Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Sövénykert - Page 8 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Sövénykert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Amélie Veronique Léontine
Diák - Extremus
Amélie Veronique Léontine

nő Rák Jelige : Jégvirág.
Hozzászólások : 93
Évfolyam : Második
Kor : 31

Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 10 2009, 17:57

Hazaszeretet. Ez általában minden felsőbb rétegből való családot jellemez, és így már teljesen világossá válik számára, hogy Demetri az előbb azzal, hogy jobbhoz van szokva, nem hazudott. Elmosolyodik, miközben hallgatja az Oroszországról való áradozást, és próbálja maga elé képzelni az elhangzottakat.
Ezt azt már hallott, sok új információt nem sikerült közölni vele, de majd egyszer minden a saját szemével fog megnézni, ha alkalma lesz rá. Szülei hozzáállását tekintve azonban ez nem a közeljövőben esedékes.
A lányok szépségére tett megjegyzésre összehúzza a szemöldökét, úgy pislant félrebillentett fejjel az oroszra. Tökéletesen érti, mire is célozgat, de úgy dönt, inkább nem foglalkozik vele túlzottan, és nem bonyolódik bele, így csak apróbb mosollyal fogadja, a zavart pirulást sikeresen elkerüli.
- Nem gyönyörűek? - kérdez vissza szinte már hitetlenkedve. - Szerintem mindenki szép a maga módján - jegyzi meg újból eltekintve. Nem igazán érti, hogy az itteni lányok mivel érik el, hogy szebbnek mondja őket, mint az oroszországiakat. Arc miatt, lélek, viselkedés? De aztán vállat von, és inkább nem gondolkodik rajta. Ha viszont megkapja a várt magyarázatot, kénytelen lesz újra töprengésbe fogni, hogy megértse a férfi lélek kuszaságát, hogy mitől is látnak valakit gyönyörűnek.
Franciaországra bólint egyet. Hasonló szeretetet táplál országa iránt, mint a mellette ülő, de nem szeret róla dicshimnuszokat, ódákat zengeni. Szerinte Franciaországot nem lehet leírni, azt látni kell, hogy megfogjon a hangulat, az otthon érzet... De ahogy hallja, Demetri már ezt megtapasztalta.
- Igen, az. Nagyon szép ország, bár ennyivel nem lehet hitelesen jellemezni - vigyorodik el egy pillanatra. Látszólag többet nem is akar mondani, inkább azzal foglalatoskodik, hogy lábával egy nemrég fellelt követ piszkálgasson, tekintetével is követve annak gurulását, lábának körkörös mozgását. - Mesélj még. Valamit. Akármit.
Hangja ismét halk, kérlelő, és bár a kő birizgálásáról még nem mondott le, szemeivel már inkább a másik arcát figyeli. Még mindig nem árul el semmilyen érzelmet, mélységében óvatosság és tartózkodás csillan, így azt, hogy miért is kér ilyesmit, nem lehet kiolvasni. Így több lehetőség is fennáll, az egyszerű unalom, az, hogy szereti hallgatni a srác hangját, előadásmódból pedig jelesre vizsgázhatna, vagy az, hogy újból zavarja a közéjük települt csend.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 10 2009, 23:36

Kérdésére csak elmosolyodtam. Nem fogtam bele a magyarázatba, hiszen... ezt egyszerűen nem lehet megmagyarázni, hogy mitől gyönyörű egy nő. Mindegyik máshogyan gyönyörű, van, amelyik egyáltalán nem az. Amélie természetesen az első kategóriába esett. Igazából külsőleg még csak hibát sem láttam rajta, tökéletes volt. Csak azokkal a jeges szemekkel nem voltam kibékülve. Jó lenne, ha egyszer sikerülne feloldanom őket, hogy ne legyenek annyira fagyosak, tartózkodóak. Az ilyen lányok, nők, mint a mellettem ülő egyed... kemények voltak. Találkoztam egy-kettővel életem során, s, hogy őszinte legyek igencsak kemény megpuhítani őket. De engem ők vonzanak, egyszer bele is szerettem egy ilyen lányba. Hiba volt...
Meglepetten néztem, ahogy vigyor terül szét arcán. Mennyivel szebb volt, mikor mosolygott, vonásai nem voltak olyan kemények, hanem meglágyultak a finom gesztus alatt, arca bájos lett, szinte angyali. Egészen magával ragadott a látvány, s pár percig nem is tudtam szólni. Aztán összeszedtem magam, s halványan mosolyogva szólaltam meg.
- Talán háromszor jártam ott, s igazán tetszett.
Jegyeztem meg csak úgy mellékesen, hogy mondjak valamit. Aztán újra csend lett. Sosem értettem, hogy miért zavarja az embereket a csönd. Pedig mennyire jó tud az lenni! Igaz néha őrjítő is, főleg, ha egyedül van az ember. Ám így, valaki társaságában még megnyugtató is lehet. Számomra az volt. Ilyenkor hallani lehetett az éjszaka hangjait, szinte még a csillagok is suttogtak.
Halk, kérlelő hangja zökkentett ki töprengésemből. Ránéztem, s újra elmosolyodtam.
- Nem is tudom, mit mondhatnék... Unalmas ember vagyok én. - Vigyorodtam el. Nem mintha igaz lett volna a kijelentés. - De ha ennyire szeretnéd, ám legyen. - Sóhajtottam, s elkezdtem beszélni magamról, az életemről. - Azt már tudod, hogy orosz vagyok. Van egy kishúgom, még csak 3 éves. Tatjána-nak hívják. - A kislány emlékére elmosolyodtam. Szerettem őt, s már most látszott, hogy mennyire gyönyörű nő lesz, ha egyszer felnő. - Igazán aranyos kislány. Hasonlít rám, az én bájos mosolyomat örökölte. - Vigyorogtam újra, csak, hogy megmutassam azt a bizonyos bájos mosolyt. - De beszélj inkább te, nem vagyok olyan érdekes. Te viszont annak látszol. - Jegyeztem meg, s vártam, hogy belekezdjen.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 22:07

*Egy hosszú fekete hajú rideg külsejű lány érkezik a sövénykertbe.Lábán egy feketés pirosos színű tornacsuka koptatódik.Ruha ként egy feketés színű koptatott farmer lóg rajta,és egy piros póló amin elől egy halálfej található.Naomi farzsebére dugja mindkét kezét majd ugy sétálgat közben meg meg áll.Már amikor nagyon elunja magát előkapja a farmerzsebéből a cigijét egyet kivesz a dobozbol,aztán a szájába veszi.elteszi a dobozt,és közben előkotorja a gyujtóját amin egy piros tűzokádó sárkány található.Keres egy padot,bár nem nagyon talál mindenhol csak sövényeket lát,de egy kicsit távolabb megpillant egy ülőhelyet.Ott leül,aztán elkezdi szivni a cigijét.*
-Áh ezek a hülye vizsgák.Nagyon elegem van belőlük...
*Morogja magában,majd mérgesen kifuja a füstöt az orrán.Dühöng még egy sort,majd nyugisan cigizik és bámészkodik a tájban.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 22:33

*Rufus nagy unalmában lejön egy kicsit sétálgatni. Ma estére egy térdig érő szürke nadrágot vett fel, hozzá egy sötét kék zoknit és kedvenc fekete színű kék csíkokkal díszített deszkás cipőjét vette fel. És felső részhez egy zöld színű pólót kapott magára, melyen egy főnix látható. Bár estére elég furcsa, de baseball sapiját is felvette, melyet egy kis sárkány díszít. Mikor a sövénykertbe ér szétnézz egy megáll és szétnézz és szeme egy lányon akad meg, de leginkább tornacipőjén. Egy kicsit még nézi a lányt, majd nagy levegőt vesz és odamegy hozzá.*
-Szia! *köszön a lánynak.* Én Rufus vagyok Pugnaxos.*mosolyog a lány felé.*
-Nem is tudtam, hogy a suliban lehet cigizni, mert akkor én is magammal hoztam volna egy doboz cigimet, de sajna otthon maradt.* szófolyása után, egy kicsit csöndbe marad, de folytatja a mondandóját.*
-Szép esténk van, nem de bár?*kérdezi a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 22:54

*Naomi csendben cigizgetett amikro halk lépéseket halot.Felhuzta a szemöldökkét megvonta a válát majd kifujta a cigifüstött.*
~Biztosan egy prefi az.áá de nekem nem fog itt dirigálni,18 vok lehet kint lenem.~
*Gondolta majd amikor az alak közelebb közelebb jött kiderült hogy egy fiu az.Naomi lefagyott egy pár percre majd aminek ki kéne jönni füstnek az bent is maradt.Így a lány köhögött egy cseppet,aztán mikor jobban lett a fiu felé fordult sunyin mosolyogva,közben felhuzta a szemöldökét a szerkójára tekintve.*
-Üdv.Naomi Sterling.Extremus
*Válaszolta s közben végigmérte a fiut a szemével lentről felfelé.*
-Hát ha lehet ha nem lehet én akkor is szívom.
*Válaszolja Naomi lazán.Majd előkotorja zsebéből felhjatja a dobozt és a fiu orra elé nyomja.*
-Tessék vegyél nyugodtan.S közben nyujtja a srárkányos gyujtóját is.Ha szolnak bizd csak rám.
*Mondja Nao majd eloltja a csikket egy fa odujába és figyeli a fiut tovább.*
-Ja,szép.
*válaszolja majd a karjait keresztbefűzi,és a derekáról felkapja a fekete cipzáros vékony pulcsiját,mert egy kicsit már fázott.Utána visszahelyezkedik a pozítcióába és kinyög már ő is valami mondatot.Ne üljenek ugy mint két néma aki nem tud beszélni.*
-És mijáratban erre?
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 23:12

*Rufus meglepődik mikor Naomi cigit ad neki. De ő elvesz egy szálat és rá is gyújt. Majd beleszív egyet és a füst kifújása után, belekezd mondandójába.*
-Köszi, a cigit! *köszönő mosolyt is küld a lánynak.*
-Londonba ritkán cigiztem inkább vízipipáztam, de mikor eljöttem a suliba az ilyen cuccokat otthon hagytam, mert nem tudtam, hogy engedélyezik-e a suliban. És már az első nap nem akartam repülni, de most már én se fogok félni cigizni. És kösz, de ha egy tanár jön akkor majd megvédem magam, hisz én fogadtam el tőled a cigit. Amúgy unatkoztam, meg el is vagyok fáradva a vizsgák miatt. És te? Neked hogy mennek a vizsgák? *kérdezősködik a lánytól.*
-Amúgy honnan jöttél a suliba?*egy újabb kérdés a lánynak címezve.*
-Amúgy tetszik a ruhád, főleg ez a tornacipő, igaz, hogy rajtam egy kicsit rosszul állna, de azért rajtad jól áll.*mosolyog a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 23:27

-Szivesen.Örülök hogy végre egy olyan emberel találkozom össze aki nem rohan el egy cigi láttán,jah meg nem kap szívinfarktust.
*Mondja egy mosoly keretében.Aztán figyeli a fiut tovább.*
-Én Angliábol jöttem.Hát nem nagyon mennek.Már elegem van belőlük.Nyavajás vizsgák.Mért nem tud az ember nyugodtan élni tőle..? ááá épp azért jöttem ki hogy levegőzzek már egy kicsit,mert azthittem hogy az agyam szétrobban bent a szobámba.
*Mondja egy kicsit mérgesen persze nem a fiura mérges hanem a tanárokra az egész iskolára,és ilyenkor a világra is..Előkotorja a cigarettás dobozát,majd rágyujt,és egy kicsit megnyugszik.szeméböl kisepri hosszú fekete haját,majd kinyujta a a lábait mertmár eléggé elzsibbadtak.Majd ahogy Rufus megdicséri a lány ruháit Nomi sunyin elmosolyodik.*
-Köszönöm.Am neked is jó a felszerelésed főleg a basebol sapid.Nagyon jó.Amugy te is az ilyen stílusú göncöket szereted?
*Kérdezi majd elmosolyodik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 23:53

-Én is örülök, mert idáig senkinek nem mondtam el, hogy cigizem. De végre ettől a titkomtól is megszabadultam.*mosolyog a lányra.*
-Hát semmi értelme, miért nem jegyek alapján engedik tovább az embereket. Nem értem, így csak fárasztják az agyunkat, ami mondjuk nekem nincs, de neked biztos van és neked elég fárasztó lehet. *mondja mosolyogva a lánynak.*
-Nekem csak ilyen stílusú ruhákat veszek fel, de most ezt csak úgy elsőre ami a kezembe akadt.*mosolyog a lányra.*
-Téged a cigi nyugtat meg? Engem inkább a gitározás. Te játszol valamilyen hangszeren? *egy újabb kérdés a lánynak.*
-Neked már sok barátod van itt a suliban?
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 00:09

*Nao Rufust nézi majd a kijelentésén mosolyog egyet.*
-örülök hogy a vizsgákban egyet értünk.Nyugodj meg nekem sincs agyam a tanuláshoz.Gyakorlatban pedig ugy van hogy a fiuk sokkal okosabbak meg sokkal zsenibbek mint a lányok.
*Belesziv cigijébe aztán folytatja.*
-Nekem is csak ilyen ruhák tetszenek.El sem tudnám magam képzelni egy kis rózsaszín göncbe mint egy cicababa.Huu a hideg is kiráz.
*Mondja majd megborzong aztán mosolyog a fiura.*
-Jah a gitározás az jó dolog.aztis nagyon bírom.Nem sajnos nem tudok egyik hangszeren se játszani de gitáron jo lenne..
*Huzza el egy kicsit a száját,majd folytatja.*
-Annyira nincsen.Egy pár ember van.Nehezen megy velük az ismerkedés.. És neked?gondolom biztos sok van.
*mondja majd feltápászkodik a helyéről,nyujtózik egyet aztán figyel továbbra is.Igy legalább nem fog majd fájni a nyaka a sok fellnézéstöl.*
-És hol tanultál meg gitározni?
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 00:36

-Hát idáig már két dologban értettünk egyet. *mosolyog a Naomira.*-Hát akkor rám ez nem igaz én lusta vagyok, inkább minden nap hülyéskedek, csak idáig kevés embert ismerek akik nem stréberkednek hanem inkább velem együtt hülyülnek. És te szeretsz hülyéskedni vagy inkább tanulni szeretsz? *kérdezi Naomitól.*
-Ha van kedved szívesen megtanítalak gitározni, most már úgyis itt van a suliban a gitárom. És én apámtól tanultam meg gitározni.*mosolyog a lányra a válasza után, és mikor elszívta a cigit ő is elnyomja, majd a lány szemébe nézz.*
-Nagyon szép szemed van.*majd az elnyomott cigire nézz, hogy így terelje a figyelmet.*
-És itt lehet valahol cigit venni szerinted? *kérdezi beszélgető partnerét.*
-Amúgy én is csak pár embert ismerek, de a házamból csak egyet. És mindegyiket elmondhatom barátomnak, de akire azt mondhatnám, hogy a legjobb barátom olyan még nincs. Amúgy neked mi a kedvenc kajád? Voltál már a görög heteken? *kérdezősködik a lánytól, így legalább nincs csend közöttük.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 00:55

-Igen kettőben.
*mosolyog a lány is.*
-Tanulni én? hát az egy szentségtörés lenne.Inkább hülyülni.az az én reszortom.
*Halkan felnevet a lány majd folytatja tovább.*
-Rendben benne vagyok.Csakhát nem nagyon vagyok jó tanitvány,vagyis ugyértem hogy nehezen jegyzek meg dolgokat.szóval majd ha tanitasz akkor jol bele kellesz verned a fejembe.
*Kacsint egyet a srácra.Elnyomja ő is a cigit közben.Majd a fiu bókján egy kicsit elpirul.*
-Am köszönöm.Neked is..
*Jegyzi meg csendben majd a földet nézi hirtelen.Aztán a fiu uj kérdésére felkapja a fejét.*
-Hát nem tudom.Én otthonrol hoztam magamnak eleget.Ha gondolod adok majd neked szvesen ha kell.
*Halgatja a fiut,s közben hátrasimitja a haját.*
-Nekem a sültkrumpli kechupal meg hamburger ez a két kedvenc kajám.És neked? Nem nem voltam még a görög heteken. Aztse nagyon tudom hogy miaz..
*Válaszolja aztán elcsodálkozik.Kiváncsi hogy a fiu mire értette a Görög heteket.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 01:24

-Én se nagyon szeretek tanulni, sőt lusta vagyok hozzá. És ezzel együtt már három . *nevet fel.*
-Nem baj, én se voltam jó tanítvány, de megszoktam és most már imádok is gitározni. De majd elhülyéskedjük és akkor úgy könnyebben megtanulod, mintha halál komolyanvennénk, mert akkor megutálod az egészet.*ő is kacsint a lányra.*
-Köszi, de a tiéd szebb *mosolyog a lányra.*
-Akkor majd megköszönöm, és majd én is kérek otthonról. És akkor majd visszaadom egy dobozzal.*köszönő nevetést küld a lánynak.*
-Nekem a pizza, meg a spagetti tenger gyümölcseivel. A görög heteket a Pugnax rendezi és az egy hétig tart és lehet enni meg feladványok vannak. Múlt héten az extremusok a Japán hetet csinálták ha jól emlékszem, de még két hétig a két ház fog tartani ilyen heteket. És ha van kedved akkor lemehetünk valamikor a görög hétre?! *világosítja fel Naomit egy mosoly kíséretében.*
-Amúgy te már vízipipáztál? Az olyan mint a cigi csak nem annyira káros.*egy újabb mosoly melletti felvilágosítás.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 01:41

-Három.
*Ismételi a lány mosolyogva.*
-Az jó lessz akkor.Szeretnék nagyon megtanulni,és remélem menni is fog.De gondolom énis hogy hülyéskedve könnyebb lessz.
*Válaszolja aztán leült a földre közben a hátát nekitámasztotta a sövénynek ahasára kulcsolta mindkét kezét majd ásított egy nagyot.*
-Gyere te is ülj le.Gondolom már need se jó anyira álni.Vagyis én hamar lustulok.
*Mosolyog majd figyeli a fiu mondókáját tovább.*
-Jajj igen így mostmár tudom.Csak aztnem tudtam hogy az a tietek.A japán hétről hallotam.De amugy szivesen elmegyek veled.Kíváncsi vagyok hogy milyen lehet.biztos jó,és élménnyel teli.
*Megejt ő is egy kis mosolyt.*
-Vizipipa? Hm..
*Összehuzza egy kicsit a szemöldökét.*
-Nem még nem próbáltam.de biztos jó buli lehet.Hát igen az téleg nem káros annyira mint a cigi.
*Mosolyog ő is.S közben felhuzza a cipzárt a pullóverén.*
-Kezd már egy kicsit hideg lenni..Vagy csak én vagyok igy vele? bár én nagyon fűázós tudok lenni szóval lehet csak én érzem igy.
*Megint mosolyog,aztán keresztbe teszi a karjait,és egy kicsit megborzong.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 01:57

-Hidd el hülyéskedve a legjobb, sőt az élet is csak úgy élvezhető ha boldogok avygunk benne.*mosolyog Naomira. Majd ő is leül a lány mellé.*
-Én meg szívesen elkísérlek, mert még én se jártam ott. Meg hallottam, hogy van egy nagy kajálda azt is ki kéne próbálnom.*mosolyog a mellette ülő Naomira.*
-Nagyon jó buli és sokkal egészségesebb. De am. már tényleg kezd hideg lenni én meg így jöttem ki, de amíg nem fázom addig nincs is baj.*egy újabb mosoly Naomi felé.*
-Van valamilyen állatod? Amúgy már sok mindenkivel beszéltem, de még ilyen későn senkivel se. Úgyhogy gratulálok te vagy az első akivel ilyen későn beszélgetek és még nem is alszom el.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 02:09

-Hát nekem is te vagy az első.Mert én se beszéltem még ilyen sokáig senkivel sem.szóval neked is gratulálok.
*Felnevet a lány.*
-Sajnos nincsen állatom.Pedig szeretnék.Hiszen nem jó mindig egyedül lenni.De majd talán keritek rá sort.
*Mondja mosolyogva,majd feltápászkodik lesepri a farmeréröl a sövény darabokat,aztán megigazítja magán a felsőjét.*
-Hát én most megyek.Jo volt veled beszélgetni remélem lessz még rá alkalom.
*Kacsint egyet.*
-Sajnálom de ide fagyok,és még szerintem az álmosság is rátesz már.Nah mindegy.Akkor szija jóéjt,szép álmokat.
*Mosolyog a fiura,majd elindul egy kis sietős léptekel.Nem akarja otthagyni a fiut,de muszály hiszen már fáradt,és álmos.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 02:16

-Akkor jó, akkor egymásnak vagyunk elsők.*mosolyog Naomira.*
-Hát én is remélem, hogy majd még tudunk beszélni valamikor. Szia! Jó éjszakát!*majd miután Naomi elmegy ő még ott marad egy kis ideig leül a földre és gondolkozik. Belebámul a sötétségbe, majd utána mikor ő is megunja és kezdi elnyomni az álmosság és a ruháján is átmegy a hideg. Feláll és lassan bemegy az iskolába. Majd felballag a szobájába, ledűl az ágyára és elalszik.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 15:17

*Egy lány és egy fiu érkeznek a sövénykerthez.Naomi keresztbefűzött karral sétál,a bal lábát eg kicsit huzza a földön,s közben bámészkodik a tájban.Nao nem túl boldog most sőt nincsen jó kedve ugyanolyan komoly lány mint régen.Lassan lépdel nehogy megint valami baleset érje s közben sűrűn letekint a lábához,hogy orra ne essen,hiszen neki ez könnyen megesik,hogy megbotlik valamibe mindig.De most sikeresen túlakarja vészelni az utat.Majd Rufusra néz egy percig,majd mikor a fiu észreveszi hogy Naomi őt nézi akkor a lány gyorsan elfordítja a fejét,mint ha mi sem történt volna.Naominak eszébe jut az első találkozás,hogy akkor milyen jol elvoltak,mostmeg a lány ugy érzi hogy valahogy elhidegültek egymástol.Naomi kiszemel magának egy sövényt aztán leül a fűre majd a bal lábát kinyujtja,a jobbat felhuzza és arra rá hajtja a fejét.Közben a szemeivel a fiut követi.*
-Jó meleg van.
*Jegyzi meg a lány.*
-Azért kár hogy az arénában nem volt semmi érdekes.Szívesen megnéztem volna egy bikaviadalt.Csípem az ilyen tevékenységeket.
*Mondja majd nem szol semit sem várja a fiu reakcióit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 16:37

-Hát elég meleg van és én még mindig cipőben jöttem ki. De azért most bent se jó lenni, mert ha odasüt a nap akkor ott fulladunk meg a hőségtől.*mondja a lánynak, majd ő is észreveszi, hogy már nem beszélnek olyan sokat.*
-Van egy lány aki tetszik nekem, de nem tudom, hogy mit szólna, ha én meg mondanám neki.*a sövényt nézve mondja Naonak.*
-Neked van olyan akit többre tartasz barátnál?*kérdezi még mindig a sövényeket bámulva a fiú.*
-Mert akkor nem lenék egyedül ezzel a kis hát félig meddig problémának nevezhető dologgal.*mosolyog most már a lányt nézve.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 16:48

*Nao halgatja a fiut majd bólint neki közben egyet,aztán halja hogy tetszik Rufusnak egy lány Nao felemeli a fjét,majd pislog egyet.Aztán halkan felsóhajt*
-Értem hát az nem a legjobb.
*Nao a kérdésre felsóhajt,majd összekulcsolja a lábán a kezét, s közben a füvet nzi.*
-Igen azthiszem van...
~Jah nem~
*Hát igen valahogy ugy.1-1 megint .Megereszt a lány egy halvány mosolyt a fu felé.aztán motyogot ő is valamit..*
-Azon gondolkoztam hogy a napokban akarok venni egy német juhász kutytust.Legalább nem lennék egyedül.És akutyákért odavagyok,persze csak az ilyen nagyobbakért.a kicsiket nem szeretem...
*Próbálta elterelni a szót mert zavarban volt,majd leszakitott egy fűszűlat és azt tépdesse cafatokra,majd magaköré szórta.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 17:11

-Hát főleg úgy, hogy a lánnyal majdnem minden nap beszélgetek. És ismerem?*kérdezi Naot kedvesen.*
-Azok aranyos állatok, de én a Westie fajtájú kiskutyákat jobban szerettem, mert azok kis helyen is elférnek és aranyosak is.*mosolyog a lányra.*
-De te most olyan csöndes vagy! Valami baj történt? Nyugodtan elmondhatod! Igérem nem mondom tovább.*figyeli a lányt s egy bíztató kacsintást ad neki, hogy benne tényleg megbízhat.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 17:24

-Hát énis majdnem minden nap beszélek vele..
*mosolyog aztán kinyujtja mind a két lábát.*
-a westie? Hát igen téleg aranyosak.De én a nagyob kutyusokat kedvelem.Nem nincsen semmi baj.Nekem valójában ilyen a természetem.
*Válaszol majd ő is kacsin egyet a srácnak.*De Naot nyugtalanitotta hogy Rufusnak vajpon ki tetszhet? Különben is nagyon kíváncsi a lány*
~Megkérdezzem..?vagy ne?~
*gondolta magában majd a fiu feléfordult és egy erőltetett mosolyal megszólalt.*
-Na és ki a zerencsés csajszi?
*Kérdezte majd várta a választ,közeben Rufus is megkérdzte ugyanezt de Nao nem szolt inkább semmi csak terelte a témát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 17:52

-Bár én nem ilyenek ismertelek meg! De hidd el még párszor beszélünk és te is minden nap mosolyogni fogsz mint én.*mosolyog a lányra kivillantva hófehér fogait. Majd a kérdésre amit a lány pár perces hezitálás után feltett neki, válaszol, de előbb feláll és járkálgat a lány előtt. Látszik rajta, hogy ideges. Majd kiböki a választ.*
-A lány jól ismered. Hisz ő is extremusos és a neve Naomi Sterling.*miután a szavakat kimondta a lány felé fordul. Most már jobban látszik az idegesség rajta. De szemtől szemben áll a lánnyal és várja, hogy mit mond, hogy mit reagál a mondatára Naomi.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 18:01

*Naomi figyeli a srácot ahogyan fel alá járkál,közben a lány követi a tekintetével.jobbra balra forditja a fejeit ugyanugy ahogyan a fiu járkál.*
~Ismerem? dejó.. ~
*gondolja szomorúan,aztán amikor meghalja hogy extremus egy kicsit ideges leszs de nem mutatja ki mert magába folytja.*
~És pont a szakombol.~
*Majd mikor a fiutol meghalja a nevét,Naomi mosolyog,egyet majd ő is óvatosán a lábára vigázva felál.*
-Téleg?
*Néz csillogó szemekkel a lány,aztán mosolyog egyet.*
-Te is jol ismered,ha ráismersz önnmagadra.
*mondja mosolyogva,mivelhogy már nem félt elmondani a fiunak a helyzetet,gy ott ált vele szemtől szembe,és a fiu szemét kémlelte mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 18:20

*Rufus meglepődik és egyben nagyon örül annak amit Nao mondott.*
-Igen, mikor először találkoztunk akkor szerettem beléd. Te egy gyönyörű szép lány vagy és nagyon örülök, hogy én is tetszem neked.*majd közelebb lép Naomihoz, annyira közel vannak egymáshoz, hogy egy katica bogár se tudna köztük elrepülni. Majd Rufus Naomi haját gyengéden hátra simítja. Majd jobban mosolyog most is látszanak fehér fogai.*
-Neked van a legszebb hajad az egész világon. És a szemeidben a gyönyörűség és a boldogság megannyi csillaga táncot jár.*mosoly közben mondja e bókolásnak szánt szavakat.*
-Ilyen gyönyörű lánnyal még sose találkoztam.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 18:33

*Naomi a fiuranéz s közben csillog a lánynak a szeme.*
-azthiszem énis akkor.
*Naomi halgatva a bókokat mosolyog a fiura.*
~Aranyos.~
-Köszi.Te is nagyon aranyos vagy és figyelmes.
*A lány figyelte a fiut ahogyan egyre közelebb jött alányhoz,Naomi mosolygot,majd gyengéden a fiut megcsókolta,aztán küldöt felé egy mosolyt,és gyengédenodabújt hozzá mint egy doromboló kiscica.*
-Olyan jó veled.Én meg azthittem hogy más csajt szeretsz.
*Válaszolta mosolyogva majd ölelte a fiut.*

//Fagy Sad //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Sövénykert - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sövénykert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Fórum készítése HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés