Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Kastély körüli park - Page 42 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Kastély körüli park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next
SzerzőÜzenet
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimePént. Május 21 2010, 15:52

*Hirtelen kedve támadt levegőzni. Már a második emeletről robog lefelé, egy egyszerű farmerban, és talárban. Nem tudja miért húzta fel, most olyan kedve volt. Prefektusi kitűzője a mellénél virít, bár nem szereti mikor előítéleteik lesznek az embereknek eme kitűző miatt. Nem sok diák van a folyosókon. Az ismerős arcokra ráköszön, de nem áll meg. Elhatározta, hogy kimegy. Hát akkor be is fogja ezt tartani! Már a bejárati csarnokban koppannak léptei. Nem siet különösebben, de már megszokta, hogy siet, ezért nem lassít. Utoljára akkor sétálgatott a parkban, mikor felkísért egy új diákot. Jó régen volt az már... Egy szép kis köves utat szemel ki, és azon lépeget. Kezd lelassulni, ahogy megnézegeti a szép kis növényeket. Újra bogarak röpködnek a levegőben, és nincs annyira hideg, mint télen. Szerencsére nem esik, most nem lenne szerencsés, ha ez megtörténne. Útközben megpillant egy fát. Nem tudja, mi fog teremni rajta, de a virágai szépek. Elmegy mögötte pár diák, akik ránéznek és összesúgnak mögötte, de nem törődik vele, csak bámulja a szép virágokat. Aztán továbbmegy. Azon tűnődik, vajon lesz-e még órája, vagy ebben az évben már nem? Végül nem tud válaszolni magában, majd megnézi az órarendben... Leül az út mellé egy padra, és onnan figyeli, hogy vannak-e olyan diákok a közelben, akik esetleg megsértenek valamilyen szabályt. Közben mélyeket szippant a friss tavaszi levegőből.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimePént. Május 21 2010, 16:06

*Mai napon egész sok mindent kezdett magával, vagyis magához képest. Hiszen végre hozzálátott a tanuláshoz. Ami azt jelenti, hogy egész délelőtt tanult. Azon kívül csak evett egész nap. De mostanra már elege lett a tanulásból, teljesen megelégelte az egészet. Az agya már semmit nem képes befogadni, ezért úgy döntött inkább kimegy egy kicsit a friss levegőre. A kastély lépcsőin igen gyorsan szedi lépteit, mintha valami hívná. Ösztönei azt súgják a parkba kell mennie, és ezért siet is oda. Bár fogalma sincsen miért.*
~Mi ez az érzés? Mi történik velem? Mintha nem én irányítanék. Vagyis én irányítom a lépteim, mégis mintha valami hívna...~*Sebesen robog lefelé, hiába van magas sarkú rajta. Igen, az van rajta. De ez most nem fontos. Siet. Már kint is van a bejáraton. Lerohan a lépcsőn és egyenesen a park felé tart. Több diákot is lát, de csak egyen marad ott kék szemeinek tekintete. Mégpedig Konin.*
- Koni!*kiáltja el magát.*~Ha ő itt van, egész biztosan tudja, hol van Rufus.~*Odaszalad a fiúhoz, majd a nagy rohanásból egy nagy ölelés lesz.*
- Ezer éve nem láttalak!*Elengedi a fiút, majd széles vigyorral áll előtte, igen elegáns ruhájában és persze a hozzá illő magas sarkúban és kiegészítőkben.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimePént. Május 21 2010, 16:25

*Békésen üldögél a padon. Az az, csak ülne, ha nem hallaná nevét. Méghozzá egy ismerős hang kiáltja felé. Egyből tudja, hogy Jessica kiabál, és felé fordul. Az ölelés kicsit váratlanul éri. Teljesen leblokkol pár másodpercre, de mire reagálni tudna, addigra a lány már elengedi.*
- Szia Jessica! Hát igen, az utóbbi időben nem sűrűn találkoztunk.
*Mondja, miközben fölemelkedik a padról. Sok kérdés akar kitörni egyszerre belőle, nem is tudja mit mondjon először. Úgy hogy kis csend telepedik rájuk. Nem tart sokáig, mert hamar megtöri azt.*
- Mi történt veled az utóbbi időben? Ugye nem hágtad át a szabályokat?
*Második kérdésénél kénytelen elmosolyodni.*
- Üljünk le, ha nincs ellenvetésed. Vagy inkább gyalogolni akarsz?
*Neki most igazából mindegy. De ha nem lenne az, akkor is megkérdezné. Még vannak kérdései, de megint nem tudja, melyiket tegye föl először. Előbb megvárja a lány válaszát, majd megszólal.*
- Hogy megy a tanulás? Bár lehet, hogy kicsit fura kérdés, de milyen a signusokkal együtt lakni? Halottam összevonták a két kart, sajnálom őket...
*Őszinte sajnálat jelenik meg szemében. Lefelé dönti a fejét, nem is tudja miért, már megszokta, hogy egyfolytában ezt csinálja. Most azonban nem nagyon akar a suliról beszélni, inkább eltereli a témát.*
- Egyébként hogy vagy?
*Kicsit fura, mert ezt általában, ha megkérdezi, akkor azt a beszélgetés elején teszi, de most még is érdekli a válasz. És nem csak azért, ha a lány beteg, futva meneküljön innen, ő egyébként sem tenne ilyet... Felemeli a fejét, és a szép kék szemekbe néz. Nem mondja ki a véleményét, talán kicsit félreérthető lenne.
Nem sokáig bámul a lányra, mielőtt kínossá válna, elfordítja a tekintetét egy kis rózsaszín virágra, aki egymagában van az út szélén. Most abbahagyja a kérdés zuhatagot, és megvárja, míg a lány kérdez. Talán ő jobban is tud.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeSzomb. Május 22 2010, 11:06


*Pár pillanatig csend uralkodik köztük, ami a lány számára igen kínos, hiszen egyből rákérdezne arra, hogy nem-e tud Rufusról valamit, de vár és meg is lesz az eredménye, hiszen Koni eltereli a gondolatait. Éppen válaszolna az első kérdésre, amikor Konidik beböki a másodikat, amire elég nagy kacajban tör ki a lány. Persze nem rosszból, de elég viccesnek tűnt számára ez.*
- Ne aggódj, nem vagyok nagy szabályszegő, maximum véletlenül szegem meg őket, bár még senki nem szólt semmilyen dolog miatt. Egyébként nem sok semmi történt velem. Elvagyok, éldegélek. És veled történt valami érdekes a a közelmúltban?*Kérdez ő s vissza.*
- Igazából majdnem teljesen mindegy, de legutoljára amikor sétáltam valakivel és közben beszélgettünk, majdnem orra buktam és végül a karjai között kötöttem ki, nem szeretnék most is így járni. Elég kellemetlen helyzet volt számomra, úgyhogy inkább üljünk le.*Le is huppan a fűbe, megigazgatva szoknyáját.*
- Igazából nekem teljesen mindegy kivel lakok, nem bánom, hogy kicsit többen vagyunk, így remélhetőleg kicsit nagyobb élet lesz. A tanulás.. hát ha lenne hozzá kedvem biztosan jól menne, de mostanság inkább mással foglalkozom. És te hogy állsz ilyen téren? Bár neked biztosan nincsenek ilyen gondjaid. *Állapítja meg. Hiszen Koni prefektus.*
- Megvagyok, köszi. De voltam már jobban is. Ne aggódj, nem testi bajom van, hanem lelki. De majd megoldódik. Remélem.*Kissé szomorúan pislog a fiú szemeibe, majd Koni elvezeti tekintetét róla. Ennek ellenére Jess továbbra is őt fürkészi, főleg a tekintetét.*
- És te hogy vagy?*Ismét elmosolyodik, nem szereti ha szomorúnak látják.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeSzomb. Május 22 2010, 11:54

*Nem csodálkozik, hogy Jessnek nem nagyon szoktak szólni, mivel nem olyannak ismerte meg, aki megszegne bármilyen szabályt. Ő is nevet egy kicsit, de nem viszi túlzásba. Nem nagyon szeret nevetni. Az valamiért idegen tőle. Mikor kisebb volt, akkor sem nagyon tette ezt. Azóta még kevesebbszer fordul elő. Kicsit el kell gondolkoznia, érdekes dolog? Most hirtelen nem tudna mondani semmit.*
- Nem nagyon történt velem semmi. Sajnos... Már kéne valami izgalom az életembe. Az óráknak szépen lassan vége, legalábbis mostanában nincs sok. Ezért annyira gyakran nem is sétálgatok a kastély területén, inkább a szobámban csücsülök. Bár ha ezt csinálom soha nem lesz semmi izgalmas az életemben.
*Mondja, kicsit hosszabban fejezve ki magát, mint szokta. Azon, hogy majdnem orra bukott, nem nevet. Tényleg kicsit kínos lehetett. Ezért inkább marad a padon, nem ül ő is a fűbe.*
- Egyet értek. De ha nem baj, én maradnék a padon.
*Kényelmesen hátradől a padban, és onnan nézi Jessicát. Konidik is így van vele. Ha van kedve jól tanul, ha nincs, akkor rosszabbul, de tudja, hogy akár van-e kedve, akár nincs, neki muszáj tanulnia.*
- Nekem nem megy olyan rosszul. Bár már ment jobban is. Sajnos kihagytam pár órát, de az már a múlt... Nem tudom megváltoztatni. Az a baj, hogy van olyan tantárgy, amit jobb látni, hogy hogyan kell csinálni, mint könyvből megtanulni. Ilyen például a varázsfegyvertan. Igazából már azt sem tudom pontosan, hogy milyen órákat hagytam ki.
*Mikor Jess elmondja, hogy lelki baja van, Koni aggódni kezd.*
- De aggódom érted. Mi a baj, talán tudnék segíteni?
*Elkomorodik. Mikor Jessica elkezd mosolyogni, akkor is még komor marad. A kérdésre rögtön felel.*
- Én jól lennék, ha megtudnám mi a bajod.
*Mondja őszintén, és elkezdi fürkészni a lány tekintetét.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeSzomb. Május 22 2010, 15:56


- Nem éppen az órákra gondoltam, hanem mondjuk egy barátnőre.*Sunyin mosolyog Konira, majd figyelemmel követi a mondandóját.*
- Hát, ha egész nap a szobádban kucorogsz, akkor ne is várd, hogy történjen veled valami. Szerintem az például tök jó, ha elmész valakivel a suli terülteén kirándulni. Én múltkor valami tónál kötöttem ki és azt tökre élveztem. Neked sem ártana valami ilyesmi. Erről jut eszembe, nem tudsz véletlenül olyan helyet, ahol tudnék úszni? *Most végre elhallgat, és hallgat.*
~Én ha csak pár órát hagytam volna ki, nem lennék ilyen gondba.~*Gondolja magában a lány. Ekkor Konidik rákérdez a gondjára.*
- Segíteni csak annyiban tudsz, hogy meghallgatsz. Igazából csak az a gondom, hogy Rufus elment... egy szó nélkül. Pedig azt hittem jelentek neki valamit... és igazából az jogos,hogy nem keresett, hiszen én sem őt... de amikor utoljára találkoztam vele nekem úgy tűnt együtt vagyunk, de úgy látszik én értettem félre a dolgokat. De azért kíváncsi ellnék miért hagyott itt minket... *Többet nem is mond erről a témáról, próbálja elfelejteni a dolgokat.*
- Egyébként mikor bent vagy a szobádban mégis mit csinálsz? Ülsz és bámulod a plafont? vagy tanulsz egész nap? Vagy mi a szösz?*Mivel próbál témát terelni, így sokat kérdez... hátha Koni veszi a lapot.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeVas. Május 23 2010, 08:26

*Barátnő. Elméletileg van neki, de már nem is tudja. Régen nem találkoztak, és lehet, hogy már egy másik fiúval van, hiszen nála sok ember jobb.*
- Régen találkoztam már a barátnőmmel, lehet hogy most már nem is érdemes...
*Nem mond többet erről. Utána figyel. Tényleg nem kellene ott lennie egész nap. Kirándulás...*
- Én igazából nem szeretek úgy menni akárhová, hogy nem tudom, hogy hol kötök ki. De egyébként jó ötlet, majd kipróbálom.
*Hol is lehet úszni? A Pugnax toronyban igen, de oda nincs bejárása... Mást még nem fedezett fel, sajnos.*
- Igazából nem tudom. Szerintem a tóban ne nagyon fürödj, ott inkább csónakázni lehetne.
*Utána hallgat. Ha csak ennyiben tud segíteni, akkor meg tesz mindent. Figyel arra, amit mondanak neki. Rufus elment... Ezt neki sem mondta, de mivel a lány témát terel, inkább nem kezd el róla beszélni, mert még egy órát tudna róla. Elneveti magát.*
- Igen, legtöbbször bámulom a plafont. De van, hogy olvasok, néha még házit is csinálok ott, tanulok, vagy levelet írok a szüleimnek. Aztán egy óráig hívom a bagllom, mire odatolja a csőrét. Aztán megint csak bámulom a plafont, vagy éppen alszok.
*Sorolja el azt, ami éppen az eszébe jutott. Kezdi már megunni azt az életet, hogy egész nap ugyan azt a pár dolgot csinálja. Tovább akarja vinni a beszélgetést, de csak Rufus jár a fejében. Miért ment el? Méghozzá szó nélkül?*
~Talán nem akart búcsúzni, mert akkor még nehezebb lett volna elmennie. Szerintem ez a legésszerűbb magyarázat.~
- Te mit csinálsz egész nap?
*Kérdezi meg végül. Hirtelen ez jutott eszébe, Rufuson kívül. Ő volt az első barátja az iskolában.*
~Elment. Elment. Elment...~
*Csak erre tud gondolni. Azért figyel a lány válaszára is. De akkor sem tudja kiverni a fejéből azt, hogy elment.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeVas. Május 23 2010, 20:09

[Faye Louks]


*Merlin tudja mikor járt erre utoljára... akkor is a háta közepére kívánta a dolgot. De a kötelesség az kötelesség, még akkor is ha mostanság elhanyagolta bizonyos okokból... Könnyed kis ruháját, meg-meglengeti a szél, egyenes szálú haja szépen száll, ahogy légies könnyedséggel halad a kastély kapujához. Elvilge ma érkezik megint egy új diák. A kezében lévő cédula tanúlsága alapján bizonyos Faye Louks. Hogy az illető fiú-e vagy lány, nem igazán tudja. A különböző nemzetek nevein olyan nehéz kiigazódni...
Az igazság az, hogy most sem örül a feladatnak, de ha már vállalta, akkor természetesen végrehatja. A kapuhoz érve azonban senkit sem talál, egyszer-kétszer körbe pislog: nem haladt-e el az új jövevény mellett? De senkit sem lát. A lehetőségek közül több is megfordul a fejében: 1. eltévedt, 2. megtalálta egyedül a kastélyba vezető utat és ott tévedt el, 3. még nem ért ide stb. A legjobb az lenne, ha még nem ért volna ide az illető, akkor legalább nem kell keresgélnie... Viszont akkor tök feleslegesen jött ki elé. Arról nem is beszélve, hogy épp talált egy érdekes részt az "Amit nem akarsz tudni a mérgekről" című kötetben. Persze emiatt most nem lesz bosszús, majd ha visszamegy folytatja. Igaz általában mérgelődni szokott, hogy feltartják, de talán a napsütés teszi, hogy most jobb hangulatban van.
Várakozás közben a cédulát, amin a jövevény neve van összegyűri és zsebre vágja... Pontosabban csak azt hiszi, hogy a zsebébe teszi, a piros ruhácskának azonban nincs zsebe. A pácája is a fekete övbe van bújtatva, s igen csak fenn áll a veszélye, hogy el fogja hagyni. Azonban a becses tárgyra sokkal jobban vigyáz, mint azt gondolná bárki is. Mindenestre a pergamendarab a földön landol, ő pedig a kapu oszlopának dőlve a kezét a maga elé emelve, játszani kezd egy képzeletbeli kotón. Ilyen szép tavaszi délutánokon, cseresznyevirágzáskor mindig nagy ünnepségeket rendeztek Kiotóban, ahol ő is mindig fellépett. Most egy a nagymamájától tanult dalt kezd képzeletben játszani, s közben halkan dúdolja a hozzá tartozó éneket. Elég érdekes látványt nyújt, de talán nem tűnik teljesen őrültnek. Meg aztán, így legalább nem unatkozik, amíg vár...*


//És csak a feeling kedvéért, a zenemű//
Vissza az elejére Go down
Faye Louks
Diák - Extremus
Faye Louks

nő Oroszlán Jelige : Manó
Hozzászólások : 5
Évfolyam : Első
Kor : 29

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeVas. Május 23 2010, 20:30

*Egy alacsony lány lépked a parkba, lila pólóban, farmban és lábán egy fekete színű balerina cipővel. Nyakában egy színes sál kötözve, fején pedig, ahogy a francia módi tartja, egy fekete sapka csücsül. Pár lépéssel mögötte egy apró termetű kölyökkutyus szalad lihegve hűen gazdája után. Faye megérkezett és megkönnyebbülve vette ezt tudomásul. Kissé elfáradt ugyan de ez kedvét nem szegte semmitől. Csodálkozva tekintett meg mindent amit látott ezidáig, arcán könnyed mosoly terült szét. Tudomása szerint várni fogja valaki, de fogalma sincs, hogy ki lesz az illető. Nem baj ha új arcokat ismer meg, rögtön érkezéskor, így legalább lesz valaki, akivel el tud beszélgetni. Nyújtózott egyet, majd megállva bevárta kutyusát és megvakarta füle tövét. Elnevette magét, ahogy az a kezét nyaldossa majd tovább indult. Lassan kibontakozott előtte egy alak, és ahogy közelebb ért, tisztán kivette a nő alakját. Valamit csinált, de nem tudta mit, így hát halkan lépkedett felé, majd megállt. Elnézte ahogy egy képzeletbeli valamin alkot, közben dúdol. Kellemes hang, mindig is szerette a zenét. Jobbra-balra ingatta fejét, a dallam ritmusára. Percek teltek így el, vagy talán nem is. Lábujjhegyre állt, majd óvatosan megkopogtatta a nő vállát.*
-Üdvözlöm..Faye Louks vagyok..ugye nem tévedtem el?*kérdezte halkan, majd leereszkedett és figyelte tovább.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeVas. Május 23 2010, 20:56

*Talán jobb lett volna, ha bent marad a szobájában... A vállát érő érintés hatására a mostanában megszokott módon teljesen megmerevedik egy pillanatra. Az arca most is egy árnyalattal fehérebb lesz, majd amikor a hangocska megszólal, és tudatosul benne mi történik, vesz egy mély levegőt, tesz egy lépés távolságot, mert azért mégis csak pofátlanság, hogy így belemásszanak a személyes terébe, majd a zsebét kezdi el keresni, hogy ellenőrizze a nevet. A zsebét nem találja, de amint körbe pillant észreveszi a földön heverő összegyűrt fecnit és a pálcáját előkapva magához inti azt. Milyen jó, hogy megtanult már egy-két bűbájt némán is végrehajtani. Persze csak a könnyebbeket. A nehezebbekkel is próbálkozik, de azért nem terheli meg magát.
Érdeklődést egyáltalán nem mutava méri végig a másikat, s csak aztán válaszol.*
- Szia! Kumiko Midorikawa vagyok, másodéves, extremusos prefektus. Te pedig, a mi kis üdvöskénk... És nem nem tévedtél el... ~Szerencsére~ *Fűzi hozzá, de csak magában. A kutyusra is vet egy lesúlytó pillantást, hiába nincs oda a szőrös dolgokért, de talán nem lesz baj, ha a kis vakarcs távol tartja magát tőle...*
- Csomagod? *Kérdezi még meg felületesen, miközben a pálcáját visszahelyezi az övjébe. A hangja nem annyira rideg mint általában, de érezhető benne a távolságtartó magatartás, ami annyira jellemzi Kumikot. Ha a bőröndöket letudják, akkor folytatja.*
- Merlin hozott a Torneransban! Gyere megmutatom a szobádat, aztán esetleg a kastélyt is, ha jól viselkedsz. A kutyára meg figyelj...
*Kezd bele az üdvözlő maszlagba majd hátat fordít és elindul a kestély felé. A tartása egyenes, a járása még mindig könnyed, egészen hercegnős... kár, hogy sosem érezte magát annak...*
Vissza az elejére Go down
Faye Louks
Diák - Extremus
Faye Louks

nő Oroszlán Jelige : Manó
Hozzászólások : 5
Évfolyam : Első
Kor : 29

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeVas. Május 23 2010, 21:16

*Összerezzen, majd nézi a lányt. Remélte, hogy nem hozta rá a szívrohamot. Danny érdeklődve figyelte a lányt, majd odasétált elé és megszaglászta. Jókedvűen csóválta farkincáját, majd visszabattyogott Faye mellé és leült.*
-Örvendek Kumiko. A csomagom? Hű az kicsit letettem nem messze innen.Nagyon nehéz volt és nem volt kedvem cipekedni. De ha kell hozom is.*mondta, majd a háta mögé pillantott, hogy meg e vannak még azok a csomagok.*
-Rendben, ígérem hogy jó leszek, és Danny is. Vagyis jobb ha a kezemben cipelem mert képes elkóborolni. *Azzal felkapta a kutyusát, majd megindult a lány után. Körbe körbe nézelődött, majd félkézzel megigazgatta sapkáját. Halkan dúdol egy francia dalocskát, bár a szöveg istenért se jutna az eszébe. Hiába, sose volt jó a memóriája. A lány mellé sietett, majd folytatta útját.*
-Mit kell tudnom az iskoláról?*Fordult menet közben felé, de persze fél szemmel előre figyelt, mert nem szeretett volna egy arra járódiák, vagy egy oszlopnak száguldani. Az lenne a szép kis bemutatkozás, és amilyen sikeres is talán még kikötne első napján a gyengélkedőn.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeVas. Május 23 2010, 21:44

*Kellemes meglepetések mindig akadnak. Ilyen az új lány is, mert mint kiderül a furcsa név egy lányt takar. Az ő neve persze elég egyértelmű, még akkor is, ha hozzá egyáltalán nem illik. Persze lehet, hogy egy európai nem érti a japán nevet és hasonló gondokkal küzdene mint ő. Most azonban nem ezzel foglalkozik. A kutyusba kedve lenne belerúgni, de nem teszi, nem akarja rögtön elijeszteni a másikat. Elvégre csak most érkezett... Nem lenne túl jó, ha máris visszafordulna. Aztán pedig úgyis elmegy a szörzsák, tehát nem kell aggódnia miatta.
A csomagok irányába vet ő is egy pillantást, de még nem ajánlja fel a segítségét, megvárja, amíg a lány közelebb ér velük. Ekkor újra előveszi a pálcáját és megszólal.*
- Hagyd csak, lekicsinyítem, és akkor könnyebben fel tudod vinni.
*Igazából nem érti, hogy miért érkeznek mindig táskákkal, bőröndökkel a diákok. Ő annak idején csak a gekkóit hozta a terráriumban, és csak a nekik szükséges dolgok voltak a táskájában, meg persze a többi cucca lekicsinyítve. Egy-két dolgot leszámítva, amiknek ártott volna a bűbáj. A mostani lány viszont, vagy nem varázslók közül származik, vagy kicsit kelekótya. Mindegy. A csomagokat egy suhintással lekicsinyíti, majd indulnak is.
Kifejezetten örül, hogy az eb is kézbe kerül. Bár igaz, ha a földön futkározna, legalább eltaposhatná, és mondhatná, hogy véletlen volt. De mad legközelebb. Elvégre, ha az extremus termeiben is szabadon kóricál majd a kis jószág, bármi megeshet...*
- Mit kell tudni róla? Nos az attól függ, hogy mire vagy kíváncsi. Arra, hogy mit szabad, vagy arra hogy mit tilos? Esetleg a története érdekel? Tudod, van egy ilyen általános maszlag, amit el kéne mondanom, de eddig az a tapasztalatom, hogy senkit sem érdekel... meg aztán minden fontos információt megtalálsz majd a szobádban... De ha van valami konkrét dolog, ami érdekel, akkor azt elmondom.
*No igen, azért látszik, hogy kezdi unni a bevezetősdit. Pedig annak idején milyen lelkes volt. Persze más céljai voltak... Vagyis hasonlóak, csak mondjuk több... De rájött, hogy a céljai között volt egy-kettő, ami teljesen felesleges volt, így azokról, nemes egyszerűséggel letett. Ezek közé tartozik az is, hogy jó prefektus legyen... Elvégre otthon már nem ér el vele semmit.
Lassan közelednek a bejárati csarnokhoz, s amikor odaérnek, kinyitja a másik előtt a hatalmas ajtót, s maga elé engedi, hogy gyönyörködhessen egy kicsit a hatalmas bejárati csarnokban. Ő már látta eleget.*


//Kövi hszt írd a bejárati csarnokba ^^//
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeKedd Május 25 2010, 22:03

Abraham

Ezek szerint végül mégiscsak győzött az érvem, hogy jobban jár egy sétával. Ez megnyugtató...lenne, ha engem bosszantana. Hisz nem én járok jobban, hanem ő. Nem lenne jó, ha a Vft termet kitakarítaná? Akad ott pár gyomorfogató dolog, amit ha nem is poros, portalanítani kellene.
- Nagyszerű...
Nincs több szavam ahhoz, hogy végre elindult a kölök elsétálva mellettem. Lázadó korszakot él meg, miért is tenne bármit úgy, ahogy a felnőttek elvárnák. Kiveszek zsebemből egy ezüst skatulyát, s abból egy szál cigarettát, melyet most ujjaim között forgatok, s a fiú után nézek. Nem rohanok, ráérek elindulni komótosan. Mert én miért is tenném azt, amit ő vár.
Hosszú, elnyújtott lépésekkel haladok utána, amíg be nem érem őt, s mellé nem kerülök. A cigarettát kézfejemnek ütögetem kicsit, közben a fiúra pislogok, hogy lehiggad-e, vagy marad olyan mint... amilyen.
- Szóval szeretném tudni mit keresett kint.
Csak akkor teszem fel a kérdést, mikor már kiléptünk a kastély falai közül. S míg várom a válaszát számba veszem a bűzrudat, hogy rágyújthassak, s füstkarikát repítsek a sötétségbe. Valóban elég sötét van már, hisz éjféltájt már tényleg kevesen járnak kint, s a csendben azt is észre lehet venni, ha valaki elköhhinti magát a park másik végében, vagy egy szöcske zenélni kezd.
Mélyet sóhajtok, és elindulok a parkban, s mivel minden csendesnek tűnik és a srácot sem akarom lefárasztani leülök egy pad háttámlájára, s jelzem a fiúnak, hogy üljön mellém. Szigorúságom mögött emberi mivoltom is jelen van, így remélhetőleg el fogunk tudni beszélgetni kicsit. Bár persze neki ez nem biztos, hogy ínyére lesz, hisz melyik diák tud kötetlenül beszélgetni egy tanárral. Pláne ha fogalma sincs arról, hogy nem kell karót nyelnie.
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeKedd Május 25 2010, 23:18

*Örül annak, hogy a tanár utolérte és nem kell a sötétben tapogatózva előre mennie. Így legalább ő biztonságban van, hisz bármi történik a tanár mellette van és minden reménye szerint megvédi őt a veszélytől, hisz mivel elsős nem sok varázslatot tud, ezért a pálcáját nem is hordja magával. Benne van utazóládájába. Észreveszi, hogy a tanárnál cigaretta van, de nem foglalkozik vele, most inkább más problémája van és másra kell ügyelnie. A kérdést meghallgatván és a választ jól átgondolva, fordul a tanárhoz és beszél hozzá, de csak mondatát akkor kezdi el, mikor leült a tanár mellé. Tényleg nagyon sötét van már kint, így semmit nem lát, próbál messzire nézni, hát ha most épp van kint valaki, akit beköphetne a tanárnak, hogy ne csak ő szívjon, de sajnos nincs senki más rajtuk kívül. Így hát elkezdi a kis történetet.*
-Mivel új vagyok, elindultam felfedezni a kastély kinti részlegét. Megláttam a lugast és annyira megtetszett a táj szépsége, hogy megálltam bámészkodni, mikor odajött egy lány aki Pugnaxos és vele beszéltem nagyon sok ideig, olyan sokáig dumáltunk, hogy eljött a kijárási tilalom ideje, mondta, hogy fáradt és beakar menni így hát bement, én meg még maradta. Ez az én részemről rossz döntés volt, mert utána jött a prefektus és a többit már ön is tudja.*semmi mást nem mond, csak gondolkozik, és hirtelen kipattan fejéből az isteni szikra.*
-Hoppá! A lány is meg a fiú is Pugnaxos, és a lánnyal kellett, hogy találkozzon a prefektus, csak mivel gondolom tudta, hogy a lány Pugnaxos, így a saját házának nem akart ártani, és inkább belém kötött, ezt nálunk diszkriminációnak nevezik. Vagy netán tévednék?*kérdezi a professzort. Mivel már lenyugodott így kedvesebb hangon beszél a tanárhoz.*
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeSzer. Május 26 2010, 16:07

Persze, hogy megvédeném, ha nem éppen tőlem kéne megvédeni. Hahaha...
Ezt mondjuk nem kell éppenséggel félreérteni. Mindenféle ferde hajlamoktól mentes vagyok, csak van némi rejtegetni valóm.
Na jó, komolyra fordítva a szót, ha netalán tán valami veszély kerekedne itt nekünk minden bizonnyal nem hagynám magára egy frissen beiskolázott nebulómat. Még a végén eltűnik itt nekem..Hogy jönne már az ki, hogy felmegyek az igazgatóhoz: "Drága Gerard, úgy röstellem...elvesztettem egy diákot. De megkeresem ígérem!"
Már a drágától frászt kapna ő is, én is, a többiről inkább ne is beszéljünk. Ő sem az a nagy humorérzékkel rendelkező, becézgetős alak, én meg még annyira sem. Leszámítva at, hogy a lányokat kisasszonynak szólítom, beleértve ebbe Dorothea tanárnőt is, akinek ezzel idegeire megyek. Na de ez azt hiszem már nem ide tartozik, csak tettem egy vargabetűt a szövegbe.
Szóval jelenleg figyelmesen hallgatom a fiú szavait, s mikor kijelenti, hogy jött egy lány.Nekem ennyi bőven elég. Hisz a nők elveszik az ember fiának eszét, pláne ha ilyen fiatalról van szó, mint Abraham. Bajszom alatt bazsalygok, de szerencsére ezt a sötét takarja, s talán nem láttja a fiú, különösen, hogy gyorsan beleszívok a cigibe, hogy ezzel is leplezzem mosolyomat.
- Ahha...így már érthető. Nem csoda, hogy megfeledkezett az időről. Persze jobban járt volna, ha úriemberként bekíséri a leányzót. Ki volt az illető, már ha nem titok?
Az okfejtés, miszerint Konidik elfogult lenne a Pugnaxosokkal szemben elég érdekes. Persze nem azért, mert igazat adok neki, hisz nem ilyenek ismertem meg a prefektust, hanem hogy kikombinálta ezt a szövevényes összeesküvést, s íg már minden világosnak tűnik számára.
- Ki kell ábrándítsam. Konidik nem vétett ön ellen, hanem még időben tett a javára. Minden bizonyal ha találkoztak is, a lány nem járt tilosban, így nem kellett jelentenie. Vagy az is lehetséges, hogy karvezetőjük előtt ott áll egy megszeppent lány, és várja Dorothea kisasszony ítéletét. Nem látta, nem tudhatja mi történt. Ne ítéljen elhamarkodottan. Most újra megkérdezem....miért jött ide az iskolába?
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeCsüt. Május 27 2010, 20:10

-Hát igen, most már én is rájöttem, hogy be kellett volna kísérnem, mert akkor most nem lennék itt, de hát ami megtörtént az megtörtént, sajnos el kell fogadni. A hölgy neve nem titok, csak ha most megmondom, akkor félnem kéne attól, hogy ő is bajba kerül, mert én ilyen ember vagyok, hogy még nem bízok meg önben, sajnálom.*Elmondhatná a tanárnak, hogy Hajnal az akivel jól elbeszélgetett, de mivel Abraham nagyon bizalmatlan az okkal akiket még nem ismer, így nem mondja el, titok ként kezeli, majd egyszer, biztos elmondja a nevet, ha a tanár még kíváncsi lesz rá. A mosolyt amit a tanár csinál, nem látja meg, talán jobb is, mert ha Abri meglátná, akkor biztos, hogy megkérdezné, hogy min mosolyog, és az további kellemetlen perceket okozna. Így legalább, már kezd lenyugodni Abraham és kedvesen válaszolgat a tanár kérdéseire.*
-Sajnos téved, a lány is tilosban járt, hisz miután elment két perc után megjelent a prefektus, tehát ha a lány most a házvezetőjénél lenne akkor a prefektus őt kísérte volna fel és nem engem, mert nem hiszem, hogy házvezetőjük, olyan aki tudja, hogy ki, mikor és hol van. De, ha ön szerint tévedek akkor javítson ki kérem! Amúgy valamit kapok a beszélgetés után, például büntetőmunka, pontlevonás vagy egyebek?*kérdezi kíváncsian a professzort.*
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeSzomb. Május 29 2010, 19:33

- Megértem én...nem is kell megbíznia bennem. Én nem bízok senkiben teljes mértékben.
Valóban, nem is tartom jónak azt, ha valaki minden problémáját a legvégsőkig megbeszél valakivel, persze egy bizonyos bizalomra szükség van, önmagunk és mások miatt is. De hogy ez kiben milyen mértékben nyilvánul is meg, az már nem az én tisztem eldönteni.
Ahogy azt sem fogom még egyszer bírálni, hogy Dorothea mennyire tud arról, hogy hol járnak a diákjai. Mert bizony volt már ezzel kapcsolatban egy kisebb összezördülésünk, de utólag be kellett látnom, hogy nem lehet mindenhol ott lennünk.
- Dorothea kisasszony most látta el a hálókat a padlásukon védelemmel, mely kiderjed arra is, hogy figyelje ki mikor jön megy, ráadásul figyel is a diákjaira, ismeri mindet személyesen, úgyhogy kétlem, hogy nem tudna arról, ha egy lány nincs a helyén időben. Nem lehet, hogy már nagykorú a hölgy? Egyébként meg önnek nem tiszte, hogy bíráljon egy karvezetőt!
Utolsó mondatomat elég határozottan, nyomatékosan fejezem ki, hisz nem igazán szeretném, ha ez a szemtelenségbe menne már át.
- Ön szerint mit érdemelne?
Kíváncsi vagyok rá, hogy vajon mit mond, milyen büntetést érdemelne ez a kisebb kihágás. Mert azért nem akkora nagy bűn az, ha kicsit beszélget egy lánnyal, csak legközelebb órát is kellene néznie.
Hmm...lehet, hogy valami ilyesmit fogok neki kitalálni, ami emlékezteti arra, hogy az idő múlik.
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeVas. Május 30 2010, 22:27

*Csöndben hallgatja végig a tanárt és csak utána kezd el beszélni.*
-Én eleinte nem bízok senkibe, majd miután jobban összeismerkedtem az illetővel utána a bizalmam egyre jobban fog nőni, de a magánügyes problémáimat csak akkor mondom el valakinek, mikor már kiismertem, 100%-osan megbíztam benne és barátomnak mondhatom, de addig nagy titkokat nem árulok el neki. Ezért is nem mondom el önnek a lány nevét, mert ha mégis megússza ezt az esti kis illegális kimenőjét, akkor félek, hogy ön elmondaná a karvezetőjének és akkor megint én lennék a minden rossz, mert beköpte. Nem akartam bírálni a karvezetőt és elnézést is kérek, ha Ön ezt vette ki mondatomból. Én csak azt akartam mondani, hogy a házvezetőjük nem mindenről tudhat, biztos, hogy a karának diákjainak vannak titkai, vagy problémái amiről a házvezető nem tud és én nagyon remélem, hogy a lány megússza ezt a mai estét, mert lelkifurdalásom lenne, ha miattam bajba kerülne. A prefektusról nekem negatív véleményem van és ez szerintem érthető is, de ahogy látom ön dicséri Konidiket vagy nem tudom kit, és ezért ezt a negatív véleményt nem is szeretném önnek elmondani, mert Önnek se meg nekem se változik meg a véleményem a srácról. Az én büntetésem szerint egy ejnye-bejnye, mert ha ezért egy komoly büntetést kapnék akkor más nagyobb kihágásért mit kapna?*kérdezi kíváncsian a tanártól. Most nagyon őszinte a professzorral és lehet, hogy ezzel meg is bántja őt.*
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeKedd Jún. 01 2010, 22:17

Hmm...úgy látszik a morgás, duli-fuli mellett egész bőbeszédű is a srác, hisz a bizalmatlansága ellenére elég sokat megtudtam már róla. Persze ehhez elég jó emberismerőnek kell lenni.
Figyelmesen hallgatom őt, miközben szép lassan elszívom cigarettámat, olykor bólintok egyet, helyeslően, máskor kicsit megrázom a fejemet. Persze a gondolataimnak csak részben adok hangot, mikor válaszolok neki újfent.
- Nagyon helyes, ha az embernek vannak titkai...Nem kell a tanároknak mindenről tudni. Abba bele is hülyülnénk. De a komolyabb, s főképp iskolai problémákat azért igyekszünk szemmel tartani. Persze tiszteletben tartom, ha nem akarja elmondani ki is volt az a lány. Ami nem azt jelenti, hogy nem tudnám kideríteni rövid időn belül, ha akarnám. Konit pedig védem, hisz őt ismerem valamelyest. Önnel szemben is meg fogom tenni, ha úgy adódik a helyzet, és úgy vélem önnek van igaza x ügyben.
Sóhajtok egyet, mielőtt áttérnék a büntetésére.
- Nos igen, nem nagy a kihágása, ez tény, s azt hiszem meg is értette, hogy miért is ragaszkodtam ahhoz, hogy velem tartson. Viszont....nem engedhetem el büntetés nélkül. Úgyhogy szeretném, ha egy órát viselne pár hónapig a nyakában. Egy kisebb órát, amit beállít este 11-re figyelmeztetőleg. Megegyeztünk? Mert ha igen, akkor mehet fel a szobájába aludni.
Pálcámmal intek felé, s egy kis fénygömböt varázsolok feje felé, hogy ne kelljen botorkálnia a sötétben, majd elköszönök.
- Jó éjt önnek! Jah, ha valaki véletlenül még akadna a folyosón, aki elém szeretné hozni, mutasson fel a gömbre, ott áll rajta az aláírásom, ami igazolja, hogy nem jár már tilosban. Én még körbejárok idekint...


//Köszönöm a játékot Smile //
Vissza az elejére Go down
Riora Denali Scott
Diák - Pilluamuleto
Riora Denali Scott

nő Rák Hozzászólások : 7
Évfolyam : Első
Kor : 30

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeKedd Jún. 08 2010, 15:01

*Egy fekete, köpenyes sziluett tűnik fel a láthatáron, melette egy hatalmas bőrönd úszik a levegőben.Ahogy közeledik, lassan kirajzolódik a lány hosszú vörös hajzuhataga, és fgeltűnik a nagy bőrönd mögött egy kisebb sziluett is, amiből egy nagy termetű kutya rajzolódik ki, aki fegyelmezetten üget feltehetően a gazdája után. A lány rétér egy kavicsos ösvényre ami egészen a hatalmas bejáratig vezet.
Riora Denali Scott - Pilluamuleto
Ez áll a gyűrött kis papírfecnin amit a lány eddig a szabad kezében szorongatott, és most kissé remegő kezekkel kinyit, megnéz.Tüdejét elhagyja egy mély sóhaj majd visszagyűri a kis papírt és ránéz a bejárati ajtóra.Nem tudja mit kéne csinálnia, tanácstalan. Be menjen? vagy ne? Várjon inkább itt kint? Sok ehhez hasonló gondolat kering a lány fejében. Majd lepillant kérdő tekintettel dobbermanjára, Vénára, mintha tőle kérne tanácsot.Megszünteti a lebegtető varázslatot, pálcáját a köpeny zsebébe süllyeszti. végül úgy dönt hogy vár.Egyszer biztos jön valaki és segít neki az eligazodásban.Addig viszont tétlenül ácsorog és kutató tekintettel fürkészi a tájat, egy használható élőlényt keresve maga körül.*
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeKedd Jún. 08 2010, 20:19

Riora


*A káosz még mindig káosz, ennek ellenére úgy ahogy átlátja azt, nem okoz hatalmas problémát, hogy úrrá legyen rajta. Bár a szobabeosztásokba már ott belezavarodott, hogy egy társalgó részből nyílik 6 szoba, és neki itt kellene eligazodnia. Végül megoldotta, mindenhova kisebb jelzéseket tett a maga számára, ezzel is segítve a tájékozódást, amíg meg nem szokja, mi hol van. Ki akarja szellőztetni a fejét, kapóra is jön, hogy érkezett valaki, akit fel kell kísérnie. Persze a nevét nem jegyezte meg, sosem szokta, csak reménykedik abban, hogy nem tolonganak a kapunál, és nem lő mellé. Mivel meleg van, a lazább köpönyegét kanyarintja magára, ami természetesen hűen az eddigi ruházatához, ugyancsak fekete. Egyik kezében elmaradhatatlan társa, a koponyája, Francis, a másikban a cigije, amire rágyújtott. Kivágja az ajtót, nem igazán finom mozdulattal, no de lábbal nem is olyan egyszerű az, és csak a remény marad meg, hogy az nem csapódik vissza. A látványra felvonja a szemöldökét, egy lány áll ott, ez rendben, mellette pedig egy kutya… rendben? Megvonja a vállát, ha a medimágus és a lánya hozhatott kutyát, akkor lehet, más is megteheti.

-Sziasztok, Noel Wyard. Hibrid kar, ugye? Látom, nem egyedül érkeztél, én sem. Ő Francis. Én jöttem eléd, és foglak felkísérni a szobádba.

*Kezet nyújt a lánynak, addig a cigit a szájába teszi, és ügyel arra, hogy ne felé szálljon a füst. Az pedig teljesen természetes, hogy a koponya ott van és be is mutatja, hiszen az a része, nem válik meg tőle, bár aki nem ismeri, annak furcsa lehet. Az már más kérdés, hogy egyáltalán nem biztos, Riora értette a hibrid célzást, bár nem is tudhat az összevonásról. Áttetsző szürke szemét a lányra emeli, nem a beszéd a kenyere, és soha nem követte az előírásokat, vagyis sajátságos módon fogadta az újakat. Most sincs másként, egyenruha még véletlenül sincs rajta, a kar nevét nem mondja ki, no nem azért, amiért anno a sárkányostól ódzkodott, csupán így az egyszerűbb. Várja az esetleges kérdéseket, már ha akad, és ha Riorának nincs ellene kifogása, akkor félreáll, és előre engedi a bejárati csarnokba a kutyájával együtt.*


//Bejárati csarnokba mehet a következő.:-)//
Vissza az elejére Go down
Anghelica Quinn
Diák - Pugnax
Anghelica Quinn

nő Skorpió Jelige : A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva!
Hozzászólások : 4
Évfolyam : Első
Kor : 36

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: re a kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimeCsüt. Jún. 24 2010, 22:00

A hatalmas kapu nyikorogva nyílik. Ahogy belép rajta, elámul. Kintről is csodálatosnak tűnik, de így, ez maga a csoda. A virágzó fák, virágok, és a háttérben a kastély. Új embereket fog megismerni, háta mögött hagyva a biztonságot jelentő családi fészket. Vajon elfogadják? Biztos itt is meg kell küzdenie a társadalomban őt megillető helyért. De nem hagyja magát, mert a gyengék elvesznek.
Oké, kislány, csak nyugalom - gondolja magában -, nem lesz ez rossz. Csak vegyél vissza a pesszimizmusból. Új élet új barátok.
Új barátok? Nem mintha eddig olyan sokkal büszkélkedhetne.
Na jó. Számoljunk le a negatív hozzáállással, mint a "nem fog sikerülni". Legyünk pozitívak: "biztosan el fogom rontani". Ez kész őrület. Mekkora ez a kastély, te jó ég. Már értem, mit éreznek az egerek... Ha már egerek, ideje elindulni. Luna már biztos szeretne kikerülni a ketrecéből, elvégre egy macska sem viseli túl jól a bezártságot, főleg nem ekkora távon. Na, vágjunk bele - morogja az orra alatt és elindul az ösvényen.
Vissza az elejére Go down
Ameth Saiida
Diák - Pilluamuleto
Ameth Saiida

nő Vízöntő Jelige : Lilát lilával.
Hozzászólások : 31
Évfolyam : Első
Kor : 30

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimePént. Jún. 25 2010, 12:43

*Halkan puffan a földön a gravitációnak engedelmeskedő bőrönd, majd hangtalanul követi egy lila hajú lány leesett álla. Dermedten áll a kastély előtt és bámul felfelé, hogy minden apró részletét magába szívva vésse fel agyába, bár ez egyenlőre a lehetetlennel egyenlő. Könnyű nyári ruhájának alját fodrozza a szél, hatalmasra tágult pupillái ide-oda pattognak az épület részletein. Nyakában halkan pihegő, lilásan derengő szőrű állat szuszog. Keze önkéntelenül is az apró fejre siklik, mintha megnyugvást és bátorságot keresne, ahogy ujjai a finom bundához érnek.*
-Figyeled Akác, mekkora hely ez.. *Szólal meg vékonyka hangján, majd vesz egy nagy levegőt és felkapva cuccait lép egyet, de azonnal meg is torpan, mert az addig nagyon szép hogy idáig elverekedte magát, de most fogalma sincs merre hány méter. Legalább egy útjelző tábla lenne. Egyébként is, eddig mindig mindent szülei intéztek helyette, burokban nőtt fel és most tessék kipakolják a kocsiból és boldoguljon. Meg kell hogy vesszen az ember, hogy lehetne pár pillanat alatt felnőni egy ekkora feladathoz.
Kétségbeesetten pillant körbe, úgy néz ki, mint egy festékes bödönbe esett pocok, ki nem hogy kimászni nem tud, de még csak nem is mer szólni se, hogy valaki segítsen neki. Egyenlőre tehát marad a bámészkodás és a gyökeret eresztés eshetősége.*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 48

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimePént. Jún. 25 2010, 18:38

Anghelica


Egy kényelmes nadrágszoknya, egy csinos blúz, türkizkék kendője a vállán, és már siet is a parkba. Nemrég kapta meg a figyelmeztetést, hogy több új diák is felvételt nyert a Pugnaxba, és ebből egyikük már hamarosan itt is van az iskolában. Néhány diáknak, akik köszönnek neki, mosolyogva visszabiccent, de most nem áll senkivel sem beszélgetni, ha valamilyen kérdésük van, később kell megkeresniük, hiszen nem akarja, hogy a fiatal hölgy sokáig várakozzon.
A tölgyfaajtón kilépve még szorosabban fogja maga köré a kendőt, majd a lépcsőn könnyedén lelépdelve indul az ösvény felé, ahol már vele szemben közeledik a várt diáklány. Pár könnyed lépéssel később megáll, és bevárja a lányt, majd egy derűs pillantás közepette bólint egyet a gyereknek.
- Anghelica Quinn? - kérdezi, és ha megerősítést kap, folytatja is. - Üdvözlöm a Tornerans Mágusképző Szakiskolában. Dorothea Bristow vagyok, a Pugnax, és mostantól az Ön karvezetője is - bemutatkozás közben már ott is van a pálca a kezében, és a lány csomagjait eltünteti egy pálcaintéssel. - Fent, a hálókörletben meg fogja találni a csomagjait, ne aggódjon - adja a tájékoztatást megnyugtatóan. A kis kedvencet a lánynál hagyta, egy házi állat sohasem örül annak, ha mágikusan küldik egyik helyről a másikra.
- Kérem, jöjjön velem, és megmutatom a körletét, illetve a szobáját - megfordul, és ha a lány is megindul, együtt elindulnak visszafelé a kastélyba. - Ha van esetleg valami kérdése, tegye fel nyugodtan, és ha bármi problémája lenne, mindig forduljon nyugodt szívvel hozzám, és találunk megoldást a gondokra - mosolyog röviden Anghelicára, miközben a kastély lépcsőin ruganyosan felsétál, és a lány előtt kinyitva az ajtót, betessékeli őt az előcsarnokba. - Mi felfelé fogunk menni, a Pugnax a padláson van. Hamar meg fogja szokni a lépcsőzést - tapasztalat csendül hangjában, miközben megindul a lánnyal felfelé.


// Következő hszed már mehet a bejárati csarnokba. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Caius Randy Woodrow
Diák - Extremus
Caius Randy Woodrow

Férfi Szűz Hozzászólások : 26
Évfolyam : Első
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitimePént. Jún. 25 2010, 21:32

Ameth

*Caius lassú léptekkel száll ki a hintóból, ami ide hozta. Egy fekete hosszú ujjú póló van rajta és egy fehér farmernadrág. zöld szemeivel végigpásztázza a helyet, majd hátára kapja a hátizsákját, bőröndjét pedig egy egyszerű varázslattal emeli fel és maga mögött repteti. A hintó el is megy és Caius ott marad egyedül a Tornerans Mágusképző Szakiskola hatalmas kapuja előtt. Sóhajt egyet, majd körbenéz.*
-Vágjunk bele...*morogja cseppet sem lelkes hangon. Hangja inkább unott, csak úgy mint arckifejezése. Nem igazán érti, hogy miért is kellett idejönnie, de végül is nem is fontos. A lényeg, hogy meg akar felelni a szüleinek és a család hírnevének. Ahogy lassan elindul az úton, a srác nem nézelődik. Egyenesen maga elé néz, kezében a pálcája hátrafelé mutat, a bőröndre, ami vígan repül a földtől pár centire Caius után. A srác nem nézelődik, nem is nagyon érdekli, hogy hova került. Majd mikor a bejárat látótávolságba kerül, a fiú egy ismeretlen leányzót pillant meg csakugyan bőrönddel. Ismeretlen? Még szép, hiszen most jár itt először a srác és nem ismerhet senkit. Még a "külvilágból" sem, hiszen ő is afféle burokban nőtt fel. Hillsbruk-ban, a kastélyban tanítók és cselédek között. Nem is volt barátja soha, de nem is hiányzott neki. Jól elvolt ő egyedül, így nem valami barátkozós típus. Lassan koppannak léptei az aszfalton, majd végül lassan a lány mellé ér. Egy ideig nem szólal meg, majd zöld szemét a lányra irányítja. Végigméri őt, megpillantja anyakában a vadászgörényt és el is fintorodik. Nem szereti a görényeket, de hát ez egyéni szoc. problem, itt senkit nem izgat, hogy Caius mit szeret és mit nem. Tekintetét a kastélyra szegezi és úgy szólal meg:*
-A Kisasszony fogad engem? *jön az egyszerű kérdés, amin elgondolkozhat a lány, hogy Caius hozzá intézte-e, hiszen mereven nézi a kastély falát, ablakait, az ajtót, majd végül a lányra fordítja a tekintetét. Arca komoly, érzelemmentes, szeme is elég hideg, habár szép zölden csillog. Caius válaszra vár.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Kastély körüli park - Page 42 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 42 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kastély körüli park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
42 / 43 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés