Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Második emeleti folyosók - Page 3 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Második emeleti folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 26 2009, 20:51

-Kapok egy egész sírkövet? Igazi haver vagy Noel! Legalább nem fúj el a szél! Kérdés az, hogy mi lesz ráírva. Amilyen rendes vagy, gondolom rávésnéd a nevemet is…
*A fa még úgy-ahogy elment, mert tudott vele közlekedni, de ezek a márványlapok nem olyan nagyon könnyűek, hogy simán tudna vele szaladgálni, no meg nem is mozdíthatóak, így valóban rájuk fog kenődni, ha egyszer elmennek felfedezni a temetőt. Most így belegondolva nem is olyan nagy ötlet, hiszen csak halálra rettegné magát, no meg Noel úgyis jobban szeret egyedül lenni, hiszen magányos farkas.*
-Szívesen! Máskor is. Látod, magától eszébe sem jutott.
*Elnyom egy vigyort, és igyekszik komoly maradni, bár ahhoz el kell fordulnia, hogy ne bukjon le, ugyanis minden igyekezete ellenére egy hatalmas vigyor terül szét az arcán.*
-Nem órára mentünk az erdőbe, csak egy szimpla látogatás volt. Képzeld, a professzor még főzött is nekünk csuda finom kígyós kaját, meg vaddisznósat is, és volt süti is, meg Noel is készített valami francia krémes-málnás cuccot. Én kevergettem a krémet hozzá! Szal Owain jó arc, ne dőlj be a zord külsőnek!
*Azt inkább elfelejti megemlíteni, hogy mekkora koszt csinált, hiszen túl nagy lelkesedéssel szaladt neki a feladatnak. A sátras kérdésre sem fog ám normálisan válaszolni, azt meghagyja Noelnek.*
-Tudod, annyian vannak a signuban, hogy szegény srácnak nem maradt már hely, csak kint a folyosón. Ott legalább van néhány páncél, ami vigyáz rá.
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 26 2009, 21:29

-Felőlem, Leanne. Nem tisztem semmiről sem meggyőzni téged, a te dolgod, és ha neked így kényelmesebb, ám legyen.

*Nem fogja bizonygatni az igazát, sem az ellenkezőjét, ha a lány mániája az, hogy itt mindenki idióta, mert ő eldöntötte. Ám ebben az esetben nem várhat ő sem más bánásmódot, ezt be kell látnia, a többi pedig rajta múlik. Izzy magyarázatára felvonja a szemöldökét, szép is lenne, ha Francist trófeaként tartaná számon, már csak az hiányozna neki is.*

-Nem ástam ki, ne aggódj, nem túrtam fel semmit, nem háborgattam senkit, tehát semmi tiltottat nem követtem el. Francist kaptam.

*Nevetve pillant a lányra, Izzynek hála még a végén egy őrült sírrablónak fogják nézni, aki veszett perverzióval gyűjt csontokat, mindenféle temetőből. Csodás. Mindig ilyen felvilágosításról álmodott, csak elfelejtette közölni, ám erre sincs szükség, a srác megteszi magától is.*

-Kösz, észrevettem. Most jön az a verzió, hogy a közelébe se menjek, tudom. Igen, kapsz egy egészet, dátummal, névvel ellátva, esküszöm, hozzád fogom kötni.

*Owain jellemzésére bólint, jó fej a cowboy, kedveli, főleg, hogy ő sem az a tucat ember, hanem elvan a saját magányában. A sütire megrázza a fejét, majdnem így van, de muszáj javítania kissé. A keverés emlékezetesre sikerült, mert porcukor aztán mindenhova jutott, legfőképp rájuk. Csodálta a professzort a türelméért, hogy nem ott nem osztotta ki őket, amiért felfordulást csináltak a konyhájában.*

-Nagyon finom volt a kígyó, de rá nem jöttem volna, hogy az készül. Az pedig nem málnás volt kivételesen, bár a neve ezt sugallja, hanem epres. Amit készítettem, az egészen pontosan, tarte au framboises et au mascarpone, vagyis egy mascarponés, málnás torta, csak eperrel sokkal finomabb, ezért választottam azt. Szerencsére mindenkinek ízlett.

*Hogy francia, azt elfelejti megemlíteni, bár a kiejtésén érezni, az bizony tökéletes, és nem a véletlen műve. A nevéből nem lehet sejteni a származását, de ez nem igazán zavarja. Ő maga pedig tényleg imádja ezt a süteményt, mindig azt kért, ha lehetett. A csokiért sosem volt oda annyira, mint ezért a sütiért, de ezzel őrületbe kergetett mindenkit. Képes lett volna minden nap ezt enni, mindenféle kaja helyett is. A kar jellemzésén elvigyorodik, ugyan ő direkt nem mondta ki a nevet, hiszen nem hajlandó rá.*

-Nem egészen. Kriptára hasonlít a létszámát tekintve, én viszont be nem teszem oda a lábamat, így egy sátorban lakom. Otthonosabb, jobb is.

*Hat lóval sem lehetne onnan elvontatni, belehalna, ha becipelnék a hálókörletbe vagy a kh-ba. Amíg ez a veszély nem fenyegeti, amíg békén hagyják, addig jó, de szerencsére Friminka sem úgy fest, mint aki megtiltaná neki ezt a szokását. A páncél említésére elfehéredik, és gyilkos tekintettel méregeti Izzyt.*
Vissza az elejére Go down
Leanne Tert
Diák - Extremus
Leanne Tert

Vízöntő Jelige : Ijedt szemű lány
Hozzászólások : 60
Évfolyam : Első
Kor : 32

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 28 2009, 19:43

Kígyósat?
*Á, ráadásul még kígyót is esznek. Pedig már azt hitte, több sötét titkot nem tud meg.*
Én soha nem bírnék megenni egy kígyót. Apu mesélte, hogy Koreában kígyólevet isznak az emberek. Levágják a farka végét, aztán szépen kicsavarnak belőle minden levet, mint a normális emberek a citromból.
*Izzy meséjét a teltházas Signumusról viszont nem veszi be. Annyit leszűrt ezalatt a néhány perc alatt, hogy nem kell mindig komolyan venni a srácot.*
Aha, értem. És a kop... szóval Francis fiú vagy lány?
*Azt ő nem tudhatja, hisz ismer fiú és lány Francist is, az antropológiához meg nem ért olyan szinten, hogy meg tudja mondani ránézésre. Sőt egyáltalán nem ért az antropológiához.*
Én nem szeretek sütni, mindent elcseszek... pedig mindent betartok.
*Kivéve amikor cserélgeti vagy épp kihagyja a hozzávalókat. (Ja nincs itthon tej? Mindegy, jó lesz ez a joghurt is.) Azt leszűri, hogy Noel valószínűleg francia származású, vagy talán belga (ebben ugyebár nem lehet biztos). Azt azért furcsállja, hogy Noel fiú létére így vágja a süti nevét, és profin meg is tudja csinálni... na de hát a mesterszakácsok, mestercukrászok is 99 százalékban férfiak, úgy hogy ezt annyiban hagyja.*
A folyosón sátrazol?
*Közben Izzyre pillant, mert azt hogy a folyosón van, csak tőle hallotta. Lelki szemei előtt lejátszódik, amint Noel a kőbe veri be a cövekeket valami hatalmas kalapáccsal. (A folyosón mondjuk nem kell tartani attól, hogy a szél elsodorja a sátrat, de itt még azt is el tudja képzelni.)*
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 28 2009, 20:30

-Dátummal? Mégis, melyik napot fogod ráírni? Majd jól megizmosodok tőle, ha rámkötöd, és akkor lenyomlak szkanderban! Különben is, el tudod te azt képzelni, hogy olyat írjanak nekem, hogy „Itt nyugszik?” Láttál már valaha nyugodtnak?
*Tényleg azon van, hogy hót komoly képpel próbálja meg így közvetett módon Leanne-t meggyőzni, hogy Noel mellett lenni nem egy életbiztosítás. Csak ne kellene folyton vigyorognia.*
-Igen, kígyósat. Tudod, mikor nincs mit enned, akkor már nem válogatsz. Persze ez most nem az a helyzet volt, de tényleg azt mondom, hogy érdemes kipróbálni új ízeket is. Aztán vagy bejön, vagy nem. Ha nem mondja, rá nem jövök, hogy mi is ez valójában. Meglepően finom volt az íze, istenien fűszerezte, meg valami rafinált töltelék is volt benne.
*Legalábbis ő tölteléknek nézte… nagyon reméli, hogy valóban az volt, és a prof matatott vele valamit, mielőtt eléjük rakta, nem csak natúrban megsütötte. Bár Izzy tényleg nem szívbajos, így utólag már az sem rázná meg, ha ez kiderülne.*
-Kifacsart kígyó? Az jó? Szaftos és tápláló, vagy mi?
*Ezen röhögnie kell, legközelebb ki fogja próbálni, ha összefut egy kígyóval, és valaki kinyiffantja neki. Mert ő ugye élő állattól világgá fut.*
-Igen, kicsit olyan volt, mint az eper tejszínhabbal… isteni volt
*Behunyja a szemét, és nagyot sóhajt, majd nyel egy akkorát, hogy a folyosó végén is lehet hallani.*
-Francis természetesen fi… ööö… tényleg, mi is?
*Érdekes, ezen még sosem gondolkozott el, eddig fiúnak könyvelte el, sosem gondolt arra, hogy lány is lehet. Kérdőn néz Noelre, és valószínűleg nagyon ledöbbenne, ha kiderülne, hogy Francis nőnemű.*
-Tényleg, még meg sem néztem a sátradat. Mindig csak irigykedtem rá… majd Leanne-el bekukkantunk egyszer, jó? Majd viszek csokit, még van, vagy ha elfogy, írok Sandy néninek.
*Legalább valami hasznát lássa a vén banyának, ha már egyszer bekényszerítette ebbe az iskolába.*
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 28 2009, 21:07

-Azt. Ettem már kígyót, de ilyet még soha, és el kell ismernem, marha finom volt. Izzynek igaza van, ha nincs más, akkor abból kell megélned, amit találsz. Megisszák a levét? Sosem próbáltam, de a húsa tényleg mennyei.

*Ahhoz inkább semmit nem fűz, milyen teltházas is a kar, mert szerinte épp az ellenkezője, és lassan védetté nyilvánítják, mint kihalófélben lévő fajt. A kérdésre elvigyorodik, ezt még soha senki nem kérdezte meg tőle, elakadtak ott, hogy koponya.*

-Férfi.

*Tömény és rövid válasz, de a lényeget mondja, nem fog hozzáfűzni semmit. Ő sem antropológus, bár Francis egy ismert tudós nevét viseli, aki igencsak járatos volt a témában, de ezt csak Midorikawának fejtette ki, miután rákérdezett a név eredetére. Izzyre pillant, szemtelen vigyorral, sosem írna olyat a sírkövére, hogy nyugszik.*

-Csakis dátummal, az nem maradhat le róla, de nem kapsz ilyen feliratot, nem illik hozzád. „Itt kering”, vagy „Itt bolyong”, ezeket tudnám elképzelni. Azt nem írhatom rá, hogy „Itt zizeg”, mert félreértik. Ha szépen megkérsz, akkor segítek ráderősíteni, aztán szkanderozhatunk is.

*A sütemény taglalásán csak mosolyog, nem igazán érti, miért meglepő az, ha ezt meg tudja csinálni? Elvégre szereti, és amennyit kunyerálta, Raul megunta, és kijelentette, ha ennyire enni akarja, akkor készítse el magának, és ne mások idegeit vágja haza.*

-Leanne, én egy rakás szerencsétlenség vagyok a konyhában, tényleg ez az egyetlen, amit el tudok készíteni anélkül, hogy romba döntenék mindent. Egy mezei rántottát sem tudok, mert sosem sikerül, valamit mindig elszúrok. Eper tejszínhabbal? Hm… azért nem egészen, de valami hasonló. Franciaországban igen gyakran fogyasztják, mondhatni, közkedvelt süteménynek számít.

*Azért megkönnyebbült, amikor nem kiköpték, hanem elfogyasztották, mert nem mindenkinek jön be, bár a többség kedveli, a hazájában mindenképp. Az utolsó mondata elárulja, francia valóban, még ha a neve megtévesztő is lehet. Sosem volt egy konyhazseni, és nem is lesz, sőt, jobb, ha távol marad a konyhától, és nem kezd semmiféle megvalósításba. Igyekezett, de kimerült a tudománya abban, hogy kenyeret szerzett és azzal lépett le. Akkor csak morzsát hagyott maga után, nem mást, végül eljutott odáig, hogy már azt is eltakarította.*

-Igen, a folyosón. Jó ott nekem, távol a körletektől. Ha van kedvetek, megmutatom. Belépés csak csokival? Nem is rossz ötlet.

*Nem vert cölöpöket, de azért ügyelt arra, hogy a beugró szélmentes legyen. Izzy ötlete a látogatásra nem rettenti el, Friminka is járt már ott, nem rohant el sikítozva. Akit érdekel, annak bemutatja, nem titok, hogy ő ott van és oda költözött, de nem is nagyon terjeszti. Ám a vámolás felkelti az érdeklődését, lehet, nem ártana gyakorlatban is kipróbálni egyszer.*
Vissza az elejére Go down
Leanne Tert
Diák - Extremus
Leanne Tert

Vízöntő Jelige : Ijedt szemű lány
Hozzászólások : 60
Évfolyam : Első
Kor : 32

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 29 2009, 18:40


Ha egyenletesen akarsz erősödni, akkor szerintem kötess egy sírkövet a hátadra, és egy-egy urnát a karjaidra.
*El is képzeli a temetkezési kisbolt árukészletével felszerelt Izzyt, most is vissza kell fognia magát, hogy ne nevessen.*
Szerintem attól még maradhat az „itt nyugszik”, csak odabiggyesztjük a végére zárójelben, hogy „végre valahára”.
*A kígyóra fintorog, meg húzza a száját. Neki hiába dícsérik, nem lesz kedve ehhez a gasztrónómiai, khmm, élvezethez. Így is bukfencezik egyet a gyomra, amint a töltelékre terelődik a szó.*
Nem t’om, mondom hogy csak Apu mesélte. De ha ez az Owen vagy kicsoda ilyen mesterszakács, akkor tuti ilyet is készít nektek, ha megkéritek. De azért milyen vicces lenne, ha árulnának kígyólevet a boltban. Ilyen kis dobozkában, szívószállal…
*elkalandozik egy kicsit, aztán az eperre meg tejszínhabra magához tér. Hirtelen azt hiszi, azzal volt megtöltve a kígyó, de aztán rájön, hogy a francia édességről van szó. Egy ideig csak hallgatja a fiúkat, aztán az „itt zizegre” megint felröhög.*
Akkor már írd inkább hogy Élve eltemetve! Akkor bolyonghat, keringhet sőt még zizeghet is összevissza.
*A konyhás dologra bólogat.*
Hát, végül is fiúból vagy. Én az ilyen egyszerűbb dolgokkal egész jól elvagyok, a rántotta már ovi óta megy.
*A sátor meg ezek szerint tényleg a folyosó közepén van. Höhh. Még ilyet*
És a tanárokat egyáltalán nem zavarta? Még azt a kígyófejű japánt sem?
*Ő csak két tanárt ismer eddig, Thierryt és Akanét. Kettőjük közül utóbbi sokkal szigorúbb és ijesztőbb, ezért kérdez éppen őróla.
Egyébként meg lassacskán változik a véleménye a srácokról. Amilyen hülyéknek tűntek és tűnnek, annyira viccesek. Egész jól elbeszélget velük legalábbis.*



Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03 2009, 00:55

-A legtöbb ételt a fűszerezéssel meg egy kis trükközéssel meg lehet úgy csinálni, hogy fel nem ismered, hogy mi az valójában. Én egyszer ettem már lovat is batyuban. Mármint tésztában, nem hátizsákban. Csak utólag derült ki, hogy az volt benne.
*A többi furi dolgot inkább nem részletezné, mert akkor szegény lány egész biztos hogy fejvesztve menekül majd előlük. A kígyólé is jól hangzik, bár nem kezdi el boncolgatni, hogy egész pontosan milyen testnedvei vannak egy hüllőnek.*
-Azt nem mondtad még el kedves Noel, hogy milyen dátumot szándékozol belevésni?
Jó tudom, ha szívedből írnál, akkor már a tegnapi nap lenne rajta. A zizegést meg tényleg ne írd rá, mert még a végén azt fogják gondolni rólam, hogy mobiltelefon voltam. Vagy vibrátor.
*Leanne ötletére is felröhög, a lány úgy látszik, hogy kezd feloldódni a társaságukban. Vagy pedig ebben az esetben is igaz a mondás, hogy egy bolond százat csinál.*
-Látom, neked is élénk a fantáziád! Mennyivel egyszerűbb lesz majd a dolgom, legalább nem kell majd konditerembe járni gyúrni, hogy szép izmos legyek, elég, ha ti gondoskodtok rólam! Az urnákkal meg tényleg lesz esélye Noelnek nyerni, ha az rá lesz kötve a karomra, meg sem bírom majd mozdítani. Tudod mi kéne még? Ha már úgyis a temetés témakörben mozgunk, hozzatok már egy orgonát is a nyakamba! Az meg tényleg jó móka lenne, ha élve temetnétek el… gondolom élvezettel hallgatnátok, hogy órákig kaparászok. Viszont ott lent nincsenek mókusok! Az is valami! A gilisztákat meg a hangyákat úgysem látom, mert sötét van.
*Ezek ketten amilyen rendesek vele, nem lenne csoda, ha meglepnék őt még az orgonánál is abszurdabb dologgal.*
-Én őstehetség vagyok a konyhában! Valóban remekül szórtam a prof Microwave Ovenre a porcukrot! Szerintem a többi dolog is így menne. A bájitalok az már más dolog, ott tényleg csak kevergetni kell. Igen, a tejszínhabos epernél ez sokkal finomabb volt.
*Nem, nem fogja kijavítani szerencsétlen lányt, hogy rosszul jegyezte meg Thor nevét, hiszen ez így vicces.*
Egyébként Owaint elnézve tényleg úgy néz ki, mint aki simán kifacsar egy kígyót. Szerintem nem fél ő semmitől, meg nem is válogatós.
*Túl sok tanárt még ő sem ismer itt, így a lány kérdésére először csak tátog, utána meg harsány röhögésben tör ki. Tényleg nem rossz helyen kötött ki. Pont neki való.*
-Micsoda? Kígyófejű japán?
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03 2009, 03:11

* Beigazolódni látszik az, amit az Leanne-nek kifejtett, ha megítélte volna az indítása miatt, most nem lennének itt, és már rég nem beszélgetnének. A lány ötletére bólint, jó az, és ezzel is túráztatja Izzy idegeit, naná. Nem szemtelen… annyira, ám bosszantani attól még lehet a fiút, és valljuk be, ez most jól is esik neki. Törleszt… valamiért biztosan, és lehet, előre? *

-Megegyeztünk, Leanne, kipontozzuk a nyugszik után és a végére ezt odaírjuk. Tökéletesen fog festeni, nem is kell a zárójel.

*Mocskos játékot űz most, pofátlanul vigyorog Izzyre, és akkor sem hagyja abba, amikor az a dátumról érdeklődik. Ez elgondolkodtató, ám újabb korszakalkotó ötlete támad, amit természetesen meg is oszt a jelenlévőkkel, nehogy kimaradjanak belőle.*

-Mindig az aktuálisat, Izzy. Olyan lesz, mint egy naptár, és mindig aznap haltál meg. Mit szólsz hozzá? Remek ötlet, ugye? Az én találmányom lenne, még a szökőévet is figyelné, és 4 évenként lenne benne február 29. is. Megfelel? Ez menne előre. A hátadra kapnád azt, ami visszaszámol, és azt mutatja, mennyi időd van még hátra, de persze azon óra is lenne, nem is egy. Több időzónát követne.

*Zseniális. Az urna pedig… az sem maradhat ki a szórásból, mert nehogy már annak ne legyen valami külön funkciója.

-Az urna az zizegne helyetted, mindig berezonálna, és így még inkább fokozná az izom-összehúzódást. A végén úgy fogsz kinézni, mint Popeye, és még spenót sem kell hozzá.

*Normális ám, csak jól titkolja jelenleg, de azt máris megcáfolta, hogy sötét figurának higgyék, és egy antiszociálisnak. Nem az, csak nem mindegy, kivel beszélget, és nem mindegy az sem, hogy valaki minden átmenet nélkül beskatulyázza, vagy esetleg szóba áll vele. Az olyanokért nem kár, Raul mindig ezt mondta neki, és milyen igaza van… Kezelhető kölyök, csak nem mindegy, hogyan közelítenek felé.*

-A kígyólé dobozos kiszerelésben szívószállal? Nem is rossz elgondolás, lehet, meg kellene kóstolni így. Ha szépen megkérjük a professzort, lehet, elkészítené? Élve eltemetve? Az nem tükrözi az egyéniségét, Leanne, abba belehalna.

*Már látja maga előtt –fene abba, hogy vizuális típus-, ahogy Izzy szépen, önként és dalolva besétál egy sírgödörbe, leül, és hagyja, hogy betemessék, majd utána őrült szabadulási akcióba kezd, és lekörözi Houdinit is. Kinézi belőle, simán lazán, nem kell nagy képzelőerő hozzá. Leanne kérdésére megrázza a fejét.*

-A sátort eddig két tanár látta, Friminka és Mr. Seon. Ők tudják, ott vagyok, illetve még Owain professzor tud róla, de nem mondta egyikük sem, hogy tűnjek a körletekbe. De ki az a kígyófejű japán?

*Azért nem plakátolta ki a kastélyt a hírrel, nem akarja felhívni rá a figyelmet, nincs kedve máris az igazgató előtt kikötni emiatt, mert utána aztán cseszheti a kérését is. A kígyófejű japánnak titulált személlyel még nem találkozott, de érdekes figura lehet, ha így lett beazonosítva. Kíváncsi rá, szívesen megismerné, mert kedveli a nem egyszerű, és nem éppen tömegembereket. Midorikawát kedveli, vele jól elbeszélgetett a vendéghálókban, ő is egyike azoknak, akik nem ragasztottak rá első ránézésre semmiféle jelzőt, és nem törtek pálcát felette, mert nem a megszokott, átlaghoz tartozó valaki.*

-Minek neked orgona, Izzy? Játszani akarsz, vagy hirtelen megtanulnál? Virágot nem kapsz, még kitüsszögöd magad onnan, és akkor lőttek a tervünknek. Sajnálom, nem engedhetjük meg ezt a blamázst. Őstehetség, te? Igaz, szórni másra porcukrot és kiverni a tálból… na azt profin bemutattad. Prof Microwave Oven… te sem vagy ép, haver, jó hogy nem rakod be a mikroba, hogy kipattogjon. Apám… én azt csodáltam, hogy így reagálta le és nem öntötte a fejedre az egészet.

*Meglepte Owain, el kell ismernie, egészen más reakciót várt, helyette egy cinikus megjegyzés érkezett, amin muszáj volt vigyorognia. Jó fej a cowboy, és nem olyan mogorva, mint mutatja, az csak az álca. Ám nem is csodálkozik rajta, tökéletesen érti a miértet.*
Vissza az elejére Go down
Leanne Tert
Diák - Extremus
Leanne Tert

Vízöntő Jelige : Ijedt szemű lány
Hozzászólások : 60
Évfolyam : Első
Kor : 32

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 04 2009, 16:33

Igaz. Az előző suliban volt egy gyerek, aki mindig összeesküvés-elméleteket gyártott a kajákkal kapcsolatban. Szerinte a puding lócsontból, a joghurt meg fakéregből és tetűből készül...
*fintorog egy sort.*
Aha orgona, meg még mit akarsz? Siratóasszonyokat ne fogadjunk akik hordában követnek és gyászolnak? Vagy papot tömjénes izével?
*Vigyorog, aztán a mókusokra felvonja a szemöldökét. Miért fél tőlük Izzy ennyire? Az ezen való töprengést abba is hagyja a Microwave Oven említésére, ekkor ugyanis kitör belőle a röhögés. Már megint.*
Igen, az. Egy ilyen nőci, ő a karvezetőhelyettes, és ilyen gésás cuccban, kimonóban jár. Még legyezője is van. De a szemei olyanok mintha egy kígyóéi lennének, halál rémisztő. Meg eleve olyan lekezelő az egész nő. Nem emlékszem pontosan a nevére, valami Akane Achipachi. És mindig fintorog, meg nagyképű pofákat vág. Azt hiszem, azt mondta átváltoztatástant tanít, és hogy csak azzal kapcsolatban keressem meg, mert különben baj lesz. Nem is mertem tőle semmit kérdezni ezek után. Inkább attól a hosszúnevű lánytól, aki a szobatársam. Jekatyerina, asszem.
*Nehezen jegyzi meg. Noel ötlete remek egyébként, már csak azt kell kitalálni, hol tárolja majd szegény Izzy a 365 darab sírkövet.*
A terhelést fokozatosan kell növelni. Először hörcsögöknek meg tücsköknek való urnákat kapsz, aztán a szumóbirkózóknak való xxl-eset.
*Egyébként nem ért a temetkezéshez, szóval nem biztos hogy egyáltalán különböző méretekben gyártják ezeket a vödröket.*
Vissza az elejére Go down
Begonia B. Bones
Diák - Pugnax
Begonia B. Bones

nő Kos Jelige : Harisnyás Pippi
Hozzászólások : 88
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 05 2009, 23:28

Második emeleti folyosók - Page 3 Aylhg9
[to Miss Cerry]


Általában az emberek olyan kulcsokat hordanak maguknál, amiken milliónyi színes ityegő-fityegő dolog van. Valaki fonott karkötőket, valaki puha, aranyos plüssállatokat, valaki külföldi nevezetességek kicsinyített mását. Sajnos én erre egyáltalán nem gondoltam, amikor megkaptam a szobám apró, aranyozott kulcsát. Semmit nem fűztem rá, még egy kis hurkot sem kötöttem a lukacskára, hogy fel tudjam valahová akasztani.

Így jutunk el ahhoz a tragédiához, hogy elvesztettem a kulcsot. Nyugi, Aeron, gondold végig a napod. Ha jól emlékszem, valahol erre jöttem le reggel, utam a könyvtárba vezetett. Megírtam a mágiatöri házit, aztán elmentem ebédelni. Tömeg volt, de mielőtt odaértem, már nem találtam a zsebemben a kulcsot. Szóval csak itt, vagy a könyvtárban lehet. Utóbbit már átfésültem, szóval maradt a kísérteties fényű folyosó.

Tudom, hogy a szellemektől nem kell félni, meg aztán ez egy iskola. Jobbik esetben nem tartanak semmilyen mennydörgőt, fekete lyukat és szektákat. Bár az utóbbiban kételkednék, ezek mindenütt ott vannak és bemocskolják az emberek tiszta lelkét. Ennek ellenére úgy lépkedek a haloványan derengő fáklyák mellett, mintha bárhonnan előugorhatna egy vérfarkas.

Minden követ megmozgatok, hogy megtaláljam a kulcsot. Hiszen ha nincs meg, akkor a saját szobánkba be kell kopognom. Az pedig nem vetne jó fényt rám. Figyelmes vagyok (többnyire), nem jellemző rám, hogy elveszítsek dolgokat. Pláne nem a szobakulcsot. Akkor ez alapján jegyeznének meg, és semmit nem bíznának rám.

Szemüvegem zavartan igazítom meg, ahogy a hátam mögé nézek, immár vagy tizedszerre. Szívem úgy dobog, mintha futottam volna. Bár… az találóbb lenne, ha azt mondanám; úgy dobog a szívem, mint amikor Edet véletlenül letaroltam a szökőkútnál. Az egész egyszerre volt hideg és meleg is. Pont ahogy most is, viszont nem Ed miatt. Nem, egyértelmű, hogy nem miatta

Az ilyesmi őrült gondolatok kiűzi a fejemből egy ütemes hang. Kipp-kopp. Cipő kopogása, méghozzá összetéveszthetetlenül egy női cipőé. Nem tudom eldönteni, hogy ezt most képzelem, vagy valóban hallom. Szemem elől arrébb fésülöm barna tincseimet, hátha ebben a félhomályban ki tudok venni valami alakot. Szemeimmel hunyorgok.

Ujjaim a rózsafüzéremre fonódnak.

Vissza az elejére Go down
Samantha Cerry
Diák - Pugnax
Samantha Cerry

nő Bika Hozzászólások : 78
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 05 2009, 23:59

*Gyakran ítélnek az emberek a külső alapján, így biztos érdekes gondolatok fordulnak meg a fejükben, ha Samy feltűnik. Új külseje elég vadra sikerült. Főleg azzal az aprócska kis orrpiercinggel. Pedig csak a külseje vad, amúgy nem egy szabályszegő rossz lány ő. Csak egy kis változatosságra vágyott. Így lett a szende kislányos külsőből, egy vad csaj... Aztán már mivel külsején is változtatott változott az öltözködése is. De csak a ruhák színe. Most egy kék farmer, egy halványzöld póló, és egy hosszú kötött zöld pulcsi ami majdnem térdig ér. A derekán pedig meg lehet kötni. Mivel most nem megy ki, így nem öltözött fel melegebben. Bár nem tudja hová indult. Bejárja az egész kastélyt, minden különösebb cél nélkül. Na jó, talán célja mégiscsak volt. Társaságra vágyik, de valahogy nem sikerül összefutnia senkivel. Na de Samy nem adja fel. Addig jár kel, míg nem talál valakit. Elindul a folyosókon kóvályog, nézi a falra tett képeket és közben gondolataiba mélyed. Kicsit talán túlságosan is. Miközben épp egy téli tájat ábrázoló képben gyönyörködött, és oldalazva elindult a következő képhez, nem veszi a lábánál álló asztalkát amin egy váza áll, szárított virágcsokorral. Mire feleszmél, már nekiment az asztalkának, és a váza megdől... Táncol egy kis ideig, majd megdől oldalra és kamikaze ugrást indít lefelé. Sam az utolsó pillanatban kapja el, mielőtt a váza ezernyi apró szilánkra törne, aztán meg magyarázkodhatna, hogy mi történt. Elkapja a vázát, ám a csokor virágszálai szépen szétszóródnak.*-Na még csak ez hiányzott.*Dünnyögi magában, közben pedig neiláll összeszedni a virágokat. Miután sikerül visszatenni mindegy szálig a virágotak ,gyorsan feláll és eltűnik. Nem nézi tovább a képeket, nincs kedve több balesethez. Inkább elindul felfelé egy emeletet. A második emeletre felérve kifújja magát a lépcső tetején majd ráfordul a folyosóra, és elindul. Bár már néhány lépés után, a gyér világításban észrevesz valakit... Ez a valaki pedig mintha keresne valamit.*~Végre. Már azt hittem mindenki eltűnt.~*Vidáman elindul a fiú felé, majd mikor a közelébe ér vidáman ráköszön.*-Szia! Samantha Carry Pugnax szakos. Elvesztettél valamit? *Kérdi mosollyal az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Begonia B. Bones
Diák - Pugnax
Begonia B. Bones

nő Kos Jelige : Harisnyás Pippi
Hozzászólások : 88
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 14:26

Kipp-kopp. Bada-badamm. Kipp-kopp. Bada-badamm. Ahogy egyre hangosabb a cipőkopogás a szívem is egyre gyorsabban ver. Elvégre még lehet mumus is. Az enyém úgyis egy hidrogénszőke, agyonplasztikázott buta muglilány.

A folyosó végén egy alakot veszek észre. A mumusomtól nem sokban különbözik. Lány, nem Amelie, és a fény megcsillan valami kis ékszeren, ami biztos, hogy nem fülbevaló. Te jó ég, piercing! Biztos, hogy Lucifer értem küldte egyik szolgáját, hogy mondjuk besöpörjön a szőnyeg alá és elkezdjen ugrálni rajtam.

A szokásos módon, barátságosan közeledik. Bájos mosoly, segítőkész kérdés. Na persze-persze… megjöttem én már az ilyenből, nem is egyszer. Mindig de mindig van valami ördögi hátsó szándék. Ez alól egy ismert kivétel van: Amelie.

- Szia! – köszönök vissza neki, és egy kicsit elgondolkozok, hogy én megadjam-e a személyazonosságomat neki. Elvégre bármire felhasználhatja! Mondjuk… a nevemen szólíthat. Az pedig kegyetlen utóhatást vonna maga után. De hát majdcsak nem jut az eszébe. – Aeron Winterweldon, szintén Pugnax. Igen, azt hiszem, valahol itt vesztettem el a szobakulcsom.

Tessék, bemutatkoztam és még a problémám is elmondtam. Igazán nem panaszkodhat, hogy bunkó voltam. Talán csak a hangom volt egy kicsit zsörtölődős. De az még belefér, nem? Elvégre is, elvesztettem egy átkozott kulcsot és ezt egy lánnyal tárgyalom ki. Hová süllyedtem? Nem, nem, semmi gond.

- Megtalálom egyedül is. – férfiúi büszkeségem jeleként szólalok meg. Eszméletlen gondolat fészkeli magát az agyamba, pont eltakarva a képernyőt. Szóval olyan, melyre nem lehet nem odafigyelni. Ez a kis gondolat nem más, mint a híres-neves begyűjtő-bűbáj. Pálcámat előveszem, s csak egy varázsige, meg egy suhintás és elviekben ide kéne lebegnie a kulcsomnak. Azonban valami gubanc van, mert sehol semmilyen fényes kis tárgy nem közeledik erre. Ez most nagyon gáz vagy nagyon gáz?
Vissza az elejére Go down
Samantha Cerry
Diák - Pugnax
Samantha Cerry

nő Bika Hozzászólások : 78
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 14:39

*Meghallgatja a fiú Bemutatkozását. Kicsit fura srác, de legalább nem bunkó, mint egyes szakos diákok ebben a suliban. Őket aztán nagyon nem bírja. Azt hiszik magukról, hogy övék az egész suli, lenézik a többi szakot, és fennhordják az orrukat. Rájuk férne egy alapos nevelés... *
-Aeron? Igazán szép név.*Fura lehet, ha egy lány ilyet mond, de Samynél ár ezen sem szabad kiakadni, sem pedig azt hinni, hogy be akarna vágóni Aeronnál. Csak valóban tetszik neki ez a név.*
-Pugnax?! Remek. Alig találkozok szaktársakkal. Valahogy mindig sikerül elkerülnöm őket. Örülök a találkozásnak. *Mondja sajnálkozó arccal. Már az is ritka ha összefut egyáltalán valakivel. Csak nem ennyire riasztó lett a külseje?! Na neem, ez biztosan nem. Kicsit elkalandozott a figyelme, így most viszatereli gondolatait a folyosóra ahol szerencsétlen srác a kulcsát keresi.*-Oké, ahogy gondolod.*Feleli kurtán, mikor mondja Aeron hogy megtudja ő találni egyedül is. Bárnem úgy tűnik... Nekidől a falnak, és összefonja maga előtt a kezeit. Bár nem marad sokáig így, ugyanis a fiú egy begyűjtő bűbájjal próbálja magához hívni a kucslát, sikertelenül. Esti szája sarkában egy kis mosoly bújik meg.*
-Biztos ne segítsek?*Kérdi még egyszer kedvesen. Úgysincs éppen más dolga, na meg társaság után nézett úgyis. Szóval semmi akadálya hogy esetleg segítsen. Már ha ennek Aeron sincs ellenére.*
Vissza az elejére Go down
Begonia B. Bones
Diák - Pugnax
Begonia B. Bones

nő Kos Jelige : Harisnyás Pippi
Hozzászólások : 88
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 07 2009, 21:25

Bizony-bizony egyre nő bennem a gyanú. Ahogy a lány, azaz Samantha megdicséri a nevem… hát csak olaj a tűzre. Próbálom nem kimutatni, hogy minden nőt egyenesen hárpiának gondolok (kivéve Amelie) és legszívesebben már rég elrohantam volna, mert nem igazán szeretem a hölgyek társaságát.

- Köszönöm – motyogom a nem létező bajszom alatt. Apropó bajusz, miközben ide igyekeztem, hogy megkeressem a kulcsom, összefutottam egy olyan házimanóval, aminek szabályosan kefebajsza volt. Olyan borzasztóan szerteszét álló, sötétbarna. No nem tudom, honnan szerezte, talán valamelyik hülye felsőbb éves átkozta meg szerencsétlent. Ha nem félnék attól, hogy hasonlóan intenzív hónaljszőrzetet növesztenék neki. Hát igen, én meg a gyakorlat… két külön dolog vagyunk.

Ezt az is bizonyítja, hogy már megint elrontom a begyűjtő varázsigét. Talán le kellene cserélni a pálcám, mostanában nagyon sok lehetetlen helyzetbe kerülök. Következő hétvégén az lesz az első dolog, amit teszek.

Biztos nem kell segíteni. Legszívesebben ilyen undok módon vágnám oda a szavakat. Én és az előítéleteim. Ehelyett azonban udvariasan, kissé felhúzott orral válaszolok. Tudom, hogy neki van igaza, de a férfiúi büszkeség az férfiúi büszkeség.

- Nem, sikerülni fog egyedül is. – újra megpróbálom a varázsigét, ezúttal a szokásosnál jobban koncentrálok. Lassan már hallok is egy suhanó hangot, ami valószínűleg a kulcs lesz. Jóllakott ovis fejjel nézek az irányába, azonban ez szépen az arcomra fagy, amikor a várt aranyszínű kulcs helyett egy nagy, ezüstszínű szeli át a levegőt, tele nagyobbnál nagyobb plüssfigurákkal. Látszik, vannak nálam előretekintőbb emberek.

Ez az egész kis meteorit a hasamnak csapódik. Kezeimmel kicsit sikerül tompítani az ütést, de így is belegörnyedek és felszisszenek. Pár lépést így is hátrálok. Értetlenül pislogok, ahogy magam elé emelem a tárgyat. Ez nagyon nem az enyém, de még hasonlítani sem hasonlít. Hát igen, ilyen az én szerencsém…
Vissza az elejére Go down
Samantha Cerry
Diák - Pugnax
Samantha Cerry

nő Bika Hozzászólások : 78
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 07 2009, 22:00

*Figyelemmel kíséri a fiú próbálkozásai, a kulcs megtalálását illetően. Úgy tűnik nagyon nem kér Samy segítségéből. De hát ő tudja. Nem erőlteti ő rá magát senkire. Ha úgy gondolja, nem akarja hogy segítsen, akkor nem segít.*~Még megsérülne lehet az egója, ha hagyná...~
-Oké, ahogy gondolod.*Mondja. De nem megy még el, unatkozik, társaságot keresett, így most nem fog lelépni. Még mindig a falnak támaszkodva áll, és figyeli mit csinál a fiú. Úgy tűnik megint megpróbálkozik a begyűjtő bűbájjal ,hátha most sikerül. De ájjáj.*
~Ez fájhatott~*Gondolja, és elrugaszkodik a faltól.*-Jól vagy? *Kérdi együtt érzően. Nem lehetett túl jó érzés. Noha most sikerült a bűbáj, nem lett jó vége. Talán jobban járt volna ha ez se sikerül. Samy véleménye legalábbis ez. Ő inkább választaná hogy sikertelenül beégjen, mint sem hogy egy agyonplüssözött kulcscsomó eltalálja.*-Ez a te kulcsod?*Kérdi, bár nem tartja valószínűnek. Valahogy nem tudja elképzelni ezt a kulcscsomót a Aeronhoz. Ahhoz túl sok a plüss rajta. Bár, ki tudja. Hisz nem ismeri még.*
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 07 2009, 22:17

[Leanne - Noel - Izzy]

*Azt mindig is tudta, hogy Noel csípi őt, de hogy ennyire? Azt még legmerészebb álmában sem gondolta volna. Eddig csak sejtette, hogy szívesen szívná a vérét, de hogy még a temetését is elrendezné… hát ez könnyeket csal a szemébe. Természetesen ezek nem a csalódástól vannak, hanem a röhögéstől.*
-Ugyan már Noel. Tudom jól, hogy hiányoznék egy idő után, és képes lennél kikaparni a föld alól, miután már olyan formám lesz mint Francisnak, hogy utána is zaklathass.
*Azt most inkább nem képzeli el, hogy milyen átéléssel simogatná a csontjait, mert akkor bizony elpirulna, így inkább a találmányt gondolja tovább. Tök jól haladnak, ez már a harmadik közös agyszüleményük. Legalábbis ha a haverja azt meri mondani, hogy egyedül találja ki, akkor nem fog neki többet múzsáskodni, mert igenis ő ihlette ezt a beteg ötletet. A megvalósításban valószínűleg már nem fog segédkezni, hiszen mégiscsak az ő bőréről van szó.*
-Hála neked, kedves Noel, igazi kuriózum leszek itt az iskolában. Meg tudnád oldani, hogy az időt is hajszál pontosan mutassa? Persze zónástul, mindenestül. Még esetleg valami pénzt is be lehetne szedni ezért a szolgáltatásért… Azt meg honnan fogja tudni, hogy mennyi időm van még hátra? Mi van, ha jön szembe egy kiszámíthatatlan vérmókus, és letépi a fejemet? Ezt is látja előre?
*Az urnás részen már csak röhög, tényleg remekül fog festeni, ha még zizeg is, meg folyton ráng a keze.*
-Ez órán nem lesz vicces… gondolj bele, mi lesz akkor, ha a tanárok azt hiszik, hogy azért hajlítom be könyökbe a kezemet, hogy csúnya, nemzetközi jelzéseket mutassak? Lehet a sok zizegés-rezegés miatt még az ujjaim is önálló életre kelnek… Legalább Leanne rendes, hogy fokozatosan kezdené a terhelést…
*Csodás kilátások. Hirtelen elképzeli Thierryt, amint az óráján ezt meglátja. Minimum repülne ezért. A lányra meg kedvesen rávigyorog, értékeli, hogy rendes volt hozzá.*
-Most mi a nagy cucc egy kígyó kifacsarásában? Szerintem meg tudnánk oldani mi is, saját kezűleg, nem? Aztán lehet dobozolni, és ha jó, akkor meg árulhatnánk is. Leanne meg ha segít, akkor még részesedést is kaphat belőle!
*Megint egy új ötlet arra, hogy hogyan gazdagodjon meg könnyen és gyorsan. Kár hogy nem nagyon lenne rá kereslet. Igaz, ha egy kicsit dolgozik az ügyön, és megfelelő reklámszöveget talál hozzá, még akár azt is talál. Egyelőre nem veti el az ötletet, hiszen még a sz@rból is lehet pénzt csinálni a mai világban, ahogy azt Bean bácsi is megmondta. Kár, hogy neki nem sikeült.*
Igen, sosem tudhatod, hogy mit raknak a kajába. A lócsont végül is jó lehet pudingnak, mert van benne kocsonyásító anyag, a joghurt viszont másból van. Valami tejnek azért csak kell benne lennie… asszem.
*Igen, olvasott egy csomó dolgot azzal kapcsolatban, hogy miket etetnek meg velük, így lassan már nem csodálkozna semmin. Persze nem finnyás, ettől még megeszik mindent, megszokta, hogy a túlélésre hajt.*
-Akane Achipachi? Az nem is japán név, hanem indián! Biztos azt jelenti, hogy Kígyószemű Pirospacsi! Ha olyan szigorú, mint mondod, lehet a szemtelen diákoknak leken egy pacsit óra után, suttyomban! Vagy az is lehet, hogy simán a szemével öl… azért én szeretném megismerni, nekem bejönnek a szigorú emberek.
*Lehet hogy ez az ő fura perverziója, de valahogy szereti érezni, hogy egy tanár a domináns fél az órán, és nem lehet vele szórakozni. Attól, mert néha retteg tőlük, még kedveli a keményebb embereket. A nevével meg biztos hogy nem játszana, ha itt állna előtte, ezt is csak halkan mondja, hiszen ki tudja, milyen különleges képességei vannak. Lehet, hogy a nevére hirtelen még a világ vágáről is előbújna, hogy elevenen megnyúzza azt, aki tréfálni mer vele.*
-Nem tudok orgonálni. Te akarsz belőlem minden áron izmos, kigyúrt srácot csinálni, gondoltam jó lesz majd edzés helyett. Már csak azért is, mert olyan könnyű beszerezni. Nem kell virág, azt csak a csajok szeretik. Viszont a pap, meg a siratóasszonyok jöhetnek, hogy csinálják a hangulatot! Meg azért is, hogy ne érezzem magam egyedül!
*Tényleg nem érti, Noel miért akadt fenn az orgonás ötletén, mikor Leanne meg egyből vette a lapot. Örül neki, hogy a lány kezd feloldódni a társaságukban… bár ezen nincs mit csodálkozni, hiszen ők ketten annyira lököttek, hogy nehéz mellettük komolynak maradni.*
Igenis őstehetség! Hát nem láttad, mennyire jól áll a fakanál a kezemben?! Mintha oda teremtették volna! Ahogy meg a porcukrot kevertem… páromat ritkítom vele… illetve nem a páromat, hanem azt, aki mellettem áll, és nem ritkítom, hanem beporozom. Pont mint a méhecskék a virágokat.
*Azon hogy megállapítja róla a haverja, hogy nem ép, csak röhög. Eleve bagoly mondja, na meg aki olyan nagyon „normális” az eleve nem áll vele szóba, hanem kapásból kirohan a világból.*
Nézz tükörbe, haver! Te sem vagy százas! A mikorba meg nem fér bele, ahhoz túl nagy. Ha csak össze nem zsugorítom!
*Annak meg aztán végképp örülne, ezt érzi előre. A prof is csak addig jó fej, míg el nem kezdenek vele szórakozni. Ettől egészen biztos kitörne belőle a vadállat.*

Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 08 2009, 03:26

[Leanne-Izzy]

*Összeesküvés-elmélet kajára… ilyet sem hallott még, ő maga úgy indít, hogy vagy mérgezett, vagy nem, a többi verzióra nem kíváncsi. Rendes gyerek ő, Izzy temetéséről persze, hogy gondoskodna, elvégre a legjobb haverja, nem hagyhatja simán a földön. Legalább egy gödör jár neki. Az elméletre bólint, képes lenne rá. Izzy szinte az egyetlen ember, akivel rendszeresen találkozik, és nem rohant el tőle, illetve hajlandó volt vele másodszorra is szóba állni.*

-Sima ügye, Izzy, ez teljesen természetes, de gondold végig logikusan. Aggódnék az állapotod miatt, és aggódnék az urna, valamint az naptáras és órás sírkő miatt is. Akkor gond az, ha kiásnálak ezek miatt? Látod, hogy nem? Ám elárulom neked, nem is lenne szükség rá, mert te előbb ásnád ki saját magadat csak azért, hogy legyen kinek tockost lezavarni. Valld be, hogy hiányozna.

*Szemtelen vigyora egyre csak szélesedik, és mire a mondandója végére ér, majdnem körbevigyorogja a fejét is, egyedül a füle akadályozza meg ebben. Elhelyezkedik a párkányon törökülésben, tökéletesen kényelmesnek találja így, és nyúl a zsebébe egy újabb cigiért, mert ha Izzy nem is adta vissza az előző dobozt, nála mindig van tartalék. Rá is gyújt, ám kicsit kinyitja az ablakot, mégse rájuk fújja a füstöt.*

-Te már most is az vagy, kedves Izzy. Amennyiben ez nem így lenne, a karod befogadna, és nem lennél különc. Ám ezzel sincs semmi baj, legalábbis részemről, hiszen vagy elfogadnak így, vagy sehogy. Nem szeretem, ha valakik arra mennek, hogy márpedig megváltoztassák az embert. Tudom, hogy rólam azt hiszik, a zord, mogorva külső egy sötét figurát rejt, ezt tetézi az, hogy van egy koponyám. Megbélyegeznek, elkönyvelnek ilyennek, és azért, mert nem vigyorgok mindenkire, nem vagyok olyan, aki első alkalommal behódol bárkinek is, máris skatulyába zárnak. Pedig kedvelem a társaságot, csak megszoktam, hogy kapásból kinéznek, nem fogadnak be maguk közé, így már nem is erőlködök. Ha nekik így kényelmesebb, akkor legyen, nem fogok belehalni abba, ha eggyel többen hisznek olyannak, amilyen nem vagyok.

*Megvonja a vállát, talán ki mondta, mi az, ami évek óta nyomasztja és zavarja? Lehetséges, ám korántsem biztos. A csoportban jól érezte magát, ott elfogadták a különcségét, és nem éreztették vele azt, nem közéjük való. Sokan azt hiszik, hogy egy beszélgetésből vagy egy reakcióból nem vonja le a következtetést, ám tévednek. Okosabb ő annál, ért ezekből is mindent. Az óra kérdésére bólint, az lenne az első.*

-Minden megoldható, csak akarni kell. Valamit csak találnánk arra is, hogy ez működjön, vagy nem? Kiszámíthatatlan vérmókusod akkor nem lenne, hidd el, csak olyan, amelyik tudja, most kell jönnie, ám hidd el végre, nem egy mókus fogja okozni a vesztedet. Az urnával járó kellemetlenségeket pedig vállalnod kell. Leanne hamar rá fog jönni arra, nem kell veled finomkodnia.

*Megint vigyorog, nem képes megmagyarázni Izzynek, hogy a mókusok nem várszomjas fenevadak. Az órás jelenetet elképzeli, igen mókás lenne, ha ezt bűbájtanon produkálná, Montmorency minimálisan a fejét szedné le ebben az esetben. Így is pipa rájuk, nem is kicsit. A kígyófejű japán nevére felvonja a szemöldökét, érdekes egy név.*

-Micsoda? Akane Achipachi? Achironu az, ti őrültek, nem más. Az nem baj, ha szigorú, én ugyan nem ismerem, de valamit csak tud. Kígyója nincs? Máris megoldhatnánk a kígyó farkának kifacsarását.

*Nem kellene messzire menniük, bár azért az sem biztos, hogy jó megoldás, ha egy ilyen kéréssel állítanak be. Ám ha esetleg úgy állnak neki, hogy valamit kígyóvá akarnak változtatni… hm… van megoldás erre is. Ötlet biztosan.*

-A frászkarikát, Izzy, nem akarom, hogy kigyúrt legyél, ez a te dolgod, de orgonát maximum virágban tudok szerezni, a másik túl nagy, és hozzá sem férnél a sírköveid miatt. Az őstehetségedet pedig ha lehet, ne taglaljuk. Az biztos, hogy felfordulásban jeleskedsz.

*Visszadől, kifújja a füstöt, nem szándékozik mást hozzátenni már. Tudja, hogy Izzyt bosszantja, ám nem is ő lenne, ha nem tenné. Leannenek int, hogy nehogy komolyan vegye a fiú főzési tudományát, mert előbb hal éhen, mintsem ehetőt fogyaszthasson a remekművéből. Nem veszi le a szemét Izzyről, ugrásra készen várja, mikor mos be neki egyet.*
Vissza az elejére Go down
Leanne Tert
Diák - Extremus
Leanne Tert

Vízöntő Jelige : Ijedt szemű lány
Hozzászólások : 60
Évfolyam : Első
Kor : 32

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 09 2009, 17:20

[IzzyNoel]

Hjajj, ne akadékoskodj. Okos egy óra lesz az, szerelünk rá vérmókus-radart is. Ha bemér egyet a közeledben, akkor szépen lecsökkenti a várható élettartamodat a kockázatnak megfelelően.
*Egyből tovább is gondolja az ötletet.*
De akkor ne csak vérmókusokat mérjen be, hanem mindenféle halálos veszélyt. De miben segítek?
*Ja, hogy a facsarásban. Ha az élete múlna rajta, akkor talán bevállalná, de szerencsére nem, úgyhogy legyint is az ötletre.*
Esetleg vállalom az árusítást. Kis kóstolót is osztogathatunk, de a fa alatt már ott kell lennie mindenképp. A legszebb ajándék.
Jó tej is van benne, de a nagy része azért tetű. Pirospacsi, de hülye vagy te.
*Persze pozitívan hülye, nem bántásból mondja, s mivel nevetve teszi, talán Izzy sem sértődik meg. Noel felé fordul*
Igazság szerint én először azt hittem a Hamletet próbálod, aztán tényleg fennakadtam.
*Sőt még most is fel van akadva egy picit, vallja be magának, de azért kezd már megbarátkozni Francis-szel, vagy legalábbis azzal, hogy van.*
Ja igen, Achironu.
*A kérdésre felcsillan a szeme. Nem azért mert Akanének tényleg van kígyója (bár ki tudja...), hanem mert eszébe jut egy lehetséges márkanév a hüllőléhez.*
Ez tök jó, ezt írhatjuk akár a dobozra. Achipachi kígyólé! Haverok, buli, achipachi!
*Szerinte jól hangzik, más kérdés, hogy csak egyharmadát teszi ki a "részvényeseknek", szóval még vagy Noelt vagy Izzyt meg kell győzze.*
Biztos lehet olyan orgonát kapni, aminek kerekei vannak és gurul. Nekünk otthon olyan a zongoránk. Akkor pórázon húzhatja akár maga után.


Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 14 2009, 00:45

[Leanne - Noel]


-He? Komolyan aggódnál?
*Nagyokat pislog, és hirtelen nem tudja, hogy mit csináljon, hova nézzen, esetleg elrohanjon, vagy maradjon-e még? Olyan rég volt az, hogy valaki komolyan aggódott volna érte, hogy ettől az egésztől hirtelen ledermed. Persze annyira azért nem lelkis, hogy ez az állapot sokáig tartson nála, így rögtön ionizálni kezd.*
-Biztos hogy nem szúrtad el a sorrendet? Először jön a sírkő, az urnák, és a többi. Csak azt nem értem, hogy miért kell elásni a sírkövet? Ha ott lent mutatja az időt, azt senki nem fogja látni, meg ugye nézegetni nem tudnám, és hamar megfulladnék. A tockos meg igenis kell, mert szemtelen vagy! Naná, hogy hiányozna!
*Mivel Noel kényelmesen üldögél a párkányon, így teljes nyugalommal megy oda mellé, és először ártatlan arccal dől a falnak, majd mikor nem figyel rá, lenyom egy kisebb tockost.
A következő mondatoknak meg csak az elejét hallja, hiszen megint tic-elni kezd, mikor haverja közli vele, hogy ő már most kuriózumnak számít. Ami eljut a tudatáig, azt nagyjából eddig is tudta, hiszen ők ketten már az első perctől közös hullámhosszon voltak, és hatalmas röhögésbe kezdtek a tóparton, úgyhogy neki a sötét figura rész kimaradt az életéből.*
-Nézd, aki megismer, az már úgysem mondja ezt rád. Nem kell bezárkózni, én azt mondom, hogy a hasonszőrűek szagról is megismerik egymást, úgyhogy szerintem hamarosan egy csapat őrülttel leszünk körülvéve.
*Leanne-re sandít, és kacsint egyet. A lány biztos hogy visítva fog menekülni… vagy pedig belőle is kihozzák az őrültet, hiszen már most is egész szépen haladnak.*
-Viszont Leanne vérmókus radarja tök nagy ötlet! Amúgy az összes állat halálos veszélyt jelent rám nézve, úgyhogy nem kell a mókus specifikáció, mehet mindegyik.
*Mivel tudja jól, hogy nem ő az egyetlen fóbiás a csapatban, haverja megjegyzésére kiakad kicsit. Ő sosem cseszteti a páncélokkal, bár még nem is látta bepánikolni miattuk, mert még nem kerültek ilyen helyzetbe.*
Noel, ne izélgess a mókusaimmal! Azok nem kiszámíthatóak, minden fa mögött ott figyelnek, és rám akarnak ugrani, hogy kitépjék a szívemet! Gonoszak és a véremet akarják! Tényleg nem tudom, mit nem értesz ezen!
*Neki aztán magyarázhatnak, ez a fóbia a rögeszméje, amit még soha senkinek nem sikerült kigyógyítania.*
-Leanne? Valóban képes lennél keménykedni velem?
*Néz ártatlan, szinte már könyörgő képpel a lányra az urnás dolog miatt, ha az ember nem ismerné a simlis kis fejét, tényleg megesne a szíve rajta, és tényleg csak icipict rakna rá, hogy meg ne fájduljon a kezecskéje.*
-Tök jó hostess lennél. Szépen mosolyogsz, csinos vagy és kedves, szóval egy csomó idióta bekajolná, hogy valóban a kígyólé a legszebb ajándék.
*Már el is képzelte a lányt miniben, az előcsarnok közepén egy pult mögött állva, ahogy kóstoltatja a terméket. Megkapó látvány lenne, az biztos! Még az is lehet, hogy egy-két extrásnak tetszene is a dolog.*
-Na persze Noel. Akane biztosan örülne, ha lenne kígyója, és mi nyiffantanánk ki csak azért, hogy legyen belőle levünk, amit aztán ki tudja, ki inna meg… viszont a szlogen az jó!
*Ha tényleg olyan szigorú, mint ahogy a rossz nyelvek mondják, valahogy nem tudja elképzelni, hogy lepacsizna velük, ha ezt valóban megjátszanák. Azt meg hogy hülye, eddig is tudta, szóval csak röhög a lányon. Szívesen talál neki is egy becenevet, ha arról van szó.*
-Merlinre Noel! Hoznál nekem virágot is?
*Már csak röhögni tud az orgonára, hiszen elképzeli, hogy egy szép tavaszi napon Noel mondjuk a forgalmas udvar közepén megajándékozza egy nagy csokor virággal. Már így is épp elég furán néznek rájuk, ez után meg már biztos hogy mindenki mindenfélét gondolna. Na persze ez őt egyáltalán nem érdekli.*
-Lehet hogy néha olyan vagyok, mint egy tornádó, de azt nem mondhatod, hogy unalmas mellettem az élet!
*Szemtelenül vigyorog a srácra. Szegény lány meg még csak sejtheti, hogy miről is beszél. Addig jó, míg nem tapasztalja meg a saját bőrén mindezt.*
Vissza az elejére Go down
Noah Landon Doyle
Diák - Pugnax
Noah Landon Doyle

Férfi Hozzászólások : 76
Évfolyam : Első

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 14 2009, 14:41

Izzy-Ed-Tesó

Ahogy hallgatom a két srácot egyre inkább úgy érzem, hogy a diliházba kerültem, és nem egy iskolába, aminek a híre elég jó. Remélem, hogy azért nem csak hozzám hasonló lököttek vannak itt, hanem normális fazonok is. Bár ha belegondolok mindenkiben van valami, ami miatt már nem tudja magát normálisnak mondani.
...hogy ki kinek tesz szívességet, és kinek nem lenne javára egy barátság a két fiúval nem lehet előre tudni. Első benyomás ugyan nem volt túl jó Izzyről bennem, azért végülis ha éppen nem lennék a legrosszabb hangulatomban talán még élvezném is a vicceit. Cigi meg ha nem kell neki, hát nem, én mégegyszer nem fogom kínálgatni. Így jár aki kéreti magát, hoppon marad.
- Persze, hogy nem tudjuk ti kik vagytok. Még....de csak megirmerjük egymást négy rohadt év alatt.
Lányok...na igen, abban én is bízok, hogy vannak itt bőven, mert a gyengébbik nem számomra is inkább bejönne.
- Mondol valamit Noel. Izzy, nem hinném, hogy mellekkel szebb lennél, úgyhogy inkább ne.
...hogy végülis bújik-e meg valami eme viccnek szánt megjegyzés mögött csak Izzy tudhatja, nem is fírtatom, hisz semmi közöm hozzá. Drága testvérem meg a neve miatt vérszemet kezd kapni, így lassan felvált engem a mérgelődésben.
Na most különböztessen meg minket valaki, most egyforma mogorvák vagyunk, hisz beszólása miatt az én arcomról is újra eltünik a vigyorgás.
- Jól van na, be ne kapjál.
Izzy is bejön, így már nem lett belőle a park ékessége, pedig igazán szívesen meglocsoltam volna.
- Madarak ellen tettem volna rád egy madárijesztőt. Bár ahogy elnézem a séród nem is kell...
Az, hogy Ed elsorolja melyik terem hol is van nagyon értékes információnak tűnik, így elraktározom agyam egyik szegletébe. De valahogy csak annyi marad meg főként, hogy az ebédlő a nyugati szárnyban van. Na de, hogy ott hol....Különben is, elég nekem azt tudni, majd csak találok egy szép lányt, aki odavezet.
- Éljenek a lépcsők....de legalább megmelegszek, mire felérünk.
Hiába a sok munka, mégsem olyan az, mint mikor sík terep után meg kell mászni vagonnyi lépcsőfokot. Bár nem nagyon látszik rajtam megeröltetés, az biztos, hogy holnap izomlázam lesz, és nem igazán lesz kedvem kimászni az ágyból.


//Bocsánat a késlekedés miatt:)//
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 14 2009, 19:42

[Leanne-Izzy]

-Még szép. Követne mindent, időzónát, téli és nyári időszámítást, vészhelyzetben még pittyegne is, hogy tudd, ott a vég. Intelligens szerkezet lenne az, ahogy Leanne is mondja. Aggódnék, igen, mert a végén még visszajönnél kísérteni, átmennél szellembe viccből, hogy utána halálra bosszants.

*Nem vallaná be, hogy tényleg a fiút féltené, mert az milyen már? Az olyan csajos szokás, és azt még véletlenül sem mondaná ki, mert gyengének gondolnák rögtön. Ám akkor kivel hülyülne el? Kivel tudna menni mindenfelé? Izzy az első barátja a korosztályából, nem igazán szeretné, ha ez csak pár hónapos dolog lenne.*

-Nem szúrtam el, ne reménykedj benne. Az urna sérülékenyebb, mint a sírkő, ahogy az óra is, ezért értük aggódnék első körben, és csak utolsó sorban a sírköved miatt. Kiásnád magad onnan, tudom. Esküszöm, még egy kisebb lapátot is adok hozzá, hogy könnyebben menjen.

*Még mindig a párkányon üldögél, így könnyűszerrel kaphat tockost, ám ezen is csak pofátlanul vigyorog. Arra, hogy be kell zárkózni vagy sem, megvonja a vállát, már olyan szinten megszokta az egyfajta kiközösítést. Hiába bántja, attól nem fog változni semmi, ám arra már bólogat, hogy kikkel lesznek körülvéve, mert ez így igaz. Bár nem feltétlenül őrültek, csak szabadabb elveket képviselnek.*

-Majdnem, Leanne, bár akkor magam lennék a sírásó, aki Yorik koponyáját tartja maga elé. Nem, erről szó sincs. Pirospacsi, mint indián fedőnév, persze. Tollakat is hord, vagy azt nem láttál rajta? Bár már az is lehet, kész tolldíszes fejfedője van. Izzy ettől cinkesebb az lenne, ha maga Akipachi lenne a kígyó, és az ő farkát akarnád levágni, hogy facsarhass. Biztosan értékelné. Leanne árulná a leveket, reklámnak jó a szlogen. Szórólapok, csillagokból is kell egy felirat, hogy éjszaka is látható legyen. Hm.. a kígyó nem potencianövelő?

*Lehet, Akane animágus is, ki tudja? Maximum belefutnak abba, amibe nem kellene, ehhez hatalmas érzékük van egyébként is. A potencianövelős résznél hangosan röhögni kezd, mert már csak az hiányzik ide, és az életben nem mossák le magukról, hogy valami bordélyházat akarnak csinálni.*

-Tessék? Neked virágot? Mi vagyok én? Hippi? Hangszert, fiam, hangszert maximum. Könnyítésül kerekekkel felszereltet, hogy mindenhova vihesd magaddal, ahogy Leanne is mondja. Te lennél az iskola egyszemélyes temetői zenekara, aki naptárként és óraként is funkcionál. Ám akkor már árulhatnál Akipachi kígyólevet is nyugodtan.

*Hülyeségért ő sem megy a szomszédba, ha csak a fele tervet megvalósítaná Izzyvel, amit eddig kiötöltek, most pedig hármas vállalkozásba kezdenének, milliomosként távoznának innen. Már ha nem rúgják ki őket idő előtt, persze, bár akkor nem merne Raul szeme elé kerülni sem.*
Vissza az elejére Go down
Leanne Tert
Diák - Extremus
Leanne Tert

Vízöntő Jelige : Ijedt szemű lány
Hozzászólások : 60
Évfolyam : Első
Kor : 32

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 15 2009, 21:42

Dehogynem, szerinted a vakond(ok?)ok nem akarják tudni a pontos időt? Meg a férgek...
*A történetnek eme szakaszán, csak a mókusfóbiáról tud, úgy hogy nem érzi pofátlanságnak megemlíteni, hogy szegény Izzyt még a föld alatt is szőrös barátai veszik majd körbe.*
Köszönöm.
*A bók jól esik neki, ahogy mindenkinek jól esne természtesen.*
Hát, én simán kinézem belőle, hogy kígyója van. Olyan mint másnak a plüssmaci, csak neki egy hétméteres boa. Az alsó része párna, a többi a takaró.
*Még szerencse, hogy neki nincsenek ilyen súlyos fóbiái. Mondjuk a bogaraktól, különösen a pókoktól, fél... de azért nem reagál úgy mint Izzy a mókusra.*
Valami csúcskábellel hozzákötjük az orgonához, és minden egész órában eljátszik egy Bach korált. Meg persze ébresztőóraként is funkcionál, szundi gomb is lesz rajta.
*Micsoda találmány, csak nem ő lesz a következő Marie Curie?*
~De milyen Yorik?~
*Ő annyit tud a Hamletről, hogy Shakespeare írta, ja meg van benne valaki, aki egy koponyával a kezében kérdezi hogy Lenni vagy nem lenni? Nem hülye, de ez valahogy kimaradt neki teljesen. Mindenesetre nem akar a butaságával kérkedni, úgy hogy csak bólint.*
Potencianövelőő? Ha nem is az, ezzel a szöveggel tuti még több elfogy. Amúgy valóban, az orgona teteje lehetne bárpult, beépített kis hordóval, amiből csapolod a kígyódzsúszt.
*Hevesen gesztikulálva magyaráz, véletlenül veszi észre az időt karóráján.*
Hoppá, azt hiszem ideje lenne mennem. Majd igyekszem megtudni van e kígyója a nőnek.

Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 17 2009, 15:29

[Noel - Leanne]


-Oké, akkor ez egy hi-tech halálmutató lesz… szuper, el tudom képzelni, hogy hányan akarnak majd ilyet! Szériában kell majd gyártanod őket! A szlogenje legyen ez mondjuk: Szeretne hetek alatt izmos, és erős lenni? Emellett tudni szeretné minden percben, hogy mennyi ideje van hátra? Akkor válassza termékünket, mely a kor technikai vívmányait megelőzve minderre képes! Hi-tech halálmutató! Most már nem csak a halál biztos, de az időpont is!
*Hátőő… jobb ha nem megy el marketingesnek, és többet foglalkozik a bájitalaival, abban biztos nagyobb sikereket fog elérni.*
-Aggódnál, persze, de csak azért, mert akkor nem tudnál kit halálra nyúzni! Esküszöm, ha meghalok, vissza fogok járni, hogy belehuhogjak a füledbe!
*Azért nagyjából sejti, hogy nem csak erről van szó, de ő sem az az érzelgős típus, aki most gyorsan átöleli Noelt, és a meghatottságtól sírva fakad.*
-Tudod mit? Inkább azzal bosszantalak, hogy nem ásom ki magam!
*Újabb ötlet, ugyan arra a témára. Ezzel lehet, hogy jobban tudná a haverját bosszantani. A végén úgyis halálra unná magát, és akkor újra együtt lehetnének.*
-Leanne… vakondok? Férgek???? Na nee! Egy percig sem maradok ott lent, és az sem érdekel, ha azok az idióta dögök sosem fogják megtudni, mennyi az idő pontosan!
*Még néhány ilyen ötlet, és hisztériás rohamban fog kitörni. Szegény lány nem tudhatja, hogy az összes állat puszta említésétől is teljesen kikészül, de most már valószínűleg ez nem lesz számára kérdés.*
-Teljesen hülye vagy Noel! Képes lennél kifacsarni egy animágust, aki ráadásul a tanárod?
*Ezt már nem bírja ki röhögés nélkül, de tőlük még ez is kitelik. Ehhez képest már azt elképzelni, hogy tolldíszt hord a fején, szinte semmi.*
-Hét méteres plüss boa egy félelmetes nőn, aminek legalább az egy hetede takaró? Jól van, te is pihent vagy!
*Rákacsint Leanne-re, hiszen tényleg figyelemreméltó ötletei vannak. Jó kis társulás ez, bár már több tagot nem kellene bevenniük, mert akkor a profit túl sokfelé menne. *
-Bizonyos esetben biztos hogy pontecianövelő a kígyó. Mondjuk, ha egy fiú kígyó meglát egy lány kígyót, és tetszik neki, akkor az ő potenciája tutira megnő. Viszont ha ettől a löttytől beizgulnak majd az ügyfelek, mit fogunk csinálni? Gondolod, Leanne egyedül állja majd a sarat? Asszem kell szereznünk még sok csinos lányt.
*Igen, lassan összehozzák a bordélyházat is, eddig jól haladnak. Végülis… erre tutira lenne kereslet, a pénz is dőlne, tehát pár hónap alatt alaposan megszedhetnék magukat, nincs ezzel semmi gond, hacsak az nem, hogy ez egy iskola, és vannak tanárok, akik simán-lazán egyből el is kapnák őket.*
-Imádlak Noel, mondtam már? Viszont egy csomó szabad kapacitásom marad még emellett, biztos hogy ne találjunk ki még valamit? Mondjuk egy mozgó céllövöldét a gurulós orgona hátára, meg egy keresztelő medencét is köthetnénk rá, hogy ne csak mindig temetésekről szóljon az életem. Jah, és intézd el kérlek, hogy tudjak ebben a felszerelésben bungee jumpingolni is! Ez az én extrém álmom! Persze közben csapolhatom is a kígyólevet, ahogy azt Leanne kitalálta, remélem, nem megy majd a fele kárba…
*Remek és teljesen kivitelezhető ötleteik vannak, úgyhogy kaján vigyorral fordul a többiek felé.*
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 18 2009, 17:38

[Leanne-Izzy]

*Elgondolkodik, ha Akipachinak van kígyója, akkor lehet facsarni is, ám az sem biztos, hogy jó ötlet. Lehet, meg kellene kérdezni előtte, bár ki az a hülye, aki odaállít, és ártatlan pofával kérdez rá, hogy: „Jó napot, professzor! Facsarhatnák levet a kígyók farkából?” Önmagában is öngyilkos merénylet, ám ha beveszik az üzletbe, még jól is elsülhet.*

-Leanne, szerinted agyonnyomna egy kígyót? Kizárt dolog. Hm… nézzetek át minden újságot, lehet, hogy… hm….

*Tessék, a vigyora egyértelmű, látott magazinokat, ahol a csajok mindenféle döggel pózoltak. A lány ötlete alapján ezt is el tudja képzelni. Izzynek már bólogat, már hogyne hiányozna neki az örökös nyaggatás? Ez igen jó szórakozásnak tűnik, miért hagyná ki? Kölcsönös is, így pedig sokkal szórakoztatóbb.*

-Izzy, ezen még dolgozz egy kicsit, kezdetnek nem rossz. A fülembe ne huhogj, nincs rá szükség, a sátram nyitva áll, be tudsz lebegni oda. Dehogyneeeem, még el sem ásnánk, te már kint lennél.

*Pont az állatok miatt, de ezt nem teszi hozzá, mert nincs kedve a süketséghez. Erről beszélt, pontosan erről. A fiú már most közel áll a sikítófrászhoz, pedig még nem is vitték végbe a tervüket. Mi lenne akkor? Törött sírkő, urna, óra és minden egyéb. A kérdésre bólint, ha egyszer kígyólére van szükség, akkor arra, nem lehet mással helyettesíteni.*

-Mi bajod van ezzel? Ha látsz egy kígyót, akkor tudni fogod, hogy az éppen egy ember? Ugye, hogy nem? Ám Lenna mondta, kígyófejű, akkor Akipachi csak animágus lehet, nem? Nem véletlen, hogy Átv-t tanít, de a fejdísz tuti, hogy jól állna neki. Tényleg, Leanne, az ébresztő zene pedig Chopin gyászindulója lenne. Milyen morbid…

*Már ezen is csak röhög. Ő hülye? Most miért? Csupán csak ötletel, és ebből kifogyhatatlan, mint ez látható, már csak megvalósításra vár az egész. Vizuális típus, és ilyen esetekben ez a nagyobb baj, mert néha jobb lenne, ha ezeket nem képzelné el, illetve ne látná máris, hogyan festenek. A potencianövelő hatással viszont még nem foglalkozott, ez is jó kérdés.*

-Kígyó juice? Akkor lehet jégkása és forró ital is, mindig az évszaknak megfelelően, különféle ízesítésben. Nem kuplerájt nyitunk, Izzy, csak üzletelünk. Á, erről jut eszembe, lesz egy ilyen mikulás napi akármi, összeröffenés, amit a Pugnax osok szerveznek, meg Friminkáék. Meghívnálak rá titeket, ha van kedvetek hozzá.

*Már megint kihagyja a kart, mintha neki köze sem lenne hozzá, bár ez így is van valamilyen szinten, hiszen távol tartja magát a körletektől rendesen. Itt viszont megint kötelező megjelennie, aminek már nem annyira örül, sőt, el is húzta a száját rendesen. Reméli, hogy a kettős nem mond nemet, mert akkor meg fog őrülni ott egyedül, hacsak, Ed nem jön el. A bungee jumping nem rossz, bólint erre is, esküszik, valahogyan megoldaná ezt is.*
Vissza az elejére Go down
Leanne Tert
Diák - Extremus
Leanne Tert

Vízöntő Jelige : Ijedt szemű lány
Hozzászólások : 60
Évfolyam : Első
Kor : 32

Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 20 2009, 12:57

[IzzyNoel]

De ez nem is szlogen, hanem egy nagymonológ. Az emberek végig sem fogják olvasni a plakátot. Valami velősebb kell… valami amire nagyot néznek. De az utolsó mondatot azért nem volt rossz. Hogy is mondtad? Öööö… Most már nem csak a halál biztos, hanem az időpontja. Lehetne valahogy úgy, hogy… vagy is inkább kicsit máshogy…
*töpreng egy kicsit, tényleg valami nagyon frappáns kéne, ha kezdeni akarnak valamit a találmányukkal.*
Tudd, hogy mikor halsz meg! Készülj fel rá! Szállj izmos testtel a koporsóba! Izzy halálmutató-testerősítő! Már a boltokban. Ezt egy ilyen mély férfihang mondaná és akkor itt lehetne egy olyan kép hogy Izzy húzza az orgonát amin két bikinis csaj ül, és az egyik beletúr a hajába és azt mondja: Nekünk bejön! Aztán kacsint.
*Na igen, belőle se legyen inkább marketinges. Remélhetőleg Noelbe szorult némi érzék ehhez. Ha igen, akkor nem teljesen veszett ügy ez a project.*
Jó, jó, bocsi, nem tudtam hogy ennyire ~félsz tőlük~ nem kedveled őket.
*Nem mondja ki amit gondol, Izzy azért mégiscsak fiú és nem akar sebet hasítani az egóján. xD*
Jólvanna. Amúgy tök jó az ötlet, majd meg fogom tőle kérdezni. Mármint ha ő a kígyó akkor ne csináljuk meg, de ha csak van neki egy akkor… miért ne? Úgy sem tudja meg soha, hogy mi voltunk. Csak majd vegyetek fel kesztyűt.
*A bordélyházas ötletre felvonja a szemöldökét. Ő nem.*
Naa, én csak a madame leszek vagy hogy hívják az ilyesmit. Egy pultban fogok ülni és ajánlgatom a „lányaimat” rekedt mély hangon, cigifüstbe burkolózva. És nekem fizetnek majd. De nem én végzem majd a lényeges melót, erre mérget vehetsz.
*A keresztelő medencénél ismét elröhögi magát, s nem is tudja abbahagyni egy jó ideig, hisz felhangzik a bungee jumping. Elképzeli Izzyt amint leugrik a hídról, mögötte repül az orgona rajta a halálmutatóval, közben pedig kígyólevet csapol.*
Hogy micsoda? Felejtsd el!
*Először utcalánynak, most meg anakondával pózoló felnőttfilmhírességnek próbálják eladni, aha persze, meg még mit nem… vagy csak ő érti félre a helyzetet.*
Igen de nem forró csoki lenne, hanem forró kígyó, meg kígyókása.
*Lassan egy fél őserdőnyi kígyó sem lesz elég nekik, ha tényleg minden italban legyártják. A Mikulásos dologra elmosolyodik. Nincs nagyon kedve hozzá, de Noellel sem akar bunkó lenni. Tök jófej elvégre, meg Izzy is.*
Oks én szívesen eljövök, utána meg is facsarhatjuk a kígyót ha találunk egyet.
*Persze, ő még csak azt hiszi, hogy odamennek, esznek egy sütit, a Mikulás hoz egy csokit, amit sosem esz majd meg, és ott rohad az ablakpárkányon jövő nyárig, aztán vége. Ha tudná hogy lappföldi expedícióra indulnak Szabadítsátok ki Miki-vel kombinálva, nem ajánlgatna ilyen remek programokat.*
Hát én most asszem megyek, majd ott találkozunk. Bye guys!
*Azzal elindul az alagsor irányába, egy letörölhetetlen vigyorral a képén. Félő hogy ma éjszaka hülyeségeket fog álmodni, de nagyon.*


//Köszönöm szépen a játékot! ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Második emeleti folyosók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosók   Második emeleti folyosók - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Második emeleti folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Központi kastély :: Második emelet-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés