Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Kérdések, segítségkérések - Page 2 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Kérdések, segítségkérések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 19:59

Lenne egy kérésem... Szeretném lecserélni a fórumnál megjelenő képem. Rájöttem, hogy...nem adja vissza a kari jellemét.
Szóval a jelenlegi helyet egy másikat választottam.

http://phenomdesire.deviantart.com/art/nice-looking-tired-5-99864442



Nagyon szeretném erre a fiúra cserélni a jelenlegi nyálas szépfiú helyett a képem. Ezt is a deviantartról választottam. És nagyon-nagyon megköszönném a cserét.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 20:09

Edward!
Kérésedet biztosan teljesítik, csak másik topicban: https://tornerans.hungarianforum.com/cseveg-f10/kepcserelesi-kerelmek-t104.htm
Oda illeszd be a képet, és valamelyik kép felelős megcsinálja neked. Smile
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 20:15

Köszi szépen Smile Megtaláltam XD
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 13:20

Mesélőnek, főmesélőnek, vagy még pont Gerardnak:

Szóval nekem a dobókocka programocskával lenne problémám. Túlságosan is az első embernek húz, és pár évnyi programozási ismerettel a hátam mögött szerintem a forráskódjában van valami gikszer.
Valaki nem tud ahhoz hozzáférni és kimenteni? Mert nagyon nem fair így, mert az kerül nyerő pozícióba, aki először írja meg az üzenetét legyen az akármilyen minőségű.
Csorbát szenved a játék élménye...

Szóval ha megoldható lenne akkor megkaphatnám?
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 13:33

Hmm... Megnézem, mit tehetek, csak sajnos ez ilyen belső funkció, így ezekhez annyira nem tudok hozzáférni. :\ Ha sikerül, akkor elküldöm neked. :]
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 13:58

Rendben és előre is köszi.
Ja, meg persze hajrá, hogy összejöjjön Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: s.o.s.   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 28 2009, 15:56

Sziasztok!hogy tudnék órát felvenni?köszi...
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 28 2009, 16:29

Tantárgyfelvétel címszó alatt... íme a link:

https://tornerans.hungarianforum.com/tantargyfelvetel-f34/?sid=745e03bc42dc90b2519b8997f168b2be

...ahol megtalálod a felvétel menetét is, és a témát is, ahová be kell írnod tanulási szándékaidat.
Smile
Vissza az elejére Go down
Leanne



Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29 2009, 13:16

Sziasztok!

Pár napja felvételiztem(Leanne Tert), de véletlenül olyan email címet adtam meg, aminek nem tudom a jelszavát, és nem tudom megnézni.
Elkérhetem egy új címre az adataimat (egylepeselore@citromail.hu)
avagy felvételizzek újra?

köszipuszi
Leanne
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29 2009, 16:40

Levél kiküldve ^^
Vissza az elejére Go down
Leanne Tert
Diák - Extremus
Leanne Tert

Vízöntő Jelige : Ijedt szemű lány
Hozzászólások : 60
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29 2009, 17:05

Köszönöm az instant helpet! ^^
Vissza az elejére Go down
Jekatyerina Ithilion
Diák - Extremus
Jekatyerina Ithilion

nő Skorpió Jelige : Ulula cum lupis.
Hozzászólások : 99
Évfolyam : Első
Kor : 49

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29 2009, 17:55

Nem tudok házit beküldeni (gyom- és gyógynövénytan). Azt írja ki, hogy "Nem tanulod a tantárgyat, így nem tudsz belőle házit beküldeni!"
A karakternevek közt viszont szerepel a nevem. Meg fel is vettem.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 48

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29 2009, 18:49

Megnéztem, pedig szerepel a tantárgy a tanult tárgyak listájában a nevednél. :/
Az azonosítót jól írtad be? Az is előfordul, hogy többször kell megpróbálkozni vele. ^^ Várj egy kicsit, és próbáld meg még egyszer, lehet, hogy csak az atw-vel van valami átmeneti gond. Smile
Vissza az elejére Go down
Jekatyerina Ithilion
Diák - Extremus
Jekatyerina Ithilion

nő Skorpió Jelige : Ulula cum lupis.
Hozzászólások : 99
Évfolyam : Első
Kor : 49

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 31 2009, 22:48

Próbálkoztam még jópárszor, de nem megy. :S
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02 2009, 09:42

Hamarosan utánanézek a probléma forrásának.
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02 2009, 12:08

Probléma megoldva, lehet beküldeni a házikat. Smile Kissé elírtam a rendszerben a tantárgy nevét, ezért abszolút nem érzékelte. Ha még van gond, szóljatok bátran, itt.
Vissza az elejére Go down
Jekatyerina Ithilion
Diák - Extremus
Jekatyerina Ithilion

nő Skorpió Jelige : Ulula cum lupis.
Hozzászólások : 99
Évfolyam : Első
Kor : 49

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02 2009, 19:28

Köszönöm szépen a segítséget! Smile
(Ez ugyan nem ide tartozik, de nagyon klassz ez a kép...tongue )
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02 2009, 20:30

Köszi. ^^
Vissza az elejére Go down
Josh



Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 09 2009, 18:10

Sziasztok!

Elküldtem a felvételit, de azt nem tudom, hogy ide be kell regisztrálnom vagy majd automatikus regisztrációt kapok, ha kiérkezik az értesítés?

A választ előre is köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 09 2009, 18:55

Szia. Még a mai nap folyamán fogok felvételiztetni, és akkor majd én beregisztrállak, és emailben megkapod az adatokat a belépéshez. Smile
Vissza az elejére Go down
Dorian Le Sarte
Diák - Pilluamuleto
Dorian Le Sarte

Férfi Bika Hozzászólások : 188
Évfolyam : Első
Kor : 31

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 16 2009, 16:04

Üdv!

Panaszkodni szeretnék...Sad Végre túl vagyok a vizsgákon, igy lenne időm házikat irni... csak egy gond van, a legördülő nevek közt nem taláélom a karimét... Igy értelemszerűen HFt sem tudok beküldeni. Sad
Remélem, mihamarabb tudjátok orvosolni a problémámat.

Egy reménykedő Isa
Vissza az elejére Go down
Evan Rochworth
Diák - Extremus
Evan Rochworth

Hozzászólások : 36
Évfolyam : Első

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 16 2009, 17:11

Pedig ott van a neved. A tananyagok alatt nézted? Ott lehet házit beküldeni most már házit beküldeni.
Vissza az elejére Go down
Dorian Le Sarte
Diák - Pilluamuleto
Dorian Le Sarte

Férfi Bika Hozzászólások : 188
Évfolyam : Első
Kor : 31

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 16 2009, 17:21

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Kepp
Vissza az elejére Go down
Evan Rochworth
Diák - Extremus
Evan Rochworth

Hozzászólások : 36
Évfolyam : Első

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 16 2009, 17:23

Jogos. Itt kicsit be van kavarodva a lista, amit javítok azonnal. Ott van a neved, csak a lista alján, de egy perc, és már ott lesz a helyén. ^^

UPDATE #1: És már ott is van a helyén. Nem rendeztem abc-sorrendbe a listát, amikor programoztam, így furcsán rendezte be az egészet. =)
Vissza az elejére Go down
Dorian Le Sarte
Diák - Pilluamuleto
Dorian Le Sarte

Férfi Bika Hozzászólások : 188
Évfolyam : Első
Kor : 31

Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 16 2009, 17:28

Köszi, már meg is vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Kérdések, segítségkérések - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, segítségkérések   Kérdések, segítségkérések - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kérdések, segítségkérések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Egyebek-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés