Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Kék-barlang - Page 6 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Kék-barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 10:20

-Inkább hagyjuk ezt a témát.Mert kicsit zavaros.
-Azért kérdeztem mert most nem vagyok olyan jó társaság.És kb. kettőre leszek fitt.
Persze még maradok veled.Nem hagylak itt.-*mikor elhangzik utolsó szava átöleli a lányt.*
-Nem tudod mikorra javítják ki a vizsgákat?*kérdezi és leül a lány mellé.*
-Tényleg itt van barátod a suliban?Mert mesélted hogy a muglik közt nem volt igazi.

//Befagyok segítség ááááááááááááááááá.Fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 10:26

/Krisztyne/

Miután elhagyja a lányok hálókörletét, lesétál a lépcsőkön, és elindul azon az úton, amin nem sokkal ezelőtt Arwen kísérte fel a szobájába. Igaz, még csak egyszer járt azt iskola ezen részén, mégis tudja, hogy merre kell mennie ahhoz, hogy újra a kastély parkjában találhassa magát. A melegre tekintettel most egy fehér rövidnadrágban, és egy rövid ujjú, fekete pólóban sétál végig a kaviccsal felszórt úton, a barlang felé haladva. Pillanatnyilag fogalma sincs, hogy hol, és miként fog véget érni ez a kellemes esti séta, megy, amerre a lába viszi. Elsétál a parkban felállított sátrak mellett, és nemsokára el is éri előre nem betervezett célját, a Kék barlangot. Már messziről is látható a pázsiton heverésző fiú, bár ebből a távolságból Jacqui számára csupán a különleges színű haj és viselőjének körvonalai láthatóak. Úgy gondolja, ez megfelelő alkalom arra, hogy végre összeismerkedhessen valakivel, és ezután ne egyedül tengesse a következő tanévig hátralévő napjait, így hát közelebb sétál hozzá, és néhány lépésnyire megáll a háta mögött. Kivárja, hogy vajon a fiú meghallotta-e a közeledő léptek tompa neszét, miközben a tekintete a tóra vándorol.
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 10:51

Talán a női ösztön, talán egy szellő simítása az, amiből észreveszi, hogy valaki figyeli. A lépteket nem is hallotta, a pázsit elnyeli a neszezést. De vár, nem fordul meg azonnal. Feláll és a tó partjához lép, legugol, s megnedvesíti arcát a kellemesen hűs vízzel. Majd ahogy felegyenesedik az érkező felé fordul.
-Szia. Hát te mikor érkeztél? Mióta állsz a hátam mögött.
Közelebb lépdel a füvön, határozott léptekkel, figyelve arra, hogyx mozgása se árulja el nőieségét. Illemtudóként tudja jól, hogy ha a lány melglepte is mégiscsak neki kellene bemutatkozni, de most azonban egy kis bajban van, milyen nevet is mondhatna a lánynak, hogy ne csapja be, ne kelljen hazudnia, iszont álcája is megmaradjon. Így nem mutatkozik be, hanem csak figyeli a jöveveényt, kíváncsian csillogó, kék tekintettel. Olyan kék ez a pillantás, hogy hasonlatosan még nem láthatott a lány, ilyen sötétkék szemek természetes mivoltukban nem léteznek. Visszatelepedik eredeti helyére, hellyel kínálva a lányt is.
-Ha már így megleptél szívesen venném a társaságodat egy kis beszélgetésre. Persze, ha nem sietsz valahová.
Mosolyogva néz föl, remélve, hogy a lány csatlakozik hozzá. Hátradől a fűben, könyökére támyaszkodva, s tekintetét visszafordíjta a tó lágyan fodrozódó felületére.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 00:32

-Ugyan nem pazarlom rád.
*Legyint egyet a kezével,s az orrán kifuja a füstöt majd eloltja a csikket.egy kicsit meglepődik amikro a fiú a hátához megy Naomi hátra próbál nézni de nem nagy sikkerel.aztán a gíitárt érzi a hátán.Majd mikor a fiu megfogja a lány kezét hgy segit neki Naomi mosolyog egyet.*
-Hát akkor jöjjön aminek jönnie kell.
*Mondja majd szépen lassan elkezdi pengetni a húrt.A fiu segitségével egészen jól megy már a lánynak.Naomi mosolyog egyet,majd halgatja közben a fiu énekét.Aztán mikor vége let megtapsolta megint a fiut.*
-Hát ez tök jó volt.Ez a szám is nagyon szép.Köszönöm neked.Igy legalább már nagyábol tudok valamit.
*Aztán egy kicsit összehuzta magát,mert egy kicsit fázott már.Majd leült a barlangba,s közben a vízbe mártogatta a kezét,ami langyos volt.*
-Ez olyan szép hely.
*Kinyujtja a lábát,majd felnéz az égboltra, s közben egy kődarab a lábára zuhan a lánynak.Naomi kiabál egyet,aztán elhuzza a száját a fádalomtól.*
-Áhhuuhhh a francba..
*Mondja aztán a két kezét a jobb lábára helyezi.*
-Vigyáz nehogy igy járj te is.. bár én csak most jártam igy.Multkor mikor jöttem akkor meg a térdem bánta mert szerencsétlen módomra elestem.De ez ez sokkal roszabb...
*Alig tudot beszélni mert annyira fájt neki,így csendbe maradt egy ideig.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 00:56

-Szívesen! És örülök neki, hogy taníthatlak! Megmondom őszintén ilyen jó tanítványom még nem volt!*mosolyog a lányra. És Rufus észreveszi, hogy Naomi fázik ezért a hátára terítette azt a lepedő szerűséget amivel idáig a gitárja volt letakarva.*
-Hát ez valamennyire megvéd a hidegtől és ne izgulj nem koszos! *mosolyog a lányra. Majd egykor egy kő darab esik Naomi lábára. Rufus egyből a segítségére siet.*
-jujj, jól van a lábad? Bocsika, az egész az én hibám, ha nem mondom, hogyjöjjünk el a görög kajáldából, akkor most ez nem történt volna meg. Annyira sajnálom!*sűrű bocsánat kérés között megnézi a lány lábát, hogy nem törte el vagy nem sebesült-e meg a lába.*
-Tehát akkor ez a barlang neked csak fájdalmat okoz? *kérdezi mosolyogva a lányt, megpróbálja visszahozni a jó kedvét Naominak.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 01:07

*Naomi magára veszi a ruhadarabot,és betakarja magát rendesen vele,a bal lábát felhuza,a jobbal bajlódik egy kicsit,vagyis nem nagyon tudja mert fáj neki.*
-Köszönöm.Ugyan nem a te hibád.Énis akartam idejönni szóval kölcsönös.Igen.Multkor is elestem.amilyen szerencsétlen vagyok.
*Próbál erőltetni egy mosolyt de még a fájdalomtól nem tud.Lassan megpróbálja felhuzni a jobb lábát,a szeme könnybe lábad a fájdalomtól,viszont egy jóhir legaláb van az hogy enm tört el.*
-szerintem ez a hely engem nem szeret....
*Mondja aztán megtörli a szemét,és a jobb lábára helyzi mindkét kezét gyengéden.*
-Mostmár jobb köszi jol vagyok.
*Majd lehajtja a fejét.és a víz tükrét nézi elmerengve.*
~Felkéne inen álnom nehogy még a másik lábamra is kapjak egyet..de viszont még az a helyzet nem nagyon megy..~
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 01:20

-Dehogynem szeret, téged nem lehet nem szeretni. Csak szerintem rosszkor vagy rossz helyen. De legalább nem tört el a lábad az sokkal rosszabb lenne. De nem szeretnél elmenni a gyengélkedőre? Nehogy komolyabb baja legyen a lábadnak.*Rufus láthatóan aggódik a lányért.*
-Idáig nagyon jó volt az este, kár, hogy ez a kő tönkre tett mindent.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 01:28

*Naomi a fiura pillant.*
-Nem nem kell elvini a gyengélkedőre hazabotorkálok én.És azthiszem megyek is kipihenem magam jobb lessz mint ujkorába.
*Válaszolja a fiunak aztánnagynehezen feltápászkodott,és ment egy lépést a fiu felé.*
-Igen téleg kár.De legalább örülök hogy az egész napomatveled tölthettem el.
*Mondja mosolyogva,aztán a ruhadarabot leveszi magáról,és vissza adja a fiunak.*
-Köszönöm már kibirom hazáig.Nah most megyek szija.Jóéjt.Szép álmokat.
*Válaszolja mosoylogva,majd elindul lassacskán botorkálva a suli felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 02:04

-Jól teszed menj pihenj egy kicsit! Hátha jobb lesz a lábad! És én is örülök neki, hogy veled tölthetem a napomat. És, hogy taníthattalak.*Majd átveszi a lánytól a gitár takarót és mikor átveszi tőle az ő keze a lány kezéhez ér. És zavarosan, de hosszan a lány szemébe nézz. Majd újra visszatér a földre és átveszi a lánytól a takarót. Majd elköszön a Naomitól.*
-Szia! Jó éjszakát! És gyógyulj meg nekem! *majd miután már nem látja beszélgetőtársa alakját se leül a földre és előveszi a gitárját és egy utolsót énekel illetve gitározik a barlangba.*
-I see trees of green, red roses too
I see them bloom, for me and you
And I think to myself, what a wonderful world

I see skies of blue, and clouds of white
The bright blessed day, the dark sacred night
And I think to myself, what a wonderful world

The colors of the rainbow, so pretty in the sky
Are also on the faces, of people going by
I see friends shaking hands, sayin' "how do you do?"
They're really sayin' "I love you"

I hear babies cryin', I watch them grow
They'll learn much more, than I'll ever know
And I think to myself, what a wonderful world

Yes I think to myself, what a wonderful world
Oh yeah
*majd miután elénekelte és elgitározta az éneket. Gitárjával a kezébe elindul a szobája felé ahol a fáradságtól lepihen és azon nyomban el is alszik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 10:23

Magában boldogan mosolyog, mikor a fiú végre hátrafordul, megkönnyítve ezzel Jacqui helyzetét. Így a lánynak nincs más dolga, mint a bemutatkozás, nem kell azon rágódnia, hogyan szólítsa meg az ismeretlen diákot. A kezét nem nyújtja oda, csak egy halvány mosoly kíséretében int neki, és közelebb sétál a parthoz.
- Helló, Jacqui vagyok. Igazán nem rég óta, körülbelül fél perce.
Miközben beszél, tekintete megakad az éjkék szempáron, elvonva a bemutatkozásról a figyelmét, ezért különösen oda kell figyelnie, hogy még véletlenül se tévessze össze, illetve cserélje fel a szavakat.
Egy ideig nem mozdul a víz mellől, várja, hogy viszont bemutatkozzanak, ám amikor a fiú visszatelepedik a fűbe, felhagy a várakozással, és leül mellé a puha pázsitra. Kezét összekulcsolja felhúzott térdén, és egy elfojtott ásítás közepette ráhajtja a fejét.
Úgy tűnik, ez a többórás ’Ledőlök, és kipihenem a fáradalmaimat’-dolog az egész napjára rányomta a bélyegét, mert a figyelme és az ébersége most sincs abban a bizonyos világbajnoki állapotban. Ezért inkább megvárja, hogy a fiú kezdje a beszélgetést, hogy utána Jac szépen lassan felgöngyölíthesse a társalgás fonalát.

Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 14:46

Csak örülni tud annak, hogy nem vár tovább a hölgyike a bemutatkozásra.
~Fáradtnak tűnik a kis hölgy...~
Figyeli ahogy leül a fűre a lány, s közben azon töpreng mit is mondhatna neki. Mivel kezdje meg a társalgást, hisz most nem beszélgethet úgy, mint egy cserfes lány. Nem mintha Kriszty az a bőbeszédű fajta lenne, de hát mégis, azért mégiscsal LÁNY, vagy mi fene.
Most viszont csak néz maga elé, hosszasan, belefeledkezve a habokba, míg halkan meg nem szólal, s fel nem teszi buta kérdését, remélve, hogy talán beindul a beszélgetés fonala. Hangja sem árulja el igazi jellemének mivoltát.
-Nem láttalak még..nemrég érkeztél az iskolába? Vagy csak elkerülte figyelmemet a jelenléted?
Mindenkit nem is ismerhet, hisz elég sokan járnak ebbe a suliba. No meg hát az sem bizonyos, hgy a lány nem bújik-e egy álca mögé, ahogyan Kriszty is, ha rossz napja van.
-Melyik karhoz tartozol?
Reménykedik benne, hogy nem mondja azt a lány, hogy a Pilluamulato-hoz tartozik, mert akkor hamar lebuktatja saját magát. Bár egy ilyen lányt szívesen látna karuknál. Kicsit félrebiccenti a fejét, s kíváncsian várja a válaszokat. Esetlegesen azt, hogy mire kíváncsi Jacquelinne.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 17 2009, 16:12

Követi a tekintetét, ami most a barlang tavának nyugodt vizén pihen. Mivel még igencsak kezdő a mágia és varázslás terén, meg sem fordul a fejében, hogy a fiú esetleg azért halogatja a bemutatkozást, mert kiléte szempontjából valami nincs rendben vele, így hát nem is tulajdonít ennek nagy jelentőséget.
A válasznál szívesen használná a srác keresztnevét, de név híján meglehetősen nehéz a társalgás.
Ennek ellenére nem forszírozza a dolgot, hanem felé fordul, és figyelmét újra a fiúra irányítja.
- Csak két napja vagyok az iskolában. Ebből egyet pedig végigaludtam, szóval nem csoda, hogy még nem találkoztunk. Signumus ... és Te?
Őszintén szólva, kellemesen csalódna, hogyha ő szintén ezt a kart válaszolná, hiszen akkor Jacqui legalább egy embert ismerhetne valamivel közelebbről. Bízik a szerencséjében, de amennyire az neki kedvezni szokott, a fiú egészen biztosan egy másik karhoz tartozik.
A fejét újra a tó felé fordítja, tekintete elidőzik ezen az egy ponton. Biztos benne, hogy az iskola területén nem ez a barlang az egyetlen szemet gyönyörködtető hely, ezért el is határozza magában, hogy az elkövetkezendő néhány napot azzal fogja tölteni, hogy feltérképezi a rendelkezésére álló teret, hogy ezzel se év közben kelljen bajlódjon.


A hozzászólást Jacquelinne Villela összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 18 2009, 14:43-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 12:52

~De buta vagyok...~
Hirtelen bevillan fejének valamelyik zugában, hogy megmondhatja nevének egy részét.
-Ne haragudj, a nevem Krisz. Én félévkor kezdtem, ugyhogy aránylag régen itt vagyok, legalábbis hozzád képest. A Pilluamulato tagja vagyok.
Sajnos csalódás kell, hogy okozzon a kart illetőleg. újabb buta kérdés, újabb a sok megszokott közül, ami szinte minden ismerkedéskor elhangzik, de hát éppen ezért ismerkedés az ismerkedés. A buta, szokványos kérdések miatt. Majd aztzán később jöhetnek a továbbiak is.
-Elsős leszel, vagy vizsgázol, és másodéves?
Közben egy-egy pillantást vet a lányra, lábait felhúzza, kisebb terpeszben, s karját ráteszi, kezeiben egy apró fűszálat forgat, ami üde, friss illatot áraszt. Olyat, mintha most vágták volna itt a pázsitot. A lány válaszára várva behunyja szemeit, és élvezi a friss levegőt, ami itt a barlangban körülveszi őket. ehhez már csak egy kis légmozgás kell, amit Kriszty kisebb koncetrálás után meg is jelenít, kezével maguk felé irányítva a szellőt.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeKedd Aug. 18 2009, 18:30

Miközben a fiút hallgatja, hátradől, karjával kitámasztja magát, és tekintetével az eget kezdi fürkészni, amit időközben vörösre festettek a lenyugvó nap utolsó sugarai. Laposakat pislog, álmosságához még a fülledt, nyári levegő is hozzájárul. Eljátszik a gondolattal, hogy odakúszik az egyik fa tövébe, és a hátát nekivetve újra a könnyű öntudatlanságba süllyed. Mosolyogva bólint Krisz válaszára, és ő is megválaszolja az imént felett kérdést.
- Nem, nem vizsgázok, jövőre csapok bele a lecsóba, addig is élvezem a következő tanévig hátralépő nyugalmas napokat. - mondja, és a szeme sarkából a fiúra pillant. Szája sarka gyanúsan görbül felfelé, majd széles mosoly terül el az arcán.
-Na igen. Mondjuk Te már több ideje itt vagy az iskolában. Esetleg mesélhetnél valamit a tanárokról, vagy az itteni szokásokról, hogy ne teljesen hülyén álljak a dolgok elé.
Tenyerével végigsimít a pázsiton, hogy a rövid fűszálak éppen hogy csak érintsék az ujjait. Szórakozott félmosollyal az arcán folytatja a műveletet, élvezi, ahogy a fű lágyan cirógatja a bőrét.
Nagyot szippant a levegőben kavargó illatból, megtöltve vele tüdejét, és így várja Krisz válaszát.
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 19:19

Elmosolyodik a lány szavain...Belecsap a lecsóba? Nem igazán tűnik olyan csapkodósnak Jacue. Még akkor sem, ha csak képletesen értette, hisz hogyan is gondolhatná komolyan. Ki látott már olyat aki csak úgy csapkodja a lecsót. Félre értés ne essék, Kriszty tudja, hogy ez egy amolyan "szólás" akar lenni, (csak user kicsit lökött ma)szleng, hogy divatos szót használjak.
-Én már letudtam a vizsgákat, másodikba lépek... Így órákon nem valószínű, hogy összefutunk.
Tanárok...Mit is lehet mondani róluk? Hisz ol különböző mindegyikük.
- Van tanár, aki kedvességével vonzza magára a diákok figyelmét. Viszont olyan is, akitől a hátunk borsódzik. Bár fura módon én jobb szeretem a szigorúbb tanerőket.
Szokások ha vannak is, Kriszty nem sokat tud róla.
-Az iskolában érdemes betartani a szabálokat, vagy más néven nevezve a házirendet. Leginkább az esti kijárással kell vigyázni, annak, aki még nem nagykorú. Olyan szokásokról, mint például "újoncavatás" nem tudok, de ezt csak a mi karunkról tudom elmondani, mert lehet, hogy a többieknél van. Szóval ez az iskola sem különbözik a többitől lényegében. Célszerű barátkozni, ismerkedni. Mondom én, aki elég magának való vagyok...
Kicsit elhúzza a száját, majd a lányhoz fordul, immáron mosolyogva.
-Jártál már más varázssuliba is? Érdekelne, hogy máshol vannak-e különös szokások.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 15:14

És végre nincs olyan "hű de meleg van mindjárt megdöglök" idő. Csak amolyan... "Mintha a Szaharában lennék" idő járás. Plusz fekete trikó, jól van okos vagy Catherine lányom. Plusz fekete, koptatott, farmer rövidnadrág. Ilyenkor átgondolom, hogy hol is élek én tulajdonképpen. És mindig arra jutok, hogy nem az Antarktiszon, ahol jegesmedve bundába kell öltözni.
De ez semmi, vállalkoztam arra, hogy kijövök a napfényre, és felfedezem, hogy milyen érdekességek vannak az iskolának. Maradtam volna a fenekemen a pincében. Bár akkor megtagadtam volna magam, szóval sehogy se jó.
Gondolataimból kissé előtérbe helyezem a körülöttem lévő világot. Egyik ösvényről a másikra térek át, már nem is tudom, hogy merről jöttem. Na jó, azt talán tudom, mivel elég nagy ahhoz a kastély, hogy bárhonnan észrevehessem. Maximum a kilátótoronyból nem tudnám észrevenni, mivel alattam lenne a kastély. Hiába, női logika.
Ahogyan letérek az egyik útról egy barlang bejáratot veszek észre. Közelebb sétálok, és megnézem, hogy mit is találtam. A bejárat alatt szép kék víz van, bár merülésre nem alkalmas. Ergo nem ugrunk fejest a korlátról a vízbe, mert nem szednek fel. De nem csak ezt látom. Látok egy lépcsősort is, ami valószínűleg a barlang belső részéhez vezet. Jobb dolgom nem lévén elindulok a lépcsőkön, ügyelve arra, hogy mennyire csúszós, egy-egy lépcsőfok. Most nem bízok a macska reflexeimbe, amiket a pincébe vezető lépcsőn tudtam hasznosítani. A vékony tornacipő meg azért még sem egy bakancs, ami biztos tartást adna.
Örvendjünk, minden gond nélkül sikerült leérnem a lépcsők aljára. Már csak azaz egy ía kérdéses, hogy merre kéne tovább indulnom. De most komolyan, miért nem raktak ide egy térképet, vagy egy idegen vezetőt, aki elvezet. Esetleg helyenként egy információs pultot. Soha nem lehet tudni. De nézzük a jobbik oldalát. Itt már hűvösebb van.
Vissza az elejére Go down
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 15:56

*Darton, egész nap a szobájában szenvedett hisz itt a vizsga szezon. Tanulni kell!!! Valljuk be a fiú le se tagadhatná lustaságát, hisz egész eddig egy mukkot sem olvasott. Ebből kifolyólag az utóbbi két napban ki sem mozdult a szobájából, s szemei alatt egész sötét színek körvonalazódnak. Ez annyira sem foglalkoztatja fiút mint az hogy a szobája déli fekvése miatt olyan borzalmas meleg telepedet a levegőre hogy már poló nélkül sem lehet meglenni benne. ~Ááááááááááá, elég nem bírom tovább, nyomás ki innen!!!~ Pattan fel hevesen az ifjú, majd székéről magára kapva fekete kapucnis pólóját, ered neki a nagyvilágnak. Jóleső érzésként csapja meg arcát a folyosó hűvös fuvallata. S kedve máris egy fokkal, jobb melyet az arcán elhúzódó kellemes mosoly tükröz. A mosoly azonban nem volt hosszú életű hisz kacskaringó lépcső sorok mint egy rögtönzött testnevelés óra a melegben, úgy hat Dartonra, enyhén légszomjasan kapkodva levegő után mikor végre kiér az iskolából.
~Remek, mártsak az a kérdés merre?~ Gondolkozik, ötlettelenül az ifjú s közben fejét vakargatva, serényen tekergeti fejét hátha eszébe öltik egy kellemesen hűvös hely. ~Hm, talán meglátogassam Emmelint?~A fiú arcára akaratlanul, is mosoly kerekedik amint a lány megjelenik gondolataiban, azonban megrázva fejét elhessegeti az efféle képeket. ~Most biztos tanul. Akkor talán...~ Darton szemei hirtelen felcsillannak, hisz már is tudja, hogy hol van számára az ideális hely. Céltudatosan ballag a kék-barlang felé hisz ebben az időben, mint egy megváltás lenne a hűs sziklák között üldögélni. Nem is tétovázik sokat amint meglátja a barlangot, és egyből beveti magát a kéken csillogó mélységbe.
Kis idő múlva, azonban léptek zaját hallja. ~No lám a végén még társaságom is lessz.~ Halk léptekkel, követi a hang irányát, míg rá nem talál annak forrására. ~Oh, egy lány. Vajon mi szél hozta?....Ehj de esztelen kérdés hisz valószínűleg ő is a meleg elől menekült. Mindegy csak egy módja van hogy kiderítsük.~ Majd halkan oda lép a lányhoz, ki tétovázva mered tekintetét folyton folyvást más irányba kapkodva.*
- Halihóóó, hátt te? Csak nem eltévedtél?... *Mosolyog a lányra, hisz ennél tovább bizony még ő sem ment.* ...Ohh, el is felejtettem bemutatkozni. Nosferatu Darton vagyok...*Nyújtja kezét a lány felé, s bohókásan mégis barátságosan elmosolyodik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 16:18

Csendesen nézelődöm a járatok között. Közben azon gondolkozom, hogy mégis, hogyan tudják megkülönböztetni az egyiket a másiktól, hisze mindegyik... Kőből áll. És ráadásul ugyan úgy néz ki, ezzel egy csöppet sem segítve a "munkámat". Igen, a munkámat, ami abból áll jelen pillanatban, hogy hűvös helyet találjak. De legközelebb inkább a szökőkútba vágódok bele, az közelebb van, elméletben tiszta is, és hideg a vize. Szóval akkor tehát. Ecc-pecc kimehetsz... Wááá... Ki a franc köszön és kérdezget tőlem. Enyhe riadt tekintettel fordulok hátra, és egy elég magas alakot veszek észre. A szívem szinte kiszakad a helyéről annyira dobog. De még mielőtt megszólalhatnék meg tudom az illető nevét is.
- Számomra csak Szívroham, ha nem gond. -
Pedig nem is gyenge a szívem, de egy ilyen hangtalan közeledéssel, és köszönéssel kissé meg lehet ijeszteni a mágus lányát. Veszek pár mély levegőt, hogy végre megnyugodhassak, az iménti incidensből. Majd amikor már beszéd képesnek hiszem magam, illetve már nem vágok olyan riadt tekintetet, mintha a texasi láncfűrészest láttam volna, megszólalok.
- Nem tévedtem el, legalábbis még nem... Egyelőre még tudom, hogy ott a kiút. -
Jobb kezemmel a lépcsősorra mutatok. Az egy biztos pont. Tudom, hogy ha bármi megijeszt, esetleg valami kődémon, akkor arra rohanhatok fel, segítségért kiabálva.
- Pár járattal arrébb már nevezhetsz eltévedtnek. -
Világosítom fel a fiút, akire enyhén szólva kénytelen vagyok felnézni. Miért hoz engem mindig össze a sors kosaras termetűekkel. Lassan már egy zsoké is jól jönne, csak, hogy azt érezhessem "igen, van valaki akinél én is magasabb vagyok". Bár nem tudom, hogy mit panaszkodok a 167 centimmel... Mindegy, azért jól esik, még így gondolatban is.
- De addig is maradjunk a polgári nevemnél. Catherine White lenne. -
Lassan, de biztosan eljutok odáig, hogy én is bemutatkozok. Ajkaimra egy kis mosoly kerül, miközben kezet rázok a sráccal. Újra végig nézek rajta, és valami megakasztja a szememet. Mégis milyen ennek a füle? O_O
- Esetleg valami hiúzzal kereszteztek, vagy miért ilyenek a füleid? -
Hiába, forever alkímia, amiben összevissza keverjük az anyagokat, és remélhetőleg aranyat kapunk a végére. Vagy egy kimérát. Az sem rossz, csak elég ijesztőek szoktak lenni a végeredmények. Na meg persze életképtelenek, de az egy másik dolog. Közben az egyik barlangból hűs levegő áramlat árad ki. Egy pillanatra a kérdő tekintetemet oda fordítom, és szinte áldva nézem a járatot, amiből jön a hideg levegő.
- Mellesleg, nem akarsz körbe vezetni? Olyan alaknak nézel ki, mint aki sok időt tölt itt. -
*Nem kell rosszra gondolni, nem sértésnek mondtam. A meleg ezt a kedvemet is elvette.
Vissza az elejére Go down
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 17:30

*Darton egy darabig, meglepődve figyeli a lány hevesen riadt mozdulatait. Egy kicsit kacagni is kezd, annak reakcióin de végül legyűrve magában fordul ismét a lány felé.
- Oh bocsánat, nem akartalak meg ijeszteni...~Annyira~ *Szabadkozik a fiú látván hogy a lány már levegőt is alig kap. Darton érdeklődve hallgatja, a lány vicces szójátékát. Melyet olykor nem bír megállni néha felbukkanó mosollyal. Majd miután némi levegőhöz jutott a lány, s végül az ő neve is elhangzott, leül a lépcső alsó fokára s onnan figyeli tovább az ifjút. Hisz láthatólag zavarja a lányt hogy magasabb nála a fiú, ezért így végül sikerül csökkenteni a szintkülönbségeket, sőt ami azt illeti most ő van magasabban.
- Catherine White. Örülök a találkozásnak. Nekem elég eltévedtnek tűntél, legalábbis első ránézésre. De ezek szerint tévedtem... * Von vállat, majd ismét a lányra néz. Ki szemmel láthatólag igen csak őt vizslatja szemeivel, különösen füleit. Darton, egy darabig nem szól semmit majd megviccelve a lányt, kezdi viccesen mozgatni hegyes füleit. Végül kifakad belőle a nevetés, hisz már hozzá szokott hogy az iskolában sokan megcsodáljak a tündéket.
- Hahaha, nem azt hiszem felmenőim között nem volt hiúz...és kikérem magamnak nekem nem szőrös a fülem. *Tréfálkozik Darton, hogy oldja a hangulatot majd folytatja magyarázatát kinézetéről.*
-Ezek szerint te még nem találkoztál tündékkel. Elég sokan vagyunk az iskolában akiknek ilyen "hiúz" fülük van. Tündének hívnak minket, csupán annyi eltérő van bennünk és az emberek közt, hogy hegyes fülünk...ja és néhány évvel tovább élünk. *Ismét, elmosolyodik hisz jómaga már 125 éves. Majd vissza térve a lány kérdésére, válaszol.
- Hogy én? Itt? Életemben másodsjára járok itt, az első egészen hideg élmény volt, mivel...bele estem a vízbe. *A fiún csupán a gondolattól végigfut a hidegrázás és a libabőr. közre játszhatott talán az a hűvös fuvallat is melyet az egyik járat eresztet ki szájából.
- Én sem olyan rég járok az iskolában, még rengeteg helyen nem jártam. Oh, viszont most jut eszembe hogy téged nem nagyon szoktalak látni az órákon. Tehát vagy borzalmasan, figyelmetlen vagyok avagy te új diák vagy.
*Újab hűs szellő csapja arcát Dartonnak mely egyre csak arra készteti hogy arra menyjenek.
- Viszont a logika azt diktálja hogy arra talán szivélyeseb a hőmérséklet...*Mutat, a hideg levegő forrásának irányába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 18:26

-.-
Aha, nem akart megijeszteni.
~ Magyarázkodhat, amikor már a mentő visz el. ~
Jól van, zárjuk le ezt a témát gondolatban. Csak egy aprót bólintok felé, hogy rendben, megbocsájtok, és nincs semmi baj. De ugye nem azért vagyok Extremusos, hogy aztán szó nélkül eltűrjem. Na jó, most eltűröm, de a bosszúm utolérhet. MUHAHA! Közben persze halkan nevetek magamban, amiért a srác hülyének is nézhet. Khm... Erőltess magadra egy kis önkontrollt Catherine. Szuszá, és máris nem nevetek a saját gondolataimon. ----> Nem néz hülyének Darton. Logikus.
Ahogyan jól szórakoztam magamban a fiú leült, minek következtében sikerült magasabbnak lennem. Bár tegyük hozzá, hogy az állás miatt vlaószínűleg nekem előbb lesznek térd problémáim, de semmi gond. Majd a porc erősítők.
- Tévedni emberi dolog. -
Hányszor hallottam ezt apámtól, és mennyire meguntam. Most tehetek arról, hogy nem veszem észre mikor vemhes egy fehér egér? Na igen, ki volt azaz IQ bajnok, aki szerint nekem állatokkal kéne foglalkoznom? Mindegyik mozog, mint ahogyan a fiú fülei is... ... ... ... ... Mozognak a fülei? ... ... ... ... ... A fülben mióta vannak izmok? ... ... ... ... ... Na jó nekem ez magas. És most nevet. Nézzenek oda, és akkor, még hogy én vagyok a neveletlen. Durcás nézéssel pillantok az igen jól szórakozó egyénre.
- Na majd sok éves korodra meg akad a szőrtelenítő gép a füledbe, olyan szőrös lesz. -
Nyelvet öltök rá. Rossz szokásom, de hát nincs mit tenni. Ez van, így kell szeretni, vagy nem szeretni.
- De mókus még lehetett, hiszen azoknak is nagyok a fülei... Vagy elefánt, mint Dumbo, bár annak terebélyes volt, nem hosszú. -
Tanulság. Se rajzfilmeket, se természettudományi filmeket ne nézzen a kisgyerek mert a végén hülyeségeket von le belőlük. Személyes tapasztalatom van erről. Közelebb sétálok a sráchoz, és még mindig a füleit vizsgálom. Közben ő persze beszél, ami majdhogynem egyik fülemen be, másikon ki.
- Tünde? ... ... ... ... ... Az nem a kicsi lepke szárnyú levél ruhás, csillagos pálcával böködő valami? -
Kat-kat. Gondolkozok a dolgokon, és szinte hallható, ahogyan mozognak az agykerekeim, amelyet egy-egy helyen beszennyezett a rajzfilmek gonosz hada.
- Ja, persze azok a tündÉREk! Ennyi varázslényt, és mindnek hasonló a neve. Ezek után azt kérik, hogy az ember megtudja őket különböztetni. -
Pufogok magamban, de ha egyszer tényleg így van. A vízbe esése történeten csak mosolygok. Jobbomat kinyújtom, majd játékosan megpöccintem a fiú hegyes fülének a végét.
- És utána két uszonyú cápát játszottál a vízben, mi? -
Még midnig a fülével játszok. Hogy idegesítő-e vagy sem azt nem tudom. Viszont egy következtetésre jutottam.
~ Tök jó móka. ~
Ennek következtében megint csak szélesen vigyorgok. Már csak azt kéne tudakolni, hogy mennyire szívélyesek az ágyban a tünde pasik, és utána lehetne nyomozni, hogy ki lenne a hozzám illő. Már megint hol jár az eszem. Hát nem a jelenben. Apám meg is fojtana, ha nem mágust választanék párnak. Hülye aranyvérűség.
- Azért nem láthattál órákon, mert én körülbelül két hete jöttem. És az elmúlt két hétben nem igazán voltak órák. Ezzel választ is adtam, hogy igen, új diák vagyok még. -
Elégedett mosollyal pillantok Dartonra, hogy sikerült elmagyaráznom neki a dolgot. Néha értelmes mondatokat is tudok mondani, és nem csak hülyeségeket. Hiába, fő a változatosság. Ráfogok a fiú fülére, és gyengéden húzni kezdem. Nem, nem azért, hogy leteszteljem, hogy nem-e műanyag, vagy csak ragasztott fül-e, hanem azért, hogy bevonszoljam a hűvösebb helyre, mert lényegében én még mindig megdöglök a meleg miatt. Legközelebb egy hűtővel fogok járkálni. Kifúrom az alját, és több kilométeres hosszabbítót cipelek magam után.
- Gyere már, még mielőtt elolvadok. -
Kicsit lehet, hogy nyaggatni kell a srácot, de remélem nem olyan sokat, hogy órákig tartson mire megmozdítom. Vagy amíg le nem tépem a fülét.
- Oda ragadtál, vagy mi van veled? -
Kérdezem komoly tekintettel, ahogyan rápillantok a fiú arcára. Majd kicsit lejjebb is, hogy megszemlélhessem tényleg nem ragadt-e oda.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 19:45

[Krisztyne]

Felül, átöleli a térdeit, és ide-oda forgatja lábfejét. Magasszárú, fekete vászoncipő, ami egy ilyen meleg estén nem igazán a legmegfelelőbb viselet. Belső részén, és talpán egy fekete, alig észrevehető felirat hirdeti, hogy igen, ez egy újabb Chuck-féle remekmű. Igaz, kissé ütött-kopott, van már benne néhány kilométer, ennek ellenére nagyszerű lábbeli, még így, félig levált talppal is. A két cipő orra egymáshoz csapódik, mintha egy, csak Jac számára hallható ritmust követnének. De a lány fejében nem visszhangzanak semmiféle dallamok, kizárólag Krisz szavai.
- Szóval Te már túl vagy a nehezén. Ha az órákon nem is, a köztes szünetekben biztosan összetalálkozunk. Viszont, azt hiszem, tanárok terén nem oszlik meg a véleményük – mosolyodik el – Leginkább az olyan nevelőket szeretem, akik anélkül, hogy leereszkednének a diákok szintjére, megpróbálnak aszerint viselkedni, hogy csupa kiskorú veszi körül őket.
Kérdően néz Kriszre, nem tudhatja biztosan, hogy a fiú kihámozta-e valahogy ebből a kusza megfogalmazásból a mondandó lényegét.
- Legyen bohém a maga módján, és … na, inkább hagyjuk.
Gyors, féloldalas mosolyt villant, és bele is kezd a következő témába.
- Ami azt illeti, a szüleim nem táplálnak túl sok bizalmat a varázslók és mágusok iránt. Sok időbe telt, amíg rábeszéltem őket, hogy elengedjenek engem Torneransba. Ebből következik, hogy még csak a közelébe se kerültem egyetlen ehhez hasonló iskolának. Szóval szokásokkal sajnos nem tudok szolgálni. Egyke vagyok, és nem szokták meg, hogy hosszabb időre elmenjek otthonról, ezért mikor megkaptam a felvételi levelemet, anyám majdnem hurutot kapott. De most itt vagyok. És Te hogy állsz más iskolákkal?

Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 10:28

Huncut mosollyal néz a lányra, mikor az arról kezd el beszélni, hogy a köztes, órák közötti időkben remélhetőleg összefutnak. Természetesen tudja jól, hogy ez nem fordulhat elő, hacsak nem akar továbbra is ennek a fiúnak a bőrébe bújni. Legalábbis képletesen értve. Miér is tenné? Majd rendes valójában megismerkedik a lánnyal, bár ez már csak egy részről lesz első találkozás. Így válasza is inkább amolyan költői válasz lesz.
-Igen, előfordulhat, hogy összefutunk valahol, az iskola környékén.
Tanárokról akotott véleménye tettszik Krisztynek, igazán egy síkon mozog agytakarvényük ezen a téren....és hiába lesi olyan fürkésző szemekkel a pillust, mert annál értelmesebb, hogy ilyet ne értsen meg. Egy csöppet összevont szemöldökkel figyeli, mire is volt az a kérdő pillantás.
A témaváltásnak első percben megörül, viszont amikor Jac elkezd a szüleiről beszélni egy kicsit szomorkásnak tűnő mosoly szökik az arcára. Koncentrálnia kell ahhoz, hogy érzelmein uralkodni tujon, és ne lepleződjön le. Egy pillanatra, miközben a tavat bámulja, le is hunyja a szemét, remélve, hogy ezt a lány nem veszi észre, vagy egyszerűen valami mást sejt mögötte.
-Mivel ez az első iskola, ahová járok, nekem sincs összehasonlítási alapom.
...hogy miért is nem járt 19 éves koráig egyetlen iskolába sem, azt nem kezdi el ecsetelni, ha esetleg a lány rákérdez mond pár szót, de magától nehézkesen kezd el beszélni saját életéről. Különösen, hogy most látják egymást először, és Kriszty nem az a megnyíl tipus. Csak egy valakinek mondaná el itt az iskolában, hogy mi is történt vele.
Mély levegőt vesz, már kicsit könnyebben tud összpontosítani, így el tud lazulni ismét, nem látható már rajta a feszültség, ami eddig jellemezte.
Vissza az elejére Go down
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 10:39

(Darton, Catherine)

*Darton, kissé értetlenül néz a lányra mikor annak arcára szélesen gonosz vigyor kerekedik. S egyre furcsább és furcsáb grimaszokat, vág. Szokták mondani hogy egy fiú soha sem érthet meg egy lányt, na de hogy ennyire? ~Vajon mi a fenére gondolhat, ilyen ördögi képpel? No se baj, amíg nem én vagyok az ördögi gondolatok célpontja, gond egy szál se.~
Végül nem bírja tovább és kifakadt belőle a nevetés, mikor a lány ördögi halk kacajt lejt de továbbra sem érthető okok miatt.
Majd, leszorítva magába a nevetést mikor a lány újra régi arcát mutatja, mintha misem történt volna, figyel tovább beszédjére. Pontosabban egy mondatára, hisz utána ismét egészen furcsa arckifejezéssel bambul, füleire. ~Na jó Charile Chaplin kutya füle ehez lányhoz képest.~ Ismét kacagni kezd, de ezúttal vissza fogja magát nehogy a végén őt nevető bohócnak nézzék. Nos igen visszatérve a valóságba meg is kapom a lánytól a megvető, tekintetet nevetési rohamaimért. Azonnal komor, arc terül Darton arcára majd kezdi forgatni szemeit mintha mit sem tudna miért néz így rá Chatrine. Azonban a szőrös fül megjegyzése után, ismét kiszabadult börtönéből egy mosoly.
- Remélem nem élem meg azt a kort amikor fülem már egy tengeri malachoz fog hasonlítani...
*A fiú ismét elmosolyodik, hisz a megvető nézés mellé, még egy kacér nyelvöltés is társul, majd megcsóválja fejét hogy ezt a képet kiverje fejéből hisz ha nem sikerül álmatlan éjszakái lennének a nevetéstől.*
- Hogy mókus? Öhm, akkor nem lennének kiálló rágcsáló fogaim, és egy kis szőr csomó a fülem végén.? *Majd kezével végig, simítja fülét hogy a biztonság kedvéért le ellenőrizze tényleg nincs e szőr a fülén. Megkönnyebbülten emeli el kezét, hisz egyenlőre semmit nem talált fülén.*
- Hát az elefánt, érdekes lenne...Akkora kerek fülekkel, biztos megtanulnék repülni...Bár, akkor már biztos lenne rajtam némi súly fölösleg, aminek nem igen örülnék...Szóval egyik sem talált..
*A lány ismét valószínűleg a gondolkozó arckifejezését vette elő majd Darton számára mint hideg zuhyan érte a tündéres megjegyzés. Azonban itt még nincs vége, hisz az arc kifejezés még mindig ott díszeleg. És igen, sikerült elvonatkoztatnunk a tündét a tündértől, Darton arcára viccesen elégedett mosoly kerekedik a siker hatására.
- Öhm, nem cápát...Inkáb egy absztrakt jégszobrot játszottam.
*A fiú egy kicsit megilletődve, figyeli amint a fülét kezdik pöckölgetik majd játszani vele. A lány fojtatja beszédjét, s a fülpöckölést is mely elöl Darton folyamatosan próbálna elhajolni de a lány gyorsabbak bizonyul. Kiderül tehát hogy azért nem látta eddig mert új diák, és az is kiderült hogy egész fájdalmas érzés mikor egy tünde fülére rámarkolnak.
~Áu, áu,áu, áu....~
- Wáá, megyek már... rohanok...csak öhm...izééé...ami azt illeti...a fülemen hagytad a kezedet.
Majd remélve hogy a lány el ereszti fogságából hegyes füleit, ellenőrzi le kezével hogy megvan e még egyenlőre használatos testrésze, s így indul a hűsebb járat felé.
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 22:13

* Edward magányosan sétálgat a parkban. Először egyből leakart megint menni a tóhoz, de aztán meggondolta magát, hisz még mindig nyári szünet van, most van ideje mindenhova belesni. Mégis csak el kell gondolkoznia ezen a Serenity-s ügyön. Hát igen, eléggé gázos, mondjuk ezt csak ilyen témának beállítani magának, de nem baj, most a gondolataiba belemélyedve sétálgat. Hát igen a nem figyelés lehet az oka annak, hogy kilyukadt a barlangnál. A pulcsijának a kapucniját feltette, majd beljebb lépett a barlangba. Azért a keze a falnál volt, ha esetleg megcsúszna a köveken. De az nem is lenne baj, hisz itt nem látja senki ha bénázik, de az se lenne baj, ha látnák, mert pikk-pakk alatt kimagyarázza magát, minden helyzetből. De ha ez nem sikerülne akkor legfeljebb hülyének néznék, de az már egy cseppet sem érdekli. Most inkább azon van, hogy túlélje a barlangban tett látogatást. Legalábbis ha van itt bent egy hatalmas szörny, ami épp embereket eszik vacsorára. Erről jut eszébe nem is vacsorázott és kissé éhes, bár a gyomra még nem adott neki hangot. Ha meg nagyon éhes akkor meg vissza megy a kastélyba enni aztán megint kijön, van ez így, hogy nem úgy mennek a dolgok ahogy kellenének.
Na, de térjünk ide vissza. A barlangban sétálgat és lágy szellő fújta meg a vörös hajszálakat. Edward örül, hogy most hosszú nadrágot vett fel és egy pulcsi is díszeleg rajta. Aminek a kapucnija még mindig a fején van.
Mikor túl volt a bejárat veszélyesen csúszós kövein, beljebb lépett és máris egy szép hely közepén állt. Körbe nézett, hátha valaki jön, de egyenlőre senki. Majd figyelte tovább a barlang titokzatos rejtekeit, hogy melyiken is menjen tovább. *
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 22:29

*Naomi épp a szobájátol indult gyorsan le a parkba, s közben fogta a fejét.A szobatársnőivel nem nagyon egyeznek,hiszen mind kis kényes libák,Naomi meg nyaon utálja az olyan lányokat.az imént is nagyon össze veszett velük,hiszen a lányok mindíg zajosan Nao meg próbált pihenni csak mint mindíg megint felvertéka lányt,majd gondolta hogy kijön egy kis szabadtérre.Megál pont a park közepén bámészkodik,az ujjával mutat két helyre eldönti a fejét,majd ugydönt hogy a barlang irányában megy.Bár az a hely nem kellemes emlékeket hoz vissza neki,de mégis zseret ott lenni csendes és nyugtató.Ma egy hosszu fakó farmer nacit vett fel amin a térdénél direkt kivolt szaggatva egy csik, s a nacihoz még egy fekete pólót,majd rá egy vékony piros cipzáros pulcsit,d nem volt rajta összehuzva a cipzár mert annyira nem volt hideg.Elér lassan a barlanghoz,előveszi farzsebéböl a cigarettás dobozát,majd kivesz belőle egy szálat és szokásához híven rágyujt.Beleszív a cigijébe aztán mint aki megkönnyebült fellélegez egyett,és a maradék füst ami bement az lassan ki is jön az orrán keresztül.*
~Nah ez jól esett..komolyan ha mégegyszer felébresztenek vagy megzavarnak áá...Már 3 napja csak azt hallom nézd milyen a körmöm nézd milyen a rucim,nézd milyen a cipőm.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ agyamra mennek.Komolyan fogok szolni már valakinek hogy helyezen át egy magányos szobába hol csak én avgyok meg a csend.~
*Mérgelődött egy sort,de közben már cigijét félig elszívta.Majd bámészkodott nem látott semmit.Ugygondolta bemegy megnézni azt a helyet ahol még korábban a balesete volt,csak most vigyázott a kövekkel,és óvatosan lépkedett.amint bentebb ért,látot egy alakot.Megvonta a válát,majd gondolt egyet magában és az alak felé közelített.Mikor máz közel volt látta hogy az egy srác és nem efgy csaj.Nao felnézet a barlang tetejére,majd megkönnyebülve lélegzett egyet,és odaköszönt neki.*
-Üdv.Naomi Sterling,extremus.
*Válazolta,közben felmérte a srácot a szemével,hog kiféle miféle lehet vajon,de a lánynak volt egy tippe biztos olyan lehet mint a többi,bár még Naomi nem látta a srácot,de a bemutatkozás után nem szolt semmit se,várta hogy a fiu is elmonddja hogy kiféle miféle,majd a lány zebredugta a bal kezét,közben elszivta a cigijét,majd a csikket eloltotta,és eldobta.Majd várta a fiu reakcióit kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Kék-barlang - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kék-barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Free forum | Roleplay forums | Schools, College, Magic | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés