Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Kérdések, segítségkérések - Page 3 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Kérdések, segítségkérések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 21 2009, 12:22

Ha kész van a szobaleírásom, kinek küldjem el? Valamint, nem tudom az azonosítókódomat. Valamint volt előtörim is írva, csak változtatva lettek a dolgokon az a kérdésem lenne, hogy az ment a süllyesztőbe?
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 21 2009, 12:28

A szobaleírással kapcsolatban a karod valamelyik vezetőjét keresd fel, azt nem tudom, hogy ők hogyan intézik. Az azonosítódat mindjárt elküldöm privát üzenetben, maximum olyan öt perc. ^^ Ezen kívül az előtörténetedet is el tudom küldeni, csak majd a pontozást kell átírni, annak megfelelően, amilyenné lett alakítva, bár sok variálás nincs benne, de van pár módosítás, illetve új funkció. (:
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 21 2009, 12:31

Hát ez tök szuper:) Valószínű belenyúlok kicsit a jellemébe, mert kicsit szeretném megváltoztatni, aztán ha kész majd beküldöm:)(Azt legalább tudom hova kell)
Köszi mindent Embarassed
Vissza az elejére Go down
Nicholas



Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23 2010, 17:30

Ömm.. hello!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Pár napja küldtem el a felvételi tesztemet (Nicholas Harper) és az a gyanúm,
hogy elírtam az e-mail címem. Szóval itt lenne a helyes változat: zstoth753@gmail.com
Előre is köszönöm!

Nicholas
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23 2010, 17:42

Rendben van, hamarosan beregisztrállak, majd ezt az e-mail címet használom hozzá. ^^ De megnéztem, és ezt adtad meg, szóval nem adtad meg rosszul. :]
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23 2010, 17:58

Jah.. akkor csak én vagyok túlságosan paranoiás.
No, mindegy. Még egyszer köszi!
Vissza az elejére Go down
Nathan Reed
Diák - Pugnax
Nathan Reed

Férfi Halak Jelige : A nagymenő
Hozzászólások : 72
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04 2010, 10:52

Sziasztok!
Szeretnék nevet cserélni. Hová tudom beírni ezt a kérést? ^^
Előre is köszi a választ!
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04 2010, 16:46

Szia. Küldj egy privát üzenetet az új neveddel, illetve képeddel, és kicserélem. :]

Gerard
Vissza az elejére Go down
Nathan Reed
Diák - Pugnax
Nathan Reed

Férfi Halak Jelige : A nagymenő
Hozzászólások : 72
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04 2010, 17:02

Megvolt, és köszi ^^
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04 2010, 17:02

Szívesen. ^^ Ki is cseréltem. :]
Vissza az elejére Go down
Lumilla



Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 25 2010, 00:40

Üdvözletem!

Ma késő este küldtem el a felvételi lapot. Részletesen átolvastam az oldalt, volt, hogy többször is, és meg kell mondjam érdekes és több szempontból egyedi. De nem is ezért írok. Lehet, hogy csak én vagyok az ostoba, vagy csak a fáradtság miatt értelmeztem rosszul, de a felvételi részletes leírásánál odavolt írva, hogy fajt kell választani. Én nem találtam meg ezt a részt. Később kell fajt választani? Ha elrontottam volna valamit előre is elnézésüket kérem. Főleg, ha zavaros lett ez a levél....
Tisztelettel: Lumilla Cattol


U.i.(P.s.): Elsőre talán túl komolynak tűnök, de tudok laza is lenni. Laughing Alapvetően szeretek szépen és választékosan fogalmazni(remélem ez sikerül is, bár így éjfél tájt....), ezért is sikerült az üzenet olyanra amilyen. Jó éjszakát, szép álmokat! Smile
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 25 2010, 03:04

Ha nem találtad meg azt a funkciót az sem probléma. (Bár hirtelen nem ugrik be, hogy van-e egyáltalán. Gerard csak tudja.) De mivel a részletes karakterlapot majd a későbbiekben kell beillesztened a szükséges témába ezért emiatt nem kell aggódnod. ;- )
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 25 2010, 10:02

Igen, eredetileg lehetett választani a főoldalon fajt, azonban mostanság megszaporodtak hirtelen az olyan jelentkezések, amikben különleges fajt választottak a jelentkezők, így ennek visszafogása érdekében egy ideig kiszedtem ezt a lehetőséget. Szóval nem a te hibád egyáltalán. :]

U.i.: Még nem néztem meg a felvételidet, de ha különleges fajt szeretnél, akkor még elfogadom, egy nem számít. Smile
Vissza az elejére Go down
Lumilla



Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 25 2010, 11:19

Üdvözletem!Smile

Erin, Gerard köszönöm szépen a segítséget. Smile Hát, ha lehetséges én félvér szeretnék lenni. Razz Tünde és ember keveréke, ha ez tényleg nem okoz problémát.(Vagy ezt nem ide kellett volna írnom?) Ahogy elnézem a fórumot, mindenkinek olyan szép(vagy éppen érdekes) karakter képe van, az enyém nem igazán üti meg a szintet.Embarassed Mindegy remélem, azért megfelel. Laughing Alapba nem tűnhetek határozott embernek, csak nekem még idegen ez. Én hozzászoktam a mászkálós játékokhoz, mint például a WoW, Fable, ha szabad reklámozni. Razz

Tisztelettel: Lumilla Cattol
Vissza az elejére Go down
Lumilla



Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 25 2010, 11:23

U.i.(P.s.): Gerard képe, nagyon tetszik Razz Wink
Vissza az elejére Go down
Crissy



Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 23 2010, 20:12

Sziasztok! Smile

Tegnapi nap elküldtem a felvételimet (a tesztet töltöttem ki a főoldalon) és csak annyit szeretnék megkérdezni, hogy milyen időközönként van felvételiztetés? Tehát kb. mikorra várjak visszajelzést tőletek. Smile Nem kell sietni, nyár van, pihenjetek nyugodtan csak szeretném tudni, mert nagyon tetszik az oldal és szeretnék már játszani. ^^

A választ előre is nagyon szépen köszönöm. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 23 2010, 21:06

Szia Crissy!

A holnapi nap folyamán, valamikor este felé beregisztráljuk az új felvételizőket. Smile
Köszi addig is a türelmedet! ^_^
Vissza az elejére Go down
Crissy



Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 24 2010, 18:59

[color=orange]Amelie köszönöm a válaszod Very Happy ^___^[/color]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Kérdések, segítségkérések - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kérdések, segítségkérések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Egyebek-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés