenesen felé tart. Ruháját megigazítja nem mintha nem állna rajta jól hiszen semmi baj nincs vele. Biztos ami biztos alapon azért rendbe teszi magát hiszen a fiúnak számít a megjelenése. A lány hangja kedves és még egy mosollyal is megajándékozza a fiút amire a fi ösztönösen egy mosollyal válaszol a lánynak.*
- Szép estét a hölgynek is. Jack Kingston vagyok
* válaszol kedvesen a kérdésre. A lánykezet nyújt a fiúnak aki egy kéz csókkal köszönt hiszen ő jó nevelést kapott oda haza. Amúgy is csak a fiúkkal fogna kezet egy hölgy mást érdemel mint hogy kezet rázzon vele. Ez nála elvi kérdés.*
- Én lennék ezek szerint te vagy a fogadó bizottság. sajnálom hogy ilyen későn érkeztem de a csatlakozásnál gondjaim akadtak így lekéstem a vonatott melyet el kellet volna érnem
* Mondja kedvesen hiszen ő sem tudta hogy ennyit kell majd várni az állomáson a másik járatra. A fiú is álmos már de hát most ért ide és a lényeg hogy itt van*

*Bittus teljesen nyugod, mindaddig, amíg meg nem üti a fülét a név, s nem észleli a kézcsókot, amin igencsak meglepődik, talán kissé el is pirul, de próbálja leplezni. Arca bár nyitott könyv szokott lenni, most mégis be van zárva az ifjúnak, így semmit nem tud leolvasni Gewinn arcáról.*
-Örülök a szerencsémnek, s semmi gond. Én is nemrég kaptam a hírt, hogy jössz, így nem probléma. Ha gondolhatod mehetünk, s közben elmesélem majd, hogy miket kéne tudnod.
*Jegyzi meg, majd a lábszárvédőjéből, mert az is van rajta, a rövidnadrágon a hosszú újjú felsőn és harisnyán kívűl az is van rajta. Na meg még egy pulcsi. Szóval a bőröndökre mutatva egy pálcamozdulattal, s egy varázslattal elkezdi lebegtetni őket. Vagyis pontosabban az egyiket, mert nincs akkora varázsereje, hogy mindet vigye, majd egy másik felé pillantva a fiúra néz*
-Segítsek felcipelni? Csak mert gondolom már fáradt vagy.
*Mondja kedvesen, s arca még mindig mosolygós, s tekintete is kedves. Fáradt, de kedves mérhetetlenül.
Majd amint a fiú megszólal, a lány el is indul a kastély felé, lassú, rövid lépésekkel.*
-Tehát a másik prefektus Arwen Rachel Kearston. Nagyon rendes lány, szerintem ha megismernéd egyből megkedvelnéd. Felé is fordulhatsz segítségért a karral kapcsolatban. Akkor még van a Karvezetőd, Cassandra Margaret King professzornő, akivel gyom- és gyógynövénytanon találkozhatsz. Ezenkívűl ott van Draven Sirius Weawer. A karvezető-helyettesed. Egyéb kérdéseidet nekik is felteheted.

//Időn kívüli//
Vissza az elejére Go down
Weeko Abooksigun
Diák - Extremus
Weeko Abooksigun

nő Kos Jelige : Ázott kiscica
Hozzászólások : 234
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 16:48

Kint csücsül szépen az egyik naaaaagy, hatalmas fa terebélyes lombja alatt, ahogy jobbról balra ringatózik. Tulajdonképpen távolról nézve teljesen idiótának nézhet ki a lány. Közelebbről is. Sőt, ha meglátja az ember, hogy miféle könyvet is tart a kezében, akkor meg pláne elgondolkozhat azon, hogy ez vajon egy felsőfokú szakképzéssel bíró mágusiskola, vagy egy boszorka-ovi.
Ugyanis egy eléggé kulturális, és igencsak közismert kis könyvecskét tart a kezében. Hogy a kevésbé vizuális alkatok kedvéért hadd mutassuk be, hogy pontosan milyen könyvről van szó:

Kastély körüli park - Page 28 3311


Mindezek mellett a vérleopárd lány olyan nagy hévvel és lendülettel énekel vékony, magas hangján, mintha mások valami nagy kultuszszámot dalolnának teli hangerővel. Tudni kell, hogy Weeko még egyáltalán nem jött rá, hogy talán ha a doromboló hangjából indulna ki, akkor sokkal jobb is lehetne az éneklőhangja. Nem. A lány egyelőre úgy énekel, mint amikor a macskák vernyákolnak kint tavaszi éjszakákon átszellemülve. Ha közelebb ér hozzá valaki, tisztán hallhatja a vernyákoló ének szövegét:

Süss fel, naaaaaaaap,
fényes naaaaaaaaap,
kertek alatt ludak vannak,
megfagynaaaaaaaak.

Süss fel, naaaaaaaap,
fényes naaaaaaap,
kertek alatt egy kis bárány
majd megfaaaaaaaagy.

Süss ki kopasz kert alááááááá,
bújj be hideg föld aláááááá,
süss fel, süss fel,
tavasz napocskájaaaaaaaaaaa.


Ami ugyan cseppet sem illik a mai naphoz, hiszen már alapvetően fent van, éget is, szóval sem a ludaknak, sem a bariknak nem kell agonizálniuk egy kis melegért. Számára azonban ez a negyven fokos meleg voltaképpen semmi. Ennél sokkal nagyobb hőre van szüksége, amit szeret is, és jól érzi magát. Hatalmas nagy pulóverben ücsörög, ami legalább a térdéig ér. Nem is nézheti ki az ember, hogy van-e egyáltalán a felső alatt valami, vagy csak ez az egyetlen egy ruhadarab rajta. Így a körülötte elhaladó diákok igencsak furcsán nézhetnek rá, sőt, elgondolkozhatnak azon is, hogy pontosan hány éves lehet. Merthogy amint elénekli halkan nevetgél, de már kezd is bele újra lelkesen. Láthatóan ez az egy dalocska nagyon megtetszett neki.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 17:14

*És akkor persze ha egy ilyen lány kint ücsörög a parkban, és arra jár valaki, vannak bizonyos lehetőségek. Például, az arrajáró megvetően végignéz rajta, és továbbmegy. Vagy megáll, és szép finoman megkérdezi, nem-e tévesztett házszámot a lány, mert az óvoda egy kicsit arrébb van. Esetleg, mondjuk befogja a fülét, megfordul, és elmenekül a másik irányba. Vagy pedig ott van az a lehetőség, ami most történik, egészen pontosan az, hogy az érkező lelkesen beszáll a dalolgatásba.*
- ...bújj be hideg föld alá, süss fel, süss fel, tavasz napocskája... *Hirtelen bukkan fel Weeko, és így egyben a fa mögött a fiú, és rámosolyog a vérleopárdra, miután az utolsó versszak végét vele együtt énekelte. Fekete, kócos hajú fiú; a szemei is ki vannak húzva kissé fekete festékkel. Egyébként a szemei is feketék. Ingje ellenben fehér, bokafölé érő nadrágja pedig szürke.* - Ejnye Weeko, azért ennyire hideg nincsen. Szerintem tartalékold ezt a dalocskát a hidegebb őszi, esetleg téli napokra... A tavaszt nem mondom, bár eleve a tavaszi napot akarjuk keltegetni, de hát az még messze van... *Miközben beszél, megkerüli a fát, így Weeko-val szembe kerül, és le is ül, törökülésben foglal helyet.* - Szervusz. Szépen énekelsz. *Igen, a kegyes hazugságok is kellenek néha... Hiszen ez az ének ép elméjű ember számára nem lehet szép, vagy éppen kellemes.
És akkor most kezdődik a gond. Merre látunk itt mi épelméjű embert? ... Nem, a festett szemű féljapán-félmagyar srác nem feltétlenül eme kategória díszpéldánya.* - Ennyire fázol...? *Jó, azért az még neki is leesik, hogy talán ez a pulóver túlzás ilyen időben. Lopva végigpillant saját, nyitott ingén, majd megvonja a vállát.* - Honnan van a könyved?
Vissza az elejére Go down
Kathleen O'Connor
Diák - Pilluamuleto
Kathleen O'Connor

nő Bak Jelige : Csak szabályok nélkül élet az élet.
Hozzászólások : 56
Évfolyam : Első
Kor : 29

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 22:12

*Ismeretlen lány érkezik a birtokra. Középmagas, vékony alakja kirajzolódik a kastélyból kiszűrődő fényben. Rövid farmerszoknyában és szürkéskék felsőben van, hátán a hátizság és a kezében a táska is arról árulkodik, hogy most jár itt előszőr. Körbefordul párszor, figyeli a parkot, már amennyit lát belőle így sötétben.*
~Nem olyan, mint otthon, de csak megszokom.~ *Nagyobb sóhaj szakad fel a tüdejéből, de még mindig nem mozdul. Sosem volt oda a változásokért, bár biztos benne, hogy meg fogja ezt is szokni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 22:23

*Arwen sietősen megy lefelé, kissé bosszús mert már feküdt volna le, de pont akkor talált egy levelet az asztalán, hogy ma este jönni fog egy új diák. Kissé kényelmes tempóban vette át a normális cuccát, ami egy farmer nadrágból és egy pólóból áll. Cipőjét felhúzta a lábára, nem kötötte meg, mert minek úgyis leveszi amint felér és bele borul a finom ágyikójába, hogy végre aludjon. Lassan megy le a lépcsőkön még véletlenül sem akarja, hogy kitörje a nyakát csak mert fél álomban sétálgat ahelyett, hogy aludna. Azért még gondolatban is dühös. *
~Bezzeg Bitta már megint eltűnt.~
*Mikor már az utolsó lépcső fokról is lelépett, fordult egyet az ajtó irányába, amit kitárt, majd kint sétálgatott. Homályos tekintetével nem igazán látta, hogy merre lehet az új diák. Amint egy körvonal kirajzolódott a nagy sötétségben, elindult felé, hátha ő az új jövevény, ha meg nem akkor elködösült szemmel keresi tovább. Persze ilyenkor kell keresgélnie, mikor sötét van és még az orráig se lát el a fáradságtól. Majd mikor már közelebb ért a körvonalhoz tartozó személyhez, bízott benne, hogy nem kell tovább állnia, mert rossz a célpont.*
- Szia, Arwen Rachel Kearston, a signumus prefektusa, remélem te Kathleen O'Connor vagy.
*Kérdezi a lánytól, majd a csomagjaira néz. Annyira szívesen segítene, de most nagyon nincs ereje cipelni, így inkább átugorja ezt a részt és egyből a tárgyra tér.*
- Indulhatunk fölfelé?
*Kérdezi majd a kastély felé veszi az irányt, lassított tempóban mivel egyrészt fáradt, másrészt, hogy ne maradjon le az új jövevény.*
Vissza az elejére Go down
Kathleen O'Connor
Diák - Pilluamuleto
Kathleen O'Connor

nő Bak Jelige : Csak szabályok nélkül élet az élet.
Hozzászólások : 56
Évfolyam : Első
Kor : 29

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 22:30

*Bóklászik még egy darabig a sötétben, de cseppet sem bánja. Szereti, talán jobban is mint a napot. Látja, hogy valaki felé indul, úgyhogy megáll, és bevárja az érkezőt. Igaz, eljátszik a gondolattal, hogy úgy csinál, mintha nem látná, és lelép valamerre másfele, de talán nem kéne már rögtön az első nap bosszantani senkit.*
- Én vagyok. *Bólint a bemutatkozásra, örül, hogy neki nem kell. Követi a lány tekintetét, és csak vállat von. Nem kell neki segítség, nincs sok cucca, azt meg elbírja.*
- Persze. *Bólint ismét a kérdésre, és Arwen után indul. Tartja ő a tempót, amilyet a másik diktál. Alkalmazkodóképes, ha van hozzá kedve. Most pont van.*
~Csak tudnám hol van az a fölfelé.~ *Felpillant párszor a kastélyra, mielőtt beérnének.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 22:38

*Arwen örömmel hallja, hogy nem kell itt sokáig időznie. Miközben mennek azért tájékoztatja a lányt az egyéb tudnivalókról.*
- Mint mondtam én prefektus vagyok, de nem az egyetlen. Ha bármi gondod, óhajod, sóhajod van akkor megkeresheted, a másik prefektust Bitta Gewinn-t, a karvezetődet Cassandra Margaret King-et vagy a karvezető-helyettesedet Draven Sirius Weawer-t. De szerintem bárki szívesen segít az eligazodásban.
*Próbál egy aprót mosolyogni, bár nem igazán megy neki, mert épp aludni készült és mégis idekint mászkálgat, ráadásul még a cipője sincs bekötve, így egy kicsit csoszogva megy, hogy ne hagyja el fél úton a lábbelijét. Mikor már a kastély bejáratánál voltak, kitárta a lány előtt majd belépett rajta. Elsétált az ő lassú tempójában a lépcsőhöz, majd figyelte, hogy Kathleen leragad-e és csodálja az épületet vagy jön vele. Ha jön vele akkor felmászik a lépcső tetejére, ha meg nem akkor addig vár amíg ki nem csodálta magát. Mindenesetre még megkérdezi a lánytól, hogy van-e valami kérdése.*
- Amúgy ha most van valamilyen kérdésed nyugodtan tedd fel, szívesen válaszolok ha olyan persze amire tudom a választ.

// köv. hsz-em a signu magaslat.//
Vissza az elejére Go down
Begonia B. Bones
Diák - Pugnax
Begonia B. Bones

nő Kos Jelige : Harisnyás Pippi
Hozzászólások : 88
Évfolyam : Első
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 22:49

*Újabb ember - ki tudja hányadik a sorban - választja az éjszakai órákat, hogy megérkezzen a messze földön híres mágusképző falai közé. Noha ezek még nem is a falak, csupán a kerítés és a kastélyt körülvevő park.
A kissé fülledt levegő még az aznapi hőségre emlékezteti a szabadban járkálókat. Beleértve a vadonatúj diákot is, aki - kizárólagosan csak gondolatban - kissé félve közelíti meg az óriási épületet.
Minimum ötször vasalták ki függőlegesen csíkos, világoszöld és szürke színű ingét. Kissé kellemetlenül érzi magát, pedig a világos farmer, amit visel, hajszálra pontosan a mérete. A nyakig begombolt ing alatt lévő rózsafüzért, valamint egy másik aranynyakláncot (kereszttel) csak a szemfülesek vehetik észre.
Igazából csak ez adja meg neki a kezdőlöketet, hogy egyre beljebb és beljebb lépkedjen a kikövezett úton, maga mellett vonszolva a bőröndjeit.
Szemüvege a mai napon a metálszürkét választotta, így a keret az imént említett színben pompázik. Nem olyan rég kapta, mivel az előzőt már igencsak kinőtte. A látást segítő tárgyra valami antik kereskedésben bukkantak rá szülei. A szemüveg alkalmazkodó kis bestia, bár rosszabb napokon kifejezetten olyan tulajdonságait használja, melyek viselőjét esetleg az őrületbe kergetik. Eddig egy ilyen napot már túlélt hősünk. Noha ez még egy lazább rossz nap volt csak, Aeronnak nem volt valami mókás mindent zöldben látni.
Az emlék hatására elereszt egy fáradt sóhajt. Csak remélni tudja, hogy az újdonsült pajti, ami egyébként egy tárgy, nem rontja el az elkövetkező napjait.*
~Remélem nem kell negyed óránál többet várnom...~ *Húzza el a száját.
Egy ember, aki a pontos időpontokhoz szokott, nem szívesen viseli el a késést. Sőt, kifejezetten türelmetlenül huppan le a legközelebbi padra.
Morcosan, és az utazástól kimerülten igazítja meg szemüvegét.*
-Nehogy el kezdj rakoncátlankodni... *Suttogja el gondolatát a szemüvegnek, amolyan óva intésként. Mert ajándék ide vagy oda, le fogja cserélni.*


A hozzászólást Aeron Winterweldon összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 27 2009, 12:37-kor.
Vissza az elejére Go down
Linda Johnstone
Prefektus - Pilluamuleto
Linda Johnstone

nő Bak Jelige : Remeterák
Hozzászólások : 117
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 23:13

*Bizony van más is aki a kési órán leli ébredését, még ha a leányzó nem is aludt eddig, hanem hőn szeretett könyveit olvasta. Aztán valami szöget ütött fejében, márpedig ha elgondolkodtatja valami, akkor annak szeret minél előbb utána járni. Tehát most is hasonló célzattal jelenik meg a parkban.
Jelen pillanatban egy világoskék, hosszú szoknyát visel és egy pár árnyalattal sötétebb blúzt hozzá. Cipő gyanánt meg ismét a jól megszokott nagymama korabeli fekete topánt választotta, ami már úgy a szívéhez nőtt. Haja most hátul lófarokban lóg le, egész a blúz nyakáig, hiszen a haja is csak vállig érő. Kezében egy vaskos könyvet cipel, a pálcáját meg a füle mögött tartja. Végül is így a legegyszerűbb, hisz legalább mindig kéznél van. Sietős léptekkel halad a parkban, kutató tekintettel pásztázza a gyepet. Minden bizonnyal keres valamit, hiszen ennyire nézelődni csak azok szoktak, akik hasonló cipőben járnak. Mármint a keresésre értendő cipőben. Valószínűleg elég furcsa látványt nyújthat, ahogy a sráctól nem is olyan messze elhalad, minden szó nélkül és aztán egyik pillanatról a másikra...puff...és Linda már a földön térdepel. A sötétben, kissé távolabbról, simán úgy tűnhet, hogy valami baja van és azért rogyott össze. pedig nem eszik ám ilyen forrón a kását.* ~Tudtam, hogy láttam már itt ilyen növényt~ *És sietős mozdulattal kiveszi a füle mögül a pálcáját és fényt gyújt rajta. Maga előtt szépen kinyitja a bejelölt helyen a nagy olvasmányt és elkezdi vizsgálgatnia talált növényt. Külső szemlélőnek csak annyi látszik igazából, hogy összerogy és aztán még fényt is csinál hozzá. de mit érdekli őt, hogy más mit gondol, ha talált egy igazi növény-kuriózumot. le is hasal a fűbe, mit sem törődve, hogy esetleg zöld lesz a ruhája, vagy letörik a körme, ami meg nem is hosszú. Nem az a típus, aki nem mászik bele fülig sárba is, ha valami számára érdekes dolog van ott.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Kastély körüli park - Page 28 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 28 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kastély körüli park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
28 / 43 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés