Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Kastély körüli park - Page 5 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Kastély körüli park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Next
SzerzőÜzenet
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15 2009, 19:13

~ Akkor mégse firtatom annyira a dolgot.~
- Hm... Nekem tulajdonképpen nincs ötletem, de ahogy így mondod ez is bőven elég lenne... Kihangsúlyozom: lenne. csak mondjuk a nyertes elhívhatná a szegény ázott csirkét egy vígazstaló fagyira. ~ Nem kell ennél szemetebbnek lenni. Egy fagyinak meg amúgy is örülnék.~ * De gyorsan el is tünnek ezek a gondolatok, mikor Daniel már a fűben "hempereg. Megcsóválja a fejét és már nyúlna a pálcájáért hogy "elkapja" a jószágot, de Daniel szerint ez egy másik patkány, és valóban szürke volt és nem pedig fehér.*
- Hát legközelebb szerintem használhatnál pálcát. Meg egy jó őreg begyűjtő bűbájt mondjuk. Igaz hogy nem annyira látványosak és figyelem felkeltőek, de hatékonyak.* Kötekszik a kicsit morcos fiúval.*


A hozzászólást Vivien Boisson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 15 2009, 19:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15 2009, 19:22

*A fagyira kicsit megvakarja az állát.*
-Végül is nem rossz ötlet, szerintem már van a suli valamelyik mellék épületében fagyizó.
*Ilyen melegben csak jól jöhet az ilyen kínálat. Kicsit lesöpri a nadrágját, és tovább hallgatja Vivient.*
-A pálcámat rendszerint fent hagyom a szobámban, de igaz, egyszerűbb... Hiába túl sok időt töltöttem a mugli rajzfilmek nézésével, egyszer majd megszokom a varázsló gondolkodásmódot.
*Tekintete a bejárat felé terelődik. Enyhén elhúzza a szája sarkát.*
-Valamerre biztosan találunk pár seprűt, és akkor belekezdhetünk a versenybe.
*Felpattan a padról, és újra körbe járja tekintetével a terepet. Végül csak sikerült találnia egy olyan feliratú ajtót, hogy "Sportszertár". Ennél jobbat nem hisz, hogy találni fog a környéken, így fejével az ajtó felé bök. Lenyomja a kilincset, de semmi. Nagyot sóhajt. Hát igen kellett neki fent hagynia a pálcáját.*
-Ezt a zárat átengedem neked. Szerintem egy Direectus igével könnyen felnyithatod... Ha meg nem találunk semmit visszazárjuk.
*Egy elégedett mosoly kúszik az arcára amint végig gondolja az ötletét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15 2009, 19:35

* A fogadás tétjeit ezzel le is rendezték.*
- Hát a Tom és Jerry-t mondjuk én is néztem, szóval modnjam úgy, hogy "mesébe illő" jelenet tárult az én illetve a környéken lévő diákok szemei elé.* Mondja előkelően miközben fel is áll, és meghajol az ifjú "színész" előtt. Utána meg árnyékként követi az ajtóig Danielt, és várja hogy bejuthassanak.*
- Végülis mást nem csinálhatunk. * Előhalássza a pálcáját és a zárra mutat, aztán már csak a Direectus szócska hagyja el a száját és az ajtón már be is léphetnek.*
- Nos ha nem bánod, én benézek. De seprűt azt nem választok helyetted. * A terem sötét és eléggé poros. Majdnem beleüközik egy pókhálóba.*
- Elhiszem hogy szeretik az állatokat az itteniek... Viszont az nem jó ha több az állat az iskolában mint a diákok.* Húzza el a száját, majd megpillantja a seprűket és matatni kezd közöttük. Végül a kezébe akad egy kis csinos, bár pindurkát kócos Tűz villám. Lehet hogy kicsit túlzás...*
- Azt hiszem az enyém meg is van.* Mutatja fel a seprűt.* - Ha jól láttam van még egy vagy kettő ilyen. Bár a te választásod.* Indul el az ajtó felé a seprűvel a kezében. Nem megy ki egészen addig amíg Daniel sem talál egy seprűt ami neki tetszik, majd csak együtt sétálnak ki a szabadba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15 2009, 19:50

*Az ötlete bejött, és pár pillanattal később már a "rengetegben" sétálhat seprű után kutatva. Vivien felé fordul, amikor meglátja a kezében a pálcát. Határozottan bólint, de érdekes gondolatok cikáznak a fejében.*
~Ehh... Na tessék, egyszer ültem seprűn, de az sem repült. Nem baj, lehet, hogy a végén kiderül, hogy ős tehetség vagyok a seprűn lovaglásban.~
*Erre az utolsó gondolatára határozottan kihúzza magát, és pár percig elkutat a seprűk között, majd egy viszonylag jó állapotút vesz kézbe, és azzal együtt indul meg a kijárat felé. Kilép az ajtón, és beszívja a frissnek mondható levegőt.*
-Szóval mondom, hogy hogyan gondoltam. Mondjuk legyen egy útvonal ami álljon abból, hogy innen indulunk, majd a teszünk egy kört a Sövénykertnél, és a célvonal az a Szökőkút legyen. Ha megfelel, akkor rajtvonalhoz fel!
*A seprűt a lába közé vágja, de persze finoman, vigyázva a fontosabb testrészekre. Találomra oda áll egy repedéshez, majd hátrapillant Vivenre.*
-Nos, átengedem a számolást, de aztán nem csalunk.
*Gonoszkás vigyora most is ott villog az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15 2009, 20:15

* Még jó hogy Vivien semmit se tud arról hogy Daniel végülis egyáltalán nem tud repülni, mert akkor visszavonulót fújna. Igaz hogy a seprű választásnál kicsit furcsállja hogy nem a legjobb seprűt választotta a srác, de ezt csak azzal tudta magyarázni hogy lebecsüli a lány tudását és hagyja hogy előnnyel induljon.* ~ Biztos megtaláltam az ellenfelem.~ * Ezzel a gondolattal indul kifelé Daniellel, és figyelmesen hallgatja végig a tervet.*
- Nekem megfelel. * Kecsesen elfoglalja helyét a seprűn. A kalapját megigazítja hogy stabilon álljon a "száguldás" közben. Egyenes hát - pipálva, magabiztos mosoly - pipálva. Így már Indulhat is a vissza számolás.*
- Vigyázz!* Szünet.* - Kész! * Még kacsint egyet az ellenfélre.* - Ééééés RAJT! * elrugaszkodik a földtől és egy ideig hátra se néz. De talán jobb is... Kicsit félt hogy eltéved mert nem ismeri az iskolát, de fentről eligazodik jól. Másra nem is figyel csak az alatta levő fákra és ösvényekre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15 2009, 20:24

*Feszülten szorítja a pálca nyelét, és figyel a visszaszámlálásra, majd... Ugrik, és... Borul. Hát igen a felugrást még gyakorolnia kell, látszik, hogy tapasztalatlan egyénnel van dolgunk. De nem adja fel, és egy újabb ugrással sikerül felemelkednie a levegőbe, és amolyan cammogósan, vagyis elég lassan elindulnia.*
~A lényeg, hogy még rajta vagyok...~
*Biztatja magát, majd miután sikeresen rájött, hogy hogyan lehet gyorsabb sebességre bírni ezt a tákolmányt neki is kezd a száguldásnak. Ám ahogyan kanyarodnia kéne a sövénykertnél, olyan egyszerű mozdulattal le is borul a seprűről, bele a bokrokba, amik szerencséjére nem rózsabokrok. Mit tehetne, nem látja Vivient, már jócskán lehagyhatta, így visszapattan a seprűre, minden levél szedegetés nélkül, majd rá ér azzal foglalkozni a szökőkútban. Pár ugrással megint a levegőben van, de nem reméli már azt, hogy győztesként fog beérkezni. De hát valakinek utolsónak is kell lennie, most rajta csapódott az ostor.*
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18 2009, 15:12

Dorothea Bristow írta:
- Én nem tudnék meglenni mindig a kastély falai között. Bár a hideget nem szeretem, akkor is ki szoktam mozdulni a négy fal közül. De az is igaz, hogy más ezt megtenni kötöttségek nélkül, egy ismeretlen városban, mint az iskolában - bólintott megértően. - De tényleg jobb dolog itt sétálni, főleg, hogy ilyen gyönyörű idő van - jegyezte meg, miközben még elcsípte a pillanatot, és meglátta, amint egy kis mókus szaladt fel a fára.
- Semmi gond - nyugtatta meg. - Nápoly? Jártam már ott, bár nekem Velence marad az örök kedvenc - fűzte hozzá. - Én londoni lány vagyok, ott születtem. Pár éve pedig a nagyvilágot jártam, és próbáltam több tudást szívni magamba, no meg megismerni a külföldi kultúrákat. És a számmisztika magával ragadott, ami elég furcsa, ha az eredeti hivatásomat nézzük - jegyezte meg.
- Nem tudom, hogy itt hogyan működik, de az én időmben húsvétkor nem szokták hazaengedni a diákokat, maximum, ha valami különleges indokkal kéredzkedtek el - mondta, és remélte, hogy ezzel nem törte le a lányt.

- Természetesen én sem bírok a kastélyban maradni. Azaz mégis, de nekem ehhez rengeteg akaraterő kell. *feleli, miközben a felhőtlen, kék eget nézi. A szellő lágyan csiklandozta állát, és szőke hajkoronája enyhén lobogott. De tényleg csak egy nagyon kicsit. Tekintetét most a parkra fordítja, eleget bámulta már az eget, és a nyaka is fáj már egy kicsit. Most a csodás növényeken hordozza körbe tekintetét, és elgyönyörködik a szivárvány minden színében pompázó virágokban.*
- Hát, én azért maradok Nápoly-párti. Az egyetlen baj vele, hogy tele van galambokkal, amik mindent összepiszkítanak. Bár úgy gondolom, ez Olaszország átka. Egyébként, Velence is nagyon szép hely. Egyszer voltam ott nyaralni az anyukámmal és a nagyszüleimmel. Nagyon jól éreztük magunkat. Londonban is nagyon sokszor jártam már, mert ott laknak a nagymamámék. Amikor megkaptam a levelet, hogy felvettek az iskolába, akkor is oda készültem. Elég nyüzsgő nagyváros, bár vannak békésebb részei is, az tény. Maga szerencsés, hogy ennyi helyen járt. Az édesanyám nem szeretett más országokba járni, még Angliába is csak ritkán jött el velem.
~Jézusom, túl sokat beszélek... Jobb lesz, ha inkább befogom a szám.~
*Saját tanácsát meg is fogadja, és csöndben marad. Inkább újra körülnéz a parkban, bár már minden részletét alaposan szemügyre vette.*
- Értem... Akkor valószínűleg engem sem fognak hazaengedni. De nem baj, tulajdonképpen szeretek itt lenni.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 48

Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18 2009, 15:41

[Melinda Warren, Dorothea Bristow]

*Érdeklődve hallgatja a lányt, és örömmel látja, hogy kezd jobban felengedni, és egyre többet beszélni. A galambos résznél jókedvűen nevet egyet, és hozzáfűzi.*
- Ha belegondolsz, Velencének is ez az átka - tesze hozzá, miközben figyelmesen hallgatja Melindát. - Diákkoromban én is keveset utaztam - a lányra pillant, majd folytatja. - Miután megkaptam az örökségemet, felmondtam az előző munkahelyemen, fogtam a hátitáskámat, kényelmes cipőt húztam, ráböktem a térképre csukott szemmel, és így kerültem először Nairobiba, Kenyába. A londoni időjárás után kicsit kemény volt a forróság, de hamar hozzászoktam. Ezután nem volt megállás, ahol jól éreztem magam, ott több hetet is eltöltöttem, ahol nem, ott csak körbe néztem, és mentem is tovább - mesél a régi időkről. - De nem akarom untatni - tesze hozzá halkan.
*Melinda utolsó mondatára kedvesen elmosolyodik.*
- Remélem, nem okoztam csalódást ezzel. És amúgy is, észre sem veszi majd, és itt lesz a nyári szünet - fűzi hozzá vidáman. - Gondolom, akkor meg sem áll Nápolyig, igaz? - kérdezte vidáman.


A hozzászólást Dorothea Bristow összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 19 2009, 15:30-kor.
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18 2009, 16:38

*Melinda hamarabb feloldódik jó társaságban, és ha elég jó partnert talál, bizony elég sokat beszél...*
- Hát igen. Olaszország tele van velük, a tereken, az utcákon, mindenhol ott vannak. De hát, ezt szeretjük a jó öreg Itáliában... Legalábbis én szeretem őket. Persze nyilvánvalóan nem kellemes, ha az ember fejére pottyantanak... *szélesen elmosolyodik. Sohasem gondolta volna, hogy egy karvezető-helyettessel fog társalogni a galambürülékről.*
- Nairobi biztos nagyon jó hely. Eléggé meleg lehet, biztos jól lebarnulnék. És akkor újra be kéne festetni a hajam, mert a szőkéhez nem állna jól. Egyébként... Ha szabad kérdeznem, melyik helyek tetszettek a legjobban? Én egyszer mindenképp el szeretnék jutni Los Angelesbe, és Kanadában. Ja, és Vegasba is... Amerika biztos jó hely. *jegyzi meg mosolyogva.*
- És persze egyszer el szeretnék utazni Ausztráliába, Új-Zélandra, Japánba, ésatöbbi, ésatöbbi. *Naná, hogy mindenhová el akar menni.*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 48

Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18 2009, 17:53

*Jót nevet Melinda megjegyzésén, és amikor abbahagyja, így szól*
- Ha ismered a megfelelő bűbájt, akkor nem lesz ilyen problémád. Én már felkészülten mentem oda - mesélte bólogatva. - Néha nem árt előre tudni, hogy mire számíthat a varázsló lánya - mondja mosolyogva. - Nairobi tényleg érdekes volt - bólint. - Akkor még elég fiatal voltam, és megmondom őszintén, hogy a nemzeti park és az állatok tettek igazán nagy benyomást rám. Dromedárok, gepárdok és fekete rinocéroszok között sétálni egyáltalán nem volt unalmas - meséli révedő tekintettel. A hajfestési problémára nem mond semmit, de jót kuncog a dolgon. - Persze, hogy megkérdezheted. Nos, Zimbabwét és Caracast nagyon kedveltem, a már említett Velencét, no és Rómát meg Szicíliát, Marseille-t és Lyont, és még folytathatnám napestig - magyarázza, majd a lányra mosolyog, amikor meghallja, hogy ő is szeretne majd utazni. - Amerika nekem kicsit nyüzsgő, és nem is szeretem annyira a szabados felfogásukat - gondolkodik el egy pillanatra. - Bár, egy rossz szavam nem lehet, mert ott is sok helyen megfordultam. Vegas csak egy kis kitérő volt, de mivel nem vagyok híve a muglik játékszenvedélyének, így gyorsan tovább hoppanáltam egy másik uticél felé. Los Angeles, az angyalok városa. Lehet, hogy el fogom keseríteni, de engem annyira le tudnak lombozni a muglik hatalmas épületei. Mintha börtönben lennék - mondja, miközben sétálnak a napfényes parkban. - Kanada mindenképpen jó választás lenne - ért egyet Melindával. - Bár vigyázni kell, mert sok földrengés fordul elő náluk. Viszont a szépsége, hogy rengeteg tó és folyó található. Ha egyszer úgy dönt, hogy a nyakába veszi a világot, én csak ajánlani tudom - mondta vidáman, miközben megállt egy pillanatra, hogy körbe tudjon nézni, és memorizálni tudja, hogy merről jöttek.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 22 2009, 21:40

*Miközben a parkban rója a köröket elgondolkozik a tegnapi órán, illetve a büntetésen.*
~Mondjuk nem lesz egyszerű az éjszaka közepén gazt keresni... De mire való az elemláá... Valami világító varázslat. Mondjuk szerintem megérte, de persze Sal-lal is meg kell majd ezt beszélnem, hogy mégis, hogyan áll a dologhoz.~
*De azért az önbecsüléstől dagad a mellkasa, mivel ő érte el a legtöbb pontot az órán, ezzel is feljebb húzva a karját a ranglistán. Miután egy komplett gabonakört járt ki maga körül, igaz gabona nélkül, megáll és találomra, avagy az "Eccpecc kimehetsz" versre kitalálja, hogy melyik úton sétál. A véletlen választása a kapu felé vezeti. Egy vállrántással indul el az ösvényen, közben kezeit zsebre vágja, és a földet nézi maga előtt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 22 2009, 21:48

*Miközben a fa alatt ül és rajzol, látja az egyik diákot, hogy nagyon nézi az utat és gondolkozik.*
~Oda menjek, megkérdezzem, mi a baja? És mi van ha rám kiált vagy bunkó lesz?~
*Ez után a gondolat menet után nagy erőt vesz magán, elpakolja a ceruzáit a füzetet a hóna alá csapja és elindul a fiú felé. Elkezdett gyors léptekkel menni, nehogy a fiú eltűnjön a szemei elől. Tekintetével nézi merre megy a fiú, de balszerencsére nem nézett a lába alá és egy gyökérben elesett. A ceruzái elgurultak a füzetét eldobta.*
~Na tessék, már az első napomon beégek, tiszta ciki.~
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 22 2009, 22:08

*Az utat figyelve a háta mögül egy puffanást hallott. Megfordulva pár ceruzát lát a cipőjének gurulva, és végül a gazdáját is megtalálja hozzá. Letérdel, és a ceruzákat felszedegeti a földről. Bal kezében összegyűjti azokat, majd feláll, és a lányhoz lép. Jobb kezét kinyújtja, jelezve, hogy segít a felállásban.*
-Látom volt egy kellemetlen találkozásod a földel.
*Arcára egy kis mosoly kúszik, és a felállás közben be is mutatkozik.*
-Szia, Daniel vagyok.
*Kicsit megrázza a lány kezét, amitől lehet, hogy instabil lesz a felállás menete. De nem kell aggódni, pár pillanaton belül máris stabilan állhatnak a földön. A bel kezére pillant amikben a ceruzák vannak.*
-Esetleg rajzolsz? Vagy csak szimplán ceruza gyűjtő vagy?
*A kis mosoly még mindig ott virít az arcán, hiába ő ilyen mosolygós. És persze csak ő tud ilyen kérdéseket feltenni mint az előző.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 22 2009, 22:26

*Daniel nagyon figyelmes volt és felsegítette, bár a kéz rázása kicsit erőteljes volt. Miközben segített felállni és lesöpörte magáról a port, bemutatkozott.*
-Szia Arwen vagyok.
*Ránézett Danielre és mosoly ülepedett a szájára. Kis fáziskéséssel de észrevette, hogy a ceruzáit nyújtja.*
-Köszönöm, igen rajzolgatok.
*A mosoly szélesebb lett az arcán és megpróbált úgy tenni mintha ez a kis kellemetlenség nem történt volna.*
~Milyen jó fej, hogy segített és nem hagyott itt.~
*Tovább sétáltak együtt a kapu felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 22 2009, 22:38

*Egy elismerő mosolyt küld Arwen felé, mikor válaszol a kérdésére, mi szerint rajzolgat. Tovább sétálnak a kapu felé, majd kezét újra a zsebébe vágta.*
-Amúgy te új vagy itt?
*Érdeklődik, valami beszélgető téma után keresve.*
-Csak, mert eddig még nem láttalak itt a kastélyban. Pedig elég sokat járok kelek, vagy csak te rejtőzködtél?
*Enyhén felvonja a szemöldökét a kíváncsiságtól. Mindeközben a séta közben elérték a kaput, így balra fordul, és a fal mentén kezd neki a sétálásnak. Egy kis fehér foltot vesz észre az ösvényen. Óvatosan közelíti meg, majd kiderül, hogy a szüleitől kapott egérbe botlott. A tenyerén tartva mutatja be Arwennek.*
-Ő itt a fehér egerem. Szüleim nagylelkű ajándéka... A gond csak az, hogy nem kaptam hozzá ketrecet. Egy dobozban tartva meg kirágja magát.
*Eközben az egér bebújik a fiú pulcsija alá, de Daniel reflex szerűen elzárja az útját, és kirázza az egeret vissza a kezébe.*
-Ahogy elnézem antiszoc a drága.
*Lapos tekintetet vet az egérre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 22 2009, 22:56

*Mikor látta, hogy a kaputól balra megy Daniel utána nézve nézi mit talált. Hangosabb szóval mondja:
-Igen, most jöttem ebbe az iskolába.
*Mikor Daniel mutatja az egerét, hangos sikoltás hangzik el a szájából. Arwen odébb futott, nehogy az egér ráugorjon. Mikor látta, hogy Daniel játszik az egérrel és látta, hogy az egér nem ártalmas, közelebb lépett Danielhez és az egeréhez. Egy darabig nézte az egeret, de hozzá nem ért az egérhez. Nézte egy ideig őket és megfordult odament a kapuhoz és így szólt:*
-Jössz te is?
*Kinyitotta a kaput és várt Danielre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 22 2009, 23:06

*Bólint egyet Arwen válaszára, majd a sikítás eléggé meglepte őt. Ejha, mi lett volna, hogyha patkánnyal járkálna. De végül is ízlések és pofonok. Az egeret a pulóvere zsebébe helyezi, és onnan nagy ritkán kikukucskál. A kapura pillant, majd egy kicsit megrázza a fejét.*
-Sajnálom, de nem mehetünk ki a városba, főként ilyenkor nem.
*Eléggé elhúzza a száját, de nincs mit tenni. Végül fejével a kastély felé bök.*
-Ha van kedved, akkor a kastélyban körbevezethetlek.
*Arcára egy újabb mosolyt csal, miközben a kezét a pulóver zsebébe dugja, és megsimogatja az állatot, ami hálátlan módon... Beleharap Daniel kezébe. A kezét kirántja a zsebéből, de nem húzza ki az egeret vele.*
-Basszus...
*Ujját a szájához emeli, majd egy kicsit megnyalja. Enyhén megrázza a fejét, majd újra Arwenre pillant.*
-Szóval, akkor egy kastély túra megfelel? Aztán ha szeretnéd megmutathatom a vendégszobákat... Illetve... Melyik karba soroltak be?
*Kicsit komolyabbra vette a kérdést, mivel talán ő is tud segíteni, hogy elszállásolhassa a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 23 2009, 15:54

*Ránéz Danielre és bólint a kérdésére. Szét néz még egyszer az udvaron és látja a sok fel-alá járkáló diákot. Jól megnézi a kaput amin nem mehettek ki. De nem értette, de majd biztos tájékoztatják erről is. Megnézte az utat, hogy merre kell menni. Tekintete maga előtt nehogy megint elbotoljon. Danielre nézve mosolyog és elindul.*
-Signumus karba tartozok.
*Elmegy Daniel mellett és megállt, hátranézett és vár.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 23 2009, 17:34

-Aham.
*Bólint egyet a válaszra. Közben belegondol abba, hogy Alex vajon milyen arcot vág majd, amikor megtudja, hogy egy újabb lánnyal gazdagodott a kar. Ez az elképzelés arcára egy mosolyt csal, majd tovább sétál a kastély felé.*
-Amúgy, hogy utaztál ide felé?
*Folytatja a beszélgetést, miközben még egy kicsit megnyalja az ujját, hogy leszedje róla a kifolyó vért. Közben a másik kezét a nadrág zsebébe vágja, tekintve, hogy egy harapós egeret visz a pulóvere zsebében.*
-De szerintem jó karba kerültél. Most ők vezetik a pontversenyt, csak ahogy tőlük elhallgattam nincs elég pasi számukra.
*Erre a gondolatra kicsit megrántja a vállát, ő akkor sem fog átmenni hozzájuk.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 23 2009, 22:45

*Miközben Daniel és Arwen mentek az iskola ajtajához egy mosómedve ugrott eléjük. Arwen ceruzáit kikapta a kezéből és elfutott. Utána üvöltött és próbálta a tekintetével követni hova megy. Gyors léptekkel elindult a mosómedve után, de olyan gyorsan elfutott, hogy nem találta. Arwen szeme könnyes lett a ceruzái után. Legugolt és elkezdett zokogni. Könnyes szemmel felnézett hátha még megtalálja, hogy merre futott a mosómedve, de nem látta. Rá nézett Danielre és egy gondolat játszott le a fejében.*
~Daniel most csinálj valamit légyszíves, ne csak állj ott.~
*Miközben nézett Danielre, hogy mi tévő lesz megtörölgette könnyes szemeit és felállt. Egy papírzsepit húzott elő a farzsebéből és kifújta az orrát. Sehogy se találta a tekintetével a mosómedvét, pedig alaposan körbe nézett, de elvesztette a nyomát.*
-Daniel nem láttad merre futott?
*Danielre várva könnyes szemeit törölgette.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 23 2009, 23:02

*A sétálás közben már messziről kiszúrta a szürke lényt ami az ajtó előtt lézengett. Bár a mozdulatai eléggé meglepték, mivel honnan is sejthette volna, hogy a mosómedve, tolvajként elviszi a lány ceruzáit. Enyhe leesett állal követi szemével az állat útját. Zokogásra lesz figyelmes, és letérdel a lány mellé.*
-Ne aggódj, meg lesznek azok a ceruzák. Valamerre a fák közé ment, nagyjából tudom, hogy hol rejtőzködnek ezek az állatok.
*Biztatja a lányt, miközben felsegíti.*
-Csak pár olyan odú van, ahol kényelmesen elférhet.
*Egy kacsintást küld Arwennek, miközben elindul a fák felé. Az egyik kiszemelt fára pár pillanaton belül már fel is mászott, és az odúba nézelődik.*
-Hát, sajnos ez nem nyert.
*Leugrik a fáról, de rosszul érkezik, így sikeresen elterül a földön. Kicsit megnyomogatja a mellkasát, majd a fejére teszi a kezét. NAgyobbaka tis esett már, ez semmiség. Mozgolódást vesz észre a másik fán.*
-Nos, szerintem ott lesz.
*Mutat a fa felé, és feltápászkodik a földről.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 23 2009, 23:15

*Arwen ment Daniel után az erdő felé. Mikor látta, hogy Daniel leesett a fáról kicsit megijedt, hogy nem-e történt valami baja.*
-Jól vagy? Iszonyú nagyot estél, nem kell a gyengélkedőre menni?
*Daniel az egyik fára mutat Arwen a tekintetét arra fordítja. Egy szürke farkat lát kilógni az odúból. Biztos, hogy az lesz a kis gaz tolvaj. Elindul a fa felé gyors léptekkel.
~Most nem fog előlem megszökni.~
*Odafut a fához és felugrott, de nem ért vele semmit. Megpróbált fára mászni, de nem sok sikerrel. Másodszori kísérlet során elkapta az állat farkát, kirántotta az odúból, jól megnézte, de sajnos az nem a mi mosómedvénk volt amit kerestünk. Így hát Arwen elengedte a kis jószágot. Danielre nézett és kérdezte:*
-Most mi legyen?
*Arwen egy elégedetlen mosollyal ránézett Danielre, hogy mi a legközelebbi fantasztikus ötlete.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 23 2009, 23:25

*A kérdésre csak megrázza a fejét.*
-Nyugalom ez nálam mindennapos.
*Hárítja el a gyengélkedős ötletet. Ha törik, ha szakad ő aztán nem fog a gyengélkedőre menni. Arwen fára mászós kísérleteire csak kicsit felvonja a szemöldökét. Érdekes mit ne mondjon. Már menne oda segíteni, amikor látja, hogy a mosómedve a farkánál fogva rángatják ki az odújából. Egy fájdalmas grimasz látszódik az arcán. Ő sem örülne ha a farkánál fogva húzkodnák. A kérdésre csak sóhajt egyet.*
-Akkor másik fában lesz.
*Körbenéz a fák között, majd tekintetével talál egyet aminél a gyökereknél van egy lyuk. Talán valaminek a bejárata. Oda sétál és letérdel elé. Kicsit jobban kiássa, és egy mosómedve fújtatós feje köszön vissza, így egy kicsit hátraugrik.*
-Am, szerintem megtaláltuk.
*Közben a mutatóujjával a gödör felé mutat.*
-Kéne valami varázsige amivel elkergethetnénk, hogy aztán nyugodtan kiszedhessük a ceruzákat. Csak mert nincs kedvem tetanusz oltásért rohangálni.
*Kicsit megrázza a fejét, még jól emlékszik milyen volt, amikor csak egy szimpla mókus karmolta meg. Wáá, nem akarja többször.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 23 2009, 23:33

-Itt most rajtad a sor, én csak most jöttem nem ültem még be egy órára sem.
*Arwen rázta a fejét és gondolkozott, mintha valami értelmeset akarna mondani de tudja, hogy nincs semmi ötlete. Végül talál egy botot hátha azzal kilehetne kergetni. Jobb nem jutott az eszébe így elkezdte a gödröt bővíteni. Mikor már akkora volta gödör, hogy belátott látta a ceruzáit amit ellopott tőle. A ceruzákon gubbaszott a mosómedve. Hogy mivel lehetne kicsalogatni a mosómedvét arra nem nagyon tudott semmit. Nem akarta kínozni elég volt az előző mosómedve amit a farkánál rángatott ki. Megbánta az előző tettét és mélyen Daniel szemébe nézett. Elgondolkozott majd Danielre mosolygott és lenézett a zsebeire.*
~Talán az az egér kitudná onnan szedni a mosómedvét. De Daniel biztos nem menne bele. Valami mást kell kitalálni.~
*Újra felnézett Danielre és állt tanácstalanul hátha Danielnek van valami jó ötlete.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 24 2009, 09:23

*Csak bólogat a lány szavaira, most neki kell kitalálnia valamit. Persze a mosómedve fújtat mint annak a rendje, mivel nem akarja átadni a ceruzákat. Oldalsó zsebéből előveszi a pálcáját, majd végiggondolja, hogy milyen átok van, ami még nem nyírja ki a mosómedvét. Majd felvillan neki egy, és pálcája végét az állatra szegezi.*
-Torpeo!
*Kimondja a varázsigét, mire a mosómedve ledermed. A pálcáját visszacsúsztatja a zsebébe, majd a mozdulatlan mosómedvét felemeli, és arrébb rakja.*
-Nos, remélem megfelel, és jó ceruzákat találtunk meg.
*Diadal ittasan kihúzza magát, mint egy szuperhős, aki most mentette meg a városát.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Kastély körüli park - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kastély körüli park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 43 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


HungarianForum.com | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés